PDA

View Full Version : Loloku?!


Loloku
23-07-04, 11:43
Loloku: Lorenc Loku
Lindja: Nuk mė kujtohet, motiiii, kam qenė shumė i vogėl dhe sytė mbyllur i kam pas,
Vendi: Prishtinė (refugjat),
Shkollimi: I pambaruar,
Profesioni: Gallataxhi serioz,
Statuti civil: Civilizim martesor pa obligime tė detyrueshme,
Koeficienti i inteleqencial: 405 derhem,
Pesha: 7 okė,
Gjatėsia: sipas disponimit, 2m pa njė qerek,
Nr. kėpucave: Rri dathė,
Ngjyra: Zeshkan i bardhė,
Paraqitja: Sportiv jashtė loje,
Motoja jetėsore: rasti ėshtė mbret, sexi mretreshė...

Barbaroza
23-07-04, 14:15
Loloku,paske bere prezantim shume te mire me oke e me derhem.Me pelqeu.Kalo bukur!

florian
23-07-04, 19:08
A PO I DO NI PAL KPUC MORE :lol: :lol:

PERSHENDETJE I NDERUAR E MIR SE ERDHE E JA KALOFSH MIR :wink:

Murgesha
23-07-04, 22:08
Loloku ky niku yt gjithnje me ka vene ne mendime. Disi e krahasojsha me Lol, por shyqyr qe une paskam gabuar hahahhahaahha.
Mbasi qenke prezentuar te uroj edhe une qaste sa me te bukura ne mes nesh.

Gentiana
23-07-04, 22:10
Loloku po te pershendes edhe un, dhe me ket prezentim, qe me beri te qeshi te uroj gjdo te mir, dhe mir se vjen ne mesin ton....

Loloku
23-07-04, 23:13
Pėrshėndetje njėherė pėr tė gjithė me shumicė, toptan!
Tash veēantė pėr Barbarozė, se po din tė jetė mė e mira nė vlerėsim. E bėra prezantimin intelektualo-popullor dhe mė paska shpėtuar te gjatėsia qė duhej tė ishte me pash. ke shije tė ēmueshme pėr mua Barbaroza, flm...

Eci dathė unė, o florian djali, e nuk ma nin kiq, flm!

Murgesha si si ngucakeqe paksa, por me sens ama, bash pėr kėtė arsye e kam bėrė kėtė prezantim edhe pse kėtu jam qė moti dhe nuk po ndjehem keq, flm!

Gentiana, e qeshur dhe e lezetshme si gjithmonė, edhe kur ėshtė nervoz nu e mbulon qeshjen, e po e qeshur qofsh gjithmonė, po kėtu moj ka mardhur moti dhe ndjehem shumė mirė nė kėtė mes kaq tė gjithanshėm, flm...

Kalofshi gėzuar edhe ju tė gjithė!

ShEjToNkA
23-07-04, 23:16
Loloku ,prezentim shumė i mirė, tė pėrshndes ku do qė je ,kalofsh sa ma bukurė.........

Loloku
24-07-04, 14:31
Vetė jam edhe mė i mirė se prezantimi ShEjToNkA, po flm pėr pėrshėndtjen dhe vlerėsimin. Qofsh e pėrshėndetur edhe ti me gjithė tė mirat!

florian
24-07-04, 16:56
Loloku ky niku yt gjithnje me ka vene ne mendime. Disi e krahasojsha me Lol, por shyqyr qe une paskam gabuar hahahhahaahha.
Mbasi qenke prezentuar te uroj edhe une qaste sa me te bukura ne mes nesh.


:twisted: :twisted: :twisted:

aferdita
24-07-04, 18:17
te pershendes Loloku dhe te uroj sa caste me te bukura

Loloku
24-07-04, 18:58
te pershendes Loloku dhe te uroj sa caste me te bukura

Njė ēast shumė i bukur ėshtė edhe pėrshėndetja jote aferdita, tė faleminderit se je shumė atraktive, sidomos me kėto ndryshimet paraqitėse qė secilėn e zgjedh me shije. Gjithė tė mirat!

Po ti florian ke mbetė pa tekst qė po i pėrsėritė tekstet e huaja a? Mos bre se nė duash tė gėnjesh - folė me fjalė tė huaja, thonė! Pėrshėndetjet e mia shoki!

Murgesha
24-07-04, 23:29
Loloku ky niku yt gjithnje me ka vene ne mendime. Disi e krahasojsha me Lol, por shyqyr qe une paskam gabuar hahahhahaahha.
Mbasi qenke prezentuar te uroj edhe une qaste sa me te bukura ne mes nesh.


:twisted: :twisted: :twisted:

Florian cka pate more???? Une e kam shkruar mendimin tim e ti thuaje tendin.
Loloku si duket te ka nxjerre pune ky shkrimi im. Por une e kam thene si per shaka. Perndryshe me pelqejne shkrimet tuaja.

Loloku
25-07-04, 12:04
Florian cka pate more???? Une e kam shkruar mendimin tim e ti thuaje tendin.
Loloku si duket te ka nxjerre pune ky shkrimi im. Por une e kam thene si per shaka. Perndryshe me pelqejne shkrimet tuaja.

Tė paktėn tė kishte marrė pėlqim autorsie! Edhe 137r shkrimin tėnd ke pas pėrgjigjen, si edhe floriani pėr tė vetin, por kur mbetesh pa tekst, dukesh mė i mequr kur heshtė! Njerėz jemi dhe shakaja tė relakson shpirtin, tė faleminderoj megjithatė, pėr vlerėsimin sepse edhe shkrimet tuaj janė tė vlerėsuara nga unė Murgasha...

anna
26-07-04, 18:32
je i pershendetur nga une loloku :wink:

Gentiana
26-07-04, 18:39
Gentiana, e qeshur dhe e lezetshme si gjithmonė, edhe kur ėshtė nervoz nu e mbulon qeshjen, e po e qeshur qofsh gjithmonė, po kėtu moj ka mardhur moti dhe ndjehem shumė mirė nė kėtė mes kaq tė gjithanshėm, flm...

Kalofshi gėzuar edhe ju tė gjithė!

Po nuk mu dha rasti qe te uroj mir se ardhje :wink:
Sidoqoft kalofsh si esht me s'miri!!!


Genta

Loloku
26-07-04, 19:39
Gentiana, e qeshur dhe e lezetshme si gjithmonė, edhe kur ėshtė nervoz nu e mbulon qeshjen, e po e qeshur qofsh gjithmonė, po kėtu moj ka mardhur moti dhe ndjehem shumė mirė nė kėtė mes kaq tė gjithanshėm, flm...

Kalofshi gėzuar edhe ju tė gjithė!

Po nuk mu dha rasti qe te uroj mir se ardhje :wink:
Sidoqoft kalofsh si esht me s'miri!!!


Genta

Rasti ėshtė mbret... dhe tė rifaleminderoj pė urimin, pastaj domosdo qė po kaloj mirė dhe s'ka mundėsi ndryshe mes kėtij shoqėrimi kaq tėrheqės dhe atraktiv: i njohur mes tė panjohurish! kalofsh njė mrėmje tė kėndshme emocionale!

Tė faleminderit pėr pėrshėndetjen anna dhe unė tė pėrshėndes me urimin tė kesh fatin e dėshirave tua gjithmon!

mr_beni
30-07-04, 10:30
Edhe une te pershendes, dhe te uroj te gjitha te mirat.

Loloku
31-07-04, 10:23
Edhe une te pershendes, dhe te uroj te gjitha te mirat.

Flm mr_beni, argėtim dhe kėnaqėsi uroj edhe unė pėr Ty...

dita girl
20-08-04, 16:00
Nuk me vjen keq ta pranoj se ti LOLOKU je cari i ketij forumi,(sipas mendimit tim),po kjo nuk do te thote qe te tjeret nuk jane te mire.......anyway....ne qdo mendim tendin qe ke dhene kam hasur disi pergjigje interesante dhe me vend do kisha thene,me nje fjale din te gjendesh ne qdo situate,je i gjindshem dhe ma merr mendja se ne jeten tende jeni me siguri nje llafazan,ashtu po te paramendoj nuk e di se nga kjo ide e imja por ja qe keshtu te paramendoj,.....ok Loloku te pershendes edhe nje here dhe kalofsh sa me bukur ne keti shtepi te madhe,edhe pse e mora vesh qe ka kohe qe ju jeni ketu dhe njeherit po kaloni mire,...ok se e bera roman,ekzagjerim i tepruar ndoshta.....tung!

Loloku
21-08-04, 15:21
Secilit i pėrgėdhelet sedra nga komplimentet. Helbete, njerėz jemi! Por, ky vlerėsimi jot mė befason mė shumė se njė pėrgėdhelje komplimentuese. Mė bėnė pėrshtypje vlerėsimi i njė tė panjohuri edhe kur nuk ia qėllon krejtėsisht, por qė din tė vlerėsojė edhe nė kėtė pėshtjellim gjithanshmėrinė e dikujt, prandaj tė jam mirėnjohės pėr kėtė mendim tė krijuar pėr mua dhe nuk e ke shumė gabim, por mjaftė tė qėndrueshėm dhe me vend a! Vetėm pėr llafazan nuk ia paske qėlluar, sepse jam shumė i qetė, por kėtu ta nxjerrin gjuhen edhe kur nuk don a! Nuk kam shkruar aq shumė pėr kohėn qė jam kėtu, as kam vrapuar pėr tė pėrmbushur njė numėr mesazhesh pėr tė hyrė nė mretėrinė e tė tjerėve dhe ti mė shpalle kaq papritur dhe pa formalitete. kjo ėshtė qė mė shtyn tė vlerėsoj edhe unė shumė mendiin tėnd. Tash mos ta bėj edhe unė prrallė kėtė me fjalė tė tepėrta, sepse i tepėrt nuk mė pėlqen tė jem askund. Tė falėnderoj edhe njėherė, DITA GIRL, duke tė uruar gjithė tė mira! Kalofsh edhe mė bukur se do ta paramendoje vetė!

Luana
01-09-04, 06:16
Loloku :D
nom nom koke , po bajshe po bajshe [/list][/url]

Luana
01-09-04, 06:22
I mire po bardhe e zi bre :roll:

Loloku
01-09-04, 08:39
Po valla Luana nom jam, por nom nuk bėj edhe pse mė pėlqen skadali i qejfit! Flm pėr komplimentin. E komplimentuar qofsh edhe ti qysh ta don qejfi jot!

Pėr bardhė zi, mirė e ke, por e kam lėnė me iu dhėnė ngjyrė dėshirave kėtu, kush din me ngjyros me kenaqesi!

ShEjToNkA
02-09-04, 14:38
Loloku :D
nom nom koke , po bajshe po bajshe [/list][/url]


Luana ,ti shaka je t'u baaaa .nomė qė po e din qė po bėjka po bėjkaaaa, ama ėshtė pak problem se ky banė am ti sd'i a bėnė se ky e ka Prinseshėn e vetė.

ShEjToNkA
02-09-04, 15:39
Po nime se veq fola e harova me tė pėrshndetė ,ku do qė je gjithė tė mirat!

Loloku
02-09-04, 17:03
Loloku :D
nom nom koke , po bajshe po bajshe [/list][/url]


Luana ,ti shaka je t'u baaaa .nomė qė po e din qė po bėjka po bėjkaaaa, ama ėshtė pak problem se ky banė am ti sd'i a bėnė se ky e ka Prinseshėn e vetė.

Hahahahahahahahah, ShEjToNkA, ku je moj ti se a po e sheh qysh po bajne hajgare gjinja me mua? Ashtu moj tregoju pak se mos po habitet kush e taksiratit nuk i dihet ku te gjene pastaj!
Sa per pershendetje nuk u dahst me u ba merak se pershendetje mjaft e mire ishte edhe kjo mbeshtetja jote...
Shyqyr qe na e paske nxe pak atmosferen se nuk u rrike hiq valla, kalofsh mire dhe me disponim kudo qe te jesh ...

Vera
02-09-04, 17:12
Loloku je i pershendeur nga une

Loloku
02-09-04, 17:19
Faleminderit Vera per kete pershendetje elegante...

Pershendetje me ngrohtesi verore edhe une kam per ty gjithmone!

aferdita
08-09-04, 10:50
Loloku te pershendes

Loloku
08-09-04, 11:39
Loloku te pershendes

Flm shume per kete pershendetje buzeqeshese, me mire te shkone se mbretrore a? Edhe mua me gezone gjithmone pershendetja jote dhe dua te te pershendesshume, shume, shume...

Luana
08-09-04, 22:32
hmmmmm... :roll: shejtonka ncncncncn
nuk e kam diten se eshte princi i yte , po a te ka treguar se Preshevaret nuk dalin jashta Presheves me e gjet princeshen se e ka aty mrenda ne Preshev :wink:

Loloku
09-09-04, 08:16
Ani ani ndashtė, qikat janė me i dasht! Pėr princeshėn timen, qysh jam tu pa hamendjet e afėrditės, asrgjė nuk po dihet ma! Veė pa qika tė mira zoti mos na lashtė...
E ti Luana hala po mundohesh me e ruajtur traditėn preshevare nga kanadaja a? Bravo! Sherri i preshevės edhe nė derė tė kanadės paska mbėrri mė duket (ha ha ha haaa)! Por, unė larg Preshevės jam edhe ti larg koke e nuk i dihet fatit as taksiratit tė njeriut sado i rregualluar tė jetė?
Flm pėr mbėshtetjen dhe tė pėrshėndes shumė!

dita girl
09-09-04, 16:16
Moreeee,eshte ky kend i pershendetjeve apo prezantim???....bera pak shaka sepse edhe une ju pershendes te gjitheve ketu!!!!

ShEjToNkA
09-09-04, 17:01
Loloku , ke tė drejt kur thua takisratit s'i dihet ,qė dojka mem zanė taksirat po c'mu dashke me folseeeeee e mu thafėt gojaaaaa :roll: :roll:
pa shujjjj mojjj Luana amani ta kofėt se c'farti unė prinsesha ,po shujjj mos ndez zjermmm, ooo unė s'jam po ėshtė dikush tjetėr prinsesha e tijj
'

Loloku
09-09-04, 17:47
Moreeee,eshte ky kend i pershendetjeve apo prezantim???....bera pak shaka sepse edhe une ju pershendes te gjitheve ketu!!!!

Ti bera shaka dhe shume mire ja bane, po edhe mua m'i ka na shakat e kripura siē i ke dhe po ia shtoj edhe une pak kishe si pergjigje: Eshte prezantim i pershendetur dhe i falenderoj te gjithe qe pershendesin prezantimin tim, mi guduliset sedra dhe normal me vie mir, pse mos me rrejt!

Loloku
09-09-04, 17:53
Loloku , ke tė drejt kur thua takisratit s'i dihet ,qė dojka mem zanė taksirat po c'mu dashke me folseeeeee e mu thafėt gojaaaaa :roll: :roll:
pa shujjjj mojjj Luana amani ta kofėt se c'farti unė prinsesha ,po shujjj mos ndez zjermmm, ooo unė s'jam po ėshtė dikush tjetėr prinsesha e tijj
'

OOOOO ShEjToNkA pasha zotin!!! he moj, e solle koken ti e? Ku je moj pash djallin qe ke humbur krejt dhe nuk e di a guxoj me tregu se malli me paska marre per shejtonlleqet e tua! Jo moj cfare princeshe ti per mua, je bere mbretresh dhe valla po ju rritet mendja si po shkoni ne pallatin mbretror, po ani se edhe ne mire jemi po pak te parehatshem po ndjehemi me keto taksiratet tona dhe po na ngroheen deshirat ne zjarret e sherreve qe po i ndezni kajhere he ju limte dhe jo ju mshelte goja!
Hajt mire qofsh dhe e pershendetur per rikthim te kendshem...

ShEjToNkA
09-09-04, 21:02
Loloku , ke tė drejt kur thua takisratit s'i dihet ,qė dojka mem zanė taksirat po c'mu dashke me folseeeeee e mu thafėt gojaaaaa :roll: :roll:
pa shujjjj mojjj Luana amani ta kofėt se c'farti unė prinsesha ,po shujjj mos ndez zjermmm, ooo unė s'jam po ėshtė dikush tjetėr prinsesha e tijj
'

OOOOO ShEjToNkA pasha zotin!!! he moj, e solle koken ti e? Ku je moj pash djallin qe ke humbur krejt dhe nuk e di a guxoj me tregu se malli me paska marre per shejtonlleqet e tua! Jo moj cfare princeshe ti per mua, je bere mbretresh dhe valla po ju rritet mendja si po shkoni ne pallatin mbretror, po ani se edhe ne mire jemi po pak te parehatshem po ndjehemi me keto taksiratet tona dhe po na ngroheen deshirat ne zjarret e sherreve qe po i ndezni kajhere he ju limte dhe jo ju mshelte goja!
Hajt mire qofsh dhe e pershendetur per rikthim te kendshem...


Shejtonka de ,pse qa mendove. se s'do vi ma kurr qyyy .ani pash dhjallin hahahahaaaa
OO qe be pasha djallin po ku jeni ju aii sa mė paska marr malli me ju paa.
Ke tė drejt se as unė s'kam mundur t'i kuptoj pse e kan mendjen e ritur kėta tė mbretėris ,mirė po tash e vėrtetova se vetėveti po u ritke mendja hahahahaaaaa,ani me taksirate punėt mirė aaaaa,vetėm vazhdoni kėshtu ama veq mua mos mi hudheni fajet hahahaaaaa,se jam e pafajshme melaqe be hahahahaaaa

Edhe ju mbeteni i pėrshndetur nga unė!

dita girl
10-09-04, 10:38
Moreeee,eshte ky kend i pershendetjeve apo prezantim???....bera pak shaka sepse edhe une ju pershendes te gjitheve ketu!!!!

Ti bera shaka dhe shume mire ja bane, po edhe mua m'i ka na shakat e kripura siē i ke dhe po ia shtoj edhe une pak kishe si pergjigje: Eshte prezantim i pershendetur dhe i falenderoj te gjithe qe pershendesin prezantimin tim, mi guduliset sedra dhe normal me vie mir, pse mos me rrejt!

Paj tybe mir e ke,normal qe q'dokush mburret kur pershendetet nga dikush, :wink: ....mbi te gjitha me vjen mire qe po kaloni bukur ne mes veti,jeni bere nje familje e madhe ketu,....desha t'a pershendes edhe shejtonken se moti nuk e pasna pa,ndoshta nuk te mbetet hatri ty Loloku qe po e pershendes ne rubriken tende a? :wink: ....ok ju pershendes edhe nje here te gjitheve....

Loloku
10-09-04, 11:34
ShEjToNkA
Shejtonka de ,pse qa mendove. se s'do vi ma kurr qyyy .ani pash dhjallin hahahahaaaa
OO qe be pasha djallin po ku jeni ju aii sa mė paska marr malli me ju paa.
Ke tė drejt se as unė s'kam mundur t'i kuptoj pse e kan mendjen e ritur kėta tė mbretėris ,mirė po tash e vėrtetova se vetėveti po u ritke mendja hahahahaaaaa,ani me taksirate punėt mirė aaaaa,vetėm vazhdoni kėshtu ama veq mua mos mi hudheni fajet hahahaaaaa,se jam e pafajshme melaqe be hahahahaaaa

Edhe ju mbeteni i pėrshndetur nga unė!

Ani de shyqyr qe erdhe dhe mire ardhshe gjithmone e ne ketu jemi si gjithmone dhe me disponim dhe me taksirat bashke dhe nuk eshte keq a. Po ♪5are faji moj ty, zoti mos thashte, po edhe per melaqe, prape zoti mos te befte dhe mbetsh ashtu si je, e pershendetur!

Paj tybe mir e ke,normal qe q'dokush mburret kur pershendetet nga dikush, ....mbi te gjitha me vjen mire qe po kaloni bukur ne mes veti,jeni bere nje familje e madhe ketu,....desha t'a pershendes edhe shejtonken se moti nuk e pasna pa,ndoshta nuk te mbetet hatri ty Loloku qe po e pershendes ne rubriken tende a? ....ok ju pershendes edhe nje here te gjitheve....

Edhe ti dita girl boll mire e ke valla, a ke thene se jam car i forumit a! Jemi ba valla dhe boll mire bile edhe ti pjese e kesaj familje me je bere dhe shume e mire. Si po e sheh mua vetem sa me behet qefi dhe nuk me mbetet hatri qe nen strehen time edhe mes jush te gjeni e te percillni pershendetjet, sepse nga pak edhe une pershendetem kenaqesisht kur shoh parakalimet e bukura pershendetse tuajat.
Pershendetje, pershendetje dhe ngrohtesi pershendetjesh keni te gjithe qe keni nevoje per pershendetjen time!

vushtrria
10-09-04, 18:20
loloku pasi e shikova paraqitjen e juaj une vehten nuk e pash se ju kam pershendetur andaj nuk eshte von edhe tani i nderuar ju pershendes dhe shendet loloku ne duhet ta mbajme ket shtepi ahahhahah


me nderime vushtrria

turisti
10-09-04, 18:27
Kerkoj falje per pershendetjen time te vonuar,por arsyja eshte se nuk kam qene forte ksajde.
Gjithqysh je i pershendetur dhe i respektuar. :wink:

Loloku
10-09-04, 19:25
flm vushtrria, flm turishti pershendetjet jane te mira kurdo qe behen, ju jam mirenjohes i pavonuar. Gjerat e mira vonojne, por nuk harrojne, qofshi mire dhe te mire gjithmone!

Luana
10-09-04, 21:32
Shejtonka aman mori qik merre lolokun se as une nuk jam ka e marr :wink:
Ju pershendes

turisti
11-09-04, 01:26
flm vushtrria, flm turishti pershendetjet jane te mira kurdo qe behen, ju jam mirenjohes i pavonuar. Gjerat e mira vonojne, por nuk harrojne, qofshi mire dhe te mire gjithmone!

Falemnderit shoqit.Tung. :wink:

Loloku
11-09-04, 08:01
Shejtonka aman mori qik merre lolokun se as une nuk jam ka e marr :wink:
Ju pershendes

Flm per kujdesin Luana, po a shejton edhe une po te dukem qe po lutesh mem marre shejtonka a?
Valla mire po bajshe edhe ti qe nuk koke kah me merr se edhe Luaneshat jane te rrezikshme e nashta shpetoj edhe naj dite!

Pershendetje falenderuese edhe per ty turisti!

turisti
11-09-04, 19:10
:P :wink: :P -Lolokut

Loloku
13-09-04, 09:03
Turistit :arrow: 8)

turisti
13-09-04, 10:34
:wink:

ShEjToNkA
14-09-04, 00:01
Shejtonka aman mori qik merre lolokun se as une nuk jam ka e marr :wink:
Ju pershendes

Flm per kujdesin Luana, po a shejton edhe une po te dukem qe po lutesh mem marre shejtonka a?
Valla mire po bajshe edhe ti qe nuk koke kah me merr se edhe Luaneshat jane te rrezikshme e nashta shpetoj edhe naj dite!

Pershendetje falenderuese edhe per ty turisti!


Luana , po ashtu edhe unė si Loloku tė falenderoj pėr pėrkujdesje ,e unė se kom ndjet me marė se e ka marė kaher dikush tjetėr kėtė ,kėshtu qė po du me thonė se e ka prinseshėn e vėti ky s'i bajrakė kėtu nė forum.
E sa i pėrket asja qė ti s'po donė me marė ,pse mojjj a mos e paske pas ndėrmend me marė aaaa :?:

Loloku
14-09-04, 12:19
Shejtonka aman mori qik merre lolokun se as une nuk jam ka e marr :wink:
Ju pershendes

Flm per kujdesin Luana, po a shejton edhe une po te dukem qe po lutesh mem marre shejtonka a?
Valla mire po bajshe edhe ti qe nuk koke kah me merr se edhe Luaneshat jane te rrezikshme e nashta shpetoj edhe naj dite!

Pershendetje falenderuese edhe per ty turisti!


Luana , po ashtu edhe unė si Loloku tė falenderoj pėr pėrkujdesje ,e unė se kom ndjet me marė se e ka marė kaher dikush tjetėr kėtė ,kėshtu qė po du me thonė se e ka prinseshėn e vėti ky s'i bajrakė kėtu nė forum.
E sa i pėrket asja qė ti s'po donė me marė ,pse mojjj a mos e paske pas ndėrmend me marė aaaa :?:

Po ShEjToNkA ke autoritetin e mjaftueshem qe ta besoj edhe pershendetjen ne emrin tim ketu dhe te faleminderoj per konsulencen argumentuese qe po me jep pe mos mem zne far taksirati ditudrek, sepse edhe kjo Luana e paska pas me sherr a, po ku ta kuptoj une i pafajshmi qe me paske ngrite si bajrak me komplimet e pastaj qysh me perballu une vershimin e deshirave te vajzave qe nuk duan bajrakun por bajraktarin, a mos pate edhe ti naj sen e nuk ma ke tregu!

dita girl
14-09-04, 13:16
hahahha valla mafioza jeni ba ama mafioza te mire jo te keqinj,u knaqa tuj kesh me shkrimet e juaja,....ku jeni be famili,a jeni gjall dikund,a jeni mire,ore loloku a po te ndegjojne shoqnia,po e shoh qe po shtyhen veq nejse,....ishalla bijne ne ujdi,...ok ju pershendes te gjitheve,dhe flm ty loloku per mikrpritjen tuaj te ngrohte ne kete familje,....ciaooooo

Loloku
14-09-04, 13:26
hahahha valla mafioza jeni ba ama mafioza te mire jo te keqinj,u knaqa tuj kesh me shkrimet e juaja,....ku jeni be famili,a jeni gjall dikund,a jeni mire,ore loloku a po te ndegjojne shoqnia,po e shoh qe po shtyhen veq nejse,....ishalla bijne ne ujdi,...ok ju pershendes te gjitheve,dhe flm ty loloku per mikrpritjen tuaj te ngrohte ne kete familje,....ciaooooo

E po keshtu qenka taksirati kur te rrok ShEjToNkA perpara, por edhe ti boll mafi e kendshme je dhe e mirepritur gjithmone ne kete strehezen tone te ngrohte qe e kam ba vetem per dashamire si ju! Nuk eshte shume me rendesi a po me ngojne por llaf bile po bajme e u kenaqem tu u shtu pa pike hajri valla! Ishalla paq edhe une po them per ujdi se marova tu vrapu sa ketu atje koder mas bregu po me shetisin si top pingpongu e po me duket vetja si me fluturu prej qejfi ha ha haaaaaa...
Valla edhe ti nje sherr e ke me duket qysh ne fillim se me ke thene car i forumit e po kujtojne se njemend!

ShEjToNkA
14-09-04, 22:46
Ncncnc , po de po krejt fajet Shejtonkės .
Vall kėtyre ditve qė mungova ,kujt ja hudhėshi fajėt???????

Loloku
15-09-04, 15:34
Ncncnc , po de po krejt fajet Shejtonkės .
Vall kėtyre ditve qė mungova ,kujt ja hudhėshi fajėt???????

Po ēfarė faji ti moj ShEjToNkA, goja m'u thaftė n'tė paqa thėnė! Edhe kush tė thotė, mickoja e pickoftė!

mickoja
15-09-04, 15:41
Ncncnc , po de po krejt fajet Shejtonkės .
Vall kėtyre ditve qė mungova ,kujt ja hudhėshi fajėt???????

Po ēfarė faji ti moj ShEjToNkA, goja m'u thaftė n'tė paqa thėnė! Edhe kush tė thotė, mickoja e pickoftė!hahhaahahahahahahaha......Loloku mir qe po e dinč

Tanushi
17-09-04, 13:47
Ncncnc , po de po krejt fajet Shejtonkės .
Vall kėtyre ditve qė mungova ,kujt ja hudhėshi fajėt???????

Po ēfarė faji ti moj ShEjToNkA, goja m'u thaftė n'tė paqa thėnė! Edhe kush tė thotė, mickoja e pickoftė!hahhaahahahahahahaha......Loloku mir qe po e dinč

Pe di mickoja pe di, por nuk po me mjafton vec me dite, po ani se me ke premtu qe edhe ne me pickofsh nuk me kafshon fort!

Loloku
17-09-04, 13:56
Ncncnc , po de po krejt fajet Shejtonkės .
Vall kėtyre ditve qė mungova ,kujt ja hudhėshi fajėt???????

Po ēfarė faji ti moj ShEjToNkA, goja m'u thaftė n'tė paqa thėnė! Edhe kush tė thotė, mickoja e pickoftė!hahhaahahahahahahaha......Loloku mir qe po e dinč

Pe di mickoja pe di, por nuk po me mjafton vec me dite, po ani se me ke premtu qe edhe ne me pickofsh nuk me kafshon fort!

Opa hajde, hajde, po kush je more ti qe e ke humb rrugen dhe je fute ne terren timin pa paralajmeri! A mos te kam more binak per shpine a cka u ba keshtu me ty!

Valla edhe une pe di boll mire mockoja...

dita girl
23-09-04, 12:24
hahahha valla mafioza jeni ba ama mafioza te mire jo te keqinj,u knaqa tuj kesh me shkrimet e juaja,....ku jeni be famili,a jeni gjall dikund,a jeni mire,ore loloku a po te ndegjojne shoqnia,po e shoh qe po shtyhen veq nejse,....ishalla bijne ne ujdi,...ok ju pershendes te gjitheve,dhe flm ty loloku per mikrpritjen tuaj te ngrohte ne kete familje,....ciaooooo

E po keshtu qenka taksirati kur te rrok ShEjToNkA perpara, por edhe ti boll mafi e kendshme je dhe e mirepritur gjithmone ne kete strehezen tone te ngrohte qe e kam ba vetem per dashamire si ju! Nuk eshte shume me rendesi a po me ngojne por llaf bile po bajme e u kenaqem tu u shtu pa pike hajri valla! Ishalla paq edhe une po them per ujdi se marova tu vrapu sa ketu atje koder mas bregu po me shetisin si top pingpongu e po me duket vetja si me fluturu prej qejfi ha ha haaaaaa...
Valla edhe ti nje sherr e ke me duket qysh ne fillim se me ke thene car i forumit e po kujtojne se njemend!hahahhaha kush more sherr?...tybeistikfar,....hahahhaha,ore Loloku nuk eshte keq te vraposh sa lart-poshte sepse fiton konduksion,edhe ashtu nuk lodhesh kurr,bile bile edhe memorja te zhvillohet ma mire,edhe pse ti e ke mjaft te zhvilluar ajo kuptohet ngase je cari i forumit,ama a di qka ,mu ka bo pik me zgjedh edhe caricen e forumit,se diqysh me te lan vet po me duket pak si bajat,e ne kete lemi besoj qe do t'me ndihmoni ju te gjithe forumista qe ta bejme zgjedhjen e carices,ok?jeni apo s'jeni dakord me mua?

ShEjToNkA
23-09-04, 16:44
Hmm ,cka ėshtė ka ndodhė more kėtu ????
Be Dita girl ,unė isha pajtu nėse mendon me zgjedhė caricen e forumit se tybe Ti edhe ia qeloon kėtyre punve ,se noshti helbete me zgjedhėni mua hahahahah (pak shaka a) .Mirepo nėse mendon me i zgjedhėn Lolokut caricė ,kėtu pak ma kadal. Se ai e ka more caricen , princeshėn e vetė, e kujdes se po tė ndin e tybe vajė halli pėr Ty e pėr Lolokun ,besa edhe pėr mua qė po pėrzina nė kėtom muhabetet e juaja.

Hajt tash po ju pėrhsndeti , se veq desha me bė pak shaka , kalofshi bukur.

aferdita
23-09-04, 18:49
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: a ben te me tregoj dikush se qka po ndodh ketu

Loloku
24-09-04, 08:21
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: a ben te me tregoj dikush se qka po ndodh ketu

Po hajde moj princesha ime, a po e sheh ēka jam tu hjeke e ti po ladron neper tema tjera pas shejtanlleqeve te Shejtonkes, qe ma plase shpirtin me kete mungesen tende sa me vure ne dilema edhe per me vra veten me kepuca tu vrapu pas teje!
Ja pra ēka po ndodhe, siē po e sheh edhe vet sa jam ne siklet, e tash po ua baj edhe nga nje koment qe ta shohesh edhe drejteperdrejt.


dita girl:

hahahhaha kush more sherr?...tybeistikfar,....hahahhaha,ore Loloku nuk eshte keq te vraposh sa lart-poshte sepse fiton konduksion,edhe ashtu nuk lodhesh kurr,bile bile edhe memorja te zhvillohet ma mire,edhe pse ti e ke mjaft te zhvilluar ajo kuptohet ngase je cari i forumit,ama a di qka ,mu ka bo pik me zgjedh edhe caricen e forumit,se diqysh me te lan vet po me duket pak si bajat,e ne kete lemi besoj qe do t'me ndihmoni ju te gjithe forumista qe ta bejme zgjedhjen e carices,ok?jeni apo s'jeni dakord me mua?


Po valla sherr dhe i madh, bile sherr me sheqer po me duket.
Flm per komplimentet memoriale. Sa per kondicion jam i kondicionuar mjaft dhe per gjera te bukura nuk pertoj te vrapoj, e sheh qe kepucat kane filluar te me vrasin duke vrapuar pas aferdites? Pika mos te raft ty per carice se valla edhe kete mund ta besh po te ka shkuar mendja dhe mbeshtetjen time do ta kesh se ti car me ke bere mua dhe shyqyr qe me jep rastin per ta kundershperblyer, bole te kisha votuar me te drejte vetoje, por ne paq me sherr bile mos i hudh sheqer qe te me duket i embel se mos po mashtrohem nga lakmia a.
Ti me kshyr holl edhe keshtu carice e llojit te veēante edhe je, po banu moj kush po ta ndalon edhe perkrahjen time po ta jap, ēka don ti me shume?


ShEjToNkA:
Hmm ,cka ėshtė ka ndodhė more kėtu ????
Be Dita girl ,unė isha pajtu nėse mendon me zgjedhė caricen e forumit se tybe Ti edhe ia qeloon kėtyre punve ,se noshti helbete me zgjedhėni mua hahahahah (pak shaka a) .Mirepo nėse mendon me i zgjedhėn Lolokut caricė ,kėtu pak ma kadal. Se ai e ka more caricen , princeshėn e vetė, e kujdes se po tė ndin e tybe vajė halli pėr Ty e pėr Lolokun ,besa edhe pėr mua qė po pėrzina nė kėtom muhabetet e juaja.

Hajt tash po ju pėrhsndeti , se veq desha me bė pak shaka , kalofshi bukur.

Valla ShEjToNkA ti hiq mos u pajto se ti nuk din me pajtu sen, veē me ēartallav kishe pas dite, ani sa me marifet se, lakmi me ta pas! Edhe per carice kisha ba, po mos po te behen shume tituj e te akuzojne pastaj per pervetesime titujsh me shejtonllek a? Masnej ti edhe bahesh kur te mbushet mendja ēka te duash vete pse kush ta prish ty, nje shejtonke kemi. Flm per sqarimet qe paske bere per princeshen time, por edhe ti e ki me sherr po me duket se lemsh na ke ba e pastaj bile edhe qete tu i ndrerru princat me aferditen a... Ani moj ani se zoti nuk te sheh por une te shoh dhe tybe veē nuk po ma don zemra se tu kisha prish ne ved...

Hajt tash mis u zini kot se une mire jam dhe mire po ndjehem ne kete peshtjellim shoqerimi kaq te kendshem mes jush...

Mos me mungo aferdita se po me bie pika!

dita girl
24-09-04, 12:44
Hmm ,cka ėshtė ka ndodhė more kėtu ????
Be Dita girl ,unė isha pajtu nėse mendon me zgjedhė caricen e forumit se tybe Ti edhe ia qeloon kėtyre punve ,se noshti helbete me zgjedhėni mua hahahahah (pak shaka a) .Mirepo nėse mendon me i zgjedhėn Lolokut caricė ,kėtu pak ma kadal. Se ai e ka more caricen , princeshėn e vetė, e kujdes se po tė ndin e tybe vajė halli pėr Ty e pėr Lolokun ,besa edhe pėr mua qė po pėrzina nė kėtom muhabetet e juaja.

Hajt tash po ju pėrhsndeti , se veq desha me bė pak shaka , kalofshi bukur.

:roll: :roll: :roll: more une vetem propozim bera,kjo s'do te thote qe do t'ia marr Lolokun Aferdites,ajo eshte princesha e tij dhe vazhdon te jete,ndersa titulli caric eshte diqka tjeter,une mendova keshtu:perderisa kemi nje car te forumit,pse mos t'a kemi edhe nje caric? :wink:

Loloku
24-09-04, 19:59
Po de dita girl prandaj edhe e ke mbeshtetjen time, bile edhe kuroren e carices ta kisha vu, nese me lejohet dhe tauroj qysh tash, gezuar!

dita girl
25-09-04, 10:24
Po de dita girl prandaj edhe e ke mbeshtetjen time, bile edhe kuroren e carices ta kisha vu, nese me lejohet dhe tauroj qysh tash, gezuar!


Flm per mbeshtetjen tende Loloku,po e paramendoj vetveten me kuror te carices :D sa bukur do t'me rrinte :wink: ....me siguri voten tende do t'a mbeshtesin edhe Shejtonka me Aferditen :wink: hahahhaha....hajde more gezuar!!!

ShEjToNkA
25-09-04, 22:57
Dita girl ,patjetėr se do e kesh edhe pėrkrahėjen time ,kuptohėt nėse kėrkohėt, do mbėshtes gjithėsesi votėn.
Ahhh be Dita girl ,edhe unė po tė pramendoi Ty me kuror edhe shumė bukur do tė rrike , ama ma bukur do mė rrike mua ,veq nejse Hahhaaha (pak shaka a) se vėrtet je e mrekullueshme dhe e meriton ,vetėm pėrpara. :wink:

Loloku
26-09-04, 09:44
Flm per falenderimin dita girl, por mos u mbeshet aq shume ne mua se po me rrexon dhe eshte shiovine e behem pis a?
ShEjToNkA vec te paska mbeshtetur, valla carice eshte he! Per aferditen nuk e di, eshte e pavarur te beje ate qe don dhe kam filluar edhe une te mos e kuptoj bash mire se cka eshte kah done, megjithese per keq nuk ka shpirt te mendoj!

Edhe ti ShEjToNkA mire paske bere, po carice je valla dhe nuk ke nevoje per kurore formale. Kush ta kalon s'ka! As une a!

Loloku
05-10-04, 09:42
Loloku: Lorenc Loku (edhe pas vdekjes i pandryshuar)
Lindja: Nuk mė kujtohet, motiiii, kam qenė shumė i vogėl dhe sytė mbyllur i kam pas, (27.09; ora 3:21)
Vendi: Prishtinė (refugjat), (bota tjetėr)
Shkollimi: I pambaruar, (si gjithė tė vdekurit, pa shkollė, vetėm pėrvojė jetėsore tė kryer shembullore)
Profesioni: Gallataxhi serioz, (Badihavxhi i kėnaqur)Statuti civil: Civilizim martesor pa obligime tė detyrueshme,
Koeficienti i inteleqencial: 405 derhem, (tru i fjetur dhe pa ngarkesa e shqetėsime)Pesha: 7 okė,
Gjatėsia: sipas disponimit, 2m pa njė qerek, (mesatare si krejt tė vdekurit pa dallim gjinie: 1m e njė piqik)Nr. kėpucave: Rri dathė,
Ngjyra: Zeshkan i bardhė, (ngjyrė dheu nė tė zbehtė)
Paraqitja: Sportiv jashtė loje, (disponim i pėrjetshėm)
Motoja jetėsore: rasti ėshtė mbret, sexi mretreshė...(vetėm e pėrjetėsuar dhe e pandryshuar)

Ja dhe riprezantimi i pėrplotėsuar pas vdekjes!

Maca
14-10-04, 02:01
Nje fijuuuuuuuu...
Erdha veq me te qit nje kat ma nalt se sme dukeshte bukur ketu posht hahaha...
tungi :wink:

Loloku
16-10-04, 10:26
Nje fijuuuuuuuu...
Erdha veq me te qit nje kat ma nalt se sme dukeshte bukur ketu posht hahaha...
tungi :wink:


Flm Maca edhe pse me perplase fort po me pas kane te poshte me kish dhimte me shume.

Ooooffffff buuuuuuummmm, ja u rahatova se prej dhimte nuk kam mujt as me tu pergjegj deri tash, por me dhimte te embel paska qene ky sherbimi yt, qofsh e embel gjithmone!

dr1ta
16-10-04, 21:22
Loloku si fotomodel:)

pershendetje:)

Loloku
18-10-04, 09:01
Loloku si fotomodel:)

pershendetje:)Ah qe me ke shti te shikohem ne pasqyre qe tri dite me kete pershendetje dhe pershtypjen tende dhe valla nuk kishe pas faj a, se bash si fotomodel me dukej vetja para paqyres e nuk e kisha pas dite...

Qofsh e bukur si pershendetja dhe deshirat i paq edhe me te bukura se vetja.

Jeta te shperblefte edhe me shume se deshirone gjithmone!

Urata
18-10-04, 14:20
Zjarr krejt!

Loloku
18-10-04, 17:26
E kush paska dhez zjarre ketu ne konak timin more, pas hoko urata se mos te pikon naj gace pahiri se valla ketu me nxemje qendrore e kemi!

Urata
18-10-04, 17:52
O fjalet e tua o Loloku po pikonin flake , qy!

Loloku
18-10-04, 18:02
O fjalet e tua o Loloku po pikonin flake , qy!
O mos Urata pash ty e dashnine tende, mos se me dogje me fjalet e mia...

Urata
18-10-04, 18:04
Mos u lazdro shume nga fjalėt e mia...!!!! hahaha hahaha hahaha

Loloku
18-10-04, 22:48
Mos u lazdro shume nga fjalėt e mia...!!!! hahaha hahaha hahaha


Jo mi cfare te lazdruni, as mendja nuk me shkon se i ke fjalet e forta si burrerore, por une vec nxefem kapak vetmevete (me fjalet e mia desha te them, se vetmevete nuk flas kurre a)! Po ti si ndjehesh, a mun po i vjen rrethit gjitheketij muhabetit qe me duket se po te behet paksa kallaballek nga shume drejtime e perjetime!
Kalofsh gezuar!

Urata
19-10-04, 03:44
G'zushem qofsh! hahaha hahaha hahaha hiē nuk e ki keq se i kam leshu fjalet, drejtimet e perjetmit me kullot pak n'livadh dardanor!

Lumtureshm!

Urata
19-10-04, 13:33
Mos u lazdro shume nga fjalėt e mia...!!!! hahaha hahaha hahaha


Jo mi cfare te lazdruni, as mendja nuk me shkon se i ke fjalet e forta si burrerore, por une vec nxefem kapak vetmevete (me fjalet e mia desha te them, se vetmevete nuk flas kurre a)! Po ti si ndjehesh, a mun po i vjen rrethit gjitheketij muhabetit qe me duket se po te behet paksa kallaballek nga shume drejtime e perjetime!
Kalofsh gezuar!

Ēka paske thene lum djali! Prit ti ulim fjalet afer e tia krisin hallakames tu i mshu njana tjetres boxa e shqelma! Pse more ti djal keshtu, diskriminues, po me ēfare te drejte mesiguri edhe drejtesi-aburrenore-gjinise mashkull e fjaleve te mia FEMNORE u thue burrnore

Une, do ankohem te Mbreterit e ketij forumi! hahaha hahaha hahaha ....

*shnetje FEMNORE per madhnin LOLOKU!

ShEjToNkA
20-10-04, 07:39
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Volla kalova kėndej pari dhe desha ta bėjė njė fijuuu ,me tė thonė se ke humbė krejt edhe ti qyyyyyy!!
Ani edhe besa vrejta shumė sende , dikush tė kish qitė njė katė mė naltė , e dikush zjarr krejt , ani edhe qe besa ndiva se edhe fotomodel tė paskan bo!

Hajtė se ikkaaaa pra niherė ,se ti e din se veq vi nga njė herė me pa se c'kemi kėndje parii, tė pėrshndessssssssssssssssssssssssssss

Loloku
20-10-04, 09:50
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Volla kalova kėndej pari dhe desha ta bėjė njė fijuuu ,me tė thonė se ke humbė krejt edhe ti qyyyyyy!!
Ani edhe besa vrejta shumė sende , dikush tė kish qitė njė katė mė naltė , e dikush zjarr krejt , ani edhe qe besa ndiva se edhe fotomodel tė paskan bo!

Hajtė se ikkaaaa pra niherė ,se ti e din se veq vi nga njė herė me pa se c'kemi kėndje parii, tė pėrshndessssssssssssssssssssssssssss


Mire bere qe erdhe se dhe mua me paska marre malli, po pse ike kaq shpejt moj, vend kemi shyqyr, nxet po, drite boll ne kete kat me dritare nga ballkoni, kafe gjithesesi (sheqeri nuk te duhet!) edhe e mireseardhur je gjithmone...

Flm per kujdesin qe tregove, por nuk eshte keq , siē po e sheh edhe vet a. Me kane nderu me nje kat te ri, me epitet te bukur qe me ma shti edhe veten ne huj, por edhe ne livadh po m'i kullosin nga pak emecoinet e forta (qe une i quajta burrerore, sepse Urate femer nuk kam degjuar deri sot, por ketu ēka sben vakia e zotit!), pastaj ankesa te mbreteria (uuuu njemend mos te ka qu mbreteria per komision disciplinor ketu se edhe ti mbretereshe qenke?)

Pra, nuk kam humb, por as nuk po fitoj sen, veē edhe keq nuk eshte a, gjynah me u qa dhe ti mireardhsh dhe e kenaqur e me disponim qofsh gjithmone...

ShEjToNkA
20-10-04, 11:51
Hahhahahahaahhaahahahhahaaaa!
Tybe hiq mos e qitė poshtė edhe atė, se mundet krejtė lehtė me qenė se kam ardhė edhe si Komision Disiplinor!
Pasi qė dihet fakti se je afėr pėr tė hyrė nė oborrin Mbretėror, ndoshta e ajo ėshtė ,cka s'po ndodhė ma, kėshtu qė ndoshta :roll:

SP. Vėrtet ,cka mendon do mė shkoike pėr dore njė dyėtyr e till pėr ta ushtruar!???

Loloku
24-10-04, 10:10
Hahhahahahaahhaahahahhahaaaa!
Tybe hiq mos e qitė poshtė edhe atė, se mundet krejtė lehtė me qenė se kam ardhė edhe si Komision Disiplinor!
Pasi qė dihet fakti se je afėr pėr tė hyrė nė oborrin Mbretėror, ndoshta e ajo ėshtė ,cka s'po ndodhė ma, kėshtu qė ndoshta :roll:

SP. Vėrtet ,cka mendon do mė shkoike pėr dore njė dyėtyr e till pėr ta ushtruar!???


Jo moj ēfarė tė qitni poshtė kėtė ide ShEjToNkA, bile kam frikė nga kjo detyrė jotja dhe raporti qė ti do ta parqesėsh me shejtonllėk nė mbretėri, sepse ke njė autoritet tė pakontestueshė dhe pastaj mund tė dalė farė rezolute e pėrkohshme 999 nga mbretėria pėr tė zvarritur aderimin tim nė mbretėri derisa tė vlerėsohen standardet e parashtrara formale dhe fenomenale...

Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė e ndjejnė tė pranushme pėrshėndetjen dhe praninė time...

ShEjToNkA
29-10-04, 23:23
Pėrshndetje pėr Loloku!

Ka disa ditė qė mendohėm e c'mendohem!!
Ku si ,Komision Disiplinor ( O mozomake unė me u pėrgjegjė pėr disiplin), shumė shiqova ,lexova ,analizova dhe mė nė fundė morrumė vendim tė qartė dhe urdhėroijm Loloku ,qė sa mė parė tė paraqitėt tek Pallati Mbretėror.
Nuk e di se ku ka mbetė, por si dukėt kjo rezoluta999 ėshtė shkasė qė ai nuk ėshtė kėto ditėt e funditė kėtu!
Atėherė ,le tė jet ky urdhėr pėr Loloku:n ,se nga Komisioni Disiplinor kėrkohėt qė ai sa mė parė tė jet i pranishėm kėtu :evil:

Loloku
30-10-04, 12:35
Pėrshndetje pėr Loloku!

Ka disa ditė qė mendohėm e c'mendohem!!
Ku si ,Komision Disiplinor ( O mozomake unė me u pėrgjegjė pėr disiplin), shumė shiqova ,lexova ,analizova dhe mė nė fundė morrumė vendim tė qartė dhe urdhėroijm Loloku ,qė sa mė parė tė paraqitėt tek Pallati Mbretėror.
Nuk e di se ku ka mbetė, por si dukėt kjo rezoluta999 ėshtė shkasė qė ai nuk ėshtė kėto ditėt e funditė kėtu!
Atėherė ,le tė jet ky urdhėr pėr Loloku:n ,se nga Komisioni Disiplinor kėrkohėt qė ai sa mė parė tė jet i pranishėm kėtu :evil:


Valla boll komision i merzomt paka qene, ma konfiskoi pasvordin per me verifiku te drejten time mreterore dhe me lat ketu peng te rezxolutes 999 derisa me ne fund shyqyr ma ma dhate te drejten time te fituar me kaq mund per gati nje vjete. Drejtesia vonon por vjene megjithate dhe fal shejtonlleqeve te tua ShEjToNkA para se gjithash ja ku erdh, ose me mire, ja ku jem, ne mesin tuaj mreteror, po qu tash ti ShEjToNkA e shtyju pak me ma leshu ne kete pallat te enderruar nje vend. Mire se ju gjeje te gjitheve dhe hallall mos ju qofte qe me late me prite kaq shume te shkallet, sikur me pas frike qe po ju bahem hiqe ne fron apo edhe ka pas naj sherr tjeter sa po shoh se mbretereshen time syni nuk po ma shed diku e keni fsheh, po ani hajr qofte dhe vetem mire gjithmone u befte. Me kete urdherese gati kesh ka bahem pishman prape me ardhe po ani se ShEjToNkA paska qene pak nervoz dhe shpresoj se do ti kaloje shpejt!

Gezuar te gjitheve...

Loloku
18-12-04, 10:20
Po me mungoni a, po hajt se keni mem lyp e nuk keni mem gjet, vec ishalla nuk ju mungoj une juve a...

Pritova me dal jashte e me ju pershendete njehere ne toptan e thash me mire prej kasolles time se edhe pershendetjet dalin me ngrohte...

Murgesha
18-12-04, 13:04
Po me mungoni a, po hajt se keni mem lyp e nuk keni mem gjet, vec ishalla nuk ju mungoj une juve a...

Pritova me dal jashte e me ju pershendete njehere ne toptan e thash me mire prej kasolles time se edhe pershendetjet dalin me ngrohte...


Pėrshėndetja prej kudo qė tė ipet ėshtė pėrshėndetje, plus kur i shtohet ngrohtėsia, mmm nuk hahet prej sė miri.
Unė me kėnaqėsi po e pranoj kėtė pėrshėndetje, dhe po tė pėrshėndes gjithashtu.
Po pse po tė mungojmė se??
Kėtė nuk po e kuptoj.
Ne ēdo ditė sė paku njėherė po takohemi. :wink:

halla e madhe
18-12-04, 17:54
Loloku_Prit more ku po e then qafen!?...hahahah ..e shef qe asht ftoft jasht?rri ketu e bona muhabet ma mire me hallen...haha..Te Pershendes edhe pse jame me e vjeter se ti :wink:

Loloku
20-12-04, 15:06
Po me mungoni a, po hajt se keni mem lyp e nuk keni mem gjet, vec ishalla nuk ju mungoj une juve a...

Pritova me dal jashte e me ju pershendete njehere ne toptan e thash me mire prej kasolles time se edhe pershendetjet dalin me ngrohte...


Pėrshėndetja prej kudo qė tė ipet ėshtė pėrshėndetje, plus kur i shtohet ngrohtėsia, mmm nuk hahet prej sė miri.
Unė me kėnaqėsi po e pranoj kėtė pėrshėndetje, dhe po tė pėrshėndes gjithashtu.
Po pse po tė mungojmė se??
Kėtė nuk po e kuptoj.
Ne ēdo ditė sė paku njėherė po takohemi. :wink:


Po Murgesha per gjitha ata qe reflektojne ngrohtesi edhe pershendetja e ngrohte dele nga brendesia e ngrohtesise njerezore dhe nese nuk hahet (taman puna edhe me hanger te pershendtesit pershendetjen!) shijohet me perjetim a! Kenaqesi eshte edhe per mua kur pershendes ate qe dua dhe si dua!
Po njeriu eshte i pangopshem moj per gjera te mira dhe gati perbindesh, por e kisha fjalen per ketu ne kasollen time, bile ishte paralajmeruar edhe nje darkevizite per Ty dhe Lazdrani dhe te gjithe gharqit te pergatitur m'i ka skaduar afati...
Nga kjo foleze imja kur pershendes me duket me ngrohte edhe mua!

Loloku
20-12-04, 15:13
Loloku_Prit more ku po e then qafen!?...hahahah ..e shef qe asht ftoft jasht?rri ketu e bona muhabet ma mire me hallen...haha..Te Pershendes edhe pse jame me e vjeter se ti :wink:


Jo moj ta thefsha kemben ty he, po prandaj pershendeta nga brendia e kasolles sime e ngrohte dhe mire qe te paska rrok edhe ty pak se valla krejt si e njogshme po me dukesh, po edhe mos qofte, nami nuk bahet...
Me hallen me i qajt hallet a, por ti i maske te mdhaja dhe hiq nuk po te besoj qe je edhe me e madhe. Me mire e madhe e pa sherre se e vogel e sherrin e madh a...
Hajt, kalofsh pa halle, por me dashni te madhe...

Barbaroza
20-12-04, 15:18
Loloku,beso qe jane bere shume tema prezantimi dhe shpeshhere po harroj se cilet nuk i kam pershendetur .Dhe tani e pashe se kahere s'kam hyre ne temen tende.
Te pershendes dhe te uroj shume suksese!

Loloku
22-12-04, 10:28
Loloku,beso qe jane bere shume tema prezantimi dhe shpeshhere po harroj se cilet nuk i kam pershendetur .Dhe tani e pashe se kahere s'kam hyre ne temen tende.
Te pershendes dhe te uroj shume suksese!Njemend jane ba shume he qofshin te hajrit te gjithe, po kjo me paska vonuar edhe mua falenderimin per Ty.
Po habitet njeri nganjehere diku tjeter e po harron krejt me u kthu ne qerdhen e vete a...
Te pershendes...