PDA

View Full Version : A ESHTE E VERTET SE FEMNA E KA SHTI DRECIN NE SHISHE ?


m_tetovari
22-08-04, 16:38
mendimi i juaj ne lidhje me kete thenie te vjeter :
a eshte e vertete se femna e ka shti drecin ne shishe ?
Une mendoj se femna esht ne gjendje edhe per cudira edhe me te medha ...

Tomori
22-08-04, 19:41
- Jo nuk esht e vertet se femra e ka shti dreqin shishe.....
Jam i mendimit se kjo thenje me aforizem eshte thenje e burrit pse!!!
Ket thenje burri e ka si justifikim para rethit ose shoqerise ta zeme nese buri esht lole gruja ma e zonja dhe i nderhine ne muhabet ose iks raste tjerash ja kalon burrit...... e kty burrit shum ma von kur ti bjer zhetoni ne koke e kupton me vones punen qe mos te bjere tash vet poshte thote:
ehe e e pun grue gruja e ka vu shejtanin shihe e jo mo mua edhe ty ehe
tung m_tetovari si thuani ju ehe pun gruje.......eheeee....

turisti
23-08-04, 09:24
Pershendetje m_tetovari. DOBESIA ME E MADHE E MASHKULLIT QUHET- FEMER -. :wink:

suzi
02-09-04, 01:06
:lol: hej kujdes le qe e ka shti ne shishe iblisin po tash e ka shti edhe ne msn, kujdes hahaha..... :shock:

Loloku
02-09-04, 08:04
Hahahahahah Suzi, po mos ka qene far ibishi ai torrollak qe hyri ne ate shishen e femres. Me ka ndodhe valla ta shoh edhe ne msn se shpesh po ma bllokon pc idioti, a mos qenke ti pahiri ajo qe po bejshe keso marifete te sikletshme a, valla ne zensha edhe une kam me i tregu se ku kam me shti...

tonny
07-09-04, 05:09
valla e ka shti edhe e ka nxjerr prej shishes hahaha

turisti
07-09-04, 08:46
mendimi i juaj ne lidhje me kete thenie te vjeter :
a eshte e vertete se femna e ka shti drecin ne shishe ?
Une mendoj se femna esht ne gjendje edhe per cudira edhe me te medha ...

Pershendetje edhe nje here. m_tetovari. Mbasi jemi te -udira me te medha - ,me intereson a mundet femna me e shti elefantin ne shishe?-a?Ketu shihet aftesia :wink: .

nitushe
11-09-04, 11:19
jo veq ne shishe po edhe ne cucell e ka shti a pi shen tash krejt fmija qysh din gjithqka si me kane te mdhoj :twisted:

Loqki
14-09-04, 17:18
Un kisha me than se te na shiptart sht ky mendim se gjinia FEMRORE sht ma dreq se DREI po nuk sht ashtu sht pak mentalitet te na se pr DREN dre sht mashkulli p.sh
RRALL e kun munesh me gjet ni mashkull q nuk i don grat e huja edhe veq mos me mujt se femn q ju kish dhan rasti e kish ba me SEX he he
e femrat jan ma ndryshe n prejashtim t disave q jan LAVIRE
tanaj punt ma t kqija i ban gjinia mashkullore p,sh
te Luftat vrass jan mashkujt e jo femrat veq n raste t rralla ,
kontrabandat MASHKUJT , Hajnit MASHKUJT ,e dhe qka sht ma e ransishmja martesat q po bahen tash n disa vende dy gjini t njejta ma shum po ka mashkuj aso lloj PEDERA oooooooooooo njerz pr DRE ju veq me t nime mos folini se FEMRA sht ardh n kt bot si krijuse e njerzimit e jo dreq he he he ky sht mendimi jem

turisti
17-09-04, 15:09
Jo! Ato jane vetem prralla per t'i frigojne mashkujt-ha,ha,ha,ha,ha. :?

Barbaroza
17-09-04, 15:25
Un kisha me than se te na shiptart sht ky mendim se gjinia FEMRORE sht ma dreq se DREI po nuk sht ashtu sht pak mentalitet te na se pr DREN dre sht mashkulli p.sh
RRALL e kun munesh me gjet ni mashkull q nuk i don grat e huja edhe veq mos me mujt se femn q ju kish dhan rasti e kish ba me SEX he he
e femrat jan ma ndryshe n prejashtim t disave q jan LAVIRE
tanaj punt ma t kqija i ban gjinia mashkullore p,sh
te Luftat vrass jan mashkujt e jo femrat veq n raste t rralla ,
kontrabandat MASHKUJT , Hajnit MASHKUJT ,e dhe qka sht ma e ransishmja martesat q po bahen tash n disa vende dy gjini t njejta ma shum po ka mashkuj aso lloj PEDERA oooooooooooo njerz pr DRE ju veq me t nime mos folini se FEMRA sht ardh n kt bot si krijuse e njerzimit e jo dreq he he he ky sht mendimi jem

Shume bukur Loqki.Kjo teme nuk do koment me :wink: :)

Tomori
17-09-04, 18:06
Un kisha me than se te na shiptart sht ky mendim se gjinia FEMRORE sht ma dreq se DREI po nuk sht ashtu sht pak mentalitet te na se pr DREN dre sht mashkulli p.sh
RRALL e kun munesh me gjet ni mashkull q nuk i don grat e huja edhe veq mos me mujt se femn q ju kish dhan rasti e kish ba me SEX he he
e femrat jan ma ndryshe n prejashtim t disave q jan LAVIRE
tanaj punt ma t kqija i ban gjinia mashkullore p,sh
te Luftat vrass jan mashkujt e jo femrat veq n raste t rralla ,
kontrabandat MASHKUJT , Hajnit MASHKUJT ,e dhe qka sht ma e ransishmja martesat q po bahen tash n disa vende dy gjini t njejta ma shum po ka mashkuj aso lloj PEDERA oooooooooooo njerz pr DRE ju veq me t nime mos folini se FEMRA sht ardh n kt bot si krijuse e njerzimit e jo dreq he he he ky sht mendimi jem

Shume bukur Loqki.Kjo teme nuk do koment me :wink: :)

Loqki tamam fillozof na qeke,,,Loqki me dvet cilis gjini i perket,,,,,mbas shkrimit vallahi na del femen a???!!!!

Barbaroza
18-09-04, 15:27
Tomori,te lutem mos ofendo.Loqki e ka shprehur sinqeritetin me te madh ne ate shkrim edhe pse disa te verbuar nga shovenizmi mashkullor,nuk duan ta pranojne!

DannyAus
18-09-04, 15:47
HEHE FEMRA E KA SHTI DREQIN NE SHISHE PO MASHKULLI QE OSHT MASHKULL NUK HIN NE SHISHE KAQ LET HAHAHA,,
BARBAROZA SHUM ME PELQEJ KJO FJALA APO FLAJIA lol ~SHOVINIZMI MASHKULLOR~

SHKOJM KA LOGJIKA TASH,,: MOS VALL TY TA MERR MENJA SE TI MUND TA SHTISH NJE MASHKULL NE SHISHE (TA DREJTOSH),,, SPO FLASIM PER BURRECA,, SHASHKULL,,

FEMRA MUNDET ME PAS NJE FORCE TE NJEJT SA MASHKULLI BAZUAR NGA RESPEKTI PER NJERI TJETRIN,, KURSESI TA DREJTOJ MASHKULLIN APO TA DIRIGJOJ TE THEMI MA MIRE (EXCLUDING BURRECAT- FAGGS)

PO SPO THEMI QE MUND TE JETOJM PA FEMRA ,, KURRSESI :wink:

Loloku
18-09-04, 16:21
Valla po me duket e gjeta se gabim e kane thene a. Femra e ka shti shishen ne dreq e jo dreqin ne shishe....

Agolli
20-05-07, 02:13
Po! per qata s'ka kush qe i bon konkurenc !:tongue:

Elina
20-05-07, 02:37
Po, une nje e shtina nje iprron ne shishe qitash, bile edhe nervoza mu hek :biggrin:

Paradox_13
20-05-07, 02:41
E kish pas shti po kapakin kish harru me ja vnu.......

lonaaa
20-05-07, 02:58
Po! per qata s'ka kush qe i bon konkurenc !:tongue:

Kujt ore?? :rolleyes: Dreqit a femres??:tongue:

Agolli
20-05-07, 03:41
Kujt ore?? :rolleyes: Dreqit a femres??:tongue:
Shishes..... :tongue:

prishtinasi
20-05-07, 03:42
Po, Aladin e kish pase emrin....:biggrin:

Agolli
20-05-07, 03:46
Po, Aladin e kish pase emrin....:biggrin:

ahahahaha :tongue: Koleg, nime hajt tregon, ti duhesh me dit, pse dhe qysh.....terrpian je ti ahahah!

lonaaa
20-05-07, 03:50
Shishes..... :tongue:

Jo bre shieshes po i ben konkurence burkar!! :tongue: :tongue:

prishtinasi
20-05-07, 03:51
ahahahaha :tongue: Koleg, nime hajt tregon, ti duhesh me dit, pse dhe qysh.....terrpian je ti ahahah!

hahahaha...sipas te gjitha gjasave kolege...i ka premtu qe nese hin ne shishe...piruni i Aladinit do te jetoj gjate....:tongue:

Agolli
20-05-07, 03:55
hahahaha...sipas te gjitha gjasave kolege...i ka premtu qe nese hin ne shishe...piruni i Aladinit do te jetoj gjate....:tongue::tongue: :tongue: :tongue:

Agolli
20-05-07, 03:56
Jo bre shieshes po i ben konkurence burkar!! :tongue: :tongue:
Ndoshta ani ne burkar! ahahahahah :tongue:

Virti
20-05-07, 04:20
nuk besoj qe e shtin veteveten ne shishe... :biggrin:

Agolli
20-05-07, 04:22
nuk besoj qe e shtin veteveten ne shishe... :biggrin:

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
20-05-07, 17:32
Hiq nuk po di per qka e keni fjalen .

Virti
20-05-07, 17:34
Hiq nuk po di per qka e keni fjalen .
per tapen e shishes... :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 17:37
per tapen e shishes... :biggrin:
Ah,ani shishen e kam un,urdhno veja tapen :biggrin:

Virti
20-05-07, 17:38
Ah,ani shishen e kam un,urdhno veja tapen :biggrin:
dhe e mbyllim dreqin ne shishe a? :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 17:41
dhe e mbyllim dreqin ne shishe a? :biggrin:

Mendova ty se per dreqin e kam mbyll kaher :biggrin:

Virti
20-05-07, 17:45
Mendova ty se per dreqin e kam mbyll kaher :biggrin:
nese mendove ashtu, s'po ta prishi... :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 17:47
nese mendove ashtu, s'po ta prishi... :biggrin:

U binda se ti qenke dreci :biggrin:

Virti
20-05-07, 17:50
U binda se ti qenke dreci :biggrin:
u binda se e mbylle shishen me tape! :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 17:51
u binda se e mbylle shishen me tape! :biggrin:

kjo tapja jote ,qenka e shishes tjeter nuk po i bie taman ...:biggrin:

Virti
20-05-07, 17:52
kjo tapja jote ,qenka e shishes tjeter nuk po i bie taman ...:biggrin:
hajt se e gdhendim pak :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 17:55
hajt se e gdhendim pak :biggrin:

Nuk pom dukesh prej drecnive te vegjel,megjithate tapja gati asht :biggrin:

Virti
20-05-07, 18:01
Nuk pom dukesh prej drecnive te vegjel,megjithate tapja gati asht :biggrin:
ishalla edhe shishja! :biggrin:

Sy_kaltra
20-05-07, 18:05
ishalla edhe shishja! :biggrin:

Phaa , pram spo e di per qka osht fjala :rolleyes:

egi
21-05-07, 19:55
jo valla se me kan ashtu ton meshkujt ne shishe ishin kan hehhe

Agolli
26-05-07, 13:49
jo valla se me kan ashtu ton meshkujt ne shishe ishin kan hehhe
A je e sigurt!? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
27-05-07, 00:52
Qashtu valla po thojn,,edhe ja ka mshel kapakun..:wink:
http://www.soulhomeshop.fi/shop/images/sininen%20pullo.jpg

rilinda
27-05-07, 01:23
Bash... e ka shti edhe e shtin dreqin n'shishe sa her t'don :D:D

LuLjaa
27-05-07, 03:57
Hey kush u kan qaj Dreq bre qe e kan shti n'shish per gjynah

egi
27-05-07, 14:41
A je e sigurt!? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahaha pa hezitim me duhet te them PO hehehhe

Elina
27-05-07, 17:14
Keshtu kan thene... po ai dreqi ish kon pas ike perseri...:biggrin:


Dreq mo..ku me me e qu me keq...:biggrin:

selvija
27-05-07, 17:42
Keshtu kan thene... po ai dreqi ish kon pas ike perseri...:biggrin:


Dreq mo..ku me me e qu me keq...:biggrin:E sillu e pshtillu e drejt ne shishe,,kush i durin dreqnit..:biggrin: aty e kan vendin..

Sy_kaltra
27-05-07, 17:57
Kush po dyshon qe jo ?

selvija
27-05-07, 18:09
Kush se ka shti hala ahah:biggrin:

Sy_kaltra
27-05-07, 18:11
Hajt se e shtin kysmet me kohe ahhahahah :biggrin:

selvija
27-05-07, 18:15
Po veq njeher duhet hyzmet..mi ba dreqit..:biggrin:

Sy_kaltra
27-05-07, 18:17
Qysh moj jo ahhahahahah nuk ban as pa dec as pa shishe :biggrin:

selvija
27-05-07, 18:21
Jo njher me tym qiri pastaj hyn vet ai ahahha:biggrin: hahaha thujse pe diii hahahaha:biggrin:

Sy_kaltra
27-05-07, 18:23
Me shikim po i shti ne shishe hahahahahahha kusha n`tu desht ne shishe e ki :biggrin: :biggrin:

selvija
27-05-07, 18:27
Me shikim po i shti ne shishe hahahahahahha kusha n`tu desht ne shishe e ki :biggrin: :biggrin:Hahaha ate shoshe pastaj do gjuj ne deti ,,tja hupi tragun krejt bile ahaha:biggrin:

Sy_kaltra
27-05-07, 18:30
Hahaha ate shoshe pastaj do gjuj ne deti ,,tja hupi tragun krejt bile ahaha:biggrin:

Prej barkes gjuje dikah kah mesi i detit hahahahahahhahahaa :biggrin:

arber145
27-05-07, 19:34
Cdo femer nuk mundet me shti dreqin ne shishe!!
Duhet me qene femer e bukur atraktive se per ndryshe ska me mujt as me shikue e leje me shti ne shishe!!!

Sy_kaltra
27-05-07, 19:43
Cdo femer nuk mundet me shti dreqin ne shishe!!
Duhet me qene femer e bukur atraktive se per ndryshe ska me mujt as me shikue e leje me shti ne shishe!!!

E ku pe din ti qi Selvija nuk asht e bukur ? ahahhahahahha :tongue:

Agolli
27-05-07, 21:16
Kush po dyshon qe jo ?
Une! :tongue:

Sy_kaltra
27-05-07, 21:25
Une! :tongue:

Mos rrej .......:biggrin:

Agolli
27-05-07, 21:26
Mos rrej .......:biggrin:
Pse? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
27-05-07, 21:28
Pse? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

A thash diqka a ?:biggrin:

Agolli
27-05-07, 21:38
A thash diqka a ?:biggrin:
The po rren, degjom! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Femna e ka pyet dreqin, kush je ti dhe cka po don?
Dreqi i ka thone ama msn_in, kjo femna, ej nime se harrova kjo femna e ka emrin Coca''
I ka thone dreqit futu ti ne shishe une ta japi msn_in!
Dreqi e ka ly shishen me voj te ullirit, kopuk mo ahaha dhe osht fut ne shishe ja ka marr msn_in!
E Coca si ka dasht me mbyll shishen i ka rrshit prej dore dhe eshte thy, dreqi ka dal nga shishja dhe ja ka trrus COCES! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
27-05-07, 21:54
The po rren, degjom!
Femna e ka pyet dreqin, kush je ti dhe cka po don?
Dreqi i ka thone ama msn_in, kjo femna, ej nime se harrova kjo femna e ka emrin Coca''
I ka thone dreqit futu ti ne shishe une ta japi msn_in!
Dreqi e ka ly shishen me voj te ullirit, kopuk mo ahaha dhe osht fut ne shishe ja ka marr msn_in!
E Coca si ka dasht me mbyll shishen i ka rrshit prej dore dhe eshte thy, dreqi ka dal nga shishja dhe ja ka trrus COCES! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Euuu plaq ti me COCE e me mens e me shishe e me qa ki krejt he pika te raft hooo :tongue: :tongue: :tongue:

Agolli
27-05-07, 21:59
Euuu plaq ti me COCE e me mens e me shishe e me qa ki krejt he pika te raft hooo :tongue:
UUUUUUUUUUU ty :tongue:

selvija
27-05-07, 22:00
Cdo femer nuk mundet me shti dreqin ne shishe!!
Duhet me qene femer e bukur atraktive se per ndryshe ska me mujt as me shikue e leje me shti ne shishe!!!Ku pe din ti qe smundem...po te shtim qatu ne gruge pushkes ty,,,:rolleyes:

Sy_kaltra
27-05-07, 22:02
UUUUUUUUUUU ty :tongue:


Uhhhh ty tyyy te prekt e mira hoo hahahahaha

Agolli
27-05-07, 22:05
Uhhhh ty tyyy te prekt e mira hoo hahahahaha
Ehe mos em asish asi mos em rrej! :tongue:

Sy_kaltra
27-05-07, 22:06
Ehe mos em asish asi mos em rrej! :tongue:

Qyre ti djali mir ,un skom qa me asish :biggrin: