PDA

View Full Version : Ky eshte Marv_pimp


Marv_pimp
06-09-04, 02:19
EMRI: MARVIN
MOSHA: 17 vjeqar
VENDNDODHJA: DETROIT USA
PROFESIONi: RAPPER
spo di qka me than ma shum, nese doni te dini diqka tjeter pytni

Gentiana
06-09-04, 12:25
Marv_pimp ato te rendesishmet i paske shkruar. Mir se vjen ne forumin DARDANIA, dhe qaste te kendshme.

Genta

turisti
06-09-04, 14:10
EMRI: MARVIN
MOSHA: 17 vjeqar
VENDNDODHJA: DETROIT USA
PROFESIONi: RAPPER
spo di qka me than ma shum, nese doni te dini diqka tjeter pytni

Pershendetje te perzemerta dhe mire se ardhje te deshiron TURISTI. :wink:

Marv_pimp
06-09-04, 15:00
gentiana dhe turisti flm,pershendetje te perzemerta keni edhe nga une

turisti
11-09-04, 19:15
gentiana dhe turisti flm,pershendetje te perzemerta keni edhe nga une
Falemnderit. :wink:

ShEjToNkA
14-09-04, 00:02
Marv_pimp tė pėrshndes pėr prezentim dhe tė dėshiroj tė kalosh sic ėshtė mė sė miri.

Ermira
02-11-04, 16:32
EMRI: MARVIN
MOSHA: 17 vjeqar
VENDNDODHJA: DETROIT USA
PROFESIONi: RAPPER
spo di qka me than ma shum, nese doni te dini diqka tjeter pytni


ATO TE RENDESISHMET I PASKE TRREGU ......MIRESEERDHE NE MESIN TONE EDHE KALOFSHE BUKUR!!!
PYETJA-------NGA 'ERDHI IDEJA E KETIJ EMRI?????
MPUQ. :oops: :oops:

Krokodilli
02-11-04, 17:27
EMRI: MARVIN
MOSHA: 17 vjeqar
VENDNDODHJA: DETROIT USA
PROFESIONi: RAPPER
spo di qka me than ma shum, nese doni te dini diqka tjeter pytni

yo yo wussup Marv_pimp,, yo man,, whats with that nick name,,, are you a real pimp,,,, what have you got in store for me,, any angel ...... :wink:

te pershendes Marv_pimp dhe mire se erdhe ne forumin dardania...