PDA

View Full Version : hajt edhe per mu folni pak


mr_beni
19-07-04, 16:04
qe pas disa diteve qe jam ketu nuk keni fol per mua hiq!!!!!

une jam mr_beni ose mundeni veq beni te me therisni.

Jam i madh dera nuk me zen lumja ajo nuse qe te me mer hahah 8)

Jam 16 vjeqar (u plaka) dhe jetoj ne Gjermani, me te vertet shum keq larg vendlindjes por cka ti bajsh.

Jam nxenes dhe profesioni im i deshķruar eshte te jem nje Gjykates ose te studioj Informatiken, dy profesione krejtsisht te ndryshme por keto jane nje nder Profesionet e mia qe i dua.

Hoby: luaj Football dhe degjoj muzik, aktroj ne nje teater te nje qyteti te vogel ketu ne Gjermani dhe poashtu vallzimi eshte nje hoby shum i mir per mua.

Eh ky kesh une nese nuk ju del boll qeta per mua mundeni lirisht te pyetni dicka.

Me nderime dhe kenacsi mr_beni

Barbaroza
19-07-04, 16:50
Eu mashallah te qofte,po ti qenke djale per 7 gra ore :wink:

Mr_beni,kjo ishte pak shaka,je i rrespektuar nga ana ime!

Gentiana
19-07-04, 17:51
Pershendetje Mr_Beni!! gjdo te mir ne jeten tende.

Genta

mr_beni
19-07-04, 19:38
Barbaroza dhe Genta flm shum nga juve Zonja, jeni te respektuara nga ana ime gjithsesi.


ahahaah barbaroza po kot nuk thash lumja nusja qe me mer ahahahahha :wink:

Cool_Boy
20-07-04, 10:31
Pershndetje mr_beni

O njeri nje prezantim shume i bukur me pelqej vetem vazhdoni shokut ....

A di qka???

1.Mos u marto tashti po rri se ende i ri je ok........
2.Tu kje i madh paske me ja largu grues marimangat krejt prej dhomes mos ke gajle,nuk ju vun karrika hahha...........
3.mr_beni qysh more njeri shtepi pa dere kjo e interesont,po a di se ato nuset kur te martohen bejn disa gjera (adet te shqiptaret)te dera aty hahaahha ndreqe deren nese don mu martu ok ahahah........

mr_beni me opqin ka te patem shokut apo e shef se ke harru me na tregu!
mr_beni,tregona a je i dashurum por ne qofse jo ather ta gjejm na nje ketu ok vetem na trego se cila te pelqen ty por nese jeni ather mos e tradhtoni ate e ne ju deshirojm shuem suksese ok.........

Mbasi qe te kam pa qe ishi i interesum ne sport,cilin ekip e doni shokut??

pershdnetje mr_beni,mr_problemi kalofshi bukur,suksese ne qdo aspket te jetes ju deshiroj

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

mr_beni
20-07-04, 13:06
Pershendetje edhe nga une Cool_boy

O Cool_Boy po ti nuk e din more se une nuk e kam ndermend te martohem me shqipetarke.pak hajgare

une jam nga Mitrovica.

edhe une te pershendes shum kalo mir a

Gjermani_futbollist
23-07-04, 11:56
pershendetje perzemersishta

Jam nje djal 16 vjeqar dhe jetoj ne Gjermani,po pak larg vebdlidjes time po qka me ba

Habi i im edhe : Qė tė jam njė Futbollist shum i njoftur,Si p.sh.Maichael Owen,DAvid Beckham etj.
un luaj per nje ekit te voger ketu ne gjermani ( TSV Gilching ) esht ekip i mir shum

deshijo se te merr nje femne te buku si ...pak hajgare a


tung ju pershendes a

florian
23-07-04, 19:11
MR-BENI NUK E MORA VESH NGA JENI .

PERSHENDETJE E MIR SE NA ERDHET NE DARDANI E JA KALOFSHI MIR SI NE TE TJRET :wink:

mr_beni
25-07-04, 17:03
tungi Florian, une per momentin gjindem ne Gjermani dhe ne Kosov banoj ne Mitrovis

te pershendes, dhe te gjitha te mirat ne jet.

aferdita
25-07-04, 17:14
pershendetje mr_beni

nuk po di se qka me te pyetur,por te uroj mireseardhjen ne forum dhe te uroj suksese ne shkoll

mr_beni
28-07-04, 11:32
Edhe une te pershendes ty shum Aferdita, dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet.

kalofsh bukur

turisti
10-09-04, 19:00
mr_beni,mire se na erdhe. :P

mr_beni
13-09-04, 11:43
Ju pershendes, dhe mir se ju gjej.

Jeni i pershendetur nga une, dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet

Kaltrushi
20-10-04, 14:30
Hallo!!

Beni te pershendes shum shum dhe shpresoj se do kalojm mire.

Ah em si met thon edhe une i kam 16 vjet. hehehehehe :wink: pakez hajgare.

Je djal me karakter. Mos u ndrysho. Po rri edhe ai qe je.

wünsch dir was!!

bye

DEA
20-10-04, 14:34
Mire se erdhe dhe kalo mire

painkiller
27-10-04, 00:25
Beni bre njeri nuk na ke tregu emrin si e ke?