PDA

View Full Version : Pershendetje nga Lindi


Mirlind-Kosova
08-09-04, 13:10
pershendetje per ju te gjithé dhe posaqerisht pershendes administratoret e www.dardania.de qe na mundesojn ne per te komunikuar me leht njeri me tjetrin gjithashtu ju deshiroj puné te mbar dhe shumé suksese..!

Uné jam Mirlindi i lindur ne Kosové,jam 28 vjeqar,jetoj ne gjermani qe nga viti 94,

ju deshiroj te gjithéve argetim sa me te kendshem ne keté web-seite te mrekullueshme dhe disponim sa me te miré,

Me nderim dhe respekt per te gjithé:MiRLiNDi

Gentiana
08-09-04, 13:15
Lindi mir se vjen ne mesin tonë. Qaste te kendshme.
Edhe pse nuk ke tregu shum per veten tende, po mendoj si p.SH nga cili qytet i Kosoves je, apo interesat e gjera tjera, ishte nje prezentim, i shkurt po i mir.
Gjdo te mir te uron

Genta

Barbaroza
10-09-04, 11:29
Mirlind,te pershendes dhe te uroj mireseardhje!

Mirlind-Kosova
10-09-04, 15:35
Gentiana:

Me origjin vije nga Mitrovica,jam 1,93/98kg mirrem me sport (BOX)dhe punoj ne (Security)(sischerheitsdienst)ketu ne gjerma.
__________________________________________________ ___________

barbaroza:

Faleminderit per mirépritjen;gjithashtu mbeteni e/i pershendetur nga uné.

Gentiana
10-09-04, 16:54
Gentiana:

Me origjin vije nga Mitrovica,jam 1,93/98kg mirrem me sport (BOX)dhe punoj ne (Security)(sischerheitsdienst)ketu ne gjerma.
__________________________________________________ ___________


Mashallah, plot shpija djal.... :twisted: :wink:

vushtrria
10-09-04, 18:12
mirlindi mir se na erdhe ne dardania te uroi qaste te kendeshme

te pershendes shum

shendet

vushtrria
10-09-04, 18:13
gentiana une do behem msit per mirlindin ahahhhhahhahh

turisti
10-09-04, 18:31
Mirlind,mireseardhjen te deshiron Turisti. :wink:

Mirlind-Kosova
11-09-04, 02:20
Gentiana:
Mashallah befshé gjithmon, :wink: faleminderit n´kompliment,mbeteni e pershendetur prap nga uné,
__________________________________________________ ___________

Vushtrria:

faleminderit perzemersisht per mirépritjen e juaj(miré se ju gjeta te gjithéve ketu ne keté forum)gjithashtu ju deshiroj dhe juve te gjithéve qaste sa me te kendshme,
(Sa qe i perket Msitit faleminderit dhe njehere me teper.... :lol: )

Te pershendes edhe uné ty shumé,
__________________________________________________ ___________

Turisti:

Faleminderit shumé nga ju personalisht per mirseardhjen time :gjithashtu ju deshiroj shendet te plot dhe argetim sa me te kendshem....!jeni te gjithé metvertet te shkelqyer....!

__________________________________________________ ___________

Kam shumé respekt per njerz te miré,pra keshtu siq ju jeni;

turisti
11-09-04, 19:12
Gentiana:
Mashallah befshé gjithmon, :wink: faleminderit n´kompliment,mbeteni e pershendetur prap nga uné,
__________________________________________________ ___________

Vushtrria:

faleminderit perzemersisht per mirépritjen e juaj(miré se ju gjeta te gjithéve ketu ne keté forum)gjithashtu ju deshiroj dhe juve te gjithéve qaste sa me te kendshme,
(Sa qe i perket Msitit faleminderit dhe njehere me teper.... :lol: )

Te pershendes edhe uné ty shumé,
__________________________________________________ ___________

Turisti:

Faleminderit shumé nga ju personalisht per mirseardhjen time :gjithashtu ju deshiroj shendet te plot dhe argetim sa me te kendshem....!jeni te gjithé metvertet te shkelqyer....!
Falemnderit shume-Mirlind. :wink:
__________________________________________________ ___________

Kam shumé respekt per njerz te miré,pra keshtu siq ju jeni;

ShEjToNkA
14-09-04, 00:09
Mirlindi ,mirë se na ke ardhë ,desha të përshndes dhe ta bëjë një pytje.
Me qenë se Genta të kishë pyet nga cili qytet jeni me origjin ,unë desha të pyes: Në cilin vend jetoni në gjermani??


Mbeteni i përshndetur.

livoreka bicio
22-09-04, 19:15
pershendetje per ju te gjithé dhe posaqerisht pershendes administratoret e www.dardania.de qe na mundesojn ne per te komunikuar me leht njeri me tjetrin gjithashtu ju deshiroj puné te mbar dhe shumé suksese..!

Uné jam Mirlindi i lindur ne Kosové,jam 28 vjeqar,jetoj ne gjermani qe nga viti 94,

ju deshiroj te gjithéve argetim sa me te kendshem ne keté web-seite te mrekullueshme dhe disponim sa me te miré,

Me nderim dhe respekt per te gjithé:MiRLiNDi Mirlind-kosova te pershendes dhe te uroj mirseardhje dhe disponim ne dardani :arrow: :wink:

Mirlind-Kosova
23-09-04, 02:21
Mirlindi ,mirë se na ke ardhë ,desha të përshndes dhe ta bëjë një pytje.
Me qenë se Genta të kishë pyet nga cili qytet jeni me origjin ,unë desha të pyes: Në cilin vend jetoni në gjermani??


Mbeteni i përshndetur.


Shejtonka:

Uné jetoj ne BERLIN

mbetesh e pershendetur prap nga uné... :wink:

__________________________________________________ ___________

livoreka bicio:

faleminderit per mirépritjen e juaj personale:Gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj qaste te kendshme ketu ne mesin toné...!

Maca
14-10-04, 23:36
Lindiiiiiiii kolega wo bist duuuuuuuu?
Ku na ke humbe breeee?
Hajde se ja ka me mungon,mmmm je cool!!
Te pres a pe din bile,e nese se ke dit ta dish se ste harroj! :wink:
Brother.......

Kaltrushi
18-10-04, 14:33
Mirlind se pari o sa emrin e bukur e paske. Mirese erdhe. Ich grüss dich und wünsch dir viel spass mit uns. Pershendetje

Mirlind-Kosova
27-10-04, 02:00
Lindiiiiiiii kolega wo bist duuuuuuuu?
Ku na ke humbe breeee?
Hajde se ja ka me mungon,mmmm je cool!!
Te pres a pe din bile,e nese se ke dit ta dish se ste harroj! :wink:
Brother.......


MACA;

Kolegaaaaa.....hahaah ja ku me ke tani(Kolega),erdha prap te ju vizitoj juve ketu ne forum ,me vjen miré nga ju MACA qe ju paskam lené aq shumé pershtypje per te komunikuar prap....!Warnsehn...freut mich sehr.Du bist echt sehr lieb,bin sehr schtolz auf dich....!

Mirlind-Kosova
27-10-04, 02:06
Mirlind se pari o sa emrin e bukur e paske. Mirese erdhe. Ich grüss dich und wünsch dir viel spass mit uns. Pershendetje

KALTRUSHI
Faleminderit shumé per komplimentin dhe mirépritjen tende ketu ne forum:Gjithashtu ju deshiroj juve argetim sa me te kendshem dhe disponim te miré.....mbeteni e/i pershendetur ,zoti te bekoft

Maca
01-11-04, 16:50
Lindiiiiiiii kolega wo bist duuuuuuuu?
Ku na ke humbe breeee?
Hajde se ja ka me mungon,mmmm je cool!!
Te pres a pe din bile,e nese se ke dit ta dish se ste harroj! :wink:
Brother.......


MACA;

Kolegaaaaa.....hahaah ja ku me ke tani(Kolega),erdha prap te ju vizitoj juve ketu ne forum ,me vjen miré nga ju MACA qe ju paskam lené aq shumé pershtypje per te komunikuar prap....!Warnsehn...freut mich sehr.Du bist echt sehr lieb,bin sehr schtolz auf dich....!


Oppp mire se na ke ardhe seriosht....Gratulation von deinem comeback!
Sigurisht qe me ke len pershtypje...
Ich würd mich freuen nese shpenzon pak me teper koh per neve...
Wir vermissen dich... :wink:
Aufwiedersehen :cry: