PDA

View Full Version : A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?


ilire
15-09-04, 06:30
Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.

turisti
15-09-04, 08:06
Pershendetje per ty Ilire dhe per temen e hapur.
Ke te drejta.Kur este dikush ne lidhje,dhe don te ndertoje lidhjen serioze,duhet para koha,dmth ne fillim te mirret vesh per rregullat e lojes dhe vetite pozitive dhe negative e pastaj me e ndertue relacionin. Raportin mes dy te rinjve duhet,duhet te ipet kujdese si bukes-nese nje here thehet :arrow: nuk bashkohet me(teoretikisht).Mirepo,ka raste kur jeta te bjen ne pozite per me genjye.Une mendoj shpesh here per nje fjali : Hapi i vogel eshte prej genjeshtres deri tek vrasja.
Zemra e lenduar dhe plagat e keti lloji -sherohen veshtire. Te pershendes. :wink:

Murgesha
15-09-04, 08:27
Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.

Jo nuk mundem. Ndoshta do ti besoja se cdo fjale qe e fle pastaj eshte genjeshter.

nitushe
15-09-04, 09:07
Jo :twisted:

qika_pr
15-09-04, 14:04
krejt nvaret per cka ka qen genjeshtra
por shumicen e rasteve nuk besoj

mickoja
15-09-04, 15:32
Qika_pr plotesisht pajtohem me ty

Loloku
15-09-04, 15:38
Nėse mė mashtron njė herė nuk ta fali, nėse mė mashtron pėr herė tė dytė, falė tė qoftė edhe e para!

DannyAus
19-09-04, 16:52
~~VETEM SE TE KA GENJYER NJE HERE ME PAR NUK DO TE THOT SE NUK DIN TA THOT TE VERTETEN,,,, POR MVARET PREJ SITUATES SE QKA KA GENJYER ETJ ETJ,,,,
~~ UNE DO TI IPJA SHANCIN E DYT

~~EVERYONE DESERVES A SECOND CHANCE~~

Gentiana
21-09-04, 17:38
Un mendoj se ne diten e sotme rrall ku mundemi ta gjejn dikend qe nuk genjen, po tani mvaret, nese esht ndonje genjeshter qe nuk esht edhe aq me rendesi te flitet ateher ajo esht tjeter gje, po nese esht diqka me rendesi, qe prej asaj genjeshtre jan m'vare shum gjera,ateher do tme duhet shum koh qe at zhgenjim qe kam pasur ne te, te shendrrohet prap ne besim..... Mendoj se gjdo njeri ka te drejt per nje shans tjeter, ne te gjitha sferat, ateher gjithsesi ne prap fitimin e besimit...

zana_e_maleve
22-09-04, 12:08
Pershendetje Iliri!
Edhe une jam ndoshta si ju,kur njeher nje person me genjen per mua ai genjen cdo here,por mundohem me ja fal.Nese ai-ajo me genjen perseri ateher mbaron shoqeria jone

Barbaroza
26-10-04, 15:43
Ju pershendes te gjithve , dhe shum kam deshir ta di mendimin tuaj , se met vertet une nuk mundem ti besoj dikujt qe ka genjyer me par.

Jo nuk mundem. Ndoshta do ti besoja se cdo fjale qe e flet pastaj eshte genjeshter.

As une nuk mundem.Nese heren e pare "e fali",kjo ka qene per shkakun se kam dashur te hulumtoj akoma edhe cfare do me genjeje tjeter!!! :wink:

Gentiani
26-10-04, 17:35
A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Ti besoj dikujt nėse mė ka gėnjyer njėherė! hmmm... nuk besoj se do ja kisha dhėnė shansėn tė mė gėnjejė pėr herė tė dytė, e nėse po, atėherė ia kisha bėrė hallall qoftė edhe nėse 1000 herė tjera mė gėnjenė.

Buli_00
27-10-04, 07:30
Ilire, pėrshėndetje dhe respekt pėr temėn e shtruar.

Unė mendoj se ai qė ka gėnjyer ose gėnjenė njė herė, ėshtė mashtrues. Mashtruesit nuk do tė duhej dhėnė rasti pėr mashtrime tė tjera.

Ermira
27-10-04, 17:21
Ilire pershendetje!!!
Tash mvaret edhe prej qfare genjimi apo mashtrimi me ka ba..ne dashuri apo...?????????
mvaret hehe se nashta edhe un e kam genjy najher a???hahaha
po apet pot them se nuk e dij ne qfare menyre po mendon???
nga Ermira

Krokodilli
27-10-04, 17:26
Nėse mė mashtron njė herė nuk ta fali, nėse mė mashtron pėr herė tė dytė, falė tė qoftė edhe e para!

Kesna
27-10-04, 18:34
Varet cfar rrene, nese eshte white lie ska problem, edhe varet prej njeriut, se ka njerez qe rrejne per shkak te pasigurise, edhe keta i toleroj. Ama ata qe rrejne per intriga valla pak si veshtire, nejse me prishe shoqerine se prishi, ama mi marre seriozisht qaq mo si marr., edhe mi respektu me si respektoj si perpara.

:wink:

Gjumashja
20-03-05, 12:23
nese jane shoqnija skish pas problem a valla me bo mem rejt i dashuri sja kisha fal kurr se ish msu tani me rejt si shpesh

emine
15-08-10, 23:39
Une kurre jo,,,nga njerzit qe genjejne kam gerdi te madhe,

tipi engjellor
15-08-10, 23:45
i kam merzi rrenat shume se sjellin pasiguri,nuk them qe nuk fali po ne qoft se me ka genjy diqka qe ka sherby ne te mire timen ndoshta ja fali,po kur ka genjy diqka ne lidhje vetem me veten ose me ka demtua mua do te kisha kerku kohe per me mujt me kuptu qe do permisoj ate gabim.

roadrunner
15-08-10, 23:50
rrena i ka komt e shkurta

Suelaa
16-08-10, 09:01
Te gjith meritojn nje shans te dyte,sa do e madhe apo e vogel te jete genjeshtra.

Antika
16-08-10, 09:35
Te gjith meritojn nje shans te dyte,sa do e madhe apo e vogel te jete genjeshtra.
..po nese edhe ne shansin e dyte te genjen?!

Suelaa
16-08-10, 09:46
..po nese edhe ne shansin e dyte te genjen?!

Pastaj nuk ka nje te 3.:wink:

shfletuesi_
16-08-10, 09:49
Nese nje femer apo mashkull eshte i dashuruar ne ate person, ai person mundet edhe 100 here ta genjej e ajo prap pas genjeshtres ti besoj ati/asaj. :D Mos qofsh i dashuruar se je skllavi me i madh ne bote.

Qika^Me^Kule
25-08-10, 15:22
Jo , Jooooo

AliSia
25-08-10, 15:57
Joooo nuk i besoi

YanYan
25-08-10, 16:12
Nese nje femer apo mashkull eshte i dashuruar ne ate person, ai person mundet edhe 100 here ta genjej e ajo prap pas genjeshtres ti besoj ati/asaj. :D Mos qofsh i dashuruar se je skllavi me i madh ne bote.
Jam shume dakord me ty per kete fjaline e fundit ama per besimin
mendoj se varet nga genjshtra...;)

elvio
25-08-10, 21:38
eshte budallallek i madh,kur njeriu ben te njejtin veprim ,edhe pret te ndrysshem rezultat.

ajnshtajn.

roadrunner
25-08-10, 21:41
Mvaret per qka e ka bo at rren, se me ja nis mi kqyr ashtu duhet me nejt fikall vet, edhe me rrejt veten, se ska njeri qe s'rren apo bile me shtramu najsen, sa mos me kall zjerm hahahahahahah

teutaA
26-08-10, 00:33
po more njerz jem :wink: lirisht provo rrej qka duesh un sta la mundin me te shku posht pa te besu se la :tongue:

tipi engjellor
26-08-10, 01:05
[quote=teutaA]po more njerz jem :wink: lirisht provo rrej qka duesh un sta la mundin me te shku posht pa te besu se la :tongue:[/quote
sonte qita e di qe nuk rrejn e dini pse se jan lodhe bane men ora 2 e nates qka
ti veti krejt kan me kallzu hahahah

teutaA
26-08-10, 01:07
[quote=teutaA]po more njerz jem :wink: lirisht provo rrej qka duesh un sta la mundin me te shku posht pa te besu se la :tongue:[/quote
sonte qita e di qe nuk rrejn e dini pse se jan lodhe bane men ora 2 e nates qka
ti veti krejt kan me kallzu hahahah


super per mu me rrejt krejt mi bleni hahahaha te un 5 i dites:tongue:

tipi engjellor
26-08-10, 01:12
[quote=tipi engjellor]


super per mu me rrejt krejt mi bleni hahahaha te un 5 i dites:tongue:
leje teute pra se skokna ne kohe te duhur tahs qenke e kfjellt e une i kpute po apet veq se per gjume veq rrafsha ta baj mire e ki qka ki qe me ta prish smuj po ika me flejt

AlbaSoft
26-08-10, 01:32
Po mor i besoj por duke me ardh keq nga e ngrata qe po mendon qe po i besoj

teutaA
26-08-10, 02:06
Po mor i besoj por duke me ardh keq nga e ngrata qe po mendon qe po i besoj

a per dashuriqka koka fjala a:smile:

Idila
26-08-10, 12:15
Mvaret se sa peshon gėnjeshtra.
Njė gjė e di mirė, kush mashtrohet deri mė tri herė, mashtrohet pėrherė.
Ndaj kujdes! ;)

turisti
26-08-10, 19:38
Mvaret se sa peshon gėnjeshtra.
Njė gjė e di mirė, kush mashtrohet deri mė tri herė, mashtrohet pėrherė.
Ndaj kujdes! ;)

Bukur,bukur.po shume 3 here..........:biggrin: .......

- Kurre mos e duaj nje femer :biggrin: 2 here :biggrin: ,sepse vetem 1 here e ke dashurine e saj - ......

Idila
27-08-10, 07:47
Bukur,bukur.po shume 3 here..........:biggrin: .......

- Kurre mos e duaj nje femer :biggrin: 2 here :biggrin: ,sepse vetem 1 here e ke dashurine e saj - ......
Bukur bukur shoku turist :D, si ta kuptoj kėtė qė ke shkruar?
lol

Oqeani
27-08-10, 07:53
Bukur bukur shoku turist :D, si ta kuptoj kėtė qė ke shkruar?
lol

Mos e kupto - besoje ;)

Idila
27-08-10, 07:56
Mos e kupto - besoje ;)
Si urdhėron Oqean! :D

Oqeani
27-08-10, 08:01
Si urdhėron Oqean! :D

Nuk ishte urdher, kėshille!

tipi engjellor
27-08-10, 10:17
Bukur,bukur.po shume 3 here..........:biggrin: .......

- Kurre mos e duaj nje femer :biggrin: 2 here :biggrin: ,sepse vetem 1 here e ke dashurine e saj - ......
turist pajtohem ketu me ty plotesisht

premium
27-08-10, 10:24
.. po - une besoj se gėnjeshtari po flet prap !
besoj se nga goja e tyre po dalin fjalėt.. ndėrsa fjalėve jo !

Qika^Me^Kule
27-08-10, 21:17
As qe e vriti méndjen.....

shfletuesi_
27-08-10, 21:24
E me det.

Nuk ka njeri ne bote qe nuk ka besu ndonjehere ne genjeshtra. :)

Peja-Boy
27-08-10, 21:34
Po i besoj Prap ...se nuk eshte vetem nje Genjeshter qe me bet ta humb besimin plotesisht tek nje person ...Ka shume Arsye qe e shtyjn nje person te genjej...Keqardhja(marrja),Inati, etj...

iLOVEyou!!!
29-08-10, 23:14
Po me genjeve nji her turp te kesh ,po me genjeve dy her turp te kem ,kshu qe nuk lejoj te turperohem.

thellenza
31-08-10, 14:55
Ncuk, duart le t'i fshij..

tipi engjellor
31-08-10, 15:38
Ncuk, duart le t'i fshij..
sa e vendosur hahahah

Antika
02-09-10, 21:00
Pastaj nuk ka nje te 3.:wink:
..pastaj e rren vehten ,e dikur as vetes si beson ;)

Daglasi
12-12-10, 13:30
Varet se cka ka genjye,

esht e veshtire te besosh.

Suelaa
15-12-10, 19:32
Po i besoj, po jo cdo her.

AliSia
15-12-10, 19:36
Nuk edi cka te them..!!!

Qika^Me^Kule
22-12-10, 17:38
As se si.... qe e vriti mendjen prap , s'ka shansa.....

Oqeani
22-12-10, 17:43
Dhe une hiē !! ( asesi)

tipi engjellor
22-12-10, 17:44
po perseri genjen hahahah

vjeshta
22-12-10, 17:45
Po ,ma shume se sa atij qe nuk me ka genjy kurrė !:tongue:

Qika^Me^Kule
22-12-10, 17:47
Po ,ma shume se sa atij qe nuk me ka genjy kurrė !:tongue:


Ooooooo llokum me ara je ti.... gahaghaghaghaghaghaghah sa kma keshe...

vjeshta
22-12-10, 17:51
Ooooooo llokum me ara je ti.... gahaghaghaghaghaghaghah sa kma keshe...

Hhahahaaaaa ,po de ,se mendon qe nuk i besoj dhe nuk rrene !:biggrin:

Oqeani
22-12-10, 17:54
Po ,ma shume se sa atij qe nuk me ka genjy kurrė !:tongue:


Psh - Unė !!!

vjeshta
22-12-10, 17:58
Psh - Unė !!!

Qka ti ?

Oqeani
22-12-10, 18:01
Qka ti ?


ēka deshiruat me kete !!!

vjeshta
22-12-10, 18:09
ēka deshiruat me kete !!!

Unė ? Bash asgje!

DEA
22-12-10, 23:15
Ne pergjithesi jam shume e matur, ngadal besoj, ngadal lidhe shoqeri, ngadal i hy seciles pune me kujdes qe te mos zhgenjehem.

Me genjeshtra jam ngi, ka ndodhe qe ju kam dhene raste me e permisu genjeshtren e nuk ka ndodhe nje gje e tille, qe ateher me genjeshtren e pare te paakceptueshme eshte tek une STOP.

Ai qe genjen njeher, per ta mbajt/mbuluar genjeshtren genjen me tutje. Edhe pse genjeshtra nga genjshtra dallone, tek une njerzit e till i takojne shkalles me te ulet te njerzimit.


P.s. me vones e pashe se te dashuria qenka kjo Teme, nejse une e kisha fjalen per miqe shoke te aferm, po e njejta gje vlen edhe ketu...........

tipi engjellor
22-12-10, 23:18
po duhet kohe me me jap bindje qe nuk perseriten

Peja-Boy
24-12-10, 19:18
Secili Genjen nganjeher e nuk do te thot se duhet ta humbas Besim ne nje person qe me Genjen njeher ...

turisti
25-12-10, 14:59
----A mund ti besoni dikujt qe te ka genjyer me par ?

Tjeter here kur te tregoje naj send ai person,se pari tregimi i tij :biggrin: filtrohet :biggrin: nepermjet genjeshtres se pare te tij..........

Virti
30-12-10, 23:32
kurre ma! :cool:

haneza
21-05-16, 20:11
menja sem shkon me besu kur ni her m ka rrejt