PDA

View Full Version : Vajza,si do t'i afroheshit nj djali q e adhuroni?


neki76
16-07-04, 16:51
Nese e adhuroni nje djale dhe e shihni shpesh si do t'ia terhiqni verejtjen se e dashuroni ,vetem mos ngurroni t'i tregoni te gjitha fshehtesit e femrave.

Barbaroza
21-07-04, 13:48
Nese e adhuroni nje djale dhe e shihni shpesh si do t'ia terhiqni verejtjen se e dashuroni ,vetem mos ngurroni t'i tregoni te gjitha fshehtesit e femrave.


Ndoshta iu kisha sjelle verdalle pak si shpesh :oops: :oops:

Murgesha
21-07-04, 13:58
Neki pse te mos i afrohen vajzat ati qe e adhurojne.
Se dyti a lexon ti temat e forumit apo vetem hap tema te reja qe ne fakt per shume anetare te ketij forumi jane te vjetra???????

neki76
26-07-04, 19:24
Neki pse te mos i afrohen vajzat ati qe e adhurojne.
Se dyti a lexon ti temat e forumit apo vetem hap tema te reja qe ne fakt per shume anetare te ketij forumi jane te vjetra???????

Murgesh te pershendes shume dhe po te tregoj se ndoshta ke marr gabim por kjo eshte tema e pare qe kam hapur une, dhe deri me tani nuk e kam hasur diku kete teme.
Te pershendes edhe nje here murgesh

turisti
27-07-04, 23:17
Tung.Nese i pelqen mashkulli,femrat duhen m'iu afrue dhe DIREKT mi thene:TI ME PELQEN.Aty do te shifni menqurijen,gjetshmerijen,humorin,karakterin,serioz itetin( se ja keni vjedhur ne BLIC) ose deshtimin e tij.Pastaj lejeni vet (si mashkujt femrat mas seksit) dhe shkoni duke e lene ata te habitur,a ju mundeni ne ditet e ardhshme ne qetsi me i analizue sekvencat e takimit... :wink:

lovely
08-08-08, 11:18
tap tap tap iu kisha afru edhe ia kisha ngjit per krahi....:tongue:

qyrum ti djale, po m pelqen diqka te ti....:rolleyes:

tung se ika :biggrin:

selvija
08-08-08, 19:00
Thjeshte vetem me buzqeshje met ja kisha marre,,,,edhe ate vetem ne buz ne gaz bile...:wink:pastaj ai vet ish afrue dalngadal...:cool:

Oqeani
08-08-08, 19:04
Tybeh boll "trishtim" kur po ofrohen .......

selvija
08-08-08, 19:07
Tybeh boll "trishtim" kur po ofrohen .......Tyben hiq mos u trishto se boll e embel jam si kurr me pare,,,hahahha:biggrin::biggrin:
http://www.welt.de/multimedia/archive/00135/Lache__und_die_Welt_135179g.jpg

thellenza
08-08-08, 19:10
krejt cka kisha bere eshte se kisha buzeqeshe, me ju afrau nuk vjen as ne pytje, e kam inatin.

Oqeani
08-08-08, 19:10
Vallahe syte xixxxx mi bane

selvija
08-08-08, 19:13
Vallahe syte xixxxx mi bane Po a te thash de se syt xixa me te paren ju afrojm hahaha nuk besove aa..??+ edhe ju veq te dhana po doni se ndrysh spo besoni :biggrin:

Arkza
08-08-08, 20:28
Le tet ket edhe 10 ylla ne ball se si afrohem dot....boll eshte me ja hidhe nje shikim ne sy ashtu Buttsisht .... :wink:

Estella
08-08-08, 23:00
Nese e adhuroni nje djale dhe e shihni shpesh si do t'ia terhiqni verejtjen se e dashuroni ,vetem mos ngurroni t'i tregoni te gjitha fshehtesit e femrave.

ne asnje menyr sdo tju kisha afruar,edhe ne asnje menyr sdo tkisha be ndonje gjest me kuptu ai qe pom pelqen sado qe t'mkish pelqy :)

Oqeani
08-08-08, 23:04
Qeshtu jesni pa dashni !!!

Gjumashja
09-08-08, 09:33
Ai djali kur e shef qe s`po ta ndin per ate... gjithmone e terhek ate me ardh te une... e jo une me shku te ai...

Domira
09-08-08, 11:32
Kollaj krejt i kisha than, skam qare pa tregu se je ka m'pelqe:biggrin: :biggrin:

lovely
09-08-08, 13:21
Kollaj krejt i kisha than, skam qare pa tregu se je ka m'pelqe:biggrin: :biggrin:

valla bre hallall t kofte..qe edhe une qashtu kam qef, me ia thane fak e fak e fak e krejt n drite t synit... pa e rrudh synin tem bile :biggrin:

lulja e malsis
10-08-08, 18:02
Sa per mendimin tim,kurr nuk i kisha tregu qe me pelqen ,,jo qe kam turp,ose diqka.
Por se shohe te rregull faktin qe ti afrohem nje djali,nqs me pelqen,
nje her me ja lshu syte mjafton.Skam qka flas aty aty,ani kur qellon qike e bukur,ahahahahah

Rizuana
31-08-08, 08:34
Nese e adhuroni nje djale dhe e shihni shpesh si do t'ia terhiqni verejtjen ....

Nuk adhuroj asnje djal... (me desht po, ama me adhuru ncuk)