PDA

View Full Version : a ka dashuri ne internet?


K-man
18-09-04, 01:44
tash jam duke biseduar me nje vajze ne MSN Messenger, edhe biseda e saj me pelqen shume, edhe asaj i pelqej une ne bisede... ajo jeton ne Prishtine e une ne SHBA, e ndoshta diqka mund te luaj.

qka mendoni ju, a me e vazhdu ket menyre te "dashurise, a me mire eshte me shku une atje e me e taku at vajze ne person?

imodium
18-09-04, 09:16
qyre ti american ndigjo bacen imodium e le ket pun ti.
po shko ne kosov e gjeje njo vetem shkruje mas shpine se je amerikan e po ly femer e tanat vin mas teje hiqu ti telav elektronike.

vetem mush gjepin pak para e pravitu kishe ki e reje.
se ato ne kosov ishin budalica vetem mas te hollave po ngajshin.

ndigjo ti bacin

aferdita
18-09-04, 13:43
te pershendes K-man

sa i perket temes,dashuri nuk mundet me pas,kurse simpati mundet me pas.
me sa di un interneti eshte per me u argetu e jo per me u martu :lol: :wink:

kalofshi mire

DannyAus
18-09-04, 13:51
:lol: te pershendes K-MAN,, sa i perket dashuris sate permes internetit,, nuk e kisha besu,, mund me ja ba si une (lol) me fol me at femer mi ndreq punt permes interneti e kur te shkon ne kosove mu taku me te e atehere ka mundesi me fillu dashuria,, por tash per tash ke taku nje vajz permes internetit edhe ju shkon muhabeti (llafi) hehe tung

Kaltrina
18-09-04, 13:59
tash jam duke biseduar me nje vajze ne MSN Messenger, edhe biseda e saj me pelqen shume, edhe asaj i pelqej une ne bisede... ajo jeton ne Prishtine e une ne SHBA, e ndoshta diqka mund te luaj.

qka mendoni ju, a me e vazhdu ket menyre te "dashurise, a me mire eshte me shku une atje e me e taku at vajze ne person?


Valla K-man veq muj me te thane se une i besoj dashurise permes internetit edhe mos ta nin veq vazhdo :wink:

Barbaroza
18-09-04, 15:13
tash jam duke biseduar me nje vajze ne MSN Messenger, edhe biseda e saj me pelqen shume, edhe asaj i pelqej une ne bisede... ajo jeton ne Prishtine e une ne SHBA, e ndoshta diqka mund te luaj.

qka mendoni ju, a me e vazhdu ket menyre te "dashurise, a me mire eshte me shku une atje e me e taku at vajze ne person?


Valla K-man veq muj me te thane se une i besoj dashurise permes internetit edhe mos ta nin veq vazhdo :wink:

Gjithcka mund te ndodhe.Vazhdo K_man!

turisti
19-09-04, 20:52
tash jam duke biseduar me nje vajze ne MSN Messenger, edhe biseda e saj me pelqen shume, edhe asaj i pelqej une ne bisede... ajo jeton ne Prishtine e une ne SHBA, e ndoshta diqka mund te luaj.

qka mendoni ju, a me e vazhdu ket menyre te "dashurise, a me mire eshte me shku une atje e me e taku at vajze ne person?

I nderuari K-man,une besoj se mundet me dal diq e mire nga kjo pune.Nepermjet MSN-it mundesh m'i analizue pergjegjet dhe me krijue nje pasqyre vizuele ,por mendimi im eshte: nese ke mundesi,shko ne Kosove,ku ne vendin e ngjarjes mundesh me e vlersue situaten nga dora e pare.
Te pershendes dhe te deshiroj sukses. :wink:

K-man
20-09-04, 00:37
faleminderit per keshillat e juaja. ne kosove planifikoj ne shku veren e ardhshme (2005), edhe besoj qe e shoh atje. :)

turisti
20-09-04, 11:10
Te deshiroj sukses 100%. Te pershendes.

nitushe
20-09-04, 19:28
K-man po more mundet me ndodh edhe neser masneser me u martu ti me to gjithqka osht e mundur vetem te uroj sukses ty edhe asaj tipkes :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
20-09-04, 23:17
Gjithcka ėshtė e mundur , ėshtė njė thėnje:Kurr mos thuaj kurr. Ndajė edhe gjithcka mundet me u realizu.
Kėshtu qė K-man ,vetėm tė dėshiroj sukses nė kėtė drejtim, ashtu sic ėshtė mė sė miri t'u realozoftė dėshira.

K-man
21-09-04, 02:21
faleminderit te gjitheve

Besi04
22-09-04, 02:01
Dashurija ne largesi egsiston por eshte e rrejshme .te dy personat ne menyre te pavetdijshme e rrejne njeri tjetrin se e dojne shume kete ata njihere nuk e kuptojne kete mirpo mbas nje kohe del ne shesh se ajo dashuri ka qene vetem ne enderr dhe jo reale dhe e sinqerte dashurija ne largesi nuk qendron shum. kjo i perket ma teper asaj qe ne gjermanishte thuhet ,, Flirt,, biseda dashurije vetem sa per tu argetuar.

K-man
22-09-04, 03:35
Besi04 une nuk jam ne "Flirt" bisede, qe eshte vetem sa me u argetu. une me at vajzen kemi shkemby foto, e di ku jeton, edhe ajo e din se ku kom jetu, etj etj...

Besi04
22-09-04, 05:10
Me falni K-man nuk e kam pas fjalen per ty.

por une keshtu mendoj dhe eshte e vertete. keto dashuri rralle here kurorzohen me suksese per shkak te largesise ndermjet paleve mirpo ka edhe perjashtime.

ju te dy ishalla keni fat mirpo mud te ndodh qe kjo do te jete vetem nje enderr e kendshme .

LennY
23-09-04, 15:28
tash jam duke biseduar me nje vajze ne MSN Messenger, edhe biseda e saj me pelqen shume, edhe asaj i pelqej une ne bisede... ajo jeton ne Prishtine e une ne SHBA, e ndoshta diqka mund te luaj.

qka mendoni ju, a me e vazhdu ket menyre te "dashurise, a me mire eshte me shku une atje e me e taku at vajze ne person?

Ti vazhdo te kesh kontakt me te ... veq mos i beso shum kesaj pune neper mes MSN ... se jete me gishta ne goj :lol: :lol: ...une po flas nga pervoja :lol: :lol: :wink:

Ylberi_be
23-09-04, 15:59
shiko shoku mos i beso askujt as asaj vajze as vetit gjthqka esht e mundshme Un i besoj dashuris ne internet edhe pse vajzat ne gyrbet nuk i besoj 99% ato ne kosov i besojn 99% suksese veq mos na harro me na thirr ne darsem se kem me te bru shum dhurata qe po e ban ket darsem veq per me vertetu se ka dashuri ne internet edhe rale bile

lazdranja
23-09-04, 17:57
pershendetje te ngrohta nga un lazdranja nuk e di un per vete mendoj qe ka dashuri ne internet sepse ka dy shok te mij qe jan dashuruare me vajza kuptohet edhe ato qe jan pare vetem me kamra kan lene takime dhe pastaj sot ata jan te dashuruare pra jam ne perfundim dhe mendoj qe me te vertet ka dashruei ne interrnet te pershendes shum tung

lazdranja
23-09-04, 17:59
m'falni kam bere nje gabim du a te them qe sot ata jan te martuare pikerisht me ato vajza qe me pare ishin dashuruare pershendetje tung

K-man
23-09-04, 23:08
feleminderit per informaten e mire lazdrane

Barbaroza
21-10-04, 15:06
Po ju tregopj nje ngjarje te vertete qe ka ndodhur tek ne.
Nje vajze pas nje njohjeje permes internetit me nje djale(vajza ne Kosove,e djali diku ne perendim),kish vendosur te shkonte ta takone kete djalin ne vendin ku ka qene ai.Djali,i painterresuar ta takoje tani,keshillon nje shokun e tij te dal ta takoje vajzen sepse ai nuk deshiron,dhe ta mbaje nje kohe ne banesen e tij e pas nje kohe ta deboje nga ka ardhur ajo.Shoku i tij del ta takoje vajzen,e dergon ne banese dhe e mban aty.Ne nderkohe,ky djali dashurohet ne vajzen dhe shpallin martesen.
Tani,shoku i tij qe ne fillim nuk e ka dashur vajzen,ne diten e marteses se tyre del dhe e plagos shokun nga zilia!!!

Te tilla raste ngjane veq tek ne shqiptaret!!!!!!!!!!

Gjumashja
22-10-04, 15:36
Po mendoj qe ekziston pse jo bash mire valla m e pas asi raste qe dashurohen permes netit

qika_pr
22-10-04, 16:16
Shume e mundehsme me ndodh po hiq nuk i besoj

Kercovari
22-10-04, 16:20
Ka dashuri ne net,me mir me then dashuri virtuale,por kujdes djemve gjat takimit te pare sepse vajzat jen aq te zoja sa qe ne takimin e pare jan ne gjendje te kuptojne ndjenjat e mashkollit,dhe lexojne ne menyr fantastike se cka ai mendon.

Gentiani
24-10-04, 18:48
a ka dashuri ne internet?

Nuk jam i sigurtė, por http://www.gif-para.de/server_on_fire_md_wht.gif ėshtė flakė ka shkon :wink: :lol:

Honesty^uk.
24-10-04, 21:20
a ka dashuri ne internet?

Nuk jam i sigurtė, por http://www.gif-para.de/server_on_fire_md_wht.gif ėshtė flakė ka shkon :wink: :lol:

mire paske bere qe po e tymos forumin se kan pas filluar te na marrin mesysh :lol: :lol: apo ke dashur tu tregosh te tjereve qe te sillen mire :wink:

Gentiani
24-10-04, 21:25
Ha,hahahaaaaaa valla edhe ndonjė ditė, pėrskaj dashurisė ka me na u djegė edhe forumi si kanė filluar more Honesty :lol: :lol:

Barbaroza
24-10-04, 21:49
Ha,hahahaaaaaa valla edhe ndonjė ditė, pėrskaj dashurisė ka me na u djegė edhe forumi si kanė filluar more Honesty :lol: :lol:

Po pasha Zotin. :wink:

Jeton M
24-10-04, 23:27
Pa shoqeri dashuri nuk ka...
Ne ket forum ka mundesi me pas shoqeri !!!!!!
Kaloni mir :wink:

Barbaroza
25-10-04, 12:34
Me heret kur e frekuentoja chatin,(gje qe nuk e praktikoj tani kurre),pata hyre ne bisede me nje djale qe paraqitej nga nje vend i Europes.Ne mesin e shume genjeshtrave qe me vone i kuptova,genjeshtra e tij me e embel ishte se ka studiuar.Une,si nje vajze qe cdo gje e shoh me dyshim,i pata thene:-" nese vjen ne Kosove kisha patur deshire ta shihja diplomen sepse jam kureshtare ti shoh diplomat e shkollimit te shteteve europiane.Kurse ai,i zene ngusht,filloi te ēirret duke me akuzuar se une dyshoj se ai paska studiuar ,dhe 1001 fjale tjera!!
Menjehere e kuptova sa eshte ora dhe i thashe bye4ever :lol: :lol:

P.S.Keshtu do te veproj me te gjithe ata qe (s)kane studiuar ne perendim. :wink: :lol:

galle
25-10-04, 19:36
ne internet ka dashuri ma shum ka veq me goj se me zemer edhe shum pak raste ka qe jan te dahuruar ne internet qe jan seriozisht .Po tn veq me goj :lol: :(

Honesty^uk.
25-10-04, 21:28
Me heret kur e frekuentoja chatin,(gje qe nuk e praktikoj tani kurre),pata hyre ne bisede me nje djale qe paraqitej nga nje vend i Europes.Ne mesin e shume genjeshtrave qe me vone i kuptova,genjeshtra e tij me e embel ishte se ka studiuar.Une,si nje vajze qe cdo gje e shoh me dyshim,i pata thene:-" nese vjen ne Kosove kisha patur deshire ta shihja diplomen sepse jam kureshtare ti shoh diplomat e shkollimit te shteteve europiane.Kurse ai,i zene ngusht,filloi te ēirret duke me akuzuar se une dyshoj se ai paska studiuar ,dhe 1001 fjale tjera!!
Menjehere e kuptova sa eshte ora dhe i thashe bye4ever :lol: :lol:

P.S.Keshtu do te veproj me te gjithe ata qe (s)kane studiuar ne perendim. :wink: :lol:

QYQYQYQY me fitoren e LDK ,filluam edhe pune te re
kesaj i thone me ja pa hajrin politikes :wink:

Kaltrina
26-10-04, 08:45
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Kaltrina
26-10-04, 08:47
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Bile ata permes Dardanise :lol:

Murgesha
26-10-04, 09:16
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Bile ata permes Dardanise :lol:

Woooow Kaltrina, tė uroj pėr gjetje dashurie, nė kėt forum.
O e kam ditur se pa u dashuru dikush seriozishtė nga ky forum ska me mbetė.
Ps. Sikur ta dija se cili ėshtė ai, do tju shpallja qiftin mė tė mirė nė Dardani.
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :lol:

Kaltrina
26-10-04, 09:21
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Bile ata permes Dardanise :lol:

Woooow Kaltrina, tė uroj pėr gjetje dashurie, nė kėt forum.
O e kam ditur se pa u dashuru dikush seriozishtė nga ky forum ska me mbetė.
Ps. Sikur ta dija se cili ėshtė ai, do tju shpallja qiftin mė tė mirė nė Dardani.
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :lol:

A te tregoj ne vesh :wink: veq ty ...

Murgesha
26-10-04, 09:27
O po bre, si tė duash. :wink:

Kaltrina
26-10-04, 09:31
O po bre, si tė duash. :wink:

Murgeshe hajt mos ta nin se te thirri ne darsem e e kupton :wink:

pershendetje

Murgesha
26-10-04, 09:33
O po bre, si tė duash. :wink:

Murgeshe hajt mos ta nin se te thirri ne darsem e e kupton :wink:

pershendetje

Ok edhe kjo ėshtė e mirė, ama mos e lėr pa ma ba me dije, se po ti e din edhe ti vet loqkum, kurreshtja pasha mamin, sidoqoftė, tė dėshiroj lumturi dhe harmoni, se pasha krytė e mamit mirė ėshtė me u martu me atė qė e don. :wink:

Kaltrina
26-10-04, 09:38
O po bre, si tė duash. :wink:

Murgeshe hajt mos ta nin se te thirri ne darsem e e kupton :wink:

pershendetje

Ok edhe kjo ėshtė e mirė, ama mos e lėr pa ma ba me dije, se po ti e din edhe ti vet loqkum, kurreshtja pasha mamin, sidoqoftė, tė dėshiroj lumturi dhe harmoni, se pasha krytė e mamit mirė ėshtė me u martu me atė qė e don. :wink:

jo bre zemer bile te lajmeroj ma heret, s'dihet naj dhurate a naj ahhahah hajgare mpuq

pershendetje

Diana007
26-10-04, 10:19
Valla un besoj se ka dashuri ne net , edhe e di nje rast kur edhe jan martuar nje qift :wink:

Kesna
26-10-04, 10:41
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Bile ata permes Dardanise :lol:


Eu Kaltrine ishalla po ja shoh edhe une hajrin dardanise :wink: hehehe.

Kaltrina
26-10-04, 12:05
Ka dashuri ne internet, flas prej pervojes, me ka ndodhe mu dashuru ne internet :roll:

pershendetje

Bile ata permes Dardanise :lol:


Eu Kaltrine ishalla po ja shoh edhe une hajrin dardanise :wink: hehehe.

hahahha ishalla, kom mu lut per ty :wink:

pershendetje

Ermira
27-10-04, 17:15
n shum e vertet po te them se ka dashuri ne mes netit edhe vazhdo se kjo edhe mu me ka ndodh edhe pom vjen shum qudi kur po shoh se si i paska ndodh edhe ksej Kaltrines haha tek politika Gentiani me pat than se e kam kusherire po vallah as qe e njoh po shum njejt pom doket ne shkrim si une a ban kaltrina emailin nqs.ka munsi...........


K-man ka edhe s'ka munsi un besoj se ka dashuri ne mes netit.me ka ndodh e njejta gje bash ne me nje djal shqiptar-amerik.
edhe shum ka mundesi se edhe ti me dashuru met vertet ndoshta ajoeshte e dashuruar se dij gjithqka ndodh..hej nigo daden te trregon qka kam ba une???

kam hap nje email tejter e kam regjistru emailin e ati dhe kam fol me to e kam vet shum pyeteje tash pyete edhe ti ndoshta ashtu dot jete mese miri!!!Tung tung
nga ERmira

K-man
27-10-04, 18:32
faleminderit per kshilla Ermira. une po flas me te, po me tregon shume gjera, qe ajo po thot nuk i tregoj shoqnis teme. besoj qe puna mire po na shkon. niher e pata thirr me telefon, edhe u befasu ajo, po e morri si pike t'mire :lol: . tash veren e ardhshme kom bo plan me shku ne PR per pushime, me u taku me te, edhe me kqyr se kush shkon prej atyhit.

Barbaroza
27-10-04, 19:44
Me heret kur e frekuentoja chatin,(gje qe nuk e praktikoj tani kurre),pata hyre ne bisede me nje djale qe paraqitej nga nje vend i Europes.Ne mesin e shume genjeshtrave qe me vone i kuptova,genjeshtra e tij me e embel ishte se ka studiuar.Une,si nje vajze qe cdo gje e shoh me dyshim,i pata thene:-" nese vjen ne Kosove kisha patur deshire ta shihja diplomen sepse jam kureshtare ti shoh diplomat e shkollimit te shteteve europiane.Kurse ai,i zene ngusht,filloi te ēirret duke me akuzuar se une dyshoj se ai paska studiuar ,dhe 1001 fjale tjera!!
Menjehere e kuptova sa eshte ora dhe i thashe bye4ever :lol: :lol:

P.S.Keshtu do te veproj me te gjithe ata qe (s)kane studiuar ne perendim. :wink: :lol:

QYQYQYQY me fitoren e LDK ,filluam edhe pune te re
kesaj i thone me ja pa hajrin politikes :wink:

Ende nuk e kuptova per cfare pune na qenka fjala :?: :idea: :?

Gentiani
27-10-04, 19:49
Me heret kur e frekuentoja chatin,(gje qe nuk e praktikoj tani kurre),pata hyre ne bisede me nje djale qe paraqitej nga nje vend i Europes.Ne mesin e shume genjeshtrave qe me vone i kuptova,genjeshtra e tij me e embel ishte se ka studiuar.Une,si nje vajze qe cdo gje e shoh me dyshim,i pata thene:-" nese vjen ne Kosove kisha patur deshire ta shihja diplomen sepse jam kureshtare ti shoh diplomat e shkollimit te shteteve europiane.Kurse ai,i zene ngusht,filloi te ēirret duke me akuzuar se une dyshoj se ai paska studiuar ,dhe 1001 fjale tjera!!
Menjehere e kuptova sa eshte ora dhe i thashe bye4ever :lol: :lol:

P.S.Keshtu do te veproj me te gjithe ata qe (s)kane studiuar ne perendim. :wink: :lol:

QYQYQYQY me fitoren e LDK ,filluam edhe pune te re
kesaj i thone me ja pa hajrin politikes :wink:

Ende nuk e kuptova per cfare pune na qenka fjala :?: :idea: :?

Ha,hahahaaaa partnerit nga koalicioni me i treguar se cilat janė kushtet pėr tė hyrė nė koalicion martesorė :lol: :lol: :lol:

E edhe duhet, se nė politikė pėr 3-4 vite po nxjerrin kushte, e lėre mė njerėzit qė duhet tė hyjnė nė koalicion tė pėrjetshėm dhe s`ka mė zgjedhje tė lira tjera :lol: :lol:

Barbaroza
27-10-04, 19:55
:? :? :?

Gentiani
27-10-04, 20:01
:? :? :?

Ah jo bre Barbaroza, se pėr politikė ishin kah diskutojmė :lol:

Barbaroza
27-10-04, 20:05
:? :? :?

Ah jo bre Barbaroza, se pėr politikė ishin kah diskutojmė :lol:
Aha,tash e kam te qarte,flm Genti. :)

Rudi_1
28-10-04, 01:58
Barbaroza pajtohem me ty ne lidhje me at djalin qe ke pas me DIPLOMEN.
Po ndoshta nuk jan te gjith njesoj.... Ku ta dish e ka pas ORIGJINAL diplomen... :lol:

Kaltrina
29-10-04, 12:44
OOOps pasna hy gabim, mendova se hyra ne temen: A ka dashuri ne internet", po pasna hy ne politike..

pershendetje

Gentiani
29-10-04, 16:47
OOOps pasna hy gabim, mendova se hyra ne temen: A ka dashuri ne internet", po pasna hy ne politike..

pershendetje

:roll:

Eja pra njėherė te Politika dhe e vazhdojmė tek tema: A ka dashuri nė Politikė?! :wink: :wink:

lazdranja
19-11-04, 19:13
Honesty^uk te pershendes pore mendoj qe ketu nuk eshte qeshtje e politikes sa i perket ka faqen e saj dhe ske nevoj ta spjegosht ketu pa kqekuptime te persndes sinqerisht nga un Lazdranja

Mafiozi
19-11-04, 22:46
Per me pas dashuri duhen shum gjera e shum koh,
duhet me pa at person shum her, me ndrru momente
te mir po edhe te keq, me kalu koh ma at person
ather mundet te filloj dashuria...

