PDA

View Full Version : Pershendetje nga Lindi


Mirlind-Kosova
13-09-04, 03:45
[b][b]Pershendetje per te gjithé prap meqen se njeher me paré kisha shpallur nje pershendetje ketu per ju te gjithé por si duket ishte e terhiqur nga administratoret....shkaku i saj nuk dihet :roll:


Uné jam Mirlindi i lindur ne vitin 1976 ne kosové(Mitrovic)jam 1,93/99kg,Qe nga viti 94 jetoj edhe uné sikur shumé mergimetar tjer ne gjermani dhe ketu punoj ne (Security)(Sischerheitsdienst) dikund ne njerin nga aeroportet e gjermanis dhe mirrem me sport(BOX) ne kohen e liré,ju deshiroj qdo njerit nga ju shendet te plot dhe argetim sa me te kendshem ketu ne www.dardania.de
Nderim dhe respekt per te gjithé.LINDI

Murgesha
13-09-04, 10:02
Lindi te persendes dhe te deshiroj mireseardhje ne forumin dardan.
Te deshiroj pune te mbare dhe karrierre ne boks.
Murgesha.

turisti
13-09-04, 11:41
Mirlind te pershendes edhe nje here dhe te deshiroj udhetaret te rahatshem. :wink:

Naki
13-09-04, 12:01
Mirelind ,mire se vjene ne mesin e bashkevendasve tuaj Mitrovicalive,dhe forumit Dardan-Argetim te mire Naki

vushtrria
13-09-04, 17:18
mirlindi je i pershendetur nga vushtrria dhe mir se keni ardhe ne shtepin ton dardania

Mirlind-Kosova
13-09-04, 17:54
Murgesha:

faleminderit shumé per komplimentin dhe mirépritjen e juaj,jeni e mrekullueshme...! :wink:
gjithashtu te deshiroj argetim te kendshem...!Lindi

Mirlind-Kosova
13-09-04, 18:00
Turisti:/Naki/vushtrria,


faleminderit nga ju per shumé mirépritjen juaj.....!hahaah bravo ashtu duhet me koné(Burrat) :lol:
mbasi jemi shumé largas se jau kisha qit nga nje duhan...eshte tradicion...apo. :?:

Barbaroza
13-09-04, 18:02
Pershendetje edhe nga une Lindi,kalo si eshte me se bukuri!

Mirlind-Kosova
13-09-04, 23:54
faleminderit shumé,barbaroza

gjithashtu ju deshiroj edhe juve argetim sa me te kendshem....! :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 23:57
Lindi të përshndes ,dhe të dëshiroj të kalosh sic është më së miri, gjithë të mirat.

Mirlind-Kosova
14-09-04, 02:42
Faleminderit shumé nga ju :Shejtonka

Gjithashtu argetim te kendshém ju deshiron edhe juve lindi; :wink

turisti
14-09-04, 12:44
Turisti:/Naki/vushtrria,


faleminderit nga ju per shumé mirépritjen juaj.....!hahaah bravo ashtu duhet me koné(Burrat) :lol:
mbasi jemi shumé largas se jau kisha qit nga nje duhan...eshte tradicion...apo. :?:

:wink: :P

aferdita
14-09-04, 17:42
Lindi te pershendes gjithashtu dhe te uroj caste sa me te bukura :wink:

Mirlind-Kosova
15-09-04, 22:51
Faleminderit shumé Aferdita per mirépritjen ténde,gjithashtu te deshiroj caste te kendshme ne mesin e shoqeris toné....!Mbetesh e pershendetur nga uné Lindi