PDA

View Full Version : Dashuria, Martesa, Tradhtia...!


suzi
22-08-04, 22:28
Pershendetje gjitheve, e hapa kete tema qe ngerthen ne vehte 3 nentema, por qellimi im ishte te dij mendimet e juaja per kete tem.
Pse aq shume dashurojne nje person shume dhe gjithqka endrojme te ndajme me te (sidomos per meshkuj vlen me shume) , mbas dashuris marton ate person edhe mbas martese, zbehet dashurija dhe fillon tradhetia pse pse pse... kjo me intereson ndoshta ka mashkuj qe ju ka ndosh kjo gje , deri sa e kan martu nje femr jan qmend ndoshta mbas saj, dhe mbasi jan martu eshte zbeh ajo dashuri dhe ka fillu tradhetija , ose gjetja e dashnores , qka , qysh , pse ndodh kjo gje...
flm per pergjigje ... :roll: :!: :!: :!:

turisti
23-08-04, 11:13
Nderimet e mija suzi.Tema eshte e shkelqyer,por gjithashtu e rende.Une nuk dua ta zgjati sepse mundemi me bisedue gjane e gjate lidhje me kete teme dhe me replikue shume.Mendimi im eshte ky: TOLERIMI,RESPEKTIMI DHE INTERESAT E PERBASHKĖTA E RUAJNE MARTESEN (ose lidhjen).ĒDO DEVIJIM I KĖTYRE KUSHTĖVE ĖSHTĖ FILLIMI I FUNDIT TĖ MARTESĖS ( ja lidhjes).
Jeni te pershendetur. :wink:

Brikena
23-08-04, 15:10
E dashur Suzi per mua jane vetam meshkujt qe tradhtojne gjithmon

Loloku
23-08-04, 15:18
E dashur Suzi per mua jane vetam meshkujt qe tradhtojne gjithmon

Prandaj femrat aq shume i dojne a!

Gentiana
23-08-04, 16:32
E dashur Suzi per mua jane vetam meshkujt qe tradhtojne gjithmon

Prandaj femrat aq shume i dojne a!

:roll: :roll: :roll: :? :? :?

suzi
23-08-04, 20:16
:roll: Flm , miqe per opinionet tuja, e di qe eshte tem e veshtir e di qe smundemi asgje te ndryshojme ne, se ndoshta bota mashkullore eshte e krijuar e till qe , sado ta ket gruan e bukur sado ta ket shok te jetes , prap se prap ,syri thojne eshte haram dhe lakmojne, ka edhe femra te tilla por eshte nje perqindje e vogel ndersa te mashkujt jan 80% , qe e kan kete veti , apo ndoshta femrat jan magnetike qe ne momentin kur mashkullin e shikojn e e terhekin nejse te fala shume nga une me te mira qao... 8)

GjIlAnAsI_cSi
24-08-04, 14:43
Si gjith mon dihet qe ne Djemt Apo Meshkujt. jemi te shumt qe mundohemi me trathtu nje vajz apo edhe e trathtojm dhe te pakta jan ato Femera qe Trathtojn nje Djal sepse eshte problemi qe femera Dashuron dhe vuan me shum Se Mashkulli , Kshtu qe per me trathtu nje femer nuk eshte aq shum veshtir. Nese un si person i them nje Vajze TE DUA. dhe i jap Fjalen qe nuk do te kemi problem. besoj qe as nje her nuk do te ndodh ndoj Mos marveshje. mes neve dyve. por nese nuk je besnik dhe nuk mundesh me mbajt fjalen kur i jep te Dashures me mire mos merr ne qaf njeri sepse eshte puna qe duhet ta besh mend qe ke me vdes ndoj her. dhe te gjitha i paguan Ateje. Ktu i ben por ateje eshte me me rendesi.

Kaq kisha.

Gjith te mirat.

just 4 fun
24-08-04, 22:06
e nderuara suzi,

si femrat si mashkuj jan te njejte ne kete dukuri "trathtia"

Pse e bejn,
sepse nuk ju hahet pasul per cdo dite, edhe kur te trathosh dike duhet bere tinxa, e eshte ma interesant se sa me burrin/gruan ne krevet.

por femrat kan ma shuMe shance te trathtojn se mashkujt andaj nese jua qet te na trathtojn le te mundohen, se perderisa ata mujn te gjejn nje femer, ne i gjejm 10 mashkuj.

ANDAJ MASHKUJ TE NDERUAR MOS U MUNDONI.

Kaltrina
25-08-04, 07:49
e nderuara suzi,

si femrat si mashkuj jan te njejte ne kete dukuri "trathtia"

Pse e bejn,
sepse nuk ju hahet pasul per cdo dite, edhe kur te trathosh dike duhet bere tinxa, e eshte ma interesant se sa me burrin/gruan ne krevet.

por femrat kan ma shuMe shance te trathtojn se mashkujt andaj nese jua qet te na trathtojn le te mundohen, se perderisa ata mujn te gjejn nje femer, ne i gjejm 10 mashkuj.

ANDAJ MASHKUJ TE NDERUAR MOS U MUNDONI.


:wink:

Kaltrina
25-08-04, 08:00
Si gjith mon dihet qe ne Djemt Apo Meshkujt. jemi te shumt qe mundohemi me trathtu nje vajz apo edhe e trathtojm dhe te pakta jan ato Femera qe Trathtojn nje Djal sepse eshte problemi qe femera Dashuron dhe vuan me shum Se Mashkulli , Kshtu qe per me trathtu nje femer nuk eshte aq shum veshtir. Nese un si person i them nje Vajze TE DUA. dhe i jap Fjalen qe nuk do te kemi problem. besoj qe as nje her nuk do te ndodh ndoj Mos marveshje. mes neve dyve. por nese nuk je besnik dhe nuk mundesh me mbajt fjalen kur i jep te Dashures me mire mos merr ne qaf njeri sepse eshte puna qe duhet ta besh mend qe ke me vdes ndoj her. dhe te gjitha i paguan Ateje. Ktu i ben por ateje eshte me me rendesi.

Kaq kisha.

Gjith te mirat.

hahaha me fal po per cilat vajza e ke fjalen se per keto te shekullit 21 jo, po hajt djali i mire se ti po rrnojshe ne koherat e lashta hajde ti ne Prishtine e kqyre kush po vun tash e tutje, svujne ma femrat po mashkujt :P
pershendetje

Tomori
25-08-04, 14:34
hahaha me fal po per cilat vajza e ke fjalen se per keto te shekullit 21 jo, po hajt djali i mire se ti po rrnojshe ne koherat e lashta hajde ti ne Prishtine e kqyre kush po vun tash e tutje, svujne ma femrat po mashkujt :P
pershendetje[/quote]

I love you more than yesterday-less than tomorrow
I love you more than yesterday-less than kaltrina

Kaltrina
25-08-04, 14:43
hahaha me fal po per cilat vajza e ke fjalen se per keto te shekullit 21 jo, po hajt djali i mire se ti po rrnojshe ne koherat e lashta hajde ti ne Prishtine e kqyre kush po vun tash e tutje, svujne ma femrat po mashkujt :P
pershendetje

I love you more than yesterday-less than tomorrow
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]


Dmth Tomori pajtohet me mua apo?

pershendetje

Tomori
25-08-04, 16:26
hahaha me fal po per cilat vajza e ke fjalen se per keto te shekullit 21 jo, po hajt djali i mire se ti po rrnojshe ne koherat e lashta hajde ti ne Prishtine e kqyre kush po vun tash e tutje, svujne ma femrat po mashkujt :P
pershendetje

I love you more than yesterday-less than tomorrow
I love you more than yesterday-less than kaltrina


Dmth Tomori pajtohet me mua apo?

I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]
I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]

I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]

I love you more than yesterday-less than kaltrina[/quote]

Barbaroza
26-08-04, 16:38
Pershendetje gjitheve, e hapa kete tema qe ngerthen ne vehte 3 nentema, por qellimi im ishte te dij mendimet e juaja per kete tem.
Pse aq shume dashurojne nje person shume dhe gjithqka endrojme te ndajme me te (sidomos per meshkuj vlen me shume) , mbas dashuris marton ate person edhe mbas martese, zbehet dashurija dhe fillon tradhetia pse pse pse... kjo me intereson ndoshta ka mashkuj qe ju ka ndosh kjo gje , deri sa e kan martu nje femr jan qmend ndoshta mbas saj, dhe mbasi jan martu eshte zbeh ajo dashuri dhe ka fillu tradhetija , ose gjetja e dashnores , qka , qysh , pse ndodh kjo gje...
flm per pergjigje ... :roll: :!: :!: :!:

Pershendetje Suzi.
Eshte me se e vertete se pikerisht meshkujt jane te tille,ashtu siq i ke pershkruar ti.Gjithmone kane deshire ta hulumtojne te panjohuren,per ta secila femer eshte enigme,nje ekuacion i panjohur.Pastaj shpejt ngopen edhe me nje gje qe ndoshta e kane deshiruar dhe pritur me vite,per dallim nga vajzat qe nuk u intereson te "hulumtojne"aq!

Gentiani
26-08-04, 18:02
Ha, hahahaaaaaa, ndoshta edhe pėr faktin se u intereson Matematika dhe nuk dėshirojnė tė mbetet asnjė ekuacion i pazgjidhur! :lol: :lol: :wink:

Mos harroni, se meshkujt kanė qenė Matematicientėt mė tė njohur, duke iu falėnderuar enigmave dhe nė kėrkim tė zgjidhjes sė atyre me njė tė panjohur, e pastaj me nga dy, tri e mė shumė tė panjohura, deri sa i kanė njohur pastaj, nisu nga fillimi edhe njė ekuacion tjetėr, qė nuk ka mbetur pa zgjidhur :lol: :lol: :wink:

Suzi, mėsoj ekuacionet, pastaj e kupton shkėlqyeshėm teorinė e pse-sė qė ke parashtruar :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

MemphiSx
27-08-04, 08:20
Ka shum meshkuj qe vuajn mbas nje femre e kur te ja arrin qellimit mandej behen si te painteresuar per ate vajz

Kjo eshte nje dobesi e madhe e djemve sepse siq Tha Gentiani duhet me provu 3 apo 4 deri sa ta gjen numrin e vet

Une nuk mendoj si Gentiani sepse kur e don nje vajze e vuan mbas saj ski nevoje me provu tjera

Ma e perafert eshte sepse ai djale nuk eshte i gatshem per finalizim don me thone per martes edhe krijim te familjes dhe detyrohet qe te tradheton ate me tjera vetem e vetem qe te shkon deri te ndarja :)

suzi
27-08-04, 13:17
:roll: barbaroza me pelqej mendimi yt i drejt ishte , edhe pse je mashkull e ke thon ate qka eshte e vertete , e paaritshmja gjithmon twe duket e embel e shijshme dhe ma e vlefshme, :roll:

Tomori
27-08-04, 13:32
:roll: barbaroza me pelqej mendimi yt i drejt ishte , edhe pse je mashkull e ke thon ate qka eshte e vertete , e paaritshmja gjithmon twe duket e embel e shijshme dhe ma e vlefshme, :roll:

Kjo esht vetem nje UTOPI
por sikur tja arinit te paaritshmen si dot vepronit a do ta kishit shijuar siq thuani ju duket e embel e shishme dhe ma e vlevshme???

Barbaroza
27-08-04, 14:18
:roll: barbaroza me pelqej mendimi yt i drejt ishte , edhe pse je mashkull e ke thon ate qka eshte e vertete , e paaritshmja gjithmon twe duket e embel e shijshme dhe ma e vlefshme, :roll:

Suzi,te pershendes edhe une ty,por jam femer e jo mashkull!

Brikena
27-08-04, 15:12
vec me vjen inat se sme ka rastis asnjeher te tallem me nje shqiptar se ato i kam fiksim kur na bejn si macho...
pa kto italianet i kam be me fol me vete...
nganjeher me vjen edhe keq se kur e shikon tjetrin qe te do me gjith zemer e ti tallesh me te... po as nuk me intereson... fundja fundit kush i tha te dashurohet me mua??

Brikena
27-08-04, 15:15
upssssssss sorryyyyyyyyyy se kto llafe i kisha per ke nje forum tjeter :cry: [/i][/u][/b]

Gentiani
27-08-04, 16:37
Ka shum meshkuj qe vuajn mbas nje femre e kur te ja arrin qellimit mandej behen si te painteresuar per ate vajz

Kjo eshte nje dobesi e madhe e djemve sepse siq Tha Gentiani duhet me provu 3 apo 4 deri sa ta gjen numrin e vet

Une nuk mendoj si Gentiani sepse kur e don nje vajze e vuan mbas saj ski nevoje me provu tjera

Ma e perafert eshte sepse ai djale nuk eshte i gatshem per finalizim don me thone per martes edhe krijim te familjes dhe detyrohet qe te tradheton ate me tjera vetem e vetem qe te shkon deri te ndarja :)

Ēka tha Gentiani duhet me provu 3 apo 4 deri sa ta gjen numrin e vet ??!!! ta solla edhe njėherė kėtu se ēka ka thėnė Gentiani!

Unė e pata fjalėn pėr ekuacione, e nuk ėshtė faji i Gentianit qė MemphiSx tė panjohurės X i dha parametrin X= vajzė :wink: :wink: :lol: dhe deshi ta faturojė se Gentiani tha kėshtu http://www.mainzelahr.de/smile/janein/nein1.gif http://www.mainzelahr.de/smile/janein/nein1.gif

po pra, nuk mendove si Gentiani pėr ekuacione, e dole mi shtove fjalėt se kam thėnė... ēka nuk kam thėnė. :wink: :wink:

Ha, hahahaaaaaa, ndoshta edhe pėr faktin se u intereson Matematika dhe nuk dėshirojnė tė mbetet asnjė ekuacion i pazgjidhur! :lol: :lol: :wink:

Mos harroni, se meshkujt kanė qenė Matematicientėt mė tė njohur, duke iu falėnderuar enigmave dhe nė kėrkim tė zgjidhjes sė atyre me njė tė panjohur, e pastaj me nga dy, tri e mė shumė tė panjohura, deri sa i kanė njohur pastaj, nisu nga fillimi edhe njė ekuacion tjetėr, qė nuk ka mbetur pa zgjidhur :lol: :lol: :wink:

Suzi, mėsoj ekuacionet, pastaj e kupton shkėlqyeshėm teorinė e pse-sė qė ke parashtruar :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

swet_beni
28-08-04, 16:13
tung suzi mua me pėlqej tema jote ėshtė mjaft e qelluar por me vjen keq se nuk di si te pergjigjem sepse ende nuk jam i martuar por si do qe te jetė pėr mua ata djema qe e bejn atė punė i quajė tradhėtar tung e kalofsh bukur ....

suzi
30-08-04, 20:16
[color=orange]me fal barbaroza , ndoshta kam mendu me shenu per memfis Ldk k , se me pelqej mendimi korrekt i tij edhe pse mashkull e ka pranu realitetin q eju ndodh ... :cry:
o Gentian :shock: o lazdran , ti me ate matematik ma ke lodhe temen shume hahah, o tarzan a din te qe Pse-se ne i dim pergjigje ne femrat po ju ose ata mashkuj qe i bejen keto sende nuk i din,pse i bejen , jam e sigurt qe shumica e mashkujve qe tradhtojne nuk e din pse tradhtojne , qaty qendron problemi, se fundja ata qe tradhtojne se pari tradhtojne veten , ndjenjat e tyre , trupin e tyre , mendjen e tyre, e tek mandejna palen tjeter , po mendoj se i dobeti i ben keto sendi negative ...ai qe eshte i forte qe ka karakter mashkulli ai nuk e tradhton veten as tjeret, te paket jan ata ... :lol: :lol:

Tomori
30-08-04, 21:25
me fal barbaroza , ndoshta kam mendu me shenu per memfis Ldk k , se me pelqej mendimi korrekt i tij edhe pse mashkull e ka pranu realitetin q eju ndodh ... :cry:
o Gentian :shock: o lazdran , ti me ate matematik ma ke lodhe temen shume hahah, o tarzan a din te qe Pse-se ne i dim pergjigje ne femrat po ju ose ata mashkuj qe i bejen keto sende nuk i din,pse i bejen , jam e sigurt qe shumica e mashkujve qe tradhtojne nuk e din pse tradhtojne , qaty qendron problemi, se fundja ata qe tradhtojne se pari tradhtojne veten , ndjenjat e tyre , trupin e tyre , mendjen e tyre, e tek mandejna palen tjeter , po mendoj se i dobeti i ben keto sendi negative ...ai qe eshte i forte qe ka karakter mashkulli ai nuk e tradhton veten as tjeret, te paket jan ata ... :lol: :lol:

[color=darkblue]hehehe Suzi ti vetem mendon te mendojshe eshte mire por si mundesh te mendojshe pa e shijuar ket pune???hahahaha

Barbaroza
31-08-04, 16:32
[color=orange]me fal barbaroza , ndoshta kam mendu me shenu per memfis Ldk k , se me pelqej mendimi korrekt i tij edhe pse mashkull e ka pranu realitetin q eju ndodh ... :cry:
o Gentian :shock: o lazdran , ti me ate matematik ma ke lodhe temen shume hahah, o tarzan a din te qe Pse-se ne i dim pergjigje ne femrat po ju ose ata mashkuj qe i bejen keto sende nuk i din,pse i bejen , jam e sigurt qe shumica e mashkujve qe tradhtojne nuk e din pse tradhtojne , qaty qendron problemi, se fundja ata qe tradhtojne se pari tradhtojne veten , ndjenjat e tyre , trupin e tyre , mendjen e tyre, e tek mandejna palen tjeter , po mendoj se i dobeti i ben keto sendi negative ...ai qe eshte i forte qe ka karakter mashkulli ai nuk e tradhton veten as tjeret, te paket jan ata ... :lol: :lol:

Edhe nje pershendetje e madhe per ty Suzi.Cdo here shkruan sikur te te dirigjoja une.Kemi te njejtat ide!
Kalo bukur!

Barbaroza
31-08-04, 16:36
me fal barbaroza , ndoshta kam mendu me shenu per memfis Ldk k , se me pelqej mendimi korrekt i tij edhe pse mashkull e ka pranu realitetin q eju ndodh ... :cry:
o Gentian :shock: o lazdran , ti me ate matematik ma ke lodhe temen shume hahah, o tarzan a din te qe Pse-se ne i dim pergjigje ne femrat po ju ose ata mashkuj qe i bejen keto sende nuk i din,pse i bejen , jam e sigurt qe shumica e mashkujve qe tradhtojne nuk e din pse tradhtojne , qaty qendron problemi, se fundja ata qe tradhtojne se pari tradhtojne veten , ndjenjat e tyre , trupin e tyre , mendjen e tyre, e tek mandejna palen tjeter , po mendoj se i dobeti i ben keto sendi negative ...ai qe eshte i forte qe ka karakter mashkulli ai nuk e tradhton veten as tjeret, te paket jan ata ... :lol: :lol:

[color=darkblue]hehehe Suzi ti vetem mendon te mendojshe eshte mire por si mundesh te mendojshe pa e shijuar ket pune???hahahaha

Nuk eshte e thene se duhet gjithnje te shijosh diqka per ta kuptuar,por ta ndjejsh ne veten tende,ne shpirtin tend,mjafton kjo!

Murgesha
31-08-04, 17:42
Pershendetje gjitheve, e hapa kete tema qe ngerthen ne vehte 3 nentema, por qellimi im ishte te dij mendimet e juaja per kete tem.
Pse aq shume dashurojne nje person shume dhe gjithqka endrojme te ndajme me te (sidomos per meshkuj vlen me shume) , mbas dashuris marton ate person edhe mbas martese, zbehet dashurija dhe fillon tradhetia pse pse pse... kjo me intereson ndoshta ka mashkuj qe ju ka ndosh kjo gje , deri sa e kan martu nje femr jan qmend ndoshta mbas saj, dhe mbasi jan martu eshte zbeh ajo dashuri dhe ka fillu tradhetija , ose gjetja e dashnores , qka , qysh , pse ndodh kjo gje...
flm per pergjigje ... :roll: :!: :!: :!:

Suzi per fillim te pershendes.
Me vjen keq se vetem tani po e shoh ket temen shum te qelluar qe pasket hapur.
Per mendimin tim mashkulli tradheton edhe kur eshte i martuar nga nje dashuri e cmendur, se jane te pangopur kurre.
Pse eshte keshtu?
Vajza te cilen e dashurojne dhe vendosin ta martojne, i cmend, kane deshire ta posedojne, kane deshire ta ledhatojne, mirepo shume shpejt ndodh qe mashkulli ndjen nje pasiguri ne vetvete,pasiguri ne dashurine e vet. Don qe me cdo kusht ta shoh veten sa eshte i afte, don te fitoj sigurine se asgje ska ndryshuar ne jeten e tij edhe pse eshte martuar. Aq shume kaperthehet nga keto mendime sa qe ne rastin e pare qe i ipet patjeter do te tradhetoje. Kur e sheh se eshte e vertet qe asgje spaska ndryshuar ne jeten e tyre vazhdojne te shkojne me tjera, pa i brere ndergjegjja, dhe si ti breje ajo e shkret ndergjegje qe se posedojne, kur te tillet e shofin veten se i takon te tradhetoj gruan, se fundi i fundit ai eshte burre dhe te gjitha i falen.
Keta njerez per mendimin tim nuk posedojne karakter. Nuk i bren ndergjegjja te bejne sex me te dashuren dhe me ate trup te ndyre nga tradhetia kthehen ne shtratin bashkeshortor dhe bejne sex edhe me gruan.
A s“eshte kjo neveritese?
Ne fund fare nuk jane te gjithe te tille, ka edhe mashkuj te ndershem por shume rralle.
Mashkull i ndershem per mendimin tim eshte ai qe kurr ne jete nuk i jipet qofte edhe nje shanse e vetme te tradhetoj.

Barbaroza
31-08-04, 18:08
Po pra Murgesha,pajtohem edhe me ty 100%!

Gentiani
31-08-04, 18:14
[color=orange]me fal barbaroza , ndoshta kam mendu me shenu per memfis Ldk k , se me pelqej mendimi korrekt i tij edhe pse mashkull e ka pranu realitetin q eju ndodh ... :cry:
o Gentian :shock: o lazdran , ti me ate matematik ma ke lodhe temen shume hahah, o tarzan a din te qe Pse-se ne i dim pergjigje ne femrat po ju ose ata mashkuj qe i bejen keto sende nuk i din,pse i bejen , jam e sigurt qe shumica e mashkujve qe tradhtojne nuk e din pse tradhtojne , qaty qendron problemi, se fundja ata qe tradhtojne se pari tradhtojne veten , ndjenjat e tyre , trupin e tyre , mendjen e tyre, e tek mandejna palen tjeter , po mendoj se i dobeti i ben keto sendi negative ...ai qe eshte i forte qe ka karakter mashkulli ai nuk e tradhton veten as tjeret, te paket jan ata ... :lol: :lol:

Nuk ėshtė mbetur as pėr ekuacione tė shkruaj njeriu, se saora ta faturojnė tė gjitha tė bėrat edhe tė pabėrat !!! http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif

Po a ??? Ja tregoj unė atij MemphiSx tė LDK-sė, a merr votė pėr LDK-nė e tij nga Gentiani :lol: :lol: :lol:

Ėshtė shumė e kjartė Suzi, se MemphiSx ka dashur tė bėjė elektorat pėr vehte dhe ua ka pėrshtatė mendimet, ashtu si dėshironi ju :wink: :lol:

po unė pėr Matematikė e pata fjalėn, e nuk pėrmenda tradhėtinė askund, ani "ju qė bėni asi sende"?!! http://www.mainzelahr.de/smile/beleidgit/motzz.gif hajde unė qė shkruajta po Lazdrani, ēfarė tė bėri moj qė edhe atė e fute kėtu?! :lol: :lol: ndoshta nuk e ka lexuar Murgesha gabim, se mendon se fjala ėshtė pėr Lazdranin e paska me plasur sherri si po e shohė :wink: :lol: :lol:

Kush ta lodhi temėn Matematikė mori Suzi ? jo nuk shkruaj mė Matematikė kėtu, se ēka i kishe fjalėt edhe ti :wink: :lol: po temėn e kishe pasur tė lodhur vehtė Nuk ėshtė mbetur as pėr ekuacione tė shkruaj njeriu, se saora ta faturojnė tė gjitha tė bėrat edhe tė pabėrat !!! http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif

Po a ??? Ja tregoj unė atij MemphiSx tė LDK-sė, a merr votė pėr LDK-nė e tij nga Gentiani :lol: :lol: :lol:

Ėshtė shumė e kjartė Suzi, se MemphiSx ka dashur tė bėjė elektorat pėr vehte dhe ua ka pėrshtatė mendimet, ashtu si dėshironi ju :wink: :lol:

po unė pėr Matematikė e pata fjalėn, e nuk pėrmenda tradhėtinė askund, ani "ju qė bėni asi sende"?!! http://www.mainzelahr.de/smile/beleidgit/motzz.gif hajde unė qė shkruajta po Lazdrani, ēfarė tė bėri moj qė edhe atė e fute kėtu?! :lol: :lol: ndoshta nuk e ka lexuar Murgesha gabim, se mendon se fjala ėshtė pėr Lazdranin e paska me plasur sherri si po e shohė :wink: :lol: :lol:

Kush ta lodhi temėn Matematikė mori Suzi ? jo nuk shkruaj mė Matematikė kėtu, se ēka i kishe fjalėt edhe ti :wink: :lol: po temėn e kishe pas lodhur vehtė moj Suzi :lol: :lol:
Dashuria, Martesa, Tradhtia...! pėr cilėn me ia nisė mė sė pari me diskutuar? unė desha tė kyēem dhe morra njė shembull, kur ec e priti e ndali pastaj :lol: :lol:

tani seriozisht, po pata kohė, do tė kyēem mė shumė dhe kam pėr ta lodhur dhe rraskapitur temėn, por jo me fjalė tė qėlluara dhe tė dėgjuara, por me gjėra tė cilat janė tė studjuara, se pse ndodhė kjo dukuri ?! por jo vetėm tek meshkujt, por edhe te femrat gjithashtu!

Gentiani
31-08-04, 18:17
Matematika si duket i pati pėrsėri fajet, se e llogariti 2x :lol: :wink:

P.S.nuk e dijė as vehtė si ndodhi, por sido qė tė jetė deri herėn tjetėr...


Gentiani

suzi
31-08-04, 21:28
:lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
oooooooooooooo Gentian hahahah ku qka ishe kon ti seni iiii mire normal. hej care une temen se kam te lodhet po kjo eshte ore dashurije dhe jo ore matematike, dashurija me matematik jan si nata me dite hahaha ... :evil: :evil: :wink:

Gentiani
31-08-04, 21:45
:lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
oooooooooooooo Gentian hahahah ku qka ishe kon ti seni iiii mire normal. hej care une temen se kam te lodhet po kjo eshte ore dashurije dhe jo ore matematike, dashurija me matematik jan si nata me dite hahaha ... :evil: :evil: :wink:

Kush po tė thotė suzi! jo si nata me ditė po pa e dijtė matematikėn, nuk ke gjasa me arritė as te semestri i parė dashurisė :lol: :lol: :lol:

Ja shembuj se dashuria e matematika shkojnė bashkė, shembuj nga disa nga temat e inicuara te forumi i dashurisė :wink:

Dashuria E Parė! kjo ėshtė Matematikė e gjallė, ske ku e qon mė :wink:
Mosha Ideale e Marteses!!!
Pse po rritet % e ndarjeve martesore ??
Sa mund ti besoni nje mashkulli? don tė thotė sa herė apo si! :wink: :lol:
SA MUNDET NJĖ DASHURI E RE TĖ MĖNJANOJĖ NJĖ TJETĖR ???? sa herė a? :lol: :lol:
Kur mendoni ju se dashuria ėshtė e Kompletuar 100%? etj, etj, etj!

Ta shkruajta unė pa vesvese, se kam me ta spjeguar teorinė e ekucioneve ha,hahahaaaaaaaa

Pėrshėndetje dhe kalofsh bukur!

Gentiani

nitushe
09-09-04, 15:19
po nashta se knaq burrii ne shtrat aq sa duhet grun edhe e tradhton tani e njoh une nje rast kur gruja e tradhton burrin e vet me burrin e shoqes ma te ngusht :(