PDA

View Full Version : Jetoni per te DASHURUAR,,, apo DASHURONI per te jetuar????


Honesty^uk.
07-08-04, 20:48
Pershendetje per te gjithe ju qe do te merrni pjese
ne diskutimin e kesaj teme,
qellimi ishte qe te shoh se si konceptohet nga ju permbajtja e temes.

Tung

Beqari_norge
07-08-04, 21:15
tung
si jeni

livoreka bicio
07-08-04, 22:18
Te pershendes honesty;mendimi im eshtč si per njeren ashtu dhe per tjetren te dyjat jan me rčndčsi.

Barbaroza
08-08-04, 14:53
Gjithmone njeriu rron me shprese,me shprese se nje dite do te dashuroje dhe do ta dashurojne te tjeret.Nese bien ne dashuri,atehere ai jeton per ate dashuri.Pra,keto dyja jane te nderlidhura shume mes vete per mendimin tim!

ShEjToNkA
08-08-04, 23:05
Janė dy gjėra qė janė tė ndėrlidhura shumė mesėveti ,dhe as njėra nuk banė pa tjetrėn. Edhe dashurohet pėr tė jetuar ,edhe jetohėt pėr tė dashuruar!

aferdita
09-08-04, 18:48
Janė dy gjėra qė janė tė ndėrlidhura shumė mesėveti ,dhe as njėra nuk banė pa tjetrėn. Edhe dashurohet pėr tė jetuar ,edhe jetohėt pėr tė dashuruar!
Shejtonka edhe un jam i mendimit tend,por duhet qe te dijm te dashurojm dhe te shijojm dashurin :wink:

Honesty^uk.
11-08-04, 20:34
Ju falenderoj per mendimet tuaja

Edhe perse keto te 2 jane te lidhura me njera tjetren
perparesi per mua ka:::Jetoj per te dashuruar

turisti
15-08-04, 19:05
Pershendetje Honesty^uk.,tema eshte shume interesante dhe me titull freskues.Une mendoj keshtu:Kur eshte njeriu i semure-DASHURON PĖR TĖ JETUAR,kur eshte i shendoshe- JETON PĖR TĖ DASHURUAR. :P

Naki
16-08-04, 19:40
Pershendetje per Autorin e temes :!:
Ndaje mendimin me postuesin Turisti ne aspektin globale, duke analizuar temen ne spektrin vizionar perparsi ka versioni *Jetoni per te dashuruar*,mundohuni qe jetes ti japni vite,e jo vitet jetes.
me nderime Naki

turisti
17-08-04, 20:28
Pershendetje Naki. :wink:

dita girl
20-08-04, 14:54
ju pershendes te gjitheve,ne veqanti autorin e kesaj teme,.....sipas mendimit tim eshte kjo "Jetoj per te dashuruar"sepse jeta meriton me shume se dashuri!

Albanam
21-08-04, 11:14
Njeriu duhet ta jetojė kėtė botė duke dashuruar, edhe atė njė lloj i dashurisė qė do t'i mundėsojė pėr tė jetuar!

Loloku
21-08-04, 15:32
Pa jetuar nuk mund tė dashurosh, por dashuria ėshtė kulmi i jetės!

turisti
27-08-04, 18:14
Pershendetje.
Une jetoj per te dashuruar dhe per te qene i dashuruar. :wink:

Honesty^uk.
04-10-04, 22:14
ju pershendes te gjitheve,ne veqanti autorin e kesaj teme,.....sipas mendimit tim eshte kjo "Jetoj per te dashuruar"sepse jeta meriton me shume se dashuri!

Te pershendes per pergjigjen tende qe me pelqeu dita girl

dr1ta
04-10-04, 23:38
Pershendetje Honesty^uk.,tema eshte shume interesante dhe me titull freskues.Une mendoj keshtu:Kur eshte njeriu i semure-DASHURON PĖR TĖ JETUAR,kur eshte i shendoshe- JETON PĖR TĖ DASHURUAR. :P


Valla topi nuk e lun ket ce ke shkru!!! :) :)

turisti
05-10-04, 18:46
Pershendetje Honesty^uk.,tema eshte shume interesante dhe me titull freskues.Une mendoj keshtu:Kur eshte njeriu i semure-DASHURON PĖR TĖ JETUAR,kur eshte i shendoshe- JETON PĖR TĖ DASHURUAR. :P


Valla topi nuk e lun ket ce ke shkru!!! :) :)
Falmderit " dr1ta ".
Te pershendes. :wink:

Naki
05-07-05, 10:09
Pershendetje per Autorin e temes :!:
Ndaje mendimin me postuesin Turisti ne aspektin globale, duke analizuar temen ne spektrin vizionar perparsi ka versioni *Jetoni per te dashuruar*,mundohuni qe jetes ti japni vite,e jo vitet jetes.
me nderime Naki

GURI SYLAJ
05-07-05, 11:12
Dashuria pa jete nuk egziston kurse jeta pa dashuri eshte nje rruge ne nate ku gjithecka eshte e veshur ne nje ngjyre..........

Honesty^uk.
10-11-05, 18:54
Pershendetje per Autorin e temes :!:
Ndaje mendimin me postuesin Turisti ne aspektin globale, duke analizuar temen ne spektrin vizionar perparsi ka versioni *Jetoni per te dashuruar*,mundohuni qe jetes ti japni vite,e jo vitet jetes.
me nderime Naki

turisti
10-11-05, 19:12
Siq po nget :jetojme dhe dashurojme per t'u DEMORALIZUAR.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Honesty^uk.
10-11-05, 19:14
Siq po nget :jetojme dhe dashurojme per t'u DEMORALIZUAR.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Demoralizimi shkaktohet, nga cdo gje e varfer

Murgesha
10-11-05, 19:16
Siq po nget :jetojme dhe dashurojme per t'u DEMORALIZUAR.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

:lol: :lol: :lol:
Bukur e ke thėnė turisti.

Njė njeri qė ska dashuruar jetėn se ka jetuar.

Hec e bjeri nė fije tani?? :wink:

turisti
10-11-05, 19:19
Siq po nget :jetojme dhe dashurojme per t'u DEMORALIZUAR.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Demoralizimi shkaktohet, nga cdo gje e varfer

Ne mungesen e menēurise,njeriu e prodhon varferijen. :(

Murgesha
10-11-05, 19:21
Ne mungesen e menēurise,njeriu e prodhon varferijen. :(

Dhe kur nuk dashuron, sigurisht se si mbetet tjetėr pos tė fantazoj mbi dashurinė. :(

Honesty^uk.
10-11-05, 19:22
Ne mungesen e menēurise,njeriu e prodhon varferijen. :(

Po me ba e me te qellu DASHURIA E VARFER, a e ka perseri fajin mencuria :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
10-11-05, 21:49
Siq po nget :jetojme dhe dashurojme per t'u DEMORALIZUAR.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

:lol: :lol: :lol:
Bukur e ke thėnė turisti.

Njė njeri qė ska dashuruar jetėn se ka jetuar.

Hec e bjeri nė fije tani?? :wink:

Po,puna e shkoklavit eshte kjo.Si ta rrotullojsh,duket si labirint i cili per moment ka dalje dhe kuptim,per moment duket i mbyllur dhe i pakuptimt e hajt banu i meqem e kupto. :( :(

turisti
10-11-05, 21:51
Ne mungesen e menēurise,njeriu e prodhon varferijen. :(

Dhe kur nuk dashuron, sigurisht se si mbetet tjetėr pos tė fantazoj mbi dashurinė. :(

Ani hej. :P Fantazimi na largon nga varferia sepse ka gjasa qe idet tona permiresojne dicka. :wink:

Sy_kaltra
10-11-05, 21:53
Jeto sikur do vdesesh neser. dhe Dashuro sikur do jetosh gjithmone.

turisti
10-11-05, 21:57
Ne mungesen e menēurise,njeriu e prodhon varferijen. :(

Po me ba e me te qellu DASHURIA E VARFER, a e ka perseri fajin mencuria :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahahahahaahahahaahahahaahahahahahaahahahahaahah ahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaha. :P O qe kam qesh embel. :P Kesi rasti nuk kam pas ne praktike,por cka eshte e sigurt dhe cka di me siguri eshte qe:kur starton dashuria,e pasur ose e varfer,ateherit dobia e vogel eshte nga MENQURIA sepse lajmerohet ne sasia te vogla dhe zakonisht jet e nenqmuar nga ana jone.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

RinORJA
10-11-05, 21:58
Nga dashuria qe kam per jeten dashuroj.
Jetoj per dashuri, dashuroj qe te kam jet te begatshme.

laliloli
10-11-05, 22:04
Dashuron per te jetuar nje jete me te mire

Arb
10-11-05, 23:06
Ma shlire pa dyjat...

turisti
10-11-05, 23:10
Ma shlire pa dyjat...

Boll mire ke fol i nderuar. :P :wink:

vjeshta
11-11-05, 00:25
Ma shlire pa dyjat...
Mashkujt e zgjedhin gjithmon rrugen ma te lehte :lol:

turisti
11-11-05, 00:29
Ma shlire pa dyjat...
Mashkujt e zgjedhin gjithmon rrugen ma te lehte :lol:

Po,me LIFT,zakonisht.....

vjeshta
11-11-05, 00:46
Ma shlire pa dyjat...
Mashkujt e zgjedhin gjithmon rrugen ma te lehte :lol:

Po,me LIFT,zakonisht.....
Po e qarkullimi i gjakut ,masandej.......... :roll:

turisti
11-11-05, 00:54
Ma shlire pa dyjat...
Mashkujt e zgjedhin gjithmon rrugen ma te lehte :lol:

Po,me LIFT,zakonisht.....
Po e qarkullimi i gjakut ,masandej.......... :roll:

E rregullojme me -ALARM- ne ashensor. :wink:

vjeshta
11-11-05, 01:00
Si gjithmon ,je i gjitheanshem 8)

turisti
11-11-05, 01:01
Si gjithmon ,je i gjitheanshem 8)

Jo,por ja mbaj shkallve,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaahaha hahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaha,edhe ti je si e njofshme...... :wink:

vjeshta
11-11-05, 01:04
Nuk eshte hera e par qe po e thu qe jam e njofshme

turisti
11-11-05, 01:06
Nuk eshte hera e par qe po e thu qe jam e njofshme

Nuk eshte hera e pare qe me thua qe jam i gjithanshem.... :wink: :wink:

vjeshta
11-11-05, 01:10
Nuk eshte hera e par qe po e thu qe jam e njofshme

Nuk eshte hera e pare qe me thua qe jam i gjithanshem.... :wink: :wink:
A qaq hakmarres je a ,e mu nuk po me kujtohet qe te kam than

turisti
11-11-05, 01:11
Nuk eshte hera e par qe po e thu qe jam e njofshme

Nuk eshte hera e pare qe me thua qe jam i gjithanshem.... :wink: :wink:
A qaq hakmarres je a ,e mu nuk po me kujtohet qe te kam than

As mua nuk me kujtohet,por e fitova :" hakmarres"hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahahaahahahahahaahahaha. :wink:

vjeshta
11-11-05, 01:13
hahahahahahaahhahahahahaa e bajsh me shnet pra

turisti
11-11-05, 01:23
Shnet paq, :P hahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahahaha haahahahahahaahahahaahahahahahah. :wink:

Murgesha
11-11-05, 13:21
Tė nderuar luteniqė t`i pėrmbaheni temės.
"Jetoni per te DASHURUAR,,, apo DASHURONI per te jetuar????"

Ju falėnderoj nė pėrkrahje.

Murgesha!

Lona
11-11-05, 14:12
Pa dashuri zdot ishte interesant jeta, nga qelizat e dashurise te linde e ardhmje, te lind shpresa, jeta.

emine
08-02-12, 21:35
eh kollaj isha pergjigj me marr vesh qka keni vete:rolleyes: