PDA

View Full Version : ora 18:30 Radio Forumi ...fm.Dardania !


ShEjToNkA
20-07-04, 23:37
Radio Forumi ...., Ja pra edhe Pėrshndetjet , Pėrgėzimet dhe Urimet Po fillojnė hahahahahaahaha............ :wink:

ShEjToNkA
20-07-04, 23:44
Ja pra fillojmė me urimin e par qė na ka arritė.............. :?:


Pėrshndesim qiftin mė tė mirė nė forum :arrow: Lazdranin dhe Murgeshėn

Me kėngėn: -Mė tė mirėt jeni Vėtėm pėrpara

Porosija:

Lazdrani:do e kallim forumin do e qojm pėrpjet oj Murgesha ime tė dua pėr jetė
Murgesha:Do e kallim e do e bajm shkrum tu shkru se edhe unė ty tė dua
Murgesha & lazdrani:krejt forumi lakmi po na e kan besa edhe zili e po thojnė ku me mujt e me u ba si ju dy

ShEjToNkA
20-07-04, 23:49
Ja thillom tutje, pėr qiftin e dytė :

Pėrshndesim Barbarozen & Honesty^Uk

Me kėngėn :
Sille Honest aga sille atė kadet qikat e forumit i tranove krejt,oooo u tranofshin e marshin malin se kjo Barbaroza e ka pas ikballin

Me porosin:
Honesty^Uk : qohu Barbaroza gatuma ni bukė se tė shkoj koha n'forum tu shkrujt
Barbaroza: aiii Honesty ku ke pa bukė n'Londer me gatu lerėm n'forum me lexu dhe shkru, t'shikoj nej MP mos pahiri dikush ma ka dergu e mos mė ka than se sa shumė tė du

ShEjToNkA
20-07-04, 23:54
Dhe urimi i tretė, pėr sonte edhe i fundit...

Pėrshndetim Cool_Boy dhe Verėn


Me kėngėn :Jan ulė qikat e forumit e po qesin te esmeralda fall ciles po na bjen Kuul_Djalin me marė ,ani kjo Vera e para e qoj gishtin a pėr Kull_djalin qika unė e jap shpirtin

Me porosin:

Cool_Boy:Pėr njė MP fjal t'kam quu ooo qfarė fustani don me tė pru
Vera: aiiii Kull_djali hajt veq ni miniq se ma taper asgjė spo du ,veq mos ma ndalo n'forumė me shkru.....................Ktu ndahemi sė bashku mirė u degjofshim nė pėrshndetjet e rradhės ahahahhaahaahaahahha.............................. ................ :wink:

Murgesha
21-07-04, 00:14
Hahahahhahahaah kalle Shjetonka kalle se na kenaqe pasha mamin. :lol:

Vera
21-07-04, 08:03
ahahahahahhhahahah ShEjToNkA llake siss llake, jeni e mrekullueshme pasha mamin veq vazhdoj keshtu :wink:

Barbaroza
21-07-04, 08:29
Ja thillom tutje, pėr qiftin e dytė :

Pėrshndesim Barbarozen & Honesty^Uk

Me kėngėn :
Sille Honest aga sille atė kadet qikat e forumit i tranove krejt,oooo u tranofshin e marshin malin se kjo Barbaroza e ka pas ikballin

Me porosin:
Honesty^Uk : qohu Barbaroza gatuma ni bukė se tė shkoj koha n'forum tu shkrujt
Barbaroza: aiii Honesty ku ke pa bukė n'Londer me gatu lerėm n'forum me lexu dhe shkru, t'shikoj nej MP mos pahiri dikush ma ka dergu e mos mė ka than se sa shumė tė du

Tybe porosi me te mire,ende s'kam degju.Hajt Shejtonka edhe nje kesi lloj porosie se ma knaqe loqken e zemres :lol: :lol:

Cool_Boy
21-07-04, 10:00
Oj ShEjToNkA pasha mue ende askush nuk ka be pershdnetje me te mira se ju vetem vazhdoni qiki.......................kalle kalle

ShEjToNkA
21-07-04, 22:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
21-07-04, 23:19
Njoftim!!!!!!!!!!!!

Nė munges tė energjis elektrike dhe tė shkaqėve objektive dhe subjektive dhe duke e marė parasysh njohjen ende jo tė mirė tė qifteve sot nuk do tė transmetohen urimet......hahahaahhha....... me sa duket sot nuk paskan ardhė as njė urim ,kėshtu shpresojm se nesėr do kemi urime dhe pėrgėzime deri atėher mirėmbetshi ahahaahaha........ :wink:


Ju pėrshndes tė gjithėve duke ju deshiruar njė natė tė qetė!

ShEjToNkA
23-07-04, 00:06
Urimet ,pėrshndetjet dhe pėgezimet po fillojn kėshtu qė pa humburė koh fillojm me urimin e parė hahahahhahha................ :wink:

Pėrshndesim qiftin :arrow: Floriani & Hana

Me kėngėn:

knojna me shuplak,knojna me shuplak si FLoriani si Hana kishin pas nafak......

Me porosin:

Floriani: Hana banu gati veshu mirė n'forum jena musafir ,edhe besa diqka du me ty me kuvendu ,e moj qiko, a me don ti mu, sa tė dua unė ty
Hana: Aiiii Flori djal qfarė t'vetne m'ke ba ,po si nuk tė dua unė ty veq ma shumė se ti mu veq po du kaniher naxe unė me kriju..............

ShEjToNkA
23-07-04, 00:14
Fillojm urimin e dytė i cili ka arritė..........ahahah

Pėrshndesim :arrow: Naki & Afėrdita

Me kėngėn :

Jena mbledh jena tubu Nakin edhe Afėrditen dojna me i kėndu.......

Me Porosin:

Naki: jam moderator djal zotni e kemi afėrditen ma t'bukren nahii.......
Afėrdita:AAiiii Naki qa me ba kėshtu kemi qellu dy tė mirė jemi bashku ti Naki temeli unė qik kajmekan ................

ShEjToNkA
23-07-04, 00:22
urimi i tretė dhe i fundit shkon per .............

Pėrshndesim :arrow: Gentiana & Rrushi

Me kėngėn:

Na tė gjithė i knojna i knojna por qiftin me tė mirė Genten dhe Rrushin kurr nuk e harojna....................

Me Porosin:

Rrushi:kur tė hunė Genta n'forum me shkru krejt antarėt don me i tranuu
Gentiana:hajt Rrushi u tranofshin e marshin qytetin se nė ty djal e kisha pas kismetin.....
Genta&Rrushi njėritjetrin kysmet e paskimi pas, s'bashku jetėn me kalu ,kur pėr jetė mos mu largu....se nė njeritjetrin shumė jemi dashuru jetė tė bukurė me kalu...........................

ShEjToNkA
23-07-04, 00:32
Kėtu pra ndahemi sė bashk ,shpresoj qė keni mbet tė kėnaqur......... :wink:


S.P. tanve me rend u mundova me ju kėndu ,shpresoj se s'keni mu idhnu ,se pak humor nganjher po duhet me kriju , nė qofėt se ndokujt si ka konvenu atėher kėrkoj falje pa qėllimkeq tė gjitha i kam shkru se qysh e pash tek qiftat ,me sa duket as nja si kam gabu ,po nė qoftė se gabime kam kriju, po ju premtoj herava tjera do i pėrmisoj...................... :?:

K-man
23-07-04, 00:58
bravo radio dardania, kualiteti i zanit eshte shume me i mire sesa ai i radio kosoves ose prishtines, po qfar programi ka dardania s'di, po sidoqofte, veq perpara!!!

Honesty^uk.
23-07-04, 15:57
Ja thillom tutje, pėr qiftin e dytė :

Pėrshndesim Barbarozen & Honesty^Uk

Me kėngėn :
Sille Honest aga sille atė kadet qikat e forumit i tranove krejt,oooo u tranofshin e marshin malin se kjo Barbaroza e ka pas ikballin

Me porosin:
Honesty^Uk : qohu Barbaroza gatuma ni bukė se tė shkoj koha n'forum tu shkrujt
Barbaroza: aiii Honesty ku ke pa bukė n'Londer me gatu lerėm n'forum me lexu dhe shkru, t'shikoj nej MP mos pahiri dikush ma ka dergu e mos mė ka than se sa shumė tė du:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o cka nuk po u kujtojshe ti bre shtetqind dreqen te hangshin :lol: :lol: :lol:
me te vertet je fantastike

K-man
23-07-04, 18:07
kush e kontrrollon kete radio, se e kam nje propozim: kishte qen mire me e qit emrin e kengetarit dhe kenges kur p.sh. luhet kenga

lazdrani
23-07-04, 20:00
Ja pra fillojmė me urimin e par qė na ka arritė.............. :?:


Pėrshndesim qiftin mė tė mirė nė forum :arrow: Lazdranin dhe Murgeshėn

Me kėngėn: -Mė tė mirėt jeni Vėtėm pėrpara

Porosija:

Lazdrani:do e kallim forumin do e qojm pėrpjet oj Murgesha ime tė dua pėr jetė
Murgesha:Do e kallim e do e bajm shkrum tu shkru se edhe unė ty tė dua
Murgesha & lazdrani:krejt forumi lakmi po na e kan besa edhe zili e po thojnė ku me mujt e me u ba si ju dy :wink: :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
23-07-04, 20:00
kush e kontrrollon kete radio, se e kam nje propozim: kishte qen mire me e qit emrin e kengetarit dhe kenges kur p.sh. luhet kenga

o ty te lumt goja po boll mire fole

ShEjToNkA
23-07-04, 23:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o cka nuk po u kujtojshe ti bre shtetqind dreqen te hangshin :lol: :lol: :lol:
me te vertet je fantastike[/quote]


ahahahahhhahaah Honesty flm djal edhe pėr "urim" edhe pėr kompliment ........................

ShEjToNkA
23-07-04, 23:55
kush e kontrrollon kete radio, se e kam nje propozim: kishte qen mire me e qit emrin e kengetarit dhe kenges kur p.sh. luhet kenga


K-man ,hajt djal mos pyet hiq kush e kontrolon nėse ke urime vetėm urdhėro posto hahaahhaaha..., e sa pėr pogram ,prioritet i kena urimet ,veq ploitik mos posto se te politika marun tu diskutu e lajmet po i ndėgjona nė televizi hahahaahahahaha ,kėshtu qė kjo radido ka pėr qėllim urimet e mirė fillta sic jan kėto ahhhahahhaahhahhaahah

EDhe diq flm pėr iden ,herve tjera do ta kem parasysh ................

K-man
24-07-04, 01:05
shejtonka, rri urt e mos gjuj fjale palidhje. honesty_uk ma pranoi propozimin tem, so it's all good!!! ti vazhdo me urimet tua, edhe une e kam te drejten me e jap opinionin tem per kualitetin e radios!

ShEjToNkA
24-07-04, 23:26
ahhahahaahhahhahahaahah ani rri uret ahhahaahahhaahah ,K-man pasha zotin djal unė s'fola kishe palidhje po nejse ,edhe more unė kėngės ja kam vnu emrin e kėngtarit jo veq tė thash edhe mė lart do ta kem parasysh iden tonde......
E ti normal qė ke drejt edhe pėr ide edhe kritika edhe lavdata ,jan tė mirė se ardhura .................................

Hajt se po ju pėrshndes tanve ,me kongen cilen doni ju vetė .........................

ShEjToNkA
26-07-04, 01:17
Tanve me rendė du me ju kėndu nga njė pėrshndetje me jav dėrgu ahhahhahaaha............................ :wink:


Murgesha,Barbaroza,Lazdrani,Vera,Honesty,Gentiana, Loloku,Cool_Boy,Afėrdita,Floriani,Naki ......, Ju lutėm pranoni pėrshndetjet e mia mė tė sinqerta,jeni tė respektuar dhe tė nderuar nga ana ime ...,Ku do qė jeni ju dėshiroj Fatė,Lumturi ,Dashuri dhe suksese nė cdo aspekt tė jetės!

Me Respekt "shejtonka"!s.p.me kėngen cilėn doni vetė ju, cila t'ju pėlqen mė sė shumti hahahah................ :lol: :wink:

Gentiana
26-07-04, 13:29
Tanve me rendė du me ju kėndu nga njė pėrshndetje me jav dėrgu ahhahhahaaha............................ :wink:


Murgesha,Barbaroza,Lazdrani,Vera,Honesty,Gentiana, Loloku,Cool_Boy,Afėrdita,Floriani,Naki ......, Ju lutėm pranoni pėrshndetjet e mia mė tė sinqerta,jeni tė respektuar dhe tė nderuar nga ana ime ...,Ku do qė jeni ju dėshiroj Fatė,Lumturi ,Dashuri dhe suksese nė cdo aspekt tė jetės!

Me Respekt "shejtonka"!s.p.me kėngen cilėn doni vetė ju, cila t'ju pėlqen mė sė shumti hahahah................ :lol: :wink:

Shejtonka te flm per kto pershendetje, gjithashtu un te pershendes, ja ke dhen nje ngjyr kti forumi, dhe vetem di te them qe je fantastike, vazhdo keshtu....

Gjdo te mir te uron Genta, me kengen:

Ehhhhhhhhhhh moj shejtonka qka na ishe ti?! :wink:

Barbaroza
26-07-04, 14:33
Tanve me rendė du me ju kėndu nga njė pėrshndetje me jav dėrgu ahhahhahaaha............................ :wink:


Murgesha,Barbaroza,Lazdrani,Vera,Honesty,Gentiana, Loloku,Cool_Boy,Afėrdita,Floriani,Naki ......, Ju lutėm pranoni pėrshndetjet e mia mė tė sinqerta,jeni tė respektuar dhe tė nderuar nga ana ime ...,Ku do qė jeni ju dėshiroj Fatė,Lumturi ,Dashuri dhe suksese nė cdo aspekt tė jetės!

Me Respekt "shejtonka"!s.p.me kėngen cilėn doni vetė ju, cila t'ju pėlqen mė sė shumti hahahah................ :lol: :wink:

Flm Shejtonka,edhe une te poershendes dhe te uroj shume suksese ne jete.Kenga qe e percjell urimin eshte"Hajt,hajt o llokum" :lol:

Murgesha
26-07-04, 17:46
Tanve me rendė du me ju kėndu nga njė pėrshndetje me jav dėrgu ahhahhahaaha............................ :wink:


Murgesha,Barbaroza,Lazdrani,Vera,Honesty,Gentiana, Loloku,Cool_Boy,Afėrdita,Floriani,Naki ......, Ju lutėm pranoni pėrshndetjet e mia mė tė sinqerta,jeni tė respektuar dhe tė nderuar nga ana ime ...,Ku do qė jeni ju dėshiroj Fatė,Lumturi ,Dashuri dhe suksese nė cdo aspekt tė jetės!

Me Respekt "shejtonka"!s.p.me kėngen cilėn doni vetė ju, cila t'ju pėlqen mė sė shumti hahahah................ :lol: :wink:

Shejtonka sis te falenderoj per urim e pershendetje e une te pershendes me kengen Je, je ma e mira. ;) :

Problematiku
27-07-04, 01:18
Problematiku (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)
Pėrshėndet stafin drejtues tė "Radio Forumi ...fm. Dardania (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)”, e posaqėrisht drejtuesėn e kesaj Radioje tė mrekullueshme -Shejtonka-, e cila me njė program tė pasur muzikor e tė kombinuar me njė dozė tė lartė humori na argėton, na sjell freski nė keto ditė tė ngrohta verore, ku njėkohėsisht me zėrin e bukur tė saj duke pėrshėndet dhe uruar na shuan mallin per atėdheun tonė tė dashur.

Nėpėrmjet valėve tė kėsaj Radioje kisha pas deshir t’i pėrshėndes tė nderuarin mikun tim Dukagjinin dhe Prinsesėn tė cilėt ditė mė parė u ndanė, pasi qe nuk gjetėn gjuhė tė perbashkėt nė jetėn bashkėshortore dyditėshe.
Tė divorcuarve ju deshiroj ndarje tė perjetshme, fat dhe sukses nė kerkim tė njė partneri mė tė pershtatshėm pėr njeni tjetrin.

Kisha pas deshir qe urimi tė shoqerohet me njė pikė muzikore edhe atė kėngėn mė tė preferuar tė femrave kur ndahen, pra me kėngėn: Burri im i vjetėr nesėr mbrėma nji tjetėr

uliksi31
27-07-04, 04:55
Problematiku (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)
Pėrshėndet stafin drejtues tė "Radio Forumi ...fm. Dardania (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)”, e posaqėrisht drejtuesėn e kesaj Radioje tė mrekullueshme -Shejtonka-, e cila me njė program tė pasur muzikor e tė kombinuar me njė dozė tė lartė humori na argėton, na sjell freski nė keto ditė tė ngrohta verore, ku njėkohėsisht me zėrin e bukur tė saj duke pėrshėndet dhe uruar na shuan mallin per atėdheun tonė tė dashur.

Nėpėrmjet valėve tė kėsaj Radioje kisha pas deshir t’i pėrshėndes tė nderuarin mikun tim Dukagjinin dhe Prinsesėn tė cilėt ditė mė parė u ndanė, pasi qe nuk gjetėn gjuhė tė perbashkėt nė jetėn bashkėshortore dyditėshe.
Tė divorcuarve ju deshiroj ndarje tė perjetshme, fat dhe sukses nė kerkim tė njė partneri mė tė pershtatshėm pėr njeni tjetrin.

Kisha pas deshir qe urimi tė shoqerohet me njė pikė muzikore edhe atė kėngėn mė tė preferuar tė femrave kur ndahen, pra me kėngėn: Burri im i vjetėr nesėr mbrėma nji tjetėr

Paska ardh prak problematiku :!: Po cfar te klikuari.Ndoshta shejtonka kish qen mire me u njoftua me ty,se ju te dy te fort :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
27-07-04, 19:18
Jo bre se dy atllare me nje hu nuk lidhen :wink:

ShEjToNkA
27-07-04, 23:24
Problematiku (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)
Pėrshėndet stafin drejtues tė "Radio Forumi ...fm. Dardania (http://www.angelfire.com/ct3/dili/kliko.htm)”, e posaqėrisht drejtuesėn e kesaj Radioje tė mrekullueshme -Shejtonka-, e cila me njė program tė pasur muzikor e tė kombinuar me njė dozė tė lartė humori na argėton, na sjell freski nė keto ditė tė ngrohta verore, ku njėkohėsisht me zėrin e bukur tė saj duke pėrshėndet dhe uruar na shuan mallin per atėdheun tonė tė dashur.

Nėpėrmjet valėve tė kėsaj Radioje kisha pas deshir t’i pėrshėndes tė nderuarin mikun tim Dukagjinin dhe Prinsesėn tė cilėt ditė mė parė u ndanė, pasi qe nuk gjetėn gjuhė tė perbashkėt nė jetėn bashkėshortore dyditėshe.
Tė divorcuarve ju deshiroj ndarje tė perjetshme, fat dhe sukses nė kerkim tė njė partneri mė tė pershtatshėm pėr njeni tjetrin.

Kisha pas deshir qe urimi tė shoqerohet me njė pikė muzikore edhe atė kėngėn mė tė preferuar tė femrave kur ndahen, pra me kėngėn: Burri im i vjetėr nesėr mbrėma nji tjetėr


Problematik,pikėsėpari tė pėrshėndes ,dhe tė Flm pėr komlimente ,Ku do qė je tė pėrshndes ..,Njė natė tė qet!

E urmit tanė i kacavirim edhe ne,dhe komplimente , mė pėlqeu mėnyra e transmetimit qė kishi bė..., edhe besa kėng tė mirė paske zgjedh per mikun tėnd

Njė pėrshndetje speciale pėr ty me porosin :dilė ma shpesh kesi urime na tė na sjellėsh........

ShEjToNkA
30-07-04, 20:25
Duke pasur gabim urimin e njė qifti ,vendosėm qė sot ta pėrmisoj !

Kėkojm falje dhe mirėkuptim!


Pra pa humbur koh e pėrshndesim qiftin mė tė ri dhe mė tė mirin :arrow: Loloku & Afėrdita

Me kėngen: Loloku nė forum ,loloku nė qytet oj nanė e dashuroj vetė ,e sja prishėm hiq kur e pam Afėrditen oj nanė shumė na u begenis......

Me porosin:

Loloku : Moj Mbretresha ime titulli jotė mė djeg si zjarrė ,MP shkembejm cdo natė nė postime kem njė mallė ,kujtoje Lolokun qė tė dashuron ,dhe sa mė parė nė Mbretri afėr teje afrom
Afėrdita: Tė lutem Mbreti imė kėto do i kem parasysh ,dhe ku do qė tė jesh pėr mua vetm ti do jesh ,se tė dua tash kėt e them haptasii ,se atė kujtohet MP e parė kur ta dėrgova qė tė dashuroj s'guxava tė thash ,por tash edhe kėt e kalova se mė tė vėrtet tė dashuroj,O Mbreti imė pran forumit Øqendrojm sė bashku vėrtet nė postime kem njė malll.., tė Bėhesh mbret sa ma parė.................

Kėtu ndahemi sė bashku ahahhahahahhhahahahaahhaah................ :wink:

ShEjToNkA
10-08-04, 18:18
Sonte kemi njė urimė special ........pėr :arrow: GENTIANA

Pėrshndetim Gentėn duke i dėshiruar rregullim e kafės sa mė parė :wink:


me kėngėn:Kur tė hynė Genta nė forum shkrunė mesazhe tuj flutur :lol: ,kur tė mer kafen me fėshi me kan send kėtė shejtankėn e kishė pėrbi :twisted: dhe nė forum kurrr sde kishė lan me hy.... :wink:

me porosin: Duro Genta duro bijo se se Shejtonka ėshtė qikė e mirė veq ngapak ka merak probleme me qit

Gentiana
10-08-04, 19:44
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

ShEjToNkA
13-08-04, 18:32
Sotė i pėrshndes tė gjithė antarėt e dardanis e nė veqanti Top Shkruesit e forumit!

me kėngėn :Forumi jonė qyshe em qyshe Forumistat na u kan ba gjysh/e

Murgesha
20-08-04, 15:11
Pse u nderprene urimet e pershendetjet.

Une sot e pershendes Shejtonken me kengen e Aides.

Ligu- ligu! :lol:

ShEjToNkA
20-08-04, 23:55
Pse u nderprene urimet e pershendetjet.

Une sot e pershendes Shejtonken me kengen e Aides.

Ligu- ligu! :lol:

Tė flm Murgesha ,edhe diq tė themė shumė kėngė tė mirė paske gjetė ,se mė tė vėrtet po ligėna se marova pa gjumė

ShEjToNkA
21-08-04, 22:46
Sot kemi njė pėrshndetje specila pėr Mbretėrin po ashtu kemi edhe nga Mbretėria njė pėrshndetje pėr Shejtonka

Pėrshndejte me kengė e porosi paksa ėshtė komplikume mirė po me gjithė atė do mundohemi ta transmetojm disi

Sot Mbretėria pėrshndet Mbretėreshėn e re Shejtonka ,mirė po edhe Shejtonka pėrshndet Mbretėrin ,Duke i dėshiruar ajo e para qė t'i ndėrpren skandalet ,ndėrsa kjo e dyta duke ju bėrė me dije se do i "ndėrpres" skandalet :wink:

me kėngėn:

Po mė ngucin Mbretėreshat :cry: :cry: nuk po mė lėjnė rehat ,tash nuk je shejtonk duhėsh tė rrishė rehat :lol: :lol:
Duhėsh qė tė mėsohėsh fjalėn e Mbretėrisė qė ta pėrfillėsh e jo si mė parė ,por duhėt tė bėhėsh Mbretėresh e mirė skandalet t'i ndalėsh

Toka e Kosovės ta dha hijeshin ,mesazhėt e tua ngjajnė nė qėrshin
Por ju vetė mė llastuat dhe mikėpritja e juaj mė dha kurajo mezazhe skandalo tė shkruaj,qielli i Dardanis mė dha klatėrsin ,andaj skandalet sun mundem t'i ndal

Marrė shikoj mesazhėt ,dalur buza gazė,qėndroj pranė PC-ės mesazhet t'uj shiku ,uu sa shpejt mbretėrsh u bėra ,por shejtanllėqet sun i ndal dot
Mbretėri e Nderuar ju mos u brengosni unė nuk do ju koris ,kėshtu do vazhdoj deri nė fundė se edhe vetė po dėshironi qė skandale sa mė shumė tė bėje.

Me porosin: Do tė bėhem e urėt dhe e butė do tė bėhem si njė engjull do tė bėhm shumė e urtė :lol: :wink:

Honesty^uk.
21-08-04, 22:51
Sot kemi njė pėrshndetje specila pėr Mbretėrin po ashtu kemi edhe nga Mbretėria njė pėrshndetje pėr Shejtonka

Pėrshndejte me kengė e porosi paksa ėshtė komplikume mirė po me gjithė atė do mundohemi ta transmetojm disi

Sot Mbretėria pėrshndet Mbretėreshėn e re Shejtonka ,mirė po edhe Shejtonka pėrshndet Mbretėrin ,Duke i dėshiruar ajo e para qė t'i ndėrpren skandalet ,ndėrsa kjo e dyta duke ju bėrė me dije se do i "ndėrpres" skandalet :wink:

me kėngėn:

Po mė ngucin Mbretėreshat :cry: :cry: nuk po mė lėjnė rehat ,tash nuk je shejtonk duhėsh tė rrishė rehat :lol: :lol:
Duhėsh qė tė mėsohėsh fjalėn e Mbretėrisė qė ta pėrfillėsh e jo si mė parė ,por duhėt tė bėhėsh Mbretėresh e mirė skandalet t'i ndalėsh

Toka e Kosovės ta dha hijeshin ,mesazhėt e tua ngjajnė nė qėrshin
Por ju vetė mė llastuat dhe mikėpritja e juaj mė dha kurajo mezazhe skandalo tė shkruaj,qielli i Dardanis mė dha klatėrsin ,andaj skandalet sun mundem t'i ndal

Marrė shikoj mesazhėt ,dalur buza gazė,qėndroj pranė PC-ės mesazhet t'uj shiku ,uu sa shpejt mbretėrsh u bėra ,por shejtanllėqet sun i ndal dot
Mbretėri e Nderuar ju mos u brengosni unė nuk do ju koris ,kėshtu do vazhdoj deri nė fundė se edhe vetė po dėshironi qė skandale sa mė shumė tė bėje.

Me porosin: Do tė bėhem e urėt dhe e butė do tė bėhem si njė engjull do tė bėhm shumė e urtė :lol: :wink:


Oj ti Shejtanka, nuk ke faje ti jo , por ai qe nuk ti paska mesuar akoma rregullat ketu ne mbreteri,
ku ke pa ti me kenduar kenge LABE ne mbreteri, ketu kendohen vetem kenge trimerie dhe patriotike.
ishalla zihesh perseri ne kete gjendje pasi te tregova. :lol:

ShEjToNkA
21-08-04, 23:16
Oj ti Shejtanka, nuk ke faje ti jo , por ai qe nuk ti paska mesuar akoma rregullat ketu ne mbreteri,
ku ke pa ti me kenduar kenge LABE ne mbreteri, ketu kendohen vetem kenge trimerie dhe patriotike.
ishalla zihesh perseri ne kete gjendje pasi te tregova. :lol: [/quote]

"Si Urdhėroni Lartė Madhėria Juaj" si nuk do gjendem sėrish nė kėtė gjendje :lol: :wink:


Po vola i nderuar Mbret unė s'kam fajė ,shumė mirė bile qė je ka e dinė ,sot tanė kohėn ju kam thėnė Ju lutėm katalogun dhe t'i mėsoj rregullat ,por kottt ,askush nuk mė dėgjojė.Kėto Mbretėreshat e juve mendėt veq si me pi kafe me bisedu me ndjet as qė shikojn me mėsu ndokend bile ,tani pasnej po bėrtasin ooo u bė hallakam ,po si nuk bėhėt halakam kur aspak nuk kujdesėn pėr asgjė :? :? :wink:

Honesty^uk.
21-08-04, 23:52
qysh moj ke mujt me guxu me i pyt Prinseshat :shock:
ti ishte dashur te pysesh ndonje sherbetor
phaaaaaaaaaaaaaaa a paske shpetuar pa ndonje shpull moj sot


"Si Urdhėroni Lartė Madhėria Juaj" si nuk do gjendem sėrish nė kėtė gjendje :lol: :wink:


Po vola i nderuar Mbret unė s'kam fajė ,shumė mirė bile qė je ka e dinė ,sot tanė kohėn ju kam thėnė Ju lutėm katalogun dhe t'i mėsoj rregullat ,por kottt ,askush nuk mė dėgjojė.Kėto Mbretėreshat e juve mendėt veq si me pi kafe me bisedu me ndjet as qė shikojn me mėsu ndokend bile ,tani pasnej po bėrtasin ooo u bė hallakam ,po si nuk bėhėt halakam kur aspak nuk kujdesėn pėr asgjė :? :? :wink:

Murgesha
21-08-04, 23:56
Sot kemi njė pėrshndetje specila pėr Mbretėrin po ashtu kemi edhe nga Mbretėria njė pėrshndetje pėr Shejtonka

Pėrshndejte me kengė e porosi paksa ėshtė komplikume mirė po me gjithė atė do mundohemi ta transmetojm disi.
Me porosin: Do tė bėhem e urėt dhe e butė do tė bėhem si njė engjull do tė bėhm shumė e urtė :lol: :wink:

Ah bre Shejtonkė, e di se ti kur e jep fjalėn e mban atė.
Vetėm po e shoh se sa e urtė do na bahesh ditėve tė ardhshme.
Edhe unė tė pėrshėndes me kėngėn:
Qengji i vogėl. E Kėndon Aida Baraku, kur ka qqenė e vogėl. :wink:

ShEjToNkA
22-08-04, 00:01
[quote="Honesty^uk."][color=green]qysh moj ke mujt me guxu me i pyt Prinseshat :shock:
ti ishte dashur te pysesh ndonje sherbetor
phaaaaaaaaaaaaaaa a paske shpetuar pa ndonje shpull moj sot


Ai djalė mos u shoko qyyy ,pse c'farė kan ato qė most t'i pyes ,aii kam mujt me ardhė me ju pyet juve Mbretėrve se lere ma pėr Mbretėresha as qė nidj bille. Ani shėrbėtorė :roll: :roll: c'farė je ka mendo ti more po si i pyeti unė sherbėtorėt kurrr ,bile tash e tutje as Mbretėreshat po veq juve kom me ju pyet. Lere qė kam shpėtuar pa shpulla ama edhe mė kanė shėrby bilee :lol:

ShEjToNkA
22-08-04, 00:03
Sot kemi njė pėrshndetje specila pėr Mbretėrin po ashtu kemi edhe nga Mbretėria njė pėrshndetje pėr Shejtonka

Pėrshndejte me kengė e porosi paksa ėshtė komplikume mirė po me gjithė atė do mundohemi ta transmetojm disi.
Me porosin: Do tė bėhem e urėt dhe e butė do tė bėhem si njė engjull do tė bėhm shumė e urtė :lol: :wink:

Ah bre Shejtonkė, e di se ti kur e jep fjalėn e mban atė.
Vetėm po e shoh se sa e urtė do na bahesh ditėve tė ardhshme.
Edhe unė tė pėrshėndes me kėngėn:
Qengji i vogėl. E Kėndon Aida Baraku, kur ka qqenė e vogėl. :wink:

Murgesha , ti e din qė unė e mabjė fjalėn ,ama ajo porosi s'ka qen fjalė e dhėnė .Po ,po e din ti c'farė po ju pret kėto ditėt e fundit
Po nime se gati harova me tė falnderu pėr pėrshndetje

Honesty^uk.
22-08-04, 00:11
Ashtu kishte qene me mire :wink: se njeri nga ne mbreterit te kishte udhezuar se cfare te besh :lol: :lol: :lol:
dhe here te tjera eja dhe na pyet neve se ne nuk hezitojm, por mos eja kur te ket kallabllek :lol: :lol: :lol:

Ai djalė mos u shoko qyyy ,pse c'farė kan ato qė most t'i pyes ,aii kam mujt me ardhė me ju pyet juve Mbretėrve se lere ma pėr Mbretėresha as qė nidj bille. Ani shėrbėtorė :roll: :roll: c'farė je ka mendo ti more po si i pyeti unė sherbėtorėt kurrr ,bile tash e tutje as Mbretėreshat po veq juve kom me ju pyet. Lere qė kam shpėtuar pa shpulla ama edhe mė kanė shėrby bilee :lol:

ShEjToNkA
22-08-04, 00:16
[quote="Honesty^uk."]Ashtu kishte qene me mire :wink: se njeri nga ne mbreterit te kishte udhezuar se cfare te besh :lol: :lol: :lol:
dhe here te tjera eja dhe na pyet neve se ne nuk hezitojm, por mos eja kur te ket kallabllek :lol: :lol: :lol:
[quote="ShEjToNkA"]


Ashtu????? Oki atėherė do ta kem parasysh kėtė iden tonde :lol: :wink:

Vera
30-08-04, 21:15
Sonte po e pershendes ShEjToNkEn shum shum

porosia: hajde moj ShEjToNkA si lulja duke lulzi, moj qiko sa dreq ti na ke qellu. Tybe s'po di kush ty n'fije me te ra se veq hajgare ti po din me ba.

ShEjToNkA
02-09-04, 14:22
Sonte po e pershendes ShEjToNkEn shum shum

porosia: hajde moj ShEjToNkA si lulja duke lulzi, moj qiko sa dreq ti na ke qellu. Tybe s'po di kush ty n'fije me te ra se veq hajgare ti po din me ba.


Vera sis , tė flm shuuuuumė ,edhe unė tė pėrshndes ty shumė

me porosin : shumė sinqereriasht jam t'u fol veq flm qė po i merin hajgarisht :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 21:20
Sot kemi pėrshndetje per tė gjithė forumistat e www.dardani.de

Me kėngėn: Hyni tė gjithė nė forum antarėt pėr rrethė ,sonte s'do i ndalim shkrimet gjerė nė mėngjes

me porosin: Jena mbledh, jena tubu nė forum dojna me shkru, posotjm shkrime pa pritu flasim qeshim t'u diskutu, hic pa pėrtes atmoserėn sonte dojna me ndez

ShEjToNkA
17-01-05, 11:39
Sot pėrshėndetje kemi pėr mbarė FD-ėn duke filluar nga Admin/e ,Moderator/e ,dhe Formuistat e mrekullueshėm!
Me kėngėn:

Shkovaaa nga nuk shkova
Forumet i kėrkova
Por si nė FD askund nuk takova

Shkova ,nga nuk shkova
Formuet i kėrkova
Por si forumista tė Fd-ės
Askund nuka takova

Hejjjjjjjjjjjjjj hejjjjjjjjj Admin/e Mrekulli
Moderator/et fantaziii
Kemi Formusita gjithkush i ka lakmi

Hejjj Hejjj Admin/e si Mrekullli
Amoderator/et fantazii
Kemi Frmuistaaaa cdo kush i ka lakmiii

Me Porsin: Ejani kėtu dhe mos hezitoni se si nė FD askund s'do tė takoni. Jemi njė mrekulli qė do kush na e ka lakmi.


SP. Allahille a ju pėlqejj hiqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
17-01-05, 13:32
Sot pėrshėndetje kemi pėr mbarė FD-ėn duke filluar nga Admin/e ,Moderator/e ,dhe Formuistat e mrekullueshėm!
Me kėngėn:

Shkovaaa nga nuk shkova
Forumet i kėrkova
Por si nė FD askund nuk takova

Shkova ,nga nuk shkova
Formuet i kėrkova
Por si forumista tė Fd-ės
Askund nuka takova

Hejjjjjjjjjjjjjj hejjjjjjjjj Admin/e Mrekulli
Moderator/et fantaziii
Kemi Formusita gjithkush i ka lakmi

Hejjj Hejjj Admin/e si Mrekullli
Amoderator/et fantazii
Kemi Frmuistaaaa cdo kush i ka lakmiii

Me Porsin: Ejani kėtu dhe mos hezitoni se si nė FD askund s'do tė takoni. Jemi njė mrekulli qė do kush na e ka lakmi.


SP. Allahille a ju pėlqejj hiqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GEIL

DEA
17-01-05, 13:54
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:

Barbaroza
17-01-05, 17:24
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:

DEA,pasi isha ne 10-teshen e pare(ashtu me thane tybe),po i pranoj pershendetjet e tua.Nese je edhe ti aty,apo edhe nese nuk je,te pershendes edhe ty shume! :)

Murgesha
17-01-05, 18:24
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Falemnderit Dea.
Mos rri nė shpate vetėm eja tek nė nėpėr ara, se mė mirė ėshtė. :wink:

Kercovari
17-01-05, 18:52
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Falemnderit Dea.
Mos rri nė shpate vetėm eja tek nė nėpėr ara, se mė mirė ėshtė. :wink:

Eh sikur te dinte se cka eshte drapri,do te vinte neper ara,bile duke kenduar:
Moj e mira vetull holle
Mere draprin te shkojme me korre.Haahahaaa!

Honesty^uk.
18-01-05, 00:28
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Me fal oj DEA se isha duke la enet me dore se nuk kam kerr, ashtu maqine, :lol: :lol: :lol: :lol: dhe se u vonova pak me ta kthue pershendetjen.

Edhe Honesty te falenderon per pershendetjen, gjithashtu te uron ty cdo te mire ne jete.

ShEjToNkA
18-01-05, 00:40
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Deaaa. flmm bijooooo edhe ti je e pėrshėndetur nga unė.

A bėnė me vazhdu kėtė kėngėn tėnde unė pak?????......Kur tė pash duke shetii krejt nga mendja me ke habitė :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
18-01-05, 00:43
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Deaaa. flmm bijooooo edhe ti je e pėrshėndetur nga unė.

A bėnė me vazhdu kėtė kėngėn tėnde unė pak?????......Kur tė pash duke shetii krejt nga mendja me ke habitė :lol: :lol: :lol:

...... M'ke habit mi more mend't ,ruju bijo se po te han qent :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-01-05, 00:49
leter drejtuar stafit:
Pershendes te gjithe e ne veqanti 10-shen e pare te forumit, mbes me shpres se ky urim i imi nuk do te mbetet pa u lexuar, me kengen "Prej nje shpati o ti leshova syt" Ju faleminderit. :wink:


Deaaa. flmm bijooooo edhe ti je e pėrshėndetur nga unė.

A bėnė me vazhdu kėtė kėngėn tėnde unė pak?????......Kur tė pash duke shetii krejt nga mendja me ke habitė :lol: :lol: :lol:

...... M'ke habit mi more mend't ,ruju bijo se po te han qent :lol: :lol:


..............Hajtė more djalė po c'ju ke tek me kėto fjalė lerė qikėn t'i lanė entė se ajo se ka dertė tybe nga qentė :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-01-05, 12:37
Sot ShEjToNkA e pėrshndet fortm Murgeshėn dhe i ruonė kthimė sa mė tė shpejtė tė asja qė e kėrkoi mbrėmė!? :lol:

Me kėngėn:

Hajt Murgeshhhh o c'mė lujte meccccc
Si po m'thu kthema firmen shpejt
Unė e mora se m'ka pėlqyy
O mosss mendo qė du me ta kthyyyyyyy

ShEjToNkA
27-01-05, 13:56
Pėrshėndesim ciftin e amrtuar dje me rastine ditės s'ė grave! :lol: :lol:


Me kėngėn:
Tė gjithė jena mbledh e jena tubu n'ditė t'grave dojna me shku na Kaltrushen dojna me kendu e Kėrcovarit Dasmen me ia uuruu

ShEjToNkA
24-03-05, 11:51
Pėrshėndetje pėr kėta ciftat nė vazhdimė:

Na ka hy nė vallė o nusja e ktij Drenit oo
Krejt e qartė te koka o veq hallakam kėtu sjellė e oo :lol:

Na ky nė valle o nusja e Uliksit oo
Sa zanzi e ka trupin oo krejt i tranojė e oooo :lol:

Tash po vjenė Mafia o veshun krejt dizell e ooo
Shumė najsi po doket shumė tė mirė e ka nusen oooo :lol:O na dulėn cifatt o o nė mes tė forumit oo
Nusja edhe dhėndrii shumė zanzi po duken oo
Kemi me kcye deri nė sabahe nė kėtė konak oo
Mos t'i prishim tipat se shumė najsė po shkonė e oo :lol: :lol: :lol:

DEA
14-05-05, 22:33
Pershendes anetaret aktiv po ashtu edhe ata jo aktiv te ketij forumi me kengen "nuk jam qik po jam dreq" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
31-05-05, 16:49
pershendetje me dy kofe lot nanqimat e forumit qe po me ngacmojn dhe ne PM.