PDA

View Full Version : Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikon


imodium
12-09-04, 10:25
Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikon ajo ty.

Pse nuk mundesh mi be punt me ksi femr fill pse esht aq e komplikume.

Murgesha
12-09-04, 11:14
Pse a????
Paj jo te gjitha dashurohen ne shikim te pare.
Mos mendon ti se vetem pse e shikon nje vajze me te ardhe ajo ne perqafim menjeher???

imodium
12-09-04, 16:02
po qka ka dert kur esht ajo Singel edhe une Singel pse nuk ban.

Ato bille as nuk dojn me fol se per puthje kshtu ashtu jo.

Murgesha
12-09-04, 16:06
po qka ka dert kur esht ajo Singel edhe une Singel pse nuk ban.

Ato bille as nuk dojn me fol se per puthje kshtu ashtu jo.

Imodium para se tė vazhdojmė nė kėtė temė mė intereson tė di se sa vjeēar jeni????
Pa keqkuptim ju lutem.
Se ta tash edhe mė lart se edhe shikimi i parė ka rėndėsi pėr tė lind njė dashuri.
Ndoshta edhe pse njė femėr ėshtė single kur ju e shiqoni, mvaret se ēfare pėrshtypje lėrni ju te ajo.

imodium
12-09-04, 16:12
Permi 20 dhe <30

prizrenasi
12-09-04, 21:28
pershendetje imodium desha qe te pergjijgen ne pytje ,siq tha edhe murgesha mvaret se qfar shikimi e she ti ,mvaret edehe romansija dhe bukuruja e syve nese ke deshir mi lan pershtypje .flm

imodium
12-09-04, 22:25
E di ku esht Problemi vetem deshta me dit a esht edhe te tjert qashtu.

Per bukuri ska kush ma shkon edhe i lam e i veshum jam.

si thash une e di ku esht problemi.

Mirlind-Kosova
16-09-04, 00:17
Prej mendjes se madhe nuk te shikon ajo....ato jané nga disa qe sot i kané kaluar vitet e 40 akoma ashtu Single dhe kané mbetur rrugve.....tani me siguri ju ka rae ndermend me shikuar dikend por koha ju ka beré pak voné..... :roll:

turisti
16-09-04, 09:11
Pse a????
Paj jo te gjitha dashurohen ne shikim te pare.
Mos mendon ti se vetem pse e shikon nje vajze me te ardhe ajo ne perqafim menjeher???

Ha,ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,HA,ha,ha.Oj Murgeshe,te jap -5 - nga mendimet e dashnijes per kete pergjegjje,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Barbaroza
16-09-04, 15:03
Prej mendjes se madhe nuk te shikon ajo....ato jané nga disa qe sot i kané kaluar vitet e 40 akoma ashtu Single dhe kané mbetur rrugve.....tani me siguri ju ka rae ndermend me shikuar dikend por koha ju ka beré pak voné..... :roll:

Edhe kjo mund te jete njera nder arsyet :wink:

Mirlind-Kosova
17-09-04, 01:00
Rastet tjera sidomos ne kosové,
Jo qe femrat nuk deshirojn me te shikuar por njerzit te cilet deshirojn qe ajo ti shikon nuk e verifikojn situaten se ajo mund ta keté perciellsin e veht familjar prapa shpines..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrina
17-09-04, 08:00
Rastet tjera sidomos ne kosové,
Jo qe femrat nuk deshirojn me te shikuar por njerzit te cilet deshirojn qe ajo ti shikon nuk e verifikojn situaten se ajo mund ta keté perciellsin e veht familjar prapa shpines..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Papappapa sa interesant, qe sa sje kane ne Kosove bre djale :twisted: , shuuuume moti ka shku koha e percjelljeve, e ju qe jeni dale ne shtetet e jashtme mendoni qe Kosova ka mbet e prapambetur, e ju qe jeni jashte jeni ma perpara edhe ma modern??? :twisted:

imodium
17-09-04, 09:07
Po pra na jena ma modern se na jena kan si ju jo modern e kena kujtoft se duhet modern mu kan dhe perqata jena modern.

Se dim se qka esht modern the qka nuk esht modern. :lol:

Barbaroza
17-09-04, 09:12
Po pra na jena ma modern se na jena kan si ju jo modern e kena kujtoft se duhet modern mu kan dhe perqata jena modern.

Se dim se qka esht modern the qka nuk esht modern. :lol:

:roll:

Kaltrina
17-09-04, 09:21
Po pra na jena ma modern se na jena kan si ju jo modern e kena kujtoft se duhet modern mu kan dhe perqata jena modern.

Se dim se qka esht modern the qka nuk esht modern. :lol:

Valla krejte po me doket qe te paska ra nje virus qe u perhap tash me temperature qe po flet vetemeveti :P

imodium
17-09-04, 09:27
ej kaltrina qka esht kjo bre "PDK" =" Partija Demokratike Komuniste" a.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrina hajde a po vjen te bojm pak dashuri.

Kaltrina
17-09-04, 12:11
ej kaltrina qka esht kjo bre "PDK" =" Partija Demokratike Komuniste" a.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrina hajde a po vjen te bojm pak dashuri.


Sa per parti, eshte tema diku tjeter e quajtur "Politika", e sa per dashuri, qysh po kallxon ti qe krejte femrat po ikshin prej teje, a po pret najsen prej meje a, ani qysh zgjedhi shuuume une eiiiiiiii, edhe ashtu e kam per vete mashkullin ma te bukur ne bote :P edhe skam nevoje per kerkon tjeter. :wink:

pershendetje

Loloku
17-09-04, 12:18
Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikon ajo ty.

Pse nuk mundesh mi be punt me ksi femr fill pse esht aq e komplikume.

Sepse nuk don me perfundu vetem me nje shikim!

imodium
17-09-04, 14:24
Kaltrina e di se je dashuru ne mu ne shkrimin e par.

Kaltrina pse bre po thush se ki burr pse po ren po e di une se ren ti.
hajde ti te ni burr pernime e jo burr fantazijash. :oops: :oops:

Mirlind-Kosova
17-09-04, 15:14
Imodium:

Lere bre keté kaltrinen se ska lidhje me ato trika se si veprojn njerzit ne kosové,kjo dje ka dal kishe ne cytet me pae kafiterija....!A nuk po ja shef simbolin Politik a.....!Larg saj

Kaltrina ketu eshte temé tjeter qe nuk ka te bejé me politiken.....! :roll:

Mirlind-Kosova
17-09-04, 15:38
Imodium:

Kjo PDK D.m.th krejt diqka tjeter por nuk e dija se sa jeni ju i informuar per domethenjen e saj....!Vetem kaltrina po e dijka keté.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nese te intereson se qfar d.m.th kjo te tregoj ne Privat vetem ty...!

Kaltrina
18-09-04, 13:06
Imodium:

Lere bre keté kaltrinen se ska lidhje me ato trika se si veprojn njerzit ne kosové,kjo dje ka dal kishe ne cytet me pae kafiterija....!A nuk po ja shef simbolin Politik a.....!Larg saj

Kaltrina ketu eshte temé tjeter qe nuk ka te bejé me politiken.....! :roll:

hahahhahaha qka ska n'deti valla


pershendetje

DannyAus
18-09-04, 14:00
pershendetje,, apapapappa Kaltrina paska mashkullin ma te mirin ne bot,, nuk osht e vertet,, qka jom une ktu as qe po te njoh ty kaltrina,, mos u bo kishe je ka kalon me mu,, hehe, IMODIUM a e din qka osht problemi TI MENDON SE TE GJITHA FEMRAT DUHET ME TE SHIKU SI TI SHOKOSH TI A,, MIR ISH KAN,, UNE 200 I SHIKOJ NJANA PREJ ATYRE 200 KA SHANCA MEM SHIKU E MEM SMILE,, BURRI DUHET MU MESU EDHE ME HUMBJE,, NUK KA DJAL NE BOT QE OSHT (DON ZHUAN) SI TE KQYR NI FEMER,, MU DASHURU FEMRA NE TY EDHE MU QU ME TE PERQAFU,,,, CIAOOO ARIVEDERCI

Kaltrina
18-09-04, 14:22
pershendetje,, apapapappa Kaltrina paska mashkullin ma te mirin ne bot,, nuk osht e vertet,, qka jom une ktu as qe po te njoh ty kaltrina,, mos u bo kishe je ka kalon me mu,, hehe, IMODIUM a e din qka osht problemi TI MENDON SE TE GJITHA FEMRAT DUHET ME TE SHIKU SI TI SHOKOSH TI A,, MIR ISH KAN,, UNE 200 I SHIKOJ NJANA PREJ ATYRE 200 KA SHANCA MEM SHIKU E MEM SMILE,, BURRI DUHET MU MESU EDHE ME HUMBJE,, NUK KA DJAL NE BOT QE OSHT (DON ZHUAN) SI TE KQYR NI FEMER,, MU DASHURU FEMRA NE TY EDHE MU QU ME TE PERQAFU,,,, CIAOOO ARIVEDERCI

hahahhha :wink:

aferdita
18-09-04, 17:39
pershendetje,, apapapappa Kaltrina paska mashkullin ma te mirin ne bot,, nuk osht e vertet,, qka jom une ktu as qe po te njoh ty kaltrina,, mos u bo kishe je ka kalon me mu,, hehe, IMODIUM a e din qka osht problemi TI MENDON SE TE GJITHA FEMRAT DUHET ME TE SHIKU SI TI SHOKOSH TI A,, MIR ISH KAN,, UNE 200 I SHIKOJ NJANA PREJ ATYRE 200 KA SHANCA MEM SHIKU E MEM SMILE,, BURRI DUHET MU MESU EDHE ME HUMBJE,, NUK KA DJAL NE BOT QE OSHT (DON ZHUAN) SI TE KQYR NI FEMER,, MU DASHURU FEMRA NE TY EDHE MU QU ME TE PERQAFU,,,, CIAOOO ARIVEDERCI

me ne fund nje mashkull po e tregon realitetin :wink:

te pershendes danny :wink:

DannyAus
18-09-04, 18:29
:D GJITHASHTU TE PERSHENDES AFERDITA,,,, REALITETI MBETET REALITET

ilda
18-09-04, 19:43
Bravo Loloku te lumte ashtu pra nuk don me perfundu vetem me nje shikim. Kemi deshir Ti kullosim syt deri sa te takojm ate qe mendojm ja vlen ta martojm hahahaahhahahah :wink: Skemi faj as ne femrat e as ju mashkujt shume zgjidhje.

Mirlind-Kosova
18-09-04, 22:20
200 vajza shikojn -asnjera s“din si t“veprojn......! :lol: :lol: :lol: :lol:

200 vajza jetojn - asnjera nuk dashurojn....! :lol: :lol: :lol: :lol:

200 vajza kshillojn - asnjera nuk vlersojn.........! :lol: :lol: :lol: :lol:

200 vajza vrapojn gjithat- n“fund t“lendojn........! :lol: :lol: :lol: :lol:

200 vajza luftojn - asnjera nuk fitojn..............! :roll: :roll: :roll: :roll:Per hater t“shoqeris.....!hajde hajde nona e dajve :wink:

arben-ks
21-12-05, 16:09
Po normal se femrat kan perparsi me zgjedh djalin,po ndermjet tyre edhe mashkullit i ipet mundsija qe mbas 100 vajzave qe i kqyr apo ju jep ndonje komplimet sigurisht na a dy e kqyrin dhe e falenderojn dhe dmdh ndjejn diqka pak ma shum se ato tjerat dhe ke mundsi ta takosh prap dhe ti thuash si je si po kalon ajo thot mir qe ju si jeni dhe vajza thot me fal po une spo ju njo e ti ne difsh me mashtu hec para e nese sdin prap jet tu i lut e tu ju fol edhe na 10 qikav deri te tjetra

Kontesha
21-12-05, 18:33
Per me jau verbu shikimin mashkujve dhe mi ba me fole vetmeveti!

Gentiani
21-12-05, 19:10
Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikonPhaaaa ēfarė teme me tematikė tė pėrshtatshme pėr forumin e filozofiko-psikologjik :wink:

vjeshta
22-12-05, 16:31
Hiq nuk po e kuptoj kete teme :roll:

arben-ks
23-12-05, 13:13
Pse ni femer kur te shikon edhe se esht singel nuk te shikon


Pse se din qe ske femer...?