PDA

View Full Version : Njė pėrshėndetje e fort pėr PRISHTINĖN ?


SpAnJoLLI
10-08-04, 12:39
kiss kiss

turisti
03-09-04, 22:24
Gjithmone me :P . :wink:

Naki
04-09-04, 10:09
Pershendetje Kryeqytetit dhe qytetarve te Prishtines-Naki

aferdita
05-09-04, 18:49
ju pershendes te gjitheve prishtinalit :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 16:21
Njė pėrshndetje pėr kryqytetin mė tė bukurė nė Evropė, Prishtina .
Pėrshndetje pėr ty Prishtina dhe tė gjithė Prishtinasit/et!

Barbaroza
10-09-04, 10:31
Shume pershendetje per kryeqenderen tone te bukur dhe banoret e saj!

SpAnJoLLI
15-09-04, 20:58
Shejtonka nuk ka faj Adelina Ismaili qe e ka qit kongen "Nan moj Nan n`PRISHTIN SI N`AMERIK" hahahah

Sopranos
29-10-04, 12:00
nje pershendetje posaqerisht per Prishtinen,, kryeqytetin dhe Vendbanimin e Kryetarit,, po ashtu qytetin e Parlamentit (shtepin e bardh) :wink:

http://www.kosova-b.de/Bilder/Kosova-staedte/a_mother_teresa_street.jpg

Sopranos
29-10-04, 12:01
http://www.kosova.de/archiv/natur/images/Prishtina.jpg

Barbaroza
29-10-04, 12:24
Shume pershendetje per Prishtinen! :P :P :P :P :P :P :P :idea:

turisti
29-10-04, 12:48
:P :P Pershendetjet e perzemerta per Prishtinen. :P :P

Krokodilli
29-10-04, 20:09
o pershendetje pershendetje Prishtina e bukur,,,, gjithashtu te pershendes Soprano

Murgesha
29-10-04, 20:20
Pėrshėndetje pėr tė gjithė Prishtinasit nė forumin Dardan.

cenipr
29-10-04, 20:41
pershendetje Prishtine,, Pershendetje Prishtinali/ke :wink:

jeni me te miret

DEA
29-10-04, 20:57
Pershendetje Prishtine , veq mos harroni se postin e kryeqytetit keni me humbe tek ne.......................ha ha :wink:

adrioni
29-10-04, 21:40
kroki me mengjes m'ke shti me mendu per Kosove ka i pash keto foto....gjithashtu pershendetje per prishtinasit dhe prishtinaset.....just go ahead :arrow: :arrow: ...

adrioni
29-10-04, 21:43
jo more nuk qenka kroki por sopranos...sorry mate!!!!!!

livoreka bicio
29-10-04, 21:44
PERSHENDES SHUME PRISHTINEN. :wink:

ShEjToNkA
29-10-04, 23:39
Njė pėrshndetje tė fortė pėr kryqytetin mė bukur nė Evrop!!

Pėrshndetje pėr Prishtinėn dhe gjithė Prishitnasit/et. Po ashtu pėrshndetje edhe pėr Sopranos !
Mos gabofsha krokodillin e kena prishtinas a?!Pra gjithashtu edhe pėr Krokodilin pėrshndetje!

Krokodilli
01-11-04, 11:19
Njė pėrshndetje tė fortė pėr kryqytetin mė bukur nė Evrop!!

Pėrshndetje pėr Prishtinėn dhe gjithė Prishitnasit/et. Po ashtu pėrshndetje edhe pėr Sopranos !
Mos gabofsha krokodillin e kena prishtinas a?!Pra gjithashtu edhe pėr Krokodilin pėrshndetje!

hehe flm Shejtonka,, gjithashtu te pershendes,, your the best :wink:

zemergjera
01-11-04, 12:21
o pershendetje Prishtina e bukur,,, pershendetje Sopranos dhe Krokodilli,,, :wink: pershendetje Prishtinali

http://www.kosova-b.de/Bilder/Kosova-staedte/a_mother_teresa_street.jpg[/img]

zemergjera
01-11-04, 12:23
http://www.kosova-b.de/Bilder/Kosova-staedte/a_mother_teresa_street.jpg

vushtrria
01-11-04, 18:48
http://www.kosova-b.de/Bilder/Kosova-staedte/a_mother_teresa_street.jpg
pershenetje per prishtinen dhe prishtinasit kjo fotografi me pelqen shum sidomos kur e kam edhe banesen time ne ket foto ahahahahahaah

Krokodilli
01-11-04, 18:58
hahaha vushtrria,, kojshim kokum,, edhe une e kam nje banes menjeher mbas hotel grandit.. :wink:
pershendetje haver

vushtrria
01-11-04, 19:01
ahahahhahahahaah krokodili qajo 12 katshja eshte banesa ime te pershendes kojshi hahahhah

Murgesha
01-11-04, 21:49
Njė pėrshėndetje speciale pėr Prishtinėn, Kryeqytetin mė tė bukur nė botė, dhe pėr Prishtinasit.

Krokodilli
02-11-04, 11:36
Njė pėrshėndetje speciale pėr Prishtinėn, Kryeqytetin mė tė bukur nė botė, dhe pėr Prishtinasit.
Murgesha ke nje pershendetje te veqant,, ne emer te gjith Prishtinalive te pershendes perzemersisht

Kaltrushi
02-11-04, 11:39
PEJA e pershendet PRISHTINEN. Vertet esht nje qytet (kryqytet) i bukur. GJithashtu dhe gjithe Prishtanilit kane nje pershendetje nga une.

Krokodilli
03-11-04, 04:48
PEJA e pershendet PRISHTINEN. Vertet esht nje qytet (kryqytet) i bukur. GJithashtu dhe gjithe Prishtanilit kane nje pershendetje nga une.
Kaltrushi pershendetje ke ne emer te Prishtinalive,,, po ashtu pershendes Pejen :wink:
ciaooo

Kercovari
03-11-04, 10:13
Une nuk jem Prishtinas,por Prishtina eshte e ime.
Nje pershendetje te ngohte Prishtines dhe Prishtinasve nga lagja e ulet jo shume large Prishtines-Kercova.

tanja
03-11-04, 15:27
nuk jom nga prishtina por ekom desht shum se dashniri im ishte nga prishtina pra pershendetje te veqant per prishtune dhe bakin

Krokodilli
04-11-04, 13:37
RESPEKT per te gjith ata qe pershendesin Prishtinen,,, sa here ta pershendetni Prishtinen,, me duket se po me pershendetni mua personalisht..
ju pershendes te gjithve

Kaltrina
04-11-04, 14:29
Njė pėrshėndetje speciale pėr Prishtinėn, Kryeqytetin mė tė bukur nė botė, dhe pėr Prishtinasit.

Flm shume Murgeshe edhe une te pershendes ty shuuuuuuuuuuumeeeeeee :wink:

Murgesha
04-11-04, 14:52
Njė pėrshėndetje speciale pėr Prishtinėn, Kryeqytetin mė tė bukur nė botė, dhe pėr Prishtinasit.

Flm shume Murgeshe edhe une te pershendes ty shuuuuuuuuuuumeeeeeee :wink:


Gjithashtu edhe ti Kaltrinė je e pėrshėndetur, bile me njė pėrshėndetje specialeeeeeeeeeeeeee. :lol: :lol: :lol:

Kaltrina
04-11-04, 14:58
Njė pėrshėndetje speciale pėr Prishtinėn, Kryeqytetin mė tė bukur nė botė, dhe pėr Prishtinasit.

Flm shume Murgeshe edhe une te pershendes ty shuuuuuuuuuuumeeeeeee :wink:


Gjithashtu edhe ti Kaltrinė je e pėrshėndetur, bile me njė pėrshėndetje specialeeeeeeeeeeeeee. :lol: :lol: :lol:

Mpuuuuuuuqqqq ne faqe :wink:

pershendetje

Gentiana
04-11-04, 15:07
Edhe un po e pershendes Prishtinen, dhe gjith prishtinalit!

blusky
05-11-04, 00:58
Prishtina, you are the best 8)

Buli_00
06-11-04, 12:34
Prishtina i meriton pėrshėndetjet e tė gjithė neve. Prandaj, pėrshėndetje Prishtinė, pėrshėndetje kryeqytetas/e tė Kosovės.

Krokodilli
07-11-04, 07:30
EDHE NJE PERSHENDETJE PER PRISHTINEN E BUKUR,,,, PERSHENDETJE PER TE GJITH ATA QE PERSHENDETEN PRISHTINALIT :wink:

http://www.kosova-b.de/Bilder/Kosova-staedte/a_mother_teresa_street.jpg[/quote][b]

Prishtinas28_ch
24-11-04, 17:32
http://www.kosova.de/archiv/natur/images/Prishtina.jpg
Pershendetje gjithe Prishtinalit dhe Prishtinaliket
Pershendetje vendlindja ime e dashur.

livoreka bicio
26-11-04, 13:23
http://www.kosova.de/archiv/natur/images/Prishtina.jpg
Pershendetje gjithe Prishtinalit dhe Prishtinaliket
Pershendetje vendlindja ime e dashur.NIASHTU DHE UNE PERSHENDES SHUME PRISHTINEN, DHE NE VEQANTI UNIVERZITETIN E MUZIKES... :P :wink:

Barbaroza
26-11-04, 16:55
Pershendetje per zemren tone,Prishtinen!

Prishtinasja_
17-06-05, 17:02
I pershendes te gjithe antaret e forumit , sidomos te gjithe PRISHTINASIT !!

Me Respekt

Prishtinasja_ :D :D

titi
17-06-05, 19:07
i pershendes te gjith prishtinasit e ne veqanti PRISHTINASIT QE KAN ARDHE PER PUSHIME NGA DIASPORA

Kloni
17-06-05, 23:14
I pershendes te gjithe antaret e forumit , sidomos te gjithe PRISHTINASIT !!

Me Respekt

Prishtinasja_ :D :D


Nga Prishtina pershendetje paq Prishtinasja_

Kloni pas mesnate!

Arb
14-08-05, 07:32
Pershendetje per te gjithe PRISHTINASIT e forumit dhe Kryeqytetin tone!

Prishtinasja_
16-08-05, 11:40
Pershendetje per te gjithe PRISHTINASIT e forumit dhe Kryeqytetin tone!

Pershendetje te ngroha per ty ARB !!!!!

Prishtinasja_

Agroni22
16-08-05, 11:44
pershendetje per PRISHTINASIT E PRSHTINASET nga une AGRONI

Krokodilli
16-08-05, 14:11
Pershendetje per Prishtinen e Bukur,, pershendetje per Shoqerin Prishtinase

Krokodilli
16-08-05, 14:12
pershendetje per te gjith

Prishtinasja_
16-08-05, 16:04
KROKODILLI dhe AGRONI ju pershendes shumm!!!!

Prishtinasja_
21-08-05, 18:56
Si eshte e mundur more ashtu , askush ketu ne forum nuk pe pershendet PRISHTINEN !!!! Ncnncncncncnc!!!! :x :(

Askujt nga ju nuk i bije ndermend qe ta pershendet KRYEQYTETIN E KOSOVES !!! Perveq disave , si pershembull , Krokodilli, Arb, titi dhe Agroni22 !!!!!

Gjumashja
21-08-05, 19:20
Pershendetje Prishtinen dhe Prishtinalit :wink:

Prishtinasja_
22-08-05, 10:47
Pershendetje Prishtinen dhe Prishtinalit :wink:

Ashtu per Gjumashe , bile te po ne pershendet ne Prishtinalit!!!!! :D

Te pershendes shummm

Agroni22
11-10-05, 14:15
pershendetje prishtinaaaaaaaa

mjellma
05-11-05, 19:33
PERSHENDETJE PER PRISHTINEN TIME EDHE TE GJITH VENDASIT E MIJ
PRISHTINASIT EDHE PRISHTINASET

ninnela
05-11-05, 21:43
Pershendetje te madhe per PRISHTINEN E BUKUR DHE PRISHTINASET E PRISHTINASIT me te bukurit ne univers


Nga NINNELA :lol:

Prishtinasja_
11-07-06, 19:20
Pershendetje pėr gjithė prishtinasit kudo qe ndodhen! :biggrin: :biggrin:

Naki
11-07-06, 20:57
Pershendetje pėr gjithė prishtinasit kudo qe ndodhen! :biggrin: :biggrin:Pėrshėndetjes suaj po i bashkangjitem edhe unė!

Buqja_ch
11-03-07, 14:25
Nuk Munda Te Ri Pa E Pershendet ,,prishtinen Time..
Aty Kam Gjithqka ..jeten....

Ah Prishtine....

Buqja_ch
15-03-07, 09:18
Edhe Un Dua Ta Pershendes Prishtinen Time

Ah Prishtine...........

Prishtinasja_
15-03-07, 10:00
Pershendetje PRISHTINA

Pershendetje vendasit e mi ketu ne forum : Legenda, Prishtinasi, Buqja_ch, falma_lotin... :smile:

Ju pershendes me kengen

"Pranvera ne Prishtine" :wink:

http://www.xenini.com/muzika_thijesht/SabriFejzullahu-PranveranPrishtin.mp3

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

hasanmehmeti
15-03-07, 12:50
heu po mire qe koka hapur kjo teme urime edhe pershendetje , e Kur do ndegjojme Urimet tona ne radiodardania eee:biggrin:

Oki edhe une po pershendes shume prishtinen e cila ma ka marren nje pjese te jetes atje dhe e kam kalu shume mire ma si ne sheher te katunarve , edhe i pershendes shoqerin e miletin qe me njeh atje , e qe spo ja nisi me emra se bahen shume e nuk mundet me i lexu udheheqsja e radiodardanis :biggrin: :tongue: .

me respekt
hasani

Guri i madh
15-03-07, 13:54
une po e pershendeti vetem periferin e prishtines KOLOVICEN

ninnela
17-03-07, 16:17
Nje big big pershendetje per big PRISHTINEN :smile:

Arb
17-03-07, 16:19
Pershendetje per Kryeqendren tone!

Aty ku takojme gjithe Kosoven....

Buqja_ch
18-03-07, 14:16
Pershendetje PRISHTINA

Pershendetje vendasit e mi ketu ne forum : Legenda, Prishtinasi, Buqja_ch, falma_lotin... :smile:

Ju pershendes me kengen

"Pranvera ne Prishtine" :wink:

http://www.xenini.com/muzika_thijesht/SabriFejzullahu-PranveranPrishtin.mp3

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:
flm...motrushe edhe un i prshndes te gjith keta..

prshendetje PRISHTINE...

yllbardh
17-08-07, 23:51
Pėrshėndetje o ju tė gjithė nga qyteti i gravuar nė zemrėn time, Prishtina, qyteti nė tė cilin kam kaluar mė tepėr se gjysmėn e jetė sime. S'ka si me Prishtinė.

Pėrshėndetje

Elina
18-08-07, 00:04
I pershendes edhe une te gjith Prishtinalite ketu ne Forum,,,Prishtinasen kojshiken time, Prishtinasin,Buqen,Yllbardhin,Legenden,Lijannen,
Elektrolitin(ne mos gabofsha),,, dhe gjith te tjeret...


Ju deshiroje gjith te mirat kudo qe jeni...

Elina!

SANTANA-29
18-08-07, 00:08
Eh PRISHTIN MOS TU HARROFT EMRI PERSHENDETJE PRISHTINALI KUDO NGA JENI
santana,,,,,,,,frankfurt

Elina
18-08-07, 00:13
Eh PRISHTIN MOS TU HARROFT EMRI PERSHENDETJE PRISHTINALI KUDO NGA JENI
santana,,,,,,,,frankfurt

Te faleminderit Santana,,,te lumte goja qe e urove Prishtinen aq mire :biggrin:

SANTANA-29
18-08-07, 00:20
Te faleminderit Santana,,,te lumte goja qe e urove Prishtinen aq mire :biggrin:

HAHAHHAHAHAH..edhe pse jam pejan Prishtina mbetet Prishtin e pa zavendsuar,,,,jam i sigurt se secili nga ne e ka kaluar nje koh te qat apo te shkurte ne prishtin,me plot kujtime ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pra PRISHTINA,,,,,,,,,,PRISHTINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA,,,

Buqja_ch
18-08-07, 22:36
I pershendes edhe une te gjith Prishtinalite ketu ne Forum,,,Prishtinasen kojshiken time, Prishtinasin,Buqen,Yllbardhin,Legenden,Lijannen,
Elektrolitin(ne mos gabofsha),,, dhe gjith te tjeret...


Ju deshiroje gjith te mirat kudo qe jeni...

Elina!


Elina flm,,,mbetsh e pershndetur ne kete mramje ti dhe
Prishtina ..Prishtin ................ahhhh

valiii
19-08-07, 00:04
Pershendetje per Kryeqendren" tu Kosovs " , i Pershendes dashamiret e mi nga Prishtina ketu ne Forum , me vargjet ....

Yjet mbi qiej na benin rroje
e lisat gjelbronin prej knaqesiiiiiiiiiis....................ė.

s'harohet dot ngrohtesia e pare
kur pranvera ishte ne prishtne ..........................ė
une e ti si dy kengetaaaaaaar
thurnim vargje per ardhmeeeeeeriiiine..................ė

Arb
19-08-07, 00:09
Pershnetje PRISHTINE...

Eh medet bre...

lyra2
19-08-07, 08:58
Nje pershendetje per "katunaret e rame ne sheher",:biggrin: e sidomos per ata qe e kane diellin me afer....:wink:

^katunari^
19-08-07, 09:01
Nje pershendetje per "katunaret e rame ne sheher",:biggrin: e sidomos per ata qe e kane diellin me afer....:wink:

Edhe pej meje nji pershendetje me grushta e me shkelma

aroza
19-08-07, 10:16
Pėrshėndetje Prishtinė, qytet i studentėve dhe kryeqytet i vuajtjeve dhe shpresave rinore.
Qytet i katunarve!
Aty, atyre rrugėve tė pluhurta, thurja edhe une dikur, ėndrrat e ardhmėris.
Ėndrrat, shpresat e idealet e pastėrtisė rinore, e thyen gjithnjė, e thejn edhe sot, heshtjen e pakuptimėt nė vapėn e verės me pluhur e dimrin e acart kur fryn veriu.

Prishtina; Udh'kryqi i botės! Simbol i studentit, minatorit, puntorit,... lirisė!

Murgesha
19-08-07, 10:44
Hajt se po i pėrshėndes edhe unė Prishtinalitė.
O Prishtinali kaloni mirė kudo qė jeni hahahahahaahahha

Buqja_ch
19-08-07, 11:15
Hajt se po i pėrshėndes edhe unė Prishtinalitė.
O Prishtinali kaloni mirė kudo qė jeni hahahahahaahahha


Flm ........Murgesha

Buqja_ch
30-12-07, 12:59
Urime Prishtiné vitin 2008 ..zbukurohu edhe mé shuuum

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:48
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Prishtinasja_
01-05-08, 10:48
Nje pershendetje per qytetin tim dhe gjithe vendasit e mi ketu ne forum ! :biggrin:


http://kosova.org/images/5/pr/prishtina.jpg


Duke nisur nga : Elina, Buqja_ch, Prishtinasi, Legenda, DritonPr, katunari, etj etj !


http://www.youtube.com/watch?v=AW0JT09_irM

Ju pershendet

Prishtinasja_:smile:

rilinda
01-05-08, 10:53
Edhe mbesėn paske harru me pėrshėndet veē nejse. :cool:
E une po i pėrshėndes gjithė dajtė e tezet e mia :biggrin: Uh po shumė kom! Lumja unė :smile:

gazi-de
01-05-08, 10:57
OOO pershendetje Prishtina:cool: ....

Prishtinasja_
01-05-08, 11:01
Edhe mbesėn paske harru me pėrshėndet veē nejse.
E une po i pėrshėndes gjithė dajtė e tezet e mia :biggrin: Uh po shumė kom! Lumja unė

Uppssss:rolleyes:

Nje pershendetje edhe per ty...edhe pse e don "tezen Eline" ma shume...! :tongue:

Prishtinasja_
01-05-08, 11:02
OOO pershendetje Prishtina:cool: ....

ooo nje pershendetje edhe per LLAPIN ! :biggrin:

Prishtinasja_
23-09-09, 20:38
Hajde tash nje pershendetje per te gjithe vendasit e mi ketu ne forum,pasi qe qenka harrua gati kjo teme ! !!!:biggrin:


bfOQsZtbnVk

Urata
23-09-09, 21:00
E vallahi une due me pershendet fort veq Lule Dafinen....!

Prishtinasja_
23-09-09, 21:04
E vallahi une due me pershendet fort veq Lule Dafinen....!

Edhe Lule Dafina nga Prishtina :biggrin: te pershendet ty shume, shume dhe te falemnderon per shoqerin! :smile: