PDA

View Full Version : NJE PYETJE PER TE GJITHE


bmw-djali
26-07-04, 23:57
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Gjermani_futbollist
27-07-04, 15:21
heheheheheheheh

pse a???

sepse kan deshir qe te shkojn ne shpi te vet.(te martohen)


pak hajgare a

tung tung te pershendessss a

kalo mir a

010203
27-07-04, 18:49
futbollist gogja mire e ke than besa

Gentiana
27-07-04, 18:59
E dini ju!! nc nc nc.... :evil:

turisti
27-07-04, 19:15
Tung juve. Sepse mashkujt jane MA PA NDJENJA. :wink:

010203
27-07-04, 19:40
Gentiana na thuaj pra se si eshte puna ateher?

Barbaroza
27-07-04, 19:53
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????
Sepse kane zemer delikate :cry:

Gentiana
27-07-04, 20:02
Gentiana na thuaj pra se si eshte puna ateher?


Ti Zoteri apo Zonje/ush, un ne zemren e meshkujve nuk jam, keshtu qe nuk mundem me dit se pse ata dashurohen veshtir, po siq ma merr mendja: As Dashurin nuk e marrin ashtu siq duhet ta merr njeriu, as ndjenjat, as asgje, per ta esht vetem me rendesi si me i vazhdu aventurat, per te mundur me u mburr, qe kaq femra kam apo kaq femra kam pasur...
Kurse femrat jan ndryshe, ndoshta jemi me shum te ndjejshem, kjo esht edhe negative per ne, po kur dashurojm,dashurojm valla,dhe aspak nuk ka te bej ktu per kte qe that ju dy, qoft edhe nese keni be shaka!

turisti
27-07-04, 23:30
Kane kohe me shume,jane me serioze deri sa mashkujt nuk i kuptojne problemet,sidomos dashurijen-seriozisht.Pershendetje... :wink:

arben-ks
21-12-05, 15:56
Femrat me kan se dashurohen ma shpejt se mashkujt nuk na qesin ne pozita te kqija me nga gjedh diten mas tyne dmth ato edhe dashurohen edhe te provokojn tash djemt smund me dit a perime o ka te don a veq hajgare o ka don me ba

Reana
21-12-05, 17:28
heheheheheheheh

pse a???

sepse kan deshir qe te shkojn ne shpi te vet.(te martohen)
:? :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pokeri
21-12-05, 17:30
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????


Kush po thotė qė kjo qėndron?

Pėrralla pėr fėmijė.

Kontesha
21-12-05, 18:51
Per me plotesu pjesen qe ju mungon mashkujve dhe me kalu bukur bashke pastaj!

Murgesha
21-12-05, 20:20
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Se janė mė tė ndjeshme.

Ēka me ba, nėna natyrė i ka bėrė tė tilla. :lol: :lol:

netgear
21-12-05, 22:08
Femrat dashurohen me shum se Mashkujt, emo Femrat dashurohen ne 5 Mashkuj masnej njonit prej tyne i thot "te dua" mirpo Mashkulli dashurohet ne njė Femer emo kurr ajo sja jep shansen me i thon te dua

dentist
22-12-05, 01:04
po mvaret nga tipi i njeriut nuk dmth qe femra dashurohet ma shum se mashkulli apo anasjelltas sot jetojmė ne nje kohė te civilizuar kur edhe femra mundet ti ndrroi frajerat si mashkulli qe ndrron femrat.

Arb
22-12-05, 01:11
po mvaret nga tipi i njeriut nuk dmth qe femra dashurohet ma shum se mashkulli apo anasjelltas sot jetojmė ne nje kohė te civilizuar kur edhe femra mundet ti ndrroi frajerat si mashkulli qe ndrron femrat.

Kete pune paska civilizimi?

nderrimin e mallit a...

Heeeu na paska honger dreqi pra...

dr1ta
23-12-05, 00:53
Pak ma shume liri o Arb dmth dentisti :P :roll:

vendasi
23-12-05, 05:19
Sepse mashkujte i kane nga dy koka, me njanen mendojne e me tjetren veprojne, kjo i takon gjinise tone qe ne kete menyre ndjenjat ti tregojme....... :lol: :lol: :lol: :!: :!:

Kaltrushi
23-12-05, 09:12
pyet pse dashurohen?? mendo pse mashtrohen...hee

Natura mendoj se i ka deri diku fajet... :wink:

RRUSHI
23-12-05, 10:08
Nga pasigurija ...

Kaltrushi
23-12-05, 10:20
Nga pasigurija ...

te lutem sqaru me shume.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RRUSHI
23-12-05, 10:48
Nga pasigurija ...

te lutem sqaru me shume.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nga pasiguria e perballimit ndaj valeve qe sjell jeta , mos besimi ne vetvete si dhe ndjenja natyrore se duhet te martohem ...

Barbaroza
23-12-05, 12:06
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Jo bre,nuk eshte e vertete.S'jam dashuruar ne jete me shume se dy here dhe ate shume pak! :lol: :lol:

menti
27-12-05, 17:36
sesht e vertet se femra dashurohet ma shpejt se mashkulli
po eci nga neve te dy une kam qen ma i dashuruar ma shum se e dashura e ime

Objektiviteti
27-12-05, 17:48
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Kush te paska genjyer?

Edhe femra dashurohen si ne, por ato jane te sinqerta, kurse ne genjejme dhe e fshehim dashurine!"

Ajo qe ke tehene ti eshte paragjykim, jo e vertete!

raptile
27-12-05, 20:39
PSE DASHUROHEN FEMRAT ME SHUME SE MASHKUJT?????????

Kush te paska genjyer?

Edhe femra dashurohen si ne, por ato jane te sinqerta, kurse ne genjejme dhe e fshehim dashurine!"

Ajo qe ke tehene ti eshte paragjykim, jo e vertete!

ne disa raste kjo qe tha objektiviteti esht e vertet .

kemi
06-01-06, 20:56
:twisted: sepse vajzat qe dashurojn shum jan pak te semuara! s'dua qe te i ofendoj1por existon nje liber shum i mire per Vajzat qe dashurojn me shume: ,,tmerr''

Psikologu
06-01-06, 21:02
Po ai libri , cili na qenka qė tregon se vajzat janė tė sėmura pasi qė po dashurojkan mė shumė.

Lona
11-01-06, 11:37
Femrat jane shume te sinqerta dhe te realta dhe vetem 1 - dashurojne me shpirt e zemre.