PDA

View Full Version : kush e ka kilen ahahahahahaha


Faqet : [1] 2 3

vushtrria
17-09-04, 21:57
kush e ka kilen eshte nje loj ndoshta e njifni te gjith e une po ja nisi i pari ....... kilen po ja le shejtonkes

ShEjToNkA
17-09-04, 22:00
hahahahhahaaah Vushtriaaa , kuku s'po muna me ik nga shpejt be
Phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mė nė fund kile FINIKUUUUUUUUUUUUUUUUU

vushtrria
17-09-04, 23:03
lazdrani merre kilen ja pafshe hajrin hahhhhah

lazdrani
17-09-04, 23:05
Ani une po i mesheli syte e po ngjeje deri ne 20.....Po vi me ju kerkua....Ah qe Murgesha ja nje mpuqqqqqqqq....e ja pafshe hajrin kiles se une ika ne pune :wink:

Murgesha
17-09-04, 23:06
Ani une po i mesheli syte e po ngjeje deri ne 20.....Po vi me ju kerkua....Ah qe Murgesha ja nje mpuqqqqqqqq....e ja pafshe hajrin kiles se une ika ne pune :wink:

Shko ti shko puno se paratė na duhen ende, e pėr kilen qė ma la amanet mos ke dert se do ta qoj nė vendin e duhur.
Luanaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

turisti
18-09-04, 01:25
Qe une po e mbaj Kilen sa te vjere Luana,a ban?! Ha,ha,ha,ha,ha :wink:

Luana
18-09-04, 01:32
Turist ama tash mue kilen se boll e mbajte , qe edhe nji mpuqqq se je lodhe ,,, hmmmmm po ja le tash , tash , tashhhhhhhhhhhhhhhh barbarozes

ShEjToNkA
18-09-04, 01:34
Phaaaaaaaaaaaaa ,ani edhe kile ja kan fillu me luajtur kėta dy ,amani ju kofėt mjafėt batėt zhurmė tu fol bile tash edhe duke vrapuar me lan kile mos ju lutėm se vooooooooooooon e prshni qetsinnnnnnnnnnnnn :twisted: :twisted:

turisti
18-09-04, 01:34
Turist ama tash mue kilen se boll e mbajte , qe edhe nji mpuqqq se je lodhe ,,, hmmmmm po ja le tash , tash , tashhhhhhhhhhhhhhhh barbarozes

Ha,ha,ha,ha,ha,une shpetovaaaaaaa,ha,ha,ha,ha,ha. :wink:

aferdita
18-09-04, 14:07
vushtrria kileeeee hahahaha

vushtrria
18-09-04, 14:09
ooooooo ku me gjete moj bash mue ooooooooooooopaaaaaaaaaa turisti kilennnnn ahahahahahh

anna
18-09-04, 14:15
ahahahhahahaha kile hanes hahahhahaha :lol: :lol:

nitushe
18-09-04, 15:27
kileeeeeeeeeeeeeeeee kane te rrok :P

DannyAus
18-09-04, 15:30
NITUSHE A MU ME GJETE ME MA LAN KILEN A,, MA BRE SE JOM LODH,,, HAJT EDHE UNE KILE KAN TE NXAAAA MA SE PARI

Barbaroza
18-09-04, 15:45
Une kilen po ia le atij qe vjen pas :lol:

turisti
18-09-04, 19:36
ooooooo ku me gjete moj bash mue ooooooooooooopaaaaaaaaaa turisti kilennnnn ahahahahahh
Kilen e Vushtrries dhe Barbarozes ja lo -nakit-kileee :wink: :wink:

aferdita
18-09-04, 21:39
vushtrria kile e ki tash ti :wink: :lol: :lol:

vushtrria
18-09-04, 21:42
oooooooo qka me bane moj tash kilen e ka memphisxiiiiii

turisti
18-09-04, 21:52
oooooooo qka me bane moj tash kilen e ka memphisxiiiiii
Jo por Barbaroza dhe Naki,kqyrni me larte,hahahaha. :wink:

lazdrani
19-09-04, 12:54
Une kilen po uja le sot RRushit :wink:

Urata
19-09-04, 15:55
O kilen e ka Tomori!

isa
19-09-04, 16:06
Kilen po ja jap per sot Nakit :D

mickoja
19-09-04, 17:12
hehehe..askush sun po me zenč mua me ma lanč kile..

vushtrria
19-09-04, 17:25
hehehe..askush sun po me zenč mua me ma lanč kile..ahahahahahahah mickoja prit pra ihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuu oopppppppppppppppp kilen mickoja

ShEjToNkA
19-09-04, 20:32
Volllla u kėnaqėt edhe kile po luni phaaaaa
Kujt t'ia la unė sonte kilen seeeeeeeee :roll: tybe Nakit

Nakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii njė dyyyyyyyyy triiiiiiiiiiiiiiiiiii kilja ėshtė tek tiiiiii

Naki
19-09-04, 20:40
hop nje hop dy kilen eki ti qe vjene pase meje

ShEjToNkA
19-09-04, 21:25
Wowwwwwwww , po c'mu desh me hy kėtu ma la sėrish Naki kilen phaaaaaaaaaa
tybe mė duhet me ia lon ndkoujt ,po kujt se t'ia la kileeeeeeeen
Tybe MempfiSx ,se po mė duket qė koka kėndej parii

Hop njė ,hop dy Mempfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisx , kileeeeeeeeeee mbet tek Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nitushe
20-09-04, 07:38
kileeeeeeeeee turisti :P

turisti
20-09-04, 15:18
O,falemderit Nitushe.Hmmmm,kile Luana,kileeeeeeeeeeeeeeeee,hahahaha. :wink:

turisti
20-09-04, 15:19
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :?: hahahahahahahahahahahahahah :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:11
A u ba!!Nje ,dy tre......njezet,njezet e nje......Hej une po vie te ju kerkoje ...Fshefuni....hmmmm andej apo kendej ...Ah qe mickoja pasha nanen e qoje koken nga kaca(Vozi i ujit)hahahhahaha kilen e bajshe meshnet :lol: :lol: :lol: :lol:

nitushe
20-09-04, 19:15
kileeeeeeeeeeeeee kane ta kap 8)

mickoja
20-09-04, 19:18
A u ba!!Nje ,dy tre......njezet,njezet e nje......Hej une po vie te ju kerkoje ...Fshefuni....hmmmm andej apo kendej ...Ah qe mickoja pasha nanen e qoje koken nga kaca(Vozi i ujit)hahahhahaha kilen e bajshe meshnet :lol: :lol: :lol: :lol:Qy qy qy ti mue kile a :twisted: :twisted: :twisted:(veq kurr mos te zafsha se ke me pa o sherr) ...Kile sheeeeeeejtonkes

ShEjToNkA
20-09-04, 20:50
Miickojaaaaaaaaaaaaaaaa ,mu aaaaaaaa ,oki sis se tė tregoj unė tyyy hahahahaha


Kujt t'ia la moreeeeeeeeeeeee ,opa njė dy tri kilja i mbeti Afėrditėsssssssssssssssssssssss

aferdita
20-09-04, 20:51
shejtonka pse mua a??

kush e ka kile tash se :roll: askend nuk po e shoh te gjithe jan mshefur :wink: :lol:

ShEjToNkA
20-09-04, 20:55
Afėrdita , ty volllaa :wink:
leja mojjj kujtė tė duash ,veq mos mua ,se tybe mjaftė paska pėr rrethė veq a mundesh me i zanė me iav lon kileee :lol:

aferdita
20-09-04, 20:57
kilen e ka e kaaaaaaaaa MemphiSxiiiiii :wink: :lol:

lazdrani
21-09-04, 12:36
Murgesheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee apo ma lene kilen apo ta le...si te duashe :wink:

mr_beni
21-09-04, 20:38
A ende Lazdrani e paska kilen?

Naki
21-09-04, 20:41
po shkone maca afer dere ruaju se po te grith,ruaju se po te grith hop nje hop dy kilen e ki ti ky qe hyne pas meje

ShEjToNkA
21-09-04, 21:15
Naki a pak me girp veq edhe kileja mė ra hise aaaaa

Hajde kujt LUanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa ,prite kilen sisssssssssssssssssssss

nitushe
22-09-04, 08:08
kileeeeeeeeeeeeeee vushtrria

Naki
24-09-04, 00:15
po shkone maca afer dere ruaju se po te grith,ruaju se po te grith hop nje hop dy kilen e ki ti ky qe hyne pas meje

Luana
24-09-04, 00:51
Naki a pak me girp veq edhe kileja mė ra hise aaaaa

Hajde kujt LUanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa ,prite kilen sisssssssssssssssssssss


hahahhahhaah gabim ke ber qe ma ke lan mua kilen se tash cilin te vjen mas meje e ze me nji qosh , e tani ju kerkomni neve se ku jemi .
:lol: :lol: :lol: :lol: veq ishalla vjen naj djal mas meje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
24-09-04, 01:35
hahahahaha- erdha une-hahahahahahahaha. :P :P :P :P

Luana
24-09-04, 02:17
hahahahaha- erdha une-hahahahahahahaha. :P :P :P :P
e kam dite qe vjen ti , hmmmmmmmmm ty te kam prit :lol: :lol: :lol: :lol: hmmmm tash ti e ke kilen turist , kujt po ja len :?: :?:

turisti
24-09-04, 03:09
TYEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahah. :P :P :P

DannyAus
24-09-04, 09:30
KERKUN NE BOT NUK LUHET KJO LOJ KILE NA SHQIPTART LE QE E LUJM PO NA PELQEN SHUM,,, TINGELLON KJO FJALA KILE SHUM MIRE,,, PO TASH PER MOMENTIN JOM KA LUAJ MSHEFTAS, E ME PAS EDHE KILEN EDHE ME TE RA MI MSHEL SYT MOS OSHT PAK SI TEPER...

Naki
24-09-04, 15:25
Shejtonk Mos u mshef se tegjeta kila te ti haaaaaaaaaa

ShEjToNkA
24-09-04, 15:32
Nakiiiiiiiiiiiiiiiii ,po ku mė pave edhe ti ejjj ,boll u mundova fsheftas tė hy e tė dal edhe prap se prap sun shpėtovaaaaaa

Po kujt t'ia la e tė iku seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dittttttaaaaaaaaa girlllllllllllllll , a krejt pomė duket qė koke kėndej pariiiiiiiiiiiiii ,priteeeeeeeeeeeee kilen sissssssssssssssssssssss

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ditaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vushtrria
24-09-04, 19:38
turisti ..... tani merre kilen shoki ja pafshe hajrin iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkniiiiii

mickoja
24-09-04, 19:50
heheeh...Turisti e ka kileeee Turisti e ka kiiiiiiiiiiillllllleeeeeeeeeeeeee..... :wink:

Naki
24-09-04, 19:55
hajde more po e lypim Turistin koka mshef mire,deri sa te gjejme ate mickoja e ka kilen u ba su ba syte i mshela

mickoja
24-09-04, 20:06
o ikni ma shpejt se Naki e murr kileeeeeeeen... :wink:

DannyAus
24-09-04, 20:50
o ikni ma shpejt se Naki e murr kileeeeeeeen... :wink:

NAKI EDHE E KE KILEN EDHE PO PRITON ME NGA,, PERHAJR SE TE PASKA MET NE DOR :)

ShEjToNkA
24-09-04, 20:52
Volla ,u kėnqėt sefaja pėr juve ish kon edhe kile po ju del rendė me lujtur ,lumtė juuuuuuuuuu

DannyAus
24-09-04, 20:56
Volla ,u kėnqėt sefaja pėr juve ish kon edhe kile po ju del rendė me lujtur ,lumtė juuuuuuuuuu
PERSHENDETJE SHEJTONKA,, PSE TI SPO KE KOH 5 MINUTA MU BASHKANGJIT NEVE ME LU KILE A?? :shock: ,,,,, MOSI KE HY NE KET FORUM KILEN E KE TI,,,,, :wink:

ShEjToNkA
24-09-04, 20:58
DannyAus :twisted: a s'pate kujt me i lon kile veq mua aaaaaaaaaaaaaaa

Tybe po e la qetu kush tė hyn pas meje kėtu le tė merrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

turisti
24-09-04, 21:12
Kileeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn,e ka ( ja dorzoj ) Lozanjares,- perhair i qofte,Hahahahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P

nitushe
25-09-04, 13:21
kileee kush te vjen pas meje :wink:

mr_beni
25-09-04, 13:50
nitushe flm shum per kilen. Por ju kisha lutur qe mos te vraponi brre edh ekaq shum se kamt u ran pas kiles hahahah

Naki
26-09-04, 12:44
Shejtonk Mos u mshef se tegjeta kila te ti haaaaaaaaaa

Te befet mire kafja haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
26-09-04, 12:46
Shejtonk Mos u mshef se tegjeta kila te ti haaaaaaaaaa

Te befet mire kafja haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nakiiiiiiiiiiiii :twisted: A kafja a kiljaaaaaaaa :roll: Tybe kėtu mos gabofsha ka tė bėjė me kileeeeeeeeeeee , pse a s'pate kujt tia lenė kilen veq mu aaaaa

Tybe unė sun e mbajė kilennnnnnnn

Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeee sisssssssssssssssssssss

Gentiana
26-09-04, 12:48
Nakiiiiiiiiiiiii :twisted: A kafja a kiljaaaaaaaa :roll: Tybe kėtu mos gabofsha ka tė bėjė me kileeeeeeeeeeee , pse a s'pate kujt tia lenė kilen veq mu aaaaa

Tybe unė sun e mbajė kilennnnnnnn

Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeee sisssssssssssssssssssss

Aniiiiiiiiiiiiiiiiii, veq mos piskat. Kilen po ja le ati qe hyn pas meje..... :arrow:

lazdrani
26-09-04, 14:05
Ani Genta :wink: Po e vazhdoje deri te Shejtonka :D

ShEjToNkA
26-09-04, 14:44
Lazrdan , a se gjetė askudn Murgeshėn veq mua ma pericelle kilen aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Murgesha
26-09-04, 15:34
Lazrdan , a se gjetė askudn Murgeshėn veq mua ma pericelle kilen aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Ēka ke moj??????

Djali Mihanes
26-09-04, 15:37
un kilen po ja la gentes tungi :arrow:

Gentiana
26-09-04, 15:48
un kilen po ja la gentes tungi :arrow:

:twisted: :twisted: Ku me gjete bash mua??? Un prap Murgeshes....

ShEjToNkA
26-09-04, 15:49
Lazrdan , a se gjetė askudn Murgeshėn veq mua ma pericelle kilen aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Ēka ke moj??????


Kurgja moj s'kam qyyyyyyyy
Veq tė thira me ta lėnė kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Murgesha
26-09-04, 15:55
O shumė mirė qė tė ra ndėrmend pėr mua. Tani unė do e mbajė kilen pėrgjithnjė, dhe kėshtu e pėrfundojmė kėtė lojė. Se krejt forumistėt keni ra zajf me kėtė kileeeeeeeeeeeeeeeee.

Luana
27-09-04, 06:59
jo jo murgesh spoe perfundojm p ra a ti zaift mire , hajde se po e marr une tash , e po ja la kileeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn vushtrrisssssssss :lol: :lol: :lol:

turisti
27-09-04, 08:15
:? :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
27-09-04, 17:33
:? :( :cry: :cry: :cry: :cry::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: qka ki ooo turist :?:
ngadal more mos e merr me haz se ne loje jemi se bashku :wink:
hajt masi po qan pra po ta lo ty kileeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
e bajsh me shnet :wink:

Barbaroza
27-09-04, 18:28
Kileeee Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Gentiana
27-09-04, 18:41
Ok :twisted:

Un po ja le Livoreko-s :twisted: :wink:

Barbaroza
27-09-04, 18:43
Ok :twisted:

Un po ja le Livoreko-s :twisted: :wink:
O ai nuk vjen tash :wink: :(

Gentiana
27-09-04, 18:45
More ketu po me duket se esht??! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/100.gif

aferdita
27-09-04, 18:47
Genta lype lype se e gjen :lol: :lol:

Barbaroza
27-09-04, 18:47
More ketu po me duket se esht??! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/100.gif

Po a?E pse moj nuk lajmerohet ai,sa frikacak :(

Gentiana
27-09-04, 18:56
More ketu po me duket se esht??! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/100.gif

Po a?E pse moj nuk lajmerohet ai,sa frikacak :(

Po bre!! http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/002.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/002.gif

Barbaroza
27-09-04, 18:58
Ncncncnccncncn,prej kiles ka frike,po prej femrave athua a ka :?: :idea: :wink:

Gentiana
27-09-04, 19:16
Ncncncnccncncn,prej kiles ka frike,po prej femrave athua a ka :?: :idea: :wink:

Po nese ka prej nje kile-s kaq shum frig,ma merr mendja se prej femrave ateher po si po.... :? :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 19:28
More ketu po me duket se esht??! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/100.gifooo ketu jam genta ketu dhe kilen po ja lo barbarozes :P :P :P

nitushe
27-09-04, 19:33
kush e don kilen folni se spo kam kohe :P

Barbaroza
27-09-04, 19:33
Jo tybe s'po e marr se po pertoj,hajt jipja tjeterkujt :wink:

Gentiana
27-09-04, 19:34
As un nuk jam ketu.... :P :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 19:35
Jo tybe s'po e marr se po pertoj,hajt jipja tjeterkujt :wink: hu moj merre se nuk ka lidhje se nuk po muj me nzan genten se ja kisha lan prap asaj.ha,ha,ha. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
27-09-04, 19:43
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaa

livoreka bicio
27-09-04, 19:55
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaaha,ha,ha,barbaroza me qite pun me i hjek kčpucet dhe me ju li dhe vend mos me i lan deri ta nzo ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Murgesha
27-09-04, 20:43
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaaha,ha,ha,barbaroza me qite pun me i hjek kčpucet dhe me ju li dhe vend mos me i lan deri ta nzo ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Livoreka tė dėshiroj vrapim tė kėndshėm, se tybe Gentėn ska dreq qė e zė. :wink: :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 20:47
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaaha,ha,ha,barbaroza me qite pun me i hjek kčpucet dhe me ju li dhe vend mos me i lan deri ta nzo ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Livoreka tė dėshiroj vrapim tė kėndshėm, se tybe Gentėn ska dreq qė e zė. :wink: :wink: ha,ha,hahahahhah valla murgesha mir e ke por po ta lo ty kilen, dhe ty e zen ma kollaj dhe ja len asaj, dhe kur te vjen ajo me ma lan mua, ateher e nzo se perndryshe nuk ka rrugdalje.. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
27-09-04, 20:51
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaaha,ha,ha,barbaroza me qite pun me i hjek kčpucet dhe me ju li dhe vend mos me i lan deri ta nzo ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Livoreka tė dėshiroj vrapim tė kėndshėm, se tybe Gentėn ska dreq qė e zė. :wink: :wink: ha,ha,hahahahhah valla murgesha mir e ke por po ta lo ty kilen, dhe ty e zen ma kollaj dhe ja len asaj, dhe kur te vjen ajo me ma lan mua, ateher e nzo se perndryshe nuk ka rrugdalje.. :lol: :lol: :lol:

Mė vjen keq Livoreka, po a spo e shef se unė jam ulur.
Pėr me lėnė kilen duhesh me i zanė ato qė po ikin. :wink:

Gentiana
27-09-04, 20:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
27-09-04, 20:57
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: auuuuu GENTA e pata ndermend me ta lon kilen po me ke bllokuar krejt :roll: :roll: :roll: .......................genta ....... kilen po ta looooo. :oops:

Gentiana
27-09-04, 20:59
:twisted: :twisted: :twisted: Ok praaaaaaaaa :evil:

Murgesha ndaq ul ndaq ne kemb, Kilen e bajsh me shendet, se tybe nuk me ike ti mua kaq leht..... :wink:

ARMANI
27-09-04, 22:20
a ban edhe une me hy ne loj genta po ta le kilen :wink:

turisti
27-09-04, 22:24
a ban edhe une me hy ne loj genta po ta le kilen :wink:

Hej Armani,shko te duqani.A e din se sa porosijat i ke ?Hahahahahaha,po qfare shites ishe kone? :wink: :wink:

mickoja
27-09-04, 22:30
po ja la Turistit kilen se vetem ky qenka ne online..e un po iki...Ej Turist kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....e majsh me shendet

turisti
27-09-04, 23:09
po ja la Turistit kilen se vetem ky qenka ne online..e un po iki...Ej Turist kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....e majsh me shendet
Hahahahahaha,ani de mickoje,ani.Une po luaj me kilen nja gjysem ore,e pastaj i ja dorzoj Vushtrries,hahahahahahhahaha: VUSHTRRIA- KILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahah :P :P :P

Gentiana
28-09-04, 11:34
a ban edhe une me hy ne loj genta po ta le kilen :wink:

Barbaroza, ku do qofsh, kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :twisted: :wink:

nitushe
28-09-04, 12:19
Kilenn krejtve kapak :wink:

mickoja
28-09-04, 14:07
Kilenn krejtve kapak :wink:ja po tu doket..maje per vete e mos ban fjal shum se kileeeeeee e ke.... :lol:

nitushe
28-09-04, 14:27
mickoja qe mere po ta fali kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P

Lozonjarja
28-09-04, 14:57
Kile te gjitheve :P

ShEjToNkA
28-09-04, 21:54
Ai qė hynė pas meje le tė merrė kileeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

nitushe
29-09-04, 07:55
kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen vushtria :P

Naki
29-09-04, 08:04
hajt se po e kerkoje kush eshte mshefur pas keshtjelles Se mbreterise po me duket Murgesha-Kilennnnnnnnnnnnnnn

nitushe
30-09-04, 10:57
kilennnnnnnnn Lazdran :lol:

Gentiana
30-09-04, 14:46
Kilen: ati qe hyn pas meje. :arrow:

lazdrani
30-09-04, 14:58
Kilen: ati qe hyn pas meje. :arrow:
Barbaroza po ta japi ty dhe mos u fshefe qy :wink:

Gentiana
30-09-04, 15:08
Hajde mbase qenka Naki kendej pari, po ja le kilen... :wink:

Naki
30-09-04, 15:29
a me gjetet mjaft u mundova te hy msheftas,po genta me pa,hajt se po kqyri kende po egjeje une tani :!:

Naki
30-09-04, 15:31
Kilen po ja le Nita-ch,te gjeta haaaaaaaaaaa

DannyAus
30-09-04, 20:15
Kilen po ja le Nita-ch,te gjeta haaaaaaaaaaa

Naki qysh pe shoh une te ka met kilja ty se Nita-ch e pash tu lu msheftas,, spo ju luhet kile ma
maje edhe naj dit Naki kilen.....

ARMANI
30-09-04, 20:23
Genta po ta la kilen ty :wink:

Naki
30-09-04, 20:23
Kilen po ja le Nita-ch,te gjeta haaaaaaaaaaa

Naki qysh pe shoh une te ka met kilja ty se Nita-ch e pash tu lu msheftas,, spo ju luhet kile ma
maje edhe naj dit Naki kilen.....

Jo kysmet Armani e mbajt me shendet se gjeta

Gentiana
30-09-04, 20:34
Genta po ta la kilen ty :wink:

Un prap po ja le kilen, ati qe hyn pas meje. :arrow:

livoreka bicio
30-09-04, 21:25
KILEN PO JA LE BARBAROZES PASI QE ESHT NGA FR.

ShEjToNkA
30-09-04, 21:54
Kileeeeeeeeeeeeeeeeee , Gentaaaaaaaaaaaaaaaa

Gentiana
30-09-04, 21:57
:evil: :evil: :evil: :evil: Murgesha, kilen!

Murgesha
30-09-04, 22:03
:evil: :evil: :evil: :evil: Murgesha, kilen!

Ani se po e marr pra, veē mos mu ba ti nervoze.
Valla unė spo kam kohė me e majt edhe shumė, por po ja qes Honesty-sė.
Ti kujt tė duash jepja.
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Honesty^uk.
30-09-04, 22:09
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.[/b][/color]


jo bre motrushe une jo
shejtankes i bjen kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o ti dreq

ShEjToNkA
30-09-04, 22:12
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.[/b][/color]


jo bre motrushe une jo
shejtankes i bjen kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o ti dreq


Po aaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Ani unė pra po ta lė sėrish Ty Honesty, se po e shofė qė tė paska marė malli me luajtur kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyy

Honesty^uk.
30-09-04, 22:16
o ty te hengshin 700 dreqen, po cfare malli mue
hajde kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shejtan

ShEjToNkA
30-09-04, 22:20
Ani pra Ty tė hongshin 800 dreqnojka

hajt more ikk tash qyy ,cka po pret po don serish me ta lėnė kilen aaaaa
Ani pra se po ta lė sėrish Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Honesty^uk.
30-09-04, 22:33
Ani pra Ty tė hongshin 800 dreqnojka

hajt more ikk tash qyy ,cka po pret po don serish me ta lėnė kilen aaaaa
Ani pra se po ta lė sėrish Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Pse moj ma bane me hile une te thash 700 se mendova qe te gjurmet pas , por a e din ti se cka jane 800 kuuuuuuuuuu
Merre me vete kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shejtonka se po e shoh qe te pelqen

ShEjToNkA
30-09-04, 22:37
Ooooooooooo volla se mora as qė po mė shkonė mednja bile qyyyyyyyyyyyyyyy
Mere Ti dhe leja kujt tė duashhh qyyy , se unė as qė ekom njet me mbajt kilen qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyy

Murgesha
30-09-04, 22:39
Ooooooooooo volla se mora as qė po mė shkonė mednja bile qyyyyyyyyyyyyyyy
Mere Ti dhe leja kujt tė duashhh qyyy , se unė as qė ekom njet me mbajt kilen qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Honestyyyyyyyyyyyyy

ĒKA U BA BRE QĖ VEĒ JU DY PO E MBANI KILEN
SHKEPNE PAK EDHE NE KOJSI QY. :twisted:

Honesty^uk.
30-09-04, 22:47
ĒKA U BA BRE QĖ VEĒ JU DY PO E MBANI KILEN
SHKEPNE PAK EDHE NE KOJSI QY. :twisted:


merre bre motrushe se kupa tuj vrapu, e nuk po mundem me ja lene keti shejtani
kileeeeeeeeeeeeeeeeeeee murgeshaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
30-09-04, 23:01
Flm vėllaēko.
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Gentiana
30-09-04, 23:02
Ok :twisted:

MemphiSx te pash kendej pari, kileeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

nitushe
01-10-04, 09:02
Kilennnnnnnnnnnnn turisti :P

Luana
01-10-04, 11:53
qe po e marr une kilen se turistit po i dhem kemba spo mundet me vrapu , po ja la DannyAus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artan_9
01-10-04, 19:25
luana e bajsh me shnet kilen me gjith turistin edhe pse nuk e ngjoh :wink:

nitushe
01-10-04, 19:55
kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenn Dr1ta mase koke onn tash :lol:

Gentiana
01-10-04, 20:06
Vushtrria, Kileeeeeeeeeeee :wink:

vushtrria
01-10-04, 20:15
[/b]eheheh gentiana edhe ti kogja pun me qite, unee po ja la kilen turstit l'et ngan pak edhe aiii ahahahah

Naki
02-10-04, 10:15
Dita girl mos u mshef se te gjeta kila te ti u be su be syte i mshela ika haaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:

Artan_9
02-10-04, 11:43
Dita girl mos u mshef se te gjeta kila te ti u be su be syte i mshela ika haaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:lype Naki lype se ke me gjet hahahaha :P

nitushe
03-10-04, 11:00
kilennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kush te vjen pas meje :D

livoreka bicio
03-10-04, 11:24
THUANI CKA TE DONI SE KILEN, DOT JA LE SOT GENTES PASI QE JENA BO TE FAMSHEM NE DISA TEMA, HA-HA-HA-.. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
03-10-04, 11:32
THUANI CKA TE DONI SE KILEN, DOT JA LE SOT GENTES PASI QE JENA BO TE FAMSHEM NE DISA TEMA, HA-HA-HA-.. :lol: :lol: :lol:

Un pra Shejtonkes, se si shum po pisket, thash te lodhet pak edhe ajo, ndoshta nuk pisket pastaj.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Barbaroza
03-10-04, 17:34
Genta,merre me vete kilen se Shejtonka nuk qenka hahahahahaaa

Gentiana
03-10-04, 17:37
Genta,merre me vete kilen se Shejtonka nuk qenka hahahahahaaa

Barbaroza, pra mbase je vetem ti ketu, kileeeeeeeeeeee :wink:

Barbaroza
03-10-04, 17:50
O Genta ku ma gjete hallin tani qe nuk i kam mbathur patikat :(
Sidoqofte,po vrapoj edhe keshtu:kileeeeeeeeeeeeeeeeeee kend e preka tash :P

Murgesha
03-10-04, 18:34
Mua pėr sherr.
Kujt tja jap moj unė tani. Uf, qė spo mė qillon ngat askush.
Sa ti mbathi qizmet se do ta shes patjetėr. :evil:

Barbaroza
03-10-04, 18:37
Derisa ti mbathesh cizmet ti,une po ta le ty perseri :lol:

Murgesha
03-10-04, 18:39
Derisa ti mbathesh cizmet ti,une po ta le ty perseri :lol:

Plaē ho, a veē pse po mė sheh se jam zbathur a????

Barbaroza
03-10-04, 18:42
Po bash qe je zbathur po vrapon shpejt,qy :wink:

Kileeeeeeeeeeeeeeee Gentaaaaaaa

Gentiana
03-10-04, 18:51
Mbase qenka Honesty ketu! Honesty kileeeeeeeeeee

Honesty^uk.
03-10-04, 18:57
Mbase qenka Honesty ketu! Honesty kileeeeeeeeeee


ku me gjete mua qe smund te vrapoj sot moj Genta

hey kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Barbarozaaaa

Barbaroza
03-10-04, 19:00
O Honesty merre serish se kam loze futboll tere diten e spo mundem gjate te vrapoj :roll:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Honesty^uk.
03-10-04, 19:01
O Honesty merre serish se kam loze futboll tere diten e spo mundem gjate te vrapoj :roll:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mos zemer
perseri ty po ta le dhe shiko dorezoje dikund tjeter
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Barbaroza

Barbaroza
03-10-04, 19:03
Kileeeeeeeeeee askujttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttt

Luana
04-10-04, 14:09
Barbaroz po qenke koke fort a veq ti po don me e mbajt kilen a http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/007.gif , une po e marr dhe po ja lo http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/100.gif po ja lo pra ai /ajo qe hyn pas meje http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/102.gif

Artan_9
04-10-04, 18:24
kilen ja lo askujt po e mbaj un deri neser :cry: :cry: :cry:

livoreka bicio
04-10-04, 20:22
kilen ja lo askujt po e mbaj un deri neser :cry: :cry: :cry:E MBAJSH ME SHENDET PRA ARTAN_9 PASI QE EDHE RRE PASKE HANGUR :roll: :roll: :roll:

Luana
04-10-04, 20:30
kilen ja lo askujt po e mbaj un deri neser :cry: :cry: :cry:E MBAJSH ME SHENDET PRA ARTAN_9 PASI QE EDHE RRE PASKE HANGUR :roll: :roll: :roll:


http://www.cosgan.de/images/midi/frech/036.gifhihihihihihihi e kam rreh une keshtu Artanin http://www.cosgan.de/images/midi/frech/045.gif

ja morra kilen Artanit e po ta lo ty livoreka bicio http://www.cosgan.de/images/midi/frech/047.gif

mickoja
04-10-04, 21:12
Kilen e ka vushtrriaaaaa tash..............

Krokodilli
05-10-04, 09:57
kilen ja lo askujt po e mbaj un deri neser :cry: :cry: :cry:E MBAJSH ME SHENDET PRA ARTAN_9 PASI QE EDHE RRE PASKE HANGUR :roll: :roll: :roll:


http://www.cosgan.de/images/midi/frech/036.gifhihihihihihihi e kam rreh une keshtu Artanin http://www.cosgan.de/images/midi/frech/045.gif

ja morra kilen Artanit e po ta lo ty livoreka bicio http://www.cosgan.de/images/midi/frech/047.gif


[b]luana a po rreshe ti ktu a,, ke harru se Luani smun me rre krokodillin :wink: une iku hi ne uj,,,,,,,,,

kilen e paska vushtrria,,, ikniiiiiiii

Diana007
05-10-04, 10:07
pershendeje
a me pranoni edhe mu ne loj :?: , maje jam antere e re e forumit po ju ves
:oops: u qsh po me vjen marre

ShEjToNkA
05-10-04, 10:53
pershendeje
a me pranoni edhe mu ne loj :?: , maje jam antere e re e forumit po ju ves
:oops: u qsh po me vjen marre


Dana007 , po mojjjjjjjj si nuk tėpranoim nė lojė qyyyyy. Hiq mos tė vjenė marre qiki qe tala kilen edhe ndjeke dikend derisa ta nojshė edhe lejaaaa taniti kilennnnnnnnnnnnnnnnnnn :lol:


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee Diana007

Diana007
05-10-04, 11:25
po po ja le kush te vjen pas meje

Kileeeeeeeee

Diana007
05-10-04, 11:29
po po ja len kush vjen pas meje

Kileeeeeeeeee :lol:

mr_beni
05-10-04, 11:44
Pra une po ja lo kilen gentes

ganta kilen e ke ti

Gentiana
05-10-04, 11:54
Barbarozaaaaaaaaaa a je ksajde a mu duk??? Kileeeeeeeee

lazdrani
05-10-04, 14:12
Sot do tja le kilen Honesty :wink:

Diana007
06-10-04, 08:22
kilen po ja le , po ja le, po ja le luanes

ARMANI
06-10-04, 09:20
ksaj radhe po ja la kilen lazdranit po edhe ty genta :wink: :wink:

Luana
06-10-04, 12:35
kilen po ja le , po ja le, po ja le luanes

Mua aaaaaa http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif
une po ja lo hmmm http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/089.gif Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dil ketuuuuuuuuuuu e mos u mshef http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/143.gif kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diana http://www.matmice.com/home/melbabliss_dollz/sally.gif

Artan_9
06-10-04, 12:37
kile po ja lo shejtankes sot :wink:

ShEjToNkA
06-10-04, 14:48
kile po ja lo shejtankes sot :wink:Artan_9 ,po aaaaa , a se gjete dot askend veq mua mė ma lonė kilen aaaaaaaaaaaaaaa :twisted:
Hajt pra serish ty po ta la kile se ti koke mė sė afėrmiiiiiiii

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Artan_9

Gentiana
06-10-04, 21:29
Shejtonka hajde pra edhe nje her kilen nga un!!! :wink:

livoreka bicio
06-10-04, 21:32
O TURIST KU JE SE PO DUA ME TA LAN KILEN, DHE KSHIR TY LEJA KUJ TE DUASH.HA,HA,HA,HA, :P

ShEjToNkA
06-10-04, 21:43
Shejtonka hajde pra edhe nje her kilen nga un!!! :wink:Gentaaaaaaaaa :twisted: Unė dy kile s'mundem me i mbajtė qyyyyyyyy
A se gjete ndokund tjer aa veq muaaaaa??????????? A po e shefė ky Artani , vetėm ma la kile edhe qe sa orė i kam thonė me marė kilen edhe s'paska ardhė me marrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Tash unė u bana me dy kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :roll:

Hajt se kėti Livoreka Bicio ,po ia la kileeeeeeeeeeeee se po me duket se koka mė sė afėrmi

Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ARMANI
06-10-04, 22:07
shejtonka ksaj radhe kilen e ki nga un 8)

ShEjToNkA
06-10-04, 22:13
shejtonka ksaj radhe kilen e ki nga un 8)Armaniiiiiiii :twisted: ma be djalė se s'po tė njofė pse ma le kilen qyy ,s'mė ftove per kafe bile po kile me lujtė

Hajtė Armani pra pasi qenke kėndje pari kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

turisti
07-10-04, 07:59
Falmderit Bicio.Kileeeeeeeeeee,kileeeee,kileeee :P GENTIANAAAAAAAAAAAAAAAA,hahahahahahahahahahaha. :P :wink:

Diana007
07-10-04, 09:19
jo moj luana nuk po fshihem po e theva komen tuj nga edhe sun po heci :?
kilen po ja ka lazdranit

Gentiana
07-10-04, 10:24
Falmderit Bicio.Kileeeeeeeeeee,kileeeee,kileeee :P GENTIANAAAAAAAAAAAAAAAA,hahahahahahahahahahaha. :P :wink:

Turisti a fole najsend a mu duk, se nuk munda tet marr vesh, nga e gjith kjo e qeshur!!!??? :P :wink:

turisti
07-10-04, 11:41
Falmderit Bicio.Kileeeeeeeeeee,kileeeee,kileeee :P GENTIANAAAAAAAAAAAAAAAA,hahahahahahahahahahaha. :P :wink:

Turisti a fole najsend a mu duk, se nuk munda tet marr vesh, nga e gjith kjo e qeshur!!!??? :P :wink:
Po,fola: kilen e ke :arrow: ti: GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTI ANA.
A me kuptove tash?,hahahahahahahahahahaha :wink:

Luana
07-10-04, 11:44
jo moj luana nuk po fshihem po e theva komen tuj nga edhe sun po heci :?
kilen po ja ka lazdranit

he moj Diana Bond Lazdranin veshtir e ke me e nxan ketu ne Forum se Murgesha e ka fut ne kater mure :arrow: gjunahit :cry:

Diana007
07-10-04, 12:27
hahahahhhahhah po me vika keq prej Lazdranit :( qe kok ane at gjendje po kish ik po me duhet edhe un ja lash kilen :P

Gentiana
07-10-04, 13:43
Po,fola: kilen e ke :arrow: ti: GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTI ANA.
A me kuptove tash?,hahahahahahahahahahaha :wink:

:evil: :evil: :evil: :evil: Po po, tani te kuptova, ama pse bre bash mua?? veq nejse. ARMANI kileeeeeeeeeeee

nitushe
07-10-04, 17:34
merne kilennnnnnnnnnnnn kush te doni :P

mr_beni
07-10-04, 18:23
po e shof qenke lodhur nitushe, une pra po ja la kilen lazdranit

livoreka bicio
07-10-04, 19:26
Shejtonka hajde pra edhe nje her kilen nga un!!! :wink:Gentaaaaaaaaa :twisted: Unė dy kile s'mundem me i mbajtė qyyyyyyyy
A se gjete ndokund tjer aa veq muaaaaa??????????? A po e shefė ky Artani , vetėm ma la kile edhe qe sa orė i kam thonė me marė kilen edhe s'paska ardhė me marrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Tash unė u bana me dy kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :roll:

Hajt se kėti Livoreka Bicio ,po ia la kileeeeeeeeeeeee se po me duket se koka mė sė afėrmi

Livorekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeSHEJTAN KA VALLA PO E MARR KILEN, POR PAK ME VONES, SEPSE NUK ISHA PRESENT,POR PRAP PO TA Lč TI VALLA, SE NUK PO DI KUJT ME JA LAN, DHE NUK PO MUJ ME NGA SE SOT NUK JAM BASH NE FPRM, KESHTU QE MA BEN KET NDER DHE MERRE...KILEEEEEEEE SHOJTANKAAAAAA. :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 21:39
Livorekaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: Allahile a patė qejf ti serishė me ma lonė mua kileeeeeeeeee
Jo volla se pave atė filėm ,urdhėro mere dhe lerja kujt tė duash n'daq mundesh me ngajt 'ndaq jo qyyyyyyyyy sa po merzitna unė forttttt

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Livorekkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

livoreka bicio
07-10-04, 21:46
ha,ha,ha, ok SHOJTANKA ATEHER PO JA LO GENTES DHE AJO ESHT ZEMER MIRE, DHE NUK ME LEN ME NGAJT MUA SHUM,GENTA LILEEEEEEE :P :P :P

Gentiana
07-10-04, 22:00
Ok Livoreka, mbase te mundoj mjaft Shejtonka, un po ja le kilen Murgeshes.

Murgesha kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dhe nje mpuuuuuuuuuuuq :wink:

Murgesha
07-10-04, 22:06
Ok Livoreka, mbase te mundoj mjaft Shejtonka, un po ja le kilen Murgeshes.

Murgesha kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dhe nje mpuuuuuuuuuuuq :wink:

Pėr kile falemderit e mpuqiiiiiiiiiiiiiiiiiiin mbaje pėr vete.
Ups. Deshta me thėnė tė kundėrtėn. :oops: :oops:

Gentiana
07-10-04, 22:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ok Murgesha, vera i ka fajet! :wink:

mickoja
07-10-04, 23:21
Inxhes Murgesh po ja la gileeeeeeeee

nitushe
08-10-04, 10:52
Kilennnnnn Vushtrria :P

Diana007
08-10-04, 11:02
Kilie Gentiana

turisti
08-10-04, 11:14
Po,fola: kilen e ke :arrow: ti: GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTIANA,GENTI ANA.
A me kuptove tash?,hahahahahahahahahahaha :wink:

:evil: :evil: :evil: :evil: Po po, tani te kuptova, ama pse bre bash mua?? veq nejse. ARMANI kileeeeeeeeeeee

" Ama pse bre bash mua ?? " - Pse,a nuk ban? :( :?

Artan_9
08-10-04, 12:27
kile genta pasi qe po te dhemb koka dhe ngaj pak se te kalon :P

nitushe
09-10-04, 10:22
kilennn Murgesha :P

lazdrani
09-10-04, 11:53
Sot kilen po ja leje Turistit :P

Artan_9
09-10-04, 17:16
kileeeeeeeeeee aferditaaaaaaaaaaa po ta le ti valla se sun po ngajshe hiq dhe te nzuna hahahhahahahah :P

turisti
09-10-04, 18:29
[quote="lazdrani"]Sot kilen po ja leje Turistit :P[/quote

Falnderit Lazran. Une ja dorzoj Mickojes.Mickoj; KILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. :P :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
09-10-04, 22:18
Loloku , a po mė dukėt a koke kėndje parii :?:


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Lolokuuuuuuuuuuuuuuuu

Vera
09-10-04, 22:23
a edhe kilesh ja keni nis me lu a :?: :?: ncncncn shum mir valla

Loloku
09-10-04, 22:27
Loloku , a po mė dukėt a koke kėndje parii :?:


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Lolokuuuuuuuuuuuuuuuu

Mos ShEjToNkA, ku me gjete, du me rujt te dera kush te vejn pas meje me ja lane se valla nuk po muj me ngajt sa u ktheva nga katuni e po me dhemb njera kenb...

vushtrria
11-10-04, 13:00
kilen sot po e marr une vetem per me ja len gentianesssssssssssss :lol: :lol:

Gentiana
11-10-04, 13:44
kilen sot po e marr une vetem per me ja len gentianesssssssssssss :lol: :lol:
:roll: :roll: :twisted: :twisted: Un ateher Shejtonkes!! :) Shejtonkaaaaa kileeeeeeeeee

ShEjToNkA
11-10-04, 14:04
kilen sot po e marr une vetem per me ja len gentianesssssssssssss :lol: :lol:
:roll: :roll: :twisted: :twisted: Un ateher Shejtonkes!! :) Shejtonkaaaaa kileeeeeeeeeeOkkkkkkk!! :twisted: :twisted: Unė atėherė po e pėrcielltek ARMANIiii


ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Artan_9
11-10-04, 17:15
kilen po ja lo Aferdites kiiiiiiiillllllllleeeeeeeeeeee aferdita :wink:

mr_beni
11-10-04, 19:58
Nese kalon ksajde Shejtonka, ajo e ka kilen

Maca
11-10-04, 20:23
Ai/ajo qe e ka Kilen prej meje qe vjen pas meje ketu Zguxon mua 24 or me ma dhan kilen te prap...E gezofshi kilen...

ShEjToNkA
11-10-04, 21:29
Nese kalon ksajde Shejtonka, ajo e ka kilenOkkkkkkkkkkk!!! :twisted: A s'pate kujtė veq mua kilen me ma lonė aaaaaaaaaaa???????

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ,kujt dreqi me ialonė ejjjjjjjjj???? Hajtė kend ta rrok le tė merrė kilennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ARMANI
11-10-04, 21:39
shejtonka kileeeeeeeeeeeeeeeee e ki e bajsh me shnet

ShEjToNkA
11-10-04, 21:41
shejtonka kileeeeeeeeeeeeeeeee e ki e bajsh me shnet


Tybe ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiii :twisted: se pave atė filėm se ka sa ditė rendė qė po ma lėn kileeeeeeeeee , e unė po ta kthejė ama s'po ndinė kėshtu qė pasi qenke kėndj pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii urdhėro n'daq bėjė me shendet n'daq qjooooooooooooooooo :twisted:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e ARMANiiiiiiiiiiiiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 21:54
shejtonka kileeeeeeeeeeeeeeeee e ki e bajsh me shnet


Tybe ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiii :twisted: se pave atė filėm se ka sa ditė rendė qė po ma lėn kileeeeeeeeee , e unė po ta kthejė ama s'po ndinė kėshtu qė pasi qenke kėndj pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii urdhėro n'daq bėjė me shendet n'daq qjooooooooooooooooo :twisted:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e ARMANiiiiiiiiiiiiiiiiiihe bre shejtonka ti kilen mua nuk mundesh me ma lon pra prit kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
11-10-04, 21:55
Armaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :twisted:
Po tė shofe qė qenke merakli me luajtur kileeeeeeeeeeeeeeeeeee,ok lujna :lol:
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Armaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 21:58
kile shejtonka te preka ne flok hahahahhaha

ShEjToNkA
11-10-04, 22:00
Okkkkk :twisted:
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 22:05
kilen shejtonka edhe ika sun um zen moo hahhahahahah

ShEjToNkA
11-10-04, 22:06
kilen shejtonka edhe ika sun um zen moo hahhahahahah


Tybe nuk ikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pa e marė kilennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

KILeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 22:11
kileeeeeee shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe qetu jam nuk iki :wink:

ShEjToNkA
11-10-04, 22:11
kileeeeeee shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe qetu jam nuk iki :wink:


OKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 22:14
shejtonka po e shpejt te koke moj po une te nzooooo prite pra kileeeee :wink:

ShEjToNkA
11-10-04, 22:15
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Sėrishė ty se ti qenke mė sė afėrmi edhe po ngajshe ngadale

ARMANI
11-10-04, 22:22
Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Sėrishė ty se ti qenke mė sė afėrmi edhe po ngajshe ngadale hahahah une kadle po ngaj qysh i kam patikat me federa ni hap i jemi 10 te tut pra kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
11-10-04, 22:25
Hahahahhahaaahhaahahahaa!

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii

ARMANI
11-10-04, 22:31
kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe ikaaaaaaaaaaa se mu lodh dora tu ta lan kileeeeeeee

ShEjToNkA
11-10-04, 22:36
kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe ikaaaaaaaaaaa se mu lodh dora tu ta lan kileeeeeeee


A thua kujtė ia la nė fundė kile ky more ????????????
Volla mua s'mė roki kjo kilja e fundit se ika shpejttttttttttttttttttttttttttttt

ARMANI
11-10-04, 22:38
ty ta lash kilen e ma von te rrok kile

ShEjToNkA
11-10-04, 22:40
ty ta lash kilen e ma von te rrok kile


Kushhhhhhhhhh na qenka more ajo TY ,kur se paskimi pa ,a nė lojė qenka edhe ajo aaaaa,se pasna pa si ia kisha lon ma herėt kilennnnnnnnn :lol:

Naki
11-10-04, 22:47
Po shkone maca afer dere ruaju se po te grithe,ruaju se po te grithe u ba su ba kilen e ki ti Blusky :wink: :wink: :wink:

vushtrria
12-10-04, 08:36
sot kilen e merr qe tani ne mengjes shejtonka ahahhahhahahahah le te ngan pak ne ket mengjess :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
12-10-04, 11:32
sot kilen e merr qe tani ne mengjes shejtonka ahahhahhahahahah le te ngan pak ne ket mengjess :lol: :lol: :lol: [

Po aaaaaaaaaaaa :evil: Ok!
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee[/b]

Artan_9
12-10-04, 12:04
kilen po ja le sot livorekes,dhe ai net ja len gentes kur te shihen prap ne privat, :P :P

lazdrani
12-10-04, 12:09
Sot kilen po ja leje Armanit :wink: E kapa e kapa :P

ARMANI
12-10-04, 14:13
Sot kilen po ja leje Armanit :wink: E kapa e kapa :P lazdran ti mua sun ma len kilen po une po ta la kileeeeeeeeeee lazdrannnnn

ARMANI
12-10-04, 14:14
sot kilen e merr qe tani ne mengjes shejtonka ahahhahhahahahah le te ngan pak ne ket mengjess :lol: :lol: :lol: [

Po aaaaaaaaaaaa :evil: Ok!
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee[/b]shejtonkaa kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
12-10-04, 15:23
ARMANI , a tė kan lonė mendet a je tranu , a sėrish don me fillu me lujtė aa??????????????? :twisted:


KILlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeee eeeeeeeeeeee ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DEA
12-10-04, 16:04
Shkoni fleni tash se ju nxuni nata tuj lujt ngile

ARMANI
12-10-04, 18:06
ARMANI , a tė kan lonė mendet a je tranu , a sėrish don me fillu me lujtė aa??????????????? :twisted:


KILlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeee eeeeeeeeeeee ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kile shetonkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
12-10-04, 20:52
ARMANIIIIIIIIII :evil:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ARMANI
12-10-04, 21:43
ARMANIIIIIIIIII :evil:

Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIkilee shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
12-10-04, 21:45
ARMANI ?????


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ARMANI
12-10-04, 21:53
ARMANI ?????


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


hahahah kile shejtonka

ShEjToNkA
12-10-04, 21:54
ARMANIIIIIIIIIIII ,shiko djalo ngajė andej ndoshta e zenė Gentėn e ia lenė kileeeeeeeeeeeeeee qyyyyyyyyyyyyy :evil:


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

ARMANI
12-10-04, 21:58
ARMANIIIIIIIIIIII ,shiko djalo ngajė andej ndoshta e zenė Gentėn e ia lenė kileeeeeeeeeeeeeee qyyyyyyyyyyyyy :evil:


Kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hmmm genten nuk e di se ku esht ka ik diku genta u mshef po ta le ty edhe ksaj here kileeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
12-10-04, 22:01
ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIII ,le tė mbetėt hera e fundit qė ma lėnė kėtė kileeeeeeeeeeeeeeeeeee :evil:

KIleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ARMANI
12-10-04, 22:08
ok ty spo ta lo mo nese vjen genta ksaj pari asaj ja lo :wink:

Gentiana
13-10-04, 00:59
Tybe po e marr ket kile pak, se tek jeni lodh, non-stop veq ju dy tu ngajt.
Murgeshaaaaaaa me duket ke pushu boll, hajt loqkum merre pak ket kileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :wink:

vushtrria
13-10-04, 08:35
dianna... merre kileeeeeenn se ika ja pafshe hajrin ahahahhhaahhh