Por ketu ne forum ose ne chat mundemi me pas njoftime
prej ku rrjedh, takimi me at person per mu pa te gjall, sy me sy,
edhe ndoshta mundet te lind nje simpati dhe pastaj te filloj
dashuria.

Mundet me pas dashuri qe rrjedh prej interneti, por kjo
do te ndodh jash tij... vetem ne internet esht e pamundeshme.

:wink:

Tomori
21-11-04, 13:12
-Dot jem i shkurt, mendimi im esht qe KA dashuri ne Internet, bile perfundojn me martes!!! Kaq kisha tungji te gjidhve te dashuruarve ne Internet!!!

Mr_100%
21-11-04, 14:45
BARBAROZA syqeltesia juaj me befason,e kam fjalen per at djalin qe te ka then se kam studjuar ne perendim por diplomen ska dashur te ta tregoj
Po te tregoj tani se qka me ka ndodhur mua njeher;e pata njoftuar nje vajze tek ne ne kosove,dhe doja ta qoja menjeher ne shtepi,dhe per ta bindur mire fillova ti tregoj se sa te pasur jemi,i thash se kemi SHTEPI TE BUKUR,kemi ate kemi ketedhe ne funde i thashe se kemi edhe KERRE mirpo qfar kerri eshte nuk i thashe,dhe kur shkuam ne shtepi fillova te ja tregoj te gjitha dhe ajo me pyeti,ku eshte kerri?e un ju pergjigja,Qe ky eshte KERRI,E KUAJT JAN NE SHTALLE,tani paramendoje vet se qka ndodhur......
Per at ke drejt plotsisht qe pyet hollsisht per diplom,po ruaju KERRIT,

TERORIST
24-11-04, 16:32
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Barbaroza
24-11-04, 18:59
BARBAROZA syqeltesia juaj me befason,e kam fjalen per at djalin qe te ka then se kam studjuar ne perendim por diplomen ska dashur te ta tregoj
Po te tregoj tani se qka me ka ndodhur mua njeher;e pata njoftuar nje vajze tek ne ne kosove,dhe doja ta qoja menjeher ne shtepi,dhe per ta bindur mire fillova ti tregoj se sa te pasur jemi,i thash se kemi SHTEPI TE BUKUR,kemi ate kemi ketedhe ne funde i thashe se kemi edhe KERRE mirpo qfar kerri eshte nuk i thashe,dhe kur shkuam ne shtepi fillova te ja tregoj te gjitha dhe ajo me pyeti,ku eshte kerri?e un ju pergjigja,Qe ky eshte KERRI,E KUAJT JAN NE SHTALLE,tani paramendoje vet se qka ndodhur......
Per at ke drejt plotsisht qe pyet hollsisht per diplom,po ruaju KERRIT,

Mr_100%,te falendroj qe me quajte"syqele".Vertete jam tip qe hulumtoj shume rreth te te dhenave te ndonje individi.Bile(me heret natyrisht kur bisedoja me ndoke ne chat dhe biseda zgjaste 1-2 apo 3 muaj,me rastiste qe te kisha nje te aferm apo miq dhe mikesha ne vendet nga me prezentoheshin ata,me beso se asnjeri s'me ka dal me ate emer,mbiemer,vendlindje etj .etj.Per te arsye tani nuk i besoj me dashurise ne interent edhe pse hyja thjesht per te pare botekuptimet e njerezve shqiptare,me se shumeti ne perendim sepse ne Kosove i njoh me mire :wink:

turisti
24-11-04, 19:37
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Ka kalue koha kur ke mujt m'i mashtrue " selajken " me nje bonbon.

TURISTI.

Barbaroza
24-11-04, 19:51
Hahahahahahahaaha,O Turisti,hahahahahahahaahahahahahahahaa,u knaqa duke qesheeeeeeeeeeee

turisti
24-11-04, 19:55
Hahahahahahahaaha,O Turisti,hahahahahahahaahahahahahahahaa,u knaqa duke qesheeeeeeeeeeee

Edhe une,sepse nuk te ndihmon as: aeroplani,vila,vetrura luksoze,paraja.... sot,ilaqi i vetem eshte zemra e pastert dhe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

Barbaroza
24-11-04, 19:57
Hahahahahahahaaha,O Turisti,hahahahahahahaahahahahahahahaa,u knaqa duke qesheeeeeeeeeeee

Edhe une,sepse nuk te ndihmon as: aeroplani,vila,vetrura luksoze,paraja.... sot,ilaqi i vetem eshte zemra e pastert dhe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:
Ashtu eshte,por njerezit po me duket se akoma nuk po e dijne ku eshte ilaqi i vertete dhe po ia komplikojne vetes gjerat!

turisti
24-11-04, 20:01
Hahahahahahahaaha,O Turisti,hahahahahahahaahahahahahahahaa,u knaqa duke qesheeeeeeeeeeee

Edhe une,sepse nuk te ndihmon as: aeroplani,vila,vetrura luksoze,paraja.... sot,ilaqi i vetem eshte zemra e pastert dhe hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:
Ashtu eshte,por njerezit po me duket se akoma nuk po e dijne ku eshte ilaqi i vertete dhe po ia komplikojne vetes gjerat!

OOOO,mos aq ashper,sepse " mendet " gjithqysh kthehen, :arrow: pak para pensionit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 20:09
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Ka kalue koha kur ke mujt m'i mashtrue " selajken " me nje bonbon.

TURISTI.

Haahahhahahahhahahahaahahhahahhahhahahahaaaa
Ne ket koh edhe "selakja" po lyp mini fund per me shku ne ara :lol:

:wink:

Murgesha
24-11-04, 20:15
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Ka kalue koha kur ke mujt m'i mashtrue " selajken " me nje bonbon.

TURISTI.

Haahahhahahahhahahahaahahhahahhahhahahahaaaa
Ne ket koh edhe "selakja" po lyp mini fund per me shku ne ara :lol:

:wink:

Qy, qy asgjė more minifundi se sė fundit ai ėshtė veshje. Po nė kohė tė sodit mos ju lavdėro femrės se ajo i din tė gjitha. :wink:

turisti
24-11-04, 20:19
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Ka kalue koha kur ke mujt m'i mashtrue " selajken " me nje bonbon.

TURISTI.

Haahahhahahahhahahahaahahhahahhahhahahahaaaa
Ne ket koh edhe "selakja" po lyp mini fund per me shku ne ara :lol:

:wink:

More edhe kasetofonin,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
24-11-04, 20:24
More edhe" selaket'jane pjese e shoqerise njerezore,qy :wink:

turisti
24-11-04, 20:52
More edhe" selaket'jane pjese e shoqerise njerezore,qy :wink:

Nuk ka diskurim Barbaroza.Plotesisht pajtohem. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 21:07
DASHURIJA MES INTERNETIT . A E DINI SI ESHET

SI SELAKU ME SELAKJEN , KUR SELAKU JA BEN ME SY SELAJKES , EDHE DASHUROHEN . AHHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA

Ka kalue koha kur ke mujt m'i mashtrue " selajken " me nje bonbon.

TURISTI.

Haahahhahahahhahahahaahahhahahhahhahahahaaaa
Ne ket koh edhe "selakja" po lyp mini fund per me shku ne ara :lol:

:wink:

Qy, qy asgjė more minifundi se sė fundit ai ėshtė veshje. Po nė kohė tė sodit mos ju lavdėro femrės se ajo i din tė gjitha. :wink:

Ashtu esht Murgesha pa diskutim, vetem kem ne shaka ironike me Turistin :wink:

Nderime :wink:

turisti
24-11-04, 21:12
Perpara kan qene BOMBONAT te forta......hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, so te nevoitet hajmalia,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. :wink:

Mr_100%
25-11-04, 00:33
TURISTI,si duket te BARBAROZA nuk ben pune zemra e paster,
ajo pe dojke o vlla DIPLOMEN me pa sa nje QERSHAF KREVATI e tonaj pade bakallem

turisti
25-11-04, 00:44
TURISTI,si duket te BARBAROZA nuk ben pune zemra e paster,
ajo pe dojke o vlla DIPLOMEN me pa sa nje QERSHAF KREVATI e tonaj pade bakallem

Hahahahahahahahahaha," Mr_100 ", qysh munesh ti me dit me 29
postime,kur une me 3766 nuk muj?

Me nderime,TURISTI. :wink:

Mr_100%
25-11-04, 00:44
BARBAROZA,nje fjal popullore thote"kur t`han gjarpri tutesh edhe prej hardhuce" edhe TY pse ndonje apo me teper te kan genjyer,nuk dot thot se te gjithe te INTERNETIT jan te atille.
Tani vetem me msit se nryshe s`bon a?haa

Mr_100%
25-11-04, 00:48
Nese ke lexuar se qka ka shkru me heret len te kuptoj se qfar deshiron ajo,se JO JO TURISTI as UN nuk jam ne KOKE te saj mbrenda

turisti
25-11-04, 00:57
Nese ke lexuar se qka ka shkru me heret len te kuptoj se qfar deshiron ajo,se JO JO TURISTI as UN nuk jam ne KOKE te saj mbrenda


Mire,i nderuari - Mr_100% - ,te pershendes. :wink:

Mr_100%
25-11-04, 00:59
GJITHASHTU TURISTI

turisti
25-11-04, 01:11
GJITHASHTU TURISTI

Faleminderit,naten e mire. :wink:

Barbaroza
25-11-04, 16:21
TURISTI,si duket te BARBAROZA nuk ben pune zemra e paster,
ajo pe dojke o vlla DIPLOMEN me pa sa nje QERSHAF KREVATI e tonaj pade bakallem

Mr_100%,derisa dikush te genjen dhe e humb besimin tek ai person,ma merr mendja se edhe me DIPLOME sa nje QARQAF nuk do te mund t'i besoja me.Veshtire i besoj genjeshtarit.
Dhe,une nuk ju detyrova juve te mos i besoni kesaj lloj dashurie ne internet,por une vetem shpreha pervojen time.Ju vazhdoni!

Mr_100%
27-11-04, 00:06
Vallah moj BARBAROZA nuk e di per cilen dashuri e ke fjalen ti,
veq ne qoftq se eshte nje qe e njof UN,nuk po te pyetke se ku je,
ne internet apo ne disko,ne rruge apo kaffe,apo gjetiu........
NaJa qendro e forte.,
te pershendes

TERORIST
27-11-04, 09:23
veq si pas mendimit tem qe dashurija mes internetit , mundet me qen si pas personit ,

nermal qe ka njerz qe jan dashuru mes internetiti , edhe ka njeriz qe 10 vjet me bisedu ne internet me nje femer nuk dashurohet ,

si pershembel si une , une pa ja kaq buzen femres nuk dashurona hahahahh

Gjumashja
27-11-04, 11:09
veq si pas mendimit tem qe dashurija mes internetit , mundet me qen si pas personit ,

nermal qe ka njerz qe jan dashuru mes internetiti , edhe ka njeriz qe 10 vjet me bisedu ne internet me nje femer nuk dashurohet ,

si pershembel si une , une pa ja kaq buzen femres nuk dashurona hahahahh
hahahaahhaahha hahhaha veq koka rrezik edhe kur tja sheh osht dro qe e len pa to tani :P :P

dr1ta
27-11-04, 13:07
Dashurija ne internet http://www.cosgan.net/images/midi/boese/a045.gif

KriSTaL
02-12-04, 07:48
BarBaroza ahhahahah Ngjarje interesante..nese do kishe pranuar do kishim luajtur ate filem..dhe une do isha ber dhender..dhe ti nuse..e ke do e marrim ..qe do me plagos mua a .hahahah dhe sa mir do ishte..kur une te plagosem ti te qaje mbi mua ahhahah dhe te me ledhatoje plagen dhe merre me mend hej sa mire..qfar filmi kish dallll........... Tung kalamajaaaa jeni me te miret

Hej Une mendoi qe egziston dashuria per mes netit..une njoh njerez dhe qe kan femij tash..ku siq thot populli "SEBEP" ketu ka qen neti..se ata kurr sdo te ishin njohur..dhe qudi..te dyt jan..njeri eshte Magister i Elektroteknikes.ndersa njeri eshte Magister e Kimis..pra mund te ndodhin dhe keto..ama jan raste te rralla..vetem ATA QE E KAN DURIMIN E FORT MUND TE BASHKOHEN NGA NETI.............. !

KriSTaL
02-12-04, 07:51
Barbaroza...jam me ty..sepse Genjeshtari " Dhe kur thot te verteten me si beson askush" plotesisht pajtohem me ty..kuptohet nese pajtohesh dhe ti me mu .........!

Ylberi_be
12-12-04, 22:24
Nje her ka simpati ne internet edhe pastaj hyn edhe ne dashuri
Me ka ndodh nje rast me nje vajz ne kosove 6 muj dit kemi fol besa edhe ne telefon folsha prej firmes qaty pa pare me shum e doja qe se pasha se sikur ta shija. fjalet rrush e ajo sish kan kurkush ska qen e bukur por karakterin e fort e kish pas qe mos vet perdora shum taktika teknika por kot me fjal smujsha me zan kurrsesi gabim apo me dyshu diqka.me ra ne mend nje ide dhe e nzura i thash hajde po i tregojm pasvordat se mbet puna veq me shku une ne kosov dhe me u feju kur i ndrrum pasvordat une i kisha 150 imela ajo skishte shum dhe me thojke se diqka po si besojsha dhe i thojsha se esht normale me pas kontakte me djem edhe ajo me besojke nje dit i thash tregom sa perqin me don ajo me tha mendoj mendoj dhe tha 75 kur me pyti mu une i thash 100% ajo mbeti kur e pyta pse me tha ste besoj kurse une e kisha lutur qe ajo te shkonte tek familja ime ti vizitonte por ajo ket se bente se kinshe pa qen une ojo u ndihte keq dhe se njofte askend shum her u fejum ne net po ajo i prishte fejesat dhe thojke mendojna edhe pak se mos nuk jena per njani tjetrin edhe pse vertet une u binda me te ajo ne fund e tregoj realitetin dhe me tha se ste takoj ty dhe se kam dashnor me tranoj smu dhimt asgje per te por me humbi koh dhe gjum dhe me prej at dit kurr s hi ne qat as ne paltalk por vetem ne forum po r po me nervozon politika. qe po perqan dhe po shkatrron rinin.

lazdranja
17-12-04, 15:10
yLBERI_BE SHKRUAJTI: Nje her ka simpati ne internet edhe pastaj hyn edhe ne dashuri
Me ka ndodh nje rast me nje vajz ne kosove 6 muj dit kemi fol besa edhe ne telefon folsha prej firmes qaty pa pare me shum e doja qe se pasha se sikur ta shija. fjalet rrush e ajo sish kan kurkush ska qen e bukur por karakterin e fort e kish pas qe mos vet perdora shum taktika teknika por kot me fjal smujsha me zan kurrsesi gabim apo me dyshu diqka.me ra ne mend nje ide dhe e nzura i thash hajde po i tregojm pasvordat se mbet puna veq me shku une ne kosov dhe me u feju kur i ndrrum pasvordat une i kisha 150 imela ajo skishte shum dhe me thojke se diqka po si besojsha dhe i thojsha se esht normale me pas kontakte me djem edhe ajo me besojke nje dit i thash tregom sa perqin me don ajo me tha mendoj mendoj dhe tha 75 kur me pyti mu une i thash 100% ajo mbeti kur e pyta pse me tha ste besoj kurse une e kisha lutur qe ajo te shkonte tek familja ime ti vizitonte por ajo ket se bente se kinshe pa qen une ojo u ndihte keq dhe se njofte askend shum her u fejum ne net po ajo i prishte fejesat dhe thojke mendojna edhe pak se mos nuk jena per njani tjetrin edhe pse vertet une u binda me te ajo ne fund e tregoj realitetin dhe me tha se ste takoj ty dhe se kam dashnor me tranoj smu dhimt asgje per te por me humbi koh dhe gjum dhe me prej at dit kurr s hi ne qat as ne paltalk por vetem ne forum po r po me nervozon politika. qe po perqan dhe po shkatrron rinin.


HAJT BRE MOS TA NIN SE KA QIKA BOLL ,BOLL MARE PER AT QIK SI TKA TRADHTU ASHTU A AAA POM VJEN KEQ TUNG TUNG

kosovarishqiptar
19-12-04, 06:51
vetem "cyber sex" dashuria ska >vetem nese don mi hup kohen me fjal

Djali Mihanes
19-12-04, 12:12
ne internet ka vtem 1 % dashuri

Ylberi_be
20-12-04, 21:23
Lazdranja


te pershendes shum qe paske nda keqardhjen me mue kisha deshiru kujt mos ti ndodhin keto ndodhi te kota por si do qe te jet jeta vazhdon dhe ne duhet te hecim para. dashurija ne internet eshte sikur ne enderr te dashurohesh dhe kur te zgjohesh se gjen asgje pran keto endra edhe interneti i ban qe skan meshir.

turisti
21-12-04, 14:00
Ne internet mundet me fillue kontakti,kontakti ne takim,takimi nund te jet fillimi i nje dashurie.

TURISTI. :wink:

DEA
21-12-04, 14:07
Jo bre qfare dashurie, se goxha veshtire me gjet beqare more ketu ha ha ha ha ha ha

ShEjToNkA
21-12-04, 15:47
S'di volla nė ka a po Jo?! Ama dashuria nė NET flakė po shkonė e hajtė :lol:

Pejoni
21-12-04, 15:54
Ne internet ka gjithqka po dashuri nuk ka se me rena nuk bohet dashuria :wink:

Tina007
26-12-04, 09:16
Ju pershendes

K-man per te pergjigjure pytjen tende e kam pake si veshtir, se me nje kohe kam ber gjera pa lidhje a din viktima ne net, keshtu kam fol me nje djale e kam bind qe e dua shum, ( por dihet bes ska psh me i then qe me ty martohem) kurse une vetem deshirojsha te luaje me ate, por se kam besuare qe dashurohet njeri ne net ashtu sme ka ndodhe as nje her, por aje djali u dashurua ne mua , prandaje i tregova se si ka qen puna ime, por sipase ati djalit , une mendoje qe egziston por jo edhe per te gjith, nvaret se sa ke besim tek ajo edhe sa ka besim ajo tek ti. Por te isha ne poziten tende , sdo te kisha shpreh as gje deri te shifesh live me ate , se nuk eshte njejte, kur te shef sy me sy ather e din se qfare ndjen kur te shpreh psh se sa e don. Une personalishte nuk besoj qe egziston dashurija ne net, eshte vetem nje simapti ashtu mendoje se smundem te dashurohem ne nje person qe se kam pare live kurr. Ky ishte vetem nje mendim i imi por ti vazhdo me ate vajze te uroje sukses ne te gjitha aspektet e jetes. Nje mundem te them mos gulsho shum deri te shife live nje her.

Ju pershendes te gjithve qaste te kendshme nga tina :)

Pejoni
28-12-04, 19:40
Kjo tregon vet ski qka e pyt se si rejn kto tonat e nuk tregojn sa her jon dashuru kto ne rena tona mendoj te mashkujve qka me thon hajgare :wink: kishem

TERORIST
29-12-04, 09:17
tung pershendetje zemersishte je kam then se nuk ka dashuri mes internetit . e kam fjalen per vetit , po nashta po nashta mundet me pas me do selaka , tung

Gjumashja
02-01-05, 13:32
Po more qysh ska njerzit po martohen hahahahahhahahaha u knaqen tu prodhu tastatura se shume po perdoren kohen e fundit :D :D :D

TIM
02-01-05, 18:50
Ju lutem me tregoni se ne cilin vend nuk mund te lind DASHURIA .

DASHURIN mund te gjeshe edhe aty ku me se paku mendon .

Vetem kure te perfundoj ne arkivol , dorzohuni .

Barbaroza
03-01-05, 12:43
Ju lutem me tregoni se ne cilin vend nuk mund te lind DASHURIA .

DASHURIN mund te gjeshe edhe aty ku me se paku mendon .

Vetem kure te perfundoj ne arkivol , dorzohuni .

Ashtu eshte TIM.
Une vetem mund te jap nje rast.Onore De Balzaku,me gruan e tij,ne kohen kur s'ka patur internet,eshte njoftuar permes shkembimit te letrave.
Balzaku kish qene shume i shemtuar dhe tani erdhi dita qe ata te takoheshin per te paren here ne nje ballo.Gruaja qe u be e tij,duke i shikuar te gjithe meshkujt me radhe,kish thene:O Zot,vetem ai te mos jete",duke aluduar ne Balzakun.Dhe pikerisht ndodhi ajo.Ata u martuan dhe sigurisht gruas se tij gradualisht ka filluar ti linde edhe dashuria ndaj tij.Ngadale,por sigurt. :wink:

Mafiozi
03-01-05, 13:00
Dashuria mundet te lind ne qdo vend.


Vendi nuk ka asnje rendesi ne dashuri, mundet me lind ne internet, ne restorant,
ne rrethin, ne diskotek, na pllazh :lol: ............. etj etj.


Dashuria lind me at person qe kem kontakt, jo me vendin qe e kem njoftu.

TIM
03-01-05, 17:03
Vetem desha te tregoj nje raste i cili ka ndodhur para disa vite .

Une dhe disa shoke ishim ne nje turnir futbolli , arritem deri ne finale dhe vendi ku luanim ishte ne nje oborr shkolle dhe pak para perfundimit te lojes ishim duke humbur , dhe kundershtaret per te miren e tyre vetem godisnin topi ne gjdo ane vetem e vetem minutat te kalojn dhe pa prite mase topi ra ne nje oborre dhe shoku im vrapoj per ta marrun topin , aty kishte takuar nje vajze e sot e asaj dite ata jane bashke edhe per paseardhes kane punuar .

Sot ne nje klub te kategoris se pare ne futboll te kosoves luan ai .

Gentiana
03-01-05, 19:02
Vetem desha te tregoj nje raste i cili ka ndodhur para disa vite .

Une dhe disa shoke ishim ne nje turnir futbolli , arritem deri ne finale dhe vendi ku luanim ishte ne nje oborr shkolle dhe pak para perfundimit te lojes ishim duke humbur , dhe kundershtaret per te miren e tyre vetem godisnin topi ne gjdo ane vetem e vetem minutat te kalojn dhe pa prite mase topi ra ne nje oborre dhe shoku im vrapoj per ta marrun topin , aty kishte takuar nje vajze e sot e asaj dite ata jane bashke edhe per paseardhes kane punuar .

Sot ne nje klub te kategoris se pare ne futboll te kosoves luan ai .

More ket histori po e kuptoj une,por qfar ke dashur te thuash ne ket tem,ket nuk po e di ende??!

ShEjToNkA
04-01-05, 00:22
Dashuria mundet te lind ne qdo vend.


Vendi nuk ka asnje rendesi ne dashuri, mundet me lind ne internet, ne restorant,
ne rrethin, ne diskotek, na pllazh :lol: ............. etj etj.


Dashuria lind me at person qe kem kontakt, jo me vendin qe e kem njoftu.

Po pra Mafiooo ,ashtu sic e ke cek ti ėshtė! :wink: :lol: :lol:

A mos fole nga pėrvoja????? :wink:

TIM
04-01-05, 13:21
E nderuara z. Gentiana , une me ate desha te theme se ne ato minuta ku ishim shume te koncentruar ne loje , nuk kishim kohe per te menduar ne dashuri , po ja fati se e dhe ne loje mund te gjeshe DASHURIN .

Besoj se me keni kuptuar , flm per mirkuptim .

Drenicaki
04-01-05, 13:34
Vetem desha te tregoj nje raste i cili ka ndodhur para disa vite .

Une dhe disa shoke ishim ne nje turnir futbolli , arritem deri ne finale dhe vendi ku luanim ishte ne nje oborr shkolle dhe pak para perfundimit te lojes ishim duke humbur , dhe kundershtaret per te miren e tyre vetem godisnin topi ne gjdo ane vetem e vetem minutat te kalojn dhe pa prite mase topi ra ne nje oborre dhe shoku im vrapoj per ta marrun topin , aty kishte takuar nje vajze e sot e asaj dite ata jane bashke edhe per paseardhes kane punuar .

Sot ne nje klub te kategoris se pare ne futboll te kosoves luan ai .

More ket histori po e kuptoj une,por qfar ke dashur te thuash ne ket tem,ket nuk po e di ende??!
Paj ti si moderratore e te mos e kuptosh , djali mirė e ka dhėn shembullin se si ka ndodhė ne atė rast e dmth qe njė gjė e tillė mund te ndodhė edhe ne internet, pra qartė , por njeru kur don ti kundershtoi te tjeret eshtė rruga me e leht!!!! :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea: :idea: :!:

Gentiana
04-01-05, 15:22
Paj ti si moderratore e te mos e kuptosh , djali mirė e ka dhėn shembullin se si ka ndodhė ne atė rast e dmth qe njė gjė e tillė mund te ndodhė edhe ne internet, pra qartė , por njeru kur don ti kundershtoi te tjeret eshtė rruga me e leht!!!! :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea: :idea: :!:

Ah more Drenicaku, nuk e di qe tu kam drejtuar ty,po sidoqoft, ja kemi adet ne, te futemi ne gjera qe nuk na takojn.

Une e ti nuk qenka shkruar te kuptohemi,por nuk dmth qe me te gjith te kuptohem,as qe do te mundohem aq shum,kur ai vet nuk esht i interesuar te kuptohet nga asnjeri.
1. nuk e kundershtova por thjesht ja bera nje pyetje.
2. kur te kam nevoj per perkthyes te drejtohem ty, mos ke dert, pasi qe po te duket vetja perkthyes.
Me nderime.

Genta

turisti
04-01-05, 15:28
Paj ti si moderratore e te mos e kuptosh , djali mirė e ka dhėn shembullin se si ka ndodhė ne atė rast e dmth qe njė gjė e tillė mund te ndodhė edhe ne internet, pra qartė , por njeru kur don ti kundershtoi te tjeret eshtė rruga me e leht!!!! :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea: :idea: :!:

Ah more Drenicaku, nuk e di qe tu kam drejtuar ty,po sidoqoft, ja kemi adet ne, te futemi ne gjera qe nuk na takojn.

Une e ti nuk qenka shkruar te kuptohemi,por nuk dmth qe me te gjith te kuptohem,as qe do te mundohem aq shum,kur ai vet nuk esht i interesuar te kuptohet nga asnjeri.
1. nuk e kundershtova por thjesht ja bera nje pyetje.
2. kur te kam nevoj per perkthyes te drejtohem ty, mos ke dert, pasi qe po te duket vetja perkthyes.
Me nderime.

Genta


Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha; po rrezikoj edhe ky mesazh mu fshi,por mos te ishte Drenicaki - " perkthyesi ",une nuk kisha pasur pse te qeshi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha.( me falni per hajgare,a te qeshurat jane te verteta,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah).

Me nderime,TURISTI. :wink:

Drenicaki
04-01-05, 15:32
Per kete ska problem sepse nuk mund te jemi per te gjithėte dashur,
e sa per shkrim lexo pergjegjen tende edhe njėher e ndoshta e kupton!!!!!!!!!

Mafiozi
04-01-05, 21:10
Vetem desha te tregoj nje raste i cili ka ndodhur para disa vite .

Une dhe disa shoke ishim ne nje turnir futbolli , arritem deri ne finale dhe vendi ku luanim ishte ne nje oborr shkolle dhe pak para perfundimit te lojes ishim duke humbur , dhe kundershtaret per te miren e tyre vetem godisnin topi ne gjdo ane vetem e vetem minutat te kalojn dhe pa prite mase topi ra ne nje oborre dhe shoku im vrapoj per ta marrun topin , aty kishte takuar nje vajze e sot e asaj dite ata jane bashke edhe per paseardhes kane punuar .

Sot ne nje klub te kategoris se pare ne futboll te kosoves luan ai .

More ket histori po e kuptoj une,por qfar ke dashur te thuash ne ket tem,ket nuk po e di ende??!
Paj ti si moderratore e te mos e kuptosh , djali mirė e ka dhėn shembullin se si ka ndodhė ne atė rast e dmth qe njė gjė e tillė mund te ndodhė edhe ne internet, pra qartė , por njeru kur don ti kundershtoi te tjeret eshtė rruga me e leht!!!! :lol: :lol: :lol: :idea: :idea: :idea: :idea: :!:


Ne ket "bised" shoh moderatoren qe nuk e ka kuptuar qellimin e nje shkrimi
dhe ben nje pyetje. Gje logjike pasi nuk e ka kuptuar.
Dhe te gjith e kem ket drejt.
Askush nuk mundet me than qe i kupton gjith shkrimet e sidomos gjith qellimet.

Shoh edhe nje anetar qe si mbas tij moderatoret nuk munden te mos kuptojn
nje shkrim apo nje qellim :arrow: (Paj ti si moderratore e te mos e kuptosh)
I percjellur me nje gjykim qe si mbas tij, moderatorja kundershton se esht me leht


Drenicaki,
Mundem vetem me than qe duhet te mendojm se pari per shkrimin ton,
te jem te sigurt qe kem kuptuar tjetrin, ather mundemi mu pergjegj. Pa dhan
urdher apo gjykime, se sicili e ka te drejt me pas mendimin e vet.
Vetem ne ket menyr mundemi te fillojm DISKUTIMET.

E kem kaluar vitin 2000 dhe nuk ekziston mė diktatura, kerkojm
demokraci dhe pavarsi.


Ju pershendes.
Me respekt.Mafiozi.

TIM
05-01-05, 16:23
Ndoshta eshte dhe gabimi im , qe beje shkrime te komplikuara , dhe desha te ju kerkoj falje nga ju .

Ne te ardhmen do te mundohem te jeme me i qarte ne biseda .

turisti
05-01-05, 16:34
Ndoshta eshte dhe gabimi im , qe beje shkrime te komplikuara , dhe desha te ju kerkoj falje nga ju .

Ne te ardhmen do te mundohem te jeme me i qarte ne biseda .

Timi i nderuar,

Shkrimi yt eshte i kjart,por ndonjehere na bjen koncentrimi,ashtu qe disa here e lexojm por nuk e kuptojm,e ajo vjen nga vet fakti se ndodh qe jemi teper te ngarkuar me probleme tjera dhe gjera te thjeshta na duken ndonjehere te komplikuara.

Me nderime,TURISTI.

Mafiozi
05-01-05, 21:04
Ndoshta eshte dhe gabimi im , qe beje shkrime te komplikuara , dhe desha te ju kerkoj falje nga ju .

Ne te ardhmen do te mundohem te jeme me i qarte ne biseda .

Timi i nderuar,

Shkrimi yt eshte i kjart,por ndonjehere na bjen koncentrimi,ashtu qe disa here e lexojm por nuk e kuptojm,e ajo vjen nga vet fakti se ndodh qe jemi teper te ngarkuar me probleme tjera dhe gjera te thjeshta na duken ndonjehere te komplikuara.

Me nderime,TURISTI.


Mendimi i Turistit esht i vertet Timi.

Dhe mundem te them qe ishte nje histori e perjetuar nga ti, dhe
ka pas nje domethenje qe un, e kuptova, besoj qe e kan kuptuar edhe
shum tjer anetar.

Por edhe esht gje normale qe nuk mundemi me i kuptu gjith shkrimet, as me qen
i kuptuar prej gjithve, ashtu e ka jeta dhe shyqyr qe nuk jem te njejt :arrow: kuptohemi.

Nuk ki nevoj te kerkosh falje Timi nderuar, vetem vazhdo siq je, simpatik,
interesant dhe tjera kualitete te respektuara.

Te pershendes :wink:

lazdranja
06-01-05, 14:28
Tim shkruajti:


Ju lutem me tregoni se ne cilin vend nuk mund te lind DASHURIA .

DASHURIN mund te gjeshe edhe aty ku me se paku mendon .

Vetem kure te perfundoj ne arkivol , dorzohuni
Tim per mendimin im eshte qe dashuria mund te lin gjithkund pamare parasysh vendi
ndersa qe thua se dashurin mund ta gjesdh aty ku me se poaku mendon kjo eshte e vertet edhe un mendoj ashtu te oprshdnes shum tung

TIM
06-01-05, 16:59
Une njohe raste te tilla sikur ne jeten e perditshme , kur jeni me nje person duke biseduar e ai/ajo te shiqon , mirpo ne te vertet me mendime eshte diku tjeter dhe keshtu vien deri te moskuptimi .

Ndersa z.Turisti dhe z.Mafiozi , flm per mirkuptimin dhe nderin qe tregoni , gjithashtu jeni dhe ju nga ana ime te mirekuptuar .

Me rrespekt : TIM

TIM
06-01-05, 18:01
M e vie mire qe jemi te nje mendimi z.Lazdranja.

Gjithashtu te pershendes , me plot qaste te bukura .

turisti
06-01-05, 19:23
Une njohe raste te tilla sikur ne jeten e perditshme , kur jeni me nje person duke biseduar e ai/ajo te shiqon , mirpo ne te vertet me mendime eshte diku tjeter dhe keshtu vien deri te moskuptimi .

Ndersa z.Turisti dhe z.Mafiozi , flm per mirkuptimin dhe nderin qe tregoni , gjithashtu jeni dhe ju nga ana ime te mirekuptuar .

Me rrespekt : TIM

Me nder qofsh TIM i nderuar.

Me respekt,

TURISTI. :wink:

Mafiozi
06-01-05, 22:38
Une njohe raste te tilla sikur ne jeten e perditshme , kur jeni me nje person duke biseduar e ai/ajo te shiqon , mirpo ne te vertet me mendime eshte diku tjeter dhe keshtu vien deri te moskuptimi .

Ndersa z.Turisti dhe z.Mafiozi , flm per mirkuptimin dhe nderin qe tregoni , gjithashtu jeni dhe ju nga ana ime te mirekuptuar .

Me rrespekt : TIM


Falemiderit i nderuari TIM.

Nderin e meriton edhe ti, je shum interesant.

Te pershendes.
Me respekt.Mafiozi.

sarasara
15-01-05, 17:53
-valla mor K-man me te than drejt qe edhe mu asht ka me ndidh e njejta gje si ty, edhe un shpesh po e pyti veten "qka me ba,qysh me ja ba,a po gaboj a jo " po apet po besoj ne ket lloj dashurije :wink:
sukses.

Gjumashja
20-03-05, 15:06
se di se pari mundet me qen njefar simpatije, mirepo edhe katastrof osht kur fol me dikon edhe veq ja nise me lind ndjenjat e qellon ndoshta me i vjeter se ti apo me i ri