PDA

View Full Version : Aferdita


Faqet : [1] 2

Cool_Boy
08-07-04, 19:58
Pershdnetje aferdita

Qiki ketyre diteve e kishe ditlindje deshta tju uroj ditlindjen dhe tju uroj fat,dashuri,shendet, lumturi ne jete...............


gezuar,gezuar ishalla i beni 100 vjet qiki e gjeni nje djal qe do te jeton edhe aje si ju dhe tju thrasin pleqet e Gjilanit ahhaahhah........

Cool_Boy :wink: :wink:

aferdita
08-07-04, 20:25
ooo flm shum Cool_Boy
te pershendes shum :wink:

Murgesha
08-07-04, 20:43
Aferdita urime ditelindjen dhe edhe 100 vjet tjera te deshiroj. :lol:

Vera
08-07-04, 21:00
aferdita shum shum urime dhe ishalla edhe 100 vjet te lumtura i ben.

Ich wünsche dir alles gute zum geburtstag.

Barbaroza
09-07-04, 11:10
Urime Aferdita datelindjen.Te na behesh plake 150 vjeqe!
http://www.keatoh.com/ecard/photos/birthday-cake.jpg

lazdrani
09-07-04, 16:00
GEZUAR DITELINDJEN SÜSSE ALLES GUTE FÜR DICH....BUSSI :wink:

Naki
09-07-04, 21:01
Shume urime per ty,e nderuara Aferdita jete te gjate e pa brenga,shume gezime dhe suksese te deshirone-Naki

aferdita
09-07-04, 21:08
murgesha, vera , barbaroza, lazdran dhe naki flm shum per urimet jeni shum te mire

Honesty^uk.
09-07-04, 21:40
GEZUAR DITELINDJEN AFERDITA
jete te lumtur dhe plot begati

mr_beni
29-07-04, 13:53
Urime aferdita, dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet.

aferdita
29-07-04, 14:12
mr_beni flm shum :wink:

Loloku
29-07-04, 19:29
Urim i vonuar ndishta, prandaj tė uroj: Jetofsh sa tė duash dhe si tė duash vetė!

aferdita
30-07-04, 11:32
Loloku flm shume edhe pse eshte vone,ska problem :wink:

lazdrani
30-07-04, 12:14
Aferdita urime per 1000 postime tuja te bukura.Jeni me te vertet shume aktive ne kete forum te bukure.Shkrimet tuja me lejne nje pershtypje te mire,poezit e shkruara te bukura ne gjuhen Shqipe dhe ate Gjermane jane per qdo lavdate :wink: Urime e tani keni rast te zgjedhni nje djale qe te pelqen se te kemi Mbretereshe :wink:

Murgesha
30-07-04, 12:21
Aferdita edhe une perzemersisht te uroj per marrjen e titullit mbreteresh.
Jeni shume e mire ne shkrimet e diskutimet tuaja. Posaqerishte te kafja e forumit keni vene emer me sherbimin dhe gadishmerine e perhershme. Te uroj edhe shume e shume postime tjera te bukura.

aferdita
30-07-04, 12:22
Aferdita urime per 1000 postime tuja te bukura.Jeni me te vertet shume aktive ne kete forum te bukure.Shkrimet tuja me lejne nje pershtypje te mire,poezit e shkruara te bukura ne gjuhen Shqipe dhe ate Gjermane jane per qdo lavdate :wink: Urime e tani keni rast te zgjedhni nje djale qe te pelqen se te kemi Mbretereshe :wink:

Lazdran flm shum shum, edhe ti je gjithashtu i mrekullueshem
kurse per djal po ta le ty qe te zgjedhesh per mua :wink:

Barbaroza
30-07-04, 12:23
Edhe une e uroj Mbretereshen e Re,Aferditen duke e pergezuar per postimet e saja te shkelqyeshme.
Aferdita,e ke treguar veten se je nje vajze e shkelqyeshme.Bravo!

aferdita
30-07-04, 12:24
Murgesha gjithashtu flm edhe prej teje shum

aferdita
30-07-04, 12:27
Edhe une e uroj Mbretereshen e Re,Aferditen duke e pergezuar per postimet e saja te shkelqyeshme.
Aferdita,e ke treguar veten se je nje vajze e shkelqyeshme.Bravo!
Barbaroza flm shum edhe prej teje se edhe me ju nuk ka,jeni me te miret :wink:

anna
30-07-04, 13:21
urimeeeee :wink:

aferdita
30-07-04, 13:23
flm anna
shpresoj qe edhe ti sa me shpejt te behesh :wink:

Loloku
30-07-04, 16:38
Po qysh me te uru une moj se po njehem paksa i vogel tash pas ketij kurorezimit tend dhe futjes ne pallatin e Lazdranit veē me uru lazdranin ma mire se ai ka pasuru oborrin e tij me aferditen dhe une sa te shkurtet e ndjeva kenaqesine e qiftit me Ty aferdita, Si do qe te jetė paq fatine deshirave tua kudo qe te shkosh...

Honesty^uk.
30-07-04, 17:40
Urime per titullin MBRETERESH AFERDITA
e mbash me shendet dhe mos ndal hovin e shkrimeve tuaja se me te vertet i sjell freski ketij forumi
vajze aktive e palodhur, qe din ti vleresoj dhe ti kuptoj shakat dhe po ashtu te tregohet e sinqert dhe e matur per ato qe shkruan

Edhe njehere te uroj per shkrimet tuaja te bukura
Me respekt

Honesty _________________ FOREVER

ShEjToNkA
30-07-04, 18:40
Shuuuuumė urime pėr tyyyyyy

Afėrdita ,urime pėr titulin ,dhe tė deshiroj edhe shumė postime tė tjera kėshtu si kėto deri me tani ..., jeni vėrtetė e mrekulueshme ,ku do qė je tė pėrgėzoj pėr titullin Mbretresha!


s.p ej nime allahile ngėrhe komen zhagė e sa ma par afrom edhe mu atje tė vi e tjav pėshtillu punėt pakk hahahahhaahahahahaa

aferdita
30-07-04, 18:56
Loloku flm urimin,per mua do te jesh gjithmon Mbreti im

Honesty^uk. edhe ty flm shum,po te mos ishit ju as un nuk kisha shkruar :wink:

ShEjToNkA edhe ty flm shuuuuuuuuuuumė,do ta provoj hhahahahahaa


Aferdita

Loloku
30-07-04, 23:26
Loloku flm urimin,per mua do te jesh gjithmon Mbreti im


Flm aferdita, kjo me bene te ndjehem mbret edhe une para kohe, po ty ishalla nuk te mashtrojne kishe po te bejne mretreshe e me te fute ne harem te mbretit, se mreteria ka vetem nje mbret dhe nje mretreshe dhe sa kam kuptuar une, kutu mretron Lazdrani me Murgeshen...

turisti
11-09-04, 00:07
Urime,shendet,realizimin e te gjitha deshirave ne jete te deshiroj nga te gjitha meredijanet e botes. :P :wink:

aferdita
11-09-04, 07:16
turisiti flm, kete deshire e kemi te gjithe valla
te pershendes

Gentiana
11-09-04, 16:21
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Aferdita me fal nuk e paskna pas pa ket ket urim me perpara,sidoqoft edhe nje her sorry.

Urime urime, i befsh 100vite tjera me te mira, dhe deshira te plotesume, nje mpuq ne faqe.

Mbase nuk pata koh me e be nje torte, dhe kesh ne shopping, thash te te blej diq.... :wink:


Genta
http://images.google.ch/images?q=tbn:xBrClfpQae0J:www.vorarlberg.at/jpg/geschenk.jpg

lazdrani
26-09-04, 14:27
Aferdita shöne grüsse an dich :wink: lazdrani hdl süsse

aferdita
26-09-04, 17:27
Genta süsse es isz nie spät,flm shum,por nuk eshte desht moj me hargjite :wink:

Lazdrani danke, te pershendes gjithashtu hab dich auch lieb :wink:

Kercovari
26-09-04, 20:28
Aferdita
Ju jeni e bekuara e zotit dhe hyjnesha qe na sjelle drite te bardha dhe lumturi per jeten.
Aty ku te veshe kemben le te sjelle zoti edhe fatin Engjellesh.

Agroni22
26-09-04, 23:48
edhe une te uroj qdo te mire .dhe te uroj per 2000postimet qe i kishe ba dhe ishalla i bon 200000. :wink: :lol:

aferdita
27-09-04, 08:58
Agroni22 flm shume,te pershendes gjithashtu

Kercovari flm per keto fjal te bukura :wink:

turisti
27-09-04, 09:10
turisiti flm, kete deshire e kemi te gjithe valla
te pershendes

:P GJITHASHTU.RRNOFSH AFERDITE DHE DESHIRAT E TUA. :P

livoreka bicio
27-09-04, 12:26
AFERDITA tč uroj qdo te mir dhe shum suksese ne jet dhe te uroj kalimin e 2000 postimeve te mrekullueshme. te pershendes shum :wink:

Gentiana
27-09-04, 16:42
Aferdita (süsse) urime per mbi 2000shkrime.Edhe un po them (si gjith te tjert) je e mrekullueshme, dhe vazhdo keshtu, se me tvertet je e embel. gjdo te mire, dhe IHDL.

Genta

aferdita
27-09-04, 17:30
ju falenderoj te gjitheve,edhe ju jeni me te vertet shume te mrekullueshem :wink:

Gentiani
01-10-04, 17:19
Njė pėrshėndetje tė madhe kam rezervuar kėsaj radhe, pėr vogėlushen simpatike tė forumit Aferdita dhe shkrimet e saja qė poston kėtu nė forum!

Mbeteni e pėrshėndetur dhe Urime!


Gentiani

Artan_9
01-10-04, 17:39
Urime aferdita,,,, qa me te uru moj nuk po dij nejse si do qoft urime qdo send qe te ndodh hahahahah :wink:

Barbaroza
01-10-04, 17:50
Urime dhe pershendetje Aferdita edhe njehere nga ana ime!

aferdita
01-10-04, 19:16
Njė pėrshėndetje tė madhe kam rezervuar kėsaj radhe, pėr vogėlushen simpatike tė forumit Aferdita dhe shkrimet e saja qė poston kėtu nė forum!

Mbeteni e pėrshėndetur dhe Urime!


GentianiGentiani te falenderoj shume, gjithashtu edhe nga ane ime je i pershendetur dhe rrespektuar :wink:

aferdita
01-10-04, 19:18
Artan_9 ka gjithqka per te uruar :wink: :P te pershendes


Barbaroza te pershendes gjithashtu

Artan_9
01-10-04, 19:39
Artan_9 ka gjithqka per te uruar :wink: :P te pershendes


Barbaroza te pershendes gjithashtusi psh aferdita naj fejes apo naj martes urime pra dhe tyrashigim hahahahah :P

turisti
09-10-04, 17:38
Aferdita e nderuar,me gezojne :P 2000 :P postimet e tua dhe shpresoj se do t'i postojsh edhe shume,shume shkrime qe do te na gezojne dhe argetojne si deri me sot.
Te pershendes .

livoreka bicio
09-10-04, 20:12
AFERDITA TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ 2000 POSTIMET TE MREKULLUESHME NE DARDANI... :wink:

Kercovari
09-10-04, 20:50
Urime!E bukura e terre rrozullit tokesor.
Postimet e tua kane qene shtegu i ri drejte zbutjes se nje egersire e mbjelle nder vite, ku vashat shqiptare guxonin vetem te heshtin.
Gjithe te mirat,eshte urata e Kercovarit.

Murgesha
29-11-04, 18:17
Afėrdita mirė se na u ktheve nė forum e nderuar.
Shpresoj se ka kaluar mirė pėr pushime nė vendlindje.

aferdita
29-11-04, 18:45
Murgesha te faleminderit shume dhe me vjen mire qe ju gjej te gjithe ketu ,kurse un ne kosove shume mire kam kaluar
te fala te gjitheve mergimtareve nga kosova

Gentiani
29-11-04, 18:53
Aferdita mirė se qenke kthyer me shpresė se keni kaluar bukur nė Vendlindje!

Pėrshėndetje

Gentiani!

Gentiana
29-11-04, 18:56
Aferdita (süsse) mire se na u ktheve, se na ke munguar (sidomos mua).
Ma merr mendja se ke kalu mire ne Vendlindje,apo??!

ēdo te mire
Genta

livoreka bicio
29-11-04, 20:03
AFERDITA TE PERSHENDES, DHE MIRE SE NAU KETHEVE NGA KOSOVA,DHE TE UROJE STABILIZIM SA ME TE SHPEJTE, NE PUNE DHE STUDIME. :wink:

Mafiozi
29-11-04, 21:11
Je e mirseardhur edhe nga ana ime Aferdita, shiqoj qe ke kaluar
pushime te mira ne kosov, me vjen mir :P

Te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat.

:wink:

ShEjToNkA
01-01-05, 05:13
Afėrdita siiiiiiiss, tė pėrshėndes dhe tė uroi Vitin e Ri 2005, gjithė tė mirat!
Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr! !!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 13:25
Urime vitin e ri Aferdita.


Te uroj qdo te mir dhe lumturi me shum gezime per ty shoqja e dashur.


Te pershendes


G E Z U A R

Gentiana
01-01-05, 13:46
Süsse Gezuar viti i ri,fat, lumturi dhe shendet te jet ky vit per ty.
Dhasht Zoti tu plotesoft deshira qe ke ne zemer.

ēdo te mire,dhe mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

Genta

DEA
01-01-05, 22:19
Gezuar Aferdita le te jet nje vite i plotsimit te deshirave te tua

livoreka bicio
02-01-05, 00:35
AFERDITA TE PERSHENDES DHE TE UROJE VITIN E RI 2005 NIASHTU TE DESHIROJE SUKSESE,LUMTURI DHE HARMONI NE JETEN TENDE. :wink:

dr1ta
02-01-05, 00:51
GEzuar Aferdita shum sukses ne jete :) :) :)

aferdita
02-01-05, 01:01
Shejtonka

Mafiozi

Genta

DEA

Livoreka

dr1ta

ju falenderoj shume

dhe ju uroj edhe juve gjithashtu Vitin e Ri 2005

MemphiSx
02-01-05, 12:35
Urime Viti i Ri aferdita, dashuri, lumturi, si dhe qetsim shpirteror te deshiroj gjat gjith Vitit 2005

lazdrani
02-01-05, 13:24
Viel glück und liebe wünsche dir süsse von herzen :wink: Prost 2005 :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:28
Aferdita,gezuar 2005.Shendeti,dashuria dhe lumturia,qofshin percjellese ne cdo hap tendin ne jete!

Agroni22
02-01-05, 20:25
AFERDITA-urime vitin 2005 dhe te uroj qdo te mire , dhe le te jet ky
viti i plotesimit te deshirave te tua

Gentiani
03-01-05, 13:02
Aferdita, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukseseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:53
AFERDITA GEZUAR VITIN E RI 2005 DHE SHUM GEZIME PAQI NE JET E NDERUAR.


p.s isha ne graz te austris per vititin e ri ahahahaha

aferdita
04-01-05, 18:59
Urime Viti i Ri aferdita, dashuri, lumturi, si dhe qetsim shpirteror te deshiroj gjat gjith Vitit 2005


Memphisi flm
te uroj gjithashtu fat,dsahuri dhe plotesimin e deshirave

gezuar 2005

aferdita
04-01-05, 19:04
Viel glück und liebe wünsche dir süsse von herzen :wink: Prost 2005 :wink:

Lazdran danke
ich wünsche dir auch alles Liebe und viel Harmonie in dein leben

Prost 2005

aferdita
04-01-05, 19:06
Barbaroza , Agroni22 ,Gentiani ,Vushtrria flm prej juve
edhe juve githashtu ju uroj vitin e ri 2005 fat, shendet dhe lumturi ne jete


P.S.Vushtrria pse nuk bere ze more masi ke qene ketu :wink: :lol: :lol:

Kercovari
04-01-05, 19:50
Nje pershendetje e ngrohte qe del nga thellesija e zemres eshte edhe percjelles i urimit te ngrohte qe u dedikohen juve gjate vitit 2005.
Shendet dhe mbaresi gjate gjithe vitit u deshiron Kercovari.

aferdita
04-01-05, 20:04
Nje pershendetje e ngrohte qe del nga thellesija e zemres eshte edhe percjelles i urimit te ngrohte qe u dedikohen juve gjate vitit 2005.
Shendet dhe mbaresi gjate gjithe vitit u deshiron Kercovari.


Kercovari flm te uroj gjithashtu vitin e ri 2005 , fat,shendet dhe gjithe te mirat ne jete ty dhe familjes tende

yllka
05-01-05, 13:02
AFERDITE SHUEM SUKSESE DHE GEZUAR VITIN E RI 2005

Honesty^uk.
08-01-05, 18:12
Shume suksese dhe lumturi
sjellt per ju ky vit i ri.

Dashuria, gezimi dhe lumturia qofshin per ju komponentet mbizoterues te jetes suaj.
Qoft vit i berjes realitet te deshirave tuaja.

GEZUAR

Honesty

aferdita
08-01-05, 18:16
Yllka dhe Honesty flm shume
edhe un ju uroj gjithashtu fat dhe lumturi ne jete

Murgesha
31-01-05, 12:09
Afėrdita po e shoh se paske bėrė numėr tė madh postimesh, edhe pak dhe do t`i bėjsh 3 mijė.
Unė gėzohem qė nė mesin e shumė forumistėve jeni edhe ju vendasja ime.
Tė uroj shumė tė mira nė jetė, dhe skrime tė ėmbla si gjer mė tani.
Me nderime pėr ty nga Murgesha.

aferdita
31-01-05, 12:15
Afėrdita po e shoh se paske bėrė numėr tė madh postimesh, edhe pak dhe do t`i bėjsh 3 mijė.
Unė gėzohem qė nė mesin e shumė forumistėve jeni edhe ju vendasja ime.
Tė uroj shumė tė mira nė jetė, dhe skrime tė ėmbla si gjer mė tani.
Me nderime pėr ty nga Murgesha.


Faleminderit shume
me vjen mire prej teje shume edhe un gjithashtu gezohem qe kam pasur mundesin te njoftoj ty dhe shume antare te forumit

Arbėri
31-01-05, 13:29
Phaaaaaaaaaaaaa krejt Mbreter dhe Mbreteresha :P
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


Oooooooooooo pasha krejt e pasha Nanen n'dhe e shtifsha, me aq shume Mbreta e Mbreteresha, gjynah eshte me na udheheq Rugova, Daci, Ramushi dhe te tjeret, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :P :lol:

Hajt se edhe une po ja dergoj DO pershendetje dhe urime, Mbretereshes tone dhe ti deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

turisti
04-02-05, 19:20
Aferdita e respektuar,


Te pershendes si dhe tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane dekorimi i vertet i forumit.

Shendeti dhe fati qofshin gjithmone me ty.


Me respekt,
TURISTI.

Honesty^uk.
04-02-05, 20:50
Per postimin e 3 mije shkrimeve te uroj cdo te mire ne jete
Fati dhe lumturia qofshin te pandare nga jeta juaj

Me respekt
Honesty

aferdita
04-02-05, 21:13
Aferdita e respektuar,


Te pershendes si dhe tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane dekorimi i vertet i forumit.

Shendeti dhe fati qofshin gjithmone me ty.


Me respekt,
TURISTI.


Turisti shoke i nderuar te falenderoj shume per urimet :wink:

aferdita
04-02-05, 21:22
Per postimin e 3 mije shkrimeve te uroj cdo te mire ne jete
Fati dhe lumturia qofshin te pandare nga jeta juaj

Me respekt
Honesty


Honesty^uk. te falenderoj gjithashtu dhe gjithashtu te uroj gjithe te mirat ne jete :wink:

me nderime
Aferdita

Drenicaki
04-02-05, 21:51
Hajt pra urime Aferdita ,po a u lodhe hiq a jo?
hajde nau trashegofsh! :lol: :lol: :lol:

Naki
04-02-05, 22:03
Znj. Aferdita

Gjithmone e sinqerte,e Aferte ne shoqeri duke shendritur dhe reflektuar atmosfere te ngrohte.
Ju pergezoje per postimin 3000,ku do qe te jeni ju pershendes .

aferdita
04-02-05, 22:05
Hajt pra urime Aferdita ,po a u lodhe hiq a jo?
hajde nau trashegofsh! :lol: :lol: :lol:

flm Drenicaki,valla me te tregu drejt,mezi qe erdha deri ketu :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-02-05, 22:56
Urime Afėrditė.
Edhe mijėra postime nuk janė mjaft prej teje e nderuar.
Kam kėnaqėsinė qė je nė mesin tonė.

aferdita
04-02-05, 23:21
Naki
Murgesha flm shuem prej juve edhe un kam kenaqesin qe jam ne mesin e juaj dhe ndjehem shume mire me ju ketu

respekt

dembelica
04-02-05, 23:58
Edhe pse jam dembelice nuk jam ka pritoj me te pershendete perzemersisht :wink:
Te uroj edhe pa kufi postime tjera :wink:
Paq fat :lol:

Mafiozi
05-02-05, 00:29
Shum urime per 3000 portimet e tua Aferdita.


Je me te vertet nje vajz shum simpatike, e sjellshme me shum
kualitete tjera qe me pelqejn. Shkrimet e tua me gezojn perher,
e sinqert dhe argetuese, sjell lumturi ne forum per te gjith.

Lumturia, shendeti dhe gezimet mbeteshin gjithmon ne jeten tende.
Te shpresoj shum tjer shkrime ne mesin ton.


Pershendetje te veqanta per ty vendase.
Me respekt.


Mafiozi.
PS. Si po te duket me ardh ne 3000 shkrime :lol: :lol:

aferdita
06-02-05, 15:44
Edhe pse jam dembelice nuk jam ka pritoj me te pershendete perzemersisht :wink:
Te uroj edhe pa kufi postime tjera :wink:
Paq fat :lol:


Dembelica flm shume

me vjen mire qe ke marre kohe per te me pershendetur

te pershendes gjithashtu dhe gjithe te mirat

aferdita
06-02-05, 15:55
Shum urime per 3000 portimet e tua Aferdita.


Je me te vertet nje vajz shum simpatike, e sjellshme me shum
kualitete tjera qe me pelqejn. Shkrimet e tua me gezojn perher,
e sinqert dhe argetuese, sjell lumturi ne forum per te gjith.

Lumturia, shendeti dhe gezimet mbeteshin gjithmon ne jeten tende.
Te shpresoj shum tjer shkrime ne mesin ton.


Pershendetje te veqanta per ty vendase.
Me respekt.


Mafiozi.


PS. Si po te duket me ardh ne 3000 shkrime :lol: :lol:


Mafiozi shoku im i dashur

me vjen mire dhe gezohem qe kam pasur mundesin te njoftoj ty dhe shume antare ketu ne forum......flm shume


P.S.si te ndjehem :lol: u gezova qe erdha deri me tani :lol: :lol:

Mafiozi
06-02-05, 16:15
Mafiozi shoku im i dashur

me vjen mire dhe gezohem qe kam pasur mundesin te njoftoj ty dhe shume antare ketu ne forum......flm shume


P.S.si te ndjehem :lol: u gezova qe erdha deri me tani :lol: :lol:


:P :P :P :P :P :wink:

Gentiana
06-02-05, 16:51
Süsse Urimeeeeeeeeeeeee dhe shpresoj te na i shkruash shum shkrime tjera te embela si deri me tani,dhe shpresoj qe nje dite te takohemi edhe live,dhe ajo dite te jet sa me afer.

ēdo te mire süsse dhe dite te kendshme.

Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

Genta

aferdita
07-02-05, 18:19
Süsse Urimeeeeeeeeeeeee dhe shpresoj te na i shkruash shum shkrime tjera te embela si deri me tani,dhe shpresoj qe nje dite te takohemi edhe live,dhe ajo dite te jet sa me afer.

ēdo te mire süsse dhe dite te kendshme.

Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

GentaFlm shume süsse,do te mundehem qe te shkruaj me shume :wink:

hdl Mpuuqqqii

ShEjToNkA
28-03-05, 22:04
Afėrdita siss ,ku do qė je pranoni pėrshėndetjet nga unė.
Tė dėshirojė tė kaloni sic ėshtė mė sė miri, gjithė tė mirat.

Diana007
29-03-05, 12:09
Aferdita prano pershedej edhe nga un , kalofsh nje dit interasnte :wink:

Me respekt Diana

Barbaroza
29-03-05, 14:43
Aferdita zemra,te pershendes shume kudo qe te jesh dhe te uroj shume te mbara ne jete!

Naki
29-03-05, 15:20
Kame nje mikeshe ne Austri,duke kaluar kendej pari mu kujtua dita i dergoje te fala Te perzemerta.

Naki

aferdita
29-03-05, 15:44
Kame nje mikeshe ne Austri,duke kaluar kendej pari mu kujtua dita i dergoje te fala Te perzemerta.

Nakite faleminderit shume i nderuar
te pershendes gjithashtu miku im i dashur dhe gjithe te mirat te uroj :wink:

aferdita
29-03-05, 15:45
Aferdita zemra,te pershendes shume kudo qe te jesh dhe te uroj shume te mbara ne jete!flm zemrushe te te pershendes gjithashtu dhe te uroj ēdo te mire dhe fat ne jete :wink:

MemphiSx
31-03-05, 12:26
Aferdita Te pershendes shume ;) Me vjen mir qe ki bere nje pushim shume te mir ;) Shpresoj qe ksi vizit ki me na bo pak ma shpesh :D :D

Kalo qysh ta don zemra ty ;)

Psikologu
01-04-05, 04:12
E nderuara Aferdita

Pershendetje dhe qdo te mirė ne jeten tuaj.

dembelica
01-04-05, 09:16
Pershendetje Aferdita

Ju uroj shendet dhe qdo te mire ne jete :wink:

lazdrani
02-04-05, 13:22
Süsse viele grusse und 1000 küsse an dich :wink: Deine Bruderhertz :wink:

aferdita
02-04-05, 18:27
Shejtonka,Diana,MemphiSx,Lazdrani,Psikologu,Dembel ica ju falenderoj shume :wink:,jeni gjithashtu te pershendetur nga une


Me Respekt
Aferdita

Tomori
03-04-05, 21:15
-Urimeeeeeeeeeeeee dhe shpresoj te na i shkruash shum shkrime tjera te embela si deri me tani,dhe shpresoj qe nje dite te takohemi edhe live,dhe ajo dite te jet sa me afer.

ēdo te mire dhe dite te kendshme.

Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq
TOMORI

Bukuroshja_
14-04-05, 19:27
:!: te pershendes nga zemra aferdita

Gentiana
18-04-05, 12:13
Aferdita Süsse nje pershendetje per ty pata sot.

Nje jave te qet dhe ēdo te mire.

Mpuuuuuuuuuuuuuq

Genta

aferdita
18-04-05, 12:41
Aferdita Süsse nje pershendetje per ty pata sot.

Nje jave te qet dhe ēdo te mire.

Mpuuuuuuuuuuuuuq

Genta

Genta Süsse te pershendes gjithashtu dhe gjithashtu nje jave te kendshme

Mquuqqqqqqqqiiiiiiii

Psikologu
18-04-05, 18:32
E nderuara aferdita.

Ju pergezoj dhe ju uroj me rastin e marrjes sė titullit te Mbretereshes.

Ju deshiroj suksese , prirje dhe qdo te mirė ne te ardhemen .
Mbetem me shpres se inteligjenca e juaj do te jetė gjithmon e pranishme ne forumin tonė te perditshem.

Me nderime per ju:

Psikologu

florian
18-04-05, 20:01
Pershendetje e urime per titullin .
ju uroj suksese ne jet dh tu plotesofshin te gjitha deshirat .

Drenicaki
18-04-05, 20:05
duke te pershendetur perzemersisht te uroj hyrjen ne mbreteri!
jeni mbreteresh e mrekullushme , prandaj ky titull te takon me shumź meritź !
a po me pranon me u ba hyzmeqari i mbretereshes! :lol: :lol: :lol: urime postimet e kendshme!

halla e madhe
18-04-05, 20:15
Aferdita_Urime titulli Mbreteror!Te deshiroj suksese dhe shume te mira ne jete! :lol:

Agroni22
19-04-05, 16:12
urime AFERDITA per titullin mbretresh te uroj sukses ,dhe qdo te mire ne jete

aferdita
19-04-05, 18:31
Psikologu te falenderoj shume per komplimentet dhe pershendetjet e juaja,gezohem edhe un qe kam nderim te njoh persona si ju qe jeni.....Floriani te pershendes gjithashtu dhe te uroj gjithashtu te gjithe te mirat dhe lumturi ne jete!!!


Dreniacaki te pershendes edhe un nga zemra :wink:


halla e madhe te falenderoj gjithashtu,je e pershendetur gjithashtu nga une....


Agroni22 je gjithashtu i pershendetur :wink:

Diana007
22-04-05, 11:59
O qysh po me vjen :oops: :oops: :oops: se kurr paskem qen me vizitu Aferditen :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uruj nga zemra gjith te mirat :wink:

Diana

Naki
22-04-05, 12:34
Duke kaluar ne lagjen e pershendetjeve tek porta po ja le Dites nje pershendetje,nje vikend te mire per ju.

Naki

Naki
22-04-05, 21:47
Nje pershendetje shkone sonte enkas ne Austri tek porta e znj. Aferdite.

Ju deshiroje nje vikend te mire.

Naki

Dali!Keq
23-04-05, 04:16
Qashtu dhe un sikur Naki.
Aferdita si jeni krejt rahat?
Shpresojm dhe deshiroj qe te kaloni sa me bukur ku do qe Gjindeni.

dali i mazamakeqt hahah

Dali!Keq
23-04-05, 05:01
Aferdita Süsse nje pershendetje per ty pata sot.

Nje jave te qet dhe ēdo te mire.

Mpuuuuuuuuuuuuuq

Genta

Dhe nga Un qashtu krejt si Genta...

Dali i keq. :wink:

aferdita
25-04-05, 11:34
O qysh po me vjen :oops: :oops: :oops: se kurr paskem qen me vizitu Aferditen :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uruj nga zemra gjith te mirat :wink:

Diana


Diana kurr nuk eshte vone per nje pershendetje :wink:

te pershendes gjithashtu süsse nga zemra dhe gjithashtu te uroj gjithe te mirat :wink:

aferdita
25-04-05, 11:36
Duke kaluar ne lagjen e pershendetjeve tek porta po ja le Dites nje pershendetje,nje vikend te mire per ju.

Naki


Naki i Nderuar te falenderoj shume per pershendetjet.
Gjithashtu je i pershendetur nga une......

Diana007
25-04-05, 11:36
O qysh po me vjen :oops: :oops: :oops: se kurr paskem qen me vizitu Aferditen :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uruj nga zemra gjith te mirat :wink:

Diana


Diana kurr nuk eshte vone per nje pershendetje :wink:

te pershendes gjithashtu süsse nga zemra dhe gjithashtu te uroj gjithe te mirat :wink:
:wink:

aferdita
25-04-05, 11:37
Dhe nga Un qashtu krejt si Genta...

Dali i keq. :wink:

Dali!keq te falenderoj prap edhe pse nuk kan qene fjale per teje :lol: :lol:

te pershendes gjithashtu

Dali!Keq
25-04-05, 13:41
Dhe nga Un qashtu krejt si Genta...

Dali i keq. :wink:

Dali!keq te falenderoj prap edhe pse nuk kan qene fjale per teje :lol: :lol:

te pershendes gjithashtu

Jo sisse un te pershendeta si genta me ni mpuq :roll: :cry:

aferdita
25-04-05, 13:48
Jo sisse un te pershendeta si genta me ni mpuq :roll: :cry:HAHAHA me fal pra dhe te falenderoj shume shumeeeeee

Dali!Keq
25-04-05, 13:52
Jo sisse un te pershendeta si genta me ni mpuq :roll: :cry:HAHAHA me fal pra dhe te falenderoj shume shumeeeeee
E Mpuqin :?: :roll:

aferdita
25-04-05, 14:00
E Mpuqin :?: :roll:

po de edhe per Mpuqqin

danke dir :wink:

Dali!Keq
25-04-05, 14:05
E Mpuqin :?: :roll:

po de edhe per Mpuqqin

danke dir :wink:

Jo hiq mos um dank :cry: po ama nja te nxet hahahah

aferdita
25-04-05, 14:24
Jo hiq mos um dank :cry: po ama nja te nxet hahahah


hahah warum sagst du nicht gleich,ein kuss für dich http://web1.prag025.server4you.de/html/images/smilies/love/63.gif

Dali!Keq
25-04-05, 14:26
hahahah mpuq shkruma jo me ma vizatu kqyr qishtu mmmm`uahhhhhhh uf uf

aferdita
25-04-05, 14:27
hahahah mpuq shkruma jo me ma vizatu kqyr qishtu mmmm`uahhhhhhh uf ufhahahah eh qka po dojshe ti, paske extrawünsche :lol: :lol:

Dali!Keq
25-04-05, 14:30
extra wünsche ich meritire hahah das du mir eine heisee kuss gibst so baby gibsdu oder nicht a?

aferdita
25-04-05, 14:31
extra wünsche ich meritire hahah das du mir eine heisee kuss gibst so baby gibsdu oder nicht a?


ich küsse nicht irgendwem,er soll und muss auch verdienen :wink:

Dali!Keq
25-04-05, 14:35
das bin ich nicht ergendwem sonderrn dali i keq du weiss das ich verdine komm baby nicht so lange warten isch liebe disch bitte verlass misch nischt ...bitte bitte

turisti
27-04-05, 23:52
Shoqe e nderuar,

Me vonese por nga zemra te pershendes dhe te deshiroj zhdukjen e te gjtha pengesave ne jeten tende.

Me respekt,
TURISTI.

lazdrani
30-04-05, 09:25
Aferdita per ty Schwesterherz me paska marre malli shume....Te pershendes shume Ty dhe familjen tende :wink: Lazdrani HDL

Murgesha
30-04-05, 13:09
Vendase njė pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuuuuuuq pėr ty.

Fleta
01-05-05, 14:31
Pershendetje Aferdita dhe te uroje caste te kendeshme........

Diana007
03-05-05, 10:26
Aferdita te pershendes dhe kolfsh mir

Me respekt Diana :wink:

MemphiSx
07-05-05, 12:19
Pershendetje Aferdita

Mendja,shpirti,zemra, te gjitha qdo her jan tek ti

Shpresoj qe je mir,ashtu siq une dua qe ti te jesh

Te uroj nje dit te mire ;)

Naki
14-05-05, 18:44
Nje pershendetje per Diten,ju deshiroje nje Vikend te mire.

Naki

Gentiana
14-05-05, 18:53
Süsse te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme ku do qofsh.
Ich vermisse dich sehr,e ishalla nuk na ke harruar...

Tomori
21-05-05, 19:34
Pershendetje Aferdita ju uroje vikend te mbare, me gzime!

Dali!Keq
31-05-05, 16:31
Urime e Zonjush per gjithqka te mire e te mbar,po dhe per postimet tuaja.
qaste te kendshme.

Dali!Keq
31-05-05, 16:50
Mbreteresha e re mire se paske ardh ne Pallatin Mbretrore Aferdita.
kaloni qaste te kendshme.

aferdita
31-05-05, 18:13
Ju Falenderoj te gjitheve per pershendetjet e juaja te ngrohta,me vjen mire dhe kam nderine qe kam nje shoqeri kaq te mire si ju

ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat ne jete

Aferdita

Arb
31-05-05, 18:22
Pershendetje Aferdita,

Ia kalofsh sa me mire, "atje ku ndihesh me se mirti."

Jave te mbare dhe gjithe te mirat ne jete!

Tomori
09-06-05, 19:17
Pershendetje e nderuara Aferdita:
Jeta eshte nje ves nje ender nje shpres,nje gezim nje deshire qe mbaron me LAMTUMIRE!!!!...Ēaooo...nga Tomori?!!

lazdrani
18-06-05, 11:27
Aferdita schöne grusse an dich süsse :wink: deine bruderherz :wink:

laliloli
18-06-05, 21:29
Pranoni urimet e mia me te perzemerta aferdita ,shendeti fati elumturia te shoqerofshin qdohere kudo qe je

me rrespekt laliloli

Dreni30
19-06-05, 22:45
E nderuar Aferdita

Prano kete pershendetje nga une, deshiroj te uroj nje jave te mbare dhe plotesim te deshirave tuaja ne jete..

Dreni.

Kodra
21-06-05, 14:03
Njė person i cili na Afron Ditėn je TI e nderuara afėrdita.

Tė pėrshėndes dhe tė uroj ditė tė mira.

MemphiSx
25-06-05, 11:09
Te pershendes,Princesa e Forumit ;) Shpresoj qe nuk je ka lodhesh me pune ne keto dit te ngrohta vere ;)

Te pershendes nga zemra ;)

Honesty^uk.
26-06-05, 21:21
Aferdita te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete, kalofsh sic eshte me se miri

Honesty

schütze
02-07-05, 15:17
aferdita pershendetje e nderuar,qaste te kendshme te deshiron
schütze

florian
05-07-05, 14:32
pershendetje aferdita suksese kudo qe jeni .

turisti
05-07-05, 21:13
:P Aferdita e nderuar,

Pranoi pershendetjet me turistike se kurdohere dhe deshire qe shendeti dhe lumturia nuk te tradhtojne kurre.

Me respekt,
TURISTI. :P

Gentiana
10-07-05, 13:39
Aferdita

Loqkum te pershendes ku do qe je.

Gjithashtu loqkum ta uroj ditelindjen qe e ke sot,i befsh 100vite me gjitha te mirat,ashtu si ta don zemra.
Tu plotesofshin te gjitha deshirat, dhe e mira mos ta lshoft kemben. :wink:
http://www.wheat-free.org/images/chocolate_torte1.jpg
http://www.ballonfahren.net/images/sekt.jpg

IHDL

Genta

Naki
10-07-05, 20:09
Mikeshė e nderuarė,
Pranoni urimet e mija tė pėrzemėrta me rastin e ditėlindjes suajė
Jetae juajė u mbushtė me gėzime dhe realizim tė deshirave ashtu siq ju deshironi.
http://www.ballonfahren.net/images/sekt.jpg


Naki

Agroni22
14-07-05, 22:11
urime ditelindjen AFERDITA dhe te uroj qdo te mire ne jete .
edhe pse fjalet te dua per ty jane te kota prap se prap ti i meriton .

Diana007
20-07-05, 13:31
:oops: :oops: Aferdit von e kuptova se ke pas ditlindjen :? sidoqoft, un te uroj edhe 100 tjera shendeti , fati dhe lumtura qofshin gjithmon me ju

Ju pershendes me respekt Diana :wink:

Agroni22
31-07-05, 15:26
nje pershendetje e veqant sot vetem pre AFERDITEN e cila sot eshte diku ne rruge per ne gyrbet dhe ishalla ka kaluar mire ne ketu dite pushimi ,qdo te mire per tyyyyyyyy :wink:

Flaka_1
31-07-05, 16:55
Pershendetje gjithe te mirat per ty !
me dashuri flaka!

lazdrani
04-08-05, 19:37
Meine Schwesterherz ich wünsche dir alles gute nachtreglich zum geburstag.Denk immer dran Ich habe dich sehr gerne :wink:


Dein Bruderherz :P

Psikologu
05-08-05, 20:11
Shume e nderuara aferdita!

Ju deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj , suksese , shendet dhe miresi kudo qe jeni dhe kudo qe shkoni.
Pushim te kendeshem ne kete stine verore.
Me nderime dhe respekt si cdo here per ju :


Psikologu

aferdita
05-08-05, 20:22
Shume e nderuara aferdita!

Ju deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj , suksese , shendet dhe miresi kudo qe jeni dhe kudo qe shkoni.
Pushim te kendeshem ne kete stine verore.
Me nderime dhe respekt si cdo here per ju :


Psikologu

Te Falenderoj shume i Nderuar

te uroj gjithashtu nje pushim te kendshem dhe te rehatshem :wink:


me Respekt
Aferdita

Honesty^uk.
07-08-05, 11:05
Sinqeriteti, zgjuarsia, urtesia qe ju keni paraqitur me ane te radhitjes se shkronjave me kane bere qe te krijoj respekt te vecante per ju e nderuar.

Per kete te deshiroj nga zemra suksese dhe lumturi ne jete, ty dhe gjith te dashurve te zemres suaj

Me respekt
Honesty

Gentiani
07-08-05, 15:36
Pėrshėndetje tė veēantė Rrespekti pėr shkrimet dhe qėndrimet e saja nė diskutime kam pėr Aferditen, duke i dėshiruar qė tė jetė mė shpesh qė ėshtė e mundur prezente nė Forum!

teDUAty
07-08-05, 18:41
pershendetje te perzemerta per ju shume e respektuara Aferdita.

uroj gjith te mirat per ju

aferdita
07-08-05, 20:03
Honesty^uk. te falenderoj shume per keto fjale te bukura dhe te sinqerta:wink:Gentiani pranoi edhe pershendetjet e mija i nderuari Gentiani,do te mundohem qe te jem sa me shume online


teDUAty te pershendes gjithashtu dhe te uroj gjitheashtu

Agroni22
07-08-05, 20:48
fjale nuk po muje me gjet per me te pershendetur ty por besom se zemra po fole dhe po te pershendet ne menyre shume te veqant

MemphiSx
10-08-05, 14:13
Pershendes Ma t'Bukuren e Dheut,I them se Jeta pa ty Ska Kuptim te Jetohet :)

Te Pershedes nga Zemra,Aferdita,Te Uroj dite te Bukura :)

Bleta
10-08-05, 21:42
urimit i bashkangjitet edhe bleta te pershendes kudo qe je aferdita te uroj dite te embela sikur mjalti

rafet llapjani
11-08-05, 00:20
Paaaaaaaaaa po qjam ba hor moj Aferdita prano edhe nga une pershendetje dhe urime te dyjat nje vende dhe gjdo te mire ne jete kudo qe gjendesh me rrespekt nga llapjani.

lazdrani
31-08-05, 09:21
Zemer Motrushe ju pershendes nga vendelindja duke ju deshiruar qaste te bukura ne Austri Ty dhe Familjes sate :wink:


Bruderherz Lazdrani :P

Agroni22
01-09-05, 13:15
pershendetje per ty e nderuar
dhe te uroje qdo te mire

Diana007
07-09-05, 09:19
Nje dit pa lodhe te deshiron Diana :wink: :D

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Agroni22
07-09-05, 11:38
Nje dit pa lodhe te deshiron Diana :wink: :D

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpgeedhe une ju bashkangjitem keti urime dhe te percjellt qdo e mire ne jete

Urata
07-09-05, 12:42
http://img.123greetings.com/thumbs/gen_hvgtday/1012-012-65-1059.gif


Aferdita t'pershendes kudo qe je...!

Artisti
07-09-05, 15:19
aferditen e pershendes pa maseArtisti

Murgesha
07-09-05, 15:21
Si tė kam oj vendase.

Njė pėrshėndetje me njė qaf-qaf.

Murgesha!

aferdita
10-09-05, 21:39
Bleta,Agroni,Diana,Urata,Artisti dhe vendesja ime Murgesha ju pershendes gjithashtu dhe ju Falenderoj shume per pershendetjet e juaja.

Kalofshi si eshte me miri :wink:

MemphiSx
13-09-05, 12:24
E dashura aferdita,Kjo jet po ec shpejt ne nuk po e shfytzojm aq sa duhet,prandaj po te Uroj gjith te mirat ne jet,fat,lumturi,dashuri.

Kalo nje pasdite te kendshme :)

Agroni22
26-09-05, 21:53
nje pershendetje per ty sante nga zemra dhe te uroje deshirat ma te mira ne jete

Dreni30
26-09-05, 23:41
E nderuar Aferdita

Shpresoj se jeni mire me shendet e nderuar.
Ka sa kohe keni munguar ketu ne mesin tone, por shpresoj se keni aresye per kete,

Te pershendes dhe uroj gjithe te mirat ty dhe familjes tuaj ne pergjithesi.

Dreniii.

teDUAty
28-09-05, 01:45
t'pershendes shume

turisti
03-10-05, 12:21
:P Aferdita e nderuar :P ,

Shpresoj se je e lumtur dhe ashtu deshiroj qe te gjeje kjo pershendetja ime e cila permban shume respekt,shendet,fat ne jete dhe momentet e mira per ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 13:30
Aferdita te peshendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Diana :wink:

Agroni22
18-10-05, 04:42
te pershendet ai qe shume te respekton dhe qe ......... :wink:

Kercovari
26-10-05, 17:02
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

lazdrani
07-11-05, 21:09
Mikesha ime ne Austri,ju deshiroje juve dhe familjes suaj nje jave te mbare,ndersa Ty shume supriza ne FD :wink:


Deine Lazdrani

vushtrria
13-11-05, 13:01
aferdita te pershendes kudo qe je e nderuar,ju jeni e mrekullushme :lol:me nderime vushtrriu

Sy_kaltra
13-11-05, 13:09
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_youcare/1011-014-04-1060.gif

MemphiSx
13-11-05, 18:38
Pershendetje per te pa harrueshmen time,Aferditen.Kudo qe je ti pranoj pershendetjet me te ngrohta nga zemra ime :)

Agroni22
14-11-05, 15:43
PERSHENDETJE PER TY

Artisti
15-11-05, 21:22
aferdita , t pershendes e nderueme dhe gjithe te miratArtisti

MemphiSx
19-11-05, 10:18
Nje pershendetje t'ngrohte po ta le ketu :) Shpresoj qe po ja kalon buker ;)

Diana007
23-11-05, 10:08
Aferdita te peshendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Diana :wink:

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Honesty^uk.
27-11-05, 12:51
Serioziteti dhe simpatia juaj qe verehen ne cdo reagim tuajin, jane kriteret kryesore qe gezoni nje respekt te vecant nga ana ime.

Vec te mira dhe begati pas ne jeten tuaj.

Honesty

Naki
27-11-05, 18:24
Pėrshėndetje e nderuara Aferdita,mė ka marrė malli ti pijė kafe nga duartė tuaja.
Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Naki

aferdita
01-12-05, 20:38
Pėrshėndetje e nderuara Aferdita,mė ka marrė malli ti pijė kafe nga duartė tuaja.
Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Naki

Naki i nderuar te falenderoj shume per keto fjale te bukura
beso se edhe mua me ka marre malli per te gjithe...

te pershendes dhe gjithe te mirat te uroj

Aferdita

aferdita
01-12-05, 20:41
Serioziteti dhe simpatia juaj qe verehen ne cdo reagim tuajin, jane kriteret kryesore qe gezoni nje respekt te vecant nga ana ime.

Vec te mira dhe begati pas ne jeten tuaj.

Honesty

Honesty nuk po kam fjale se si te falenderoj,si ashtu edhe nga ana ime je i rrespektuar....


te pershendes nga zemra
Aferdita

schütze
02-12-05, 22:33
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Murgesha
05-12-05, 14:55
Oj vendase po si tė kam moj??

Pėrshėndetje pėr ty dhe gjithė familjen tėnde.

Murgesha!

doGzona
27-12-05, 20:29
Pershendetje te perzemerta aferdita,

Gezuar vitin 2006, fati lumturia ju shoqerofte ne cdo hap.

Cdo te mire kudo te deshirone,

doGzona

Xuki
27-12-05, 20:57
Pėrshėndetje aferdita!

Pėr Ty:


http://www.cafe-kroppenberg.de/images/fototorte/rosen/rosen_09.jpg

aferdita
27-12-05, 20:59
Pėrshėndetje aferdita!

Pėr Ty:


http://www.cafe-kroppenberg.de/images/fototorte/rosen/rosen_09.jpg

wow faleminderit shume i nderuar

te pershendes gjithashtu kudo qe je

rilinda
27-12-05, 21:22
http://img410.imageshack.us/img410/2873/kartoline4oa.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 22:05
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:10
E nderuar Aferdita.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezime, shendet e te gjitha te mirat ti deshiroj ne kete vit.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:32
Gezuar Viti i RI 2006!

Suksesi dhe lumturija qofshin gjithemone prane teje!

Te pershendet:hallushja :P

Diana007
28-12-05, 11:29
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dreni30
28-12-05, 15:04
E nderuar Aferdita

Deshiroj qe ky vit te jete realizim i te gjitha deshirave tuaja.
Urime 2006.

Shendet dhe lumturi ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

Barbaroza
28-12-05, 17:01
Aferdita,gezuar Viti i Ri 2006.Cdo deshire juaja u befte realitet ne kete vit te ri!

http://www.apleasantpresent.com/Holiday/New_Year/Cards/Large/New%20Year.jpg

Luana
28-12-05, 17:11
GEZUAR! GEZUAR! GEZUAR! VITIN E RI 2006!

Dicka ndrit andej tutje...
Nje dritez e larget vjen vazhdimisht duke u zmadhuar
dhe bere me te forte ndricimin...
Eshte viti 2006!
Le te ndrise per kedo nga ju!

http://www.uni-erfurt.de/fachschaft_gs/fotos/weihnachtsbaum.jpg

lazdrani
28-12-05, 18:46
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88608.jpg
Schwesterherz gezuar 2006.Icha habe Dich lieb.Dein Bruderherz :wink:

Artisti
28-12-05, 20:29
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:19
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:04
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:05
E nderuara AFERDITA,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

MemphiSx
29-12-05, 09:32
Aferdita e dashur,Urime viti i Ri 2006.
Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve tuja,vit i dashuris paqes dhe nje jete te lumtur.

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:25
aferdita gezuar 2006
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:18
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:21
*******************Urime viti 2006***************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja .

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:49
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kavaleri
29-12-05, 20:04
Tung tung ..Aferdita
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

DEA
29-12-05, 23:20
Aferdita shume suksese ne vitin e ardhshem te deshiron DEA
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:41
Süsse Frohes neues Jahr wünsch ich dir.

Ne kete vit te ri shpresoj qe te plotesohen te gjitha deshirat, t'kesh fat, lumturi, shendet dhe gjitha te mirat ti deshiroj.

Genta

http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/12/einfrohes.jpg


PS: IHDL

M_u_k_i
30-12-05, 03:41
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 04:06
Aferdita Urime viti i ri dhe shume suksese ne jet enderuar.


me rrespek nga rafet llapjani.

Kercovari
30-12-05, 17:04
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifFati dhe lumturia ne familje qofshin gjithmon me Ju!
Kercovari

turisti
30-12-05, 17:07
:P Aferdita e nderuar :P ,

Urime viti i ri :P 2006 :P ,me shume realizime jetesore dhe lumturi te perhershme,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Sy_kaltra
30-12-05, 22:22
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 00:42
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 05:42
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 05:46
aferdita e dashure,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.
http://www.locolobo.net/xmas.gif

Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:46
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

progoni
31-12-05, 17:26
Gzimi ,paqja e lumturia qofeshin me JU dhe te dashurit TUAJ

Gezuar 2006


ju deshiron

Progoni

Agroni22
31-12-05, 19:32
urime viti 2006 dhe le te jete ky viti i realizimit te deshirave te tua ne jete

agroni

Kavaleri
10-01-06, 08:05
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me Fat Kurban Bajrami..

Kercovari
22-01-06, 22:09
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

doGzona
22-01-06, 22:28
aferdita e dashure,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

Zana_ch
25-01-06, 15:26
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:33
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Naki
31-03-06, 21:13
Mikeshė e nderuarė, Aferdita ka kohė qė nuk kemi ndejtė sė bashku po vrejė qė jeni sonte online atėherė ju ftojė nė koktejė tė ndejės,tė kaloni qaste sa mė tė mira nė forum

Jetae juajė u mbushtė me gėzime dhe realizim tė deshirave ashtu siq ju deshironi.
http://www.ballonfahren.net/images/sekt.jpg


Naki

MemphiSx
03-05-06, 10:13
E nderuara Aferdite,kudo qe je te pershendes nga zemra!
Te uroj jete te gjate dhe te lumtur.

Diana007
20-05-06, 16:22
Te pershendes :tongue:

aferdita
20-05-06, 19:56
Ju falenderoj shume per pershendetjet,jeni gjithashtu te pershendetur nga une
dhe me falni per mungesen por nuk po me mjafton koha per Forum

turisti
23-05-06, 20:07
Aferdita e nderuar,

Urime nga zemra 4000 postime.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e reja,shendet,muzike dhe lumturi ne jete.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

aferdita
24-05-06, 19:38
Aferdita e nderuar,

Urime nga zemra 4000 postime.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e reja,shendet,muzike dhe lumturi ne jete.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Te falenderoj nga zemra i nderuari turisti,do te mundohem qe sa me shume postime te shkruaj

te pershendes shume