PDA

View Full Version : SHQIPERI ----------GREQI


Cool_Boy
04-09-04, 00:28
SHQIPER 2 : 1 GREQI

mendimi juaji ????????

Qka mendoni a do te kualifikohet komebtarja e Shqiperis per Kampionatin Boteror te 2006???????

Cool_Boy

K-man
04-09-04, 02:10
greku ka me fitu, se greku eshte kampion i evropes, e shqiperia nuk eshte kerka. sa per rrezulltat s'di qka me t'thon...

ky eshte opinioni jem...

GjIlAnAsI_cSi
04-09-04, 04:09
Smundet me Fitu Veshtir. Un jam Per Rezultat sa ma merr mendja
Shqiperia 2 -1 Greqia
Shqiperia 1- 0 Greqia

Kjo mund te ndodh.

[b]SHQIPERIA ZOTI JU NDIHMOFT [/b]

vushtrria
04-09-04, 13:28
edhe une jam i bindur ne fitoren e shqiperis edhe do te fitoi

rezultati


shqiperia 3----1 greqia

Vera
04-09-04, 14:21
Nuk mund te mendoj asgje.

Mbas lojes do ti jap rezultatet.


Shqipetar Zoti ju ndihmoft

Vera
04-09-04, 22:22
uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Albanien 2:1 Grecce njerz po keta na e ndriten fytyren, phaaaaaaa kane luajtur shum mir.

Agroni22
04-09-04, 23:05
SHQIPER 2 : 1 GREQI

mendimi juaji ????????

Qka mendoni a do te kualifikohet komebtarja e Shqiperis per Kampionatin Boteror te 2006???????

Cool_Boy BRAVO COOL_BOY JA KI QILLU TE LUMTE.

Cool_Boy
05-09-04, 00:18
Perhsndetje te gjitheve

Shiperijaaaaaaaaaaa Shqiperijaaaaaaaaaaaa

O havera per futblol jam expert ahhaha,jo kam qene i sigurt 95% se kan me fitu 2:1 dhe Murati kam qene 90% qe ka me shenu gollllllllll..................


Cool_Boy

K-man
05-09-04, 06:09
mire fitun... po a e ki lexu raportin masi qe eshte kry loja? ne fifaworldcup.com, reporteret than qe greqia ka pas shume ma shume shansa per me jap golla, po veq 1 ka hi. edhe kjo o veq loja e pare e Shqiperis! tash kta duhen mu rujt, se e kan Danimarken edhe Turqine ne grup, edhe per me u avancu ne pjesen tjeter te turnirit, ju duhet fat, kurgjo ma shume...

Cool_Boy
05-09-04, 09:16
greku ka me fitu, se greku eshte kampion i evropes, e shqiperia nuk eshte kerka. sa per rrezulltat s'di qka me t'thon...

ky eshte opinioni jem...

K-man lehe shokit qka thot fifaworldcup.com se Shqiperia pram e kan lujtur me mire se Brazili ne finale te 2002,nje penalti nuk jav kan leju dhe 2/3 shanca jan kan 99% gola ama nuk ditin mi realizu..........

m_tetovari
05-09-04, 15:18
cool_boy te lumte se ja ke qellu :P
me vjen mir qe ja ke qellu per te mire :wink:

Albanam
06-09-04, 10:25
mire fitun... po a e ki lexu raportin masi qe eshte kry loja? ne fifaworldcup.com, reporteret than qe greqia ka pas shume ma shume shansa per me jap golla, po veq 1 ka hi. edhe kjo o veq loja e pare e Shqiperis! tash kta duhen mu rujt, se e kan Danimarken edhe Turqine ne grup, edhe per me u avancu ne pjesen tjeter te turnirit, ju duhet fat, kurgjo ma shume...

O K-man!
A je ti shqiptarė a grek bre burrė i dheut ?! Shumė tė paska brengos humbja e Greqisė, e tė paska shqetėsuar fitorja e Shqipėrisė. Aman bre! Po edhe sikur tė jetė kjo njė fitore e rastit, e qe besa nuk ishte, ėshtė njė rast pėr t'u gėzuar, e jo pėr pėr skepticizėm.

Pėrshėndetje pėr ty Cool_Boy dhe pėr faktin se kishe qėlluar rezultatin!

Ndėrsa urime pėr tė gjithė shqiptarėt pėr kėtė fitore madhėshtore!

qendrimi
07-09-04, 11:22
valla bre shqiprija po me doket se esht shum e fort ne grupin e vet e ma merr mejna qe ka me u kfalifiku per euro 2006 ne gjermani e qishtu
edhe vet nje lojtar i greqis ka than se ne shpipri sa as nje ekip qe e kena ne grup nuk munet me mposht shqiprin ne qemajl stafa e veq perpara shpipri :arrow: