PDA

View Full Version : Kush eshte Alb_Montreal


Alb_Montreal
28-08-04, 21:44
Une jam Alb_Montreal jetoj qe 2 vite
ne Montreal Canada.
Mosha 23 vješar
Studioj Bisnes_Financ

turisti
03-09-04, 21:03
Mire se erdhe Alb_Montreal. Besoj se do te te pelqeje ketu. :wink:

aferdita
03-09-04, 21:12
Alb_Montreal te pershendes dhe te uroj fat ne studime edhe ishalla te shkon biznesi mire :wink: :P

Honesty^uk.
03-09-04, 21:48
Une jam Alb_Montreal jetoj qe 2 vite
ne Montreal Canada.
Mosha 23 vješar
Studioj Bisnes_Financ


Mire se ke ardhur "Alb-Montreal"
te uroj cdo te mire ne jeten tuaj