PDA

View Full Version : Shejtonka ish martu...


mickoja
13-09-04, 10:20
pčrshendetje

Kam ndegju se Shejtonka ish martu athu a esht e vertet?? :roll:

Murgesha
13-09-04, 10:21
Ēkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? :roll: :roll: :roll:

E me kend moj???? :shock:

mickoja
13-09-04, 10:35
Po qeshtu kam ndegju dhe u qudita pse ajo shejtan mos me na tregu,un njeher mendova se me vushtrrinč zdi zdi hiq?

Naki
13-09-04, 10:39
Ah e kame ditur une se shejtonke eshte ajo,ani me kone skoka shku hiq larg me kojshi.

mickoja
13-09-04, 10:43
Po tash zdi se dhe vushtrria nuk ka qenč qe sa koh ne dardani athu mos kanč ik bashk naj kund?

Naki
13-09-04, 10:56
Ani Vushtrija thojke une po shkoje ne shtutgard

mickoja
13-09-04, 10:58
heheh kan mendu se na nuk ndegjomi a nuk e di se ende pa vepru naj kush naj send na e dimi menjher se qka asht ka ndodh

Murgesha
13-09-04, 11:02
Boll ēudi po mė vjen.
Ani tėrė kohėn thoshte se ka njė sekret. Tybe mirė po mė vjen se boll qikė e mirė ėshtė.
Ishalla mos po e rehaton Vushtrria. :wink:

Gentiana
13-09-04, 15:43
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/001.gif Qkaaaaaaaaaaaaaa???
Ani ajo thojke nuk do te kem koh deri te hanen, e un thojsha ku me dijt qka paska, ajo e paska mbajtur msheft qe mos ti shkojm ne Darsem, tybe shejtonka nuk esht fer kjo, vetem nese esht e vertet po te uroj fat.....

Murgesha
13-09-04, 15:47
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/001.gif Qkaaaaaaaaaaaaaa???
Ani ajo thojke nuk do te kem koh deri te hanen, e un thojsha ku me dijt qka paska, ajo e paska mbajtur msheft qe mos ti shkojm ne Darsem, tybe shejtonka nuk esht fer kjo, vetem nese esht e vertet po te uroj fat.....

A bre Genta sa keq po mė vjen qė po don me i humbė krejt flokėt pėr shejtanlloqet e Shetjonkės. :wink:
Edhe mua mė ka thėnė se deri tė Hėnėn ėshtė e nxanun, e ja ku na doli se vallahi boll mirė qenka zėnė. :wink: A po vjen moj shkojmė e ja shofim qejzin??? Ani kur po e marr me mend se si i rrinė dimiat dhe jeleku i artė. Ja veq sa tė veshi edhe unė dimiat se shkova ta shof. Ej Genta para se me nisė kthev pak te unė e mė rrgullo shaminė me ojna. :wink:

Gentiana
13-09-04, 15:54
A bre Genta sa keq po mė vjen qė po don me i humbė krejt flokėt pėr shejtanlloqet e Shetjonkės. :wink:
Edhe mua mė ka thėnė se deri tė Hėnėn ėshtė e nxanun, e ja ku na doli se vallahi boll mirė qenka zėnė. :wink: A po vjen moj shkojmė e ja shofim qejzin??? Ani kur po e marr me mend se si i rrinė dimiat dhe jeleku i artė. Ja veq sa tė veshi edhe unė dimiat se shkova ta shof. Ej Genta para se me nisė kthev pak te unė e mė rrgullo shaminė me ojna. :wink:

Ok Murgesha po vij edhe un me ty, ama po pritoj bre me i vesh teshat e katundit, apo ato te dimijes. Po mir boll jam edhe kshtu apo jo???
:roll: :roll: :? :?

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/150143378941399fadd8368.jpg

Murgesha
13-09-04, 15:58
A bre Genta sa keq po mė vjen qė po don me i humbė krejt flokėt pėr shejtanlloqet e Shetjonkės. :wink:
Edhe mua mė ka thėnė se deri tė Hėnėn ėshtė e nxanun, e ja ku na doli se vallahi boll mirė qenka zėnė. :wink: A po vjen moj shkojmė e ja shofim qejzin??? Ani kur po e marr me mend se si i rrinė dimiat dhe jeleku i artė. Ja veq sa tė veshi edhe unė dimiat se shkova ta shof. Ej Genta para se me nisė kthev pak te unė e mė rrgullo shaminė me ojna. :wink:

Ok Murgesha po vij edhe un me ty, ama po pritoj bre me i vesh teshat e katundit, apo ato te dimijes. Po mir boll jam edhe kshtu apo jo???
:roll: :roll: :? :?

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/150143378941399fadd8368.jpg

Hajde moj se ska dert. Se ti je qikė e stė kqyrė askush, e unė si grua e burrit nuk ban me shku nė ditė grave me pantolla tė shkurta.

Barbaroza
13-09-04, 18:18
O hajde per hajr qe na qenka martuar Shejtonka,po kend e mashtroi more ajo dreq????!!!!.O vajza,veshuni e po shkojme ne Dite te grave :P
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=41634&stc=

Naki
13-09-04, 19:08
Barbaroza e kush jane kto shoqe,prezentoje te lutem.
Naki

mickoja
13-09-04, 20:00
O hajde per hajr qe na qenka martuar Shejtonka,po kend e mashtroi more ajo dreq????!!!!.O vajza,veshuni e po shkojme ne Dite te grave :P
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=41634&stc=hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhaahhaah ...o u knaqa tuj kesh hajde pra a i keni vesh dimijet?

Murgesha
13-09-04, 20:29
O hajde per hajr qe na qenka martuar Shejtonka,po kend e mashtroi more ajo dreq????!!!!.O vajza,veshuni e po shkojme ne Dite te grave :P
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=41634&stc=

Po Naki mbasi Barbaroza spaska ba prezentimin ateher po tregoj une.
Nga e majta.
1. Murgesha
2. Genta
3. Barbaroza
4. Mickoja
5. Aferdita
6. Anna
Hajdi tani na thuani se cila qenkemi me e bukur.

mickoja
13-09-04, 21:05
Barbaroza ma e mira po pak e vockel..

Murgesha
13-09-04, 21:09
Barbaroza ma e mira po pak e vockel..

Hhahahahhahaha Mickoja. Edhe ti e mire, edhe pse e vogel. :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 21:10
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :twisted:

Naki
13-09-04, 21:13
Mickoje ju tjerat i paskit mbath kpucat me take.
te gjitha qenket te mira po Kuptohet Murgesha Nr 1

vushtrria
13-09-04, 21:20
tybe treqind mij tybe une qetash pe shoh qka koka fol ketu he mozamakeq po de po hallku te qesin ne keng sahora sa fjala sa gazepi haj medet e haj ahhhhahahahah

Murgesha
13-09-04, 21:20
Mickoje ju tjerat i paskit mbath kpucat me take.
te gjitha qenket te mira po Kuptohet Murgesha Nr 1

O te lumte Naki, qashtu bre tregoju se po ma kane inat e spo e pranojne se jam me e mira. :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 21:24
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :twisted:

Allahile ,kush din mem tregu qa po ndodhė ketuuuMickojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted:

Murgesha
13-09-04, 21:26
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :twisted:

Allahile ,kush din mem tregu qa po ndodhė ketuuuMickojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted:

Per hajr martesa oj Shejtonke.
Hajt de mos te vije marre. Se tybe ma mire se mu martu nuk ka. :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 21:33
Murgesha tha:"pėrhajr martesa" :shock: :shock: :shock:
Cfarė martesa koka bė kėtu more :?: :?: :roll: :roll:

Naki
13-09-04, 21:37
Hajte se tybe nuk i Kallxojme kerkujna.
Hej a i kini pregadit unazat e arit,o Vushtri shko more bleje nja 6-7 unaza
se duhet mi fale diqka nuses.

ShEjToNkA
13-09-04, 21:39
Hajte se tybe nuk i Kallxojme kerkujna.
Hej a i kini pregadit unazat e arit,o Vushtri shko more bleje nja 6-7 unaza
se duhet mi fale diqka nuses.

qy ,qyyyyyyyy ani edhe Naki koka bė mė mend tė tynevė :shock: :shock: :shock:

ja tybe kėtu ėshtė ka zihet diq ama s'po munda me dit se cka, :roll: :roll:

Luana
14-09-04, 00:18
Urime dhe ishalla trashigoni dy qiftet :D

Loloku
14-09-04, 15:37
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :twisted:

Allahile ,kush din mem tregu qa po ndodhė ketuuuMickojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted:

Per hajr martesa oj Shejtonke.
Hajt de mos te vije marre. Se tybe ma mire se mu martu nuk ka. :wink:

Valla murgesha ka edhe ma mire, me u martu per here te dyte!

aferdita
14-09-04, 17:20
urime shejtonka urime
qysh moter po martohesh pa tregu ti :wink: :lol: :lol:

mr_beni
14-09-04, 18:18
Urime shejtonka, pse qiki nuk na ke tregu ma heret kur je fejo, po tash kur u martove po na tregon

vushtrria
14-09-04, 20:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-09-04, 20:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vushtrri qysh po tė del nusja????? :wink:

malo
14-09-04, 20:43
A pat bre ne ket martes edhe syneti a jo?

ShEjToNkA
14-09-04, 22:49
Ooo Urime paci e bereqet Zoti u dhashėt.
Phaaaaa ,tybe sa urimi ėshtė ka mė bėhėt ,inshalla veq gjysma e kėtyrev urimev mė rrokin sukses pėr muaaa aaaaa

Murgesha
14-09-04, 23:05
Ooo Urime paci e bereqet Zoti u dhashėt.
Phaaaaa ,tybe sa urimi ėshtė ka mė bėhėt ,inshalla veq gjysma e kėtyrev urimev mė rrokin sukses pėr muaaa aaaaa

Ani de ēka ke qė po bahesh nervoze?????

mickoja
15-09-04, 01:12
jaaa njeri me ja urua martesen dhe ajo mos me ta marr me te mir un veq te shejtonka po shoh..allah allah

ShEjToNkA
15-09-04, 11:00
Murgesha si jo be s'po bėhna nervoz qy ,pėr kundrazi po ndihem e lumutr.

Mickojaaaaaaaaa shkeko ,jo mojjjjjjjjj po jav marė pėr tė mirė bile edhe pėr flm po ia di ,po po ca kini kėshtu qyyyyyyy


SP.Besen po jav jap edhe pėrime kur tė martohėna keni me mu kujtu ,sse martesėn e kam tė urume nga ju.

vushtrria
15-09-04, 16:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vushtrri qysh po tė del nusja????? :wink:

o vallahin oj murgesha mir boll eshte shum e vyme po afrou te tregoi diqka kadale se po na nijne tjeret ....... e shtirrrrr eshte shum

Murgesha
15-09-04, 16:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vushtrri qysh po tė del nusja????? :wink:

o vallahin oj murgesha mir boll eshte shum e vyme po afrou te tregoi diqka kadale se po na nijne tjeret ....... e shtirrrrr eshte shum


Hahhahahaahhahaha asgjė tė re smė tregove Vushtrria.
Vushtrriaseeeeeeee ma.
Hajt se bjen sahora, veē rriji gadi me ēka tė ketė nevojė e e shef pastaj si qingj ka me tu bė. :wink:

Gentiana
15-09-04, 17:23
Hahhahahaahhahaha asgjė tė re smė tregove Vushtrria.
Vushtrriaseeeeeeee ma.
Hajt se bjen sahora, veē rriji gadi me ēka tė ketė nevojė e e shef pastaj si qingj ka me tu bė. :wink:

Kush??? Shejtonka po te urtesohet a,a jemi duke folur per te njejten shejtonk???? :roll: ja tybe flej dath sa per at pune!!! :twisted: :wink:

ShEjToNkA
15-09-04, 22:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vushtrri qysh po tė del nusja????? :wink:

o vallahin oj murgesha mir boll eshte shum e vyme po afrou te tregoi diqka kadale se po na nijne tjeret ....... e shtirrrrr eshte shum


Vushtriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ShEjToNkA
15-09-04, 22:07
Hahhahahaahhahaha asgjė tė re smė tregove Vushtrria.
Vushtrriaseeeeeeee ma.
Hajt se bjen sahora, veē rriji gadi me ēka tė ketė nevojė e e shef pastaj si qingj ka me tu bė. :wink:

Kush??? Shejtonka po te urtesohet a,a jemi duke folur per te njejten shejtonk???? :roll: ja tybe flej dath sa per at pune!!! :twisted: :wink:

Murgeeeeeeeeeesha ,jo paska tregu mjafėt tė rejaaa ,qe tybe shtrenjėt ka me i kushtu edhe ati edhe juveee :twisted:

Genta ,qa ki ti qik moj qė po mė pėrgojon qyyyyyyy :twisted: mjafėt e urtė jam ,veq po ma ke inatiiii :twisted: :twisted:

mickoja
15-09-04, 23:50
hahahahahah..Shejtonka ma merr mendja ti je e urtč ndoshta vetem kur te flejsh..hahahaha

ShEjToNkA
15-09-04, 23:51
hahahahahah..Shejtonka ma merr mendja ti je e urtč ndoshta vetem kur te flejsh..hahahaha:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

mickoja
15-09-04, 23:53
hahahahahah..Shejtonka ma merr mendja ti je e urtč ndoshta vetem kur te flejsh..hahahaha:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:ani de qy qeshtu asht..qka po i qonč hundet menjeher

Murgesha
15-09-04, 23:54
hahahahahah..Shejtonka ma merr mendja ti je e urtč ndoshta vetem kur te flejsh..hahahaha

O jo bre Mickoje se edhe naten po shpurthke shume.
Krejt shejtanlloqet e dites po ju shpifshin ne enderr e merre me mend se sa te livritmet i ban kjo naten. :wink:

ShEjToNkA
15-09-04, 23:56
[/quote]ani de qy qeshtu asht..qka po i qonč hundet menjeher[/quote][


Po aaaaaaaaaaaa :twisted: ani po i qoj hunėt ,ooooooo kuku ooooooooshujjjjjjjj se s'i jam mbush ne ty veq sa s'tė ka ardhė dakiku qyyyyy :twisted: :twisted: :twisted:

mickoja
15-09-04, 23:59
hahahahahahahahahah...

ShEjToNkA
16-09-04, 00:00
hahahahahah..Shejtonka ma merr mendja ti je e urtč ndoshta vetem kur te flejsh..hahahaha

O jo bre Mickoje se edhe naten po shpurthke shume.
Krejt shejtanlloqet e dites po ju shpifshin ne enderr e merre me mend se sa te livritmet i ban kjo naten. :wink:

Hahahahaaaaaahahahhahaaah

mickoja
16-09-04, 00:05
kesh moj bijo kesh ku mos me kesh kur te martohet njeri...qe nuk je ka e din lezetin marteses :D

Murgesha
16-09-04, 00:08
kesh moj bijo kesh ku mos me kesh kur te martohet njeri...qe nuk je ka e din lezetin marteses :D


Hhahahhahahaahhaahhah Mickoja. ' :lol: :lol:
Cfare lezeti ani Shejtonka??? :roll: :roll:
A din cka po bajke. :shock: :shock:
Vushtrrise nje kalanice pershesh me tomel ne aksham, ai i ngrati tuj hanger veq pershesh e tuj u kote dite e nate. 8) 8)
Shejtonka ladroi neper forum. :wink: :wink:
Hhahhahahhaahahahhahahahahaha. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
16-09-04, 00:08
hahahahahaahahah Mickojaaaaaaaaaa po de mirė e ke hahahhahahaha

mickoja
16-09-04, 00:09
hahahhahahhah...po po ani edhe shejtonkes po ja pastrojke kembet me legen....

Murgesha
16-09-04, 00:13
hahahhahahhah...po po ani edhe shejtonkes po ja pastrojke kembet me legen....

Hahhahahaahhaahhahahahh.
Simbas informatave te fundit edhe me peshqir po ja fshijke pastaj.

mickoja
16-09-04, 00:14
hahahhahahhah...po po ani edhe shejtonkes po ja pastrojke kembet me legen....

Hahhahahaahhaahhahahahh.
Simbas informatave te fundit edhe me peshqir po ja fshijke pastaj.po po edhe plus merre me mend edhe nje massagč po ja bajke e lumja kjo e lumja..

Murgesha
16-09-04, 00:18
hahahhahahhah...po po ani edhe shejtonkes po ja pastrojke kembet me legen....

Hahhahahaahhaahhahahahh.
Simbas informatave te fundit edhe me peshqir po ja fshijke pastaj.po po edhe plus merre me mend edhe nje massagč po ja bajke e lumja kjo e lumja..

Po prap kot oj Mickoja.
A rahatohet Shejtonnka se???
Tybe edhe ne krah me e qu me fjet ne shtrat se prap se rehaton zoti. :wink:

ShEjToNkA
16-09-04, 00:27
Hahahaahahahahahaahahahahaahhah
Murgesha ,Mickoja ,mmė batė pėralė allahallah cncncncncc ,kur s'kam pa si juve mė pėrgoju deri nė ketė dit e kėtė sahat phaaaaaaaaaaa :roll: :roll: :roll:

Barbaroza
16-09-04, 08:29
E nderuara Shejtonka,perveq urimeve te mia me te perzemerta per martesen tende,desha qe t'i dhuroj edhe keta vathe.Besoj se te pelqejne edhe pse kam hyre ne borxh te madh sepse nuk kisha" takat" timin ti bleja :oops:
I gezofsh :)
http://store1.yimg.com/I/msmentorme_1809_14107990

ShEjToNkA
16-09-04, 09:27
barbaroza , bereqet zoti tė dhasht e ishalla tė gėzonj zoti me njåė nfak tė hajrit , e ishalla ta kthejna pėr tė mirė.
Aniiiii borxh ,po pse bijo me hy borxh ,poj tybe s'ka pas dert hiq edhe qė je hy qyyyy ,mirė ja ke ba se shumė tė mirė kokan po ja vlejka edhe borxhi.

Naki
16-09-04, 10:21
E nderuara Shejtonka,perveq urimeve te mia me te perzemerta per martesen tende,desha qe t'i dhuroj edhe keta vathe.Besoj se te pelqejne edhe pse kam hyre ne borxh te madh sepse nuk kisha" takat" timin ti bleja :oops:
I gezofsh :)
http://store1.yimg.com/I/msmentorme_1809_14107990

Jo Barbaroz na skuqe neve tjereve,na valla jena qellu tamaqar haaaaaaaaa.

ShEjToNkA
16-09-04, 10:25
Naki ,a pe dini bile , qė jeni qėlu tamaqrė hahahaaaaaaaa

Ev lumja unė e lumja jav ka qit tash Barbaroza ndėrmend tanė kan mem ble diq tash veq i pres dhurata phaaaaaaaaaaa ari ka me mu ba opaaaaaa lumja unė
Hajdeni qa po pritni merni mėsim nga Barbaroza e sjellun dhurata :wink:

Barbaroza
16-09-04, 14:31
barbaroza , bereqet zoti tė dhasht e ishalla tė gėzonj zoti me njåė nfak tė hajrit , e ishalla ta kthejna pėr tė mirė.
Aniiiii borxh ,po pse bijo me hy borxh ,poj tybe s'ka pas dert hiq edhe qė je hy qyyyy ,mirė ja ke ba se shumė tė mirė kokan po ja vlejka edhe borxhi.
S'ka perse te me falenderohesh moj Shejtonke se tybe gjithcka kthehet ne kete dynja,e thashe hajt se kur te martohem une,me sjell Shejtonka edhe mua diqka dhurate.E sa per borxh,jemi marre vesh me shitesin qe djali me te cilin do te martohem,do te mi laje borxhet.Deri tash me duket se kam borxh neper argjendari dikund rreth 30.000 :oops: :oops:

ShEjToNkA
16-09-04, 21:34
Barbaroza ,si moj nuk tė falender qyy ,mos tė lutme mos thuaj ashtuu .Dhe patjetėr se do ta kėthej kėtė nder mos jo me tė mirė bile me tė keq ,se thojn njė fjal disi kėthehet ose mirė ose keq :lol:
E sa pėr borxhe aii ,s'paske edhe shumė ,unė kam borxhe nėpėr argjentari 60.000$ 8)

Barbaroza
17-09-04, 16:33
Si moj ma kthen per te keq :shock: a je moj ne mend cfare po flet aaaaa :?: :?: Ejjjj kthemi vathet pra se ti nuk po e ditke cka eshte ndera,qy :twisted: :twisted: :twisted:

Luana
17-09-04, 16:35
Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

ShEjToNkA
17-09-04, 21:17
barbaroza , jo be s'ta kėhtej ashtu ,ama veq fjala ra qyyyy :lol: , o me tė mirė kom me ta kėthy hiq mos ta ndin

Barbaroza
18-09-04, 14:48
Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Mire Luana,do t'i sjell edhe ty ose vathe ose unaze diamanti,por martohu njehere :wink:

Barbaroza
18-09-04, 14:49
barbaroza , jo be s'ta kėhtej ashtu ,ama veq fjala ra qyyyy :lol: , o me tė mirė kom me ta kėthy hiq mos ta ndin

Shpetove tybe,per pak :wink:

turisti
18-09-04, 15:07
Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Kur more???? A bakshish,a duhet??? :wink:

Barbaroza
18-09-04, 15:31
Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Kur more???? A bakshish,a duhet??? :wink:

Po ngjan sikur ULTIMATUM :lol:

turisti
18-09-04, 16:10
Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Kur more???? A bakshish,a duhet??? :wink:

Po ngjan sikur ULTIMATUM :lol:
Nga ana ime -jo.Une nuk e dua agresivitetin sepse...hahahahaha. :wink:

Barbaroza
18-09-04, 16:26
Turisti,nga ana juaj jo,por nga ana e Luanes doli ai Ultimatum.Please,zbute pak :lol:

turisti
18-09-04, 16:43
Turisti,nga ana juaj jo,por nga ana e Luanes doli ai Ultimatum.Please,zbute pak :lol:
Hahahahaha,ideja e mire si ideje-aty dhe mbaron, sepse gjunah eshte m'i thone diqka,po me keq kupton e ndoshta behet edhe me e eger,hahahahahaha. :wink:

Luana
18-09-04, 17:43
[quote=Luana]Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Mire Luana,do t'i sjell edhe ty ose vathe ose unaze diamanti,por martohu njehere :wink: [/quoteNgadal qik se Turisti spo ka qef me u ngut me u martu , ai po ka qef me bo sefa njiher se martesa ka me na gjet anyway

Luana
18-09-04, 17:44
Turisti,nga ana juaj jo,por nga ana e Luanes doli ai Ultimatum.Please,zbute pak :lol:
Hahahahaha,ideja e mire si ideje-aty dhe mbaron, sepse gjunah eshte m'i thone diqka,po me keq kupton e ndoshta behet edhe me e eger,hahahahahaha. :wink:


hahahahhhah Turist jam e eger vetem ne nji vend :wink:

turisti
18-09-04, 18:48
[quote=Luana]Barbaroz :?: dergomi ata vath mua se tash e kam renin une :wink:

Mire Luana,do t'i sjell edhe ty ose vathe ose unaze diamanti,por martohu njehere :wink: [/quoteNgadal qik se Turisti spo ka qef me u ngut me u martu , ai po ka qef me bo sefa njiher se martesa ka me na gjet anyway
Po Luana,t'i japim kohes -sefajes hahahahaha. :wink:

turisti
18-09-04, 18:50
Turisti,nga ana juaj jo,por nga ana e Luanes doli ai Ultimatum.Please,zbute pak :lol:
Hahahahaha,ideja e mire si ideje-aty dhe mbaron, sepse gjunah eshte m'i thone diqka,po me keq kupton e ndoshta behet edhe me e eger,hahahahahaha. :wink:


hahahahhhah Turist jam e eger vetem ne nji vend :wink:

Ishalla jo ne krye-aty nuk ka ilaq,a per tjeter vend-hahahahahahahahah eshte zhytesi..hahahaha... :wink:

Barbaroza
18-09-04, 19:29
Vetem per Luanen,pasi nuk i kam ikur kurre premtimeve,nje unaze me gur diamanti per martesen e saj te aferme me Turistin!
http://xgifs.de/Love/Love_1/ring15_4kb.gif

turisti
18-09-04, 19:57
Vetem per Luanen,pasi nuk i kam ikur kurre premtimeve,nje unaze me gur diamanti per martesen e saj te aferme me Turistin!
http://xgifs.de/Love/Love_1/ring15_4kb.gif
Hahahahahahahahaha, :wink:

Luana
19-09-04, 11:54
Vetem per Luanen,pasi nuk i kam ikur kurre premtimeve,nje unaze me gur diamanti per martesen e saj te aferme me Turistin!
http://xgifs.de/Love/Love_1/ring15_4kb.gifuuhhhhhhhh loqka e jeme Tursit , apo te pelqen unaza e barbarozes ? :D
Bararoza shume flm se na ke pshtu valla se une edhe Turisti i kemi pas plan me e ble , po tash masi ti po na bjen ateher me ato pare do te shkojm per honeymoon ne Cuba :D :D :wink:

Luana
19-09-04, 11:57
Turisti,nga ana juaj jo,por nga ana e Luanes doli ai Ultimatum.Please,zbute pak :lol:
Hahahahaha,ideja e mire si ideje-aty dhe mbaron, sepse gjunah eshte m'i thone diqka,po me keq kupton e ndoshta behet edhe me e eger,hahahahahaha. :wink:


hahahahhhah Turist jam e eger vetem ne nji vend :wink:

Ishalla jo ne krye-aty nuk ka ilaq,a per tjeter vend-hahahahahahahahah eshte zhytesi..hahahaha... :wink:


Tursit :?:
a ban me ma spjegu bre pak ma mire se qka do me then zhytesi :?: :?:
pak i jam e dobet nga gramatika :wink:

ShEjToNkA
19-09-04, 12:55
barbaroza , jo be s'ta kėhtej ashtu ,ama veq fjala ra qyyyy :lol: , o me tė mirė kom me ta kėthy hiq mos ta ndin

Shpetove tybe,per pak :wink:


hahahahah ,Barbaroza ,pasi pasna shåetu ,pra po tė themė se vetėm me tė keq do ta kėthej

mickoja
26-09-04, 10:42
kush po vjen me ba perhajr qe na u ka martu shejtonka?kush e kush po shkojna ta di se duhet me i organizu kerret dhe qfar dhurata po i sjellum per martes :?:

ShEjToNkA
26-09-04, 12:34
kush po vjen me ba perhajr qe na u ka martu shejtonka?kush e kush po shkojna ta di se duhet me i organizu kerret dhe qfar dhurata po i sjellum per martes :?:


Mickojaaaaaaaaaaaaaaaaa, a tė kanė lėnė mendėt aaaaaaa :?:
Shujjjjjjjjj shkeko se tybe si me ardhė po mė duket veq qė tė ka shkuar mednja qyyyy , hajt se po ia njehi qė keni ardhė edhe hiqqqq mos ardhshi , veq mos hajdeni me mė bė telash me shėrbimmm , se tani mė duhet me dnejt tanė ditėn nė kėmb t'u iu shėrby. :twisted:

livoreka bicio
04-12-04, 19:50
SHEJTANKA, PSE MOJ NUK ME THIRRE NE DARSEM?... TREGOM DIQKA DREJTE, A VETEM MUA NUK ME KE THIRRE APO ASNJE?. DHE NESE ASNJE ATEHER PO TE FALI, SE METEVERTET PAK JAM MBET I IDHERUAR. :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 23:13
Hahahahahahaaaaaaaaa
Livoreka , tė kam ditku se dic tė ka mbetė hatri am se disha se ,pse?!
Jo be se kam thirė askend ,se tybe se kam ditė qė po martohėna?! Se pėrndryshe kurr se kisha lėnė pa tė ftu.

livoreka bicio
05-12-04, 12:53
Hahahahahahaaaaaaaaa
Livoreka , tė kam ditku se dic tė ka mbetė hatri am se disha se ,pse?!
Jo be se kam thirė askend ,se tybe se kam ditė qė po martohėna?! Se pėrndryshe kurr se kisha lėnė pa tė ftu.HAHAHAH, OK SHEJTONKA, ATEHER PRA ME FAL, SE PASKUM KEQKUPTUARE, SEPSE METEVERTET ISHA, I MENDIMITE QE VETEM MUA NUK, ME KE, FTUARE NE DASEM.HAHHAHAHHA TE PERSHENDES SHUME... :P :P :P :wink:

lyra2
30-09-08, 12:20
Hahahahahahaaaaaaaaa
Livoreka , tė kam ditku se dic tė ka mbetė hatri am se disha se ,pse?!
Jo be se kam thirė askend ,se tybe se kam ditė qė po martohėna?! Se pėrndryshe kurr se kisha lėnė pa tė ftu.
..kurr nuk ta fali per mosftese ne dasmen tende ..:P:P :(

uliksi31
30-09-08, 16:38
..kurr nuk ta fali per mosftese ne dasmen tende ..:P:P :(

Jo falja Lyra2, se ka qen e re ne at kohe, si ka pas vjet per martes. E patem martue une & dhe Murgesha qashtu si macen ne thes pa e dvet hic.:biggrin:

lyra2
30-09-08, 17:14
Jo falja Lyra2, se ka qen e re ne at kohe, si ka pas vjet per martes. E patem martue une & dhe Murgesha qashtu si macen ne thes pa e dvet hic.:biggrin:
..aha,e mbasi pa e dvet nuk numrohet,tash kur ta martoni me dshiren e saje ndoshta na thirr a.....:)

uliksi31
30-09-08, 17:20
..aha,e mbasi pa e dvet nuk numrohet,tash kur ta martoni me dshiren e saje ndoshta na thirr a.....:)

Prej tash je e thirrin ne darsem t'saj. Por kemi problem me te se spo i begenis insanat.:biggrin: Po thot se jemi civilizue e i kemi humb vlerat tona kombtare. Hec e bjeri en fije ti tash, po thot stupci prej xhenetit kish dal.:biggrin:

lyra2
30-09-08, 17:34
Prej tash je e thirrin ne darsem t'saj. Por kemi problem me te se spo i begenis insanat.:biggrin: Po thot se jemi civilizue e i kemi humb vlerat tona kombtare. Hec e bjeri en fije ti tash, po thot stupci prej xhenetit kish dal.:biggrin:
..eehhh ajo na sheh me sy t'shejtanit,me na pa me sy t'insanit ku e me dite ck thote ma shume :biggrin:

uliksi31
30-09-08, 18:00
..eehhh ajo na sheh me sy t'shejtanit,me na pa me sy t'insanit ku e me dite ck thote ma shume :biggrin:

Jo ajo po don insanin qe ta merr me bo nalet se perndryshe ska shanc, eshte ne hulumtim e siper.:biggrin:

lyra2
30-09-08, 18:07
Jo ajo po don insanin qe ta merr me bo nalet se perndryshe ska shanc, eshte ne hulumtim e siper.:biggrin:
..more ajo nuk e din qe prej nje insani i dalin dy shejtana e mos vet se....

uliksi31
30-09-08, 18:17
..more ajo nuk e din qe prej nje insani i dalin dy shejtana e mos vet se....

Jo e din ajo ata, per qata spo don me pas pune ma me insona. Po thot insanat ja prishin llojin e saj.:biggrin: Pa kqyr edhe ti atje en kryekatund mos po i gjon najkon qe seshte as insan as shejton por qe mundet me duru stupcin, ajo me stupc ne dore po dojke me shkue te burri.:biggrin:

teutaA
30-09-08, 19:33
urime 4 vjetori i martese ojjjj shejtonkaaaaa ishalla je hala me te njojtin,,,:smile:

Honesty^uk.
30-09-08, 19:46
urime 4 vjetori i martese ojjjj shejtonkaaaaa ishalla je hala me te njojtin,,,:smile:Me te njejten gjini po se me te njejtin mashkull harroje
pasi ajo brenda nje jave martohet 3 here


hajt o Shejtan ishalla je hala me mashkuj e jo me cka sduhet :biggrin:

Dallandyshja_718
20-10-08, 16:08
urime 4 vjetori i martese ojjjj shejtonkaaaaa ishalla je hala me te njojtin,,,:smile:

A pak po t'duken 4 vjet stash martese, bile po don me t'njejtin, sikur mos t'kishte shejtana vetem nja...Une insan edhe me zor po pres me ba 1 vjetorin...se pa ndrru nuk e laj, bile jam tuj shpalle konkursin: "TE GJITHE TE INTERESUARIT PER *ENTRY LEVEL POSITION* JENI TE MIRESEARDHUR" hahahahahhahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

teutaA
21-10-08, 01:18
A pak po t'duken 4 vjet stash martese, bile po don me t'njejtin, sikur mos t'kishte shejtana vetem nja...Une insan edhe me zor po pres me ba 1 vjetorin...se pa ndrru nuk e laj, bile jam tuj shpalle konkursin: "TE GJITHE TE INTERESUARIT PER *ENTRY LEVEL POSITION* JENI TE MIRESEARDHUR" hahahahahhahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

kqyr shpalle qet konkurs dikun ti kacavjerrna edhe un:smile:

Jana
21-10-08, 10:21
Ngushllie qe koke martu........

teutaA
22-10-08, 22:27
jo spo besoj se tybe nuk e don kush msa mue:smile: