PDA

View Full Version : Mergimtari_04


Mergimtari_04
27-08-04, 21:48
Jeni te ftuar te gjithe antaret e forumit ne ditlinjen time me daten 28_08_2004 (we gone make big party) Jeni te mirpritur.

Barbaroza
28-08-04, 15:23
Jeni te ftuar te gjithe antaret e forumit ne ditlinjen time me daten 28_08_2004 (we gone make big party) Jeni te mirpritur.

Mergimtari_04,flm per ftesen.Te urojme edhe shume ditelindje tjera me shume shendet,dashuri e lumturi!
http://www.holidaynotes.com/graphics/56114.jpg

Gentiana
28-08-04, 15:26
Mergimtari edhe un gjithashtu ta uroj ditelindjen, kurse per torte nuk pata koh ta qes nje, vetem shpresoj se mjaftojn vetem urimet...
Gjdo te mir ne jet, dhe i befsh 100vite tjera...

Genta

Tomori
28-08-04, 16:01
Mergimtare urime per ditlindjen dhe te uroje qe sa ma shpejte te vendosesh ne atdhe dhe emnimin mergimare te hiqet nga jeta juaj...i befshe 101vjet

Loloku
28-08-04, 16:41
jetofsh sa te duash vete, Gezuar!

Mergimtari_04
28-08-04, 19:56
Ju pershendes te gjithve

Faleminderit per urimet e juaja, Barbaroza,Gentjana,Tomori,Loloku por do te ishte nje kenaqesi e madhe per mua qe edhe ju te ishit prezent ne kete party. :wink:

JENI TE MREKULLUSHEM RESPEKT :wink:

aferdita
28-08-04, 22:24
Mergimtari a jam edhe un e ftuar ne kete fest :?:

Vera
28-08-04, 22:41
Mergimtari urime shum dita e lindjes, po me vjen keq qeshtu em dur that qe erdha por qeshtu me nxone e s'kom cka bej :? :wink: e i rrofsh sa malet e shqiptaris

Murgesha
28-08-04, 22:48
Mergimtari urime ditelindja dhe falenderime per ftesen tende.

aferdita
28-08-04, 22:49
Mergimtari a jam edhe un e ftuar ne kete fest :?:

Mergimtari urime ditelindjen se harrova qe t'a uroj i befsh edhe 100 tjera :wink:

ShEjToNkA
28-08-04, 22:55
Mėrgimtari edhe unė tė uroj datėlindjen ,duke tė dėshiruar jetė tė gjatė dhe tė lumtur.

Mergimtari_04
29-08-04, 04:04
Pershendetje Aferdita!!!!!

Mesa me duket se paske lexu aty siper se qka kam shkrue,
(nese je antare e forumit) je e thirrur, gjithesesi te falenderoj per urimin :wink:

Mergimtari_04
29-08-04, 04:08
Pershendetje Shejtanka

Te falenderoj per urimin :wink:

Mergimtari_04
29-08-04, 04:12
Mergimtari urime shum dita e lindjes, po me vjen keq qeshtu em dur that qe erdha por qeshtu me nxone e s'kom cka bej :? :wink: e i rrofsh sa malet e shqiptaris

Pershendetje Vera!!!!!

Se mos ashte hera e pare se je ka vjen me duar thate :lol: :lol: :lol:
(Hajgare) Gjithesesi te falenderoj per urimin kalofshi bukur

turisti
30-08-04, 00:50
E pash vone,por ta uroj prej zemres sepse edhe ti je si une VIRGJIRESHA.Te deshiroj edhe 100 ditelindje. :P

Honesty^uk.
30-08-04, 10:07
Faleminderit per ftesen Mergimtari
dhe njekohesisht te uroj edhe 100 pranvera te tjera te lumtura.

PS; mos ma merr per te madhe qe te urova pak me vonese
:lol: :lol: :lol:
Kalo bukur

Naki
30-08-04, 19:30
Mergimtari -urime Ditelinja ,jete te gjate e pa brenga.
flm per ftese-Naki

lazdrani
23-07-07, 11:22
Mergimtari04 pershendetje verore zoteri,ku do qe te jeni gjithe te mirat ne jete.Lazdrani