PDA

View Full Version : Turisti po e don Luanen.


Faqet : [1] 2 3

Murgesha
13-09-04, 23:50
Ishalla me nje martese sa me te shpejte.

Luana
14-09-04, 00:08
murgesh :shock: jo moj qik se ai ishte i martum :cry:

ShEjToNkA
14-09-04, 00:17
:shock: :shock: :shock:

C'ėshtė duke ndodhurė more kėtuuuu :?:
Sa martesa po dojka me ndodhė aaq tė pa pritura dhe tė pa parashikuara.
Tybe FBI e Dardanis me sa duket ėshtė ka dėshton nė sekrete te tilla, sic po e shofė do tė del dėshtuese :wink:

Murgesha
14-09-04, 00:57
Asgjė ska ndoshė Shejtonka, se po mė duket se edhe ty sonte herėt paska fillaur me tė marrė gjumi.
Jemi te thashethemet se pa to sbėjmė dot.
Ps. O Zot kupa tuj keshė. Hahahahhahaahhaahha.

ShEjToNkA
14-09-04, 01:02
Ahaaaaaaa , po aaaaaa :?:
Jo mojj s'ka tė bėjė gjumi asgjė tek unė ,ama me qenė se s'kam qenė kėndje ka kohė dhe mė ranė disa gjėra kresė
Po de pa to s'mundeni dot ,po s'i t'iu kishin shku punėt e juaja s'itė huajat tė parėt kishi dalė
SP. le ti qė kupe ,po plasa edhe vetėt'u qeshė, hahahahaaaaaa

Luana
14-09-04, 01:22
shhhhhhhhhh :evil: se po flejm :wink: :wink:

mickoja
14-09-04, 10:01
hajde perhajr dhe nje qift i ri :lol:

Murgesha
14-09-04, 10:13
O hajr paē oj Mickojė.
Edhe tani ty tė kemi nė rend.
Ēka po ta merr mendja cilin po e don????

Gentiana
14-09-04, 10:16
Murgesha un e pata nje propozim?!

Ky Mirlind Kosova kogja djal i mir dhe i bukur po duket, ani qka ishin pershtat me Mickojen, uhaaaaaaaaaa. :? :wink:

mickoja
14-09-04, 10:33
hhhhhhhhhmmmmmmmmm ..Genta mirlindin e ka nitushen per mua pritni se ende nuk ak ardh princi i imi ketu

Gentiana
14-09-04, 10:35
Jo moj Mickoj gabim je, se Nitusha dhe Nexhati me duket jan. Khuuuuuuu qpo i pshtjelloni edhe ju, rrush e kumlla po e bani ketu... :P :wink:

nitushe
14-09-04, 10:37
hajde perhajer e mu mos mi pshtillni dashnit more :oops:

Murgesha
14-09-04, 10:43
Murgesha un e pata nje propozim?!

Ky Mirlind Kosova kogja djal i mir dhe i bukur po duket, ani qka ishin pershtat me Mickojen, uhaaaaaaaaaa. :? :wink:

Tybe boll mirė qenke kujtuar Genta.
Ja sa ēift simpatik do tė baheshin.

http://galerie.homepageparadies.com/orig.php?id=46993

Gentiana
14-09-04, 10:54
E sheh se kurr nuk kujtohem keq un?? qyre far qifti i mir na dulen. hajde per hajr.... :wink:

mickoja
14-09-04, 11:29
hahahhahahahahahahahah.....

Loloku
14-09-04, 12:00
Valla ketu edhe me zor po te martojkan e nuk paske qare pa kesh bile, shihe mickojen qe ja kane perzi dashnite dhe u shkqi prej qejfi, o shyqyr qe kuj jam ketu dhe nuk e kam kete kasavet, se vec ish dasht me knu pastaj kengen "o sa lezet, o salezet" edhe pa te shku zani!

Luana
14-09-04, 20:41
A e sheh o Lolok , me zor valla po te martojshin :(

Murgesha
14-09-04, 20:42
A e sheh o Lolok , me zor valla po te martojshin :(

E ty Luana kishe spo ta kana hiq :wink:

Luana
15-09-04, 02:07
Ma kana me beqar :wink:

turisti
16-09-04, 08:57
Une do ta nderrij emrin dhe do te baj BEQAR, ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha. :wink:

ShEjToNkA
16-09-04, 09:25
Turisti ,mė trego drejt tė lutėm, a njėmend vėrtet po e don Luanena????????

Murgesha
16-09-04, 09:32
Turisti ,mė trego drejt tė lutėm, a njėmend vėrtet po e don Luanena????????

Shuj moj se marre, gruaja e burrit nuk ban me hy nė kėso biseda.
Kush kėnd do le ta dojė, ty tė kemi martuar dhe u kry puna jote ma. :wink:

ShEjToNkA
16-09-04, 09:34
Turisti ,mė trego drejt tė lutėm, a njėmend vėrtet po e don Luanena????????

Shuj moj se marre, gruaja e burrit nuk ban me hy nė kėso biseda.
Kush kėnd do le ta dojė, ty tė kemi martuar dhe u kry puna jote ma. :wink:

ncnccncn edhe ti ma qyyy
Po veq desha ta dij mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, qyyyyyyyyyyyyyy , se jam bė merak me dit a ėshtė e vėrtet ajo :wink:

turisti
16-09-04, 11:18
Turisti ,mė trego drejt tė lutėm, a njėmend vėrtet po e don Luanena????????

Femrat- i dua, mashkujt- i respektoj = te martohem po pritoj,ha,ha,ha,ha,ha,h.... :wink:

P.S. - kjo eshte pjesa e pergjegjes.Pjesen tjeter nuk po mundem me tregue se nuk behet interesant,ha,ha,ha,ha...Te/ju pershendes. :P

ShEjToNkA
16-09-04, 11:22
Hahahaaa Turisti , more unė nuk tė pyeta kend e don dhe kedn e respekton edhe apo priton me mu martu .
Ama unė tė pyeta a ėshtė e vėrtet qė je dashuru nė Luana , se ashtu ndiva ama s'po munda me besu

SP.Hahahhaah pėrgjegjėje shumė tė fort ke dhėnė hallal tė qofėt ,ja mbyt t'u qesh

turisti
16-09-04, 11:28
Hahahaaa Turisti , more unė nuk tė pyeta kend e don dhe kedn e respekton edhe apo priton me mu martu .
Ama unė tė pyeta a ėshtė e vėrtet qė je dashuru nė Luana , se ashtu ndiva ama s'po munda me besu

SP.Hahahhaah pėrgjegjėje shumė tė fort ke dhėnė hallal tė qofėt ,ja mbyt t'u qesh

Ha,ha,ha,ha,ha,HA,HA,HA,ha,ha, edhe une jam mbyt t'u qesh me pyetjen tende.Vete me mire Luanen,sepse une vetem thash se dua ta ndrroj emrin,a ajo tha se: -ja kana beqaret- ,pra mos m'i " perzi lamshat " -ha,ha,ha,ha,ha,ha-te/ju pershendes. :wink:

Luana
16-09-04, 11:33
ahahhahhahhahhhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qa jeni qu more pesh , as mue mos me vetni , po vetne turistin :wink:

Murgesha
16-09-04, 11:41
ahahhahhahhahhhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qa jeni qu more pesh , as mue mos me vetni , po vetne turistin :wink:

Qe bre unė po pėrgjigjem.
Luana e don Turistin, edhe ate shumė.
Luana don qė Turisti tė jetė Beqar.
Turistit ja ka ana.
Turisti ėshtė Beqar me pėrvojė nė martesė.
Hajde bini nė fije tani. :lol: :wink:

turisti
16-09-04, 13:43
ahahhahhahhahhhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qa jeni qu more pesh , as mue mos me vetni , po vetne turistin :wink:

Qe bre unė po pėrgjigjem.
Luana e don Turistin, edhe ate shumė.
Luana don qė Turisti tė jetė Beqar.
Turistit ja ka ana.
Turisti ėshtė Beqar me pėrvojė nė martesė.
Hajde bini nė fije tani. :lol: :wink:

Ha,ha,ha,ha,ha TATARI s'un i bjen ne fije ,ha,ha,ha,ha,h-vetni LUANEN,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
16-09-04, 16:24
po hajt vetne edhe nji her Turistin mos po ju kallxon :?:

turisti
16-09-04, 17:10
po hajt vetne edhe nji her Turistin mos po ju kallxon :?:

Masi je ket dhe mundesh m'iu pergjegj,ha,ha,ha,ha, mos prito ,ha,ha,ha :wink: :P

Luana
16-09-04, 17:33
ketu jam turist po syt i kam te mbyllur per gjume , ma mire spo foli se po tutna po shkretoj diqka , po hajt se po ta la renin ty ksaj here pasi qe je edhe ti ketu :wink: mpuqqqq :D :D :D

turisti
16-09-04, 18:28
ketu jam turist po syt i kam te mbyllur per gjume , ma mire spo foli se po tutna po shkretoj diqka , po hajt se po ta la renin ty ksaj here pasi qe je edhe ti ketu :wink: mpuqqqq :D :D :D

Ha,ha,ha,ha jo,jo famrat kan perparsi,a une jam XHENTELLMEN BANANA dhe po te jap perparsi ty- urdhero,ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
16-09-04, 19:18
E vertet eshte se femrat kan perparsi , po eshte adeti te na ju me na then nji her e tani une te kallxoj :wink:

vushtrria
16-09-04, 19:28
turisti perhajre perhajre shoki hargjimet e dasmes ti hjeku une shoki jem ahhhhah

turisti
16-09-04, 19:37
E vertet eshte se femrat kan perparsi , po eshte adeti te na ju me na then nji her e tani une te kallxoj :wink:

Po,te ju ne CANADA,ketu ne JEUROPE ĖĖ,ha,ha,ha :wink:

turisti
16-09-04, 19:39
turisti perhajre perhajre shoki hargjimet e dasmes ti hjeku une shoki jem ahhhhah

Ha,ha,ha,ha,ha,FALEMDERIT VUSHTRRIA,por ,he,he,he,he,gabim e ke lexue.... :wink:

Luana
16-09-04, 19:43
turisti perhajre perhajre shoki hargjimet e dasmes ti hjeku une shoki jem ahhhhah


Vushtrrija , Turisti eshte ber keshtu : po ma kana po spo me len nana :wink:

turisti
16-09-04, 20:36
turisti perhajre perhajre shoki hargjimet e dasmes ti hjeku une shoki jem ahhhhah


Vushtrrija , Turisti eshte ber keshtu : po ma kana po spo me len nana :wink:

JO VUSHTRRIA po : PO MA KANA PO SPO DO LUANA ,ha,ha,ha. :wink: :wink:

Luana
16-09-04, 20:39
:oops: :oops:

turisti
16-09-04, 20:42
:oops: :oops:

Fol tash- ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
16-09-04, 20:45
jo spo foli ne publik se po me vjen marre :oops: :oops: :oops: po ama veshin te kallxoj sekretin :wink:

turisti
16-09-04, 20:54
jo spo foli ne publik se po me vjen marre :oops: :oops: :oops: po ama veshin te kallxoj sekretin :wink:

Me geth deshire,por nuk po muj me demontue,ha,ha,ha,h. :wink:

Luana
16-09-04, 21:05
jo spo foli ne publik se po me vjen marre :oops: :oops: :oops: po ama veshin te kallxoj sekretin :wink:

Me geth deshire,por nuk po muj me demontue,ha,ha,ha,h. :wink:ich liebe dich :arrow: une veq anglishten e di , a ban me me perkthye se spo e kuptoj qa don me then ?

turisti
16-09-04, 21:15
Ha,ha,ha,ha,ha,nuk e di, une jam ANALFABET per Arabishten,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
17-09-04, 11:46
ahahahahahhahhhah duhesh me e diten arabishten ...a je musliman ?

turisti
17-09-04, 11:51
Ha,ha,ha,ha,ha,ha, une jam TURIST,ha,ha,ha,ha,ha :wink: Pse?

Luana
17-09-04, 11:54
uhhhh turist :P :P

Barbaroza
17-09-04, 14:12
A e mesuat arabishten....jo ore....,desha te themn dashnine ju te dy apo ende :idea: :?: :)

turisti
17-09-04, 14:18
uhhhh turist :P :P
aaahhhhh,Luana, ha,ha,ha,ha,ha,ha, :wink:

turisti
17-09-04, 14:20
A e mesuat arabishten....jo ore....,desha te themn dashnine ju te dy apo ende :idea: :?: :)

OHOOOOOO, ha,ha,ha,ha,ha, nuk jemi askun,ha,ha,ha,ha,Kemi pribleme gjuhesore,ha,ha,ha,ha. :wink:

Barbaroza
17-09-04, 14:33
Po atehere nisjani me alfabetin, psh.,A...A r a b i sh t j a,deri tek D...D a sh u r i a dhe krejt do te jete ok :P

Luana
17-09-04, 15:51
elhamnderilah barbaroz se gati e kemi nis me e msue arabishten , po veq po na duhen VIZA me depertue deri te dashuria :wink:

turisti
17-09-04, 16:55
Po atehere nisjani me alfabetin, psh.,A...A r a b i sh t j a,deri tek D...D a sh u r i a dhe krejt do te jete ok :P
Rruga e dashurise- lyp shume alfabeta,me te renda se alfabetat e rendomta. :wink:

turisti
17-09-04, 16:57
elhamnderilah barbaroz se gati e kemi nis me e msue arabishten , po veq po na duhen VIZA me depertue deri te dashuria :wink:

Per Dashuri,nuk nevojitet viza,por- DEVIZA ,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
17-09-04, 16:59
Po atehere nisjani me alfabetin, psh.,A...A r a b i sh t j a,deri tek D...D a sh u r i a dhe krejt do te jete ok :P
Rruga e dashurise- lyp shume alfabeta,me te renda se alfabetat e rendomta. :wink:Dashuris nuk duhet asnji lloj gjuhe se e ka gjuhen e vet :wink:

Luana
17-09-04, 17:00
elhamnderilah barbaroz se gati e kemi nis me e msue arabishten , po veq po na duhen VIZA me depertue deri te dashuria :wink:

Per Dashuri,nuk nevojitet viza,por- DEVIZA ,ha,ha,ha,ha :wink:
ahahahhahha :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
17-09-04, 17:06
ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha, falemderit per mirekuptim, ha,ha,ha,ha :P :wink:

Luana
17-09-04, 17:11
:shock: :arrow: :arrow: :lol: :arrow: :arrow: :wink:

turisti
17-09-04, 21:19
:P Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

Luana
17-09-04, 22:21
:P Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

mos ma qit gjuhen se ta kputi me dana :evil: :evil:

turisti
17-09-04, 22:30
:P Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

mos ma qit gjuhen se ta kputi me dana :evil: :evil:

:?: :( :? :cry: :P :wink:

Luana
17-09-04, 22:32
Turist , tregoj qikave a te ka marr malli per mue sot :?:

turisti
17-09-04, 22:38
Turist , tregoj qikave a te ka marr malli per mue sot :?:

Ku i sheh ti ato qika? Ti adon mu livdue???????????? AHA, ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
17-09-04, 22:47
kqyre mori qfar dleqi u ba , kur po jemi vet , po me thot se me don shume e tash ktu keshe po i vjen marre :oops:
:wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
17-09-04, 22:53
kqyre mori qfar dleqi u ba , kur po jemi vet , po me thot se me don shume e tash ktu keshe po i vjen marre :oops:
:wink: :lol: :lol: :lol:

Ha,ha,ha,ha, mos mi NGJIT MENDIMET E TUA ,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
17-09-04, 22:55
ato nuk jan mendime por jan acte dhe veprime :wink:

turisti
17-09-04, 23:08
ato nuk jan mendime por jan acte dhe veprime :wink:

Cila acte dhe cilat veprime,a pi trgon ? :wink:

Luana
17-09-04, 23:13
ncuk :evil: sban me i tregu secretat e tona turist :shock:

turisti
17-09-04, 23:15
ncuk :evil: sban me i tregu secretat e tona turist :shock:

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha- Tuat,po mendon,se te mijat nuk i din! Ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
17-09-04, 23:34
po valla te miat i dijn se nuk mujsha me u durue pa ju kallxue qka me ke then :lol: :arrow: :wink:

turisti
17-09-04, 23:42
po valla te miat i dijn se nuk mujsha me u durue pa ju kallxue qka me ke then :lol: :arrow: :wink:

Ha,ha,ha,ha,ha,h,oj Luana,mos moj,mosum shti kaq shume me qesh,se po shkoj dhe po marr PUSHIM MJEKSOR , ha,ha,ha,ha,ha.

Luana
18-09-04, 01:06
pse me marr pushim mjeksor :?:
ku po te dhem :?
hec more ti te dada se te shnoshi une :wink:

ShEjToNkA
18-09-04, 01:11
Qy ,qyyyyyyyyy a edhe ju jeni bė pėr pushim mjeksor aaaaaaa,phaaaaaaaaaa tani duhet edhe juve me ardhė e me ju vizitu.

C'jeni duke bėrė ore ju dy tanė kėtė lafė qė na tranuat nga zhurma :twisted:

turisti
18-09-04, 01:20
pse me marr pushim mjeksor :?:
ku po te dhem :?
hec more ti te dada se te shnoshi une :wink:
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,po ku je me heret? Une bash e simpatizoj MEDICINEN NATYRALE, ha,ha,ha,ha,ha,ha :wink: :P :( :wink:

turisti
18-09-04, 01:21
Qy ,qyyyyyyyyy a edhe ju jeni bė pėr pushim mjeksor aaaaaaa,phaaaaaaaaaa tani duhet edhe juve me ardhė e me ju vizitu.

C'jeni duke bėrė ore ju dy tanė kėtė lafė qė na tranuat nga zhurma :twisted:

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,bre Shejtonka,ne gati e krytem pushimin,ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
18-09-04, 01:27
Natyrale eshte ma e shendetshme :wink:

Luana
18-09-04, 01:29
Qy ,qyyyyyyyyy a edhe ju jeni bė pėr pushim mjeksor aaaaaaa,phaaaaaaaaaa tani duhet edhe juve me ardhė e me ju vizitu.

C'jeni duke bėrė ore ju dy tanė kėtė lafė qė na tranuat nga zhurma :twisted:
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,bre Shejtonka,ne gati e krytem pushimin,ha,ha,ha,ha,ha :wink:


Ngadal o turist se kemi kohe edhe pak :wink:

ShEjToNkA
18-09-04, 01:31
ani be pasi paski kohė ende dhe qenkeni edhe pak nė pushim ,po iav jap fjalėn se nesėr kom me ardhė me ju vizitu me do gurabija tė shehėrit ,vetėm ju lutėm tash mbaneni qetsin se mjafet folet se po dojna me fjet e po bani zhurmė :twisted: :twisted:

turisti
18-09-04, 01:31
Pooooooooooooooo,pushimi zgjat hala,ha,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
18-09-04, 01:40
ani be pasi paski kohė ende dhe qenkeni edhe pak nė pushim ,po iav jap fjalėn se nesėr kom me ardhė me ju vizitu me do gurabija tė shehėrit ,vetėm ju lutėm tash mbaneni qetsin se mjafet folet se po dojna me fjet e po bani zhurmė :twisted: :twisted:
shejtonk mos harro me i pru gurabijat te nxehta se tybe TURISTI nuk i han te ftofta :roll: e kam halit keq , kuku e mjera une qa po hjeku :roll:
edhe mos me thuj mue me shujt se valla turisti po fol me za me te nalt se une :P

turisti
18-09-04, 03:02
:wink:

Barbaroza
18-09-04, 14:52
Turisti e Luana po me ngjane ne dashnoret e Venedikut.Eshte dro me ia zene vendin Murgeshes e Lazdranit keta dy,por mua jo tybe :wink:

turisti
18-09-04, 15:05
Hahahahahahahah,Barbaroza,hahaha,mos u frigo,hahaha. :wink:

Barbaroza
18-09-04, 15:32
Hahahahahahahah,Barbaroza,hahaha,mos u frigo,hahaha. :wink:

Jo tybe,as ne mend nuk e kam :wink:

turisti
18-09-04, 16:09
Hahahahahahahah,Barbaroza,hahaha,mos u frigo,hahaha. :wink:

Jo tybe,as ne mend nuk e kam :wink:

E di,hahahaha. :wink:

Barbaroza
18-09-04, 16:27
E kam ditur se e din,hahahahahahaaa

turisti
18-09-04, 16:40
E pershendes telepatijen tende. :wink:

Luana
18-09-04, 17:39
Turisti e Luana po me ngjane ne dashnoret e Venedikut.Eshte dro me ia zene vendin Murgeshes e Lazdranit keta dy,por mua jo tybe :wink:


Une besoj se ka vend aty pak edhe per neve dy Barbaroza :D

turisti
18-09-04, 18:53
Turisti e Luana po me ngjane ne dashnoret e Venedikut.Eshte dro me ia zene vendin Murgeshes e Lazdranit keta dy,por mua jo tybe :wink:


Une besoj se ka vend aty pak edhe per neve dy Barbaroza :D

Hahahahaha,dmth- KOKTEL,hahahaha-ani de...po duhesh me marre pelqimin e Barbarozes,hmmmmmmmmm,spo me doket ashtu Luana,hmmmm :?: :wink:

Luana
18-09-04, 18:57
Tursit Venediku e kish edhe nji dhome , nuk PREFEROJ as une KOKTEL :wink:

turisti
18-09-04, 19:22
Tursit Venediku e kish edhe nji dhome , nuk PREFEROJ as une KOKTEL :wink:


Dhome ???qka eshte kjo???/ :?

Luana
18-09-04, 19:33
Tursit Venediku e kish edhe nji dhome , nuk PREFEROJ as une KOKTEL :wink:


Dhome ???qka eshte kjo???/ :?


ahahhahhahah dhome de , pse qka deshe me u kan "xhehnet " :wink:

turisti
18-09-04, 19:56
Nje dhome mjafton per Koktel,hahahaha. :wink:

Luana
18-09-04, 20:19
ahahhahaahhahhha po a :wink:

turisti
18-09-04, 20:32
ahahhahaahhahhha po a :wink:

Po nuk po mundem me vrapue prej dhomes ne dhome,me nje i kryejme teren ceremonin hahahahaha :wink:

Luana
20-09-04, 19:31
ahahhahaahhahhha po a :wink:

Po nuk po mundem me vrapue prej dhomes ne dhome,me nje i kryejme teren ceremonin hahahahaha :wink:

ahahhahahhha pse spo mundesh a je plak a :shock:

turisti
20-09-04, 20:30
Hahahahaha,Luana,po apo bojme KOKTEL ( me nje dhome si thash),a po vrapojme ATLETIKEN ( si thave ti )?Hahahaha- vendos,nuk ka problem,hahahaha. :wink:

Luana
20-09-04, 20:54
Une kam qef ne veti me i pas dhomat se bashkarisht nuk me pelqen :wink:

turisti
20-09-04, 21:36
Aaaaaaaaaaaa,ajo eshte tjeter pune-ateherit ska asgje prej KOKTELIT,hahahahahahaha. :P :P :cry:

turisti
26-09-04, 11:56
Luana!!!!!,LUAna!!!!,LUANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wink: :P :P

Luana
26-09-04, 12:08
Qka n'dreqi kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :shock: :shock: :shock: se qe erdha :evil:
hmmmmm asnji minut spo munet oj qika Turisti me nejt pa mua :D

turisti
26-09-04, 12:53
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :P ani Luana,ani.

Murgesha
26-09-04, 13:48
Luana dhe Turisti- mė gėzon shumė fakti qė ju dy jeni bėrė tė pa ndarė.

Barbaroza
26-09-04, 14:13
Luana dhe Turisti- mė gėzon shumė fakti qė ju dy jeni bėrė tė pa ndarė.
E moj,ke pas menduar se vetem ti je e pandare me Lazdranin :wink: A e sheh se ketu jemi shume cifte te pandara,mos ma zi per te madhe mua qe nuk e kam momentalisht Princin ketu,se shpejti vjen dhe e veren kush jemi ne 8)

turisti
26-09-04, 18:06
Luana dhe Turisti- mė gėzon shumė fakti qė ju dy jeni bėrė tė pa ndarė.


Hahahahahahahaha,edhe mua me gezon fakti pa fakte,Ahahahahahahahaha. :P :wink:

Luana
27-09-04, 16:53
Luana dhe Turisti- mė gėzon shumė fakti qė ju dy jeni bėrė tė pa ndarė.
Really :?: :?: :?: :?: :?: :?:

turisti
27-09-04, 21:00
:P Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P :wink: !!!!!!

Luana
27-09-04, 21:49
:P Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P :wink: !!!!!!

Turiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssssss sssttttttttttttttttttttt :shock: :shock:

turisti
27-09-04, 21:58
:P Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P :wink: !!!!!!

Turiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssssss sssttttttttttttttttttttt :shock: :shock:

:( :( :( :( :( :( :( :( :? :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
28-09-04, 11:52
:( :( :( :( :( :( :( :( :? :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]

pse :roll: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

turisti
28-09-04, 11:55
:( :( :( :( :( :( :( :( :? :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

pse :roll: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[/quote]


Luanaaaaaaaaaaaaaaa,me fikove,hahahaha. :wink:

livoreka bicio
28-09-04, 22:35
Une do ta nderrij emrin dhe do te baj BEQAR, ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha. :wink:TURIST KUR MBET DARSMA DHE A DO TE NA FTOSH HA,HA,HA,HA, :P :wink:

turisti
28-09-04, 23:13
Une do ta nderrij emrin dhe do te baj BEQAR, ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha. :wink:TURIST KUR MBET DARSMA DHE A DO TE NA FTOSH HA,HA,HA,HA, :P :wink:

Te gjithe jeni te ftuar,a darsmen do ta bejme me vone , hahahahahahahaa. Per ty,rregullat nuk vlejne,BICIO i nderuar.
Te pershendes. :P :wink:

Luana
29-09-04, 00:58
:( :( :( :( :( :( :( :( :? :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

pse :roll: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Luanaaaaaaaaaaaaaaa,me fikove,hahahaha. :wink:[/quote]Tursit a ban me ma perkthy fjalen fikove ?
se me te vertet spo e kuptoj , prej nga rrjedhe ? :lol:

Luana
29-09-04, 00:59
Une do ta nderrij emrin dhe do te baj BEQAR, ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha. :wink:TURIST KUR MBET DARSMA DHE A DO TE NA FTOSH HA,HA,HA,HA, :P :wink:


livoreka bicio darsma kismet do te behet mjedis te dimrit , ishalla :wink:

turisti
29-09-04, 07:08
Ne vend FRIKOVA eshte gabimisht- FIKOVA,ashtu qe nuk ka vend per panike,hahahahahahahahahaha,a sa i perket darsmes,Luana eshte PERGJEGJESE,hahahahahahaha. :P :wink:

livoreka bicio
29-09-04, 12:07
LUANA KOHA MA E NEVOJSHME PER NJE KOPJE ESHT ATEHER NE MIDIS TE DIMRIT KESHTU QE NUK NDIEJNI TE FTOHET.HA,HA,HA,HA..URIME :P :P :P

Luana
29-09-04, 20:23
normal :wink: livoreka bicio

turisti
30-09-04, 00:04
Luana, :P :P :P :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 08:54
Hėė ore c'kemi tė reja nga ju dy? Kur do na e bėni dasmen????????? :roll:

Luana
30-09-04, 11:39
Hėė ore c'kemi tė reja nga ju dy? Kur do na e bėni dasmen????????? :roll:


Heee mori shejtonk te reja sa te duash , por darsmen e kemi plan me e ba ne dimer se turistit po i vjen ftoht , e keshtu qe ty po te thrrasim prej qe tashit se ti je nr#1 :wink:

turisti
30-09-04, 18:46
Hėė ore c'kemi tė reja nga ju dy? Kur do na e bėni dasmen????????? :roll:


Heee mori shejtonk te reja sa te duash , por darsmen e kemi plan me e ba ne dimer se turistit po i vjen ftoht , e keshtu qe ty po te thrrasim prej qe tashit se ti je nr#1 :wink:

Hahahahahahahahaha,Luana,hahahahahaha,pom disponon gjithmone.Ani,ti organizoje,a une do te kujdesna per biletat e aeroplanit,hahahaha.
Te pershendessssssssss, hahahahahahah. :P :wink:

Barbaroza
30-09-04, 18:53
Turisti,shiko ketu,kam deshire te jem edhe une e pranishme ne dasmen e juaj,une dua te ma sigurosh edhe mua bileten e aeroplanit edhe nese kushton 1000$,se tybe syte hapur kane me mė mbete nese nuk vij edhe une,bile kisha pas deshire te behem vajze kerri :)

turisti
30-09-04, 19:25
Turisti,shiko ketu,kam deshire te jem edhe une e pranishme ne dasmen e juaj,une dua te ma sigurosh edhe mua bileten e aeroplanit edhe nese kushton 1000$,se tybe syte hapur kane me mė mbete nese nuk vij edhe une,bile kisha pas deshire te behem vajze kerri :)

Barbaroza,Barbaroza, Une shpresoj se Luana do ta rregulloje kete problem,a ti mos u merakos fare sepse asgje nuk behet pa shoket e FORUMIT.
Te pershendes,dhe llogatite vehten prej meje, si Shejtoken prej Luanes,hahahahahahahahahaha.
Pershendetje. :wink:

Luana
30-09-04, 19:46
Barbaroz hiq mos te mbesin syt qel , se edhe ti nuk te lojm pa te thirre , ty po te marr me na pregatit ushqimin se je nr#1 per pregatitje (cooking) :wink:
u bo moter :?: tregom nese e ndrron mendjen se po e marr murgeshen ateher per pregatitje :lol: :lol:

turisti
30-09-04, 20:02
Barbaroz hiq mos te mbesin syt qel , se edhe ti nuk te lojm pa te thirre , ty po te marr me na pregatit ushqimin se je nr#1 per pregatitje (cooking) :wink:
u bo moter :?: tregom nese e ndrron mendjen se po e marr murgeshen ateher per pregatitje :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahaha,oj Luana,a me bo- COOKING -,a ne hotel????? :P :P :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 20:09
Hajde hajer ishalla turist
a ma ke derguar ftesen akoma :wink:

turisti
30-09-04, 20:38
Hajde hajer ishalla turist
a ma ke derguar ftesen akoma :wink:

Bohet,bohet.Mos u merakos,sepse une akoma nuk e kam marrun vizen prej LUANES per Canadan,hahahahahahahahaha. :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 20:40
Hajde hajer ishalla turist
a ma ke derguar ftesen akoma :wink:

Bohet,bohet.Mos u merakos,sepse une akoma nuk e kam marrun vizen prej LUANES per Canadan,hahahahahahahahaha. :wink:


Hajt ty mos ta ndiejn se nese eshte puna vetem per vize, une i them vellait tim dhe ta dergon nje GARANCION :wink: :lol: :lol:
Mos u dorezo lehte ti :arrow:

turisti
30-09-04, 20:43
Falmderit per garancion.Tash Luana le te mendoje,hahahahahahahahaha. :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
01-10-04, 11:31
Barbaroz hiq mos te mbesin syt qel , se edhe ti nuk te lojm pa te thirre , ty po te marr me na pregatit ushqimin se je nr#1 per pregatitje (cooking) :wink:
u bo moter :?: tregom nese e ndrron mendjen se po e marr murgeshen ateher per pregatitje :lol: :lol:
Luanaaaaaaaaaa,une dua veq te vallezoj e kendoj se nuk dua te vij per te pregatite.Nese per ashtu me ftoni,me mire po rri ne forum :?

Luana
01-10-04, 11:37
Pse ku e ke vllaun ti Honesty^uk :?: :?: :?: :shock: :shock:

Luana
01-10-04, 11:39
Barbaroz hiq mos te mbesin syt qel , se edhe ti nuk te lojm pa te thirre , ty po te marr me na pregatit ushqimin se je nr#1 per pregatitje (cooking) :wink:
u bo moter :?: tregom nese e ndrron mendjen se po e marr murgeshen ateher per pregatitje :lol: :lol:
Luanaaaaaaaaaa,une dua veq te vallezoj e kendoj se nuk dua te vij per te pregatite.Nese per ashtu me ftoni,me mire po rri ne forum :?


Barnaroz hiq mos ki gajle se Turisti ty te ka si ne vend te motres , e ai per hatrin tend po e ban darsmen ne restorant e keshtu qe flej dathun , se ke me u knaq tu vallezue :wink:

Honesty^uk.
01-10-04, 18:38
Pse ku e ke vllaun ti Honesty^uk :?: :?: :?: :shock: :shock:

ne Canada "Luana"
pse moj i paske hapur syte :wink:

Barbaroza
01-10-04, 19:07
Eu sa mire qe ma hjoqe dertin moj Luana se thashe mos po beni dasem ne shtepi e ngushte aty shume e na mbeshtillen njerezit neper kembe e mos po rrezohemi pastaj duke shkele njeri-tjetrin :roll:

turisti
01-10-04, 23:35
:wink:

Luana
02-10-04, 04:00
Pse ku e ke vllaun ti Honesty^uk :?: :?: :?: :shock: :shock:

ne Canada "Luana"
pse moj i paske hapur syte :wink:


Ku ne Canada Honesty^uk :?:
i kam hap se nuk e ke permen qe e ke dikan ne Canada :evil: :evil: bile kisha shku me e pi nji qaj te vllau i yte :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a eshte i martum bile , se e hanger dreqi vllaun tend :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-10-04, 10:18
:?

Honesty^uk.
02-10-04, 17:23
Ku ne Canada Honesty^uk :?:
i kam hap se nuk e ke permen qe e ke dikan ne Canada :evil: :evil: bile kisha shku me e pi nji qaj te vllau i yte :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a eshte i martum bile , se e hanger dreqi vllaun tend :lol: :lol: :lol: :lol:


po te tregoj se nuk eshte i martum po nuk po te tregoj se ku eshte , se po kam frike cka po mi maron ti vellaut :wink: :lol: :lol: :lol:
por une do i kam kerkuar te ja dergoj "turistit " nje garancion
qe qajin ta pish me "turistin" :lol:

Luana
02-10-04, 18:04
Ku ne Canada Honesty^uk :?:
i kam hap se nuk e ke permen qe e ke dikan ne Canada :evil: :evil: bile kisha shku me e pi nji qaj te vllau i yte :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a eshte i martum bile , se e hanger dreqi vllaun tend :lol: :lol: :lol: :lol:


po te tregoj se nuk eshte i martum po nuk po te tregoj se ku eshte , se po kam frike cka po mi maron ti vellaut :wink: :lol: :lol: :lol:
por une do i kam kerkuar te ja dergoj "turistit " nje garancion
qe qajin ta pish me "turistin" :lol:


ahahahahhh jo une desha me vllaun tend me pi kafe :oops: :oops: :oops:

Honesty^uk.
02-10-04, 18:08
vetem nese me premton se nuk do ta mundosh shume :lol: :lol: :lol: :lol:

Bukuroshi_38
02-10-04, 18:09
Ki kujdes mos pi kafe shum se mos po t'dhemb barku Luana !! :D

Luana
02-10-04, 18:11
vetem nese me premton se nuk do ta mundosh shume :lol: :lol: :lol: :lol:

jo jo nuk e mundoj hiq , se ja baj une hyzmetin :wink:

Honesty^uk.
02-10-04, 18:16
vetem nese me premton se nuk do ta mundosh shume :lol: :lol: :lol: :lol:

jo jo nuk e mundoj hiq , se ja baj une hyzmetin :wink:


ok pra Luana , me jep pak kohe te mendohem a me te treguar apo jo
se nuk eshte cope e vogel vellai me ja besuar gjithkujt :wink: :lol: :lol:

Luana
02-10-04, 18:17
ani bre mendohu se po te pres :evil:

ShEjToNkA
02-10-04, 19:09
ani bre mendohu se po te pres :evil:
Luanaaaaaaa ,ciki e tashė kendė po e pretė :?: :arrow: :roll: :roll: :roll: :roll:

Honesty^uk.
02-10-04, 19:17
ani bre mendohu se po te pres :evil:
Luanaaaaaaa ,ciki e tashė kendė po e pretė :?: :arrow: :roll: :roll: :roll: :roll:

po me pret mua ti kthej pergjigje, se a ja besoj vellain une apo jo :wink: :lol:


pse shejtan a mos kishe ti ndonje propozim te ri per te a :?: :?: :?:

ShEjToNkA
02-10-04, 20:58
Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? Ashtu qenka puna aa??

Jo be volla sa i pėrketė kėsaj qeshtje , unė s'kam asnjė propozim.

Mirė po do kisha pas njė pytje pėr Luanėn: Luana , e Turisti apo tash edhe ky Livoreka , ku po i lenė mojjjj????????????
A mos t'u kanė bo edhe ty kogja po mė dukėt kallabėllk e s'po dinė as kendė me marė mė parė???? Phaaaaaaaa edhe ti s'i po duket zemrėn Autobus e kishe be qikė :shock:

turisti
03-10-04, 00:31
Autobuz a jo,une mbeta pa vize,papapapapapapapapa. Kjo eshte per tu quditur dhe quruditur,hahahahahahahahahahaha. :? :? :? :? :? :? :? :wink:

DannyAus
03-10-04, 05:12
hahaha e per qka e ka emrin Luana,, Luana ka nje kuptim,,,, kam fillu te mendoj,, mbas te gjith ketyre te meparshmit,, - turistin - livorekes -vellaut te honesty_uk valle a do te kem edhe une radhen me Luanen :wink:
te pershendes Luana
pa keqkuptime a :)

Artan_9
03-10-04, 10:03
hahaha e per qka e ka emrin Luana,, Luana ka nje kuptim,,,, kam fillu te mendoj,, mbas te gjith ketyre te meparshmit,, - turistin - livorekes -vellaut te honesty_uk valle a do te kem edhe une radhen me Luanen :wink:
te pershendes Luana
pa keqkuptime a :) DANNY AUS un dhe ti jemi te mramet se jena regjisteru frik deri kur te na vjen reni neve dive LUANA mplaket hahahahhahah :lol: :lol: :lol:

turisti
03-10-04, 10:11
O,kot po mundoni,edhe kot po i hargjoni fjale-hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ju nuk keni eksperience per SAFARIN- hahahahahahahahahahahahaha.Lejani keto punet TURISTIT sepse vetem ai e qeteson Luanen,hahahahahahah.
Ju pershendes te gjithve - " KANDIDATEVE TE VUAJTUR " - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Honesty^uk.
03-10-04, 10:58
O,kot po mundoni,edhe kot po i hargjoni fjale-hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ju nuk keni eksperience per SAFARIN- hahahahahahahahahahahahaha.Lejani keto punet TURISTIT sepse vetem ai e qeteson Luanen,hahahahahahah.
Ju pershendes te gjithve - " KANDIDATEVE TE VUAJTUR " - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:"turist" shoki vetem lotet mos me ti pa ty
se vizen do ta rregullojm, edhe nese viza na deshton ;;mos harro se jemi shqipetar dhe ja bejme dermanin cdo dokumenti :wink: :wink: :wink:

turisti
03-10-04, 12:17
O,kot po mundoni,edhe kot po i hargjoni fjale-hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ju nuk keni eksperience per SAFARIN- hahahahahahahahahahahahaha.Lejani keto punet TURISTIT sepse vetem ai e qeteson Luanen,hahahahahahah.
Ju pershendes te gjithve - " KANDIDATEVE TE VUAJTUR " - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:"turist" shoki vetem lotet mos me ti pa ty
se vizen do ta rregullojm, edhe nese viza na deshton ;;mos harro se jemi shqipetar dhe ja bejme dermanin cdo dokumenti :wink: :wink: :wink:

hahahahahahahaah,falmderit Honesy.Une besoj se do t'i rregullojme te gjithat,por mos pom hik " NUSJA " deri ateherit,hahahahahahaha. :wink:

Honesty^uk.
03-10-04, 12:26
hahahahahahahaah,falmderit Honesy.Une besoj se do t'i rregullojme te gjithat,por mos pom hik " NUSJA " deri ateherit,hahahahahahaha. :wink:


hahahhahahahahahahhhaah
nuk na duhet shume kohe per ti rregulluar
edhe nese asaj ja nderron mendjen tjeter kush ne nuk dorezohem lehte :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
03-10-04, 14:57
Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? Ashtu qenka puna aa??

Jo be volla sa i pėrketė kėsaj qeshtje , unė s'kam asnjė propozim.

Mirė po do kisha pas njė pytje pėr Luanėn: Luana , e Turisti apo tash edhe ky Livoreka , ku po i lenė mojjjj????????????
A mos t'u kanė bo edhe ty kogja po mė dukėt kallabėllk e s'po dinė as kendė me marė mė parė???? Phaaaaaaaa edhe ti s'i po duket zemrėn Autobus e kishe be qikė :shock:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif Tybe loqkum nuk ke faj, se as un asgje nuk po kuptoj!

Luana, kur te zgjedhish perfundimisht, ateher na trego Qiko, bilem qateher te jemi ne n'gjarje??!!

Luana
03-10-04, 19:10
Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? Ashtu qenka puna aa??

Jo be volla sa i pėrketė kėsaj qeshtje , unė s'kam asnjė propozim.

Mirė po do kisha pas njė pytje pėr Luanėn: Luana , e Turisti apo tash edhe ky Livoreka , ku po i lenė mojjjj????????????
A mos t'u kanė bo edhe ty kogja po mė dukėt kallabėllk e s'po dinė as kendė me marė mė parė???? Phaaaaaaaa edhe ti s'i po duket zemrėn Autobus e kishe be qikė :shock:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif Tybe loqkum nuk ke faj, se as un asgje nuk po kuptoj!

Luana, kur te zgjedhish perfundimisht, ateher na trego Qiko, bilem qateher te jemi ne n'gjarje??!!


Ma keni gjet punen e spo kam kohe me ju dhan pergjegje shumicave , se shume po jam ne mendime e spo di cilin me e zgjedhe :roll: po me duket se do ti vjen radha edhe DannyAus
edhe Artan_9 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pritni ta kerkoj edhe ket mishin e ktyreve dhe tani ju tregoj per rezultatin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
03-10-04, 19:11
O,kot po mundoni,edhe kot po i hargjoni fjale-hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ju nuk keni eksperience per SAFARIN- hahahahahahahahahahahahaha.Lejani keto punet TURISTIT sepse vetem ai e qeteson Luanen,hahahahahahah.
Ju pershendes te gjithve - " KANDIDATEVE TE VUAJTUR " - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tregoj bre Turist se e kan kot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e sjna ka marrin vesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
03-10-04, 20:57
:shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
03-10-04, 21:29
Ma keni gjet punen e spo kam kohe me ju dhan pergjegje shumicave , se shume po jam ne mendime e spo di cilin me e zgjedhe :roll: po me duket se do ti vjen radha edhe DannyAus
edhe Artan_9 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pritni ta kerkoj edhe ket mishin e ktyreve dhe tani ju tregoj per rezultatin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qy, qy Luana. Moj ēfarė firme ke ti???
Lėre moj punėn se stė yjell ty zoti pėr ditė mish zogu. :wink:

turisti
03-10-04, 23:39
hahahahahahahaah,falmderit Honesy.Une besoj se do t'i rregullojme te gjithat,por mos pom hik " NUSJA " deri ateherit,hahahahahahaha. :wink:


hahahhahahahahahahhhaah
nuk na duhet shume kohe per ti rregulluar
edhe nese asaj ja nderron mendjen tjeter kush ne nuk dorezohem lehte :wink: :lol: :lol: :lol:


Ani,ēdo varijante eshte ne opcion. :wink:

turisti
03-10-04, 23:47
O,kot po mundoni,edhe kot po i hargjoni fjale-hahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ju nuk keni eksperience per SAFARIN- hahahahahahahahahahahahaha.Lejani keto punet TURISTIT sepse vetem ai e qeteson Luanen,hahahahahahah.
Ju pershendes te gjithve - " KANDIDATEVE TE VUAJTUR " - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tregoj bre Turist se e kan kot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e sjna ka marrin vesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po Luana, gjithmone do te kesh perkrahjen time per ........hahahahahaha le te jet - psssssssssssssssssttttt,mos trego. :wink:

Luana
03-10-04, 23:50
Ma keni gjet punen e spo kam kohe me ju dhan pergjegje shumicave , se shume po jam ne mendime e spo di cilin me e zgjedhe :roll: po me duket se do ti vjen radha edhe DannyAus
edhe Artan_9 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pritni ta kerkoj edhe ket mishin e ktyreve dhe tani ju tregoj per rezultatin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qy, qy Luana. Moj ēfarė firme ke ti???
Lėre moj punėn se stė yjell ty zoti pėr ditė mish zogu. :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Firma e ka emrin "NEXT"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-10-04, 00:01
Ah po e mora vesh Luana.
Next don me thėnė:
N="Nesėr
E= e
X= xigėloj
T= Turistin".
A ėshtė kėshtu Luana???

turisti
04-10-04, 00:19
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,auuuu ,diqa tuj qesh,papapapapap,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
04-10-04, 00:41
Ah po e mora vesh Luana.
Next don me thėnė:
N="Nesėr
E= e
X= xigėloj
T= Turistin".
A ėshtė kėshtu Luana???

BRAVO :wink:

Murgesha
04-10-04, 08:55
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,auuuu ,diqa tuj qesh,papapapapap,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Turist ruaju nga xigėlimat se po mė duket don me vdekė pėr njėmend.
Edhe afro veshin (Me qėllim ėshtė kah tė xigėlon Luana) Mos i trego askujt. :wink:

turisti
04-10-04, 09:57
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,auuuu ,diqa tuj qesh,papapapapap,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Turist ruaju nga xigėlimat se po mė duket don me vdekė pėr njėmend.
Edhe afro veshin (Me qėllim ėshtė kah tė xigėlon Luana) Mos i trego askujt. :wink:

Hahahahahaha,oj Murgeshe,une me te vertete po xigelona shume,po0r Luana e perdor - xiglimin - si nje lloj terapie :arrow: KINEZE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaa,- huuuuuuuuuu-u lodha,ap, papapapapa. :wink:

Luana
04-10-04, 12:32
ahhahhahahhhahhahhaahhaha u knaqa me juve , sa mire Turisti eka qelluar , kam marr praktic ne KIN per xiglim :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
04-10-04, 12:36
Edhe une u knaqa tuj xigelue,hahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:


ahhahhahahhhahhahhaahhaha u knaqa me juve , sa mire Turisti eka qelluar , kam marr praktic ne KIN per xiglim :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

turisti
04-10-04, 12:38
hahahahahahahaha,edhe une u knaqa tuj xigelue,hahahaha. :P :wink:

Artan_9
04-10-04, 18:27
he he :cry: he :cry: he :cry: turisti sot m'ka rre me ka ra me nje dru ne koke :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
04-10-04, 23:11
he he :cry: he :cry: he :cry: turisti sot m'ka rre me ka ra me nje dru ne koke :cry: :cry: :cry: :cry:
po kush bre Artan_9 ? :wink: :?:

Luana
05-10-04, 14:31
he he :cry: he :cry: he :cry: turisti sot m'ka rre me ka ra me nje dru ne koke :cry: :cry: :cry: :cry:http://www.cosgan.de/images/midi/boese/019.gif

turisti
05-10-04, 14:40
he he :cry: he :cry: he :cry: turisti sot m'ka rre me ka ra me nje dru ne koke :cry: :cry: :cry: :cry:http://www.cosgan.de/images/midi/boese/019.gif
Hahahahahahahahahah,hajde perhair na qofte,hahahahaha. :wink:

turisti
09-10-04, 11:39
:P :P :P Luana,mire se erdhe ...... :wink:

Luana
09-10-04, 19:04
:P :P :P Luana,mire se erdhe ...... :wink:


Mire se te gjeta Tursit , menzi se u qova nga gjumi :(
a ma ke ber kafen :o

turisti
09-10-04, 19:09
:P :P :P Luana,mire se erdhe ...... :wink:


Mire se te gjeta Tursit , menzi se u qova nga gjumi :(
a ma ke ber kafen :o
Uhuuuuuuuuuu,mojti, u ftof dhe e pijta vet,hahahahahaha,por ta maroj nje tjeter pa problem,ani? :P :P :P :P :P :P

Luana
10-10-04, 10:04
Normallno qe ma maron nji tjeter kafe :lol: :lol: :lol: :lol:
ski vend kerkund mos me ma maru :lol: :lol: :lol:

turisti
10-10-04, 10:48
Pse ? A po me kercnohesh? :cry:

Luana
11-10-04, 16:53
turisti shkruajti :

Pse ? A po me kercnohesh? :(
jo more kush po te kercnohet ty qy :lol:

turisti
11-10-04, 16:55
turisti shkruajti :

Pse ? A po me kercnohesh? :(
jo more kush po te kercnohet ty qy :lol:

Mir de mir,e dita,hahahahaha. :wink: :P

Luana
11-10-04, 17:13
Miredita edhe ty :wink: Ku te kam Turist bre qe je hup :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
11-10-04, 17:39
Miredita edhe ty :wink: Ku te kam Turist bre qe je hup :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more,gjithmon jam afer teje. :wink:

Luana
12-10-04, 01:29
e di :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:

turisti
12-10-04, 20:09
e di :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:

qe,erdh prap.Kutus'na pengon askush,eshte tema per neve,hahahahaha. :P :P

turisti
20-10-04, 01:32
Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mire se erdhemmmmmmmmmm ne tementoneeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P

Urata
20-10-04, 01:42
Mua po m'nget se Luana po e DONTE turistin!

Luana
20-10-04, 01:42
Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mire se erdhemmmmmmmmmm ne tementoneeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :Phahahahhahhahhahahhttp://www.cosgan.de/images/midi/musik/h015.gif

turisti
20-10-04, 01:47
Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mire se erdhemmmmmmmmmm ne tementoneeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :Phahahahhahhahhahahhttp://www.cosgan.de/images/midi/musik/h015.gif

Hahahahahahahah,me ne fund ne terenin tone,hahahahahahahahaha,- mire se erdhe LUANA!!!!!!!!. :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

turisti
20-10-04, 01:49
Mua po m'nget se Luana po e DONTE turistin!

Eh - " po m'nget " - ti a je kojshike a jo ?????- hahahahaha.

Luana
20-10-04, 01:52
Mua po m'nget se Luana po e DONTE turistin!

normallllll Urata http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/077.gif

Luana
20-10-04, 01:54
Hahahahahahahah,me ne fund ne terenin tone,hahahahahahahahaha,- mire se erdhe LUANA!!!!!!!!. :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P[/quote]


Mire se te gjetaaaaaaaaaaa Turisttttttttttttttttttthttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/040.gif

turisti
20-10-04, 01:59
Hahahahahahahah,me ne fund ne terenin tone,hahahahahahahahaha,- mire se erdhe LUANA!!!!!!!!. :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Mire se te gjetaaaaaaaaaaa Turisttttttttttttttttttthttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/040.gif[/quote]

Hahahahahahahaha,mire se erdheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Urata
20-10-04, 02:00
Oj LUANA moj e mashtro turistin me hakubeta moj!

Luana
20-10-04, 21:12
Oj LUANA moj e mashtro turistin me hakubeta moj!
Urata pse qik po me thua ashtu Turistin e kam mashtruar pa hukubeta moj :lol:

turisti
20-10-04, 21:26
Oj LUANA moj e mashtro turistin me hakubeta moj!
Urata pse qik po me thua ashtu Turistin e kam mashtruar pa hukubeta moj :lol:

Me ke mashtru,-a?hahahahahahahahahahahahahahah :wink: :P

Luana
20-10-04, 22:58
Tursit pse a sje mashtru a http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/089.gif

turisti
21-10-04, 11:34
Po/jo, ame shpulla ???? :wink: :wink: :wink: :cry:

Murgesha
21-10-04, 12:24
Po/jo, ame shpulla ???? :wink: :wink: :wink: :cry:

Ishalla sja fillon me grushta e shqelma, se kam ndėgjuar se dorėzat si hjek kurrė prej dore dhe kėpucėt gjithnjė me maje i ban. :wink:

turisti
21-10-04, 13:25
Po/jo, ame shpulla ???? :wink: :wink: :wink: :cry:

Ishalla sja fillon me grushta e shqelma, se kam ndėgjuar se dorėzat si hjek kurrė prej dore dhe kėpucėt gjithnjė me maje i ban. :wink:

:? :? :? :? :(

Luana
22-10-04, 14:30
Jo bre se une kurr nuk ja nisi une me turistin , po me beri nervoz se shikone doren ku u munojke me e qu :roll:

Tomori
22-10-04, 14:49
-Qashtu, Luana mir e ke!!!!
-Or Turist kujdes! Qka mendon ti a? me e shti doren ati ku nuk duhet,,,?
Mos kujtove se asht hamburger!!! kadal pak freno, ke durim,,,,
Ej moj Luana, e din ti ma kte pun, si shkon ma :wink:

turisti
22-10-04, 16:15
Qy,qy,a edhe ne dore po mu perzini????? Shyqyr qe dora ime nuk reagon me teledirigjues te huaj aaahahahhahahahahahahahahahaha. Nuk e di Tomor pse po ankohesh kur Luana nuk po reagon-a???


:wink:

Luana
22-10-04, 16:25
po de qyqy ani ky qka ka qe po na perzihet hhhmmm :roll: :roll:

turisti
22-10-04, 16:32
E hodeeeeeee,hahahahahahahahahah Luanushe. :wink: :wink: :wink:

Luana
22-10-04, 16:45
Turist ku jem ka shkojm more http://www.mainzelahr.de/smile/wetter/wohnwagen.gif

turisti
22-10-04, 16:50
Turist ku jem ka shkojm more http://www.mainzelahr.de/smile/wetter/wohnwagen.gif
AAhahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,auuuuuu, papappapapapapapapapa,po ti le ALLTANLLARI LUANA- ku te duash,opaaaaaaaaaaaaaaaaaa,papapapapapap,hahahahah ahaha. :P :P :P :P :P :P

Luana
22-10-04, 16:57
Hajde shkojm ne Kosov :lol: edhe harten e kam marr me veti , ne rast se e humbim rrugen http://home.online.no/~bmatos/artimages/Kosova-Map02.gif

turisti
22-10-04, 17:32
Hajde shkojm ne Kosov :lol: edhe harten e kam marr me veti , ne rast se e humbim rrugen http://home.online.no/~bmatos/artimages/Kosova-Map02.gif

hahahhahahahaha,po qfare me humb rruge,kur e njoh si xhepin,hahahahahahahahahahaha.Kur po nisemi? :wink:

Barbaroza
22-10-04, 17:35
Luana dhe Turisti,kur te vini ne Kosove,mos harroni te ndaleni pak ne Ferizaj e te me vizitoni,do ta kem nderin. :)

turisti
22-10-04, 21:58
Luana dhe Turisti,kur te vini ne Kosove,mos harroni te ndaleni pak ne Ferizaj e te me vizitoni,do ta kem nderin. :)

Normal Barbaroza, - FERIZAJ CITY IS FOR LOVERS . Hmm,edhe me dasht une , Tasjanin sune anashkaloj.

TURISTI. :P

Luana
22-10-04, 23:30
Luana dhe Turisti,kur te vini ne Kosove,mos harroni te ndaleni pak ne Ferizaj e te me vizitoni,do ta kem nderin. :)

Normal Barbaroza, - FERIZAJ CITY IS FOR LOVERS . Hmm,edhe me dasht une , Tasjanin sune anashkaloj.

TURISTI. :Phahhahahaha Turist me ke shti me kesh , Barbaroza qka po don te sjellim nga avanturat e tona :?:

turisti
22-10-04, 23:32
LUANAAAAAAAAAAAAAAAA,mireeeeeeeee se ERDHEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P

Luana
22-10-04, 23:40
shuj djal se menzi se u zgjova nga gjumi , isha ba dikush me me bajten me kulic hmmm http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/h019.gif

turisti
22-10-04, 23:43
shuj djal se menzi se u zgjova nga gjumi , isha ba dikush me me bajten me kulic hmmm http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/h019.gif


:(

Luana
22-10-04, 23:55
hajt more mos u mrrol se mire jam , por ,po me vinte merzi per gjitheqka , veq po me rrike diqka qetu ne ket hulaqken http://www.mainzelahr.de/smile/no-smilie/3515.gif

Barbaroza
23-10-04, 17:18
Luana dhe Turisti,kur te vini ne Kosove,mos harroni te ndaleni pak ne Ferizaj e te me vizitoni,do ta kem nderin. :)

Normal Barbaroza, - FERIZAJ CITY IS FOR LOVERS . Hmm,edhe me dasht une , Tasjanin sune anashkaloj.

TURISTI. :P

Hahahahaa,Turisti,vertete qytetin tone e konsiderojne qytet te rinise,e ku eshte rinia,eshte edhe dashuria. :wink:

Luana,kisha dashur veq nje vizite,asgje me shume. :P

Urata
23-10-04, 17:49
:arrow: dashni hakubetore...! :lol: :lol: :lol:hahaha hahaha hahaha ................. :P

Barbaroza
23-10-04, 17:54
:arrow: dashni hakubetore...! :lol: :lol: :lol:hahaha hahaha hahaha ................. :P

Me ke e pate loqk :?: :idea: :wink: :wink: :wink:

Urata
23-10-04, 17:55
:arrow: dashni hakubetore...! :lol: :lol: :lol:hahaha hahaha hahaha ................. :P

Me ke e pate loqk :?: :idea: :wink: :wink: :wink:

ME TITULLIN E TEMES hahaha hahaha hahaha .......................!

Barbaroza
23-10-04, 17:58
Jo inxhe se nuk duket aq hakubetore,bash po me duken si dashnore venedikas keta te dy. :wink:

Urata
23-10-04, 18:01
Jo inxhe se nuk duket aq hakubetore,bash po me duken si dashnore venedikas keta te dy. :wink:

Kush bre?!!! Ashtu dmth venedikas dukemi vetem UNE dhe GJEBRA im! Mos konfuzo edhe ti,qy!

Barbaroza
23-10-04, 18:03
Mos u ngut,mos u ngut,se edhe para juve dyve vij une me qiftin tim,Honesty,qy! :wink:

Urata
23-10-04, 18:04
Mos u ngut,mos u ngut,se edhe para juve dyve vij une me qiftin tim,Honesty,qy! :wink:

Pooooooooooo hamamin! Erdhem na e iu ngjallem ndjenjat "venedikase" , qy!!!!!

Barbaroza
23-10-04, 18:08
Mos u ngut,mos u ngut,se edhe para juve dyve vij une me qiftin tim,Honesty,qy! :wink:

Pooooooooooo hamamin! Erdhem na e iu ngjallem ndjenjat "venedikase" , qy!!!!!

Jo moj,jo.Nuk eshte ashtu.Por,eshte e vertete se ju na e hoqet turpin pak se ne nuk ia shfaqnim ashiqare njeri-tjetrit dashnine! :oops: :wink:

turisti
23-10-04, 18:37
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Urata
23-10-04, 19:49
Demek dakordima a!!!!!! Qysh po ia qelloj edhe une keshtu gjithehere..... :arrow: :lol: :lol: :lol:

Tomori
23-10-04, 19:57
Demek dakordima a!!!!!! Qysh po ia qelloj edhe une keshtu gjithehere..... :arrow: :lol: :lol: :lol:
hahahahahahahaha si me kenaqe

turisti
23-10-04, 20:02
Demek dakordima a!!!!!! Qysh po ia qelloj edhe une keshtu gjithehere..... :arrow: :lol: :lol: :lol:


E verteta eshte ne anen e kundert,URATA. Taktiken e ke te mire,por je PSIKOLOGE E DOBĖT. :arrow: " Ti e ke Luanen kojshikė-ja ti duhesh me dite ja kush "!?! :wink:

Urata
23-10-04, 20:10
M'fal a! Kujt po i thue ti PSIKOLOGE E DOBET,bre! O pa e knaq hala Tomorin nuk e la hahaha hahaha hahaha hahaha ..........................

Nuk ke kuptue ēfare une kam dashte te them, pra, dashuri hakubetore kam dashte te them se njata hakubetat e LUANA po te dojne ty, pasha kryt e bab's e shtifsha ne dhe kurre JO LUANA!

Knaqu TOMORI!hahaha hahaha hahaha .......................

turisti
23-10-04, 20:20
M'fal a! Kujt po i thue ti PSIKOLOGE E DOBET,bre! O pa e knaq hala Tomorin nuk e la hahaha hahaha hahaha hahaha ..........................

Nuk ke kuptue ēfare une kam dashte te them, pra, dashuri hakubetore kam dashte te them se njata hakubetat e LUANA po te dojne ty, pasha kryt e bab's e shtifsha ne dhe kurre JO LUANA!

Knaqu TOMORI!hahaha hahaha hahaha .......................

Urata,kqyr me larte,dhe e sheh se ke shkrujt ne pergjegje BARBAROZES " qe e pate me TITULLIN E TEMES ". Titulli i temes jemi une dhe LUANA,andej simbas teje ne jemi - HOKUBETA-a???? :wink:

turisti
23-10-04, 20:42
Hmmmmmm,ndoshta ke drejta.....


E pershendes mpreftesien tende. :wink:

Urata
23-10-04, 20:45
Njashtu pra hjeki syzat pak e kupto drejte hahaha hahaha hahaha ........


*shnetje Mr. PSIKOLOG!

Luana
23-10-04, 20:46
Barbaroza , hiq nuk ban pa nji dhurat se e Meriton se Turisti ta ka nderin ty shume :D

Luana
23-10-04, 20:48
M'fal a! Kujt po i thue ti PSIKOLOGE E DOBET,bre! O pa e knaq hala Tomorin nuk e la hahaha hahaha hahaha hahaha ..........................

Nuk ke kuptue ēfare une kam dashte te them, pra, dashuri hakubetore kam dashte te them se njata hakubetat e LUANA po te dojne ty, pasha kryt e bab's e shtifsha ne dhe kurre JO LUANA!

Knaqu TOMORI!hahaha hahaha hahaha .......................

Urata,kqyr me larte,dhe e sheh se ke shkrujt ne pergjegje BARBAROZES " qe e pate me TITULLIN E TEMES ". Titulli i temes jemi une dhe LUANA,andej simbas teje ne jemi - HOKUBETA-a???? :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist .
valla diqka po ju pelqen ktyreve dhoma e jon :roll:

turisti
23-10-04, 20:48
Njashtu pra hjeki syzat pak e kupto drejte hahaha hahaha hahaha ........


*shnetje Mr. PSIKOLOG!

Thash : NDOSHTA,mos harro. :wink:

turisti
23-10-04, 20:50
O,jo. Po vetem po xhelozojne,LUANUSHEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Luana
23-10-04, 20:53
mo Turist , mos me qudite :shock:

turisti
23-10-04, 20:57
Pse mos me qudit? Sot krejt eshte normal,hahahahahahahaha.

Luana
23-10-04, 20:58
Jo bre Turist se Urata nuk eshte ashtu se e kam kojshike bre hmmm :roll:

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

turisti
23-10-04, 21:04
Jo bre Turist se Urata nuk eshte ashtu se e kam kojshike bre hmmm :roll:

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

Eh kojshike,po mos m'i trubullo edhe keto pak mendet se me nevoiten per pleqeri......hahahahahahahahahahahah. :P :wink: :wink: :wink:

Tomori
23-10-04, 21:52
Jo bre Turist se Urata nuk eshte ashtu se e kam kojshike bre hmmm :roll:

-He moj komshika Urates, po si dukesh ti nje her dil duku nje her te Urata e po pime nga nje kafe,,,,hehehe moj Luanesh mos u qudit se qka nuk ben vaki ket dynja mir mbetq po duku naj her te komshika a!!!!

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

Luana
23-10-04, 21:52
jo jo mos ki gajle se nuk trubullohesh deri sa te jem une gjalle :wink:
http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/27.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif

Tomori
23-10-04, 22:02
jo jo mos ki gajle se nuk trubullohesh deri sa te jem une gjalle :wink:
-hehehe, pse a ner qaty ka ardh puna a?
-Bravo moj Luan, tamam e zavendsojke Gonxhen/ nenen Terez /
E moj Turist e Turist, me qen se je turist hik prej ktuji bre buri dheut a e sheh se cfar pretendime kan duan me trujt qe mos me u turbullu??? E moj turist a e sheh se cfar sheri tkap, hik bre bur nga azija per nje koh se si kan nis kta tamam ke me fol me vetvetin, e sher e bir!!!!

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif

turisti
23-10-04, 22:09
jo jo mos ki gajle se nuk trubullohesh deri sa te jem une gjalle :wink:
-hehehe, pse a ner qaty ka ardh puna a?
-Bravo moj Luan, tamam e zavendsojke Gonxhen/ nenen Terez /
E moj Turist e Turist, me qen se je turist hik prej ktuji bre buri dheut a e sheh se cfar pretendime kan duan me trujt qe mos me u turbullu??? E moj turist a e sheh se cfar sheri tkap, hik bre bur nga azija per nje koh se si kan nis kta tamam ke me fol me vetvetin, e sher e bir!!!!

http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif

O Tomor,ti a ke harrue se LUANESHA eshte e shpejte e m'ze te BAGDADI ,hahahahahahaha,a edhe nuk e kam ne gjak me e leshue FUSHEBETEJEN, UNE JAM TURIST - JETA ESHTE SAFARI, A FORUMI DARDANIA- OAZA , :P :P :P HAHAHAHAHAHAHA. :wink:

turisti
23-10-04, 22:12
jo jo mos ki gajle se nuk trubullohesh deri sa te jem une gjalle :wink:
http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/27.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif


Hmmmmm,a ka naj ēokollatė ??? :P :P :wink:

Luana
23-10-04, 22:15
jo jo mos ki gajle se nuk trubullohesh deri sa te jem une gjalle :wink:
http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/27.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartline.gif


Hmmmmm,a ka naj ēokollatė ??? :P :P :wink:

qe edhe cokollad te kam sjell http://www.cosgan.de/images/midi/nahrung/020.gif

turisti
23-10-04, 22:38
Jaaaaaaa,ti ke me me lige keq,hahahahahahahahahahahahahahaha. Vetem dy sendet i dua ne jete........ :wink: