PDA

View Full Version : lazdranja


lazdranja
25-08-04, 16:51
Pershendetje shum per te gjith vetem desha te ju uroj nje dit te kendeshme sa gjalleri paska ne ket net sepse po te shihesh ndonje te re te tiranes sa pak ka nejse ju flmn shum tung em fal popre kam edhe nje pershendetje te madhe per kullerken hallall sepse kam ardh qe tri muaj ketu dhe me pelqejn kullerkat shum ju pershendes shum nga Tirana

Loloku
25-08-04, 17:17
Te lumshin buzet qe erdhe nga Tirona - je ne zemrat tona!

Naki
25-08-04, 18:37
Pershendetje per ju Lazdranja, mire se erdhe ne forumin Dardan te keni sa me shume postime dhe argetim te mire.
me nderime Naki

Barbaroza
26-08-04, 14:41
Mire se erdhe Lazdranja ne mesin tone!

Tomori
26-08-04, 14:45
Mir se erdhe Tironse te pershendet Lala

lazdranja
27-08-04, 11:30
Pershendetje gjuithashtu nga tirana nje pershndetje te veqant kam per te gjith juve qe me te vertet jeni te mrekullueshme mik-mike flmn shum per shkresen juaj si dhe ju uroj edhe un nje dit te bukure ....
pershendetje te veqant gjithashtu per LOlokun i cili me ben nje nder qe me shkruan ....
kjo vlen edhe per Nakin flmn qe me urove mirseardhjen si dhe gjithashtu te pershednes shum shum
Barabroza ju perhsendes nga thellsia e zemres
si dhe tiqe me mbete Tomori te pershendes shum si dhe te uroj nje dit sa me te bukure qaoooooooooooooooooooo
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

anna
27-08-04, 18:29
persh lazdranja nga anna ..............si eshte tirona ime ??? :wink:

ShEjToNkA
27-08-04, 18:31
Lanzdranja ,pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė moj Tiranase.
Tė dėshiroj qė tė kaloshė sic ėshtė mė sė miri. Pėrshndetje pėr Ty dhe Tiranėn e bukur!

lazdranja
28-08-04, 15:33
Anna edhe un te pershendes shum shum me te verttet edhe ti na qenke nga Tirana ??? mi8re eshte shum Tirana>..pore un jam momentalisht ne Kosov kam ardhure te rri te tezja sewpse eshte e martuare ne Deqan mendoj qe e njihni te pershendes shum kure te shkoi ne Tirane do te sjelli me te rejat nga Tirana :wink: :wink: :wink:


Ndersa nje pershendetje shum shum te veqant kam per SHejtonken e cila me sa pe shoh un qenka nje vajz e kulturuare si dhe un gjithashtu i uroj nuje te kaloj ashtu si e ka deshir edhe vet dhe si eshte me se mire moj mike pershendetje shum keni nag un Lazdranja bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
28-08-04, 18:39
Pershendetje shum per te gjith vetem desha te ju uroj nje dit te kendeshme sa gjalleri paska ne ket net sepse po te shihesh ndonje te re te tiranes sa pak ka nejse ju flmn shum tung em fal popre kam edhe nje pershendetje te madhe per kullerken hallall sepse kam ardh qe tri muaj ketu dhe me pelqejn kullerkat shum ju pershendes shum nga Tirana


Mire se paske ardhur Lazdranja
Te uroj caste te kendshme nen shoqerin e anetareve te forumit me te bukur DARDANIA.

Nje keshill :wink: ; e di se do te kishte dalur nej kombinim super mes teje dhe MBRETIT Lazdran, por mos na u bej merak ne te se MBRETERESHA te sakaton :lol: :lol: :lol: :lol:

Mbetesh e pershendetur nga
Honesty

aferdita
28-08-04, 22:00
Te pershendes Lazdranja dhe mire se na erdhe ne forumin tone...

Vera
28-08-04, 22:08
Lazdranja pershendetje edhe nga une dhe mir se na erdhe ne forumin Dardania aq te mrekullueshem :wink:

lazdrani
23-07-07, 11:20
Binake ime te pershendes perzemrsisht.Lazdrani