PDA

View Full Version : Honesty^uk.


Faqet : [1] 2 3 4 5

lazdrani
07-07-04, 12:25
Urime Urime Mbreti Honesty...Sot vrejta se keni arrite mbi 1000 postime.Jeni me te vertet i mrekullushem dhe kam nderin ti lexoje me endje postimet tuja.Tash e tutje jeni ne Pallatin e Barbarozes :wink: Vazhdoni keshtu edhe me tutje se te kemi me te mirin :wink: Mbreti I Lazdrani :wink:

Vera
07-07-04, 14:16
oooo urime urime Honesty per 1000 postimet e tua te bukura,dhe ishalla nuk shterren kurr postimet e juaja ne Forumin ton.

Suksese jeni me te vertet gjentelmen.

me kenaqsi Vera

Murgesha
07-07-04, 18:47
Sot kur u zgjova ne mengjez hjedha syte kah pallati i Barbarozes. Kishte dale Barbaroza ne ballkon e po priste kafen, u bera kurreshtare te shoh se kush po ja sjell kafen. Fshi syte e mos beso, Honesty me kuroren e mbretit dhe me elegance mbreterore i solli kafen Barbarozes. Njeher deshta te protestoj se mos ilegalisht e ka ftuar ne pallat, por shpejt mora vesh se mbreme Honesty ishte kurorezuar si mbret i Dardanise.
Pasi qe spata kohe me u kyqe menjeher ne forum, po e shfrytezoj rastin tani e po ja uroj Honesty-se titullin Mbret i 1000 postimeve te embla e te sinqerta. Mire se erdhe ne pallatin Mbreteror, Honesty, te deshiroj edhe mijera postime tjera.
Me shume rrespekt per ty Murgesha. :lol:

Honesty^uk.
07-07-04, 19:54
Lazdrani, Vera
ju falenderoj per urimet tuaja
ju dhe anetaret e ketij forumi jeni ata qe mua me keni dhene dhe me jepni frymezim per te shkruar
me te vertet jeni te mrekullueshemMurgesha
para disa ditesh mesova se edhe anetaret e pallatit mbreteror po tradhetojshin, dhe kjo ishte arsyeja qe me shtyri mua te ngutem per te arritur atje qe te jem pran Prinseses sime, ne menyre edhe qe ajo te mos ndiej mungesen time, por edhe qe une te mos vuaj nga xhelozia per te :wink:
Mire se ju gjeta dhe caste sa me te bukura kalofshim se bashku

Gjithmone e nderuar dhe e respektuar nga
Honesty

Naki
07-07-04, 21:16
Mbreteria eshte shtuar,dhoma e mbreterise eshte zbukuruar me nje mije postime me ngjyrat me te bukura estetike ku ngjyra e gjelbert sjelle ngrohtesi ne parkun mbreterore qe per vizitoret shqisat e te pamurit perjetojne nje bukuri te rralle.
zt. Honesty ju uroje per postimet tuaja voluminoze,nje kapitull i veqante qe me siguri forumi mburret qe ju kemi ne mesin tone.
me respekt-Naki :!:

yllka
08-07-04, 11:44
Honesty urime per kuroren Mbreti dhe 1000postime tuja.Jeni shume i sinqert me shkrimet tuja kjo me pelqen ne ju.Vazhdoni edhe me mija postime tjera....Yllka

Barbaroza
09-07-04, 11:05
Urime Honesty^uk.,per kalimin e mbi 1000 postimeve.Kemi nderin te kemi nje anetar me postime te mrekullueshme siq jeni ju.
Mbetesh i pershendetur nga une!

Honesty^uk.
09-07-04, 21:42
Naki, Yllka, Barbaroza, ju falenderoj per pershendetjet tuaja te sinqerta
nen shoqerin tuaj ndihem me i lumtur

me respekt
Honesty forever

Gentiana
10-07-04, 20:26
Honesty^uk tybe i vyer paske qen ketyre diteve te fundit, qe qenke ber Mbret. :wink:

Te uroj per 1000 postimet tuaja, dhe te na i besh x tjera,po ashtu te mira si deri me tani.


Genta

Barbaroza
11-07-04, 08:54
Sot kur u zgjova ne mengjez hjedha syte kah pallati i Barbarozes. Kishte dale Barbaroza ne ballkon e po priste kafen, u bera kurreshtare te shoh se kush po ja sjell kafen. Fshi syte e mos beso, Honesty me kuroren e mbretit dhe me elegance mbreterore i solli kafen Barbarozes. Njeher deshta te protestoj se mos ilegalisht e ka ftuar ne pallat, por shpejt mora vesh se mbreme Honesty ishte kurorezuar si mbret i Dardanise.
Pasi qe spata kohe me u kyqe menjeher ne forum, po e shfrytezoj rastin tani e po ja uroj Honesty-se titullin Mbret i 1000 postimeve te embla e te sinqerta. Mire se erdhe ne pallatin Mbreteror, Honesty, te deshiroj edhe mijera postime tjera.
Me shume rrespekt per ty Murgesha. :lol:

Murgeshe,pse moj po na shikon per vrime cka bejme ne, qy?!Tybe edhe ndonje dite ke me i marre edhe dylbite kam frike :? :wink:

Barbaroza
09-08-04, 10:08
Sot kam nderin qe me rastin e ditelindjes se Honesty-s,ta bej nje urim te perzemert.
Honesty,shume urime per ty.Le te jete kjo datelindje juaja udhembaresi per cdo te mire ne jeten tuaj te metutjeshme.Shume shendet,lumturi,mbaresi dhe shume dashuri te uron Barbaroza.Me fat!
http://ulqini.netfirms.com/kartolinat/ditelindje/3.jpg
http://ulqini.netfirms.com/kartolinat/ditelindje/1.jpg

Gentiana
09-08-04, 10:42
Urime Honesty, gjdo te mir ne Jetė, i befsh edhe 100vite tjera....

Genta

http://images.google.ch/images?q=tbn:F3693E7oq0MJ:www.oldstylecakes.com/product_images/%257BC35F42A7-64B4-4A65-A8B2-4373244D3125%257D_Amb%2520Choc%2520Torte%2520(6%26 10).jpg

Murgesha
09-08-04, 11:49
Miku im Honesty te uroj ditelindjen e te deshiroj edhe 100 vite tjera te lumtura. Urdhero nje tufe lulehttp://www.interflora.dk/flowers/1116_3.jpg dhe nje chokolade,http://www.interflora.dk/flowers/1141_3.jpg se tybe me ra ne zgabim ditelindja jote e nuka pata kohe me te gatuar nje torte.

aferdita
09-08-04, 18:45
Urime Honesty^uk. dhe i befsh 100 vjet tjrera

ShEjToNkA
09-08-04, 22:52
Honesty^Uk ,mė lejoni edhe mua t'ju urojė datėtilndjen, duke tė deshiruar gjithė tė mirat nė jetė ,dhe njėherit ky vitė le tė jet plotėsim i cdo dėshire tėnde!

mickoja
10-08-04, 14:04
shum urime per ty ...shum urime per ty shum urime per Honestyn shum urime per tyyyyyyyyyyy....urime ditelindjen honesty dhe u bafsh plak i vjeter me kagjarrulg pershendetje ke nga mickoja

Honesty^uk.
10-08-04, 20:21
BARBAROZA
GENTA
MURGESHA
AFERDITA
SHEJTANKA
MICKOJA
Ju falenderoj dhe ju pershendes perzemersisht
per urimet dhe pershendetjet tuaja, me te vertet fjalet tuaja te bukura me bene qe te ndihem me i lumtur dhe te mendoj se kam nje shoqeri te mire.
SHUME RESPEKT PER JU
HONESTY_UK

Gentiani
15-08-04, 13:12
Edhe unė vendosa ti bashkangjitem urimeve pėr ditėlindjen e Honesty^uk.
duke i dėshiruar festimin e shumė e shumė ditėlindje tjera tė mbara!

A mos ka mbetur rastėsisht ende Tortė, apo e keni ngrėnė si duket ju krejt, po e pamundur ėshtė se edhe Barbaroza e edhe Murgesha kishin sjellur Tortėn kėtu :lol: :lol: nėse nuk ka, mjafton ta vazhdoj me ndonjė pije, deri sa ta sjell dikush tjetėr ndonjė tortė pėr ditėlindje :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/001.gif

URIME!

lazdrani
15-08-04, 13:46
Happy Birthday Honesty.Jete te gjate e te lumture.Te gjitha deshirat tu plotesofshin e ne realitet tu realizofshin :wink: A fola mire Barbaroza :wink:

Naki
15-08-04, 19:52
Shume urime per ty i nderuar Honesty,jete te gjate dhe te lumtur ashtu si ju deshironi.
Me nderime Naki

Barbaroza
16-08-04, 09:39
Edhe unė vendosa ti bashkangjitem urimeve pėr ditėlindjen e Honesty^uk.
duke i dėshiruar festimin e shumė e shumė ditėlindje tjera tė mbara!

A mos ka mbetur rastėsisht ende Tortė, apo e keni ngrėnė si duket ju krejt, po e pamundur ėshtė se edhe Barbaroza e edhe Murgesha kishin sjellur Tortėn kėtu :lol: :lol: nėse nuk ka, mjafton ta vazhdoj me ndonjė pije, deri sa ta sjell dikush tjetėr ndonjė tortė pėr ditėlindje :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/001.gif

URIME!

Gentiani,une kam qene aq e kujdesshme sa te mos e le asnje anetar pa e marre embelsiren e ditelindjes pasi me caktuan sherbyese ketu,keshtu qe edhe per ty e ruajta nje cope.Vetem urdhero :P
http://images.google.com/images?q=tbn:4sDbj9L4NAcJ:www.roberthuntstudio.com/pixellog

Barbaroza
16-08-04, 09:42
Happy Birthday Honesty.Jete te gjate e te lumture.Te gjitha deshirat tu plotesofshin e ne realitet tu realizofshin :wink: A fola mire Barbaroza :wink:

:wink: :wink:

Honesty^uk.
16-08-04, 23:21
Gentiani

Lazdrani I lazdruar

Poeti i forumit NAKI

Ju falenderoj perzemersisht per urimet dhe pershendetjet tuaja

Me nderime
Honesty

Murgesha
22-08-04, 15:13
Pershendes sot Mbretin Honestyn.
Barbaroza prej se ka ardhe Honesty ne pallatin tend edhe ti je bere me e shijshme e me e bukur.
A ban ta dij se per cka po ndodhe kjo?? :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:16
Po ndoshta eshte e vertete Murgesha se jam bere me e bukur prane Princit tim,por ai akoma eshte bere me i bukur prej se eshte prane meje.Une jam ai ilaqi per te.Pyete nese je kureshtare :wink:

Murgesha
22-08-04, 15:18
Po ndoshta eshte e vertete Murgesha se jam bere me e bukur prane Princit tim,por ai akoma eshte bere me i bukur prej se eshte prane meje.Une jam ai ilaqi per te.Pyete nese je kureshtare :wink:

Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cka po te ban more qika qe te ka ba me te bukur se ke qene. :arrow: :?: :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:23
Po ndoshta eshte e vertete Murgesha se jam bere me e bukur prane Princit tim,por ai akoma eshte bere me i bukur prej se eshte prane meje.Une jam ai ilaqi per te.Pyete nese je kureshtare :wink:

Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cka po te ban more qika qe te ka ba me te bukur se ke qene. :arrow: :?: :wink:

Mos e pyet moj me te madhe se te degjojne te tjeret,qy.Une veq ty te tregova ne besim :wink:

Murgesha
22-08-04, 15:26
Po ndoshta eshte e vertete Murgesha se jam bere me e bukur prane Princit tim,por ai akoma eshte bere me i bukur prej se eshte prane meje.Une jam ai ilaqi per te.Pyete nese je kureshtare :wink:

Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cka po te ban more qika qe te ka ba me te bukur se ke qene. :arrow: :?: :wink:

Mos e pyet moj me te madhe se te degjojne te tjeret,qy.Une veq ty te tregova ne besim :wink:

Ateher mbasi qenka puna keshtu, Honesty me shkruaj ne privat te lutem. :wink:

Honesty^uk.
28-08-04, 18:34
Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cka po te ban more qika qe te ka ba me te bukur se ke qene. :arrow: :?: :wink:


:wink:

vushtrria
29-08-04, 11:58
oooo honesty te pershendes ku do qe jeni ju uroi shendet dhe te gjitha te mirat

Gentiana
29-08-04, 15:56
Honesty nje pershendetje edhe per ty sot, nje mbremje te kendshme ku do qofsh...

Genta

Tomori
29-08-04, 16:00
Honesty pershendetje ku do qe te jeshe...kalofsh mire

Honesty^uk.
29-08-04, 18:24
Bukuroshe Genta, shoki vushtria dhe Tomori
ju falenderoj per pershendetjet
dhe ju uroj gjithashtu caste shume te kendshme ne jeten tuaj
Respekt per ju
Honesty

Vera
29-08-04, 21:00
Honesty^uk nje pershendetje per ju njri shum i fort je pasha mamin :wink:

Honesty^uk.
29-08-04, 21:24
Honesty^uk nje pershendetje per ju njri shum i fort je pasha mamin :wink:

Vera te falenderoj
mbetesh e pershendetur dhe e respektuar nga une
Honesty

turisti
30-08-04, 20:01
Kure nuk eshte vone per urimet e sinqerta.
Te deshiroj edhe 100 ditelindje me shendet,lumturi dhe pasuri.
Pershendetje. :P

Honesty^uk.
30-08-04, 20:12
Kure nuk eshte vone per urimet e sinqerta.
Te deshiroj edhe 100 ditelindje me shendet,lumturi dhe pasuri.
Pershendetje. :Pturisti me shume kenaqesi i pranoj urimet tuaja
dhe je me te vertet fantastik
me te vertet me shkrimet tuaja ke lene dhe po len pershtypje te shkelqyera tek une
shume respekt per ju Honesty

Vera
30-08-04, 20:23
Honesty edh epse von po ta uroj ditlindjen ( po ma mir von se kurr) pranoj urimet e mia me te sinqerta. Te uroj qe te gjitha endrat tuaja te behen realitet dhe nje jet te lumtur juve me te gjith njerzit qe ke deshir ti kesh afer.

Pra shum urime per tyyyyy

Honesty^uk.
30-08-04, 20:41
Honesty edh epse von po ta uroj ditlindjen ( po ma mir von se kurr) pranoj urimet e mia me te sinqerta. Te uroj qe te gjitha endrat tuaja te behen realitet dhe nje jet te lumtur juve me te gjith njerzit qe ke deshir ti kesh afer.

Pra shum urime per tyyyyy


asnjeher seshte vone vera, kenaqesia eshte e imja kur marr urime te tilla
fjale si keto me bejne te ndihem i qete dhe i lumtur kur mendoj se shoqeria nga gjitha anet me bej urime per ditelindjen

suksesi dhe lumturia qofshin me ty e nderuara Vera

turisti
30-08-04, 22:40
Kure nuk eshte vone per urimet e sinqerta.
Te deshiroj edhe 100 ditelindje me shendet,lumturi dhe pasuri.
Pershendetje. :Pturisti me shume kenaqesi i pranoj urimet tuaja
dhe je me te vertet fantastik
me te vertet me shkrimet tuaja ke lene dhe po len pershtypje te shkelqyera tek une
shume respekt per ju Honesty

Faleminderit MADHĖRIA E JUAJ. :wink:

turisti
31-08-04, 23:45
RRNOFTE HONESTY- MBRETI I TĖ GJITHĖ MBRETAVE. :wink:

Honesty^uk.
01-09-04, 20:18
RRNOFTE HONESTY- MBRETI I TĖ GJITHĖ MBRETAVE. :wink:


Gezimi dhe lumturia mos pacin te sosur ne jeten tuaj

turisti
01-09-04, 22:00
RRNOFTE HONESTY- MBRETI I TĖ GJITHĖ MBRETAVE. :wink:


Gezimi dhe lumturia mos pacin te sosur ne jeten tuaj

Faleminderit,Zoti ti leshoft vetem grat e mira. :P :wink:

Honesty^uk.
04-09-04, 16:44
Faleminderit,Zoti ti leshoft vetem grat e mira. :P :wink:

Qyqyqyq ne gra :lol: :lol:
pse jo ne vajza bre turist :wink:

Barbaroza
04-09-04, 20:01
Turisti,pse nuk thate Zoti ta leshofte veq nje grua te mire,por- shume gra te mira :?: :idea: :wink:

lazdrani
05-09-04, 14:09
Honesty nje dite te embel vllaqko :wink:

Honesty^uk.
05-09-04, 17:38
Honesty nje dite te embel vllaqko :wink:


te falenderoj per urimin Loqkaman :wink:
edhe ti kalofsh nje dite ashtu sic te deshiron zemra jote

aferdita
05-09-04, 18:41
Mbreti Honesty, te pershendes dhe te deshiroj dashuri dhe lumturi ne jete

turisti
05-09-04, 21:41
Faleminderit,Zoti ti leshoft vetem grat e mira. :P :wink:

Qyqyqyq ne gra :lol: :lol:
pse jo ne vajza bre turist :wink:

Ani,vajza pra. :P

turisti
05-09-04, 21:43
Turisti,pse nuk thate Zoti ta leshofte veq nje grua te mire,por- shume gra te mira :?: :idea: :wink:

O,per ta mbrojtur Honestyn,oj Barbaroza. :P :wink:

Honesty^uk.
07-09-04, 00:25
Faleminderit MADHĖRIA E JUAJ. :wink:

Nderi dhe lumturia mbizoterofshin ne jeten tuaj

turisti
07-09-04, 11:43
Faleminderit MADHĖRIA E JUAJ. :wink:

Nderi dhe lumturia mbizoterofshin ne jeten tuaj
Gjithashtu ,MADHĖRIA E JUAJ MBI TĖ GJITHA MADHĖRIT. :wink:

Gentiana
11-09-04, 21:11
Une sonte e pata nje pershendetje per Honesty-n dhe i uroj mbremje te kendshme.

Genta

Honesty^uk.
12-09-04, 14:56
Une sonte e pata nje pershendetje per Honesty-n dhe i uroj mbremje te kendshme.

Genta

te falenderoj Genta
edhe ti kalofsh vetem nete dhe dite te kendshme
Tung

Murgesha
14-09-04, 22:53
Vėllaēko mė humbe. :( :(
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh tani.

turisti
15-09-04, 08:44
O Honesty,shoku dhe Mbreti,ti je i vetmi person qe hec neper mjegull-pa drita te sarita.
Te pershendes.( ku hupe?????) :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:43
Honesty ka kohe qe mungoni ne Forum.....Te pershendes i nderuar ku do qe te jesh me bindje qe shpejte do te jeni ne mesin tone.Te perqafoje vllaqko :wink:

Honesty^uk.
23-09-04, 16:41
Murgesha = motrushe: Lazdrani =loqkaman; Turisti = shoki i nderuar
ju pershendes dhe ju uroj caste shume te kendshme
me te vertet po me mungoni shume
por perseri do te jem ne mesin tuaj
Me shume respekt dhe mall per ju
FOREVER HONESTY

lazdrani
23-09-04, 18:43
Murgesha = motrushe: Lazdrani =loqkaman; Turisti = shoki i nderuar
ju pershendes dhe ju uroj caste shume te kendshme
me te vertet po me mungoni shume
por perseri do te jem ne mesin tuaj
Me shume respekt dhe mall per ju
FOREVER HONESTY

Edhe Ti neve :cry: :cry: :cry: Kalofshe sa me bukure ku do qe te jeshe :wink: Mendoje ne ty :P Lazdrani

turisti
23-09-04, 20:56
Murgesha = motrushe: Lazdrani =loqkaman; Turisti = shoki i nderuar
ju pershendes dhe ju uroj caste shume te kendshme
me te vertet po me mungoni shume
por perseri do te jem ne mesin tuaj
Me shume respekt dhe mall per ju
FOREVER HONESTY

Ishalla je gjithmone me neve,seriozisht po me mungojne postimet e tua.
Me nderime- Turisti. :wink:

Barbaroza
24-09-04, 13:10
Pershendetje Honesty,mire se qenke rikthyer ne mesin tone!

Honesty^uk.
30-09-04, 19:45
Pershendetje Honesty,mire se qenke rikthyer ne mesin tone!

Mire se ju gjeta, me te vertet me keni munguar

Gentiana
09-10-04, 22:24
Honesty^UK Urime per mbi 2000shkrimet tua, i befsh edhe x tjera ashtu te bukura! Gjdo te mire per ty, dhe mbremje te kendshme.


Genta

Honesty^uk.
09-10-04, 22:29
Honesty^UK Urime per mbi 2000shkrimet tua, i befsh edhe x tjera ashtu te bukura! Gjdo te mire per ty, dhe mbremje te kendshme.


Genta


Te falenderoj SIMPATIA e forumit
gjithashtu edhe une te uroj vec gezime dhe te mira ne jete

turisti
10-10-04, 00:43
Honesty i nderuar,

Me lejo qe edhe une t'iu baskangjitem urimeve tjera dhe te falenderoj per kontributin e dhene ne dhe per DARDANIEN.Nuk eshte leht t'i postojsh mbi 2000 postime kur ti kish edhe obligimet tjera.
Te deshiroj per ēdo postim- realizimin e nje deshire.

Te pershendet- TURISTI. :wink:

Vera
10-10-04, 09:37
Honesty^uk te pershendes ty si mbreti dardanis dhe te gjith mbretrit dhe mbretereshat e tjer ne www.dardania.de

Barbaroza
10-10-04, 11:00
Woooowwwwwwwww,princi im e paska tejkalur 2000-shin. :idea:

Urimeeeeeeeeeeeeeeeee,edhe shume postime tjera pas ketyre!!!

Naki
10-10-04, 12:32
Mbi 2000 postime dhurat e forumit qe permbajne shume vlera intelektuale,shkrimet tuaja jane nje kapitull i veqante i forumt.
Urime ,shume shendet dhe harmoni ne jeten tuaj.
ju pergezon Naki :!:

Murgesha
10-10-04, 14:17
Vėllaēko tė uroj pėr postimin e mbi 2 mijė shkrimeve.
Vetėm vazhdoni kėshtu se je ndėr mė tė mirėt.
Pėrshėndetje nga Motrushja.

Honesty^uk.
10-10-04, 18:10
Turisti, vera, Barbaroza, Naki, motrushe Murgesha; qofshi te nderuar gjithmone , lumturia mbizoteroft ne jeten tuaj.

Mbeteshi te pershendetur nga

Honesty

Gentiani
24-10-04, 22:12
Njė pėrshėndetje tė veēantė pėr Mbretin Honesty^uk pėr angazhimin dhe kontributin e tij qė pėrmes shkrimeve dhe temave qė sjellė kėtu pėrherė godasin aktualen, realitetin dhe pėrditshmėrinė qė na pėrcjellin dhe rrethojnė edhe jashtė forumit.

Rrespekt!

Gentiani!

Honesty^uk.
25-10-04, 21:30
Njė pėrshėndetje tė veēantė pėr Mbretin Honesty^uk pėr angazhimin dhe kontributin e tij qė pėrmes shkrimeve dhe temave qė sjellė kėtu pėrherė godasin aktualen, realitetin dhe pėrditshmėrinė qė na pėrcjellin dhe rrethojnė edhe jashtė forumit.

Rrespekt!

Gentiani!


I nderuar Genti, gjithashtu pranoni pershendetjet e mia, dhe eshte kenaqesi te shkembesh mendime me njerez si ti.
Vetem mbaresi ne jete te uron
Honesty

blusky
28-10-04, 04:18
Pershendetje,i nderuar
Postimet e tuaja i lexoj me vemendje,dhe dua ti shpreh mirėnjohjet e mia per kontributin tende ne kete forum.
Suksese ne te ardhmen.

Honesty^uk.
28-10-04, 21:11
Pershendetje,i nderuar
Postimet e tuaja i lexoj me vemendje,dhe dua ti shpreh mirėnjohjet e mia per kontributin tende ne kete forum.
Suksese ne te ardhmen.

I nderuar qofsh gjithmone "blusky", te falenderoj per mirenjohjen tende ndaj shkrimeve te mia , me te cilat une mundohet te ceki problemet qe na rrethojne ne jeten e perditshme.

Mbetesh i pershendetur dhe i respektuar nga:

Honesty

Gentiani
28-10-04, 21:22
Pėrshėndetje pėr Honesty^uk!

unė hyjė rrallė tė pėrshėndes te rubrika e Pėrshėndetjeve, por kur fillojė e vazhdojė varg e vijė, sa mundem tė pėrshėndes :lol: :lol:

Pėrshėndetje dhe kalofshi bukur!

Gentiani!

Honesty^uk.
28-10-04, 21:48
Pėrshėndetje pėr Honesty^uk!

unė hyjė rrallė tė pėrshėndes te rubrika e Pėrshėndetjeve, por kur fillojė e vazhdojė varg e vijė, sa mundem tė pėrshėndes :lol: :lol:

Pėrshėndetje dhe kalofshi bukur!

Gentiani!

hahahaahhahha
fjalori juaj i pasur me shprehje te bukura te gjuhes sone me ka bere qe une te krijoj nje respekt per personalitetin tuaj, qe identifikohet me nofken Gentiani
Gjithashtu mbetesh i pershendetur dhe i nderuar nga
Honesty

Gentiani
28-10-04, 21:57
Falemnderit Honesty^uk! je i pėrshėndetur dhe rrespektuar gjithashtu nga unė.

Gentiani!

blusky
28-10-04, 23:01
Faliminderit Honesty`uk,je i respektuar po ashtu nga ana ime.

Kercovari
29-10-04, 17:14
Honesty i nderuar
Te shkrish trurin ne fjal te embla, germe pas germe te thuash edhe fjalen te cilen e ke pasur ne goje,fjalet hyjnore qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje mergimtari, edhe perkrah kerkesave tjera egzistente te nje puntori apo studenti,flasin me shume se sa nje roman i plunosur diku ne raftet e nje biblioteke tek e cila mungojne lexuesit, kritiku qe ngjall apo varros autorin,kushedi se sa i famshem te jete.
Postimet e tua le te jene edhe bedimi ameshues i gjuhes shqipe per te mos e haruar kurre.
Me respekt Kercovari

Honesty^uk.
29-10-04, 20:16
Honesty i nderuar
Te shkrish trurin ne fjal te embla, germe pas germe te thuash edhe fjalen te cilen e ke pasur ne goje,fjalet hyjnore qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje mergimtari, edhe perkrah kerkesave tjera egzistente te nje puntori apo studenti,flasin me shume se sa nje roman i plunosur diku ne raftet e nje biblioteke tek e cila mungojne lexuesit, kritiku qe ngjall apo varros autorin,kushedi se sa i famshem te jete.
Postimet e tua le te jene edhe bedimi ameshues i gjuhes shqipe per te mos e haruar kurre.
Me respekt Kercovari


"Kercovari" Pershendetjet e mia te perzemerta vijne per ty dhe per te gjithe ata qe i don zemra juaj, ne jeten juaj mbizoteroft hareja dhe gezimi, lumturia dhe suksesi.
Retorika e fjaleve tuaja tregon karakterin tuaj prej nje letrari.
Edhe njehere pranoni nderimet e mia.

Me respekt
Honesty

Murgesha
29-10-04, 20:19
Njė pėrshėndetje motrore pėr ty Honesty. :lol:

Honesty^uk.
29-10-04, 20:38
Njė pėrshėndetje motrore pėr ty Honesty. :lol:

Faleminderit motrushe.
Gjithashtu mbetesh e pershendetur

Kercovari
30-10-04, 17:40
Honesty i nderuar
Te shkrish trurin ne fjal te embla, germe pas germe te thuash edhe fjalen te cilen e ke pasur ne goje,fjalet hyjnore qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje mergimtari, edhe perkrah kerkesave tjera egzistente te nje puntori apo studenti,flasin me shume se sa nje roman i plunosur diku ne raftet e nje biblioteke tek e cila mungojne lexuesit, kritiku qe ngjall apo varros autorin,kushedi se sa i famshem te jete.
Postimet e tua le te jene edhe bedimi ameshues i gjuhes shqipe per te mos e haruar kurre.
Me respekt Kercovari


"Kercovari" Pershendetjet e mia te perzemerta vijne per ty dhe per te gjithe ata qe i don zemra juaj, ne jeten juaj mbizoteroft hareja dhe gezimi, lumturia dhe suksesi.
Retorika e fjaleve tuaja tregon karakterin tuaj prej nje letrari.
Edhe njehere pranoni nderimet e mia.

Me respekt
Honesty

Honestyi nderuar
Te mundohem te gjeje fjale me te mira se keto me larte,do te ishte me e keqja per mua, te kethehem ne shpirtin e kalbur te nje berlloku qe s`do te fshije askush.
Te pershendes nga zemra dhe me shum se kaqe.
Kercovari.

vushtrria
30-10-04, 18:52
honesty nje pershendetje nga vushtrrriu, ju jeni nje njeri qe kam fituar respekt she simpati dhe tani nuk ka nevoi qe ta zgjas me shum jeni i pershendetur nga vushtrriu :lol:

Honesty^uk.
31-10-04, 18:00
Honesty i nderuar
Te shkrish trurin ne fjal te embla, germe pas germe te thuash edhe fjalen te cilen e ke pasur ne goje,fjalet hyjnore qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje mergimtari, edhe perkrah kerkesave tjera egzistente te nje puntori apo studenti,flasin me shume se sa nje roman i plunosur diku ne raftet e nje biblioteke tek e cila mungojne lexuesit, kritiku qe ngjall apo varros autorin,kushedi se sa i famshem te jete.
Postimet e tua le te jene edhe bedimi ameshues i gjuhes shqipe per te mos e haruar kurre.
Me respekt Kercovari


"Kercovari" Pershendetjet e mia te perzemerta vijne per ty dhe per te gjithe ata qe i don zemra juaj, ne jeten juaj mbizoteroft hareja dhe gezimi, lumturia dhe suksesi.
Retorika e fjaleve tuaja tregon karakterin tuaj prej nje letrari.
Edhe njehere pranoni nderimet e mia.

Me respekt
Honesty

Honestyi nderuar
Te mundohem te gjeje fjale me te mira se keto me larte,do te ishte me e keqja per mua, te kethehem ne shpirtin e kalbur te nje berlloku qe s`do te fshije askush.
Te pershendes nga zemra dhe me shum se kaqe.
Kercovari.


Mbetesh gjithmone i pershendetur nga
Honesty

Honesty^uk.
31-10-04, 18:06
honesty nje pershendetje nga vushtrrriu, ju jeni nje njeri qe kam fituar respekt she simpati dhe tani nuk ka nevoi qe ta zgjas me shum jeni i pershendetur nga vushtrriu :lol:

Faleminderit shoki "vushtria", edhe une gezoj respekt dhe simpati per shkrimet tuaja dhe per ju.
Me mirenjohje dhe respekt

Honesty

lazdrani
15-11-04, 09:18
Honesty pranoni pershendetjet e mia i nderuar.Qaste te bukura per ju zoteri :wink: Lazdrani i juaj

progoni
15-11-04, 13:03
Edhe pse nuk kam shkruar kėtu,

ke qen gjithėher dhe ēdo herė i pėrshendetur nė mendjen time nga unė i nderuari

HONESTY^UK.

Shkrimet e JUAJA sjellin bujarin dhe fisnikrin e RIUT IDEAL i shumkujt.

Gjithėher i respektuar
nga unė
Progoni

MemphiSx
15-11-04, 13:27
Honesty kalova kah dera jote thash ta boj nje Pershendetje speciale :)

Dera ish kon e mbyllur edhe menjeher me shkoj mendja se ke dal per Feste ;)
Keshtu qe ta lash nje leter ne der ku thuhet

"I Nderuari dhe i Respektuari Honesty Ke Pershendetje te Perzemerta nga une MemphiSx
Te uroj Festen e Bajramit dhe Te Deshiroj te gjitha te mirat ne jete qe na i ka falur i Madherishmi Allah
Fati te percjellt ne qdo hap te jetes

I Juaji MemphiSx

Honesty^uk.
16-11-04, 18:01
Honesty pranoni pershendetjet e mia i nderuar.Qaste te bukura per ju zoteri :wink: Lazdrani i juaj

Lazdran Loqkamani. qofsh i nderuar dhe i respektuar gjithmone, gjithashtu vetem mbaresi dhe lumturi te uroj ne jete.
Honesty

Honesty^uk.
16-11-04, 18:05
Edhe pse nuk kam shkruar kėtu,

ke qen gjithėher dhe ēdo herė i pėrshendetur nė mendjen time nga unė i nderuari

HONESTY^UK.

Shkrimet e JUAJA sjellin bujarin dhe fisnikrin e RIUT IDEAL i shumkujt.

Gjithėher i respektuar
nga unė
Progoni

Te falenderoj dhe te jam mirenjohes per respektin e shprehur ndaj meje, i nderuar PROGONI.

Suksese dhe lumturi ty dhe te gjithe atyre qe i don zemra juaj ju uron

Honesty

Honesty^uk.
16-11-04, 18:15
Honesty kalova kah dera jote thash ta boj nje Pershendetje speciale :)

Dera ish kon e mbyllur edhe menjeher me shkoj mendja se ke dal per Feste ;)
Keshtu qe ta lash nje leter ne der ku thuhet

"I Nderuari dhe i Respektuari Honesty Ke Pershendetje te Perzemerta nga une MemphiSx
Te uroj Festen e Bajramit dhe Te Deshiroj te gjitha te mirat ne jete qe na i ka falur i Madherishmi Allah
Fati te percjellt ne qdo hap te jetes

I Juaji MemphiSx

MEMPHISX i nderuar,dera ime eshte dhe do te jete gjithmone e hapur per njerez te ndergjegjshem dhe te sinqerte sic jeni JU.
Te falenderoj per fjalet uruese tuajat, dhe njekohesisht te UROJ ME FAT FESTEN E FITER BAJRAMIT, ZOTI ti plotesoft te gjitha deshirat tuaja
Me respekt per JU

Honesty

Gentiani
16-11-04, 18:53
Pėrshėndes Honesty^uk dhe Urime Festa!

Gentiani!

Mafiozi
16-11-04, 20:47
I nderuari Honesty^uk, pershendetje dhe urime nga zemra, per postimet e tua serioze, me respekt, te drejta e te sinqerta. Mundem te vazhdoj me shum per te mirat e prezences tende ne forum... Respekt per ty... :lol:

Me ket moment te uroj edhe Festen e Bajramit...

Kaloh mir... 8)

Honesty^uk.
16-11-04, 21:28
Pėrshėndes Honesty^uk dhe Urime Festa!

Gentiani!

Faleminderit Genti per pershendetjen dhe urimin.
Gjithashtu te uroj fat dhe lumturi paste sjall per Ju festa e FITER BARAMIT.

Honesty

Honesty^uk.
16-11-04, 21:30
I nderuari Honesty^uk, pershendetje dhe urime nga zemra, per postimet e tua serioze, me respekt, te drejta e te sinqerta. Mundem te vazhdoj me shum per te mirat e prezences tende ne forum... Respekt per ty... :lol:

Me ket moment te uroj edhe Festen e Bajramit...

Kaloh mir... 8)

Qofsh faqe bardhe dhe gjithmone i nderuar "Mafiozi"
Urime dhe me FAT BARAMI,gezimi dhe lumturia qofshin gjithmone te pranishme ne jeten tuaj.
Me respekt

Honesty

vushtrria
20-11-04, 11:18
honesty i nderuar dhe i respektuar, vushtrriu ju pershendet kudo qe jeni, zoti ju ndihmofte ne punen dhe mundin qe jeni duke ber.


me nderime vushtrriu

Honesty^uk.
20-11-04, 17:41
honesty i nderuar dhe i respektuar, vushtrriu ju pershendet kudo qe jeni, zoti ju ndihmofte ne punen dhe mundin qe jeni duke ber.


me nderime vushtrriu

Vushtria , te falenderoj shume
Gjithashtu edhe ju gezoni respekt nga ana ime, gezimet qofshin te pafundme per ju dhe te dashurit e zemres tuaj.

Honesty

turisti
24-11-04, 01:30
Pershendertjet e perzemerta nga " rrugaēi " i plunosur

Me nderime, - RUGAĒTRANS - (TURISTI). :wink:

Kercovari
24-11-04, 12:09
Ju pershendet i hospitalizuari ne shtepi,me ethet e se merkures diten!.

lazdrani
05-12-04, 21:42
Mbreti Honesty jeni te pershendeture perzemersisht Vllaqko :wink: Lazdrani

livoreka bicio
05-12-04, 22:44
HONESTY^UK.GJDO HERE, JE I PERSHENDETUR NGA ANA IME, ME RRESPEKTE, DHE SINQERITET. :wink:

turisti
08-12-04, 01:25
Pershendetjet e mia jane plotefuqieshme,hahahahahahahahahahhaa. :wink:

Mafiozi
08-12-04, 13:18
Nje pershendetje te fort Honesty.
Te shpresoj momente sa me te mira per ty.

Me nderime
Mafiozi

Gentiana
08-12-04, 17:37
Honesty^UK rash kendej pari, dhe thash te pershendes.

Pershendetje dhe mbremje te kendshme edhe ty, ēdo te mire te uron: Genta

Kercovari
08-12-04, 18:03
Te gjith te kan pershendetur,e une te them paqshe shendet Honesty from United Kingdom Shqiptar pa dredha.

Honesty^uk.
08-12-04, 20:55
Pershendertjet e perzemerta nga " rrugaēi " i plunosur

Me nderime, - RUGAĒTRANS - (TURISTI). :wink:


hahahahahhahahahaha po e filloj me qeshjen tuaj karakteristike.
Faleminderit per pershendetjen tuaj, dhe kalofsh sic deshiron zemra juaj.

Me respekt
Honesty

Honesty^uk.
08-12-04, 20:57
Mbreti Honesty jeni te pershendeture perzemersisht Vllaqko :wink: Lazdrani

Gjithashtu mbetesh perher i pershendetur Loqkaman.

Honesty

Honesty^uk.
08-12-04, 20:59
HONESTY^UK.GJDO HERE, JE I PERSHENDETUR NGA ANA IME, ME RRESPEKTE, DHE SINQERITET. :wink:

I nderuar Bicio, te falenderoj per urimet tuaja mirenjohese.
Mbetesh i nderuar dhe i respektuar nga:

Honesty

Honesty^uk.
08-12-04, 21:03
Nje pershendetje te fort Honesty.
Te shpresoj momente sa me te mira per ty.

Me nderime
Mafiozi

Edhe ju i nderuar Mafiozi, kalofshi momente sa me te kendshme argetuese dhe argetim maximal.

Honesty

Honesty^uk.
08-12-04, 21:06
Honesty^UK rash kendej pari, dhe thash te pershendes.

Pershendetje dhe mbremje te kendshme edhe ty, ēdo te mire te uron: Genta

SIMPATIA e forumit, faleminderit per pershendetjen
gjithashtu edhe ju pranoni pershendetjet e mia, lumturia dhe gezimi qofshin gjithmone pjese e pandare e jetes suaj.

Me respekt

Honesty

Honesty^uk.
08-12-04, 21:09
Te gjith te kan pershendetur,e une te them paqshe shendet Honesty from United Kingdom Shqiptar pa dredha.


I nderuar "Kercovari"shendet dhe lumturi ju dhashte zoti ju dhe te gjithe atyre qe i deshiron zemra juaj

Me respekt
Honesty

Barbaroza
09-12-04, 11:38
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-12-04, 17:18
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:
E paske mare ne sy,por mos u merzit se une jam edhe Hagji rreshqiti e ja boje nje talisman te Dajaj Lames.

Barbaroza
09-12-04, 21:00
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:
E paske mare ne sy,por mos u merzit se une jam edhe Hagji rreshqiti e ja boje nje talisman te Dajaj Lames.

Aiiiiiiii Kercovari,talismanin ia kam bere kahere vete,por ka edhe tjera qe e dijne cka eshte talismani dhe une ia dhashe nje keshille :wink: ....hahahahahahahaaaaaaaaaaa. :wink:

Honesty^uk.
09-12-04, 21:29
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:

Po thua mbahu kur te bie :?: :arrow:
Ishalla qellon but dhe jo forte :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
09-12-04, 21:32
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:

Po thua mbahu kur te bie :?: :arrow:
Ishalla qellon but dhe jo forte :lol: :lol: :lol:

Per koke te mamit,ke me rene fort e keq,hahahahahahahahahahaaaaaaa. :wink:

Honesty^uk.
19-12-04, 20:17
Edhe une po e pershendes Honesty-n me porosine"mbahu mire se mos po te vijne rende". :wink::lol: :lol: :lol: :lol:

Po thua mbahu kur te bie :?: :arrow:
Ishalla qellon but dhe jo forte :lol: :lol: :lol:

Per koke te mamit,ke me rene fort e keq,hahahahahahahahahahaaaaaaa. :wink:


:roll: :roll:

Barbaroza
19-12-04, 20:38
Mos po te duhet pak uje me ta heq trullosjen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
19-12-04, 20:46
Mos po te duhet pak uje me ta heq trullosjen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Flm per pershendetjen.

Mundohu te kalosh bukur.


Honesty

Barbaroza
19-12-04, 20:47
Edhe po kaloj.Kalo edhe ti bukur!Barbaroza

blusky
20-12-04, 19:20
Honesty nje pershendetje te madhe,kalofsh bukur.

Honesty^uk.
20-12-04, 20:30
Honesty nje pershendetje te madhe,kalofsh bukur.


Flm dhe mbetesh i pershendetur "blusky"


Honesty

lazdrani
22-12-04, 12:39
Honesty nje pershendetje te madhe,kalofsh bukur.


Flm dhe mbetesh i pershendetur "blusky"


HonestyI nderuari Honesty,pranoni pershendetjet vllazrore duke ju deshiruar qaste te bukura ne Forum dhe njeherit urime 3000 postime tuja te bukura.
RRuge te mbare per ne Vendelindje me 30 Dhjetor e mos harro te lajmerohesh :wink:

Mafiozi
22-12-04, 19:24
Honesty i nderuar, urime urime dhe shum urime per 3000 postimet e tua.
Gjith te mir gjejm ne keto shkrime, shpresoj te mbetesh me ne per shum
koh, je burr fantastik.

Te shpresoj nje jet te lumtur me gjith te mirat qe deshiron.

Te pershendes me gjith zemer.

Me respekt.

Mafiozi.

turisti
22-12-04, 20:25
Urime 3000 postime ,me deshire qe te realizohen te gjitha deshirat qe jane pjesa e enderrave tua.

Me respekt,TURISTI :wink:

dr1ta
22-12-04, 23:14
Mbreti honesty urime 3000 postime , hugzzzz :lol:

Honesty^uk.
23-12-04, 18:10
I nderuari Honesty,pranoni pershendetjet vllazrore duke ju deshiruar qaste te bukura ne Forum dhe njeherit urime 3000 postime tuja te bukura.
RRuge te mbare per ne Vendelindje me 30 Dhjetor e mos harro te lajmerohesh :wink:Kenaqesia eshte e imja i nderuar LOQKAMAN, kur lexoj fjalet tuaja te shprehura me sinqeritetin qe burojn zemra juaj.

Me shume respekt per ju
Honesty :arrow: Forever

Honesty^uk.
23-12-04, 18:14
Honesty i nderuar, urime urime dhe shum urime per 3000 postimet e tua.
Gjith te mir gjejm ne keto shkrime, shpresoj te mbetesh me ne per shum
koh, je burr fantastik.

Te shpresoj nje jet te lumtur me gjith te mirat qe deshiron.

Te pershendes me gjith zemer.

Me respekt.

Mafiozi.

Mafije ju falenderoj per urimet tuaj,gjithashtu te deshiroj vetem vetem gezime dhe lumturi ne jeten tuaj.

Mbeteshi i pershendetur nga:

Honesty

Honesty^uk.
23-12-04, 18:17
Urime 3000 postime ,me deshire qe te realizohen te gjitha deshirat qe jane pjesa e enderrave tua.

Me respekt,TURISTI :wink:Me te vertet eshte kenaqesi kur ke te shkembesh mendime , urime apo edhe debate me njerez sic jeni ju i nderuar "turisti".
Te jem mirenjohes per urimet dhe fjalet tuaja te bukura.

Prandaj pranoni pershendetjet e mia te sinqerta per ju.

Me nderime

Honesty

Gentiana
23-12-04, 18:18
Honesty urime urime per mbi 3000shkrimet tua, qe jan gjith te mira. te uroj ti bejsh edhe x tjera,dhe te mbetesh i till.

ēdo te mire per ty dhe vetem lumturi te deshiroj.

Genta

Honesty^uk.
23-12-04, 18:19
Mbreti honesty urime 3000 postime , hugzzzz :lol:


Faleminderit per urimet tuaja;
and thanx 4 ur Hugzzzz :lol: :lol:

Have a great time and enjoy your self.

Honesty

Naki
24-12-04, 15:17
Shkrimet tuaja jane nje specifike e veqante qe kane ne vete vete konzepte te ndertuara ne Module,Kjo e begatone forumin dhe Inspirone forumistat te jene Interaktive.
ne vazhden e pergezimeve te postimit tuaj 3000 , ju deshiroje shendet suksese dhe realizim te deshirave.


Me nderime Naki

halla e madhe
24-12-04, 17:02
Urime,urime!! veq shkruaj mos prito, se shkrimet tua jane fantastike :!:

Murgesha
24-12-04, 17:04
Urime vėllaēko, edhe mijėra postime tjera :lol:

Honesty^uk.
25-12-04, 12:39
Honesty urime urime per mbi 3000shkrimet tua, qe jan gjith te mira. te uroj ti bejsh edhe x tjera,dhe te mbetesh i till.

ēdo te mire per ty dhe vetem lumturi te deshiroj.

Genta


Flm per ju Simpatia jone.
Gjithashtu te mirat dhe lumturite qofshin gjithmone me ju.

Honesty

Honesty^uk.
25-12-04, 12:49
Shkrimet tuaja jane nje specifike e veqante qe kane ne vete vete konzepte te ndertuara ne Module,Kjo e begatone forumin dhe Inspirone forumistat te jene Interaktive.
ne vazhden e pergezimeve te postimit tuaj 3000 , ju deshiroje shendet suksese dhe realizim te deshirave.


Me nderime Naki


I nderuar poeti i forumit tone, fjalet per te shprehur respektin tim ndaj teje jane te teperta.

Gjithmone i pershendetur nga Honesty

Honesty^uk.
25-12-04, 12:51
Urime vėllaēko, edhe mijėra postime tjera :lol:


Faleminderit motrushe, kalo sa me bukur.
Me respekt

Honesty

Honesty^uk.
25-12-04, 12:55
Urime,urime!! veq shkruaj mos prito, se shkrimet tua jane fantastike :!:

Oj "halla e madhe " fajet qe une po pritoj me shkruar i ka "halla e vogel" :lol:

Te pershednes per urimet, por shkrimet pa lidhje nuk me terheqin ne bised perkundrazi me cojne nerva.

Argetim te kendshem te uron

Honesty

halla e madhe
25-12-04, 13:08
Honesty_o mos e nxofsha ate Hallen e vogel se pa ja hudh grepin dikah per ne dukagjin nuk e la...ate e kemi bakllave me arra valla :lol: :lol:

Honesty^uk.
25-12-04, 13:23
Honesty_o mos e nxofsha ate Hallen e vogel se pa ja hudh grepin dikah per ne dukagjin nuk e la...ate e kemi bakllave me arra valla :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
edhe une shume i pelqej Bakllavat :wink: por a e din ti se Dukagjini eshte i madh :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
25-12-04, 13:39
HONESTY_E njof gjithe Dukagjinin :wink: pershendetje

Honesty^uk.
25-12-04, 13:55
HONESTY_E njof gjithe Dukagjinin :wink: pershendetje

Patjeter edhe mua po me njeh :lol: :lol: :lol: :lol: , a mos te kam dhene mesim ndonjehere :wink:
Mbetesh e pershendetur

halla e madhe
25-12-04, 16:05
Honesty_Jo more mesim nuk me ke dhene mua,kame pershtypjen qe je shume me i ri se une :wink: pershendetje..caste te mira

Honesty^uk.
25-12-04, 16:15
Honesty_Jo more mesim nuk me ke dhene mua,kame pershtypjen qe je shume me i ri se une :wink: pershendetje..caste te mira


qyqyqy oj halle por une kam pasur edhe me te vjeter se veten qe u kam dhene mesim :lol: :lol: :lol: :lol:
Mbetesh e pershendetur

Honesty

blusky
26-12-04, 10:25
I nderuar Honesty,urime postimi i 3000 dhe ēdo te mire ne te ardhmen.

Honesty^uk.
26-12-04, 11:57
I nderuar Honesty,urime postimi i 3000 dhe ēdo te mire ne te ardhmen.

Flm per urimin "blusky" gjithashtu edhe ju kalofshi dite sa me te mira.

Honesty

livoreka bicio
26-12-04, 14:17
HONESTY^UK. TE PERSHENDES DHE TE UROJE *3000* POSTIMETE TE TUAT, NE DARDANI. :P GJITHEASHTU TE DESHIROJE SHENDETE, DHE REALIZIM TE DESHIRAVE NE JETEN TENDE. :P :wink:
BICIO.

Honesty^uk.
28-12-04, 19:04
HONESTY^UK. TE PERSHENDES DHE TE UROJE *3000* POSTIMETE TE TUAT, NE DARDANI. :P GJITHEASHTU TE DESHIROJE SHENDETE, DHE REALIZIM TE DESHIRAVE NE JETEN TENDE. :P :wink:
BICIO.

I nderuar dhe i pershendetur do te jesh nga Honesty.
Gjithashtu te uroj dhe deshiroj fat dhe lumturi sjellt per ju Viti 2005.

Me respekt
Honesty

ShEjToNkA
01-01-05, 04:50
Honesty^uk , ku do qė je urime Viti i Ri 2005!


Gėzuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaarrrrr!!!

Mafiozi
01-01-05, 23:12
Urime vitin e ri HonestyQdo te mir qe deshiron, te shprersoj.

Dashuri dhe shum gezime te uroj.Pershendetje te perzemerta

G E Z U A R
Mafiozi

Murgesha
01-01-05, 23:26
Vėllaēko kudo qė tė ndodhesh.
Urime Viti 2005.

livoreka bicio
02-01-05, 00:15
I NDERUARI HONESTY TE UROJE VITIN E RI 2005 KU DO QE TE JESHE, DHE TE UROJE SHENDET,LUMTURI DHE SUKSESE NE KETE VITE DHE VITETE TE TJERA. :wink:

dr1ta
02-01-05, 01:14
Gezuar vitin e ri, cdo te mire ne jet :)

Barbaroza
02-01-05, 14:41
Honesty,gezuar 2005.Shendet,fat dashuri dhe lumturi qofte ky vit per juve!

lazdrani
03-01-05, 12:05
Honesty,gezuar 2005.Shendet,fat dashuri dhe lumturi qofte ky vit per juve!
Ketije urimi i bashkangjitem edhe une vllaqko :wink: Gezuar 2005 :P

Gentiani
03-01-05, 12:52
Gezuar Vitin e Ri 2005 Honesty, Shėndeti, Fati, dashuria dhe Sukseset qofshin me Ty dhe Familjen tuaj!

vushtrria
03-01-05, 13:39
HONESTY URIME VITIN E RI 2005 ME PLOT GEZIME I NDERUAR,SUKSESE,FAT, SHENDETI DHE PAQJA QOFSHIN ME JUVE.

yllka
05-01-05, 13:07
HONESTY GEZUAR VITIN E RI 2005

Kercovari
05-01-05, 15:11
Honesty i Nderuar
Gjithe te mirat gjate gjithe Vitit 2005.eshte edhe deshira e ime qe ju percjelle nga Kercova duke u deshiruar shendet dhe jete te lumtur me plote dashuri.

Me respekt Kercovari

Honesty^uk.
08-01-05, 17:15
Shjetanka, Mafije, Motrushe Murgesha, Bicio, dr1ta, Barbaroza, Loqkaman Lazdrani, Genti, Vushtria, Yllka, Kercovari:; ju falenderoj shume per urimet tuaja.

Edhe une shfrytezoj rastin edhe pse pak me vonese,,,por arsyeja eshte se nuk kam qene kendej,,,,te shprehi urimet e mia per ju dhe te gjithe te afermit tuaj, GEZUAR per shume vjet dhe mote Vitin e Ri
Qofte vit i realizimeve te gjitha deshirave dhe enderrave tuaja.

Me shume respekt
I juaji
Honesty

halla e madhe
09-01-05, 09:54
Honesty_urime Viti i Ri,le te plotesohen te gjitha deshirat :!:

turisti
09-01-05, 13:05
Urime viti i ri 2005 me shendet dhe realizimin e te gjitha deshirave ne ēdo fushe te jetes.

Me nderime,

TURISTI. :wink:

sexybrikenda
09-01-05, 13:46
Honesty gezuar vitin e ri 2005,fat ne jete dhe dashuri :arrow: Ardita

PAOLINA
09-01-05, 13:47
Gjithashtu URIME dhe GEZUAR 2 :D :D 5 me krejt te mirat ne jete...

LUMTURI*DASHURI*SHENDETPershendetje
nga
Paolina

turisti
02-02-05, 12:35
Honesty i nderuar,

Urime :P 4000 :P postime me deshire qe shendeti,lumturia ( jo femra,hahahahahahah)dhe suksesi jesin shoket e tu me te ngusht.


Me respekt,

TURISTI.

MemphiSx
02-02-05, 13:03
HONESTY Urime 4000 postimet tuja shum te Knaqshme :)

Te uroj edhe 4000 Postime tjera qe ne te tjeret te mesojm diqka te reja nga ato Postime ;)

Maca
02-02-05, 15:22
[size=24]Honesty U
R
I
M
E


4''''''''''''''''''''''''0'''''''''''''''''''''''' '0''''''''''''''''''''''O''''''''''''''


P--------------O---------S-------T--------I-------M----------E

Te mrekullushme dhe te lexuara nga te gjith antaret,te uroj qe ti pbesh edhe shuuuuuuuuum postime te tjera...

Te pershendes shum :wink:

Gentiana
02-02-05, 15:31
Honesty urime,te na i shkruajsh edhe xxx shkrime tjera,dhe te na mbetesh siq je.

Pershendetje dhe dite te kendshme ku do qofsh.

Genta

biondi_f86
02-02-05, 21:57
Honesty te uroje 4000 postimet dhe disponim te mire :D

Murgesha
03-02-05, 10:30
Vėllaēko edhe unė tė uroj pėr 4 mijė postimet tua.
Kalo sa mė bukur nė mesin tonė. :lol:

Domira
03-02-05, 10:55
Mbreti Honesty te uroj 4000 potimet dhe te pershendes.

lazdrani
03-02-05, 13:31
I nderuari Honesty


Vllaqko urime 4000 postime tuaj :wink: Jeni Antari me i respektuar dhe kam krenari qe njihemi me ju.Zoti qofte gjithmone me ju dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink: Gezuar

ShEjToNkA
03-02-05, 13:43
Tė gjithė ty t' paskan uru
Hyra edhe unė njė kėngė me kendu
Po dicka sabahė ka qėllu edhe
Zani nuk ėshtė t'um shku
Por desha vetėm njė urimė
Me ta dėrgu pėr 4 mijė postime
Qė ke shkru ,
Tė urojė e tė pėrgzoj
Shumė tė mira tė deshiroj

Honesty^uk.
04-02-05, 20:11
Honesty i nderuar,

Urime :P 4000 :P postime me deshire qe shendeti,lumturia ( jo femra,hahahahahahah)dhe suksesi jesin shoket e tu me te ngusht.


Me respekt,

TURISTI.


I nderuar dhe i respektuar, "turisti" te falenderoj per fjalet tuaja te bukura dhe me domethenie, frekuentimet deh shkrimet behen me te shumta kur e din qe ke te bisedosh me njerez me potencial sic jeni ju i nderuar.
Prandaj edhe ju pranoni pershendetjet e mia te sinqerta per ju

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:15
HONESTY Urime 4000 postimet tuja shum te Knaqshme :)

Te uroj edhe 4000 Postime tjera qe ne te tjeret te mesojm diqka te reja nga ato Postime ;)


Me te vertet me vjen mire kur shikoj se arrij qe sado pak kam sjellur ose ngjallur atmosferen ne forum, dhe keto jane meritat e juaja qe mua me ngreh te jem ne shoqerine tuaj.

Te falenderoj per opinionet tuaja, dhe gjithashtu mbeteshi i pershendetur

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:18
[size=24]Honesty U
R
I
M
E


4''''''''''''''''''''''''0'''''''''''''''''''''''' '0''''''''''''''''''''''O''''''''''''''


P--------------O---------S-------T--------I-------M----------E

Te mrekullushme dhe te lexuara nga te gjith antaret,te uroj qe ti pbesh edhe shuuuuuuuuum postime te tjera...

Te pershendes shum :wink:


Kenaqesia ime per te shkruar shtohet kur shkembej mendimet e mia me anetar te nderuar sic jeni ju e nderuar Maca

Falenderime dhe Caste sa me te kendshme te uron

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:20
Honesty urime,te na i shkruajsh edhe xxx shkrime tjera,dhe te na mbetesh siq je.

Pershendetje dhe dite te kendshme ku do qofsh.

Genta


E nderuar SIMPATIA jone kenaqesin dhe kurajon per te vazhduar dhe qendruar sic jam ma shtojne fjalet tuaja te bukura.

Mbeteshi e pershendetur nga:

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:21
Honesty te uroje 4000 postimet dhe disponim te mire :D

Qofsh i nderuar dhe i respektuat zoteri "biondi_f68"
Pershendetje nga

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:24
Vėllaēko edhe unė tė uroj pėr 4 mijė postimet tua.
Kalo sa mė bukur nė mesin tonė. :lol:

Motrushe faleminderit per urimin
prania juaj me ben te ndihem si ne shtepin time

Pershendetje dhe shume respekt per ju;

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:25
Mbreti Honesty te uroj 4000 potimet dhe te pershendes.


Faleminderit per urimin Domira

Kaloni sic eshte me se miri e nderuar

Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:34
I nderuari Honesty


Vllaqko urime 4000 postime tuaj :wink: Jeni Antari me i respektuar dhe kam krenari qe njihemi me ju.Zoti qofte gjithmone me ju dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink: Gezuar


Pershendetje LOQKAMAN

Kam kenaqesine dhe nderin qe jam njohur me nje person qe sinqeriteti dhe mencuria jane virtytet kryesore te tij
Me kete rast te dergoj pershendetjet e mia te sinqerta dhe vellazerore

Shume respekt per ju
Honesty

Honesty^uk.
04-02-05, 20:46
Tė gjithė ty t' paskan uru
Hyra edhe unė njė kėngė me kendu
Po dicka sabahė ka qėllu edhe
Zani nuk ėshtė t'um shku
Por desha vetėm njė urimė
Me ta dėrgu pėr 4 mijė postime
Qė ke shkru ,
Tė urojė e tė pėrgzoj
Shumė tė mira tė deshiroj
Po kujtoj lugat je cue
me sabah me m'pershendet mue
s'paske pas ti me me urue
vec antaret ta kan kujtue

Per dicka po me vjen mire
na je be kengetare e veshtir
deri tash ke qen e trent
me kendue je ba talent

Gati un pata harrue
qe 2 fjal me ti shkrue
per kto fjal qe m'ke pershendet
prej Honesty-t ke shume respekt


Honesty

Naki
04-02-05, 22:09
Shkrimet tuaja jane nje specifike e veqante qe kane ne vete vete konzepte te ndertuara Intelektuale,Kjo e begatone forumin dhe Inspirone forumistat te jene Interaktive.
ne vazhden e pergezimeve te postimit tuaj 4000, ju deshiroje shendet suksese dhe realizim te deshirave.


Me nderime Naki

aferdita
04-02-05, 22:22
Honesty^uk. urime per tejkalimin e 4 mijshit,je nje antare dhe moderator shume i shkelqyeshem qe i meriton me shume se sa nje titull mbreterorė.....


me Respekt Afėrdita

dr1ta
05-02-05, 21:53
I nderuar Honesty Urime tejkalimin e 4000 postimeve , U are GREAT , gjithashtu May u wishes allways comes true .
Te pershendes

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif

Honesty^uk.
06-02-05, 20:37
I nderuar Honesty Urime tejkalimin e 4000 postimeve , U are GREAT , gjithashtu May u wishes allways comes true .
Te pershendes

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif


Many thanx for your words "dr1ta"
l wish u all the best in your life,

Yours sincerely
Honesty

Drenicaki
06-02-05, 20:51
Ke selam prej krejt Drenices qe po e mban flamurin ,si njė flamurtr i vertetė ,urimt i bashkangjitem edhe une duke te uruar shkrime te bukura dhe kalofsh interesant!

Honesty^uk.
06-02-05, 20:58
Ke selam prej krejt Drenices qe po e mban flamurin ,si njė flamurtr i vertetė ,urimt i bashkangjitem edhe une duke te uruar shkrime te bukura dhe kalofsh interesant!


Selamet dhe pershendetjet prej vatres se pashuar te dendreses mijera vjecare te popullit tone jane shume domethense dhe emocionuese per mua.
Keshtu qe pranoni falenderimet dhe pershendetjet e mia per ju dhe te gjithe Drenicen i nderuar.

Me nderime
Honesty

dr1ta
28-03-05, 17:17
Dashta vetem te pershendes dhe te ndaj gezimin me ty ce ke sot ....mirembetsh ty bashk me priderit :)

ShEjToNkA
28-03-05, 21:33
Honesty , tė pėrshėndes ku do qė je dhe tė urojė caste tė bukura nė kėto ditė tė veqanta pėr ju.

Diana007
29-03-05, 15:06
Honesty ku je bre je humb kre toheve te fundit valla , moti nuk te kam pa ketu pari duke u sjell hehhehhehehh
Tpershedes dhe nej dite te mbar dhe pa lodhej te deshiroj :wink:

Me respekt Diana

Naki
29-03-05, 15:27
Njeri ne Londer e tjetri ne Gjermani ahhhhhh sa me deshire do te kendonim nje kenge te augustinit me qifteli.
Nje pershendetje vllazerore per honestin,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki

Psikologu
29-03-05, 15:33
I nderuari Honesty.

Ndoshta pak me vonesė , por shfrytezoj rastin te ju pershendes vllazerisht , duke ju deshiruar qdo te mirė nete gjitha sferat e tua Øte jetes.

Mbetshi me shendet.

Me nderime :
Psikologu

progoni
31-03-05, 00:34
Honesty

respekti dhe nderimi

i perhershėm pėr TY

MemphiSx
31-03-05, 12:29
Honesty Pranoj Pershendetjet e mija nga zemra,shpresoj qe je mir :) Ku do qe gjendesh te pershendes shume ;)
Kalo nje dit te mir ;)

Honesty^uk.
31-03-05, 17:19
Dashta vetem te pershendes dhe te ndaj gezimin me ty ce ke sot ....mirembetsh ty bashk me priderit :)Gjithmone gezimi dhe lumturia qofshin me ju e nderuar dr1ta

Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:21
Honesty , tė pėrshėndes ku do qė je dhe tė urojė caste tė bukura nė kėto ditė tė veqanta pėr ju.


E nderuar shejtanka, te falenderoj per pershendetjen tend, gjithashtu te deshiroj vec te mira ne jete

Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:23
Honesty ku je bre je humb kre toheve te fundit valla , moti nuk te kam pa ketu pari duke u sjell hehhehhehehh
Tpershedes dhe nej dite te mbar dhe pa lodhej te deshiroj :wink:

Me respekt Diana


Vajza BOND, urimet dhe pershendetjet e mia per ju e nderuar

Kohet e fundit kam pasur shume obligime personale por edhe pse nuk kam shkruar ketu kam qene gjithnje i pranishem ne mesin tuaj.

Cdo te mire te deshiron
Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:27
Njeri ne Londer e tjetri ne Gjermani ahhhhhh sa me deshire do te kendonim nje kenge te augustinit me qifteli.
Nje pershendetje vllazerore per honestin,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

NakiVellacko NAKI, me te vertet je i mrekullueshem dhe cdo fjale e juaja me frymezon me entuziasem, per kete Ju keni krijuar nje vend te vecante tek une.

Urimet dhe pershendetjet per ju i nderuar jane te pambarim nga ana ime
Me shume respekt per ju

Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:29
I nderuari Honesty.

Ndoshta pak me vonesė , por shfrytezoj rastin te ju pershendes vllazerisht , duke ju deshiruar qdo te mirė nete gjitha sferat e tua Øte jetes.

Mbetshi me shendet.

Me nderime :
Psikologu

Per fjalet e mira dhe me kuptim si keto tuajat nuk do te jete von KURRE.
Te falenderoj per pershendetjen dhe te uroj caste sa me te lumtura ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:31
Honesty

respekti dhe nderimi

i perhershėm pėr TY

Te falenderoj, gjithashtu mbetesh i pershendetur dhe i respektuar nga

Honesty

Honesty^uk.
31-03-05, 17:34
Honesty Pranoj Pershendetjet e mija nga zemra,shpresoj qe je mir :) Ku do qe gjendesh te pershendes shume ;)
Kalo nje dit te mir ;)

Me te vertet jam krenar qe ketu kam arritur te gjej njerez me nivel, kulture dhe dinjitet te pathyer sic jeni ju i nderuar Memphisx.
te falenderoj nga zemra per urimet tuaja dhe njekohesisht te dergoj pershendetjet me te ngrohta per ju.

Me respekt dhe nderime
Honesty

vushtrria
31-03-05, 18:14
honesty,shoki pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta,jeni i respektuar dhe i nderuar gjithmon nga vushtrriu :lol:te gjitha te mirat dhe shendet nga vushtrriu :lol:

Honesty^uk.
31-03-05, 19:24
honesty,shoki pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta,jeni i respektuar dhe i nderuar gjithmon nga vushtrriu :lol:te gjitha te mirat dhe shendet nga vushtrriu :lol:

Ju me shkrimet dhe qendrimet tuaja keni arritur qe gjithnje te jeni te mirepritur nga ana ime
Ju falenderoj per fjalet uruese tuaja dhe njekohesisht ju deshiroj cdo te mire ne jete.

Honesty

Murgesha
31-03-05, 19:46
Honesty tė dėshiroj ēaste tė kėndshme me prindėrit tuaj.Kėnaqėsia dhe gėzimi ju shoqėroftė tėrė kohėn sa jeni bashkė.

Honesty^uk.
01-04-05, 18:50
Honesty tė dėshiroj ēaste tė kėndshme me prindėrit tuaj.Kėnaqėsia dhe gėzimi ju shoqėroftė tėrė kohėn sa jeni bashkė.


Falenderimet e mia per ju Motrushe jane te pafundme
Kalofsh sic te deshiron e bardha zemer

Honesty

aferdita
01-04-05, 18:56
I Nderuari Honesty te pershendes kudo qe je dhe nje fundjave te kendshme dhe ēaste sa me te bukura te uroj :wink:

Aferdita

lazdrani
02-04-05, 13:19
VLLAQKO PERSHENDETJE VLLAZERORE GJITHMONE PER JU :wink: NUK TE KAM HARRUAR :P

Honesty^uk.
06-04-05, 23:18
I Nderuari Honesty te pershendes kudo qe je dhe nje fundjave te kendshme dhe ēaste sa me te bukura te uroj :wink:

Aferdita


Te falenderoj e nderuara Aferdita, me te vertet gezoni respekt nga ana ime, gjithashtu mbeteshi e pershendetur dhe cdo te mire ne jete.

Honesty

Honesty^uk.
06-04-05, 23:20
VLLAQKO PERSHENDETJE VLLAZERORE GJITHMONE PER JU :wink: NUK TE KAM HARRUAR :P


Loqkaman te pershendes perzemersisht dhe te uroj qe Zoti ta gezoft Zemren tuaj.


Te Perqafoj vellacko
Honesty

Toni_4Ever
08-04-05, 00:25
Honesty uk te pershendes

valla ke nis mu plak edhe ti eshet mir me liru vendin tashe.

tung te pershendes shum
:oops: :oops:

Honesty^uk.
08-04-05, 01:04
Honesty uk te pershendes

valla ke nis mu plak edhe ti eshet mir me liru vendin tashe.

tung te pershendes shum
:oops: :oops:"Toni _4Ever" Te pershendes per pershendetjen tuaj, kurse eshte e vertet se brezar shkojne drejt plakjes por kenaqesia e madhe eshte nese gjeneratat pasuese arrijne te mbrojn dhe ngrijne lart ate qe e kane gjetur tek ti.

Mbetesh i pershendetur
Honesty

Murgesha
08-04-05, 12:54
Honesty edhe njėherė po ta lė njė pėrshėndetje tek oda jote.
Ditė tė mrekullueshme tė dėshiroj.

Honesty^uk.
08-04-05, 16:43
Honesty edhe njėherė po ta lė njė pėrshėndetje tek oda jote.
Ditė tė mrekullueshme tė dėshiroj.


Motrushe te jam mirenjohes.
Vellackoja te uron nga thellesia e Zemres, jeta juaj dhe e atyre qe ti don Zemra qofte e mbushur vetem me Gezime dhe Lumturi

Honesty

007
10-04-05, 02:49
Pershendetje i nderuar,kaloni sa me bukur.
me nderime 007

Domira
10-04-05, 11:15
Mbreti Honesty, te pershendes dhe te deshiroj nji vikend sa me te kandshem.

Me nderime
Domira

Honesty^uk.
12-04-05, 17:55
Pershendetje i nderuar,kaloni sa me bukur.
me nderime 007


Qofsh i nderuar dhe i pershendetur gjithmone.
Caste te gezueshme te uron

Honesty

Honesty^uk.
12-04-05, 17:57
Mbreti Honesty, te pershendes dhe te deshiroj nji vikend sa me te kandshem.

Me nderime
Domira


E nderuar Domira, te falenderoj per urimin tuja, dhe njekoheshit te deshiroj lumturi dhe gezime ne cdo hap te jetes.

Me nderime
Honesty

Naki
22-04-05, 21:50
Si qdo here duke shetitur ne lagjen e pershendetjeve i dergoje te fala mikut time Honestyt,i deshiroje nje vikend te mire.

Naki

Dali!Keq
23-04-05, 04:18
Urime Urime Mbreti Honesty...Sot vrejta se keni arrite mbi 1000 postime.Jeni me te vertet i mrekullushem dhe kam nderin ti lexoje me endje postimet tuja.Tash e tutje jeni ne Pallatin e Barbarozes :wink: Vazhdoni keshtu edhe me tutje se te kemi me te mirin :wink: Mbreti I Lazdrani :wink:


Urimit i bashkangjitem dhe un.

nga ! keqi

Murgesha
23-04-05, 16:34
Vllaēko urime pėr 5022 postimet tuaja.
Tė na vazhdojsh tė shkruajsh si gjer mė tani.
Tė uroj dhe pėrshėndes me pėrshėndetje motrore.

turisti
23-04-05, 23:42
Honesty i nderuar,

Plot urime nga zemra per tejkalimin e :P 5000 :P postimeve,te cilat jane te mbushura me sinqeritet,realitet dhe mirekuptim per te gjithe.Deshiroj qe shkrimet e tua edhe shume kohe te stolisin forumin DARDAN i cili eshte ndertuar edhe me mundin tende.

Me respekt si sa here,
TURISTI.

Gentiana
25-04-05, 14:59
Honesty pak me vones, por me mire von se hiq erdha te ju uroj per mbi 5000postimet tua i nderuar!
URIME dhe deshiroj qe te na i shkruani edhe xxx shkrime tjera, si keto deri tani.

Ju pershendes dhe ju uroj qaste te kendshme dhe ēdo te mire ku do qe te jeni.
Genta

Diana007
25-04-05, 16:01
Honesty Urime per 5000 postimet te deshioj edhe shum shkime tjera derin ne pa kufi :wink:

Te pershendes dhe te deshiroj gjita te mirat :wink:

Me respekt Diana

Psikologu
26-04-05, 04:55
Pershendetje Honesty i nderuar.

Ju deshiroj qdo tė mirė , sukses dhe peparesi ne jeten tuaj .
Me nderime :

Psikologu

Honesty^uk.
26-04-05, 18:21
Si qdo here duke shetitur ne lagjen e pershendetjeve i dergoje te fala mikut time Honestyt,i deshiroje nje vikend te mire.

Naki

Cdo here dhe kurdohere ju keni bere vendin tuaj per te qene i nderuar dhe i pershendetur.

Pershendetjet miqesore nga
Honesty

Honesty^uk.
26-04-05, 18:22
Urime Urime Mbreti Honesty...Sot vrejta se keni arrite mbi 1000 postime.Jeni me te vertet i mrekullushem dhe kam nderin ti lexoje me endje postimet tuja.Tash e tutje jeni ne Pallatin e Barbarozes :wink: Vazhdoni keshtu edhe me tutje se te kemi me te mirin :wink: Mbreti I Lazdrani :wink:


Urimit i bashkangjitem dhe un.

nga ! keqi


Flm i nderuar, mbeteshi i pershendetur

Honesty

Honesty^uk.
26-04-05, 18:23
Vllaēko urime pėr 5022 postimet tuaja.
Tė na vazhdojsh tė shkruajsh si gjer mė tani.
Tė uroj dhe pėrshėndes me pėrshėndetje motrore.


Motrushe te pershendes per fjalet dhe urimet tuaja te sinqerta.

Mbetesh e nderuar dhe respektuar nga Vellackoja

Honesty^uk.
26-04-05, 18:31
Honesty i nderuar,

Plot urime nga zemra per tejkalimin e :P 5000 :P postimeve,te cilat jane te mbushura me sinqeritet,realitet dhe mirekuptim per te gjithe.Deshiroj qe shkrimet e tua edhe shume kohe te stolisin forumin DARDAN i cili eshte ndertuar edhe me mundin tende.

Me respekt si sa here,
TURISTI.

Diskutimi dhe debatimi i mendimeve me persona te nderuar dhe me karakter te lart , sic jeni ju i nderuar Turisti, me ben qe te jem sa me aktiv, dhe volumi i shkrimeve te mia varet edhe nga pranija dhe ndikimi i personave te tille qe ia vlen te shkembesh botekuptimin rreth jetes qe ne jetojm.
Per urimet dhe vleresimin tuaj pranoni pershendetjet e mia te sinqerta i nderuar.

Mbetesh i pershendetur nga

Honesty

Honesty^uk.
26-04-05, 18:35
Honesty pak me vones, por me mire von se hiq erdha te ju uroj per mbi 5000postimet tua i nderuar!
URIME dhe deshiroj qe te na i shkruani edhe xxx shkrime tjera, si keto deri tani.

Ju pershendes dhe ju uroj qaste te kendshme dhe ēdo te mire ku do qe te jeni.
Genta

Pershendetje Simpatia e FD.
urimet tuaja jane kurajuese qe une te mos ndiej asnjehere lodhje qe une te jem sa me i pranishem ne shoqerine e atyre qe dine te vleresojn.

Urimet dhe pershendetjet me te sinqerta ti dergon
Honesty

Honesty^uk.
26-04-05, 18:36
Honesty Urime per 5000 postimet te deshioj edhe shum shkime tjera derin ne pa kufi :wink:

Te pershendes dhe te deshiroj gjita te mirat :wink:

Me respekt Diana

E nderuara Dianna Bond, faleminderit per urimin tuaj, njekohesisht te dergoj respektet e mia per ju e nderuar.

Me nderime
Honesty

Honesty^uk.
26-04-05, 18:38
Pershendetje Honesty i nderuar.

Ju deshiroj qdo tė mirė , sukses dhe peparesi ne jeten tuaj .
Me nderime :

Psikologu


Me nder dhe lumturi qofsh i nderuar Psikologu.
Mbaresia dhe gezimi qofshin shoket tuaj te pandare.

Me respekt Honesty

Domira
26-04-05, 19:38
Honesty te uroj 5000 shkrimet tua me deshire qe te vazhdosh te shkruash keshtu bukur dhe permbajtesisht si deri me tani.

Nderime e pershedetje te sinqerta

Domira

Honesty^uk.
26-04-05, 19:48
Honesty te uroj 5000 shkrimet tua me deshire qe te vazhdosh te shkruash keshtu bukur dhe permbajtesisht si deri me tani.

Nderime e pershedetje te sinqerta

Domira


Kenaqesia eshte e imja kur lexoj pershendetje dhe urime, nga anetare te nderuar dhe qe dine te vleresojn ate qe eshte per tu vleresuar.
E nderuar Domira, ju falenderoj per urimet dhe njekohesisht shpreh rastin qe tju dergoj pershendetjet e mia te sinqerta.

Mbeteshi e nderuar.
Honesty

dr1ta
26-04-05, 23:27
Pershendetje i Nderuar Honesty


Urime te gjitha keto postime me plot kuptim ...sukses,dashuri dhe shendet ne jeten e juaj gjith.


Me respekt


Drita

turisti
27-04-05, 23:34
Pershendetje per ELITEN e udheheqjes. :P

Me respekt,
TURISTI.

Honesty^uk.
28-04-05, 22:58
Pershendetje i Nderuar Honesty


Urime te gjitha keto postime me plot kuptim ...sukses,dashuri dhe shendet ne jeten e juaj gjith.


Me respekt


Drita

Nderimet dhe respektet e mia per ju e nderuara dr1ta
Falenderime per urimet tuaj, dhe njekohesisht ju deshiroj jete te begate dhe dashuri te plote

Me respekt
Honesty

Honesty^uk.
28-04-05, 23:04
Pershendetje per ELITEN e udheheqjes. :P

Me respekt,
TURISTI.


Aftesia per te vleresuar eshte pasqyra me e qarte e nivelit te cdokujt, keshtu ju jo vetem me shkrime por edhe me aftesite vleresuese keni treguar se jeni nje person i kompletuar me aftesi gjithperfshirese.

Nderimet dhe respektet e mia per ju i nderuar jane pa limit.

Si gjithnje mbeteshi i nderuar

Honesty

halla e madhe
29-04-05, 18:01
Honesty_kudo qe ndodhesh tash vetem nji pershendetje nga zemra per NIPIN me te mirin :lol:

Tomori
29-04-05, 19:11
-Pershendetje i nderuari HONESTY, ju Uroje fat e miresi... :wink:

Honesty^uk.
01-05-05, 15:22
Honesty_kudo qe ndodhesh tash vetem nji pershendetje nga zemra per NIPIN me te mirin :lol:


Hallushe e nderuar pershendetjet e mia te sinqerta jane te pafundme per ju, dhe se me te vertet ju kam Halle per qefi.

Kalofsh si te deshiron zemra juaj

Nipcja Honesty

Honesty^uk.
01-05-05, 15:24
-Pershendetje i nderuari HONESTY, ju Uroje fat e miresi... :wink:

Faleminderit i nderuar Tomorr
Gjithashtu ju uroj qe te kaloni sic eshte me se miri per ju

Honesty

Arb
01-05-05, 16:37
Pergezimet e mia i nderuar, per shkrimet qe ke postuar!

Gjithe te mirat!

ShEjToNkA
01-05-05, 16:45
Shkrime me vlerė ,cilsore tė cdo lėmie i pėrfaqėsonė vetėm nicku, Honesty.
Shkrime me plotėkuptimė dhe domethėnje ,ku FD-sė ia shtojnė vlerėn si Forum dhe na bėjnė tė dijmė se kemi nderinė tė komunikojmė me njė njeri me veti dhe cilėsi tė larta.
Ku do ndoheshė urime pėr mbi 5.000 shkrime tė juaja tė pazevėndėsueshme.

Gjithė tė mirat!

Honesty^uk.
01-05-05, 16:56
Pergezimet e mia i nderuar, per shkrimet qe ke postuar!

Gjithe te mirat!


I nderuar dhe me nder qofsh gjithmone .
Mbetesh i pershedetur nga

Honesty

Honesty^uk.
01-05-05, 17:09
Shkrime me vlerė ,cilsore tė cdo lėmie i pėrfaqėsonė vetėm nicku, Honesty.
Shkrime me plotėkuptimė dhe domethėnje ,ku FD-sė ia shtojnė vlerėn si Forum dhe na bėjnė tė dijmė se kemi nderinė tė komunikojmė me njė njeri me veti dhe cilėsi tė larta.
Ku do ndoheshė urime pėr mbi 5.000 shkrime tė juaja tė pazevėndėsueshme.

Gjithė tė mirat!Kenaqesia dhe deshira per te shkruar dhe shprehur ate cka ndiejme, behet edhe me e madhe kur ato qe paraqet trajtohen dhe vleresohen tamam nga persona me taban te larte, sic jeni ju ne kete rast e nderuara Shejtanka qe prania juaj ashtu si tek shume te tjere edhe tek une ka shtuar deshiren per te qene sa me aktiv ne kete shtepine tone te 2, dhe une duke pare dhe vleresuar njohurite dhe vlerat e shume anetareve ketu, nuk kam nguruar asnjehere per te paraqitur sado pak ndodhite dhe rrethanat ne te cilat jetojme.

Per fjalet tuaja kurajuese dhe per konsideratat tuaja ndaj meje , me lejoni e nderuar Shejtanka qe ketu te shpreh respektin e larte dhe te patundur qe kam krijuar ndaj jush, me te vertet eshte kenaqesi te gjendesh nen shoqerine e personave me veti te gjithanshme sic jeni ju e nderuar.
Mbaresia dhe lumturia ne cdo hap te jetes qofshin miqt tuaj me besnik dhe te pandare.

Me nderime
Honesty

Domira
01-05-05, 23:44
Gjithnje korrekt, permbajtesor dhe i kandshem me shkrime...

I guximshem per ti dale te vertetes dhe shokeve krah jane vetem disa nga tiparet e tua te mira i nderuar Honesty.

Mbetsh i tille edhe ne shkrimet tjera te cilat ishalla do te jen te panumerta.

Me nderime

Domira

Psikologu
02-05-05, 04:16
Honesty i nderuar:

Ditė te mirė dhe prirje ne jeten tuaj ju deshiroj qdo here.
Kalofshi si eshtė me mirė.

Ndrime per.

halla e madhe
02-05-05, 12:49
Honesty_do ta pershendes Gjakoven edhe per ty,veq mos mujsha se nuk e la pa marr Kajmakin e Kosoves me vete :lol:
Te uroj nji jave te mbare :!: