PDA

View Full Version : Mirė Se Ju Gjeta


GjIlAnAsI_cSi
13-08-04, 00:39
Pershndetje Per Te Gjith..
----------------------------------------------------------------------

Te Nderuar Shqipetar ja un pak si antar i vjeter.Erdha sot dhe me pelqeu. Dhe deshta te boj 1 Prezentim pak sa te vogel qe me me njofte pak a shum se kush eshte Gjilanasi_csi > Shkojm pak si me rend. Siq kam bere Prezentim ne Forume te mdha Shqiptare. do e bej edhe ktu .

----------------------------------------------------------------------
Kush jam Une...
----------------------------------------------------------------------


Un jam Artoni prej Gjilanit i lundur ne Gjilan ne Prill Te Vitit 1985 banoj ne Gjilan dhe kam lindur ne Ramnabuq Nje Katund Afer Bujanovcit\YU kam shkollen e kryer Te Teknikes ( Teknik i Makieris 4 Vjeqare ) Ne GJILAN nder sa tash jam ne shtepi nuk kam vazhdu shkollen me tutje. shkolla me ka shkua mire por prej Problemeve qe ndodhin si ne gjith Familjet edhe tek un dhe per at nuk kam mund te Vazhdoj

----------------------------------------------------------------------
Profesioni, Hobet dhe Interesat ,Deshirat dhe Enderrat
----------------------------------------------------------------------


Sa per profesion kam kry nje shkoll te vogel per Kamarier kam shkua ne nje kurs afer 7 muaj mora nje Diplome te vogel dhe fillova te punoj . Por tash per momentin. nuk jam duke punu as pak pres te iki per Germany dhe te shkoj te punoj andej.
Hobe .Sport , Muzik , Me shum merrem me Sport. Dhe gjith mon vetem Futboll , Boks , Qdo dite afer 2 Or Ushtrime ne futboll kam ushtrua ne KF GJILANI 95 kam qen Junior dhe mbas Ushtrimeve ne Futboll shkoj per Ushtrime ne Boks. edhe aty 2 or vetem 4 Or merrem me Ushtrime me Sport me kesi sende. qe jan per te miren e Shendetit ton. Por edhe nje me muzik smundem me ndejt as 1 Minut me pelqen shum muzika rep me pelqen grupi Hija Jetes , Tingulli 3 , Etno Engjujt edhe disa Amerikane. Eminem , Nelly , 2 Pac edhe disa Kengetar tjeter vetem gjith diten muzik muzik muzik !!
Deshirat Dhe Enderrat - E para. te jem mire me shendet dhe te punoj qe mos te kem probleme ne cdo pun qe filloj. te mbarohet si eshte me mire deshiroj te jem mire si vet edhe me gjith familje qe ne pak e zoti shum.
Enderrat- Gjith jeten kam enderru te jem nje Lojtar i fort i Kombetares Shqiptare . dhe te ndihmoj Sportin E Shqiperve por ja Ende sme u ka plotesu deshira por pres hehe 2. Dhe nje qe kam pase deshir te shkoj Ne Germany dhe me ne vund me eshte Plotesu Deshira kshtu qe kam shum deshira te tjera por kto dyja kan qen me interesante :P

----------------------------------------------------------------------
Cka Nuk Me Pelqen tek njerit.
----------------------------------------------------------------------


Nuk me pelqejn shum sende vetem nje qe nuk kam deshir te ndigjoj kurr fjalet e huaja. qe i mban dikush Qe thot jo keshtu beri ky jo ky . pse nuk i shikojn punet e veta por te huajat. dhe per vete me ata njerz nuk dua shoqeri edhe sme pelqejn as pak.njerz dyftyre qe i kan dhe kshtu qe. Mos u merreni me thash e thena , mos shikoni punet e huaja. merruni me punet e juve shikoni punen e juve. dhe qdo gje do te ju shkoj mire me emer te Zotit. !

----------------------------------------------------------------------
Filmi\Muzika\Kengerari\Sporti me i mire qe me pelqen
----------------------------------------------------------------------


Per mua ka Filma shum te mdhaj por nje qe me pelqen me se shumti eshte Take Down 2 tani ka edhe nje Filem CSI edhe disa filema te tjer. Muzika qe me pelqen me se shumti eshte Nga Grupi i njohur Kosovar\Rep Hija Jetes Yjet \ Krejt Manjak jam \ Edhe shum muzika te tjera Te disa Grupeve Kosovare Rep . Sporti me i mire dhe me se shutmi qe me pelqen eshte Futbolli , Klubi me i mire dhe qe e Adhuroj me se shtumi eshte REAL-MADRID ku i ka Lojtaret me te mire dhe eshte nje nder klubet me te forta ne Europ ( Zidane - Ronaldo - Raul - Figo - Casilas )


----------------------------------------------------------------------
Kontakt
----------------------------------------------------------------------

Qdo dite ne Chat\Msn\Forum

Ne Chat ( GjIlAnAsI_cSi ) MSN [email protected] - Forum Gjilanasi_csi


Ky Ishte prezentimi im dhe nje her. deshta te pershndes te gjith Shqipertaret ku do qe jan dhe qe lexojn kete prezentim timin.

Tung

Me Respekt GjIlAnAsI_cSi

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=44342&stc=1

ShEjToNkA
13-08-04, 01:00
Gjilanasi_csi , prano komplimentet e mia pėr prezntimin tėnde!
Mė tė vėrtet ishte njė prezentim fenomenal , e lexova mė vėmendje dhe mė pėlqeu mėnyra e prezentimi si kishe bėrė ,tė lumtė!

Tė pėrshndes dhe tė dėshiroj gjithė tė mirat nė jetė!

GjIlAnAsI_cSi
13-08-04, 02:05
Gjilanasi_csi , prano komplimentet e mia pėr prezntimin tėnde!
Mė tė vėrtet ishte njė prezentim fenomenal , e lexova mė vėmendje dhe mė pėlqeu mėnyra e prezentimi si kishe bėrė ,tė lumtė!

Tė pėrshndes dhe tė dėshiroj gjithė tė mirat nė jetė!


Flm ShEjToNkA per prezentim aq sa kam dite e kam shenu vetem pash qe edhe Moderatoret e Forumi-t nuk kishin be nje prezentim si duhet. pash 2 fjal. por nese Moderatoret nuk e Fillojn Prezentimin Si duhet pse ne E bejm te mire por me erdh inat sepse shoh qe qenka FORUM i mire dhe thash ndoshta pak marrin mesim prej Ketij prezentimi qe kam bere un dhe Bejn edhe te tjeret por per gjith cka flm nga ti per gjith kete qenke vajz e e sjellesheme edhe un te deshiroje fat dhe Lumturi ne jete.

FLM

Tung

GjIlAnAsI_cSi

Gentiana
13-08-04, 14:04
Gjilanasi_CSI mir se vjen (prap) ne forum ton. Dhe te uroj per prezentimin tend.
Gjdo te mir

Genta

GjIlAnAsI_cSi
13-08-04, 19:44
Gjilanasi_CSI mir se vjen (prap) ne forum ton. Dhe te uroj per prezentimin tend.
Gjdo te mir

Genta

Flm Genta kalofsh edhe ti mire me mua hehehe :P

Honesty^uk.
13-08-04, 20:57
Mire se erdhe Gjilani
te uroj caste te kendshme ne mesin e anetareve te DARDANISE

Barbaroza
14-08-04, 10:34
Gjilanasi_csi,mire se na erdhe.Me kete prezantim qe paske bere,paske shanse me zgjedhe vajzen me te bukur ne forum.Veq vazhdo se nuk i dihet kismetit :wink: :wink:

vushtrria
14-08-04, 11:38
gjilanasi mir se na erdhe shoki ne forumin e madh DARDANIA ju uroi qaste te kendeshme

me nderime vushtrria

Murgesha
14-08-04, 12:33
Bashkevendas te pershendes edhe une. Per te ardhe ke ardhe moti ne Dardani, e te lumte per prezentim.
Ps: O ska me ne Gjailanaset.
A po e shifni ju Mitrovicalit, Gjakovaret e Ferizajasit se si duhet me u duk njeriu i kulturuem??? :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
14-08-04, 12:42
Bashkevendas te pershendes edhe une. Per te ardhe ke ardhe moti ne Dardani, e te lumte per prezentim.
Ps: O ska me ne Gjailanaset.
A po e shifni ju Mitrovicalit, Gjakovaret e Ferizajasit se si duhet me u duk njeriu i kulturuem??? :lol: :lol: :lol: :wink:


Qyqyqyqyqyqyqyqy,pse moj a te pakulturuar po te dukemi ne tjeret a :?: :wink:

Murgesha
14-08-04, 12:49
Bashkevendas te pershendes edhe une. Per te ardhe ke ardhe moti ne Dardani, e te lumte per prezentim.
Ps: O ska me ne Gjailanaset.
A po e shifni ju Mitrovicalit, Gjakovaret e Ferizajasit se si duhet me u duk njeriu i kulturuem??? :lol: :lol: :lol: :wink:


Qyqyqyqyqyqyqyqy,pse moj a te pakulturuar po te dukemi ne tjeret a :?: :wink:

Une nuk e thashe se jeni te pa kulturuar, ti vet po e thua. :lol: :wink:

Barbaroza
14-08-04, 12:54
Bashkevendas te pershendes edhe une. Per te ardhe ke ardhe moti ne Dardani, e te lumte per prezentim.
Ps: O ska me ne Gjailanaset.
A po e shifni ju Mitrovicalit, Gjakovaret e Ferizajasit se si duhet me u duk njeriu i kulturuem??? :lol: :lol: :lol: :wink:


Qyqyqyqyqyqyqyqy,pse moj a te pakulturuar po te dukemi ne tjeret a :?: :wink:

Une nuk e thashe se jeni te pa kulturuar, ti vet po e thua. :lol: :wink:
E cka do te thote kjo fjali lum Murgesha :wink:

Murgesha
14-08-04, 12:58
Bashkevendas te pershendes edhe une. Per te ardhe ke ardhe moti ne Dardani, e te lumte per prezentim.
Ps: O ska me ne Gjailanaset.
A po e shifni ju Mitrovicalit, Gjakovaret e Ferizajasit se si duhet me u duk njeriu i kulturuem??? :lol: :lol: :lol: :wink:


Qyqyqyqyqyqyqyqy,pse moj a te pakulturuar po te dukemi ne tjeret a :?: :wink:

Une nuk e thashe se jeni te pa kulturuar, ti vet po e thua. :lol: :wink:
E cka do te thote kjo fjali lum Murgesha :wink:

Merrni mesim po ju them moj Qy :evil: Spo ju theme se jeni te pa kulturuar. :lol: :wink:

Barbaroza
14-08-04, 13:21
S'kemi nevoje moj me marre mesim se te mesuar jemi,qy :evil:

aferdita
15-08-04, 09:02
te pershendes Gjilanasi_csi dhe mire se na erdha prap ne forum

p.s. bravo se prezentim me te mire nuk kam pa deri tash :wink:

GjIlAnAsI_cSi
16-08-04, 05:48
Honesty^uk : Mbase ti qenke ne rend i pari fillojm me ty.. te flmd shum nga ti. dhe besoj qe ka me kalu mire sikur me heret edhe tash do kalojm nice .. bashk me shok e shoqe :D
--------------------------
Barbaroza : Prezentimi jo edhe aq i fort sa qe duhet te shenohet ne kete forum kaq te bukur. por. eshte problemi qe pash qe as nje nuk kishte bo kshtu.. prezentim dhe thash pak me te mire qe mos te jem Teper i mire qe mos me mund me mrrri as Fonderi heeh .. edhe nje her flm po per kismet e ka pase e imeja ne Fundt te Vitit 2003 Ska me kismet shnosh Ju..
vetem te FLLM Shum edhe nje her.

Edhe nje me posht pash. Nese ju jeni te mesum.. kur eshte Nje Prezentim gjema qe eshte Per tu permend as nje nuk pash hic mos thuani ashtu sepse nuk kishte as nje prezentim per tu permend.
---------------------------------------------------
vushtrria: Flm shoq edhe nga ti. e kam pa qe ka qen i madh edhe kam ardhe hehe .. flm flm flm
--------------------------------------------------
Murgesha : Edhe un te pershndes ty mbase qenke Gjilanse. po un ktu kam qen moti por skam patur koh qe te futem . dhe thash te hy pak te Ngriti Gjilanit UP hehe sepse kishte ra ktu ne Forum shum DOWN. dhe si erdha un besoj se edhe 90% do te kthehet si ka qen Gjilani ehehe. e sa per kultur me ne smundem me shty as kush mos u lodh hic mpuq.. flm edhe nje her je njesh ti ktu.. ska kush qe mundet me te kalu.
--------------------------------------
aferdita : Te flmd shum edhe ti kalofesh mire vendase.. se ktu jemi Tash NR1 N`Kosov GJILANI GJILANI GJILANI GJILANI GJILANI GJILANI

FLM PER TE GJITHHHHHHHHHHHHHH JENI SHUM TE FORT :D

Tung

GjIlAnAsI_cSi

ShEjToNkA
02-09-04, 14:44
Pasi hyra kėndej dhe ju fola tė gati tė gjithėve ,thash ta pėrshndes edhe Gjilanasin_Csi ,me qenė se tanė ky prezentim meriton patjetėr edhe reklam aa ahhaha

Gjilansi_csi ,ku do qė je tė pėrshndes ,kalofsh bukur!

GjIlAnAsI_cSi
03-09-04, 13:12
Pasi hyra kėndej dhe ju fola tė gati tė gjithėve ,thash ta pėrshndes edhe Gjilanasin_Csi ,me qenė se tanė ky prezentim meriton patjetėr edhe reklam aa ahhaha

Gjilansi_csi ,ku do qė je tė pėrshndes ,kalofsh bukur!T`FLm. Shum SheJtonka. Edhe un ty te pershndes tash ku do qe ndohesh :D si yll je.
lol

Gjith te mirat.

turisti
03-09-04, 22:58
Mire se erdhe - KOJSHI - . :wink:

GjIlAnAsI_cSi
04-09-04, 02:54
Mire se erdhe - KOJSHI - . :wink:

Ja spo di ku me ik prej Gjilanasev\Gjilanasve loool ka te shkoi pa qen 70% GJILAN e pa mundur eshte..

Mire se t`gjeta.. KOJSHI :p


Gjith te mirat.

turisti
06-09-04, 14:13
Mire se erdhe - KOJSHI - . :wink:

Ja spo di ku me ik prej Gjilanasev\Gjilanasve loool ka te shkoi pa qen 70% GJILAN e pa mundur eshte..

Mire se t`gjeta.. KOJSHI :p


Gjith te mirat.

:P :wink:

hAsHaShI
06-09-04, 15:59
ckemi plako???
mire je ti???

GjIlAnAsI_cSi
07-09-04, 06:36
ckemi plako???
mire je ti???

Mire naqe ti mire je.
Si ke qen ..

Chit-Chat.:p

hAsHaShI
07-09-04, 16:17
mbohet qefi...
une mire flm
nga je bo ti
qe sje duk fare???

GjIlAnAsI_cSi
08-09-04, 09:22
mbohet qefi...
une mire flm
nga je bo ti
qe sje duk fare???

Ja ketej posht lart .
Nuk po ka as gje
Me Kap. dhe sdi cka te bej.
Vetem ne Forume .

hAsHaShI
08-09-04, 15:50
hajt mo varja
se keshtu e ka kjo pune
e rendesishme shendeti eshte apo jo
rrespekte

GjIlAnAsI_cSi
21-08-05, 02:03
Prap se prap me Presnetim tem ska kund.:P