PDA

View Full Version : edhe une sikur te gjith


brukselboy
18-08-04, 01:20
jam nga araēina momentalisht jetoj dhe punoj ne bruksel-belgjik profesion ekom..muziken me ēiftelij dhe sint...jam antar i grupit te valleve shqipetediaspores..me selij ne bruksel jam 23 vjeqar jom zeshkan ...flok te zeza syt e zij gjatsija.1.70 dhe kjo esht tung tung

Cool_Boy
18-08-04, 10:35
Pershdnetje brukselboy

Mire se vini ne forumin me te Bukur pra forumin Dardania dhe ju dehsiroj qaste te kendshme.............Prezentim shume i bukur mos ta nin se ke me gjet nje nuse ahahha (pak shaka).....................


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
03-09-04, 21:26
Te pershendes,mire se erdhe. :wink: