PDA

View Full Version : ky sht livoreka bicio


livoreka bicio
06-08-04, 14:13
pra un jam bicio jetoj n Itali mund t them q nga fmirija studioj dhe ni ashtu punoj. E adhuroj shum kombin tan( shqiptar dhe nihem krenar pr at q jom)e adhuroj shum sinqeritetin dhe drejtesin etj.

Gentiana
06-08-04, 15:39
livoreka bicio nuk me mbetet te them asgje tjeter perpos, mir se vjen ne mesin ton, dhe paq fat ne jeten tende.

Genta

Barbaroza
06-08-04, 18:00
Livoreka bicio,mire se na erdhe.Te deshiroj disponim te kendeshem!

aferdita
06-08-04, 19:52
Mire se na erdhe ne forumin tone

livoreka bicio
06-08-04, 19:57
Faleminderoj si genten po dhe barbarozen per mir pritje ne mesin e juaj edhe pse jom gati qe gjat koh ne mesin e juaj por nuk isha i prezentuar tek prozentone veten. pershendes te gjithve dhe edhe un ju uroj argetim te kndeshum. :P

livoreka bicio
06-08-04, 19:58
Mire se na erdhe ne forumin tone

livoreka bicio
06-08-04, 20:00
Faleminderit dhe mir se ju gjeta e nderuara Aferdita.... :!: te pershendes shum. :wink:

aferdita
06-08-04, 20:06
flm te pershendes gjithashtu

turisti
10-09-04, 18:57
Livoreka Bicio,je i pershendetur gjithmone kur ta pash emrin - TURISTI -. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 18:08
flm.z.TURIST ni ashtu edhe ty je i pershendetur me rrespekt nga ana ime... :P :P :P

anna
14-09-04, 10:36
je i pershendetur nga une bukurosh hahahha :wink:

turisti
14-09-04, 12:15
flm.z.TURIST ni ashtu edhe ty je i pershendetur me rrespekt nga ana ime... :P :P :P

:P :wink:

hana
15-09-04, 16:59
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
16-09-04, 01:04
je i pershendetur nga une bukurosh hahahha :wink: flm ANNA dhe niashtu edhe un te pershendes ty bukurosheeee :P :P :P :P

livoreka bicio
16-09-04, 01:07
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: ANNA faleminderit shum dhe je e pershendetur edhe ty nga un me gjith respekt... :P :P :P

livoreka bicio
16-09-04, 01:13
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: ANNA faleminderit shum dhe je e pershendetur edhe ty nga un me gjith respekt... :P :P :P HANA me fal se e kam gabuar germen e par ne vend se hana e kam ba anna. ty pe din ma hahahahah te pershendes shum.. :P :P :lol: :lol:

Luana
17-09-04, 16:07
pershendetje livoreka bicio :wink: :wink: :wink:
mire se ke ardhe sweet shqipetar mpuqqq :D

livoreka bicio
17-09-04, 17:37
faleminderit LUANA te pershendes gjithashtu shum... :wink: :wink: :wink:

vushtrria
17-09-04, 19:25
livoreka mir se keni ardhe shoki dhe ju uroi qaste te kendeshme ne dardani


me nderime vushtrria

Naki
17-09-04, 20:21
pra un jam bicio jetoj n Itali mund t them q nga fmirija studioj dhe ni ashtu punoj. E adhuroj shum kombin tan( shqiptar dhe nihem krenar pr at q jom)e adhuroj shum sinqeritetin dhe drejtesin etj.

Mire se vini ne forumin Dardan,atdhetare i nderuar ju deshiroje Argetime te mire .

Ju ftoje ne diskutime shoqerore Ne intervju te mesojme me shume per personalitetin tuaje.

Me nderime Naki

ShEjToNkA
17-09-04, 21:50
Livoreka bicio ,t prshndes dhe t dshiroj argtim t kndshm.

Mbeteni i prshndetur ku do q je, gjith t mirat.

livoreka bicio
17-09-04, 23:18
NAKI dhe SHOJTANKA flm. shum dhe gjithashtu jeni t pershendetur nga un dhe ju uroj gjdo te mir ne jet dhe suksese... :P :P :P

livoreka bicio
20-09-04, 12:18
livoreka mir se keni ardhe shoki dhe ju uroi qaste te kendeshme ne dardani


me nderime vushtrria vushtria gjithashtu je i pershendetur nga un dhe te uroj disponim dhe caste te bukura ne dardani... :wink:

Gentiana
22-09-04, 11:56
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: ANNA faleminderit shum dhe je e pershendetur edhe ty nga un me gjith respekt... :P :P :P HANA me fal se e kam gabuar germen e par ne vend se hana e kam ba anna. ty pe din ma hahahahah te pershendes shum.. :P :P :lol: :lol:

:arrow: :roll: :roll: :roll: :roll: :?

Tomori
22-09-04, 13:14
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: ANNA faleminderit shum dhe je e pershendetur edhe ty nga un me gjith respekt... :P :P :P HANA me fal se e kam gabuar germen e par ne vend se hana e kam ba anna. ty pe din ma hahahahah te pershendes shum.. :P :P :lol: :lol:

:arrow: :roll: :roll: :roll: :roll: :?
:arrow: :roll: : :idea: :?: :!:

livoreka bicio
22-09-04, 18:41
pershendetje livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: ANNA faleminderit shum dhe je e pershendetur edhe ty nga un me gjith respekt... :P :P :P HANA me fal se e kam gabuar germen e par ne vend se hana e kam ba anna. ty pe din ma hahahahah te pershendes shum.. :P :P :lol: :lol:

:arrow: :roll: :roll: :roll: :roll: :?
:arrow: :roll: : :idea: :?: :!: ha,ha,ha,ha GENTA DHE TOMOR juv pershendes shummm :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :?: :?:

Murgesha
22-09-04, 19:20
Livoreka bicio mir se na ke ardh.
Po t them n vesh dika por mos mu hidhro. :wink:
Krejt vajzave t forumit ju ke plqyer me sharmin dhe bukrin q ke paraqit n foto. :D :D

livoreka bicio
22-09-04, 19:37
Livoreka bicio mir se na ke ardh.
Po t them n vesh dika por mos mu hidhro. :wink:
Krejt vajzave t forumit ju ke plqyer me sharmin dhe bukrin q ke paraqit n foto. :D :D MURGESHA te pershendes shum dhe flm per komplimente dhe po te them edhe un diqka ne vesh po qa thu ty mos po me bje mesysh naj njera. ha,ha,ha,ha,ha te pershendes shummm MURGESHA :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Murgesha
22-09-04, 19:55
Livoreka bicio mir se na ke ardh.
Po t them n vesh dika por mos mu hidhro. :wink:
Krejt vajzave t forumit ju ke plqyer me sharmin dhe bukrin q ke paraqit n foto. :D :D MURGESHA te pershendes shum dhe flm per komplimente dhe po te them edhe un diqka ne vesh po qa thu ty mos po me bje mesysh naj njera. ha,ha,ha,ha,ha te pershendes shummm MURGESHA :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Ska problem hi Livoreka, jemi forum q i kemi t gjitha. Nse t kap msyshi t drgojm tek Halla Esmerald dhe ti hjek menjher t gjitha sehiret e msyshit.

livoreka bicio
22-09-04, 21:50
Livoreka bicio mir se na ke ardh.
Po t them n vesh dika por mos mu hidhro. :wink:
Krejt vajzave t forumit ju ke plqyer me sharmin dhe bukrin q ke paraqit n foto. :D :D MURGESHA te pershendes shum dhe flm per komplimente dhe po te them edhe un diqka ne vesh po qa thu ty mos po me bje mesysh naj njera. ha,ha,ha,ha,ha te pershendes shummm MURGESHA :lol: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Ska problem hi Livoreka, jemi forum q i kemi t gjitha. Nse t kap msyshi t drgojm tek Halla Esmerald dhe ti hjek menjher t gjitha sehiret e msyshit. ok shum mir pasi qe e paskemi hallen Esmerallda ne mesin ton besoj qe esht prezente per rast nevoje per te gjith ata qe kan nevoj dhe ateher RRNOFT ESMERALDA ha,ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Artan_9
01-10-04, 16:18
Livoreka bicio te pershendes,dhe te uroj disponim te mir,,bicio italiano.. 8)

livoreka bicio
01-10-04, 20:22
FLM ARTAN_9 NI ASHTU EDHE UN TE PERSHENDES TY SHUM.. :wink:

anna
03-10-04, 16:43
te pershendes njeri :wink:

livoreka bicio
03-10-04, 21:33
te pershendes njeri :wink:HA.HA.HA.HA FLM.SHUM,ANNA NI ASHTU TE PERSHENDES EDHE UN NJERIIIII HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol:

Maca
14-10-04, 23:34
livoreka bicio te pershendes edhe skam qka me te then me teper se mos ndrysho...Ku ta di une mire je mire,as topi miq sokolit ste luan hehe :wink:

Cividiamo meee :twisted:

livoreka bicio
15-10-04, 22:23
livoreka bicio te pershendes edhe skam qka me te then me teper se mos ndrysho...Ku ta di une mire je mire,as topi miq sokolit ste luan hehe :wink:

Cividiamo meee :twisted:MACA NI ASHTU EDHE UN TE PERSHENDES DHE TE FALIMENDEROJ SHUM PER PERSHENDETJET E TUA... :wink: ANCHE IO TI SALUTO E SPERIAMO CHE CI VEDIAMO.CIAO.... :wink: :wink: :wink:

dr1ta
16-10-04, 21:26
Ciao Bello :)

Te pershendes:)

livoreka bicio
16-10-04, 21:42
Ciao Bello :)

Te pershendes:)HA,HA,HA, CIAO BELLISSIMA. :wink:


FALEMINDERIT, NIASHTU TE PERSHENDES EDHE UN TY SHUM... :wink:

fudi
13-11-04, 18:18
livoreka bicio te pershendes dhe te uroj fat dhe suksese ne dardani.

biondi_f86
14-11-04, 16:58
livoreka bicio te pershendes.te uroj caste te bukura ne dardani, dhe me dokesh shume i rendesishum ne ket forum, vetem vazhdo keshtu. :idea: :wink:

Gentiana
14-11-04, 17:32
Livoreka edhe un po te pershendes pra dhe te uroj do te mire.

Genta

livoreka bicio
21-11-04, 21:19
livoreka bicio te pershendes dhe te uroj fat dhe suksese ne dardani.FUDI NIASHTU DHE UNE TE PERSHENDES DHE TE UROJ ARGETIM TE KENDESHUM. :wink:

livoreka bicio
21-11-04, 21:21
livoreka bicio te pershendes.te uroj caste te bukura ne dardani, dhe me dokesh shume i rendesishum ne ket forum, vetem vazhdo keshtu. :idea: :wink:biondi_f86. TE FALEMINDEROJ SHUME,DHE GJITHASHTU TE PERSHENDES DHE UNE TY. :wink:

livoreka bicio
21-11-04, 21:23
Livoreka edhe un po te pershendes pra dhe te uroj do te mire.

GentaFLM.PRA DHE UNE TE PERSHENDES.

fudi
23-11-04, 13:50
pershendetje livoreka bicio si po kalon ne forunin e dardania nuk kisha te shtoj por veq desha te pershendes

livoreka bicio
23-11-04, 20:18
pershendetje livoreka bicio si po kalon ne forunin e dardania nuk kisha te shtoj por veq desha te pershendesFUDI SHUME FLM.PER PERSHENDETJE, DHE SHUME MIRE PO KALOJ NE DARDANI.,NIASHTU KISHA PAS NDERIN TA DIJA, SE TY, SI ANTAR PAK ME I RI, SE SI PO KALON, DHE APO TE PELQEN FORUMI JONE... MBETENI TE PERSHENDETUR z.FUDI.. :P :wink:

fudi
30-11-04, 13:21
pershendetje bicio livoreka si je si po kalon ne forum tung te pershendes nga zemra tung tung :idea:

livoreka bicio
02-12-04, 20:50
FUDI, FUDI. KE PAS NJE PERGIGJE PERE TE DHENUR,...POR SIDO QOFTE PO TE PERSHENDES DHE UNE TY FUDI. :wink: :wink:

fudi
27-12-04, 16:05
o me fal bicio livoreka se nuk e kam pare pitjen. une mire po kaloj ne dardani po veq po hi shum rrall jeni nje forum i suksesshum. pershendetje per te gjith juve ne dardani dhe special per ti livoreka bicio.tungi 8)

livoreka bicio
06-01-05, 22:57
o me fal bicio livoreka se nuk e kam pare pitjen. une mire po kaloj ne dardani po veq po hi shum rrall jeni nje forum i suksesshum. pershendetje per te gjith juve ne dardani dhe special per ti livoreka bicio.tungi 8)SHOKU FUDI, DHE NE TE PERSHENDESIM TY, GJITHE NGA DARDANIA...KALOFSH MIRE FUDI. :wink: