PDA

View Full Version : KĖRKESĖ!


Urata
19-09-04, 00:38
Kerkoj informacione mbi Tomorin! Lus te gjotha grate dhe ēikat e dardanise kuptohet ato te cilat e njohin t'pergjigjen pozitivishte ne anen time!

Ju parafalenderoj! :lol:

Luana
19-09-04, 10:39
Kerkoj informacione mbi Tomorin! Lus te gjotha grate dhe ēikat e dardanise kuptohet ato te cilat e njohin t'pergjigjen pozitivishte ne anen time!

Ju parafalenderoj! :lol:


I think you should call info...911 to find out :wink:

turisti
19-09-04, 18:49
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :wink:

DannyAus
19-09-04, 18:55
TOMORI :x DJAL PA MARRE 8)
PERSHENDETJE

Tomori
23-09-04, 00:10
Kerkoj informacione mbi Tomorin! Lus te gjotha grate dhe ēikat e dardanise kuptohet ato te cilat e njohin t'pergjigjen pozitivishte ne anen time!

Ju parafalenderoj! :lol:


I think you should call info...911 to find out :wink:

Shum mir Luanesh, hahaha me ben tash nje makijato e din ti, ksaj radhe shtyth pak ma shum tamel py kofshes sate,,,hahaha :wink:
Ksaj Urates seme ka me lujt mendja krejt, e moj Luanesh a e din se qfar ka ba kjo URATA po tregoj ka angazhu edhe detektiv privat, qe te me ndjek hahaha moj Luanesh qka me i ba moj se shum xheloze esht me don perstepermi vallahi ja kam friken mos dvras veten, se helbete e zajbasin qikat e din ti kte pun si shkon i thun jo Tomori ka kalu me mu edhe tjetra qashtu i thot veq per hajgare, e kjo mendon se metvertet e e vret veten,,zoti na rujt pi sahatit tkeq,,,,e si isha tue tkallzue aj detektivi privat ka qellu bash ni shoku im i ngusht,,,,e mi tha te tanat O Tomoro Gruja jote Urata me ka angazhu dot ndjeki, si me ja ba,,,un i thash shtyru ti se me kie ne mbikqyrje 24ore e me ata Leket na shkojm ne muzik,,,,se prap Leket dalin prej meje un ja jap Urates Urata detektivit e detektivi ma jep prap llogarin mua hahahaha moj Luanesh o ba puna lamsh,hahaha

Luana
23-09-04, 01:24
Kerkoj informacione mbi Tomorin! Lus te gjotha grate dhe ēikat e dardanise kuptohet ato te cilat e njohin t'pergjigjen pozitivishte ne anen time!

Ju parafalenderoj! :lol:


I think you should call info...911 to find out :wink:

Shum mir Luanesh, hahaha me ben tash nje makijato e din ti, ksaj radhe shtyth pak ma shum tamel py kofshes sate,,,hahaha :wink:
Ksaj Urates seme ka me lujt mendja krejt, e moj Luanesh a e din se qfar ka ba kjo URATA po tregoj ka angazhu edhe detektiv privat, qe te me ndjek hahaha moj Luanesh qka me i ba moj se shum xheloze esht me don perstepermi vallahi ja kam friken mos dvras veten, se helbete e zajbasin qikat e din ti kte pun si shkon i thun jo Tomori ka kalu me mu edhe tjetra qashtu i thot veq per hajgare, e kjo mendon se metvertet e e vret veten,,zoti na rujt pi sahatit tkeq,,,,e si isha tue tkallzue aj detektivi privat ka qellu bash ni shoku im i ngusht,,,,e mi tha te tanat O Tomoro Gruja jote Urata me ka angazhu dot ndjeki, si me ja ba,,,un i thash shtyru ti se me kie ne mbikqyrje 24ore e me ata Leket na shkojm ne muzik,,,,se prap Leket dalin prej meje un ja jap Urates Urata detektivit e detektivi ma jep prap llogarin mua hahahaha moj Luanesh o ba puna lamsh,hahaha


nchhhhhhh tomor e kam nji te keqe bre se une nuk baj makiato askujt se me vjen merzi me maru , me ka lazdru mua Turisti se ai gjithe me ban kur te zgjona nga gjumi . e sa per gjelozin e saj thuaj le te pin pak uje te ftohet se e ban mire :wink:

Tomori
23-09-04, 01:36
Luanesh, pse shtiresh tash a mos tka hik tamli helbete!!!
E din ti qfar makijato pi si radhet tjera qe ma ke ba,,,ven kafen mbasi dzihet kafja i hedh qumsht nga kofsha jote, si radhet tjera tamam makijato Luaneshe me qumsht Luaneshes, te lutem ma ban nje se e ke qumshtin e mir dhe vallahi i kam than edhe Murgeshes, qe nuk pi ma
red-bulla se tamli jot me jep Energji,,,,bjonde te pershendes :wink:

Luana
23-09-04, 02:21
Luanesh, pse shtiresh tash a mos tka hik tamli helbete!!!
E din ti qfar makijato pi si radhet tjera qe ma ke ba,,,ven kafen mbasi dzihet kafja i hedh qumsht nga kofsha jote, si radhet tjera tamam makijato Luaneshe me qumsht Luaneshes, te lutem ma ban nje se e ke qumshtin e mir dhe vallahi i kam than edhe Murgeshes, qe nuk pi ma
red-bulla se tamli jot me jep Energji,,,,bjonde te pershendes :wink:


Sikur te vjen ajo kohe ti ta kerkosh qumshtin time (bjondes) do te shkrihesh dhe nuk do te exsistosh me ne ket jet me , po ma mire shko pije nga Urata e jote e te ban shnet :lol: :lol: :lol: :lol:
se une e kam Turistin :D as mos endrro Tomori :twisted:

Murgesha
23-09-04, 10:15
Luanesh, pse shtiresh tash a mos tka hik tamli helbete!!!
E din ti qfar makijato pi si radhet tjera qe ma ke ba,,,ven kafen mbasi dzihet kafja i hedh qumsht nga kofsha jote, si radhet tjera tamam makijato Luaneshe me qumsht Luaneshes, te lutem ma ban nje se e ke qumshtin e mir dhe vallahi i kam than edhe Murgeshes, qe nuk pi ma
red-bulla se tamli jot me jep Energji,,,,bjonde te pershendes :wink:


Sikur te vjen ajo kohe ti ta kerkosh qumshtin time (bjondes) do te shkrihesh dhe nuk do te exsistosh me ne ket jet me , po ma mire shko pije nga Urata e jote e te ban shnet :lol: :lol: :lol: :lol:
se une e kam Turistin :D as mos endrro Tomori :twisted:

Hahahahahhahah Luana, Tomor. Makiato me qumesht kofshe, jahahahaahhahahahahahahahah. Cka tė nish sot nuk po bajka me u ēudtiė. :wink:

Tomori
23-09-04, 13:38
[quote="Luana
Sikur te vjen ajo kohe ti ta kerkosh qumshtin time (bjondes) do te shkrihesh dhe nuk do te exsistosh me ne ket jet me , po ma mire shko pije nga Urata e jote e te ban shnet :lol: :lol: :lol: :lol:


Luana, mos i hum shpresat per kohen, se nuk i dihet mundet te realizohet endra jote, e ndoshta vjen ajo koh e me shkrin mua Total???!

Sa per Luanen, dot them se nuk ka qumsht ma se ja kam pi ner ne piken e fundit, e kam shtjer 100% :wink:

Luana
23-09-04, 14:21
[quote="Luana
Sikur te vjen ajo kohe ti ta kerkosh qumshtin time (bjondes) do te shkrihesh dhe nuk do te exsistosh me ne ket jet me , po ma mire shko pije nga Urata e jote e te ban shnet :lol: :lol: :lol: :lol:


Luana, mos i hum shpresat per kohen, se nuk i dihet mundet te realizohet endra jote, e ndoshta vjen ajo koh e me shkrin mua Total???!

Sa per Luanen, dot them se nuk ka qumsht ma se ja kam pi ner ne piken e fundit, e kam shtjer 100% :wink:

Tomor :?:
mos e tepro se po me duket se je ka e tejkalon kufirin

Tomori
23-09-04, 14:29
Mir de Luana, qke ti qfaj kam un se nuk ka erdh turisti, akoma Luana ajd hikim nje her ne kafe, po pim diqka se gjith shoqerija jan ati,ndoshta po thken edhe turisti :wink:

turisti
23-09-04, 21:01
Tomor,mosu ngut.Une jam hija e Luanes,hahahaha. :wink:

Luana
23-09-04, 23:15
Tomor,mosu ngut.Une jam hija e Luanes,hahahaha. :wink:


ahahhahahahhah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist , ti ke qen hija ime dhe do te jesh gjithemon , mpuqqqqqqqq :P :P :P

turisti
23-09-04, 23:32
Tomor,mosu ngut.Une jam hija e Luanes,hahahaha. :wink:


ahahhahahahhah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist , ti ke qen hija ime dhe do te jesh gjithemon , mpuqqqqqqqq :P :P :P

hahahahahaha,normal de,hahahahahahahahahaha,LUANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P :P :P

Honesty^uk.
30-09-04, 19:57
Kerkoj informacione mbi Tomorin! Lus te gjotha grate dhe ēikat e dardanise kuptohet ato te cilat e njohin t'pergjigjen pozitivishte ne anen time!

Ju parafalenderoj! :lol:

Enderuar Urata kjo eshte rubrika per te Prezantuar veten,
dhe jo per te bere kerkesa, megjithate po e te uroj per mire se ardhjene tende ne forumin tone.

Urata
15-10-04, 18:33
[quote="Luana
Sikur te vjen ajo kohe ti ta kerkosh qumshtin time (bjondes) do te shkrihesh dhe nuk do te exsistosh me ne ket jet me , po ma mire shko pije nga Urata e jote e te ban shnet :lol: :lol: :lol: :lol:


Luana, mos i hum shpresat per kohen, se nuk i dihet mundet te realizohet endra jote, e ndoshta vjen ajo koh e me shkrin mua Total???!

Sa per Luanen, dot them se nuk ka qumsht ma se ja kam pi ner ne piken e fundit, e kam shtjer 100% :wink:

Bre ēka eshte puna qe Tomori e pika shume qumshtin, tani po e kuptoj! O Tomor o dreq, mos jau qite ne fushe tani te gjithave se cka ju ke bere se nuk bane ashtu, duhet me t'ardhe keq nga dashnoret e tyre, qyre njehere!

Per Honesty:

Jam Urata me fjalet e gjata! Tomorin jau hoqa qafet grave dhe caucave te dardanise , po ky dreq akoma po shkapurite "t'bera "......