PDA

View Full Version : Kush esht boy&beach


boy&beach
28-08-04, 11:26
Emri im:Ardit
Mbiemri:salihu
Vjeq:25
Vendlindja:Kacanik
Vendbanimi:Shqipri-lezh

aferdita
28-08-04, 14:22
boy&beach mire se na erdhe ne forum dhe kalofshe sa me mire

te pershendes
Aferdita

Barbaroza
28-08-04, 16:03
Mire se ke ardhe boy&beach.Uroj te kalosh bukur ne mesin tone!

turisti
03-09-04, 21:08
Emri im:Ardit
Mbiemri:salihu
Vjeq:25
Vendlindja:Kacanik
Vendbanimi:Shqipri-lezh

Kašanikli, e Kašanikli-MIR╦ SE ERDHE. ( mos t'kan punue prinderit ne H.E. si llogaritaret e rrogave?) Te pershendes nga zemra,tung. :wink:

boy&beach
04-09-04, 14:18
tung tung turist te pershendes kisha pas deshir medit kush je ti qe pome njef
ok tung tung

turisti
10-09-04, 18:45
tung tung turist te pershendes kisha pas deshir medit kush je ti qe pome njef
ok tung tung

Pershendetje Kašanikli.Une nuk te njof,po thash mos kan punue prinderit e tu ne Han te Elezit-ndoshta i njoh?Momentalisht nuk muj mu prezentue se nuk eshte me rendesi,ndoshta me vone...Te pershendes. :wink: