PDA

View Full Version : jam antar i ri folni dhe per istogasin


gazmend blakaj
02-08-04, 09:38
tung se pari ju pershendes dhe deshiroj qe te ju njoh te gjithve nga historia si p.sh genten edhe une jam gazi jam nga istogu jam student ne shkollen e biznesit ne pej jam 20 vjeqar skam tjeter qte them tung nga gazi

Murgesha
02-08-04, 12:46
Gazmend mire se na ke urdheruar ne forumin tone.
Shpresoj se Genta do te mbetet e kenaqur nga deshira e jote per te njohur ate. :lol: :lol:
Kalo bukur ne mesin tone.

Gentiana
02-08-04, 12:49
Gazmend mire se na ke urdheruar ne forumin tone.
Shpresoj se Genta do te mbetet e kenaqur nga deshira e jote per te njohur ate. :lol: :lol:
Kalo bukur ne mesin tone.

:lol: :lol: 8)

Gazmend gjithashtu te uroj gjdo te mir, dhe mir se na ke ardh ne mesim ton!

aferdita
02-08-04, 14:37
te pershendes gazi,dhe te uroj mireseardhje ne forum :wink:

Loloku
02-08-04, 16:15
Valla Gazi po prite tė mėsosh pėr ne nga historia nuk ke me mėsu sen, por ti mirė qė paske ardhė e ke vullnet kaq te madh se edhe do tė mėsosh shumeēka nga forumi! Disponim dhe kėnaqėsi tė uroj, Loloku

turisti
10-09-04, 18:59
Mire se erdhe Gazmend,ne mesin tone. :wink: