PDA

View Full Version : Une jam Luana


Luana
01-09-04, 06:32
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Loloku
01-09-04, 08:33
Boll se e paske kall krejt edhe me kaq, le me shume me u pas prezantu qy po dishe ti, ishe kall edhe vet, te pershendes pak per freskim, gjithe deshirat t'u befshin realizim!

Cool_Boy
01-09-04, 09:36
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:


Luana qiki nje prezentim me te sos e paske be....

Po nga ju patem moj nuk na paske tregu hiq!!!!!Mos lajmerosh nga i dyti kate i shtepis ahahah...........Emrin ndoshta e ke sheqere me ta permend ne shume ndoshta tu shkrihet...........Ndoshat punon ne fabriken e qokollateve e je be qokollat vetem e ke pas frim me na tregu se ku punon aahhah a qka me pelqejn qokollata apapapp..............

Pak hajgre ok Luana

Tung qdo te mire dhe mire se vini ne forumin ton,Cool_Boy

turisti
03-09-04, 21:01
Nderimet e mija,dhe mire se erdhe. :P

Marv_pimp
03-09-04, 21:54
luana mire se erdhe.kalofsh mir me neve ktu

Honesty^uk.
03-09-04, 22:03
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:ahaaaaaaaaaaaaaaaa
ti qenke a :?: :?: ,
krejt si femer paske fol, te pershendes per stilin e prezantimit
dhe here te tjera provoje me ngrene buk dhe mos i ha fjalet ne forum
ahahahhahahahaaah
mire se paske ardhur ti

Luana
08-09-04, 01:59
Loloku :D
te pershendes edhe une ty shume shume :wink:

Luana
08-09-04, 02:01
cool_boy sweety :P
une jam Preshevare jetoj ne Canada e valla per punen eshte secrete se me thoni qe kjo po ja man nalt e ma mire po e lam keshtu anonim :roll:

Luana
08-09-04, 02:03
Turisti dhe Marv_pimp ju falemderoj edhe une juve dhe mire se ju gjeta ketu , sa mire po me vjen qe paska ketu miqesi kaq te mire dhe te sjellshem mpuahhhhh dyve :wink:

Luana
08-09-04, 02:05
Honesty^uk.
mos u merzit bre djal se jam femer 1000% :P te pershendes edhe une ty po ashtu

Cool_Boy
08-09-04, 08:25
cool_boy sweety :P
une jam Preshevare jetoj ne Canada e valla per punen eshte secrete se me thoni qe kjo po ja man nalt e ma mire po e lam keshtu anonim :roll:

Luana pershdnetje qikirushi

Oj qiki mos ta nin se kush nuk guxon me te thene se po ja majka vetes nalt kjo Luana por nejse deshira juaj eshte kjo :wink: :wink: :wink:

kalofshi bukur qershi :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :lol:

Loloku
08-09-04, 11:33
Loloku :D
te pershendes edhe une ty shume shume :wink:

Ma ka marre mendja se vertet je Luaneshe pa ja majt nalt hiq dhe ke te drejte se Presheva edhe imja eshte dhe te falenderoj dhe njeherit te ripershendes shum, shume, shumeeee...

lazdrani
08-09-04, 11:45
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:Ajo Luana e RRushit me shume femije :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
08-09-04, 11:50
Lazdran ,
te pershendes njiherit :D
e ke qelluar ashtu eshte siq thua , kam shume femij se i dua shume , mendoj se femija eshte jeta e juaj :wink:

Luana
08-09-04, 11:53
Cool_boy
Nuk eshte ka ma nin se jam Luanesh :wink:

edhe ti kalo buqkur apple pie :P

Luana
08-09-04, 11:56
Lolok Honey :P
me vjen mire qe edhe ti je nga Presheva e bukur , dmth nuk jam une ketu ne ket forum vetun,
edhe une ty nji pershendetje Preshevarqe mpuccccc :oops:

Barbaroza
10-09-04, 11:26
Luana,te pershendes edhe une edhe pse pak me vonese dhe te deshiroj argetim te kendshem ne shoqerine tone!

Loloku
10-09-04, 12:19
Lolok Honey :P
me vjen mire qe edhe ti je nga Presheva e bukur , dmth nuk jam une ketu ne ket forum vetun,
edhe une ty nji pershendetje Preshevarqe mpuccccc :oops:

Mua me vjene mire qe je ti e mire dhe te pershendes per mos me u ndi vetem kudo te jesh ngrohtesi pershendetje ketu e ne kanada do te percjell me nje mpucccc lolokqe

vushtrria
10-09-04, 18:16
pra luanesha mir se na ke ardhe ne shtepin e madhe dardania ju uroi qaste te kendeshme edhe ketu ju tregoi se une me gentianen jemi msit kqyr qitja synin dikujte ahahhaahhhahahahhaaha


me nderime nga vushtrria

Luana
10-09-04, 21:11
Barbaroza
Flm per mirepritjen tende por kurr nuk eshte von :wink:
gjithashtu edhe une ty te pershendes

Luana
10-09-04, 21:25
Loloku .....Te perhshendes edhe une ty shume shume :D

Vushtrrija ?
valla ja kam vnu syrin njerit , por po me vjen turp me tregu :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: te pershendes


ama veshin te tregoj e mos te na ndegjojn te tjeret :wink:

Naki
10-09-04, 21:26
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Mire se Vini ne forumin Dardan,Mitrovica pershendet Presheven qe te keni Argetim sa me te mire.
qe te dijme me shume per ju ju ftoje ne intervju ne temat shoqerore .me nderime Naki

turisti
11-09-04, 01:15
Turisti dhe Marv_pimp ju falemderoj edhe une juve dhe mire se ju gjeta ketu , sa mire po me vjen qe paska ketu miqesi kaq te mire dhe te sjellshem mpuahhhhh dyve :wink:

Falemnderit. :wink:

Urata
19-09-04, 00:35
A po doni t'ju tregoj une se cila eshte LUANA hahahaha...
Po pasha kryt e nanes eshte Preshevare, edhe blonde(dirty) edhe .......

hahaha :!: :?: :!:

Mirlind-Kosova
19-09-04, 00:47
A po doni t'ju tregoj une se cila eshte LUANA hahahaha...
Po pasha kryt e nanes eshte Preshevare, edhe blonde(dirty) edhe .......

hahaha :!: :?: :!:


Urata:

Leje Leje loqk mos e bej tash MERCEDES E KLASSE qy,...... :lol: :lol: :lol:

Une erdha ketu keshtu ashtu ta pershendes Luanen dhe ti deshiroj argetim sa me te kendshem ne mesin toné.

Luana
19-09-04, 10:04
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Mire se Vini ne forumin Dardan,Mitrovica pershendet Presheven qe te keni Argetim sa me te mire.
qe te dijme me shume per ju ju ftoje ne intervju ne temat shoqerore .me nderime Naki


flm Naki shume :wink:

Luana
19-09-04, 10:28
A po doni t'ju tregoj une se cila eshte LUANA hahahaha...
Po pasha kryt e nanes eshte Preshevare, edhe blonde(dirty) edhe .......

hahaha :!: :?: :!:
me fal shikues te nderuar por me ket Uraten i kam disa fjal .
Urata welcome to our lovely place , I have no clue who to hell are you but I miss understood you by saying (dirty) , what did you mean by that ??????
I think you should put your nose in your pocket and stay out of my site .

Luana
19-09-04, 10:36
A po doni t'ju tregoj une se cila eshte LUANA hahahaha...
Po pasha kryt e nanes eshte Preshevare, edhe blonde(dirty) edhe .......

hahaha :!: :?: :!:


Urata:

Leje Leje loqk mos e bej tash MERCEDES E KLASSE qy,...... :lol: :lol: :lol:

Une erdha ketu keshtu ashtu ta pershendes Luanen dhe ti deshiroj argetim sa me te kendshem ne mesin toné.


Mirlind-Kosova flm shume , po ashtu edhe une ty te pershendes :wink:

livoreka bicio
19-09-04, 11:47
LUANA te pershendes dhe mire se na erdhe ne mesei ton te uroj disponim dhe argetim te kendeshum :!: :P :P :P

Mirlind-Kosova
19-09-04, 12:02
Faleminderit shumé,Luana......suksese suksese ketu ne forum.

Gentiani
19-09-04, 12:29
une jam Preshevare jetoj ne Canada e valla per punen eshte secrete se me thoni qe kjo po ja man nalt e ma mire po e lam keshtu anonim :roll:

Shihe, shihe ani nė Canada qenka Luana! po edhe unė jam nė Canada e ndoshta edhe jemi parė si duket!

Mirė se paske ardhur nė forum dhe tė kalosh bukur kėtu, e nuk i dihet fallit nėse shihemi jashtė forumit ndonjė ditė :wink: :lol: :lol: :lol:

Urata
19-09-04, 14:55
A po doni t'ju tregoj une se cila eshte LUANA hahahaha...
Po pasha kryt e nanes eshte Preshevare, edhe blonde(dirty) edhe .......

hahaha :!: :?: :!:
me fal shikues te nderuar por me ket Uraten i kam disa fjal .
Urata welcome to our lovely place , I have no clue who to hell are you but I miss understood you by saying (dirty) , what did you mean by that ??????
I think you should put your nose in your pocket and stay out of my site .


LUANA, nuk e di anglishten fatkeqesisht! Veē me erdhi shume interesant kur degjova per ngjyren BIONDE Pluhuri ne shqip, por une e degjova ne anglishte DIRTY BLOND(ma perkthyen) dhe thashe noshta edhe ti blond pluhuri(dirty)! Kuku po e serte te kokshe taman Luanesh!

ps: Sa mire qe po dishe anglishte!

turisti
19-09-04, 18:48
Luana,une jam TURISTI, hahahahahaha,dhe nuk ban pa te pershendet edhe nje here se e meriton ( te pershendes me shume nga frika,hahahaha). :wink:

Luana
20-09-04, 02:11
une jam Preshevare jetoj ne Canada e valla per punen eshte secrete se me thoni qe kjo po ja man nalt e ma mire po e lam keshtu anonim :roll:

Shihe, shihe ani nė Canada qenka Luana! po edhe unė jam nė Canada e ndoshta edhe jemi parė si duket!

Mirė se paske ardhur nė forum dhe tė kalosh bukur kėtu, e nuk i dihet fallit nėse shihemi jashtė forumit ndonjė ditė :wink: :lol: :lol: :lol:
Flm Gentian , por mos u ngut se mos po Gjelozon Genta :wink:

Gentiani
21-09-04, 19:18
Nuk xhelozon Genta moj Luana, po ē`janė kėto fjalė :lol: :lol: :wink: e kam tė lejuar tė dalė edhe jashtė forumit, por nė tė bujshėm tė shkoj dikund e kam tė ndaluar :wink: :lol: :lol: :lol:

Pėrshėndetje!

Gentiani

Gentiana
21-09-04, 19:21
:roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

Gentiani
21-09-04, 19:29
:roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

Hmm :roll:! Luana harrova tė them se nuk kam kohė tė dalė, se si duket mė dolėn ca punė tjera :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-09-04, 19:32
:roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

Hmm :roll:! Luana harrova tė them se nuk kam kohė tė dalė, se si duket mė dolėn ca punė tjera :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Me vjen mir qe vetem me shikime mirremi vesh.... :wink:

Gentiani
21-09-04, 19:40
po unė vetėm desha ta pyes Luanėn, se ndoshta e din ēfarė detyra shtėpie na ka dhėnė mėsuesja :wink: :lol: :lol: pyete Luana :wink: :lol: :lol: :lol:

Luana
21-09-04, 20:28
po unė vetėm desha ta pyes Luanėn, se ndoshta e din ēfarė detyra shtėpie na ka dhėnė mėsuesja :wink: :lol: :lol: pyete Luana :wink: :lol: :lol: :lol:


KUKUhuuuuuuuuuuuuuu te paska hanger dreqi o Gentian e paske hanger hahahhahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:
hajt se folim privat e Genta nuk mundet me e diten se kur po takohemi :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-09-04, 20:35
po unė vetėm desha ta pyes Luanėn, se ndoshta e din ēfarė detyra shtėpie na ka dhėnė mėsuesja :wink: :lol: :lol: pyete Luana :wink: :lol: :lol: :lol:


KUKUhuuuuuuuuuuuuuu te paska hanger dreqi o Gentian e paske hanger hahahhahhaha :lol: :lol: :lol: :lol:
hajt se folim privat e Genta nuk mundet me e diten se kur po takohemi :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj Luana rri moj shendosh, se tybe don me u nda keq me mua. qyre i her, a e ke moj Turistin apo cilin e pate ti, pa u perzi ne Gentianin???? :lol: :lol: :wink:

Nje pershendetje per ty Luana, dhe mbremje te kendshme.

Genta

turisti
21-09-04, 20:42
Hahahahaha. :wink:

Luana
21-09-04, 20:51
Turistin e kam full time kurse Gentianin part time :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-09-04, 20:59
Turistin e kam full time kurse Gentianin part time :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahahahahahahahahahahahaha,auuuuuuuuuuuu,apapa pap :?: :?: :idea: :!: :!: :!: :!: :( :cry: :? :?: :?: :?:

Gentiana
21-09-04, 21:01
Turisti hiq bre mos ke dert, edhe ne dy po ja bejm si Gentiani dhe Luana.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
21-09-04, 21:11
Me sa po e shoh une do te behet KOKTEL :shock: :shock:

Gentiani
22-09-04, 17:40
Turistin e kam full time kurse Gentianin part time :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po pse moj Luana tregove dhe i zbulove tė gjitha! :lol: :lol: :lol:

Ja tani nuk paska mbetur tjetėr, pos tė kalojmė nė full time :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
22-09-04, 19:00
Turistin e kam full time kurse Gentianin part time :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po pse moj Luana tregove dhe i zbulove tė gjitha! :lol: :lol: :lol:

Ja tani nuk paska mbetur tjetėr, pos tė kalojmė nė full time :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentian , nuk eshte ber interesant se edhe part time eshte enough I guess :wink:

turisti
23-09-04, 11:34
Turisti hiq bre mos ke dert, edhe ne dy po ja bejm si Gentiani dhe Luana.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahaha Gentiana,gjindem ne gjendje KAOTIKE ,hahahahahahahahahahahahahahahaha,hmmm,hanzapllast i mbi plage,hmmm,terapia shiruese-shkaterruese,hmmmm , ēka nese lajmerohet ndonji " GENTIJAN " ( Kazanova ) tjeter :?: Ne opcion eshte dhe - pushimi mjeksor-,hahahahaha,falemderit Gentiana,shihet se je HUMANITARE-Zoti ti realizoft deshirat. :P

Luana
27-09-04, 17:39
Turisti hiq bre mos ke dert, edhe ne dy po ja bejm si Gentiani dhe Luana.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahaha Gentiana,gjindem ne gjendje KAOTIKE ,hahahahahahahahahahahahahahahaha,hmmm,hanzapllast i mbi plage,hmmm,terapia shiruese-shkaterruese,hmmmm , ēka nese lajmerohet ndonji " GENTIJAN " ( Kazanova ) tjeter :?: Ne opcion eshte dhe - pushimi mjeksor-,hahahahaha,falemderit Gentiana,shihet se je HUMANITARE-Zoti ti realizoft deshirat. :P


hihihihihii :lol: :lol: :lol: :lol: Genta :P
nuk e besoj se turisti behet sikur Gentiani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Djali Mihanes
27-09-04, 19:36
tungi luana te pershndes dhe te deshiroj mirseardhje ne shoqerin ton tungi :wink: :wink: :wink:

Luana
28-09-04, 11:44
tungi luana te pershndes dhe te deshiroj mirseardhje ne shoqerin ton tungi :wink: :wink: :wink:


flm hmmm djali i mihanes :wink:

turisti
28-09-04, 12:05
Turisti hiq bre mos ke dert, edhe ne dy po ja bejm si Gentiani dhe Luana.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahaha Gentiana,gjindem ne gjendje KAOTIKE ,hahahahahahahahahahahahahahahaha,hmmm,hanzapllast i mbi plage,hmmm,terapia shiruese-shkaterruese,hmmmm , ēka nese lajmerohet ndonji " GENTIJAN " ( Kazanova ) tjeter :?: Ne opcion eshte dhe - pushimi mjeksor-,hahahahaha,falemderit Gentiana,shihet se je HUMANITARE-Zoti ti realizoft deshirat. :P


hihihihihii :lol: :lol: :lol: :lol: Genta :P
nuk e besoj se turisti behet sikur Gentiani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Normal,une jam UNIKAT ( dora e dyte ), hahahahahahaha,Luana,Luanushe,hahahaha. :P

Artan_9
08-10-04, 13:27
luana te pershendes dhe te uroj suksese ne jet dhe ne martes hahahahha :wink:

qeqa&zana
29-10-04, 10:32
luana te pershendes shum :wink: :wink:

Rudi_1
01-11-04, 00:00
edhe un te pershedes luana...ciao

Luana
10-11-04, 05:46
luana te pershendes shum :wink: :wink:

qeqa&zana & rudi_1 ju pershendes edhe une juve gjithashtu :wink:

turisti
10-11-04, 08:55
:P Edhe une,gjithmone te pershendes. :wink:

Luana
10-11-04, 20:28
:P Edhe une,gjithmone te pershendes. :wink:


ahahhhahahhahahah oo turist edhe ti je i pershendetur gjithemonnnnnnnnnnnnn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
10-11-04, 21:46
Po t'pershendes edhe une :) T'pashe tuj ndejt vetem e thash hajt ta baj nje Mirdita ndoshta me therret ne caffe por u zhgenjeve le qe nuk me ftove ne caffe por as Mirditen nuk ma ktheve :D

turisti
11-11-04, 00:05
:P Edhe une,gjithmone te pershendes. :wink:


ahahhhahahhahahah oo turist edhe ti je i pershendetur gjithemonnnnnnnnnnnnn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GJithashtu,LOQKUMADES,hahahahahahahahahahahahahaha haha. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
11-11-04, 14:58
Po t'pershendes edhe une :) T'pashe tuj ndejt vetem e thash hajt ta baj nje Mirdita ndoshta me therret ne caffe por u zhgenjeve le qe nuk me ftove ne caffe por as Mirditen nuk ma ktheve :D


mpuc mpucc "MemphiSx'' me fal zemer se nuk te kam pa , ooo hajde per caffe sa her qe te duash , edhe ndoshta ta gjen dada nji nuse ty :wink: :wink: :wink:

MemphiSx
11-11-04, 21:20
Jo bre sjom ka du nuse :P Po gru qy :D

Luana
11-11-04, 23:51
qyqyqyy edhe ti spo din qka me zgjedhe :arrow: jo buka po kulaqi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fudi
13-11-04, 18:01
te pershendes shum luanesha e dardanis hahah.

Luana
13-11-04, 22:52
te pershendes shum luanesha e dardanis hahah.


Pershendetjet e tua jan te pranuara MR.Fudi dhe flm shume , por siq po e sheh edhe vet se une duhet ta ruaj Dardanin sepse jam Luanesh :wink:


Te pershendes edhe une ty :P

M_u_k_i
23-06-05, 15:03
pershendetje tmijat shum shum luana veq :wink: shum shum po ju jep premtime ti ė ė.

Luana
25-06-05, 01:14
pershendetje tmijat shum shum luana veq :wink: shum shum po ju jep premtime ti ė ė.

flm Muki qum qum po s'po me kujtohet qe i kam dhan dikujt premtime http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c041.gif

GURI SYLAJ
25-06-05, 04:15
Luana , ti balit, veq veten ruaje , per premtime, na jena msu. Me kan qe ish deke kush prej premtimeve - politikes nuk i kish mbete troha.

I juaji Guri Sylaj

M_u_k_i
25-06-05, 10:26
ok ska lidhje luana po lexo ma shum ma nalt temen te pershendes shum

Luana
27-06-05, 22:28
Luana , ti balit, veq veten ruaje , per premtime, na jena msu. Me kan qe ish deke kush prej premtimeve - politikes nuk i kish mbete troha.

I juaji Guri Sylaj


Guri une e ruaj veten si bleta ne mjalt hiq mos u merakos :wink:Luana 8)

M_u_k_i
27-06-05, 23:57
GURI e tanshi shkoj un e tuboj mjalten e e ha :wink:

arbias
28-06-05, 10:57
Luana mir se ju gjeta ne forum paske sens
:roll:

halla e madhe
28-06-05, 22:37
Luana_vetem halla nuk paskam vizitu kete oden tende :oops: Kerkoj falje,pa qellim.
Te pershendes perzemersisht,suksese dhe plotsim deshirash:halla

Luana
29-06-05, 03:39
Luana mir se ju gjeta ne forum paske sens
:roll:

arbias ,

Mire se na erdhe ti i nderuar ne mesin ton , te deshiroj knaqsi e argetim te kendeshem ne Pallatin ton mbreteror :wink:Te Pershendes me plot sinqeritet , Luana 8)

Luana
29-06-05, 03:43
Luana_vetem halla nuk paskam vizitu kete oden tende :oops: Kerkoj falje,pa qellim.
Te pershendes perzemersisht,suksese dhe plotsim deshirash:halla

Halla 1 me 1 jemi ber , edhe une kurr me duket nuk te kam pershendet ne oden tende , gjithashtu je e falur nga une ne te gjitha aspektet pa marr parasysh se qfar na vjen tjeter .

Kam nderin per ty e nderuar dhe me gjithe deshir lexoj postimet e tua , je e mrekullueshme ne Pallatin Mbreteror .

Te pershendes edhe une ty ku do qe te jesh :wink:

arbias
29-06-05, 11:51
Luana faleminderit per pershendetje te kendshme besoj se Argetimi sinqeriteti mbeten dashurija me madhe shoqrimit

Te uroj gjitha te mirat pran. :arrow: :idea:

rafet llapjani
30-06-05, 00:37
PERSHENDETJE te per zemrta nga LLAPIJANI te deshiroj qasje te kendshme ne FD :P

Dilingjia
01-07-05, 04:39
eu si nuk jam zog e me ardh fluturim live me t'pa :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-07-05, 16:48
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Luana rash kendej pari,per ta par edhe nje her prezentimin tend, e thash ta le edhe nje pershendetje ketu.

Kalo si esht me se miri loqkum.

Genta

Luana
15-07-05, 15:40
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Luana rash kendej pari,per ta par edhe nje her prezentimin tend, e thash ta le edhe nje pershendetje ketu.

Kalo si esht me se miri loqkum.

Genta

Flm Genta por dua ta bej edhe njiher prezentimin me fresh .

Jam Preshevare dhe kam jetuar ne Prishtin te Bregu I diellit , jam 33 vjeqare ,e martuar skam femij , jetoj ne canada afer 14 vjet , kemi ketu bashkeshorti dhe une familjet e tona me neve , :D

nese keni ndonji pyetje tjeter , urdhero e mos hezito :?:

arbias
15-07-05, 16:20
lUANA PERSHENDETJE DESHA TA BEJ NJE PYTJE MOTUSHE
kUR MENDON TE KTHEHESH NE VENDLINDJE DHE KU NE KOSOV A PO NE PRESHEV DHE KU I BAN PUSHIMET KALOFSH MIR ATJE KU JE NE MBURREMI ME JU SE NE PA JU DHE JU PA NE SKISHUM MUNDUR TE LUMTUR ME JE TU

JU KINI SHKU NE GYRBET PER NEVE E NA KETU BAJM BE NE JU :wink:

Luana
15-07-05, 20:08
lUANA PERSHENDETJE DESHA TA BEJ NJE PYTJE MOTUSHE
kUR MENDON TE KTHEHESH NE VENDLINDJE DHE KU NE KOSOV A PO NE PRESHEV DHE KU I BAN PUSHIMET KALOFSH MIR ATJE KU JE NE MBURREMI ME JU SE NE PA JU DHE JU PA NE SKISHUM MUNDUR TE LUMTUR ME JE TU

JU KINI SHKU NE GYRBET PER NEVE E NA KETU BAJM BE NE JU :wink:


Arbias :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pushimet verore i kaloj me shume ketu ku jetoj sepse nuk e kam askend ne Kosov , por vij nganjiher e visitoj ,
ne ate kohe kur e visitoj nuk me kthehet me ne Canada , se me pelqen me shume ne Kosov pershkak te , ushqimit , kafja neper kojshi , shoqeria e vjeter , malli per dheun ,per shporetin e druve :lol: :lol:
shkoj me shume ne Prishtin sepse atje e kemi shtepin kurse ne Preshev shkoj me i pa tezet , hallat ,dajallaret dhe axhallaret :wink:

sejidi
18-07-05, 00:08
un jam SEIIDI. jam nga BUJANOVCI. jam 19 vjeqar

Luana
18-07-05, 00:52
un jam SEIIDI. jam nga BUJANOVCI. jam 19 vjeqar

Sejidi , mundesh me e hap temen tende tjeter vend , kjo tem e imja nuk eshte tem e prezentimit e qdo antetarit ,

Flm :wink:

Dreni30
23-07-05, 23:44
Qy,qy a edhe nje here je prezentu aaaaaa??
Jo nuk po e di vetem pasi kalova ketu pari thash vetem ta le nje pershendetje.

Kalofsh mire Luana.

Luana
24-07-05, 01:52
Qy,qy a edhe nje here je prezentu aaaaaa??
Jo nuk po e di vetem pasi kalova ketu pari thash vetem ta le nje pershendetje.

Kalofsh mire Luana.

Po bre Dreni se shume kushi eshte ber merak edhe spo besojn qe jam e martume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bile thash ti a keputi ymytin me kohe disave :wink:

te pershendes i nderuar edhe une ty ku do qe je :wink:

arbias
24-07-05, 15:04
Luana pershendetje dhe nje herit faliminderit per pergjegjjen qe ma paske kthyer me t vertet me brengosin disa qeshtje siq esht ajo e gyrbetit
Por njera nga to ju nga presheva medvegja bujanovci per at tč pyta

Luana gjdo vajz me qen e bukur esht pak me veshtir , me i perballu gjitha fjalet apo pergojimet Por ka menyra tjera per keto largimin e ketyre dokrreve vetem ndrroe foron qite nje foto te naj plake kush ma s t pyt a je e martume por thot sa thmi i ke :wink:

Artisti
21-08-05, 11:10
Luana un si Artist udhetoj shum per te xhiruar

e kshtu edhe ktu me pruni zoti e po e xhiroj nje

.................PERSHENDETJE ................................PER TY.......................
Kalo mrekullueshem


Artisti

Luana
24-08-05, 16:19
Luana un si Artist udhetoj shum per te xhiruar

e kshtu edhe ktu me pruni zoti e po e xhiroj nje

.................PERSHENDETJE ................................PER TY.......................
Kalo mrekullueshem


Artisti

Artisti shume mire qe po udhetojshe neper bot , a ka mundsi edhe une me u ba artiste :wink:


Flm shume te pershendes edhe une ty .

me nderime Luana

Urata
24-08-05, 17:15
Oj Luana, oj Luana ma dreqja n'dardani! Po badihava, spo din kush jam une ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...

ps: ti hongert dreqi ata kojshit e "bardhe"...!!!

Urata
24-08-05, 17:16
T'pershendes shume caric!

Luana
24-08-05, 18:26
Oj Luana, oj Luana ma dreqja n'dardani! Po badihava, spo din kush jam une ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...

ps: ti hongert dreqi ata kojshit e "bardhe"...!!!


pa te zen se kush je nuk e la edhe kam me ti leshu kojshit e mi te bardht me te zan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
25-08-05, 00:16
Edhe TURISTI te pershendet nga zemra loqkumades CANADAS. :P :wink:

Luana
25-08-05, 00:32
Edhe TURISTI te pershendet nga zemra loqkumades CANADAS. :P :wink:

Edhe ti je i pershendetur nga une Loqkomades i Holandes :wink:

Urata
25-08-05, 02:34
Kojshit e bardhe SOMALEZ a??? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

ps: dreq :wink:

Luana
01-10-05, 21:37
Kojshit e bardhe SOMALEZ a??? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

ps: dreq :wink:

Sa keq eshte kur e nxen ate qe argeton ne fillim phaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mpuqqqqqq Urata :wink:

Vigani
07-10-05, 22:44
Ah moj LUANA,po ti i kishe kojshiket edhe kerrnamegjike se,phaaaaaaaaaaaaaa ma ka ftofe njana mbreme ne ashensore,kur tha shtype edhe numrin 18 qaty per mue,me demek kishe ajo pritojke me e shtype vete a,apo i kishte duart e zena me ndoj gje?hahahahahahaha
Hajt pra edhe nje pershnetje nga une per ty e mos harro se nese te qet puna e ma shehe ate kojshiken tende ne katin 18 futja edhe asaj nje selame nga une.

Luana
08-10-05, 01:01
Ah moj LUANA,po ti i kishe kojshiket edhe kerrnamegjike se,phaaaaaaaaaaaaaa ma ka ftofe njana mbreme ne ashensore,kur tha shtype edhe numrin 18 qaty per mue,me demek kishe ajo pritojke me e shtype vete a,apo i kishte duart e zena me ndoj gje?hahahahahahaha
Hajt pra edhe nje pershnetje nga une per ty e mos harro se nese te qet puna e ma shehe ate kojshiken tende ne katin 18 futja edhe asaj nje selame nga une.

ahahahhahhahhahahh Vigan mos mi nguc kojshiket se ato jan me autoritet te lart e une jam sherbetorja e tyreve , aaa nuk e ke diten huh .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
more kjo asgje , ndegjo.... isha duke shku ne pune dhe e takova nji bukuroshe te bardhe , ti mo per din :wink: :lol: dhe u nal ne katin e 18 dhe po e mban deren me dor e po fol me shoqe , i thash , me fal a po hyn a po del se une kam me shku ne pune e po vonohem , tha , me fal ti mue a spo e sheh se jam ka baj llaf huh , dil prite tjetrin ashensor se une jam e nxanun , hmm qka te bej e shkreta dola dhe e prita tjetrin ashensor dhe u vonova per ne pune , dmth ...te rrehin e ste lejn me qajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te nersemen e vendosa me u vesh me uniform dhe e takova prap te njejten dhe mbet keshtu :shock: :shock: :shock: e une ja dhash nji shikim http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a080.gif :lol: :lol: :lol:
halo missssssssss, what floor you going .. i thash P1 please http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/e030.gif

Hey Vigan Pershendetje ke nga Bukuroshi ime dhe Une :wink:

daschnori
08-10-05, 19:29
luana edhe pak me pas zgjat temen koke kan tu ban MODELE... mirpo qe edhe une te pershendes perzemersisht. daschnori.

Luana
08-10-05, 21:26
luana edhe pak me pas zgjat temen koke kan tu ban MODELE... mirpo qe edhe une te pershendes perzemersisht. daschnori.

E kam hapur si agency per Modele , mos harro te me lajmerosh se n'ven kam me te marr per Modeling :wink:
te pershendes edhe une ty :wink:

Urata
09-10-05, 03:36
yummy-yummy...

:wink:

Urata
09-10-05, 03:37
A po m'pranon per MODELE, veq pa ngrene a...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

Luana
09-10-05, 23:04
A po m'pranon per MODELE, veq pa ngrene a...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
yummy-yummy...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pranoj Urata pale se siq dukesh se prap je cool woman lick- lick :P :lol: :lol: :lol:
Me hanger huh , hahahhahahhah jo pa tjeter duhet me shku edhe nji her se nuk jam ngop mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
10-10-05, 02:38
A po m'pranon per MODELE, veq pa ngrene a...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
yummy-yummy...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pranoj Urata pale se siq dukesh se prap je cool woman lick- lick :P :lol: :lol: :lol:
Me hanger huh , hahahhahahhah jo pa tjeter duhet me shku edhe nji her se nuk jam ngop mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Belivallha me fole kah t'del shpirti se mire, a...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Tani, ketej kah QENDRA! E kam vetem 30 minuta larg(po t'heci) perndryshe 10 minuta...!

Much better settings here...

Urata
10-10-05, 02:40
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...
U ktheva prap a e din pse?...
Me dite managment i M...
sa reklamimin ia kena ba...
darken ne vijim s'na lane me pague fare...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

Urata
10-10-05, 02:42
O kukuuuuuuuuuuuuuu bre...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...
A e din pse u ktheva?

Kam nevoj per training...
nuk po klikoj aty ku i bie shkurte...
po back, back , back...
u zajfova...

M'ra n'mend si t'rroke mundim kur me shihje tu u mundue ashtu back,back...

Luana
10-10-05, 03:17
O kukuuuuuuuuuuuuuu bre...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...
A e din pse u ktheva?

Kam nevoj per training...
nuk po klikoj aty ku i bie shkurte...
po back, back , back...
u zajfova...

M'ra n'mend si t'rroke mundim kur me shihje tu u mundue ashtu back,back...

ahahhhahahhahhahahhahhhahahhaahhahaha
ja mi ke prish nervat , isha ke ba mjaft training se pretisakin ma ke hyp 700 me 900 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
11-10-05, 17:15
Oj LUANA, kur do me na marue buke pogaqe...
Kam degjue se n'kuzhine s'ia jep doren askujt! Kojshikja jote n'qiell t'ka que... :wink:

Kur po na therret?

Luana
11-10-05, 20:32
Oj LUANA, kur do me na marue buke pogaqe...
Kam degjue se n'kuzhine s'ia jep doren askujt! Kojshikja jote n'qiell t'ka que... :wink:

Kur po na therret?


Urata sot eshte e mart , prej sotit e kam pushim e deri te shtunen , hajde kur te dush se pogaqen ta maroj me SUXHUK te Gjakoves :lol: :lol: :lol: :lol:

call me zavrageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Urata
11-10-05, 21:24
Neser jam e ftuar per iftare te kojshikja...
o ka me honger kungullur ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


join us, po deshe!

t'thirri tullusumja jote !!!!!!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Luana
11-10-05, 21:57
Neser jam e ftuar per iftare te kojshikja...
o ka me honger kungullur ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


join us, po deshe!

t'thirri tullusumja jote !!!!!!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jo une nuk vij mer hanger se po me q'kepen pantollat :lol: :lol: :lol:

neser jam ne shtepi se kam me shti turshi , hajde e merre edhe at tullusumen e me ndihmoni :wink:

Dilingjia
13-10-05, 04:58
kuku sa llafet i pasni ba ju dyja thye qe ketu o lama e grave qy...
hajt me t'mira e idhalla ju vijn turshija...kaq te reja me shti n'turshi,nc nc nc

Urata
16-10-05, 15:39
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

BigBaci
16-10-05, 17:48
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

Kuku URATA ēka na kallxove, une mendojsha se Luana eshte far Kralice e Ti po thua KRAL, e tek tani e kuptova se pse Luana mi ka honger kokrrat krejte, demek me ka honger ne sy????

Urata
16-10-05, 17:55
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

Kuku URATA ēka na kallxove, une mendojsha se Luana eshte far Kralice e Ti po thua KRAL, e tek tani e kuptova se pse Luana mi ka honger kokrrat krejte, demek me ka honger ne sy????

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
KRALIC eshte gender wise(gjini), po n'veper KRAL se KRALICAT jane "tucejka"...

Luana
16-10-05, 20:21
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

Kuku URATA ēka na kallxove, une mendojsha se Luana eshte far Kralice e Ti po thua KRAL, e tek tani e kuptova se pse Luana mi ka honger kokrrat krejte, demek me ka honger ne sy????

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
KRALIC eshte gender wise(gjini), po n'veper KRAL se KRALICAT jane "tucejka"...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Oj Urat reja te vraft hooooo po kam kesh moj me lot , he ty tu knaqt ajo zemra e mire hoooo :lol: :lol: :lol: :lol:

sherri
16-10-05, 21:09
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

Kuku URATA ēka na kallxove, une mendojsha se Luana eshte far Kralice e Ti po thua KRAL, e tek tani e kuptova se pse Luana mi ka honger kokrrat krejte, demek me ka honger ne sy????

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
KRALIC eshte gender wise(gjini), po n'veper KRAL se KRALICAT jane "tucejka"...
A esht "KRAL" Lazari,apo KRALICA;Milica
folni mori shqip zoti ju kuqt :oops:

Dilingjia
21-10-05, 04:45
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

a i han KRALI koret hiq? :lol:

Luana
21-10-05, 05:53
Ooooooooooooooooooooo Dilingjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiioooooooooo,

O LUANA eshte KRAL krejte, palla si hanė pėr hiē e pėr kend...!

a i han KRALI koret hiq? :lol:Haramngji po i hajke koret se Kralit ja kishin vnu protezat e porcelanit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
21-10-05, 05:57
kuku sa llafet i pasni ba ju dyja thye qe ketu o lama e grave qy...
hajt me t'mira e idhalla ju vijn turshija...kaq te reja me shti n'turshi,nc nc nc

qyqyqy ani llaf ne Forum te Dardanis nuk eshte kurgjo allahile , me na pa live se..... kuku qka bojm !!!!
shyqyr qe je pertej oqeanit se tybe hiq nuk te kish ra ne mend me shku te shtepia e jote , ta kishim ba diten nji sahat :lol: :lol: :lol: :lol:

Turshijat jan bo Dilingji nash me tomel e gjiz e nash pa gjiz , nash me long e nash me vaj e nash veq me uje phaaaaaaaa veq kush na ka inati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
22-10-05, 20:31
LIVE?
ishalla s'ju shof,se jam i padurueshem qy :lol:

Luana
24-10-05, 01:11
LIVE?
ishalla s'ju shof,se jam i padurueshem qy :lol:

qyqyqy ani i padurueshem , sa te vijsh , duron duron se kris kofja me uje te ftohet ne fytyr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
24-10-05, 04:48
Oj Luanita, krejt e kam nje bindje se ka me i ardhe marre me u lajmerue ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...!

Luana
24-10-05, 09:16
Oj Luanita, krejt e kam nje bindje se ka me i ardhe marre me u lajmerue ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...!


e di :wink:
ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! :lol: :lol:
qesha pak sikur ti se me paska marr malli :lol: :lol: :lol: :lol:

doku dil qike :twisted: :twisted:

Urata
25-10-05, 00:09
O insan ku je...?
chinezat i kish marre malli per neve ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :wink:

Luana
25-10-05, 01:21
O insan ku je...?
chinezat i kish marre malli per neve ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :wink:

Une isha ne javen e kaluar me motren Urata , selam ai te bani shume :lol: :lol: :lol: :lol: me tha ku eshte ajo qe ju kan qkye pantollonat http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif


Urata te pressssssssssssssssssss oj zavrageeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/a025.gif:wink:

Urata
25-10-05, 15:33
Ku ashtu moj... :wink:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

Dilingjia
25-10-05, 22:19
e allahi jau pruft ment juve dyjave heh :lol: :lol: :lol:

Drinni
21-11-06, 15:57
Jam prej .... ju e dini vet qka po du me ju then
jam e gjat , hmmm ska nevoj me ju tregu se jam normal si te gjithe
jam bjonde si ....
edhe punoj :D let me think qka punoj :roll:
edhe jam femer 100 % :wink:

Edhe ēfar femre se !!!:
[/URL]
[url]http://video.google.com/videoplay?docid=-5776975721432080125&sourceid=docidfeed&hl=undefined (http://video.google.com/videoplay?docid=-5776975721432080125&sourceid=docidfeed&hl=undefined)

K1nG_BanDo
21-11-06, 19:12
Op Opp Princessaaa

instruktori
29-04-07, 12:30
Pershendetje Luana.
Vertet jeni e mrekullushme.