PDA

View Full Version : Veq une nuk isha kerkun


liklik
24-07-04, 23:03
Eeeeehhhhhhhh edhe une nuk isha ketu po qe erdha.Me ju thane te drejten nuk kame pas rast me ndegjue per kate Drdanin kurre, e po nuk thuhet kote,, rasti eshte mbreti i botes,,edhe rastesisht jame hyr ne kete forum kame lexuar shume tema te juajat dhe me te vertete me keni pelqyer shume jeni te mrekullueshem.Kaq per fillim ndoshta nuk bahet shume te jeme edhe une ne mesin e juaj.Ju pershendes................ :D :D

turisti
03-09-04, 20:59
Mire se erdhe LIKLIK,vend ka per te gjithe nen kete qiell.
Te pershendes. :wink:

eMiraa
31-08-07, 10:28
liklik mirse ke ardhe e un kam pas rastin para teje pak me has ne ket forum por pasna harru me u prezentu