PDA

View Full Version : hey.... une jam lisaa


Lisaa
15-09-04, 20:13
Jam e pr-se jetoj ne usa
jam 17 vjeqare
shkoj ne shkoll
e gjat 1.64 cmm
53 kg

Loloku
15-09-04, 20:18
U rritsh xhaxhit, te paste Amerika dhe pastaj edhe Prishtina! tungi...

Lisaa
15-09-04, 20:26
Flm xhaxhi :lol: :lol:

Murgesha
15-09-04, 20:54
Lissa edhe unė Dada Murgeshė tė dėshiroj mirė se ardhje nė forumin Dardan. E u rritsh sa mė shpejt Dadės. :wink:

turisti
15-09-04, 22:03
Lissa,mire se erdhe dhe mos u frigo.Ēdo fillim e ka tremen e vet,e cila me kohe do te tretet ne pune dhe deshire per komunikim qe t'qel duert e suksesit,
Kalofsh mire ne mesin tone. :P :wink:

mickoja
16-09-04, 00:23
Lisaa mir se na erdhe tezes ne forumin tonč

ShEjToNkA
16-09-04, 00:32
Lisa ,hajde hallės a ke mujt :lol: :lol:
Mirė se na ke ardhė dhe ja kalofėsh sic ėshtė mė sė miri.
Mbetėsh e pėrshndetur.

Loloku
16-09-04, 09:22
Flm xhaxhi :lol: :lol:

Flm paq, te past xhaxhi!

Barbaroza
16-09-04, 18:04
Lisaa inxhes,a erdhe a?Sa me gezim po te presim,deshiroj t'ia kalosh sa me mire me neve, te paste inxhja :P

mr_beni
16-09-04, 19:40
e pershendes Lisa, dhe te deshiroj te gjitha te mirat

vushtrria
17-09-04, 22:24
lissa mir se keni ardhe ne forumin dardania qaste te kendeshme

Lisaa
20-09-04, 04:25
murgesha, barbaroza, mr-beni, vushtrrija loloku , shejtonka , mickoja , dhe Turisti , ju faleminderoj shume per mikeprtitjen e juaj , uhh sa te mire qe jeni :lol: :lol: :lol: :lol:


desha te ju prezentoj me emrat e familjes time :
babi :arrow: Homer
mami: :arrow: Marg
vellau: :arrow: Bart
kurse motra e vogel e ka emrin :lol: :lol:
:arrow: Meggy :lol:pra ju pershendes te gjitheve :lol: :lol: :lol: :lol:

K-man
20-09-04, 05:21
lisa ku jeton ne USA, qe sa je ne USA, edhe ku ki jetu ne PR?

DannyAus
20-09-04, 07:49
LISA TE PERSHENDES,,, PERSHENDETE EDHE NENEN MARG :arrow: SHUM FLOKET E BUKURA I KA,,,, PO ASHTU MAGGIN E VOGEL
AND FOR THE END YOUR VERY SMART LISA,,, CIAOOOOO

vushtrria
20-09-04, 09:39
murgesha, barbaroza, mr-beni, vushtrrija loloku , shejtonka , mickoja , dhe Turisti , ju faleminderoj shume per mikeprtitjen e juaj , uhh sa te mire qe jeni :lol: :lol: :lol: :lol:


desha te ju prezentoj me emrat e familjes time :
babi :arrow: Homer
mami: :arrow: Marg
vellau: :arrow: Bart
kurse motra e vogel e ka emrin :lol: :lol:
:arrow: Meggy :lol:pra ju pershendes te gjitheve :lol: :lol: :lol: :lol:
lissa ju uroi qe qe ne familjen e juaj te shendet dhe fat gjithmon :lol: :lol:

Kercovari
20-09-04, 11:29
Jam plaku nje torovec i shemtuar,bile edhe nje kastravec po te doni por ju lutem mos me ofendoni.
I dua te rinjte komunikativ,te hapur per biseda,te vetevendosur, apo jo!?
Gjithe te mirat ju deshiron xhaxhi.

livoreka bicio
20-09-04, 12:41
LISAA te pershendes shum dhe te uroj mirseardhje dhe disponim dhe argetim te kandeshum ne mesin ton :P :P :P

ShEjToNkA
24-09-04, 00:07
Jam e pr-se jetoj ne usa
jam 17 vjeqare
shkoj ne shkoll
e gjat 1.64 cmm
53 kg

Lisa bijo kalova kėndej pari thash tė hy tė pėrshndeti pak , edhe desha tė pyes dic hallės ,bėnė????????
A tė japin Ty prndėrit nė katundė ????????
Se tybe kjo Dada Murgesh ėshtė bė merak e ka ni djalė tė bukur boll ,po janė nė katundė edne nuk janė zhdirgjė nė shehėr ,veq vendi ėshtė i mirė edhe pse katund tybe drama deri te dera e shtėpis shkonė.
e veti ti ata e nashti vjenė Halla mėsit pėr Ty , si pėr Ty mirė jam kujtu boll tybe , se kurgja keq s'tė bjenė, vjerra pak ėshtė e vėshtir veq ia bėjna disi carėn.
Ashtu pra halles mos e qitė nė harres ,i vetė edhe mė tregonė tani vi unė. :lol:

Lisaa
24-09-04, 00:10
Jam e pr-se jetoj ne usa
jam 17 vjeqare
shkoj ne shkoll
e gjat 1.64 cmm
53 kg

Lisa bijo kalova kėndej pari thash tė hy tė pėrshndeti pak , edhe desha tė pyes dic hallės ,bėnė????????
A tė japin Ty prndėrit nė katundė ????????
Se tybe kjo Dada Murgesh ėshtė bė merak e ka ni djalė tė bukur boll ,po janė nė katundė edne nuk janė zhdirgjė nė shehėr ,veq vendi ėshtė i mirė edhe pse katund tybe drama deri te dera e shtėpis shkonė.
e veti ti ata e nashti vjenė Halla mėsit pėr Ty , si pėr Ty mirė jam kujtu boll tybe , se kurgja keq s'tė bjenė, vjerra pak ėshtė e vėshtir veq ia bėjna disi carėn.
Ashtu pra halles mos e qitė nė harres ,i vetė edhe mė tregonė tani vi unė. :lol:


kuku shejtonk a ish bile djali i mire se n'ven erdha :D :shock:

ShEjToNkA
24-09-04, 00:13
Lisa,djali i bukur ėshtė hallės boll , po leri ti fjalėt se e di qė ti sun vendos kurgja pa iz tė prindve.
Edhe bile ,bile kanė thėnė se kur ta martoim me pajtanėn kena me shku me marė. :lol:

Murgesha
24-09-04, 00:27
E moj Halla Shejtonke, ta shkroft zoti sevap sa hapa qe i qet per tma martuar djalin.
Tybe bijo boll mire i kemi punet. Limuzina te dera na vjen. Dhen e Dhi kemi dikund nja 300 cope, 20 lope, tri Bullica. Nje Kali, paj kali me thone se vallahi si At oshte.
Halla Shejtonke, ti baj hallall 10 del, 20 dhi, 1 bullice e dy lope nese ma ban ket te mire.

Lisaa
24-09-04, 00:33
E moj Halla Shejtonke, ta shkroft zoti sevap sa hapa qe i qet per tma martuar djalin.
Tybe bijo boll mire i kemi punet. Limuzina te dera na vjen. Dhen e Dhi kemi dikund nja 300 cope, 20 lope, tri Bullica. Nje Kali, paj kali me thone se vallahi si At oshte.
Halla Shejtonke, ti baj hallall 10 del, 20 dhi, 1 bullice e dy lope nese ma ban ket te mire.

Uhh mami mami , mos ja jep moj tan ata pasuni se po maj ymyt me u nda prej teje me dal ne banes ne veti e me i marr qato qa po ja jep ti shjetonkes i marr une :roll:

ShEjToNkA
24-09-04, 12:43
E moj Halla Shejtonke, ta shkroft zoti sevap sa hapa qe i qet per tma martuar djalin.
Tybe bijo boll mire i kemi punet. Limuzina te dera na vjen. Dhen e Dhi kemi dikund nja 300 cope, 20 lope, tri Bullica. Nje Kali, paj kali me thone se vallahi si At oshte.
Halla Shejtonke, ti baj hallall 10 del, 20 dhi, 1 bullice e dy lope nese ma ban ket te mire.

Murgeshaaaaaaaaa , ja pėr Ty ja pėr kendė qyyy
Edhe e komė ditė qė edhe msitėni tė mirė ke mė mė premtu
Tybe veq hiq mos tė mujsha sa pa ta nxier atė qik sela se tamen edhe iu pėrshtaet juve se keni pasuri e punė shumė. Edhe ajo besa ėshtė e vyme kur thojnė njė fjalė: Lum kanaku qė e qetė nga shpija e mjerė kanku qė e pretė. :lol:

Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , allahile qa bėne Ti a i pyete ende ata tut , a me ardhė ajo mėsit??????????????

Murgesha
24-09-04, 12:54
E moj Halla Shejtonke, ta shkroft zoti sevap sa hapa qe i qet per tma martuar djalin.
Tybe bijo boll mire i kemi punet. Limuzina te dera na vjen. Dhen e Dhi kemi dikund nja 300 cope, 20 lope, tri Bullica. Nje Kali, paj kali me thone se vallahi si At oshte.
Halla Shejtonke, ti baj hallall 10 del, 20 dhi, 1 bullice e dy lope nese ma ban ket te mire.

Murgeshaaaaaaaaa , ja pėr Ty ja pėr kendė qyyy
Edhe e komė ditė qė edhe msitėni tė mirė ke mė mė premtu
Tybe veq hiq mos tė mujsha sa pa ta nxier atė qik sela se tamen edhe iu pėrshtaet juve se keni pasuri e punė shumė. Edhe ajo besa ėshtė e vyme kur thojnė njė fjalė: Lum kanaku qė e qetė nga shpija e mjerė kanku qė e pretė. :lol:

Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , allahile qa bėne Ti a i pyete ende ata tut , a me ardhė ajo mėsit??????????????

E hallall tė koftė halla Shejtonkė, se bash pėr njė "Lum konaku qė e qetė, e mjer[ konaku qė e pret" kemi nevojė na shttėpia e jonė. :wink:

painkiller
27-10-04, 00:35
Hi Lissa.
Nese jeta eshte"4 living",ateher "death is for dyung".
Anyway life is to short.

qeqa&zana
27-10-04, 21:50
lissa mirseerdhe qenke shum e mir besa edhe un po kam qef met marr per vllavin po ti pomdoket tash ja ke msy djalit murgeshes aaaa???
haha lol
kalofsh bukur :wink: :wink: