PDA

View Full Version : FEMRA


Mergimtari_04
23-08-04, 09:01
(Ne rastin martesor )Mendoni qe te jete gruaja me e mire se burri apo e kunderta.[/list]

aferdita
23-08-04, 09:04
Te pershendes Mergimtari_04

mendimi im eshte se te dy palet duhet te sillen mire mesveti e jo vetem gruaja apo burri, nese don qe martesa te jete se si duhet.............

mickoja
23-08-04, 09:08
Te pershendes Mergimtari_04

mendimi im eshte se te dy palet duhet te sillen mire mesveti e jo vetem gruaja apo burri, nese don qe martesa te jete se si duhet.............ashtu dhe mendimi im čsht :!:

turisti
23-08-04, 09:20
Pershendetje Mergimtar_04. Me rendesi eshte qe relacioni njerzor i tyre te jet i pershtatshem.

BUKURIA ĖSHTĖ E KALUESHME. :wink:

Mergimtari_04
23-08-04, 19:57
[/quote] Pershendetje Aferdita!

Me fal por une po mendoj nga bukuria cili mendoni qe te jete me i mire ?pamvaresisht se bukuria nuk luan rol shume ne lidhjet martesore per mendimin tim

Tomori
24-08-04, 13:31
-Un them se bukuria lun rrol vendimtar ne lidhjen martesore

suzi
25-08-04, 17:34
8) une mendoj qe bukurija eshte primare per gjithqka, por ajo qka eshte vendimtare eshte menqurija . keshtu qe menqurija eshte arma me e forrte e nje femre ose mashkulli ... kemi sot ne bot shume femra ose meshkuj jo te bukur por kan mendje te bukur te ndritur dhe jan sot number one... bukurija oshte super diqka po prap mendja mbi te gjitha dituria.... 8) 8)

Mergimtari_04
25-08-04, 22:04
8) une mendoj qe bukurija eshte primare per gjithqka, por ajo qka eshte vendimtare eshte menqurija . keshtu qe menqurija eshte arma me e forrte e nje femre ose mashkulli ... kemi sot ne bot shume femra ose meshkuj jo te bukur por kan mendje te bukur te ndritur dhe jan sot number one... bukurija oshte super diqka po prap mendja mbi te gjitha dituria.... 8) 8)


Te pershendes Suzi

Dhe te falenderoj per mendimin qe ke dhane, eshte nje mendim shume i drejt dhe i sakte. Ashtu mendoj edhe une

turisti
27-08-04, 12:29
Tung Mergimtari_04 Une mendoj-e kunderta: Burri me i keq se gruaja. :wink: :wink: :wink:

suzi
30-08-04, 20:57
o turist avanturist hahah ,,, hej edhe une pajtohem kur thu se gruja ma e bukur
edhe une kam qef me mar burin ma te keq se vet, sma kqyr keerkush hahahah burin mendoj , kryesorja le te jet i menqur dhe te knaqem me te ne ndej ne shoqeri ne blla blla... e per tjeret ska rendesi... :lol:

Tomori
30-08-04, 21:02
o turist avanturist hahah ,,, hej edhe une pajtohem kur thu se gruja ma e bukur
edhe une kam qef me mar burin ma te keq se vet, sma kqyr keerkush hahahah burin mendoj , kryesorja le te jet i menqur dhe te knaqem me te ne ndej ne shoqeri ne blla blla... e per tjeret ska rendesi... :lol:

obobu si bre .....per tjeter sen ska rendesi ...sjam tue te kuptue

suzi
30-08-04, 21:06
po de me rendesi eshte tmi plotesoj kishtete e cekura aty ne shkrim , do me thon ska rendesi te jet i bukur se fjala ishte per bukurin, kam qef une te jem me e bukur se ai , tarzani hahahah :lol: :P

suzi
30-08-04, 21:08
tomorr eshte me mire te kuptosh se te dish keshtu kam lexu thanje nga dijetaret, keshtu qe po kam frike kur thu se skuptoj hm... :(

turisti
02-09-04, 15:39
o turist avanturist hahah ,,, hej edhe une pajtohem kur thu se gruja ma e bukur
edhe une kam qef me mar burin ma te keq se vet, sma kqyr keerkush hahahah burin mendoj , kryesorja le te jet i menqur dhe te knaqem me te ne ndej ne shoqeri ne blla blla... e per tjeret ska rendesi... :lol:
Pershendetje -suzi -.
Muhabeti eshte qka eshte. Nese bashkeshortoret nuk e bijne relacionin e vet deri aty te jesin edhe shoke edhe burr dhe grua,ateherit po e konsiderojkan partnerin si - objekt seksual - . :wink:

nitushe
09-09-04, 15:11
ma mire valla me kane gruja ma e bukur sesa burri se tani ai e rrit mendjen :twisted: