PDA

View Full Version : Kokforte


MS
02-08-04, 17:25
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

MS
02-08-04, 17:33
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

turisti
02-08-04, 20:29
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P

Murgesha
02-08-04, 21:40
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P

Turist komplimente per ket pergjigje.

ShEjToNkA
02-08-04, 23:19
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P

Turist komplimente per ket pergjigje.

Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!

Musa Selmani
03-08-04, 07:39
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P

Turist komplimente per ket pergjigje.

Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!

O ju kerkoj falje se mete vertet nuk pata me shum koh. Jo nuk besoj se jan te pa marrun vesh por femrat nuk din me ba me burrat pak politik,
vetem kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre.

Musa Selmani
03-08-04, 07:41
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P

Turist komplimente per ket pergjigje.

Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!

MS :arrow: O ju kerkoj falje se mete vertet nuk pata me shum koh. Jo nuk besoj se jan te pa marrun vesh por femrat nuk din me ba me burrat pak politik,
vetem kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre.

Musa Selmani
03-08-04, 07:43
MS :arrow: Nuk besoj se meshkujt jan te pa marrun vesh por femrat kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre. :twisted:

Loloku
03-08-04, 08:15
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.

lazdrani
03-08-04, 08:52
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.
Perfekt i nderuari Loloku :wink: Pajtohem plotesisht me mendimin tende :wink:

aferdita
03-08-04, 11:23
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.
Perfekt i nderuari Loloku :wink: Pajtohem plotesisht me mendimin tende :wink:
edhe un jam i mendimit tuaj :wink:

Barbaroza
04-08-04, 12:04
Une mendoj se asnje femer nu ka deshire te jete kokeforte sepse ne njefare menyre kjo nuk u shkon natyres se tyre, por,vete fakti se ka shume femra qe nga natyra duan te jene te pavarura per gjerat qe mendojne se kane te drejte,te mos jene nje loder qe nje mashkull te mund te dirigjoje me to,atehere te ky numer i femrave lind nje nevoje qe te jene me kembengulese per gjerat qe mendojne ato se kane te drejte.Dhe une hyj ne grupin e te tillave!

Gentiana
04-08-04, 13:55
Une mendoj se asnje femer nu ka deshire te jete kokeforte sepse ne njefare menyre kjo nuk u shkon natyres se tyre, por,vete fakti se ka shume femra qe nga natyra duan te jene te pavarura per gjerat qe mendojne se kane te drejte,te mos jene nje loder qe nje mashkull te mund te dirigjoje me to,atehere te ky numer i femrave lind nje nevoje qe te jene me kembengulese per gjerat qe mendojne ato se kane te drejte.Dhe une hyj ne grupin e te tillave!


Me mir nuk kisha ditur ta spjegoj, dhe kam mendim te njejt si Barbaroza....

qika_pr
04-08-04, 20:47
Peshendetje

Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. Razz Razz Razz Razz

Valla kjo pergjigje qe shum e mir por une kisha me shtu dicka

bonu kokeforte per gjerat qe i doni po me shum se kokefortesin perdoreni diplomacin,meshkujt e marrin me ndryshe kete

:lol:

Murgesha
04-08-04, 20:54
Peshendetje

Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. Razz Razz Razz Razz

Valla kjo pergjigje qe shum e mir por une kisha me shtu dicka

bonu kokeforte per gjerat qe i doni po me shum se kokefortesin perdoreni diplomacin,meshkujt e marrin me ndryshe kete

:lol:

Ke te drejte qika_pr. :lol: :lol:

Jam shume kurreshtare te dij se a ka na“j te re ne jeten tende???

turisti
05-08-04, 22:21
Me falni ne vend -FEMRAT,une shkrova FERMAT ( eshte gabim shtypi ).Edhe faleminderit te gjithve per komplimentet. ju pershendes. :P

Cool_Boy
06-08-04, 10:01
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

Shokut ti ke pyet per femra e per mashkuj????

femrat jan kokeforte sepse nuk i dojn vjerrit ok kurse

Meshkojt jan kokefort se nuk dojn qe e dashurua (gruaja) ti del jasht kontrolli se kur te del mos vet hiq................

nitushe
09-09-04, 17:56
po neve na vjen inati kur gabojm diqka me pranu qe kemi gabu edhe tani ashtu jem kokforta

aferdita
09-09-04, 19:37
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:

qe te kene ndonje teme me u perla se perkurgje tjeter, edhe si ka thene turisti se burrat nuk marin vesh aspak

turisti
09-09-04, 23:47
Papapapapapapapa- :wink: :wink: :wink: :wink:

Elina
16-03-11, 19:54
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
:wink:


JO qe kem deshire....po e kem me t'leme :tongue:

Jana
16-03-11, 19:58
Boll jemi na amo ju mashqit jeni edhe ma shum kokfort ...

AliSia
16-03-11, 20:00
JO qe kem deshire....po e kem me t'leme :tongue:


:smile::biggrin::tongue:

Oqeani
16-03-11, 20:02
Boll jemi na amo ju mashqit jeni edhe ma shum kokfort ...


Gabon bre mos thuaj se eshte e vertete http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
16-03-11, 20:03
JO qe kem deshire....po e kem me t'leme :tongue:


hahahahha Sa mire qe jem koke- trashe e jo koke-forte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
16-03-11, 20:05
Gabon bre mos thuaj se eshte e vertete http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ncuk s'po gaboj ..qashtut une mendoj ...se na prap se prap kthehem ...

Oqeani
16-03-11, 20:07
Ncuk s'po gaboj ..qashtut une mendoj ...se na prap se prap kthehem ...

O po besoj - por ne jemi koke forte se jemi me te forte, por ju me forcen e pules doni me u ba, si thojne pleēt - ēelik hahahha

Jana
16-03-11, 20:10
O po besoj - por ne jemi koke forte se jemi me te forte, por ju me forcen e pules doni me u ba, si thojne pleēt - ēelik hahahha

Hahahahhahahahahaaha paj qajo forc e pules qe pi thu ti ... sa mi shaktrru ni mashkull mjafton hahahahahahahahaha

Eshte mir me kan kokfort per qellimet jetsore kur don me arrit diqka ...sa i perket lidhjes une mendoj qe so mir ....n'mes te qiftit s'ban me pas ksi sene ...kur dy persona ja nisin me u shty jo une jo ti ..s\ka sen mo aty ...

Oqeani
16-03-11, 20:13
Hahahahhahahahahaaha paj qajo forc e pules qe pi thu ti ... sa mi shaktrru ni mashkull mjafton hahahahahahahahaha

Eshte mir me kan kokfort per qellimet jetsore kur don me arrit diqka ...sa i perket lidhjes une mendoj qe so mir ....n'mes te qiftit s'ban me pas ksi sene ...kur dy persona ja nisin me u shty jo une jo ti ..s\ka sen mo aty ...Per ate te qifteve po folim oj Janushe, e po bre vallahe mire po thua se bash ato far mickojat po hajne mushkri hahahhah

Jana
16-03-11, 20:16
Per ate te qifteve po folim oj Janushe, e po bre vallahe mire po thua se bash ato far mickojat po hajne mushkri hahahhah


Hahahahahahah n'mes te qiftit s'duhet me pas kokfortesi qyyy por dashuri ....

Oqeani
16-03-11, 20:19
Hahahahahahah n'mes te qiftit s'duhet me pas kokfortesi qyyy por dashuri ....


Po don me thene sikurse une me papuēen a hahahha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif -

Hajde pime ēaj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Jana
16-03-11, 20:22
Po don me thene sikurse une me papuēen a hahahha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif -

Hajde pime ēaj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Po de ...ncncncnccnc qysh pi thu papuce ... kur asht 10000 her ma e mir se ti ...

oo flm shum ... erdha ....

Oqeani
16-03-11, 20:25
Po de ...ncncncnccnc qysh pi thu papuce ... kur asht 10000 her ma e mir se ti ...

oo flm shum ... erdha ....


Pse une a hiē ka hija a hahahhaa
E si me i thene hahahah - A me e mbajte ne krah a ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mos kerko edhe limon hahhaha

Jana
16-03-11, 20:30
Pse une a hiē ka hija a hahahhaa
E si me i thene hahahah - A me e mbajte ne krah a ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mos kerko edhe limon hahhaha


Thauja vetem ate qe e meriton ... edhe mi mbajt en krah sen so hahahahhahhaah

Jam pak me grip s'ka qen keq...

Oqeani
16-03-11, 20:33
Thauja vetem ate qe e meriton ... edhe mi mbajt en krah sen so hahahahhahhaah

Jam pak me grip s'ka qen keq...


Ani e shiqojme edhe ndeshjen hahhah

Jana
16-03-11, 20:37
Ani e shiqojme edhe ndeshjen hahhah

Ok ban ... une pi marr do fara t'zeza ....

thellenza
21-03-11, 10:04
Cfar pytje.. po deshirojkan me kon kokefort !!!