PDA

View Full Version : Une jam kosovare


ilire
17-09-04, 06:03
tung pershendetje per te gjith . Une jam ilirja vie nga usa . Jam 19 vjeqare . Studjoj mjeksin . Me pelqen te dal me shoqri si psh. ne kinema , me pelqen te luaj volleyball . Me orgjin jam nga FERIZAJI . Spo di tjeter qa me tregu nese keni ndonje pytje lirisht shkruani . :D

turisti
17-09-04, 09:53
Mire se erdhe Ilire.Falmderit per prezentim dhe kalofsh mire ne mesin tone. Te pershendes. :wink:

Barbaroza
17-09-04, 15:39
Mire se na erdhe Ilire.Te deshiroj argetim te kendshem ne mesin tone!

livoreka bicio
17-09-04, 15:52
Je e mirčseardhur ILIRE dhe te uroj argetim te kčndčshum... :P

Naki
17-09-04, 20:25
tung pershendetje per te gjith . Une jam ilirja vie nga usa . Jam 19 vjeqare . Studjoj mjeksin . Me pelqen te dal me shoqri si psh. ne kinema , me pelqen te luaj volleyball . Me orgjin jam nga FERIZAJI . Spo di tjeter qa me tregu nese keni ndonje pytje lirisht shkruani . :D

Mire se vini Ilirja,mjekja e ardheshme shume suksese ne studimet tuaja.
ju deshiroje Argetime te mire ne forumin Dardan.

Me nderime Naki

ShEjToNkA
17-09-04, 21:49
Ilire ,pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė.
Tė dėshiroj argėtim tė kėndeshėm kėtu ,ia kalofėsh sic ėshtė mė sė miri.

vushtrria
17-09-04, 21:52
ilire jeni e pershendetur dhe e mirseardhur ne forumin dardania ju uroi qaste te kendeshme

Dardan Hasanaj
25-10-04, 11:46
Tung te pershendes mir se na arthe ne mesin ton te deshiroj jet te lumtur

Diana007
25-10-04, 12:03
Pershendeje Lirie dhe mir se erdhe :lol: jam e bindur se do te kalojsh qaste te mira ne kete forum :wink:

Diana007
25-10-04, 12:06
Hehehehehhhe ej me fal se ta paskna gabuar emrin :oops: Ilire te pershendes

Kaltrushi
25-10-04, 13:00
O mire se erdhe Ilire!! Te uroj gjdo te mire dhe besom se do kalojm sa ma mire.

te pershendes dhe kalo sa ma mire

tungi

kaltrushi

Barbaroza
25-10-04, 13:28
Ku na mbeti ore Ilirja. :?

DEA
25-10-04, 14:09
Je e mireseardhur Ilire, kalo mirehttp://www.mainzelahr.de/smile/medien/765.gif

adrioni
25-10-04, 14:35
DEA qe din te qesh shume...ku je ti qe nuk po dukesh hiq ketyre diteve..pershendetje.