PDA

View Full Version : REXHAIL_MAFIASHI_NGA_KUMANOVA


REXHAILI2004
14-09-04, 11:34
Une jam REXHAILI nga KUMANOVA edhe jam 23 vjec,edhe jam MAFIASH.per cfardo pune me ke,cka te duash por momentalisht mirrem me DARDANIA edhe ju flas juve se po me pelqen kjo WEBfaqe,E UNE JAM 1,85 I GJATTTT e i kam floket me qime,e syt me qerpik,,,,,per me shum informata me co PM mesazh privat,.....jetoj ku te mundem ne CANADA,AMERIKE,MAQEDONI...ITALY EDHE ku te muj..........

turisti
14-09-04, 12:20
Pershendetje dhe nderimet e mija,o REXHAIL 2004.Mire se erdhe ne forumin tone dhe kalofsh mire. :wink:

REXHAILI2004
15-09-04, 08:40
edhe ty te pershendes turisti edhe cdo te mire me teknologjine ciaoo

turisti
15-09-04, 09:10
:P :wink: