PDA

View Full Version : Hej lexojeni se do kenaqeni duke u qesh hahahahahahaha.


Kullerka
23-08-04, 13:43
Semafori i kuq

1.Nje polic i komunikacionit qe sapo kishte kryer kursin per polic ,
e ndal nje autoveture dhe i drejtohet shoferit :
A nuk e verejte driten e kuqe te semaforit ?
Ate e pashe por nuk te pash ty ia kthen ai.


I semuri


2.Nena e brengosur per shendetin e djalit te semure e pyet-
Fisnik ku te dhemb?
Gjithkund
Po ku me se shumti?
Pergjigjet-Ne shkoll.


Detyrat e shtepise>>>

3.Mesuesja pyet?
Lulzim pse nuk i ke kryer detyrat Lulzimi pergjigjet i kam kryer
Msusja>si i ke kryer kur faqja e fletores tende eshte gjithe e paster.
Lulzimi pergjigjet>I kam kryer me mend oj mesuese :roll:

Levdata

4.Ademi>Baba,sot mesuesja me lavderoi para gjithe nxenesve !
Shume mir bir,Eja te perqafoj !Po qfare tha ajo per ty ?
Tha se midis zhurmaqave te medhenje te klases une jam me zhurmadhi....

Gazeta

5.Vogelushja e frikesuar vrap futet ne kuzhine dhe i drejtohet nenes:
-Nene ,babai po ha gazeten!
Nena ia kthen :Ani bije ajo gazete eshte e dites se djeshme......

Numerimi

6.Mesuesja:Bekim a mund te numerosh pese kafshe te egra
Bekimi :pomesuese natyrisht
Ujku,Dhelpra dhe tri arusha....

Milingona dhe elefanti

7.Nje dite e bukur pranverore dolen ne shetitje elefanti dhe milingona ishte e lumtur qe kishte elefantin mik dhe gjate bisedes i tha:Shih ore mik kur ne ecim dridhet toka .
Le ta dine tere banoret e pyetllit se kushe jemi ne....

Zezaku..

8.Na ishte nje shqiptar,ai nuk kishte par njerez zezak.nje dite shqiptari shkon ne nje restorant dhe an 5 sane me grosh,dhe kur kalon ne nje sokak i vin gazrat dhe lishon nje pordh te madhe.kur papritmas mbrapa kishte nje zezak,dhe shqiptari thot : u kuku nona jeme,e paskam djeg njeriu

babai dhe biri

9.E pyet djali, babi: "babi a ma jep kerrin" dhe babi ai kthen : - O bir, per qka i ke komt? - kurse djali thote... Te majten per fren, kurse te djathten per gaz

Arditi
10.Ka kan arditi edhe bledari edhe i kan pa hajnat tu viedh me ni shitore i thot bledari arditit shko thirre 92 shkon arditi e kthehet bledari:a e thirre 92 arditi:jo e thirra 29 bledari:a te thash 92-shin po e thirra 29 me dal policia prej permasit e i zan ma leht.


Gruaja me tre vet


11.Kthehet burri pak mė herėt nė shtėpi, ku e takon gruan me tre tė njohur nė shtrat: - Tung, tung, tung, - i pėrshėndet nga dera. - E more i huptė, - ia kthen gruaja, - mua mė harrove, a?!


Ibrahimi

12.Cingerron telefoni ne shtepin e /Ibrahimit Lajmrohet gruaja eIbrahimit .Dhe nje femen, miredita a eshte shpia e Ibrahimit ? Kush po e kerkon? Nje shoqe e klases. Pse po rren, Ibrahimi kurr nuk ka shku ne shkolle kurre kurva e dreqit

Lexojeni :wink:

Microsoft
24-08-04, 03:57
mik mik :p

Kullerka
24-08-04, 12:28
Qka op thu mikroskoft??

Nje Italian se bashku me gruan e tij emigruan ne USA. Mbas disa vitesh ato u bene qytetare Amerikane.
Kur po ktheheshin nga ceremonia burri i tha:-Maria,Maria me ne fund
dhe ne u beme Amerikane.
Gruaja nxori nga canta e saj nje perparese dhe ja lidhi te shoqit ne qafe dhe i tha:-Shkelqyeshem, tani ti laji enet.

Nje varrpunues po hapte nje varr.Pasi mbaroi se germuari beri te dilte nga gropa po nuk dilte dot ,sepse theu ishte shume i bute dhe themohej.Filloi te kerkonte ndihme por vetem heshtja mbreteronte kudo.Ndodhi qe nje i dehur po kalonte aty afer dhe degjoi kete te shkrete qe theriste:-Ndihme,po ngrij se ftohti.
I dehuri u afrua dhe filloi te hidhte dhe ne gropen e hapur dhe tha:--S'eshte aspak per tu cuditur,ty s'te paskan mbuluar me balte

Merry shkoi tek Majori dhe po i lutej per te shoqin qe ta lironin nga burgu.
-Pse eshte futur burri juaj ne burg?
-Sepse vodhi nje buke- Thote Merry
-Si duket eshte babai mire?
-te them te drejten eshte shume i keq.Pi, rreh kalamajte humb parate ne bixhoz.......
-Atehere perse e doni ta keni perseri ne shtepi?
-Sepse nuk kemi buke.

Marv_pimp
26-08-04, 19:14
kullerka ma e rima je loqka jem.kuku tkisha hanger krejt e ma se shumti aty ne mes te kembeve.pershendetje nga marvini usa

Kullerka
27-08-04, 13:05
Hehehe marvini_pimp flm.per komliment"kuku t'kisha hanger midis kamve"a asht humori yt a??hehe loqki te pershendes :wink:

byeee :!: :!:

Marv_pimp
27-08-04, 23:27
kullerka po de qaty tkisha hanger ma se shumti hahahaahha

Kullerka
28-08-04, 15:51
Jo de Marvin un stkisha lan meme hanger bash qaty hehehhe kalofshe interesant! :wink:

Tomori
28-08-04, 16:07
Jo de Marvin un stkisha lan meme hanger bash qaty hehehhe kalofshe interesant! :wink:
hehehe normal se nuk e len me t"hanger bash qaty se ska met gjo per hanger se asht honger o Marvino pranaj thot qekshtu leje at pun se ska met gjo krejt asht e hongerme hahahaha

boy&beach
28-08-04, 20:16
Nje polic i komunikacionet rrugor ndal nje vetur
dhe ju drejtohet shoferit pse imban dritat egjata
ne pik te dites ju drejtohet shoferi pse shoku polic
mos jan tu rregjistru nsahat tan.

Kullerka
28-08-04, 20:26
tung tomori a je mir eheh kush pote thot be se asht hanger hehe jo vallah hiq.mos tanin se von ka me kerku dikush hehehehe :!:


:!: boy&beach :!:
hehhe shum i mir ky humori te pershendes shum shoki kalofshe interesant!!byeeeeeeeee :wink: :wink: byeeeeeeeeeeee :wink: :wink:

Tomori
28-08-04, 21:13
[quote="Kullerka"]tung tomori a je mir eheh kush pote thot be se asht hanger hehe jo vallah hiq.mos tanin se von ka me kerku dikush hehehehe :!:

hehehe po qfar tkerkume moj kullerk po ti e din se ke na shqiptaret nuk e lam punen ner qaty me met aj mall veq me ndejte a je nvete po ktu te hame ne me gjith patika!!! e leje ma at senden qe esht ner kome hahahaha ku po jetone ty a skandinavi hahaha qe me met pa hanger

Kullerk te pershendes o shoqe e nderuar metvertet humori mir hahahaha interesant a si thua ty se per thonger dot hahet se sben hahahaha

Kullerka
28-08-04, 22:00
heheheh tomorri mirr e ke vallah op nejse un op thom se marvini s'ka shana me kerku pak e lemo me hanger heheheh leti kercasin zorrt niher heheh e lete jet pa honger san..

Po po shum humor :wink: interesant asht bo Tomor hehe s'ma han kush mu a?mpuqq :!: :!: :wink:

Tomori
28-08-04, 22:14
hehehe qfar Marvini ner sa dvine aj i shkreti prej Amerikes ktu gjdo gjo ka maru hahahaha o mister Marvini ri akje ku je bre vlla sa kot me u shpenzu me ardhe se mir e ka Kullerka nuk ka shans!!! jo se sdon e shkreta me ta dhone mos i ze faje Kullerkes por problemi ashte te ne si bre buri dheut me ta lon ty me ardhe me ja honger kullerkes qy qy po nuk asht hamburger o zotni se per te honger ja ham ne se edhe tjeter pune sna ka mete veq kjo e hangermja smiremi me biznis ne o Marvin ne miremi veq me honger naj sen ner kom se e kemi pas si hobi e tash vallahi e kemi profesion ...oj kullerk mknaqe kadal para se me ta honger prap ty hudh pak biber a bon hahahaha

Po Poshum humor :wink: interesant asht bo Kullerk ta ha un a?mpuqq

Marv_pimp
29-08-04, 17:39
Ej tomori kadal bre burre se sje te nxan kullerken prej dardanis as ti as une.kadal se shpejt u nxeve
kullerka loqki mpuqqqqqqqqq 1 her se ma e mira je


aty ne mes kamve mos e le kan me hanger se vi une e ha prej amerike se mka marr malli per asi kosovar ahahh tung tung kalofshi mir kullerka&tomori

Kullerka
01-09-04, 09:11
Hehehe tomori po thu deri sa te vjen marvini prej usa e hajn a???hehehe
hahahah Vallah po ju djemt ja keni nis me u lazdru heheheh
hahahha jo bibber po krypa i shkon ma shum jo mor qfarte ma i shishem pa kryp e pa san hahahha :roll: kalofshe mir tomori heheheh
blma do bber se te duhet se mate mir asht me biber mir ja paske qellu ti a??byeeeeeeeebyeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:Arvini_pimp loqki edhe ti flm.per mpuq..mpuq..edhe prej meje :wink:
Mir e ke se kullerkenm se nzut kurrnnkoni prrej dardanis bile apet tmori ma ngat ma leht e ka po ti shum lerg hehehhehehe :!:

edhe ju mpuqqqqqqqqq..se mate miret jeni marvini edhe tomori hehehehhe
hey nese menon se te ka mar malli per asi kosovaresh ke boll vallah edhe ne amerik e mos e prit qastin me ardh ne kosov kur ma leht e ke me kry ate pun ne amerik.............


tung tung kalofshit mir tomori&marvini_pimp

Tomori
01-09-04, 10:02
Hehehe tomori po thu deri sa te vjen marvini prej usa e hajn a???hehehe
hahahah Vallah po ju djemt ja keni nis me u lazdru heheheh
hahahha jo bibber po krypa i shkon ma shum jo mor qfarte ma i shishem pa kryp e pa san hahahha :roll: kalofshe mir tomori heheheh
blma do bber se te duhet se mate mir asht me biber mir ja paske qellu ti a??byeeeeeeeebyeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:Arvini_pimp loqki edhe ti flm.per mpuq..mpuq..edhe prej meje :wink:
Mir e ke se kullerkenm se nzut kurrnnkoni prrej dardanis bile apet tmori ma ngat ma leht e ka po ti shum lerg hehehhehehe :!:

edhe ju mpuqqqqqqqqq..se mate miret jeni marvini edhe tomori hehehehhe
hey nese menon se te ka mar malli per asi kosovaresh ke boll vallah edhe ne amerik e mos e prit qastin me ardh ne kosov kur ma leht e ke me kry ate pun ne amerik.............


tung tung kalofshit mir tomori&marvini_pimp


mpuqqqqqqqqqqq kullerko mka humb krypa e biberi po nise sonte kam me ta honger sade plac plac plac o kullerko qpate se u lage mos i hudhe vjam rastsisht se opo mduket si vjami shkrir hahaha mpuqqqqqqq kullerko
Kullerko te pershendes kalofsh mir

Kullerka
24-10-04, 20:05
Kullerka shkruajti:
Hehehe tomori po thu deri sa te vjen marvini prej usa e hajn a???hehehe
hahahah Vallah po ju djemt ja keni nis me u lazdru heheheh
hahahha jo bibber po krypa i shkon ma shum jo mor qfarte ma i shishem pa kryp e pa san hahahha kalofshe mir tomori heheheh
blma do bber se te duhet se mate mir asht me biber mir ja paske qellu ti a??byeeeeeeeebyeeeeeeeeeArvini_pimp loqki edhe ti flm.per mpuq..mpuq..edhe prej meje
Mir e ke se kullerkenm se nzut kurrnnkoni prrej dardanis bile apet tmori ma ngat ma leht e ka po ti shum lerg hehehhehehe

edhe ju mpuqqqqqqqqq..se mate miret jeni marvini edhe tomori hehehehhe
hey nese menon se te ka mar malli per asi kosovaresh ke boll vallah edhe ne amerik e mos e prit qastin me ardh ne kosov kur ma leht e ke me kry ate pun ne amerik.............


tung tung kalofshit mir tomori&marvini_pimpmpuqqqqqqqqqqq kullerko mka humb krypa e biberi po nise sonte kam me ta honger sade plac plac plac o kullerko qpate se u lage mos i hudhe vjam rastsisht se opo mduket si vjami shkrir hahaha mpuqqqqqqq kullerko
Kullerko te pershendes kalofsh mir


ku je more loqki tomori phaa kejt je hup more mpuq.,..kalofshe interesant!!!!!!!!

Dani_
15-01-05, 21:36
Ej spo ju kuptoj qfar doni me i honger kullerkes ne mes te kembeve ?!!! Qudi a aq shuuum lakmoni me honger gjunin a ....une e di se ne mes kembeve eshte gjuri,....ndersa ajo qka eshte e embel per mu ngren eshte ndermjet kembeve e jo ne mes

hakeri
13-05-05, 20:59
a ban me u perzi edhe un pak

Tomori
01-06-05, 21:24
a ban me u perzi edhe un pak
Perziu bre burri..se kullerka vallahi nuk ka te sosme....
hahahahahahahahahahahahahahahahaha...

modestja
15-06-05, 00:20
Pas luftes ne Kosove,nje plake kosovare aq ishte lodh jo me traktora e jo refugjate e...prej te tjereve e ndegjon fjalen 'masakerr"(pa ekuptuar)psiqe vec mbaroi lufta,kur qante dert me te tjeret thoshte:O lete na presin le te vrajn cka te duan le te na bejne vec le te mos na masakrojne

Martina_Cro
21-08-05, 21:19
A dini qfar nacionaliteti esht GARGAMELLI?
???
Esht Shka!
Sepse ter diten rin tu i malltretu ata te vogjlit me kapuqa te bardh!

Tomori
22-08-05, 22:44
A dini qfar nacionaliteti esht GARGAMELLI?
???
Esht Shka!
Sepse ter diten rin tu i malltretu ata te vogjlit me kapuqa te bardh!
,Euu bre si mqudite naj muhabet tjeter a ke,,
.. :lol: :lol: :lol:
Martina a e njeh kullerken :wink: pyte nje here kush ja ka hanger krofnen asaj...e moj Martina dot njoftoje se ketu ne fd i ke do Gargamella qe te sosin per dy minuta te hane bile me gjithe patika... :lol:

Guri i madh
04-09-05, 17:47
DY TE DEHUR KISHIN DAL NE ORET E MBRAMJES VON NGA NJI LOKAL TE DEHUR DHE FILLUAN TE GRINDEN NE MES VETI SE NUK ISHIN TE SIGURT SE A BANTE DRIT HANA APO DIELLI POR SHPEJT ARRITI NJI POLIC DHE PO I PYT PSE PO BANI ZHURUM NE KTO OR TE VONA TE NATES POR TE DEHURIT I THAN POLICIT SE NUK PE DINA A ESHT HANA APO DIELLI NESE KA MUNDSI ME NA TREGUE POLICI SHIKOJ LART POR NUK MUJTI ME KONSTATUE SE QKA ISHTE POR JU THA MEM FAL SE NUK JAM NGA KY QYTET :lol: