PDA

View Full Version : VOTONI PER KOMBETAREN E SHQIPERIS.


GjIlAnAsI_cSi
07-09-04, 17:07
JENI TE LUTUR TE VOTONI PER KOMBETAREN TONE TE FUTBOLLIT NESE VERTET E NDJENI VETEN SHQIPTAR QE TE MPOSHTIM GREQINE DHE TE GJITHE SHTETET KETU -->> http://www.uefa.com/fanzone/Polls/Pop_Up.htmx?idSPolls=2149&action=VOTE

Ktu mund te votoni edhe Moderatoret besoj qe nuk do e heqin kete Links sepse nuk eshte nje far Werbungi apo me marr user por thjesht per te miren e Shqiperis , Dhe Flamurit Shqiptar.

Gjith te mirat.

Cool_Boy
07-09-04, 22:07
SHQIPERIA,por per mendimin tim nuk do te munden me marr vendin e pare se eshet nje ndere ekipet me te forta ne kete Group.........

imodium
08-09-04, 09:30
Ne emen te ati Shqiptari se diq ne Gerqi per futtball duhet me fitu shqiperi gjithqysh kunraj georgis.

Jena ni Grupp me shki e turq ata jan anmiqt ton ata gjithqysh duhet mi mujt ne emen te ati shqiptari se diq per futball.

Ska ka ardh koha mu bo Champinion boteror se kurkush ne bot si ka kembet ma te forta se kembet shqiptare.

imodium
08-09-04, 18:34
qyri qyqanat sdin me lujt top hahhahahah

Aliaj=Turk
Mehmet=TUrk
Murati =Turk
Tare=Shka

Po normal se nuk din me lujt se kan gjak turki.

imodium
08-09-04, 18:58
hhahahahahhahahahhah

hupen turqt kunraj shkive hahhahahahhahahahahhh

mr_beni
30-09-04, 17:41
qyri qyqanat sdin me lujt top hahhahahah

Aliaj=Turk
Mehmet=TUrk
Murati =Turk
Tare=Shka

Po normal se nuk din me lujt se kan gjak turki.

Nese e ke taren vella e din se qka eshte a shka a shqipetar