PDA

View Full Version : Turisti


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Murgesha
07-09-04, 19:16
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

turisti
07-09-04, 19:24
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(
Nderimet e mija,Mbretereshe-I- ,por me duhet te pranoj se bash nuk po e kuptoj ket pune per pallatin mbreteror,ndoshta se me ka ardhe nga qielli ne koke?! A ban te ma spjegosh me gjeresisht?
Me nderime -antari i ri i pallatit mbreteror-TURISTI. :P

vushtrria
07-09-04, 19:29
turisti edhe une ju pershendes djalo qe mrrine ne pallatin mbreteror hallall te kofte se boll shum pun bane deri shkove nuk u nale as dit as nat tuj shkrue po me duket je ngut pak por kujdes ne pallat. Hej turisti a me trego se si duket atje ne pallat ahhaahhhh


te pershendes o turist piloti tung

Honesty^uk.
07-09-04, 19:35
I nderuar Turisti

Erdhe si turist, vetem per te na vizituar
por mirepritja jone te pelqeu :wink: dhe shume shpejt arrite te na rrembesh edhe nje titull qe e meriton ""MBRET ""
ti si turist duke bredhur me mendjen tende neper bote arrite te mbash forumin tone gjithmone te fresket me shkrimet dhe tregimet tuaja.

Zoteri
Pranoni urimet e mia te sinqerta.

Honesty

turisti
07-09-04, 19:37
turisti edhe une ju pershendes djalo qe mrrine ne pallatin mbreteror hallall te kofte se boll shum pun bane deri shkove nuk u nale as dit as nat tuj shkrue po me duket je ngut pak por kujdes ne pallat. Hej turisti a me trego se si duket atje ne pallat ahhaahhhh


te pershendes o turist piloti tung

Nuk guxoj prej Mbretreshes- I-,duhet m'u kujdes per MSHEFTESINAT E PALLATIT. Une nuk erdha me postimet,e as me parashut,por jam MUSAFIR I NDERIT,sepse per TURISTAT gjithmone ka vend-sot jane ketu,neser nuk dihet-behet nje vend i lire .
Faleminderit per pershendetjet dhe te deshiroj- PALLATIN MBRETEROR. :P :wink:

turisti
07-09-04, 19:41
I nderuar Turisti

Erdhe si turist, vetem per te na vizituar
por mirepritja jone te pelqeu :wink: dhe shume shpejt arrite te na rrembesh edhe nje titull qe e meriton ""MBRET ""
ti si turist duke bredhur me mendjen tende neper bote arrite te mbash forumin tone gjithmone te fresket me shkrimet dhe tregimet tuaja.

Zoteri
Pranoni urimet e mia te sinqerta.

Honesty

Me pelqen mirenjohja e Mbretit te te gjite mbretave-faleminderit shume,shume,madheria e juaj. :P :P :P :P :P :P :P :P

aferdita
07-09-04, 20:34
turisti urime urime dhe mire se na erdhe ne pallatin mbreterore :wink:

Vera
07-09-04, 20:34
turisti edhe pse nuk te njof edh emir (po mendoj ne forum ketu) kam lexuar shum shkrime tuajat qe me kan pelqyer shum. Pra urime per 1000 shkrime ne dardani se ia vlen forumi yn te ket edhe nje antar sikurse ju.

Suksese i nderuar.

Te uroj mirseardhje ne pallatin Mbretror.

Me kenaqsi vera

Naki
07-09-04, 21:01
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki

mickoja
07-09-04, 21:06
Urime urime per hyrjen e mbreteris ne dardani,turist urime per njemi postimet e tua me te vertet je nje ančtar qe e disponon forumin dhe vetem vazhdoni keshtu..me respekt mickoja

turisti
07-09-04, 21:35
turisti urime urime dhe mire se na erdhe ne pallatin mbreterore :wink:

Mire se ju gjeta Aferdita dhe falemnderit per mire se ardhje shume.Shpresoj se nje kohe te gjate do te ndertojme mbreterijen tone ne krye me Mbretereshen-I- dhe Kingun tonė-Honestyn.
Te pershendes. :wink:

turisti
07-09-04, 21:40
turisti edhe pse nuk te njof edh emir (po mendoj ne forum ketu) kam lexuar shum shkrime tuajat qe me kan pelqyer shum. Pra urime per 1000 shkrime ne dardani se ia vlen forumi yn te ket edhe nje antar sikurse ju.

Suksese i nderuar.

Te uroj mirseardhje ne pallatin Mbretror.

Me kenaqsi vera

Falemnderit shume Vera,gjithashtu edhe per mendimet e tua,por po habitem se nuk po e shoh askund MUZIKEN per mireseardhje,por nejse kesaj radhe-ha,ha,ha,ha..Te pershendes.

turisti
07-09-04, 21:52
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki

Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sonte,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e TURISTIT.
Ju pershendes dhe ju falemnderoj shume sepse suksesi im eshte edhe suksesi i juvi si moderatoreve,antareve,ashtu dhe Mbreterijes. :P

turisti
07-09-04, 22:10
Urime urime per hyrjen e mbreteris ne dardani,turist urime per njemi postimet e tua me te vertet je nje ančtar qe e disponon forumin dhe vetem vazhdoni keshtu..me respekt mickoja

Nderimet e posaqme Mickoje(Duhet me kujdes sepse je Mickoje-kur nuk kum pa aq te madhe,ha,ha,ha-hajgare).Shpresoj se shpejti se ti dhe Naki do te me bashkoheni.Sonte po ndihem me nje ndjenje te quditshme ku jane te perziera:gezimi,melankolia,frika(si Mbreti iri ),pergjegjesia dhe deshira qe te jet ēka eshte me mire per te gjithe juve.
Ju falemnderoj shume si edhe tjerve per ndihmen e juaj te ofruar dhe mirekuptim me tolerim ndaj meje si antar te ri e deri me sot.
Ju pershendes deri ne shkrimet e ardhshme. :wink:

turisti
07-09-04, 22:30
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

E nderuara Mbretereshe - I -,pas ketyre shkrimeve te antarve dhe moderatorve,kuptova se per ēka eshte fjla qe eshte larte e shenuar...
Me lejo edhe nje here qe te te falemnderohem per pergatitjen tende para kohe per manifestimin dhe mireseardhjen time,sepse vetem SHEFI I VĖRTETĖ i cili i respekton dhe kujdeset per antaret e vet e din se kur eshte koha per gjerat e duhura,me nje lehtesi,maturi,mjeshtri dhe elegance te veqante te cilen e posedojne pakica e njerzve.
Me respekt-TURISTI- :P

Murgesha
07-09-04, 23:06
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

E nderuara Mbretereshe - I -,pas ketyre shkrimeve te antarve dhe moderatorve,kuptova se per ēka eshte fjla qe eshte larte e shenuar...
Me lejo edhe nje here qe te te falemnderohem per pergatitjen tende para kohe per manifestimin dhe mireseardhjen time,sepse vetem SHEFI I VĖRTETĖ i cili i respekton dhe kujdeset per antaret e vet e din se kur eshte koha per gjerat e duhura,me nje lehtesi,maturi,mjeshtri dhe elegance te veqante te cilen e posedojne pakica e njerzve.
Me respekt-TURISTI- :P

Me nder qofsh Turisti.
Ndjehem shume e gezuar qe Pallatit Mbreteror te Dardanise ju shtua edhe nje Mbret.
Kjo me le te kuptoje se kemi ne dore nje Mbreteri te forte.
Ps. Dardania jone nuk ka tituj te caktuar, titullin mbret e ka ndare se pari Lazdrani, oborrtarret tane e pranuan me gezim ate titull, tani cdo kush qe i ban 1000 shkrime fiton kete titull qe eshte me i vlefshem se cdo titull i percaktuar.
E gezofsh, trashegofsh dhe forcojsh edhe me shume shkrime tjera.
Gjithashtu te rrespektoj.

Gentiana
07-09-04, 23:10
Turist edhe un (mbreteresha nr 2) te uroj ket titull. te uroj gjdo te mir, dhe te vazhdojsh kshtu! Gjdo dit e me shum ke fitu simpati, sidomos nga vajzat e forumit... :wink:

Agroni22
07-09-04, 23:23
tufisti urime froni i ri mbretror

turisti
07-09-04, 23:23
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

E nderuara Mbretereshe - I -,pas ketyre shkrimeve te antarve dhe moderatorve,kuptova se per ēka eshte fjla qe eshte larte e shenuar...
Me lejo edhe nje here qe te te falemnderohem per pergatitjen tende para kohe per manifestimin dhe mireseardhjen time,sepse vetem SHEFI I VĖRTETĖ i cili i respekton dhe kujdeset per antaret e vet e din se kur eshte koha per gjerat e duhura,me nje lehtesi,maturi,mjeshtri dhe elegance te veqante te cilen e posedojne pakica e njerzve.
Me respekt-TURISTI- :P

Me nder qofsh Turisti.
Ndjehem shume e gezuar qe Pallatit Mbreteror te Dardanise ju shtua edhe nje Mbret.
Kjo me le te kuptoje se kemi ne dore nje Mbreteri te forte.
Ps. Dardania jone nuk ka tituj te caktuar, titullin mbret e ka ndare se pari Lazdrani, oborrtarret tane e pranuan me gezim ate titull, tani cdo kush qe i ban 1000 shkrime fiton kete titull qe eshte me i vlefshem se cdo titull i percaktuar.
E gezofsh, trashegofsh dhe forcojsh edhe me shume shkrime tjera.
Gjithashtu te rrespektoj.
Falemnderit per spjegim dhe kohen tende.Mbasi e fitova titullin e MBRETIT-po dal ne penzion-ha,ha,ha,ha,.Je e nderuar edhe pa pershendetje,dije :P .

turisti
07-09-04, 23:30
Turist edhe un (mbreteresha nr 2) te uroj ket titull. te uroj gjdo te mir, dhe te vazhdojsh kshtu! Gjdo dit e me shum ke fitu simpati, sidomos nga vajzat e forumit... :wink:

Falemnderit Mbreteresha nr 2 . Do te mundohem t'i arsyetoj mendimet e juaja pozitive ndaj meje dhes impatite te aritura deke e vazhduar kursin e Turistit.Kenaqesi e veqante eshte te jesh i rrethuar me personat e sinqerte-gje e cila ma mbush zemren gjithmone me GEZIM.
Te pershendes. :P

turisti
07-09-04, 23:36
tufisti urime froni i ri mbretror

I nderuari Agron 22,shume,shume falemnderit,sepse fjala e mire eshte ILAQ I SHPIRTIT. Te jesh i bindur se edhe ty te pret Pallati Mbreteror,vetem vazhdo edhe nje dite kur t'i pash dyert e pallatit te hapura.
Te pershendes. :wink:

lazdrani
08-09-04, 11:29
Turisti-Jeni i mrekullueshem....Urime per kete titull te merituar :wink: Mire se vini ne Pallatin Mbreteror :wink: Postimet tuja i lexoje me vemendje dhe te them te drejten se jeni i shkelqyshem qe ne nje kohe te shkurte arritet mbi 1000 postime ti shkruani....Vazhdoni edhe me tutje keshtu,une me kenaqesi do ti lexoje ato :wink: Lazdrani

turisti
08-09-04, 11:42
Turisti-Jeni i mrekullueshem....Urime per kete titull te merituar :wink: Mire se vini ne Pallatin Mbreteror :wink: Postimet tuja i lexoje me vemendje dhe te them te drejten se jeni i shkelqyshem qe ne nje kohe te shkurte arritet mbi 1000 postime ti shkruani....Vazhdoni edhe me tutje keshtu,une me kenaqesi do ti lexoje ato :wink: Lazdrani

Lazdran,falemnderit shume nga zemra.Fjalet e tua te KREATORIT dhe njerit nga NDERTIMTAREVE te MBRETERIJES dhe PALLATIT MBRETEROR,kan tingellimin e posaqshem ne mes te urimeve tjera dhe per shkrimet e mija te ardhshme.Me urimin tende,gezimi im u shtua dhe nje shkalle.
Te pershendes. :P

Naki
08-09-04, 18:48
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki

Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sonte,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e TURISTIT.
Ju pershendes dhe ju falemnderoj shume sepse suksesi im eshte edhe suksesi i juvi si moderatoreve,antareve,ashtu dhe Mbreterijes. :P

Forumi Dardane ka nderin qe ne mesin e tyre ka forumiste qe ndertojne nje atmosfere te ngrohte qe me postime konstruktive kontribojne ne Zhvillimin, rritjen e nje zingjiri te kurorzuar ne nje cile qe te kemi sa me shume ne forum Argetime.
Me nderime Naki

turisti
08-09-04, 19:47
Pallatit mbreteror ju shtua edhe nje mbrete,hyri si turist duke shetitur ne forumin dardan duke pi kaffe e qaja me nje eleganc i shoqeruar ne dhomat e forumit postoje mbi 1000 postime.
Urime Urime,me nderime Naki

Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sonte,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e TURISTIT.
Ju pershendes dhe ju falemnderoj shume sepse suksesi im eshte edhe suksesi i juvi si moderatoreve,antareve,ashtu dhe Mbreterijes. :P

Forumi Dardane ka nderin qe ne mesin e tyre ka forumiste qe ndertojne nje atmosfere te ngrohte qe me postime konstruktive kontribojne ne Zhvillimin, rritjen e nje zingjiri te kurorzuar ne nje cile qe te kemi sa me shume ne forum Argetime.
Me nderime Naki

Falemnderit shume.Kenaqesi eshte te punojsh kur je i respektuar.Ju pershendes. :P

ShEjToNkA
09-09-04, 16:13
Gajde mashalah ,mashallah ,poj tube thashė me vetė qa koka ihėjeshu Dardani kaq mirė se ahahaha
Turisti ,pranon urimet e mia mė tė sinqerta ,ndoshta pak me vones ama s'kam qenė kėndej pari ,por mė mirė vonė se sa hiq.
Turisti ,edhe njė herė urime pėr titullin ,vetėm vazhdoni kėshtu jeni i mrekullueshum, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat mbetėsh i pėrshndetur ,kudo qė je!

Barbaroza
09-09-04, 16:52
I nderuari Turisti,desha edhe une te shpreh deshiren time qe na jeni bashkuar ne pallaton tone me anetare te mrekullueshem.
Qysh ne fillim tek ju verejta nje entuziasem te madh qe forumin tone ta beni me te kendshem me shkrime dhe kete e arritet.Jeni fenomenal!
Ju deshireoj edhe shume shkrime te me nivel te larte ashtu sikur deri me tash!

turisti
09-09-04, 22:06
Gajde mashalah ,mashallah ,poj tube thashė me vetė qa koka ihėjeshu Dardani kaq mirė se ahahaha
Turisti ,pranon urimet e mia mė tė sinqerta ,ndoshta pak me vones ama s'kam qenė kėndej pari ,por mė mirė vonė se sa hiq.
Turisti ,edhe njė herė urime pėr titullin ,vetėm vazhdoni kėshtu jeni i mrekullueshum, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat mbetėsh i pėrshndetur ,kudo qė je!

Shejtonka,falemnderit shume.Kurre nuk eshte vone per urime te sinqerta-kofshin ato edhe para penzionit.E di se nuk ke qene ksajde se menzi qe e mbajta drejtepeshimin e forumit-ha,ha,ha,ha,ha.Te pershendes gjithashtu shume. :P

turisti
09-09-04, 22:24
I nderuari Turisti,desha edhe une te shpreh deshiren time qe na jeni bashkuar ne pallaton tone me anetare te mrekullueshem.
Qysh ne fillim tek ju verejta nje entuziasem te madh qe forumin tone ta beni me te kendshem me shkrime dhe kete e arritet.Jeni fenomenal!
Ju deshireoj edhe shume shkrime te me nivel te larte ashtu sikur deri me tash!

E rendit eshte te them-falemnderit-,por shumhere ne jete, fjala nuk mundet me e pershkrujt ndjenjat e zemres ne momentet e veqanta sikur tash dhe gjate leximit dhe pergjegjes ndaj forumistave.Prej natyres jam optimist,dhe shume here e kam vizitue Dardanijen-de,por edhe nuk kisha kohe,a edhe kisha frike mu antarsue-mu duk se nuk mundem mu gjejt ne kete sistemin dhe funksionimin e tij.Te jesh MBRET,dmth se Mbreteria eshte e afte kohe pas kohe me organizimin e vet m'i aftesue kuadrot e reja.
Gjithqysh edhe nji here po te falmnderona dhe te pershendes i gezuar qe jam ne mesin e juaj. :P

dr1ta
27-09-04, 01:01
Te pershendes edhe un turist je dicka special :wink: :)

turisti
27-09-04, 08:10
Te pershendes edhe un turist je dicka special :wink: :)

Falmderit per kompliment - dr1ta - .Personat si ju ne Dardani me bejne te ndihem posaqerisht i gezuar. :P :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 12:13
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

turisti
27-09-04, 13:07
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro. :wink:

DannyAus
27-09-04, 13:22
PERSHENDETJE TURIST,,
KAM NJE KOHE QE JAM REGJISTRU NE DARDANIA.DE POR TASH E VEREJTA SE JE PASARDHESI I MBRETERIS..
TE UROJ HYRJEN NE PALLATIN MBRETEROR

turisti
27-09-04, 14:05
PERSHENDETJE TURIST,,
KAM NJE KOHE QE JAM REGJISTRU NE DARDANIA.DE POR TASH E VEREJTA SE JE PASARDHESI I MBRETERIS..
TE UROJ HYRJEN NE PALLATIN MBRETEROR
Hahahaha,falmderit shume - DennyAus - ,shpresoj se do te na bashkohesh se shpejti,sepse vend ka mjaft per te gjithe.
Te pershendes,tung.

Barbaroza
27-09-04, 14:30
Pershendetje edhe njehere per ty Turisti,je i nderuar!

turisti
27-09-04, 14:56
Pershendetje edhe njehere per ty Turisti,je i nderuar!

O, falmderit Barbaroza.Gjithashtu ndije veten nga une. :P :wink:

diana
27-09-04, 15:44
o ju pershendes!duke kaluar ketu pari thash te pershendetemi live!
heheheh!!! pra ,ju pershendes!jo asgje ma teper vetem ju pershendes... :wink:

diana
27-09-04, 15:45
me vargjet e barbarozes apologjite jane besnike...
pershendetje barbaroz! jane vargje mistike gati te terura..por me plot mesazh...dukeni tradicionaliste...pershendetje!

livoreka bicio
27-09-04, 22:06
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro. :wink:flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P

turisti
27-09-04, 22:10
o ju pershendes!duke kaluar ketu pari thash te pershendetemi live!
heheheh!!! pra ,ju pershendes!jo asgje ma teper vetem ju pershendes... :wink:
Falmderit - diana -,je gjithashtu e pershendetur. :wink:

turisti
27-09-04, 22:13
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro. :wink:flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P

Falmderit Bicio,por jam i vetedijshem se asgje nuk eshte per GJITHMONĖ,andej me padurim pres dhe ardhjen tende,o shoku i nderuar.
Te pershendes. :wink: :P

Murgesha
27-09-04, 23:38
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

Mė 07. 09. 04 erdha kėtu pėr tė uruar titullin, e tani po tė uroj se e paske kaluar shyqyr 2000-shin.
Urime dhe vazhdofsh akoma punėn e palodheshme qė po bėn pėr tė bėrė interesant forumin.

turisti
28-09-04, 00:10
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

Mė 07. 09. 04 erdha kėtu pėr tė uruar titullin, e tani po tė uroj se e paske kaluar shyqyr 2000-shin.
Urime dhe vazhdofsh akoma punėn e palodheshme qė po bėn pėr tė bėrė interesant forumin.

Urimet e tua me gezojne sinqerisht,edhe ne emer te vertetes,me duhet te pranoj se te gjitha ( 2000 postime ) jane vetem-lla-lla-lla -t e mija pa lodhuna,hahahaha. :P

livoreka bicio
28-09-04, 12:43
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro. :wink:flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P

Falmderit Bicio,por jam i vetedijshem se asgje nuk eshte per GJITHMONĖ,andej me padurim pres dhe ardhjen tende,o shoku i nderuar.
Te pershendes. :wink: :Pok turist pra po e lom ashtu vij nga dal dal edhe un aty hahahahah te pershendes shum :P :P :P

turisti
28-09-04, 21:22
TURIST te uroj mbreterin ne dardani :P :P :P

Falmderit BICIO,vendin e ke te rezervuar,mos haro. :wink:flm.shum turist per rezervimin e vendit, ishalla te kemi gjith mon ty mbret. :P :P :P

Falmderit Bicio,por jam i vetedijshem se asgje nuk eshte per GJITHMONĖ,andej me padurim pres dhe ardhjen tende,o shoku i nderuar.
Te pershendes. :wink: :Pok turist pra po e lom ashtu vij nga dal dal edhe un aty hahahahah te pershendes shum :P :P :P
Hahahahaha,BiCIO,po te pres pa durim,tung. :wink:

Honesty^uk.
28-09-04, 21:59
pershendetje o i nderuar
cfare thote jeta turistike
vetem caste te kendshme kalofsh gjithmone
Tung
Honesty me shume respekt per ju

turisti
28-09-04, 23:05
pershendetje o i nderuar
cfare thote jeta turistike
vetem caste te kendshme kalofsh gjithmone
Tung
Honesty me shume respekt per ju

Mire se u ktheve,KINGUI TE GJITHA KINGAVE.Hahahahahahah,jeta turistike eshte perplote avantura,rreziqe,malverzime,demoralizime ,gabime dhe vuajtjet. Zanati i pergazt eshte i turistit.Ererat e turizmit te bajne her andej,her kendej si lapat e vjeshtes ne mozaikun e rrugeve t'jetes te mbushura me mendime dhe drejtime te lakuara....... :wink:
Te pershendes si gjithmone sepse ky forum ka nevoje per pranijen tende. :P

Honesty^uk.
03-10-04, 11:00
Nje pershendetje per ju i nderuar "turisti"

turisti
03-10-04, 12:08
Nje pershendetje per ju i nderuar "turisti"

Falemderit Honesty. :wink:
Gjithashtu je i pershendetur. :wink:

Barbaroza
22-10-04, 12:03
I nderuaru Turisti,u ndala ne temen tende per te te pershendetur dhe derguar komplimentet e mia per juve.Prej se keni ardhur ne forum,i palodhur dhe shume aktiv,me shkrimet tuaja keni fituar ,se paku simpatine time.Kam mesuar dhe vazhdoj te mesoj akoma nga ju.Besoj dhe shpresoj se edhe ne te ardhmen,do na kenaqni me postimet tuaja shume cilesore!

Mbetesh i pershendetur!

turisti
22-10-04, 12:46
I nderuaru Turisti,u ndala ne temen tende per te te pershendetur dhe derguar komplimentet e mia per juve.Prej se keni ardhur ne forum,i palodhur dhe shume aktiv,me shkrimet tuaja keni fituar ,se paku simpatine time.Kam mesuar dhe vazhdoj te mesoj akoma nga ju.Besoj dhe shpresoj se edhe ne te ardhmen,do na kenaqni me postimet tuaja shume cilesore!

Mbetesh i pershendetur!

Falenderit Barbaroza e nderuara.
Suksesi im,per mua dmth Ju,- antaret e Dardanise.
Ju jeni 1 , une jam 0 . Zeroja pas numrit fiton vleren,pa numer perpara,zeroja eshte vetem zero .

Ju pershendes, TURISTI.

Gentiani
24-10-04, 22:05
Turistit njė pėrshėndetje pėr angazhimin e tij dhe shkresat qė i japin gjallėri forumit me titullin e Mbretit Turist :lol: :wink:

turisti
25-10-04, 23:50
Turistit njė pėrshėndetje pėr angazhimin e tij dhe shkresat qė i japin gjallėri forumit me titullin e Mbretit Turist :lol: :wink:

Falenderit Gentian i nderuar. Shpresoj se do te na bashkangjitesh sa me shpejte.

Te pershendes, TURISTI.

turisti
26-10-04, 00:22
TURISTI i nderuar,

Koha eshte ta pershendes vetveten per 3000 postime .


Me respekt ndaj vetvetes, - TURISTI. :wink:

Murgesha
26-10-04, 08:24
TURISTI i nderuar,

Koha eshte ta pershendes vetveten per 3000 postime .


Me respekt ndaj vetvetes, - TURISTI. :wink:

Ha,ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mbasi ti e paske pėrshėndetur veten, po e shfrytėzoj edhe unė rastin e po e pėrshėndes Turistin, pėr 3001 postime.
Vetėm vazhdo tė na shkruajsh, se shumė herė gjatė leximit tė postimeve tua qeshe me tė madhe.
Jeni njė personalitet shumė kompleks dhe si i tillė keni fituar rrespektin e shumė anėtarėve tė forumit, ku njė prej tyre jam edhe unė.

Gentiana
26-10-04, 13:41
Turisti te uroj per mbi 3000 shkrime, dhe te pershendes shummmmmmm. Gjdo te mire, dhe vazhdo kshtu.


Genta

turisti
26-10-04, 14:13
MURGESHA dhe GENTIANA,

Ju falenderona nga zemra si vetvetes, dhe ju deshiroj realizimin e tegjitha deshirave ne jete.

Me respekt te sinqert, - TURISTI. :P

Barbaroza
26-10-04, 14:26
Turisti,te uroj per postimet shume me vlere sepse lehte eshte te shkruash,por te shkruash me vlere,kjo eshte me e veshtire.
Te uroj shume per angazhimin tuaj qe i jepni forumit!

turisti
26-10-04, 15:02
Turisti,te uroj per postimet shume me vlere sepse lehte eshte te shkruash,por te shkruash me vlere,kjo eshte me e veshtire.
Te uroj shume per angazhimin tuaj qe i jepni forumit!

Falenderit shume BARBAROZA.

:P VLERA IME JENI JU :arrow: FORUMISTAT - . :P

Me respekt te sinqert,TURISTI.

aferdita
26-10-04, 15:25
turisti te uroj edhe un gjithashtu per kaq shume postime dhe te uroj edhe me shume tjera.....

turisti
26-10-04, 15:31
turisti te uroj edhe un gjithashtu per kaq shume postime dhe te uroj edhe me shume tjera.....Falenderit " aferdita ". Deshirat e forumistave jane dhurata me e mira dhe me e vlefshme per mua.

Absolutikisht je e respektuar si te tjeret.

TURISTI

Tomori
30-10-04, 20:57
-Turist pik se pari te uroj shendet dhe lumturi, po ashtu ju deshiroj edhe shum postime,,,
-Turist un Tomori per ju kam respekt te veqant, jeni njeri me plot kuptimin e fjales kte va them me sinqeritet ma te madh.
-Turist un kam kenaqsin ma te madh kur kontaktoj me ju,,, ju plotesisht kuptoni qka don te thot humori, me seriozitetin,,,
-Turist edhe nje her perzemersisht ju uroj te gjitha te mirat ne jet tungji shoqi,,, :wink:

turisti
31-10-04, 01:17
-Turist pik se pari te uroj shendet dhe lumturi, po ashtu ju deshiroj edhe shum postime,,,
-Turist un Tomori per ju kam respekt te veqant, jeni njeri me plot kuptimin e fjales kte va them me sinqeritet ma te madh.
-Turist un kam kenaqsin ma te madh kur kontaktoj me ju,,, ju plotesisht kuptoni qka don te thot humori, me seriozitetin,,,
-Turist edhe nje her perzemersisht ju uroj te gjitha te mirat ne jet tungji shoqi,,, :wink:

Tomori i nderuar,faleminderit shume per fjelet e tua . Edhe me ty eshte knaqesi me kontaktu njeri neper forum. Gjithashtu edhe ty te deshiroj shendet,lumturi dhe realizimin e deshirave akoma te parealizuara .

Me respekt,TURISTI .

Kercovari
31-10-04, 13:19
Turisti i nderuar
Turistet njihen si studjues dhe germues te vjetersis botrore per te gjetur arsyen qe me doren e vet te kujdesshme,te gjejne edhe visaret e cmueshme te vjetersis shqiptare,gjuhen dhe kulturen.
Krijimtarija nuk cmohet me madhesin e nje libri ,por me pak fjale te mira te shkruara nga njeriu i cili meriton edhe pavdeksine.
Me shum fjale do te humbnin vleren per te qene mbreti i postimeve t`ua.
Shendeti le te jete mbi te gjitha ne jeten tende.
Me respekt Kercovari.

turisti
31-10-04, 17:50
Turisti i nderuar
Turistet njihen si studjues dhe germues te vjetersis botrore per te gjetur arsyen qe me doren e vet te kujdesshme,te gjejne edhe visaret e cmueshme te vjetersis shqiptare,gjuhen dhe kulturen.
Krijimtarija nuk cmohet me madhesin e nje libri ,por me pak fjale te mira te shkruara nga njeriu i cili meriton edhe pavdeksine.
Me shum fjale do te humbnin vleren per te qene mbreti i postimeve t`ua.
Shendeti le te jete mbi te gjitha ne jeten tende.
Me respekt Kercovari.

Kecovari respektuar,

Faleminderit shume per mendimet e tua dhe fjalet e shkruara qe e pasqyrojne thellesien dhe realitetin e zemres tende. Mendoj,qe asgje nuk mundet me e pershkrujt HORIZONTIN E VIZIONEVE aq bukur,siq eshte fjala e mire.


Per ty,gjithmone me respekt dhe nderime ,
TURISTI . :wink:

Honesty^uk.
23-11-04, 23:30
Meqenese Mbreti rrugac :lol: :lol: veshtire per tu gjetur ketu , ka kohe qe se kam pershendetur , por sonte po e shfrytezoj kete rast se me duket paska ardhur per te festuar me loqken e vet Luanen kurorezimin e saj si Princeshe, dhe po e pershendes 2 here :lol: :lol:
Kalofsh sic eshte me mire per ju i nderuar "turisti"

Honesty

turisti
24-11-04, 01:26
Meqenese Mbreti rrugac :lol: :lol: veshtire per tu gjetur ketu , ka kohe qe se kam pershendetur , por sonte po e shfrytezoj kete rast se me duket paska ardhur per te festuar me loqken e vet Luanen kurorezimin e saj si Princeshe, dhe po e pershendes 2 here :lol: :lol:
Kalofsh sic eshte me mire per ju i nderuar "turisti"

Honesty

Faleminderit shume per pershendetjet Mbreti HONESTY .Pershendetjet jane aq me te medha kur dihet se vijne nga pallati i BAKINGENIT ( mos gabofsha ?) dhe nga personi i cili eshte shume i rendesishem dhe i kyqe per shumedo punet.

Te pershendes gjithmone sinqerisht,
TURISTI. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 01:56
Te uroj pallatin mbreteror shoku Turist, se shpejti vrapoj edhe
Luanesha per me qen me ty ne ket Mbreteri.
Ju uroj Turisti&Luana gjtih te mirat ne pallatin mbreteror dhe ne jet.

Ishalla edhe 1000000000 postime me qebapa e speca...

Pershendetje nga zemra Mbreti Turist 8)

turisti
24-11-04, 12:25
Te uroj pallatin mbreteror shoku Turist, se shpejti vrapoj edhe
Luanesha per me qen me ty ne ket Mbreteri.
Ju uroj Turisti&Luana gjtih te mirat ne pallatin mbreteror dhe ne jet.

Ishalla edhe 1000000000 postime me qebapa e speca...

Pershendetje nga zemra Mbreti Turist 8)

Faleminderit shoki. Se shpejti dhe ti do te vijsh ne pallatin Mbreteror,a deri ateherit,une do t'i peki qebapa dhe e rregulloj tavolinen.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 13:58
Te uroj pallatin mbreteror shoku Turist, se shpejti vrapoj edhe
Luanesha per me qen me ty ne ket Mbreteri.
Ju uroj Turisti&Luana gjtih te mirat ne pallatin mbreteror dhe ne jet.

Ishalla edhe 1000000000 postime me qebapa e speca...

Pershendetje nga zemra Mbreti Turist 8)

Faleminderit shoki. Se shpejti dhe ti do te vijsh ne pallatin Mbreteror,a deri ateherit,une do t'i peki qebapa dhe e rregulloj tavolinen.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Hahahahahahhahahhahahahahhaa me siguri qe ne pallat qebabat jan
me te shishem, tregom a kish speca te mir atje apo duhet te bij me thas :lol:

Njeher knaqu si mbret me mbretereshen :lol: :lol: :wink:

turisti
24-11-04, 20:06
Te uroj pallatin mbreteror shoku Turist, se shpejti vrapoj edhe
Luanesha per me qen me ty ne ket Mbreteri.
Ju uroj Turisti&Luana gjtih te mirat ne pallatin mbreteror dhe ne jet.

Ishalla edhe 1000000000 postime me qebapa e speca...

Pershendetje nga zemra Mbreti Turist 8)

Faleminderit shoki. Se shpejti dhe ti do te vijsh ne pallatin Mbreteror,a deri ateherit,une do t'i peki qebapa dhe e rregulloj tavolinen.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Hahahahahahhahahhahahahahhaa me siguri qe ne pallat qebabat jan
me te shishem, tregom a kish speca te mir atje apo duhet te bij me thas :lol:


Njeher knaqu si mbret me mbretereshen :lol: :lol: :wink:

Speca kemi lloj-lloshme,prej te butave e deri tek djegsave.Por,ti hajde me duart ne xhepa,tjerat i sigurojme rreth zjarmit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
05-12-04, 00:17
Turisti ,kalova kėtu pari dhe diktova qė paske kalu mbi 4000 shkime.
Dhe pėrfitova nga rasit tė pėrshėndeti dhe tė urojė per kėto shkėrim. Vazhdoni edhe tutje kėshtu dhe tė dėshirojė edhe xxx shkėrime tjera si kėto deri mė tani.
Mbeteni i pėrshėndetur nga unė.

turisti
05-12-04, 00:24
Turisti ,kalova kėtu pari dhe diktova qė paske kalu mbi 4000 shkime.
Dhe pėrfitova nga rasit tė pėrshėndeti dhe tė urojė per kėto shkėrim. Vazhdoni edhe tutje kėshtu dhe tė dėshirojė edhe xxx shkėrime tjera si kėto deri mė tani.
Mbeteni i pėrshėndetur nga unė.Faleminderit shume ShEjToNkA. Te deshiroj shendet dhe lumturi te perjetshme.

Me nderime,TURISTI. :wink:

livoreka bicio
05-12-04, 17:00
TURIST KAM NDERIN, TE PERSHENDES. DHE NIASHTU E HETOVA QE KE KALUAR MBI,( 4000. POSTIME TE MREKULLEUESHME), DHE TE UROJ EDHE NE TE,ARDHMEN KESI SHKRIME TE TYLLA, ASHTU SIQ ISHIN DERI ME TANI...SHOKU, TURIST DUKE TE PERSHENDETUR TE UROJ SHENDET DHE SUKSESE NE JETEN TENDE. :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
05-12-04, 17:01
Shume urime per tejkalimin e 4000 postimeve Turisti.Te na gezosh edhe me mijera postime tjera ne te ardhmen!

turisti
05-12-04, 20:12
TURIST KAM NDERIN, TE PERSHENDES. DHE NIASHTU E HETOVA QE KE KALUAR MBI,( 4000. POSTIME TE MREKULLEUESHME), DHE TE UROJ EDHE NE TE,ARDHMEN KESI SHKRIME TE TYLLA, ASHTU SIQ ISHIN DERI ME TANI...SHOKU, TURIST DUKE TE PERSHENDETUR TE UROJ SHENDET DHE SUKSESE NE JETEN TENDE. :wink: :wink: :wink:


Faleminderit BICIO. Urimet e njerzve te sinqert me frymezojne.

Me nderime speciale,TURISTI. :P :wink:

turisti
05-12-04, 20:18
Shume urime per tejkalimin e 4000 postimeve Turisti.Te na gezosh edhe me mijera postime tjera ne te ardhmen!

Barbaroza e nderuar,

Fjala e mire eshte e papagueshme dhe gjithmone ka qene OAZA e mendimeve te mia. Faleminderit shume.

Me respekt dhe nderime,TURISTI.

Naki
05-12-04, 20:37
Nje kapital i qmuar,gjithmone argetues postimet tuaja kane ne vete nje specifik te veqante te Intelektualit.
Ju pergezoje per punen tuaje te pa lodheshme qe forumin e pasuroje me mbi 4000 postime.
Me respekt Naki

turisti
05-12-04, 21:15
Nje kapital i qmuar,gjithmone argetues postimet tuaja kane ne vete nje specifik te veqante te Intelektualit.
Ju pergezoje per punen tuaje te pa lodheshme qe forumin e pasuroje me mbi 4000 postime.
Me respekt Naki

Faleminderit shume NAKI. Fjalet miradie me gezojne gjithmone,sidomos kur vijne nga nje person te matur dhe te sinqert siq je ti.

Me nderime,TURISTI. :wink:

lazdrani
05-12-04, 21:39
Turisti jeni i pershendeture perzemersisht dhe njeherit ju uroje 4000 postimet tuja.Jeni me te vertet nje fenomen ne kete forum,ju arritet ne nje kohe shume te shkurte me postimet tuja te na argetoni qka edhe keni jape nje ngjyre te bukure forumit.Shkrimet tuja i lexoje me endje.Kalofshit gjithmone bukure ne Forum.Lazdrani

DEA
05-12-04, 22:00
Hej njeri perhajr

Gentiana
05-12-04, 22:50
Turist edhe un ti uroj mbi 4000shkrime. Edhe shum shkrime tjera te na i besh,keshtu si deri me tani. ēdo te mire per ty, dhe mbremje te kendshme.

Genta

turisti
05-12-04, 23:03
Hej njeri perhajr

Kush tha se jam njeri? hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: ( hajgare )

Dea e nderuar,faleminderit shume. Deshiroj qe HAJRI te te percjelle tere jeten.

Me nderime dhe respekt,TURISTI. :wink:

turisti
05-12-04, 23:07
Turist edhe un ti uroj mbi 4000shkrime. Edhe shum shkrime tjera te na i besh,keshtu si deri me tani. ēdo te mire per ty, dhe mbremje te kendshme.

Genta


Faleminderit shume Gentiana.
Une te deshiroj per ēdo postimin tim deri me sot, realizimin e nje deshire te percjellur me shendet,gezim dhe lumturi.

Jete te suksesshme te deshiron TURISTI.

KriSTaL
08-12-04, 17:10
Hej njeri perhajr

Kush tha se jam njeri? hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: ( hajgare )

Dea e nderuar,faleminderit shume. Deshiroj qe HAJRI te te percjelle tere jeten.

Me nderime dhe respekt,TURISTI. :wink:

Turisti Njeri hahahahhah hajgare me bere te qesh hej sikur ta degjova zerin, vertet qdo tem qe ke shkruar me pelqeu gjer me sot, dhe gogja spostime te bukura dhe me vend te matura, qdo postim i yti Turisti ja vlen te lezohet.

TURISTI, NJE POSTIM I YTI KA VLEFTEN E 100 POSTIMEVE TE DISA ANETAREVE KETU SIQ JAM UNE PSH. dhe Llogaritni tash 1 postim i TURISTIT, ka vleften e 100 ANETAREVE TE TJER PSH. SIQ JAM UNE,,SA postime do i behen turistit ............ Komplimente

a mos te harroj Po une MBRETERESHA-I- po une Si Shendriti si RRezja e Diellit Si KrisTallll ku do e kem vendin ledy zoja e par.

turisti
08-12-04, 17:42
Hej njeri perhajr

Kush tha se jam njeri? hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: ( hajgare )

Dea e nderuar,faleminderit shume. Deshiroj qe HAJRI te te percjelle tere jeten.

Me nderime dhe respekt,TURISTI. :wink:

Turisti Njeri hahahahhah hajgare me bere te qesh hej sikur ta degjova zerin, vertet qdo tem qe ke shkruar me pelqeu gjer me sot, dhe gogja spostime te bukura dhe me vend te matura, qdo postim i yti Turisti ja vlen te lezohet.

TURISTI, NJE POSTIM I YTI KA VLEFTEN E 100 POSTIMEVE TE DISA ANETAREVE KETU SIQ JAM UNE PSH. dhe Llogaritni tash 1 postim i TURISTIT, ka vleften e 100 ANETAREVE TE TJER PSH. SIQ JAM UNE,,SA postime do i behen turistit ............ Komplimente

a mos te harroj Po une MBRETERESHA-I- po une Si Shendriti si RRezja e Diellit Si KrisTallll ku do e kem vendin ledy zoja e par.

Kristali i nderuar,

Faleminderit shume per fjalet e tua te shkruara dhe guximin e shprehur per mendimin e postuar. Me duhet te pranoj qe fjalet miradije me pelqejne,por edhe me obligojne qe te jem gjithmone i sinqert ne postimet e mia. Postimet e mia jane vetem - POSTIM - i thjeshte dhe permban vetem mendimin tim qe nuk dmth se une kam te drejta.Secili person e sheh problemin e dashurise ja problem tjeter jetesor nga kendi e vet ,ashtu qe mire eshte te ndegjohet mendimi i secilit,vizioni i tij e kursesi " PERDHUNIM NE MENDIM " :vetem une ēka them.

Te pershendes duke te faleminderuar edhe nje here per fjalet e tua.
Deri ne shkrimet e ardhshme,me nderime dhe respekt,TURISTI. :wink:

turisti
18-12-04, 19:08
Turisti jeni i pershendeture perzemersisht dhe njeherit ju uroje 4000 postimet tuja.Jeni me te vertet nje fenomen ne kete forum,ju arritet ne nje kohe shume te shkurte me postimet tuja te na argetoni qka edhe keni jape nje ngjyre te bukure forumit.Shkrimet tuja i lexoje me endje.Kalofshit gjithmone bukure ne Forum.Lazdrani

Faleminderit shume "lazdran".Gjat nje kontrolim te shkrimeve,e pash se nuk isha pergjegjur ne postimin tende,andej e shfrytezoj rastin qe te kerkoj falje. Fjalet e tua kan rendesien e posaqshme sepse vijne nga krijuesi i Mbreterijes,njeriut te matur dhe te respektuar jashtzakonisht nga ana ime ,aniqe nuk kemi pas rast qe te kontaktojme shume.Edhe nje here te pershendes shume.

Me respekt,TURISTI.

Murgesha
31-12-04, 12:29
turisti
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/20115873674106ae184fd44.jpg


Anėtarėsuar: 25 Jul 2004
Mesazhe: 5001
Vendodhja: Nederland

Urime pėr 5001 postimet tua Turisti.

Komplimente dhe vetėm komplimente pėr shkrimet tuaja dhe pėr ty personalisht.
Edhe numėr tė madh postimesh tė dėshiron Murgesha.

turisti
31-12-04, 13:50
turisti
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/20115873674106ae184fd44.jpg


Anėtarėsuar: 25 Jul 2004
Mesazhe: 5001
Vendodhja: Nederland

Urime pėr 5001 postimet tua Turisti.

Komplimente dhe vetėm komplimente pėr shkrimet tuaja dhe pėr ty personalisht.
Edhe numėr tė madh postimesh tė dėshiron Murgesha.

Faleminderit Madheria e juaj .Shifet se kush Mbreteron me DARDANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah.
Shendeti dhe lumturia i percjellshin jeten tende dhe postimet.

Me nderime,

TURISTI.

Barbaroza
31-12-04, 17:15
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/20115873674106ae184fd44.jpg

Turisti,shume urime edhe per tejkalimin e 5000 postimeve tua.Cdo postim yti eshte yll ne vete!
Viti 2005 te sjellte perpos lumturi ne familje,edhe dhjetefishin e postimeve tua ne numer.

halla e madhe
31-12-04, 17:23
Turisti_gati te harrova :wink: Urime ,Urime mbreti i FD :!: :!:

Luana
31-12-04, 20:45
Urime Turist :wink:

turisti
01-01-05, 03:52
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/20115873674106ae184fd44.jpg

Turisti,shume urime edhe per tejkalimin e 5000 postimeve tua.Cdo postim yti eshte yll ne vete!
Viti 2005 te sjellte perpos lumturi ne familje,edhe dhjetefishin e postimeve tua ne numer.

Faleminderit shume,Barbaroza e nderuar.Mirenjohjet te shendrruara ne fjalet e mira jane te papaguara.Shendeti dhe lumturia ishalla behen hija jote e pandare ,prej 2005 e me tutje.

Me respekt,

TURISTI.

turisti
01-01-05, 03:58
Turisti_gati te harrova :wink: Urime ,Urime mbreti i FD :!: :!:

Nuk ka problem -halla e madhe -.Per urimin e sinqert nuk eshte kurre vone.Faleminderi shume dhe te deshiroj ne 2005 realizimin e te gjitha deshirave tuaja te percjellura me shendet dhe lumturi.

Me nderime,

TURISTI.

turisti
01-01-05, 04:05
Urime Turist :wink:

Luanushe e nderuar,faleminderit shume.Te deshiroj prej 2005. shendet,lumturi dhe pasuri te percjellin ne ēdo hap.

Pershendetje nga zemra,

TURISTI.

Gentiana
01-01-05, 04:42
Turist te uroj per mbi 5000 shkrime qe i ke ber, dhe ne ket vit te ri te na i shkruajsh edhe shum shkrime tjera po keshtu siq jemi mesuar deri tani.
Shpresoj se ky vit te sjell edhe gezim, fat, lumturi dhe shendet.

Me nderime
Genta

ShEjToNkA
01-01-05, 04:44
Turisti , edhe nga unė ruime pėr mbi 5000 shkėrime tė juaja!
Edhe shumė e shumė shkėrime tjeraaaaaaaaaaaa. Njėherit urimeeee edhe Viti i Ri 2005!

Gjithė tė miratttttttttttttttttt!

turisti
01-01-05, 14:27
Turist te uroj per mbi 5000 shkrime qe i ke ber, dhe ne ket vit te ri te na i shkruajsh edhe shum shkrime tjera po keshtu siq jemi mesuar deri tani.
Shpresoj se ky vit te sjell edhe gezim, fat, lumturi dhe shendet.

Me nderime
Genta

:P GENTIANA :P e nderuar,

Faleminderit shume.Gjithashtu deshiroj qe viti 2005 te jet viti i realizimit te gjitha deshirave tuaja te percjellura me shendet,lumturi dhe ne ēdo hap me gezime.

Me respekt,

TURISTI.

Mafiozi
01-01-05, 14:35
Urime vitin e ri i dashuri TuristShpresoj nga zemra qdo te mir qe deshiron , shendeti dhe lumturia mbeteshin
gjithmon ne ty dhe te dashurit e tu.

Te uroj nje vit me suksese dhe shum gezime.Pershendetje speciale.

Me shum respekt.Mafiozi

turisti
01-01-05, 15:23
Turisti , edhe nga unė ruime pėr mbi 5000 shkėrime tė juaja!
Edhe shumė e shumė shkėrime tjeraaaaaaaaaaaa. Njėherit urimeeee edhe Viti i Ri 2005!

Gjithė tė miratttttttttttttttttt!

Faleminderit ShEjTaNuQe e nderuar. Shpresoj se infektona me semundjen tende dhe pastaj postoj shumeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahahahaha haha. Gjithashtu te deshiroj shendet,lumturi dhe gezime ne 2005 dhe me tutje.

Me nderime,

TURISTI.

turisti
01-01-05, 15:30
Urime vitin e ri i dashuri TuristShpresoj nga zemra qdo te mir qe deshiron , shendeti dhe lumturia mbeteshin
gjithmon ne ty dhe te dashurit e tu.

Te uroj nje vit me suksese dhe shum gezime.Pershendetje speciale.

Me shum respekt.Mafiozi

Mafiozi,shoki i nderuar,

Faleminderit shume dhe te deshiroj shendet,lumturi dhe ishalla behesh pronar i LLAS VEGASIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah .

Te pershendes siq pershendeten njerzit me respekt te madh - nga zemra,

TURISTI.

livoreka bicio
01-01-05, 15:53
I NDERUARUI TURISTI. TE UROJE 5000.POSTIMET DHE GJITHEASHTU TE UROJE VITIN *2005*ME SHUME TE MIRA DHE DISPONIME NE DARDANI DHE JETEN TENDE TE PERDITESHME. :wink:

BICIO. :P :wink:

turisti
01-01-05, 16:10
I NDERUARUI TURISTI. TE UROJE 5000.POSTIMET DHE GJITHEASHTU TE UROJE VITIN *2005*ME SHUME TE MIRA DHE DISPONIME NE DARDANI DHE JETEN TENDE TE PERDITESHME. :wink:

BICIO. :P :wink:

Bicio,shoku i posaqshem,

Faleminderit shume.Deshiroj qe viti i ri :P 2005 :P te jet viti i realizimeve te enderrave tuaja,i percjellur me shendet,lumturi dhe knaqesi gjithembarshme.

Me nderime,TURISTI.

dr1ta
02-01-05, 01:09
I nderuari Turist, Gezuar vitin e ri shoki , deshiroj shummme pune te mbare ne ket vit gjithashtu lumturi dhe shendet ne jet. :)

turisti
02-01-05, 11:07
I nderuari Turist, Gezuar vitin e ri shoki , deshiroj shummme pune te mbare ne ket vit gjithashtu lumturi dhe shendet ne jet. :)

dr1tushe e nderuar,

Faleminderit shume.Njekohesisht te deshiroj qe ky vit te jet viti i realizimit te enderrave tuaja jetesore te percjellura me shendet dhe lumturi ne ēdo hap.

Me nderime,TURISTI.

Barbaroza
02-01-05, 14:45
TURISTI,EDHE NJEHERE GEZUAR DHE PER SHUME MOT VITI I RI 2005!

turisti
03-01-05, 01:33
TURISTI,EDHE NJEHERE GEZUAR DHE PER SHUME MOT VITI I RI 2005!

Gjithashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah. :wink:

lazdrani
03-01-05, 11:50
Turisti i nderuar urime viti i ri,qdo te mire ne jeten tuaj,shendet e lumturi gjithmone.
Urime 5000 postime tuja shume argetuese,te kemi per qefi jeni i rrespektuar gjhithmone nga Lazdrani :wink:

Gentiani
03-01-05, 13:12
Turisti, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me qė ky vit tė jetė vit i Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!
P.S. Dhe shumė atraksioneve turistike tjera pėr 2005 :lol: :lol: :wink:

vushtrria
03-01-05, 13:16
turisti URIME VITI 2005 per juve dhe familjen tende,deshiroi qe edhe ky vit te hec keshtu si turist ahahhhahahah

turisti
04-01-05, 00:27
Turisti i nderuar urime viti i ri,qdo te mire ne jeten tuaj,shendet e lumturi gjithmone.
Urime 5000 postime tuja shume argetuese,te kemi per qefi jeni i rrespektuar gjhithmone nga Lazdrani :wink:

Faleminderit Mbreti i te gjithe Mbretave.Gjithashtu te deshiroj shendet dhe realizimin e te gjitha deshirave ne jete.

Gjithmone me respekt,TURISTI. :wink:

turisti
04-01-05, 00:32
Turisti, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me qė ky vit tė jetė vit i Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!
P.S. Dhe shumė atraksioneve turistike tjera pėr 2005 :lol: :lol: :wink:

Faleminderit Gentian i nderuar.Obligimet e mia turistike nuk me lejojne qe te jem prezent gjithmone ketu,por nuk munden te me ndalojne qe te mendoj mire per te gjithve,poashtu edhe per ty. Te deshiroj shendet dhe realizimin e te gjitha deshirave qe lajmerohen ne zemren tende.


Mbetesh gjithmone i pershendetur nga TURISTI. :wink:

turisti
04-01-05, 00:35
turisti URIME VITI 2005 per juve dhe familjen tende,deshiroi qe edhe ky vit te hec keshtu si turist ahahhhahahah

Vushtrriu i nderuar,

Faleminderit shume .Gjithashtu te deshiroj shendet,harmoni familjare,perparimin e FIRMES dhe realizimin e deshirave private.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Luana
04-01-05, 00:58
Turist

Urime postimet , valla siq po e shoh don me ja kalu murgeshes :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 01:15
Turist

Urime postimet , valla siq po e shoh don me ja kalu murgeshes :lol: :lol:

Faleminderit Luanushe,por tash per tash larg jam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahah,por te une nuk dihet,ndoshta do ta marr pushimin mjeksor,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Drenicaki
04-01-05, 15:23
Urime turisti pergjithė keto shkrime veq ma mirė te kishte ra me shku turist e me ba sefa bre vlla ,hajde shendet per ket vit!!! :lol: :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 16:04
Urime turisti pergjithė keto shkrime veq ma mirė te kishte ra me shku turist e me ba sefa bre vlla ,hajde shendet per ket vit!!! :lol: :lol: :lol:

Faleminderi shume Drenicaki i nderuar.Shkrimet jane rezultati i te qeshurit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.Gjithashtu te deshiroj shume shendet,te qeshurit ,disponim familjar dhe gezime pa kufij.

Me respekt,

TURISTI. :arrow:

Mafiozi
04-01-05, 21:50
:shock: :shock: :shock: 5000 shkrime prej 200 shtete :D
Askush nuk do te ben ket rekord, je unikat 24 karat :lol:

Meriton shum urime per shkrimet e tua Turisti.
Je mbret me shum respekt dhe argetim te shkelqyeshem.

Te uroj gjith te mirat qe deshiron ne jet.


Edhe njeher Gezuar vitin e ri :wink:

Te pershendes.Mafiozi

turisti
05-01-05, 00:25
:shock: :shock: :shock: 5000 shkrime prej 200 shtete :D
Askush nuk do te ben ket rekord, je unikat 24 karat :lol:

Meriton shum urime per shkrimet e tua Turisti.
Je mbret me shum respekt dhe argetim te shkelqyeshem.

Te uroj gjith te mirat qe deshiron ne jet.


Edhe njeher Gezuar vitin e ri :wink:

Te pershendes.Mafiozi

Mafiozi,shoki i nderuar,

Faleminderit shume me gjith qe nuk po e kuptoj kete " 200 shtete ",por me rendesi eshte fjala e njerzve qe i respektoj - vetem ajo ka vlere. Gjithashtu po te deshiroj shendet dhe realizimin e te gjithave qe zemra jote i paramendon.

Me nderime,

TURISTI. :wink:

yllka
05-01-05, 13:01
TURISTI GEZUAR 2005 :wink:

turisti
05-01-05, 14:32
TURISTI GEZUAR 2005 :wink:

Faleminderi shume - yllka-. Gjithashtu te deshiroj shendet,gezime,lumturi dhe realizimin e te gjitha deshirave,duke filluar prej :P 2005 :P ,e deri ne fund te jetes.

Me nderime,

TURISTI.

Kercovari
05-01-05, 14:51
Shoki i nderuar Turisti

Cdo te mire gjate vitit 2005,dhe dhashte zoti te lemofshin lekurat e bukura te Luaneshave,prapanicat te llojit Xheni Llo,buzet e Britni Spirs,te mberthefshin kembet e Monika Beluqit,te vrafshin gjinjet e Pamella Anderson,dhe shume e shume peripeti te pa pritura qe do te kenaqin shpirtin gjate gjithe vitit.
Me respekt Kercovari akoma ne Kercove.

Barbaroza
05-01-05, 14:54
Shoki i nderuar Turisti

Cdo te mire gjate vitit 2005,dhe dhashte zoti te lemofshin lekurat e bukura te Luaneshave,prapanicat te llojit Xheni Llo,buzet e Britni Spirs,te mberthefshin kembet e Monika Beluqit,te vrafshin gjinjet e Pamella Anderson,dhe shume e shume peripeti te pa pritura qe do te kenaqin shpirtin gjate gjithe vitit.
Me respekt Kercovari akoma ne Kercove.
WOW cfare urimi per Turistin,i bashkangjitem edhe une ketij urimi. :oops: :wink:

turisti
05-01-05, 15:25
Shoki i nderuar Turisti

Cdo te mire gjate vitit 2005,dhe dhashte zoti te lemofshin lekurat e bukura te Luaneshave,prapanicat te llojit Xheni Llo,buzet e Britni Spirs,te mberthefshin kembet e Monika Beluqit,te vrafshin gjinjet e Pamella Anderson,dhe shume e shume peripeti te pa pritura qe do te kenaqin shpirtin gjate gjithe vitit.
Me respekt Kercovari akoma ne Kercove.

Pa leji keto urime dhe qom do hajvar se u tranova,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah.

Kerēovari,shoki i nderuar,

Se pari me ban te lumtur qe je ne gjirin familjar akoma dhe te deshiroj momentet e bukura dhe te lumtura.Gjithashtu te faleminderona shume ,shume per urimin tende,ashtu qe vetem 1/3 e urimit nese plotesohet,une me nuk kam kohe te shkruaj ketu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah.

Te/ju deshiroj shendet dhe realizimin e te gjitha deshirave duke filluar prej :P 2005 :P ,te percjellura me lumturi te papare.

Me nderime,TURISTI. :wink:

turisti
05-01-05, 15:27
Shoki i nderuar Turisti

Cdo te mire gjate vitit 2005,dhe dhashte zoti te lemofshin lekurat e bukura te Luaneshave,prapanicat te llojit Xheni Llo,buzet e Britni Spirs,te mberthefshin kembet e Monika Beluqit,te vrafshin gjinjet e Pamella Anderson,dhe shume e shume peripeti te pa pritura qe do te kenaqin shpirtin gjate gjithe vitit.
Me respekt Kercovari akoma ne Kercove.
WOW cfare urimi per Turistin,i bashkangjitem edhe une ketij urimi. :oops: :wink:

Faleminderit Barbaroza e nderuar.Ty te deshiroj shendet,fat dhe lumturine per tere jeten.

Me nderime,TURISTI.

Honesty^uk.
08-01-05, 17:45
"Turisti" ose rrugaci i forumit :lol: :lol: te uroj nga zemra Gezuar vitin e Ri, gezimet, lumturia dhe sukseset qofshin te pafundme per ju i nderuar.

Me respekt
Honesty

turisti
09-01-05, 01:06
"Turisti" ose rrugaci i forumit :lol: :lol: te uroj nga zemra Gezuar vitin e Ri, gezimet, lumturia dhe sukseset qofshin te pafundme per ju i nderuar.

Me respekt
Honesty

Faleminderit,Honesty i nderuar. Gjithashtu ta uroj vitin e ri :P 2005 :P ,me realizimin e aspiratave tuaja jetesore te percjedhura me shendet,lumturi dhe gezime.

Me nderime,

TURISTI. :wink:

Gentiana
18-01-05, 14:19
O Turist,e verejta qe i kishe ber 6000shkrime dhe thash te ta uroj.
Urime pra,dhe shpresoj te na i shkruajsh edhe shum e shum shkrime tjera dhe te mbetesh siq je.
Te uroj nje dite te kendshme dhe ēdo te mire.


Genta

turisti
18-01-05, 14:26
O Turist,e verejta qe i kishe ber 6000shkrime dhe thash te ta uroj.
Urime pra,dhe shpresoj te na i shkruajsh edhe shum e shum shkrime tjera dhe te mbetesh siq je.
Te uroj nje dite te kendshme dhe ēdo te mire.


Genta

Faleminderit nga zemra,Gentiana e nderuar. Asgje nuk ka efekt si fjala e mire dhe urimi,siq eshte i joti.

Gjithashtu te deshiroj ēdo te mire,jeten e embel me plot embelsira ne ēdo lami.

Me respekt,

TURISTI.

Murgesha
18-01-05, 14:32
Turist i nderuar, tė lexojsh shkrimet tua ėshtė kėnaqėsi.
E ke dėshmuar vetveten nė tė gjitha temat e diskutimet dhe nga unė ke notėn mė tė mirė qė mund tė ipet.
Tė uroj edhe numėr tė madh shkrime nė kėt forum.

Kercovari
18-01-05, 14:43
Ehe shoki! Kalove limitin e 6000.postimeve gje qe nuk me befason aspak pergjerisa s`kam ve ne dyshim aftesit e tua.Te deshiroj gjith te mirat dhe vullnet qe edhe ne te ardhmen te qendrosh me ne,po si deri me tani.

uliksi31
18-01-05, 14:46
Turisti edhe une te uroi 6000 postime.Noten pak me poshte se te Murgeshes,por me mje plus.Plusi me te dhen kurajo qe te shkruash akoma.Edhe mos harro ne cdo postim ahahahahahahahahahahahaha :lol:

turisti
18-01-05, 14:46
Turist i nderuar, tė lexojsh shkrimet tua ėshtė kėnaqėsi.
E ke dėshmuar vetveten nė tė gjitha temat e diskutimet dhe nga unė ke notėn mė tė mirė qė mund tė ipet.
Tė uroj edhe numėr tė madh shkrime nė kėt forum.

Faleminderit Murgeshe e nderuar.

Mirenjohjet jane tabletat e shpirtit. Mirenjohjet e juaja jane udhetregues per shkrimetet dhe orientim, ne drejtim qe duhet mirembajtur.


Me respekt,

TURISTI.

turisti
18-01-05, 14:50
Ehe shoki! Kalove limitin e 6000.postimeve gje qe nuk me befason aspak pergjerisa s`kam ve ne dyshim aftesit e tua.Te deshiroj gjith te mirat dhe vullnet qe edhe ne te ardhmen te qendrosh me ne,po si deri me tani.

Kercovari shoki,

Faleminderi shume. Postimet e mia dmth shoqeria e mire,perndryshe pa shoqeri ashtu siq eshte ne DARDANI,une nuk kisha bere asgje.

Me respekt,

TURISTI.

turisti
18-01-05, 14:55
Turisti edhe une te uroi 6000 postime.Noten pak me poshte se te Murgeshes,por me mje plus.Plusi me te dhen kurajo qe te shkruash akoma.Edhe mos harro ne cdo postim ahahahahahahahahahahahaha :lol:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaah,Uliksi i nderuar,qe me ke shti ne " levizje te harruar". Faleminderit shume per urimin .Deshiroj qe edhe ju te tjeret t'i bani nga 6000,e pastaj e vazhdojme "garen",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.


Me respekt,

TURISTI.

Mafiozi
18-01-05, 19:17
Urime urime dhe shuuuuum urime shoki Turist, per keto shkrime qe nuk
mundem mi gjet fjalet te spjegoj ndjenjat e mia. Shum me pelqen ne gjith
aspektet. Je burr me nder, respekt dhe i shkelqyeshem ne qdo rast.

Vetem shpresoj te mbetesh afer per shum shum shkrime tjera. :wink:

Te pershendes me gjith zemer dhe te shpresoj qdo te mir.

Me respekt.Mafiozi.

Barbaroza
18-01-05, 19:43
Turisti,urime per kalimin e 6000 yllave.Edhe shume e shume ylla tjere te na besh!

DEA
18-01-05, 19:56
ha ha ha Urime Turisti 6000 postimet hej njeri krejt me te qeshne i ke bo vallahi po u lodhe fare ha ha haaaaaaaaaaa urime

turisti
18-01-05, 20:50
Urime urime dhe shuuuuum urime shoki Turist, per keto shkrime qe nuk
mundem mi gjet fjalet te spjegoj ndjenjat e mia. Shum me pelqen ne gjith
aspektet. Je burr me nder, respekt dhe i shkelqyeshem ne qdo rast.

Vetem shpresoj te mbetesh afer per shum shum shkrime tjera. :wink:

Te pershendes me gjith zemer dhe te shpresoj qdo te mir.

Me respekt.Mafiozi.

Mafiozi,shoki i nderuar,


Te faleminderona shume. Me gezon fakti qe gjindem ne mesin e juaj,sepse suksesi im jeni JU ( forumista).Deshiroj qe te jes mbas juve me postimet.

Me nderime si gjithmone,

TURISTI.

turisti
18-01-05, 20:52
Turisti,urime per kalimin e 6000 yllave.Edhe shume e shume ylla tjere te na besh!

Bararoza e nderuar,

Urimet e shokeve/shoqeve,me bejne me te lumtur se numri i postimeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.


Me respekt,TURISTI.

turisti
18-01-05, 20:54
ha ha ha Urime Turisti 6000 postimet hej njeri krejt me te qeshne i ke bo vallahi po u lodhe fare ha ha haaaaaaaaaaa urime

Hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahaha, DEA e nderuar,e ke qellue.

Faleminderit shume.Te deshiroj tejkalimin e postimeve te mia,sa per fillim.

Me nderime,

TURISTI.

IceGirl
19-01-05, 00:06
Urime Turisti 6000 postimet :)

turisti
19-01-05, 01:41
Urime Turisti 6000 postimet :)

Faleminderit " akell qik me zemren e flaket,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha dhe ishalla te plotesohen te gjitha deshirat.

Me nderime,

TURISTI.

IceGirl
19-01-05, 01:46
Urime Turisti 6000 postimet :)

Faleminderit " akell qik me zemren e flaket,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha dhe ishalla te plotesohen te gjitha deshirat.

Me nderime,

TURISTI.

O Faleminderit te lumt goja ...tu plotesofshin edhe ty te gjitha :)

turisti
19-01-05, 01:48
Urime Turisti 6000 postimet :)

Faleminderit " akell qik me zemren e flaket,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha dhe ishalla te plotesohen te gjitha deshirat.

Me nderime,

TURISTI.

O Faleminderit te lumt goja ...tu plotesofshin edhe ty te gjitha :)


Faleminderit e nderuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha. :wink:

biondi_f86
02-02-05, 22:14
Turisti je i pershendetur nga une :D

turisti
03-02-05, 00:50
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI.

Kercovari
03-02-05, 10:20
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI.
Me pritni edhe mua se me hahet "Tavqe Gravqe me qebapa"Haaahahahahaahahahahahhahaah!

Murgesha
03-02-05, 10:21
Turist erdha nė odėn tėnd vetėm pėr tė lėnė njė pėrshėndetje tė ngrohtė shoqėrore.
Murgesha.

turisti
03-02-05, 10:24
Turist erdha nė odėn tėnd vetėm pėr tė lėnė njė pėrshėndetje tė ngrohtė shoqėrore.
Murgesha.

Faleminderit nga zemra,sepse pershendetjet e njerzve te vlefshem nuk paguhen me asgje e asqe ka dic. me te vlefshme per shpirt.

Gjithmone je mire se ardhun,si ketu,si ne jete private me tere familjen tende.


Me sinqeritet,

TURISTI.

biondi_f86
03-02-05, 13:51
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI. ok TURISTI dert mos ke se lokalin destani kena me blloku per 24 ore hahahhahahahah :lol: :lol:

gjithe je i pershendetur :P

turisti
03-02-05, 15:46
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI. ok TURISTI dert mos ke se lokalin destani kena me blloku per 24 ore hahahhahahahah :lol: :lol:

gjithe je i pershendetur :P


More pe bllokojme prej MOSTIT e deri tek BIT PAZARI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha, ban edhe deri ne GAZIBABE. :wink:

Maca
03-02-05, 16:00
[b]ooooooo Wow sa mbreta jan ber ne dardania forum valla bre turist po ju kam lakmi pasha zotin a hallall ju qoft si keni arit ti beni 6500 postime


Turisti BRAVO &
U"""""""""R********I__________M??????????E............

6=======0========0==========0

P:::::::O:::::::::S:::::::T:::::::I::::::::::M:::: ::::::E...

Ishallah i ben edhe shum shum mijera tjera postime ne forum,kalofsh mire dhe suksese ne te ardhmen...

Tung tung Te pershendes,edhe heeeeeeej mos ma nxin per tmadhe se me vones kam shkrujt a..


Tung :wink:

turisti
03-02-05, 21:16
[b]ooooooo Wow sa mbreta jan ber ne dardania forum valla bre turist po ju kam lakmi pasha zotin a hallall ju qoft si keni arit ti beni 6500 postime


Turisti BRAVO &
U"""""""""R********I__________M??????????E............

6=======0========0==========0

P:::::::O:::::::::S:::::::T:::::::I::::::::::M:::: ::::::E...

Ishallah i ben edhe shum shum mijera tjera postime ne forum,kalofsh mire dhe suksese ne te ardhmen...

Tung tung Te pershendes,edhe heeeeeeej mos ma nxin per tmadhe se me vones kam shkrujt a..


Tung :wink:

Hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha,MACEA e nderuar,kurre nuk eshte vone per urimet e sinqerta. Te faleminderona nga zemra dhe te deshiroj hapjen e dyerve te realizimit e enderrave jetesore.


Me respekt per gjinien me te bukur,


TURISTI.

Drenicaki
03-02-05, 22:05
Hajde pra urime e u trash-egofsh , dhe jetė te gjat se te kisha tenken skishe guxu as me fol se ta kisha fut nigjyle perpjet si ishe quditė! hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
03-02-05, 22:39
Hajde pra urime e u trash-egofsh , dhe jetė te gjat se te kisha tenken skishe guxu as me fol se ta kisha fut nigjyle perpjet si ishe quditė! hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Pasi qe e posedon auton me te qyditshem- tenkem,nuk po me jet asgje perveq mu tu faleminderue per urimet e tua dhe te deshiroj servisimin sa me te shpejt te TENKES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

Me respekt,

TURISTI.

P.S. Shes gjyle te NAPOLEONIT,i bojne edhe tenkes.Ēmimi i volitshem - me njofsi ban edhe VERESI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahaahahahahahaha.

Tomori
04-02-05, 02:29
-Urime i nderuari Turist,te uroj te gjith te mirat ,,,,TOMORI :wink:

turisti
04-02-05, 11:02
-Urime i nderuari Turist,te uroj te gjith te mirat ,,,,TOMORI :wink:

TOMORI i nderuar,shoku i vjeter,gjithashtu te pershendes kudo ēe te jesh dhe te deshiroj ēdo te mire me nje rrethekim prej 1000 femrash,hahahahahahahaahahahahahahahhahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

Me respekt,

TURISTI.

Mafiozi
04-02-05, 12:56
Nje pershendetje speciale per ty Turisti nderuar.

Kaloh si esht me mir per ty ne qdo shtet qe je :lol:Mafiozi

dr1ta
04-02-05, 14:14
Vetem nje pershendetje :) :)


Deshiroj nje dite/nat te mire me tutje :) :wink:

Maca
04-02-05, 16:39
Flm shum turisti gjithashtu ke pershendetje te perzemerta nga ana ime kshtu a pe din personalisht?
Po me trego diqka,ku e ke bre Luanen a ooo sa qift i mir ishit ju dy qka u bo a :?: :roll:

turisti
04-02-05, 16:40
Nje pershendetje speciale per ty Turisti nderuar.

Kaloh si esht me mir per ty ne qdo shtet qe je :lol:Mafiozi

Faleminderit,o i nderuari.Vetem ti i kupton problemet " TURISTIKE,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaah."


Fati qoft gjithmone me ty.

Me respekt te sinqert,

TURISTI.

turisti
04-02-05, 16:43
Vetem nje pershendetje :) :)


Deshiroj nje dite/nat te mire me tutje :) :wink:


Faleminderit shume - dr1ta -.Gjithashtu te deshiroj momentet e kendshme kah te shkojsh.


Me respekt,

TURISTI.

turisti
04-02-05, 16:49
Flm shum turisti gjithashtu ke pershendetje te perzemerta nga ana ime kshtu a pe din personalisht?
Po me trego diqka,ku e ke bre Luanen a ooo sa qift i mir ishit ju dy qka u bo a :?: :roll:

Faleminderit shume per pershendetjet e tua personale dhe mos harro se edhe une deshiroj te jesh e percjellun me fat ēdo kund.

Po te tregoj se LUANUSHEN e kam mire. Momentalish mungon sepse eshte e nxanun me dhenjen e AUTOGRAMEVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah,edhe si t'i ipet mundesia,do te paraqitet,ti po kupton :arrow: populariteti e ka ēmimin e vet.

Nderime per ty.

TURISTI.

Maca
04-02-05, 17:00
Ok turist flm per info dhe te lutem dergoj nje te fala nga une ok :wink: thuaj se mendojm per ate dhe se harrojm... pres autogram nga ajo e paku nje hihih :wink:


Tung tung :wink: 8) :twisted:

dr1ta
04-02-05, 17:12
Vetem nje pershendetje :) :)


Deshiroj nje dite/nat te mire me tutje :) :wink:


Faleminderit shume - dr1ta -.Gjithashtu te deshiroj momentet e kendshme kah te shkojsh.


Me respekt,

TURISTI.
Flm i nderuar :)

biondi_f86
04-02-05, 17:52
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI. ok TURISTI dert mos ke se lokalin destani kena me blloku per 24 ore hahahhahahahah :lol: :lol:

gjithe je i pershendetur :P


More pe bllokojme prej MOSTIT e deri tek BIT PAZARI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha, ban edhe deri ne GAZIBABE. :wink: Ne gazibab dhe ne Jon kenedy te mahalla e drites. :D :D :D

turisti
04-02-05, 19:21
Vetem nje pershendetje :) :)


Deshiroj nje dite/nat te mire me tutje :) :wink:


Faleminderit shume - dr1ta -.Gjithashtu te deshiroj momentet e kendshme kah te shkojsh.


Me respekt,

TURISTI.
Flm i nderuar :)

Me nder qofsh gjithmone.

Respekt,

TURISTI.

turisti
04-02-05, 19:24
Turisti je i pershendetur nga une :D

Kojshi,gjithashtu je gjithmone i pershendetur,e kur te vij ne Shkup,do ta festojm te DESTANI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.


Me respekt,

TURISTI. ok TURISTI dert mos ke se lokalin destani kena me blloku per 24 ore hahahhahahahah :lol: :lol:

gjithe je i pershendetur :P


More pe bllokojme prej MOSTIT e deri tek BIT PAZARI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha, ban edhe deri ne GAZIBABE. :wink: Ne gazibab dhe ne Jon kenedy te mahalla e drites. :D :D :D

A eshte dr ADEMI ( stomatologu) atje?? Te fala te gjithve edhe Topanes edhe Shutkes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah edhe Qairqankes nga


TURISTI i larget.

Maca
04-02-05, 19:55
Un i pershendes pra te gjith te dixhonskes hahhh :wink: :twisted:

turisti
04-02-05, 20:05
Un i pershendes pra te gjith te dixhonskes hahhh :wink: :twisted:


Hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahah ahahahahahahahaha,faleminderit ne emer te gjithve. :wink:


Respekt,

TURISTI.

Honesty^uk.
04-02-05, 20:48
Pershendetje per ju i nderuar.
Caste sa me te kendshme kete wikend

Honesty

turisti
05-02-05, 00:25
Ok turist flm per info dhe te lutem dergoj nje te fala nga une ok :wink: thuaj se mendojm per ate dhe se harrojm... pres autogram nga ajo e paku nje hihih :wink:


Tung tung :wink: 8) :twisted:

Nuk ka problem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.


Nderimet e tona,

TURISTI.

turisti
05-02-05, 00:28
Pershendetje per ju i nderuar.
Caste sa me te kendshme kete wikend

Honesty

Faleminderit Madheria e juaj,Mbret i te gjitha Mbretave.


Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj realizimin e enderrave me plot shendet dhe lumturi.


Je gjithmone i nderuar,


TURISTI.

Mafiozi
05-02-05, 00:35
Nje pershendetje speciale per ty Turisti nderuar.

Kaloh si esht me mir per ty ne qdo shtet qe je :lol:Mafiozi

Faleminderit,o i nderuari.Vetem ti i kupton problemet " TURISTIKE,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaah."


Fati qoft gjithmone me ty.

Me respekt te sinqert,

TURISTI.


Ska perse shoki Turist.
Te pershendes vetem kur me deshiron zemra.

E din qe nuk jam Turist siq je ti, por problemet e Turizmit i kuptoj shum mir :lol: :lol:


Kaloh siq esht me mir per ty, rrug te mbar ku do qe shkon :D

Pershendetje te sinqerta.
Me respekt.


Mafiozi.

turisti
05-02-05, 00:49
Nje pershendetje speciale per ty Turisti nderuar.

Kaloh si esht me mir per ty ne qdo shtet qe je :lol:Mafiozi

Faleminderit,o i nderuari.Vetem ti i kupton problemet " TURISTIKE,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaah."


Fati qoft gjithmone me ty.

Me respekt te sinqert,

TURISTI.


Ska perse shoki Turist.
Te pershendes vetem kur me deshiron zemra.

E din qe nuk jam Turist siq je ti, por problemet e Turizmit i kuptoj shum mir :lol: :lol:


Kaloh siq esht me mir per ty, rrug te mbar ku do qe shkon :D

Pershendetje te sinqerta.
Me respekt.


Mafiozi.

Mafiozi shoki i nderuar,

Me vjen mire qe i kupton - problemet turistike -,sepse jane te ngatrafta,por do ta siguroj edhe ty nje vend ner palmen e ujedheses se qete i kujdesur nga truproja gjinise femrore.


Me nderime,

TURISTI.

Honesty^uk.
06-02-05, 20:47
Pershendetje per ju i nderuar.
Caste sa me te kendshme kete wikend

Honesty

Faleminderit Madheria e juaj,Mbret i te gjitha Mbretave.


Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj realizimin e enderrave me plot shendet dhe lumturi.


Je gjithmone i nderuar,


TURISTI.


Nderi dhe lumturia qofshin te pranishem ne cdo hap te jetes suaj.

Honesty

turisti
07-02-05, 00:29
Pershendetje per ju i nderuar.
Caste sa me te kendshme kete wikend

Honesty

Faleminderit Madheria e juaj,Mbret i te gjitha Mbretave.


Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj realizimin e enderrave me plot shendet dhe lumturi.


Je gjithmone i nderuar,


TURISTI.


Nderi dhe lumturia qofshin te pranishem ne cdo hap te jetes suaj.

Honesty

Gjithashtu, ZOTERIA E JUAJ.


Me respekt,

TURISTI.

halla e madhe
13-03-05, 13:23
Turisti_pershendetje te perzemerta nga halla.Me vjen mire qe jemi perseri bashk si gjithmone,sa per postimet qe ti paskan fshi,mos ta ndin me hallen se prap do ti plotesojme edhe nese veq qeshemi kot nuk do ti ndahemi FD :!: Kalo sa me mire..

turisti
13-03-05, 15:41
Turisti_pershendetje te perzemerta nga halla.Me vjen mire qe jemi perseri bashk si gjithmone,sa per postimet qe ti paskan fshi,mos ta ndin me hallen se prap do ti plotesojme edhe nese veq qeshemi kot nuk do ti ndahemi FD :!: Kalo sa me mire..

Faleminderit per ngushellimet oj -halle-.Fjalet e tua topi nuk i luan,sepse une vetem me te qeshurat i baj 1000 shin n'dakik,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.

Faleminderit per pershendetjet.Tash ndihem me mire sepse vijne nga nje person te respektuar dhe shkelqejne me sinqeritet.

Me respekt,
TURISTI.

Murgesha
15-03-05, 14:33
Turist i nderuar pashė se paske kaluar 7 mijė postime, dhe erdha me tė uru e me tė dėshiru rritje e jo zbritje tė postimeve.

Kėsaj here urimit ja bashkangjes njė buqete me lule, e ndoshta po i vulosmi urimet e sna i marrin herav tjera.

http://rose.virtualflowers.com/img/p/GEN/sm/5993.jpg

turisti
16-03-05, 00:00
Turist i nderuar pashė se paske kaluar 7 mijė postime, dhe erdha me tė uru e me tė dėshiru rritje e jo zbritje tė postimeve.

Kėsaj here urimit ja bashkangjes njė buqete me lule, e ndoshta po i vulosmi urimet e sna i marrin herav tjera.

http://rose.virtualflowers.com/img/p/GEN/sm/5993.jpg

Murgeshe,shoqe e nderuar,faleminderit shume per fjalet e tua dhe urimet,a sidomos po maj ymyt ne lulet e tua se ja presin idet negative atyre qe veprojne ne menyre jonjerzore.Shpresoj se do te vazhdojme ne kete menyre te shoqerohemi ashtu si i takon njerzve qe deshirojne perparim ne jete,ardhmeri me te mire femijve dhe te gjithve e sidomos zhvillimit nje shoqerie progresive ku do te mesohet prej gabimeve.


Faleminderit nga zemra.
Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
16-03-05, 09:18
Shoki i nderuar Turisti
te pergezoj i nderuar per arritjen e 7000 e ca postimeve per te dyten here,i bindur se ato qe te vodhen postimet kan gjete diq interesante,siq je interesant edhe ne mesin tone dite e perdite.
Gjitha te mirat i nderuar dhe shendet ne familje.
Me respekt Kercovari.

dembelica
16-03-05, 12:49
Ju pershendes Turisi, dhe ju uroj te mira ne jete.

Uroj edhe per postimet e juaja te mrekullueshme.

Me deshire te kaloni sa me mire, ju pershendes :)

turisti
16-03-05, 13:54
Shoki i nderuar Turisti
te pergezoj i nderuar per arritjen e 7000 e ca postimeve per te dyten here,i bindur se ato qe te vodhen postimet kan gjete diq interesante,siq je interesant edhe ne mesin tone dite e perdite.
Gjitha te mirat i nderuar dhe shendet ne familje.
Me respekt Kercovari.

Faleminderit i nderuari.mjafton qe i kritikohve -hajduqit-,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahaha. Edhe une ty te deshiroj shendet,harmoni familjare dhe jete te gjate dhe te mire.

Me respekt kolegu i -budallaqeve-,
TURISTI.

turisti
16-03-05, 13:56
Ju pershendes Turisi, dhe ju uroj te mira ne jete.

Uroj edhe per postimet e juaja te mrekullueshme.

Me deshire te kaloni sa me mire, ju pershendes :)

Faleminderit "dembelice" e nderuar.
Gjithashtu te deshiroj shendet dhe prosperitet ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :wink:

Naki
17-03-05, 19:35
Gjithmone Gjentelment,me nje menquri dhe shkathtesi postone shkrime qe per lexuesin jane nje freski dhe Shembull i komunikimit qe reflektone Atmosfere te ngrohte.

I nderuari Turist te pergezoje per postimin 7000 ,me deshirat me te mira per ju.

Me nderime Naki

DEA
17-03-05, 19:57
Z.Turisti po ti riuroj shkrimet e riperseritura, dhe tash e tutje te jesh ne shtim e siper :wink:

turisti
20-03-05, 23:43
Gjithmone Gjentelment,me nje menquri dhe shkathtesi postone shkrime qe per lexuesin jane nje freski dhe Shembull i komunikimit qe reflektone Atmosfere te ngrohte.

I nderuari Turist te pergezoje per postimin 7000 ,me deshirat me te mira per ju.

Me nderime Naki

Naki i nderuar,

Faleminderit nga zemra per urimet e juaja.Deshiroj gjithashtu qe te jeni te lumtur ne gjirin familjar,ne pune dhe ne jete.

Me respekt te posaqshem,
TURISTI.

turisti
20-03-05, 23:46
Z.Turisti po ti riuroj shkrimet e riperseritura, dhe tash e tutje te jesh ne shtim e siper :wink:

DEA e nderuar,

Gjithashtu po tu RIFALEMINDERONA dhe te deshiroj shendet,lumturi dhe ēdo te mire ne jete private dhe shoqerore.

Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
27-03-05, 18:40
Turisti_kesaj faqe tende i paska ra pluhuri..hahahahaa..thash hajt ta la nji pershendetje dhe te deshiroj suksese gjithemone.

Psikologu
27-03-05, 22:33
Njė pershendetje te ngroht per turistin.

Jeni i hatashem.

Nderime dhe qdo te mirė.

turisti
28-03-05, 00:45
Turisti_kesaj faqe tende i paska ra pluhuri..hahahahaa..thash hajt ta la nji pershendetje dhe te deshiroj suksese gjithemone.

Faleminderit nga zemra -hallushe-.Suksesi u bofte shoku i yti i pandare dhe i familjes tende.

Me respekt,
TURISTI.

turisti
28-03-05, 00:47
Njė pershendetje te ngroht per turistin.

Jeni i hatashem.

Nderime dhe qdo te mirė.

Faleminderit i nderuari.Jeni person me diapazon te gjere.... :wink: Mese i bindur jam qe jeni te shkelqyer per komunikim.

Me respekt,
TURISTI.

Barbaroza
28-03-05, 15:47
Turisti,shume pershendetje per ty dhe Kacanikun.Po ta sjell nje foto nga Kacaniku(nese me postohet)qe te cmallesh pak me vendlindjen!
http://galeria.albasoul.com/albume/Kacaniku/Ka_aniku.jpg

Barbaroza
28-03-05, 15:48
Si duket mbeti vetem pershendetja per Turistin e nderuar!
http://galeria.albasoul.com/albume/Kacaniku/Ka_aniku_003.jpg

ShEjToNkA
28-03-05, 21:35
Turisit , keni pėrshėndetje tė sinqerta gjithmonė nga unė.
Ku do qė jeni kalofshi caste tė bukura.

turisti
28-03-05, 23:14
Si duket mbeti vetem pershendetja per Turistin e nderuar!
http://galeria.albasoul.com/albume/Kacaniku/Ka_aniku_003.jpg

Nuk ka problem Barbaroza e nderuar,ndoshta bohet tjeter here.Faleminderit shume per pershendetjen dhe gjithashtu te pershendes kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.

turisti
28-03-05, 23:16
Turisit , keni pėrshėndetje tė sinqerta gjithmonė nga unė.
Ku do qė jeni kalofshi caste tė bukura.


Shejtonka e nderuar,

Faleminderit shume dhe gjithashtu te pershendes shume dhe gjithmone me sinqeritet.

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
29-03-05, 11:52
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Kaltrushi
29-03-05, 12:40
Me lejo te pershendes njeher nga zemra......

shkrimet tuaja ende me lejn pershtypje dhe me pelqejn natyrisht edhe jane shume gazmore........


je gjithnje i respektuar dhe shume i nderuar nga une.....

nje perqafim ke nga kaltrushi........ :wink:

turisti
29-03-05, 14:38
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Faleminderit Shkelqesia e juaj.Gjithashtu je e pershendetur gjithmone dhe kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
29-03-05, 14:39
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Faleminderit Shkelqesia e juaj.Gjithashtu je e pershendetur gjithmone dhe kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.


:wink: :wink: :lol:

turisti
29-03-05, 14:42
Me lejo te pershendes njeher nga zemra......

shkrimet tuaja ende me lejn pershtypje dhe me pelqejn natyrisht edhe jane shume gazmore........


je gjithnje i respektuar dhe shume i nderuar nga une.....

nje perqafim ke nga kaltrushi........ :wink:

Faleminderit shume Kaltrushi. Sinqeriteti yt me pelqen dhe len pershtypje te posaqshme tek une,a ty ta jep nje ngjyre specifike ku kombinohet sharmi psiqik dhe inteligjenca.

Te pershendes me respekt special,
TURISTI. :wink:

turisti
29-03-05, 14:43
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Faleminderit Shkelqesia e juaj.Gjithashtu je e pershendetur gjithmone dhe kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.


:wink: :wink: :lol:

:wink: Erdha atje tek -budallaqet-. :wink:

Diana007
29-03-05, 14:47
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Faleminderit Shkelqesia e juaj.Gjithashtu je e pershendetur gjithmone dhe kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.


:wink: :wink: :lol:

:wink: Erdha atje tek -budallaqet-. :wink:

Eja se kesh ka te pers :wink: :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 15:06
Turist te pershedes , gjith te mira per JU :wink:

Me rsepekt Diana

Faleminderit Shkelqesia e juaj.Gjithashtu je e pershendetur gjithmone dhe kudo qe te jesh.

Me respekt,
TURISTI.


:wink: :wink: :lol:

:wink: Erdha atje tek -budallaqet-. :wink:

Eja se kesh ka te pers :wink: :lol: :lol:

Ani.

Naki
29-03-05, 15:18
Kalova kendej pari te pershendes fqiun time me thane se ka shkuar ne qytetine e luleve si Turiste ,atehere po ja dergoje tek porta nje pershendetje vllazerore.

Tung Naki

turisti
29-03-05, 15:31
Kalova kendej pari te pershendes fqiun time me thane se ka shkuar ne qytetine e luleve si Turiste ,atehere po ja dergoje tek porta nje pershendetje vllazerore.

Tung Naki

Hahahahahahahahahahahahaha,Naki i nderar,kojshiu i vjeter- faleminderit shume per pershendetjen tende.Ne kohen e fundit nuk guxoj mi thone askujt qe jam Ne shtetin e luleve,sepse kur tham Holand,gjithmone me pyesin :" aha,u knaqet atje me droge e hajt",hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha hahaha,qe nuk kam lidhje dhe nuk dijne se jam TURIST dhe u knaqa tuj shatit rruget poshte e larte,prej tramvajit ne autobuz,prej punes ne forum.....puna e mundimshme e TURISTAVE,e mos me kon pershendetjet si tuat mem fresku dhe tregu se ka miqe dhe dashamire prej te cileve mjafton nje fjale si shenje e respektit me ndi njeri veten super si une.

Me faleminderim nga zemra dhe respekt te sinqert,

TURISTI.

lazdrani
02-04-05, 13:34
Turisti nje pershendetje speciale per ju ahahahahahahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
02-04-05, 19:47
Turisti nje pershendetje speciale per ju ahahahahahahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Faleminderit shume i nderuari. Beso se me mungon prania jote ne forum.Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj fat dhe prosperitet ne ēdp hap. :P

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :P

Toni_4Ever
05-04-05, 00:19
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

TURIST ju e meritoni ne pallatin mbreteror te jeni si mbret. ju jen dicka i veqant ketu ne forum mesazhet e tua jan te vecanta. RESPETK RESPEKT RESPEKT kaloni mir.

Tung nga Toni

turisti
05-04-05, 00:34
Ckas nuk po perjetojme edhe ne ne kete dardani. :wink:

Turisti ngadalte por sigurt arrite te hapesh dyert e pallatit mbreteror.
Une si Mbreteresha -I- te uroj mireseardhje.
Ja kalofsh si eshte me se miri ne pallatin mbreteror. :lol: :lol:
Ps. Mos na e ban si Shejtonka si u ba Mbreteresh e henger dreqi e humbi dikah. :(

TURIST ju e meritoni ne pallatin mbreteror te jeni si mbret. ju jen dicka i veqant ketu ne forum mesazhet e tua jan te vecanta. RESPETK RESPEKT RESPEKT kaloni mir.

Tung nga Toni

Faleminderit shume i nderuari "Toni_4Ever".

Normal qe jam i veqant kur i kam 2 funksionet:TURIST & MBRET. :P

Te pershendes gjithmone me respekt te posaqshem,
TURISTI.

Murgesha
08-04-05, 13:10
Turist nuk ke vetėm dy funksione nė kėtė forum.
Ju jeni i madhėrishėm.

Pėrshėndetje tė panumėrta pėr ju i Rrespektuari im.

doGzona
08-04-05, 15:59
Pershendetje i nderuari Turisti
Ju uroje gjithe te mirat ne jete
ashtu sic deshironi ju vet i nderuar.doGzona

turisti
08-04-05, 17:52
:P Faleminderit me e kerkuara dhe me e respektuara Murgeshe. :P :wink: [/b]

turisti
08-04-05, 17:55
Pershendetje i nderuari Turisti
Ju uroje gjithe te mirat ne jete
ashtu sic deshironi ju vet i nderuar.doGzona

Faleminderit "doGzona" e nderuar.

Deshiroj qe te mirat dhe shendeti kurre nuk ndahen prej teje. :P :wink:

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
08-04-05, 20:17
Shoki,ku rafsha mos u vrafsha per jete shoke te paqsha.hahahahhaahah!
Te pershendes i ndruar duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete.

DEA
08-04-05, 20:37
Suksese ne te gjitha sferat e jetes turisti :wink:

turisti
08-04-05, 20:38
Shoki,ku rafsha mos u vrafsha per jete shoke te paqsha.hahahahhaahah!
Te pershendes i ndruar duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete.

Faleminderit shoki. Shoqeria e jone do te zgjase sa te duash ti.Te deshiroj nje tren te gjate prej Moskes e deri tek Kamcatka te mbushur me shendet,lumturi familjare dhe me pare,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :wink:

DEA
08-04-05, 20:42
Suksese ne te gjitha sferat e jetes turisti :wink:


E perserita qe mos te te shpetoj pa e pare urimi im per ju i nderuar :wink:

turisti
08-04-05, 20:47
Suksese ne te gjitha sferat e jetes turisti :wink:

E ty:shendet,lamturi dhe realizimin e planeve dhe deshirave familjare dhe jetesote DEA,te deshiron nga te gjithat para/komorat,

TURISTI. :P :wink:

turisti
08-04-05, 20:51
Suksese ne te gjitha sferat e jetes turisti :wink:


E perserita qe mos te te shpetoj pa e pare urimi im per ju i nderuar :wink:

Normal qe nuk me shpeton,sepse tek urimet nuk ngutna gati -hiq-. :P Te pershendes edhe njehere se e meriton. :P Shpresoj se shendeti dhe lumturia do te te shoqerojne per gjithmone.

Me respekt,
TURISTI. :P

DEA
08-04-05, 20:52
Faleminderit :wink:

turisti
08-04-05, 20:56
Turist nuk ke vetėm dy funksione nė kėtė forum.
Ju jeni i madhėrishėm.

Pėrshėndetje tė panumėrta pėr ju i Rrespektuari im.

Me duhet edhe njehere te kthehem tek ti,shoqe e posaqshme dhe njeri me plot kuptimin e fjales.Zemra me tha se gjevahiret si te meritojne shume,shume pershendetje.Une ndoshta nuk i kam numerikisht mjaft,por i kam te pasterta dhe nga zemra.

Me respekt,
TURISTI.

turisti
08-04-05, 20:57
Faleminderit :wink:

Me nder qofsh e respektuara DEA :P

Luana
08-04-05, 20:59
Turist ,
vetem desha te pershendes se moti nuk te kam mpuqqqqq :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f040.gif
smooch

turisti
08-04-05, 21:05
Turist ,
vetem desha te pershendes se moti nuk te kam mpuqqqqq :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f040.gif
smooch

Faleminderit e nderuara. Pershendetjet e tua gjithmone e gezojne zemren time dhe ma kujtojne " shkuarjen" e TOMORIT ne spital,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahah. :P :wink:

Me respekt,
TURISTI. :wink:

Luana
08-04-05, 21:26
Faleminderit e nderuara. Pershendetjet e tua gjithmone e gezojne zemren time dhe ma kujtojne " shkuarjen" e TOMORIT ne spital,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahah. :P :wink:

Me respekt,
TURISTI. :wink:


Edhe mua shpesh me kujtohet kjo knaqesi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
08-04-05, 21:42
Faleminderit e nderuara. Pershendetjet e tua gjithmone e gezojne zemren time dhe ma kujtojne " shkuarjen" e TOMORIT ne spital,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahah. :P :wink:

Me respekt,
TURISTI. :wink:


Edhe mua shpesh me kujtohet kjo knaqesi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah :arrow: PARTNER :wink:

dr1ta
09-04-05, 11:22
Pershendetje te forte per ty i nderuar TURIST deshiroj nje dite te mire per juveMe respekt

Drita

turisti
09-04-05, 13:15
Pershendetje te forte per ty i nderuar TURIST deshiroj nje dite te mire per juveMe respekt

Drita


Faleminderit shume zonjushe inteligjente. Gjithashtu te deshiroj qetesi dhe relaksim maksimal.

Me respekt te posaqshem,
TURISTI.

007
10-04-05, 02:14
Pershendetje i nderuar Turisti,koloni sa me bukur.
me nderime 007

turisti
10-04-05, 17:58
Pershendetje i nderuar Turisti,koloni sa me bukur.
me nderime 007

Faleminderit shume i respektuari -007-.

Gjithashtu te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Me respekt,
TURISTI.

Barbaroza
10-04-05, 18:53
Turist dhe Mbret!Po,vertete e meritoni kete epitet,MBRET.
Ju pergezoj Turisti per cdo shkrim tuajin ne forum,jeni te mrekullueshem dhe me i duket i vetmi person qe s'keni patur kunderthenie te medha me anetaret e forumit!

Gjithmone i rrespketuar nga Barbaroza!

turisti
10-04-05, 20:14
Turist dhe Mbret!Po,vertete e meritoni kete epitet,MBRET.
Ju pergezoj Turisti per cdo shkrim tuajin ne forum,jeni te mrekullueshem dhe me i duket i vetmi person qe s'keni patur kunderthenie te medha me anetaret e forumit!

Gjithmone i rrespketuar nga Barbaroza!

Barbaroza e nderuar,

Faleminderit nga zemra per fjalet e tua te cilat jane te verteta,shkelqejne me sinqeritet dhe jane mbi te gjithave te matura. :P Replikat-kundertheniet,mendoj qe vlejne vetem ketu gjate diskutimit ne forum e asesi per m/p.

Deshiroj shkrimet pa kundershtime,por eshte e llogjikshme sepse duhet ndegjuar dhe mendimin e tjerve. :P

Te pershendes dhe une,ashtu qysh meritojne shoket,koleget dhe modratoret :arrow: me respekt. :P

TURISTI.

halla e madhe
18-04-05, 20:28
Turisti_qe halla erdha pek me te vizitu po ti nuk qenke ketu :cry: hajt se heren tjeter behem dy "rrugaqa" :lol: :lol:

Psikologu
18-04-05, 20:56
I nderuari turisti.

Njė pershendetje te sinqert dhe vllazerore per ju , duke ju deshiruar qdo tė mirė , begati dhe perparesi ne jeten tuaj te perditeshme.

Me nderime si gjithmon per ju:

Psikologu

turisti
18-04-05, 21:16
Turisti_qe halla erdha pek me te vizitu po ti nuk qenke ketu :cry: hajt se heren tjeter behem dy "rrugaqa" :lol: :lol:

Hahahahahaahahah :P hallushe,faleminderit shume per vizite. :P Tjeter here do te udhetojme me nje jahte. :P Te jesh rrugaē,e ka romantiken e vet.Te kesh shoqeri te mire,eshte knaqesi e dyfisht. :P

Te pershendes sinqerisht,
TURISTI.

turisti
18-04-05, 21:22
I nderuari turisti.

Njė pershendetje te sinqert dhe vllazerore per ju , duke ju deshiruar qdo tė mirė , begati dhe perparesi ne jeten tuaj te perditeshme.

Me nderime si gjithmon per ju:

Psikologu

Faleminderit shume per vizite,"Psikologu" i nderuar.

Pershendetrjet e sinqerta dhe vllazerore me gezojne sepse shendrisin me miqesi,ngrohtesi dhe energji njerzore e cila eshte ne kohen e sodit e papagueshme.

Ju pershendes ashtu siq e meritoni,me respekt dhe sinqeritet.

TURISTI.

Tomori
18-04-05, 21:36
-I nderuari Turisti, ju pershendes shoqi ju Uroje te gjitha te mirat dhe fat e lumturi ne gjdo sfere te jetes,,,,,i nderuari Shoqi Tomorit :wink:

turisti
18-04-05, 22:34
-I nderuari Turisti, ju pershendes shoqi ju Uroje te gjitha te mirat dhe fat e lumturi ne gjdo sfere te jetes,,,,,i nderuari Shoqi Tomorit :wink:

Hahahahaahahahahahaahahahahahahaha,faleminderit shoqi im i nderuari TOMOR. :P Lajmerimi i shokeve te vertete me gezon gjithmone dhe une gjithashtu deshiroj qe te jesh shendosh dhe i lumtur ne ēdo hap dhe i rrethekum me plot femra,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahaahahah.

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :P :wink:

florian
19-04-05, 14:49
TURIST ERDHI PRANVERA PO TE RA RRUGA KTEJ NGA BREGDETI MA BA NI ZILE .

PERSHENDETJE I NDERUAR TURIS .

turisti
19-04-05, 14:54
TURIST ERDHI PRANVERA PO TE RA RRUGA KTEJ NGA BREGDETI MA BA NI ZILE .

PERSHENDETJE I NDERUAR TURIS .

Flori shoki i nderuar,

Faleminderit nga zemra,dhe nese me bjen udha do ta baj nje zile,hahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahaahahahahaahah.Mos je ka V....,se i kam do prej atjeshi... :wink:

Te pershendes dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe biznes. :wink:

Me respekt,
TURISTI

Murgesha
19-04-05, 14:59
Turist i nderuar, jeni i jashtėzakonshėm.
Urime pėr 9 mijė postimet tua.
Falenderime pėr gjithė shoqėrimin qė kemi pas sa kohė qė jemi nė kėtė forum.

turisti
19-04-05, 15:57
Turist i nderuar, jeni i jashtėzakonshėm.
Urime pėr 9 mijė postimet tua.
Falenderime pėr gjithė shoqėrimin qė kemi pas sa kohė qė jemi nė kėtė forum.

Faleminderit nga zemra,Exelenca e juaj. :P :wink: Gezimi eshte dhe ne anen time ,sepse ne kohen e sodit,personat si ju jane jane pertej xhevahireve,jane GĖZIM.

Gjithmone me respekt te pashtershem,
TURISTI.

uliksi31
19-04-05, 16:22
Turisti urime per postimet tua.Je i mrekullueshem.Vec vazhdo. :)

turisti
19-04-05, 17:05
Turisti urime per postimet tua.Je i mrekullueshem.Vec vazhdo. :)

Faleminderit i nderuari.Knaqesi eshte komunikim me ty.

Te pershendes dhe te deshiroje shendet dhe biznes te mire. :wink:

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
19-04-05, 17:43
I nderuar
Nuk di c`te them perveq te te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje.