PDA

View Full Version : Vushtrria


Faqet : [1] 2

Murgesha
19-09-04, 22:17
Autor i 1000 shkrimeve, diskutues i qetė dhe me plot sharm,
mirė se na erdhe nė Pallat.
Ps. Edhe mirė ja bėre, se Shejtonkės nuk ju rrike pa ty. :lol: :wink:

ShEjToNkA
19-09-04, 22:23
Vushtria , mirė se na erdhe nė Pallatin Mbretėror.
Urime pėr titullin , dhe tė pėrgėzoj pėr 1000 postimet e juaja, si dhe tė dėshiroj edhe shumė postime tė tjera ,vėrtet jeni shumė imrekullueshum vetėm vazhdoni kėshtu, shkrimet e juaja i lexoj mė ėndje.

Ku do qė je ,mbetėsh i pėrshndetur nga unė vendas.

SP. Ku mojjj ,pe din edhe Ti kaq mirė. Ai edhe Ti s'po lend send pa dit qyy, tybe hiq keq se ke se boll mirė ja bėri qė erdhė :wink:

mickoja
19-09-04, 22:29
O vushtrria mir se erdhe ne pallatin tonč,urime per postimet tua,je i mrekullueshum vetem vazhdo keshtu te jesh ne mesin tonč...

(ps:nga morre leje ti me hy mbas meje ne pallat o prit tash se pa te picku nuk kam me lanč hahaha)...

vushtrria
19-09-04, 22:30
murgesha flm per komplimente mua me te vertet me vjen mir qe jam ne mesin e gjith ksaj shoqerie shum te bukur dhe te sinqert per ata edhe qdo dit e me shum kam fituar bindjen se ne ket atmosfer kaq te bukur njeriu e ndjen vehten shum te lumtur andaj une do te vazhdoi qe forumin dardania ta qojme vetem perpara flm ...... e per mbretereshen time shejtonken tani do jem gjthmon afer saj ne pallat ahahahahah

turisti
19-09-04, 23:02
:P :P :P :P Hahahaha,isha ne udhetimin turistik,kur morra informate qe ish djeg tastatura e njonit,thash,valla ku duhet me kon veten Vushtrria sepse e ka mundue kompjuterin shume,per t'i arritur 1000 postime dhe per t'u transferuar ne Pallatin Mbreteror,hahahahahahahaha.Tash,mahijen anash:
Vushtrria i nderuar,urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe funkcionin e ri te MBRETIT.Shyqyr qe erdhe se u lodha tut ngue : O,turist,a ka naj vend per shokin?,po si tja baj me ardhe ne shoqerijen e juaj?,nuk po m'rrihet veten,ne pallatin e juaj eshte me mire etj.
Puna i ban te gjithat.Une besoj se ti do te jesh rasti i pare i Mbreterijes i cili e korri suksesin me shumicen e postimeve jo nga fronti,por nga KAFJA E FORUMIT,hahahahahahahahahahaha ( hajgare,dihet ).
Mendoj se shoqerija jone ka ne njesit e veta, nevoje per Mbretin e kalibrit tende.Shkelqimin e posaqshem i jep pranija jote ne Pallatit dhe mesin tone,ku mundesh me e ndin veten si Mbret ne mesin e Mbretereshave dhe Mbretave.
Kjo eshte gezim per mua personalisht,zemren time,Mbreterijen dhe te gjithe atyne jashte Mbreterijes,te cilit jane gezue qe ke shkue ne Pallatin me jetue (hahahahahahahahahahahahahaha). Edhe nje here,me gezim te sinqerte ta uroj suksesin,mire se ardhjen dhe t'i deshiroj edhe shume postime. Naten e mire shoki dhe gjumin e embel. :wink:

vushtrria
20-09-04, 11:47
mickoja flm per komplimente dhe po une erdha fill pas teje ahaahahahh kishe po iku prej mickojes e prap me mickojen ahahahahh mickoja ehe nje her ju falenderoi dhe te pershendenes

vushtrria
20-09-04, 11:55
turisti


erdha edhe uen por jo me shpejt se ju shokit ahahhhahahahh por tash qka me be tani ne pallat e kam me leht per te zen edhe rri mir gjithmon me nejt te dera kush te vjen me lajmerue ne mbreteri ahahahahahaah .... boll me me hajgare.... turisti flm edhe prej juve shokit jeni i mrekullueshem kryesorja eshte qe ne kemi gjet nje gjuh te mirkuptimit dhe po shkojne punet ashtu si duhet ky pallat eshte i madhe dhe pret ende princa dhe princesha te rinje eshte e vertet se ne duhet vazhdojme me shkrime keshtu qe dal nga dal ta pasurojme forumin dardania sa me mir.

me nderime vushtrria

turisti
20-09-04, 15:34
turisti


erdha edhe uen por jo me shpejt se ju shokit ahahhhahahahh por tash qka me be tani ne pallat e kam me leht per te zen edhe rri mir gjithmon me nejt te dera kush te vjen me lajmerue ne mbreteri ahahahahahaah .... boll me me hajgare.... turisti flm edhe prej juve shokit jeni i mrekullueshem kryesorja eshte qe ne kemi gjet nje gjuh te mirkuptimit dhe po shkojne punet ashtu si duhet ky pallat eshte i madhe dhe pret ende princa dhe princesha te rinje eshte e vertet se ne duhet vazhdojme me shkrime keshtu qe dal nga dal ta pasurojme forumin dardania sa me mir.

me nderime vushtrria

Hhahahahahahaha,bash kemi gjet " nji gjuhe te mirkuptimit "- une te dera me nejt gjithmone a ti pran sofres mu rras mish dhe m'i shter gjygyma edhe pale se sa gajbe birra,me ba lla-lla-lla-lla me Mbretnesha,por nejse,nashta edhe se ki keq sepse une jam si - Mbreti TEKNIK - ,per qeshtje teknike ( me qel e mshel deren,pritja dhe percjellja e mysafirve dhe ca pune tjera),hahahahahahahaha.
Te pershndes. :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:39
I nderuari Vushtrri.Te uroje nga zemra 1000postime tuja te bukura.Te flasesh per ty nuk eshte lehte...Jeni njeri shume i sinqert,dini te dispononi te argetoni dhe jeni shoke i vertete.Atdhetar i flaket,beremires dhe zemer bujare....Kete edhe e meritoni titullin Mbreti Vushtrria :wink: Gezuar....
Postimet tuja me bejne kenaqesi dhe lexoje me endje ato :wink: Jeni i pershendetur gjithmone nga Lazdrani......Te prifte e mbara ne jete ty dhe familjes suaj :wink:

Gentiani
20-09-04, 18:28
I bashkangjitem urimeve tė radhės dhe i dėshirojė Vushtrrisė hyrjen nė pallatin mbretėrorė dhe postimet e mbi njėmijta nė forum dhe presim edhe shumė postime tjera !

progoni
20-09-04, 19:01
Vushtris i uroj kėto postime.

Meq e njof po tregoj njė ndodhi.

Ne ktheheshim nga njėmision nga Shqipėria pėrmes Zvicėre,(viti 1991).
Vushtria kishte dhendrin e vet ne Zvicėr i ikur politikisht qė nga viti 1981,kuptohet qė sė bashku me motrėn e Vushtris.
Ajo doli e pa vllaun e vet pas shum vjeteve ne aeroport ,Ne u pajtuam qė Vushtria tė qėndroj ndoj ditė nė Zvicėr meq nga ne u kėrkonte qė tė jemi nė Kosovė.
Vushtria ky burrė rrėzė Qiqavice i cili nė atė kohė do vizitonte edhe Aziz Zhilivodėn,erdhi me Ne.
Unė e pashė motrėn time tha,
NE DO JEMI BASHKĖ NĖ KOSOVĖ.

Vushtri qofėsh i nderuar o MASHUMĖSEMIKĖ

i juaji

Bashkimi

vushtrria
20-09-04, 19:38
o progoni o i nderuar me ktheve ne ato vite kur ishim koqak ahhhahah
po progoni ashtu ishte e tash merre me mend motra me dhendrrin ia hodhen vizat C zvicres njeher e pergjithmon se ma kujtove motren ateher motren e kisha pa pas 10 viteve per her te par ej progoni ku me qove edhe ti ne shoki jem ishim me te vertet nje ushtri e kosoves ooooo progoni. progoni shoki im ju me te vertet jeni i mrekullueshem me juve kam kujtime te veqanta ne ato male te dajtit ooo progoni

ju pershenes shum progoni shendet dhe fat paq ne familje gjithmon qofshe i nderuar

vushtrria
20-09-04, 19:46
gentiani ju falenderoi per urimin shoki dhe se normal te gjith jemi te mir juve ju pershendes qe edhe ju me shkrimet e juaja shum te mira dal ngadal po afroheni pallatit mbreteror ahahhhhh

me nderime vushtrriu

aferdita
20-09-04, 20:39
Vushtrria urime dhe mire se erdhe ne pallatin tone :wink:

vushtrria
20-09-04, 21:32
Vushtrria urime dhe mire se erdhe ne pallatin tone :wink:aferdita ju falenderoi per pritjen te pershendes e nderuar


shendet dhe fat ne jet

vushtrriu

Naki
20-09-04, 22:07
Per mbreti e ri Dardan se pari mire se vini ne oborrin e mbreterise,urimin time per ju Vushtrrija do te filloje me disa vargje te shkruara nga ju kohe me pare.

Oj ju Shoke o ju Vllazni
Ejani Hyni ne dardani
sepse ketu ju prete knaqesia
Te fala keni nga Vushtrija.

Postimet tuaja kane ne vete nje harmoni,nje ftese shoqerore edhe kafja dhe qaji qe ju me nje elegance e pregaditni tregone Miresjelljen tuaje.
Zt . Vushtrija ju uroje per postimin voluminoze mbi 1000,qe te na sjellesh edhe postime tjera dhe te kemi argetim e te hyjme sa me shpesh ne dardani.
me nderime Naki

Gentiana
21-09-04, 13:05
Au au au, edhe Vushtrria na u paska be mbret, e un hiq ne ngjarje nuk tek kukna. Vushtrria urime urime, me tvertet e meritoni edhe ju ket titull, shpresoj te na shkruani edhe shum e shum shkrime tjera, ashtu te mira si deri me tani. gjdo te mire ne jet.

Genta

vushtrria
21-09-04, 23:23
lazdrani,gentiana, naki qofhsi te nderuar ku do qe jeni dhe u prifte embara ne jet

Barbaroza
24-09-04, 13:13
Vushtrria,edhe pse me vonese per shkak te mungeses sime por edhe moskohes per tu angazhuar ne forum,ta uroj me deshiren me te madhe kete titull.Je shume i rrespektuar nga une!

vushtrria
24-09-04, 19:36
Vushtrria,edhe pse me vonese per shkak te mungeses sime por edhe moskohes per tu angazhuar ne forum,ta uroj me deshiren me te madhe kete titull.Je shume i rrespektuar nga une!

barbaroza flm shum nga ju jeni e pershendetur nga
une, keni qen dhe mbeteni e respektuar nga vushtrriu jeni e shkelqyeshme :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-09-04, 19:44
Pershendetje shoku "vushtria"
PASI U KTHEVA NE PALATIN MBRETEROR DHE PO SHETITJA , ME RA NE SY SE PALLATI PO GUMEZHINTE DICKA ME SHUME SE HERE TE TJERA, ATMOSFERA KISHTE NDRYSHUAR, DHE ME SHKOI NE MENDJE SE """ MOS VALLE VUSHTRIA KA MASHTRUAR ROJET DHE KA HYRE BRENDA NE PALLAT DHE KA ORGANIZUAR NDONJE MBREMJE""
POR KUR IU AFROVA KENDIT TE AFISHIMEVE SHIKOVA SE EMERI JUAJ I NDERUARI VUSHTRIA ISHTE SHKRUAR TEK LISTA E MBRETERVE

PER KETE TE UROJ MIRESEARDHJEN NE MBRETERIN TONE
DHE JAM I BINDUR SE ME JU MBRETERIT E RINJ MBRETERIA DARDANI DO TE ECE VETEM PERPARA.

Me nderime
Honesty

vushtrria
01-10-04, 20:27
honesty flm shum nga ju,edhe une ju pershendes juve kudo qe jeni te uroi fat dhe shendet :lol: :lol:

livoreka bicio
02-10-04, 14:06
Vushtrrija te pershendes ,dhe niashtu te uroj titullin e mbretesis,dhe qdo te mir ne jet. :wink:

vushtrria
04-10-04, 19:22
livoreka ju pershendes dhe ju uroi fat e shendet ne jet,livoreka pallati i mbreteris eshte i madhe :lol: :lol: ju presim

ShEjToNkA
23-10-04, 22:52
Vushtria , tė pėrshndes vendas dhe tė uroi gjithė tė miratė!

Besa kohve tė fundit dic nuk po gjindesh edhe fortė kėndje pari ,se di pse?! :evil:

vushtrria
24-10-04, 13:06
shejtonka edhe ju vendase jeni e pershendetur nga vendasi i juaj, ku do qe te jesh te uroi fat dhe shendet, ahahahahah kendej pari jam moj por nga njeher po rri vetem si vezhgues.nje pershendetje si vushtrrialit shihemi te premten ahahahaahah

Barbaroza
24-10-04, 16:15
Vushtrria,te pershendes kudo qe te jesh!

Tomori
24-10-04, 16:23
-Vushtrri po ashtu te pershendes, O BURRI KOSOVES! kudo qe te jesh :wink:

vushtrria
24-10-04, 21:59
barbaroza dhe tomori jeni te pershenetue edhe ju nga vushtrriu,fati,paqja dhe shendeti gjtihmon qofshin me juve :lol:

Gentiani
24-10-04, 22:29
Pėr sonte, desha ta pėrshėndes edhe Vushtrrinė, se gati u lodha me pėrshėndetje, u habita edhe unė ku i kisha pasur gjitha ato pėrshėndetje njė thes mė sikur Babadimri :lol: :lol:

Vushtrria ju pėrshėndes dhe ēaste tė bukura diskutimi nė forum tė dėshiroj, ndoshta herėn tjetėr te Macumba tė takoj, nuk jam largė jo vetėm 60 km :lol: :lol:

DEA
24-10-04, 22:43
Vushtrria patjeter qe je i pershendetur dhe nga ana imihttp://www.mainzelahr.de/smile/schilder/dergroesste.gif

vushtrria
25-10-04, 18:40
gentiani dhe DEA ju pershendes edhe une,dhe kudo qe jeni shendet dhe fat o te nderuar :lol:


gentiani ahahah 60 km nuk jan shum ne zvicer,une per qdo dit jam ne teren keshtu i sillem friburgut per rreth, po ma bere nje telefon do ta gjej nje koh per ty gjithqysh dhe do ta pijme nje kafe, edhe mue po ma merr mendja se njeriu i par do jeni ju per te takuar live ahahahaaha

Kercovari
25-10-04, 19:12
Posa u kyca ne dardania forum,gjeta edhe grushtin e yjeve te katandisur anembare botes per te mos rren nga univerzi ne erresiren e analfabetizmit.Cdo njeri nga Ju eshte edhe nje yje e veqant nga e cila mund te presish ndritshmerin e pa vdekshme ne horizontin e paskajshem ku gershetohet dashurija per fjalen e embel shqipe,dhe deshira per te berre edhe me te begatshem thesarin me te shtrejte te Kombit-Gjuhen!.
Disi me u shkeput nga zemra vetem nje fjale e shkurter:
Mir se te gjeta dhe mir se na erdhe Vushtrria.

Gentiani
25-10-04, 19:44
gentiani dhe DEA ju pershendes edhe une,dhe kudo qe jeni shendet dhe fat o te nderuar :lol:


gentiani ahahah 60 km nuk jan shum ne zvicer,une per qdo dit jam ne teren keshtu i sillem friburgut per rreth, po ma bere nje telefon do ta gjej nje koh per ty gjithqysh dhe do ta pijme nje kafe, edhe mue po ma merr mendja se njeriu i par do jeni ju per te takuar live ahahahaaha
Ha,hahahaaaaaaa Vushtrria, besoj se javėn e ardhshme po pata kohė ndėgjohemi e shihemi.

Pėrnime 60 km nė kėmbė me u nisė njeriu i kalon :lol: :lol:

DEA
25-10-04, 20:00
gentiani dhe DEA ju pershendes edhe une,dhe kudo qe jeni shendet dhe fat o te nderuar :lol:


gentiani ahahah 60 km nuk jan shum ne zvicer,une per qdo dit jam ne teren keshtu i sillem friburgut per rreth, po ma bere nje telefon do ta gjej nje koh per ty gjithqysh dhe do ta pijme nje kafe, edhe mue po ma merr mendja se njeriu i par do jeni ju per te takuar live ahahahaaha
Ha,hahahaaaaaaa Vushtrria, besoj se javėn e ardhshme po pata kohė ndėgjohemi e shihemi.

Pėrnime 60 km nė kėmbė me u nisė njeriu i kalon :lol: :lol:

Po valla edhe kembe i kalon,
nisu sonte se neser mberrine.

Gentiana
25-10-04, 20:09
Vushtrria rash kendej pari, dhe thash tet pershendes,te uroj nje mbremje te kendshme dhe gjdo te mire.

Genta

vushtrria
26-10-04, 19:12
Posa u kyca ne dardania forum,gjeta edhe grushtin e yjeve te katandisur anembare botes per te mos rren nga univerzi ne erresiren e analfabetizmit.Cdo njeri nga Ju eshte edhe nje yje e veqant nga e cila mund te presish ndritshmerin e pa vdekshme ne horizontin e paskajshem ku gershetohet dashurija per fjalen e embel shqipe,dhe deshira per te berre edhe me te begatshem thesarin me te shtrejte te Kombit-Gjuhen!.
Disi me u shkeput nga zemra vetem nje fjale e shkurter:
Mir se te gjeta dhe mir se na erdhe Vushtrria.

kercovari i nderuar qofshe gjithmon ku do qe jeni ju uroi fat dhe shendet :lol:

vushtrria
26-10-04, 19:15
Vushtrria rash kendej pari, dhe thash tet pershendes,te uroj nje mbremje te kendshme dhe gjdo te mire.

Genta

gentiana flm shum oj zonjushe, po mir shum moj keshtu kur kur kalojme njeri pran tjeterit,mjafton nje tumgjat jeta.


juve ju deshiron vushtrriu te gjitha te mirat,paqi fat dhe shendet ne jet

turisti
26-10-04, 20:30
O shoki i vjeter,te pershendes pa kufij.

Turisti

vushtrria
30-10-04, 16:39
O shoki i vjeter,te pershendes pa kufij.

Turistituristi gjthashtu jeni pershendetur nga shoki i juaj i vjeter ahahahah

shko kah te duash shetit,po pate ndonje problem une gjtihmon jam afer teje ahahahahahah

ShEjToNkA
19-12-04, 20:59
Vushtrria vendas, kalova jo rastėsishtė kėtu pari dhe desha ta bėjė njė pėrshėndetje!
Tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė. Po ashtu, pasi dėgjova se do tė shkoni pėr pushime nė kosovė tė dėshirojė edhe pushimė tė bukur dhe tė kėndshėm nė Kosovė pikrishtė nė Vushttri!
Ju lutėm njė pėrshėndejte ma dėrgoni nė Vushtri nė emėr timin!
Caste tė kėndėshme ku do qė jeni!

Barbaroza
19-12-04, 21:23
Vushtrria,tybe s'te paskam verejtur se i paske kaluar edhe 2000 postime.WoW,sa mrekulli.
Urime Vushtrria.Kam nje rrespekt te veqante per juve!

vushtrria
20-12-04, 19:54
Vushtrria vendas, kalova jo rastėsishtė kėtu pari dhe desha ta bėjė njė pėrshėndetje!
Tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė. Po ashtu, pasi dėgjova se do tė shkoni pėr pushime nė kosovė tė dėshirojė edhe pushimė tė bukur dhe tė kėndshėm nė Kosovė pikrishtė nė Vushttri!
Ju lutėm njė pėrshėndejte ma dėrgoni nė Vushtri nė emėr timin!
Caste tė kėndėshme ku do qė jeni!shejtonka faleminderit shum nga ju,une do iku ne kosov dhe gjithqyshe se kohen e shumte do ta kaloi ne vushtrri,dhe nje te jesh e bindur se keto fjalet e tua sa her te kaloi ne vushtrri do me trokasin ne kok.


jeni e pershendetur nga vendasi i juaj vushtrriu

vushtrria
20-12-04, 19:58
Vushtrria,tybe s'te paskam verejtur se i paske kaluar edhe 2000 postime.WoW,sa mrekulli.
Urime Vushtrria.Kam nje rrespekt te veqante per juve!
barbaroza edhe une ju pershendes shuuuuuum e nderuar,po eshte e vertet se njeriu ne nje shoqeri te mir siq jemi ketu jo 2000 mij postime por nuk do te ndalemi se shkruari.


kudo qe jeni vushtrriu ju deshiron shendet dhe fat ne jet :lol: :lol:

blusky
20-12-04, 20:02
Vushtria, te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire ne jete.
Te deshiroj pushime te mira ne gjirin familjar. :wink:

vushtrria
20-12-04, 21:57
Vushtria, te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire ne jete.
Te deshiroj pushime te mira ne gjirin familjar. :wink:
blusky,edhe ju jeni te pershendetur nga vushtrriu dhe ju deshiroi te gjitha te mirat :lol: :lol:

Gentiana
20-12-04, 22:11
Vushtrria urime per mbi 2000shkrimet tua, qe sapo e pash qe i kishe ber (pak von, po ma mire von se hiq)

Me tvertet Forumi nuk do te ishte ky qe esht pa juve, je i respektuar nga une. Ju uroj ēdo te mire ne Jete, dhe qaste vetem te lumtura, te na i shkruani shum e shum shkrime te tilla si deri me sot.

Me nderime

Genta

Mafiozi
20-12-04, 22:22
Vushtrria, shum urime per 2000 postimet shoki.

Me befason qdo her me shum me simpatin tende dhe cilesin e shkrimeve tua.
Shpresoj te mbetesh me ne edhe per shum shkrime tjer aq interesant.

Pershendetje te perzemerta Vushtrria
Me respket
Mafiozi :wink:

Naki
20-12-04, 22:24
Kronologjise se urimeve i bashkangjitem edhe une,2000 postime qe mbajne ne vetevete Bujarin ,sinqeritetin.
Me respekt Naki

dr1ta
20-12-04, 22:38
Vushtrria shoki urime te gjitha keto postimet, gjith i buzeqeshur dhe me mendime plot vler :)


Me respekt Drita :)

vushtrria
21-12-04, 20:06
gentiana,mafiozi,naki,drita gjithmon jeni tepershendetur nga vushtrriu dhe gjithashtu jeni te mrekullueshem.vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat,dhe shendet ne jet :lol: :lol:

Murgesha
21-12-04, 20:16
Vushtrria pėr hajr, pėr hajr pėr 2 mijė postimet tua. :lol:

vushtrria
21-12-04, 20:25
Vushtrria pėr hajr, pėr hajr pėr 2 mijė postimet tua. :lol:


o hajre paqe,e nera tu rrit murgesha e gjithmon qofshe e nderuar :lol: :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol:

Kercovari
21-12-04, 21:46
Urime Vushtria per 2 mije postimet,dhe cdo te mire ne jete.
Zoti te bekoft me nje nuse te bukur e te madhe si kala"Balabane"kercovarce i thone.

vushtrria
23-12-04, 17:14
ahahahaahahaah kercovari i nderuar flm shum per urimin edhe ju jeni gjithmon i nderuar dhe i respektuar,ju deshiroi te gjitha te mirat :lol: :lol:


P.S hmm nuse nuk me duhet ahahhhhhahh kujdes se po bahen belat ahahaah

turisti
24-12-04, 12:35
Vushtrriu i nderuar,urime :P 2000 :P postime dhe (sa shpert?? Mos ke ba naj allash - veresh,hahahahahahahahahahahahahaha ),deshiroj,qe shendeti dhe suksesi ta percjjellin postimet e tua ,familjen dhe firmen tende ne jete private.

Me respekt,

TURISTI.

halla e madhe
24-12-04, 20:53
Vushtrria_Urime per te gjitha ato postime :!: Me vjen mire kur te gjithe flasim vetem fjale te mira per TY!!! Suksese edhe tash e tutje dhe shume te mira ne jete!!

DEA
24-12-04, 21:55
Vushtrria, kolones se pershendetjeve, urimeve dhe lavdateve ju bashkangjitem edhe une, njeherit ju uroj qdo te mire ne jeten tuaj jasht forumit po ashtu dhe mbrenda :wink:

Gentiana
30-12-04, 13:39
Nje pershendetje sot per Vushtrrien,dhe nje dite te kendshme ja uroj,gjithashtu gezuar edhe vitin e ri dhe ēdo te mire per ju.

Genta

ShEjToNkA
01-01-05, 04:47
Vushtria vendasė, tė pėrshėndes shuuuuumė dhe tė dėshiroi cdo tė mirė ku do qė jeeee.
Po ashtu urime edhe Viti i Ri 2005, le te jet njė vitė i mbarė pėr Ju!
Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaarrrrrr!!!

Barbaroza
02-01-05, 14:55
Vushtrria,shume fat dhe lumturi per Vitin eRi 2005!Gezuarrrrrrrrrrrrrrr.

lazdrani
03-01-05, 11:57
Vushtrria gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr vitin e ri 2005.Jete te lumture ty dhe familjes suaj :wink:

Gentiani
03-01-05, 12:41
Gezuar Vitin e Ri 2005 Vushtrriai nderuar, duke ju dėshiruar Shėndetin, Suksese, Lumturinė dhe Gėzime nė kėtė Vit Ty dhe Familjet tuaj.

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 12:53
turisti,shejtonka,mafiozi,gentiana,lazdrani,barbar oza,gentiani,halla e madhe,murgesha,DEA


edhe ju jeni te pershendetur nga vushtrriu, gjithmon jeni te respektuar
dhe te nderuar kudo qe jeni ju deshiroi shendet dhe fat ne jet.


pra edhe nje her URIME VITIN E RI 2005 DHE ISHALLA ESHTE VIT I MBAR PER TE GJITH NJERZIMIN

livoreka bicio
03-01-05, 20:22
VUSHTRRIA TE UROJE VITIN E RI 2005.TE DESHIROJE QE KY VITE TE JETE VITE I REALIZIMEVE TE ENDERRAVE TUA.GEZUARE ME SHUME TE MIRA :wink:

BICIO. :wink:

Murgesha
03-01-05, 20:49
Vushtrria Urime dhe mirė se u ktheve nga pushimi.
Ēdo tė mirė tė dėshiron Murgesha.

yllka
05-01-05, 13:08
VUSHTRRIA URIME DHE GEZUAR VITIN E RI 2005

xhenita.j
08-01-05, 14:52
:oops: [color]

xhenita.j
08-01-05, 14:54
:oops:urime nga vushtrija te gjithve ju uroj festen e vitit 2005

Honesty^uk.
08-01-05, 17:29
Pershendetje i nderuar vushtria
Ky vit paste sjel me vete vetem suksese dhe lumturi per JU

vushtrria
09-01-05, 12:52
livorka,yllka,murgesha,xhenita vendase ishte nje pershendetje e embel nga vendlindja edheju jeni te pershendetur nga vushtrriu.


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat ne jet :lol:

vushtrria
09-01-05, 12:55
Pershendetje i nderuar vushtria
Ky vit paste sjel me vete vetem suksese dhe lumturi per JU


honesty gjithashtu edhe juve ky vit do ju sjell vetem te mira dhe surpriza i nderuar,dhe keto te mira gjithmon qofshin me juve.

ShEjToNkA
28-03-05, 22:10
O Vendas ooo ,po a je kund e a je gjallė?? Po ku je qė ke humbė krejtė moreeee??? Eja djalė pak mė shpeshė se pėr besė ėshtė ka mė mungonė vendasi :(

Ku do qė je o i nderuarė tė pėrshėndes dhe tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
Kalofsh caste tė bukura.

Barbaroza
29-03-05, 17:56
Vushtrria,nje pershendetje po ta le ne keshtjelle qe te te vije i fresket argetimi ne forum. :lol:
Gjithe te mirat dhe kalo sa me bukur!

progoni
31-03-05, 00:12
me vizituar Dardanin dhe mos me marrė njė qajė

nė kshtjellėn e mikut tim ,

tė NDERUARIT

vushtria

nuk ma thot kjo zemėr.

Gjitha tė MIRAT

nga unė

vushtrria
31-03-05, 19:31
me vizituar Dardanin dhe mos me marrė njė qajė

nė kshtjellėn e mikut tim ,

tė NDERUARIT

vushtria

nuk ma thot kjo zemėr.

Gjitha tė MIRAT

nga unė


oooo progoni,kujtoje pak malin e DAJTIT sa her je ngjit larte me vushtrrriun ahahahahahahh ishte ajo kohe shendet per neve :lol: :lol:


i nderuar te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

Murgesha
31-03-05, 19:47
Vushtrriu njė pėrshėndetje edhe pėr ty i nderuar.
Ēaste tė kėndshme nė kėtė mbrėmje.

lazdrani
02-04-05, 13:30
Vushtrria pranoni pershendetjet e mija te sinqerta ku do qe jeni tani per tani :wink:

halla e madhe
02-04-05, 14:46
Vushrria_Ku je more burri i botes qe po ndeze zjarr e po largohesh....une u martova dhe u pusova e ti kerkund..hahahaa Peshendetje te perzemerta kalo sa me mire kudo qe gjendesh :lol:

Kercovari
02-04-05, 17:36
Te pershendes Vushtria,dhe te lutem kujdesu per hallen,nje halle e kemi ketu.
Gjitha te mirat i nderuar kudo qe te gjindesh.

vushtrria
03-04-05, 11:41
murgesha,lazdrani,halla e madhe,kercovari gjithmon qofshi te nderuar gezimi dhe lumturia qofshin me juve :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat te nderuar :lol:

dr1ta
09-04-05, 11:48
Pershendetje i nderuar ..vetem dashta te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbare :)

007
10-04-05, 02:21
Pershendetje vushtrria,qdo te mir ne jet ju deshiron 007

vushtrria
10-04-05, 14:57
drita dhe 007 jeni shum te nderuar dhe te respektuar nga vushtrriu :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat ne jet :lol:

Naki
22-04-05, 21:52
Nje pershendetje Enkas shkone sonte per Vushtrrine ,nje vikend te mire ju deshiron Naki

Dali!Keq
23-04-05, 04:12
Dhe un sikur Naki-e pershendes Vushtrun.
Vushtiu si jeni krejt mir?
Selam prej njanit.
Rrespek Dali keq

vushtrria
23-04-05, 12:10
Nje pershendetje Enkas shkone sonte per Vushtrrine ,nje vikend te mire ju deshiron Nakioooo naki,pershendetjet e tua i pranoi si shum me vler pasi qe jeni ashtu njeri,me nje karakter te fort moral dhe shpirteror :lol:


edhe nga vushtrriu jeni gjithmon i respektuar :lol:

vushtrria
23-04-05, 12:13
Dhe un sikur Naki-e pershendes Vushtrun.
Vushtiu si jeni krejt mir?
Selam prej njanit.
Rrespek Dali keqooooo nuk jeni ju Dal i keq ahahha po jeni Dal i mil ahhahaha

edhe nga une jeni pershendetur, kudo qe jeni nga vushtrriu te gjitha te mirat :lol:

Vera
23-04-05, 12:19
vushtria nje pershendetje speziale per ty lal nga vera


Bravo qe koke ngjit ne pallat se veq edhe ti mangu koke kan hhahahhaha

turisti
28-04-05, 00:00
Shoki i nderuar,

Te pershendes nga naltesia mbidetare HOLANDEZE me pershendetjet afatgjata dhe te sinqerta.

TURISTI. :P

Diana007
03-05-05, 10:06
Vushtrria te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:

Gjumashja
16-05-05, 09:35
vushtrria pershendetje dhe jave te mbar :wink:

progoni
21-05-05, 19:14
me vizituar Dardanin dhe mos me marrė njė qajė

nė kshtjellėn e mikut tim ,

tė NDERUARIT

vushtria

nuk ma thot kjo zemėr.

Gjitha tė MIRAT

nga unė


AAAAAAAA ka zot shtepie ketu ,

oooooooo BURRI i qiqavicės.gjithėherė i pėrshendetur

halla e madhe
22-05-05, 10:19
Vushtrrija_po na mungon keto dite :cry: E la hallen pa dasem :cry:
pershendetje kudo qe gjendesh :!:

Murgesha
22-05-05, 10:31
Vushtrria njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty i nderuar.

Gentiana
22-05-05, 10:34
:( :( :( :(

Vushtrria, ku na mbete more?

Edhe un te pershendes,e te uroj dit te kendshme ku do qofsh.
Dhe ta dijsh se na mungon.

Kodra
29-05-05, 12:53
************
************
************


vushtrria tė pėrshėndes shumė dhe uroj qė Ura e Gurit tė jetė Simbol pėr ty.

Po e them kėtė sepse Ura e Gurit po qėndron tash e sa vite,pėr atė rrnofsh sa malet dhe Ura e Gurit :wink: :wink:

Dali!Keq
31-05-05, 16:03
pershendetje Vushtria,qaste te kendshme.

vushtrria
12-06-05, 18:56
vera,turisti,diana,gjumashja,gentiana,murgesha,dal i i keq,kodra


juve te nderuar nga vushtrriu te gjitha te mirat dhe shendet :lol: :lol:

MemphiSx
25-06-05, 11:02
Vushtrrias i nderuar te pershendes,dhe shpresoj qe je mir ti dhe familja jote :) Pranoj pershendetjet e mija nga zemra,dhe Kalo mir ne keto dit te ngrohta :)

Honesty^uk.
26-06-05, 21:23
Pershendetje per ju i nderuar shoki vushtri, suksese ne jete dhe realizim te deshirave tuaja te deshiron dhe uron:

Honesty

Kodra
26-06-05, 22:29
*********
*********
*********

Pėrshėndetjet e mia pėr ty i nderuari shigjetar nuk do tė mungojn nė asnjė ēast.

Ec tė shkojm nė Crans Montana te liqeni o vushtrrioooo :wink:

Tė lė tė Pėrshėndetur

Kodra

turisti
05-07-05, 23:02
:P Vushtrria i nderuar,

Prano pershendetjet me te perzemerta dhe te sinqerta nga Turisti.Te deshiroj fat dhe sukses ne pune dhe jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Arb
14-08-05, 07:36
i nderuar Vushtrria,

Mire se je kthyer (me sa duket)!

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

Gjithe te mirat!

vushtrria
30-08-05, 10:35
memphisi,honesty,kodra,turisti,arbi edhe ju jeni te pershendetur nga ana ime dhe qe te gjithve u uroi fat dhe shendeti qofte ne ju dhe ne familjet tuaja :lol:

me nderime vushtrriu :lol:

Diana007
30-08-05, 10:52
Voshtria mir se ke ardhe , pa edhe ti po shum mungesa po ben bre , pa prind em nuk t e pranojm aaa :lol: :lol:

TE pershendes dhe gjitha te mirat

Me respek Diana :wink:

Sy_kaltra
30-08-05, 10:54
vushtrria pershendetje juve i nderuar.

Nje dit te mbar e te bukur ku do qe gjendeni..

Me respekt Sy_Kaltra.

lazdrani
31-08-05, 10:14
I nderuari Vushtrria ju pershendes nga qyteti kujshi Mitrovica.Pushime te kendeshem per ty dhe Familjen tende.Me plore respekt Lazdrani :wink:

vushtrria
03-09-05, 10:03
dianna,sy_kaltra dhe lazdrani ku do qe jeni qofshi te nderuar dhe shendeti gjithmon qofte me juve :lol: :lol:


me nderime vushtrriu

Krokodilli
03-09-05, 10:24
pershendetje vushtrria,, na ke hum more vllaqko,, kam mendu mos ke fitu lloto e ke vendos me shetit boten per disa vite...

te pershendes ,, dhe kalo sa me mire kudo qe je

turisti
07-09-05, 00:41
Shoki i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e 3000 postimrve te cilat jane realitet.Te deshiroj edhe shume postime,shume vite te na gezoje prania jote dhe shendet dhe lumturi familjare per gjithmone. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

halla e madhe
07-09-05, 05:38
Vushtria_ku na humbe keshtu?kalova kesajde me nji thes urime dhe pershendetje per ty.

Me respekt:halla e madhe :lol:

Artisti
07-09-05, 18:30
vushtrrin e pershendes si ma se miriArtisti

Agroni22
07-09-05, 18:34
VUSHTRIJA pershendetje per ty i nderuar dhe kalo bukure kudo qe te jesh

Gentiani
16-09-05, 23:28
Pėrshėndetje pėr Vushtrrinė edhe Qiqavicėn, qė na ka humbur :lol: :lol:

Pėrshėndetje Vushtrria e kalofshi bukur dhe gjitha tė mirat e mos harro se edhe radhėn e ke me qerosė pije :lol: :lol:

Artisti
17-09-05, 10:13
vushtrria kallxom kur te qeros me pije se edhe un ku mi be shoqni Gentianit,e edhe prej meje e ki ni pershendetje te pafund :wink:
Artisti

MemphiSx
18-09-05, 13:50
I nderuari vushtrrias,Prano nje pershendetje nga ana ime :)

Komunikimin e pare ne forum e kam pas me ty,prandaj ke nje respekt te veqant nga ana ime :)

halla e madhe
18-09-05, 14:58
Pershendetje te perzemerta per Vushtrrine;halla e madhe

AXHA
18-09-05, 20:15
Shum e neruemja Vushtrria selam pej AXHE.
Edhe ju me ma ba hallall qi su paskna que selam tej tash,veq ishalla e keni shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal,u shkoft kjo dynja me gzim e sevda.
Mier u njefshmi e jau njefsha tmieren oooooooj shum e neruemja Vushtrria.

Daja POLIC
18-09-05, 22:17
vushtrria te pershendes shum ju deshiroj suksese ne jete dhe disponim aty ku shkel :lol:

ciao

vushtrria
21-09-05, 19:51
halla e madhe,turisti,gentiani,krokodili,gentana,agroni,ar tisti,axha,daja polic qe te gjithe jeni te pershenetur nga vushtrriu zoti ua dhashte shendetin dhe lumturin kudo qe jeni :lol:

vushtrria
21-09-05, 19:55
I nderuari vushtrrias,Prano nje pershendetje nga ana ime :)

Komunikimin e pare ne forum e kam pas me ty,prandaj ke nje respekt te veqant nga ana ime :)


memphisx i nderuar me ardhjen e juaj ne forumin dardania ishte nje knaqesi dhe u pasurua forumi me nje antar shum te ndershem kudo qe je pershendetje dhe shendet :lol:

vjeshta
22-09-05, 18:03
Te pershendes ,se po ndihna e obligume :lol:
Shoqerisht,
vjeshta.

Kodra
24-09-05, 23:02
**********
**********
**********vushtrria i nderuar

duke tė dėshiruar shėndet dhe jetė tė gjatė,pa brenga tė mėdha se tė voglat janė qė kalohen :wink:

tė pėrshėndetKodra

vushtrria
27-09-05, 10:20
Te pershendes ,se po ndihna e obligume :lol:
Shoqerisht,
vjeshta.

pershendetje e tua i pranoi shuum me respekte e nderuar :lol: edhe nga ana ime nje pershendetje kudo qe je :lol: :lol:

vushtrria
27-09-05, 10:22
**********
**********
**********vushtrria i nderuar

duke tė dėshiruar shėndet dhe jetė tė gjatė,pa brenga tė mėdha se tė voglat janė qė kalohen :wink:

tė pėrshėndet

kodra keto urime tua edhe une po ua kthej i nderuar, paq fat dhe lumturi ne familjen tuaj :lol: :lol:

Kodra

teDUAty
28-09-05, 02:05
t'pershendes

turisti
03-10-05, 12:19
:P Vushtrria i nderuar, :P

Turisti nuk i harron kurre shoket e gjenerates dhe betejave te medha mendimesh dhe momenteve te zjarrta te diskutimeve dhe shkembimin e mendimeve konstruktive.Te pershendes shume,ashtu siē e meritojne njerez te sinqert dhe te deshiroj perparim ne ēdo drejtim te jetes.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 13:28
Vushtrri shoki te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat dhe kalofsh siq don vet :roll: :P


Me respekt Diana :D

vushtrria
09-10-05, 14:10
kodra,tedua,turisti,dianna edhe nga vushtrriu jeni te pershendetur dhe te respektuar kudo qe jeni :lol: :lol:


me nderime vushtrriu :lol:

Agroni22
09-10-05, 14:45
pershendetje i nderuar

Sy_kaltra
11-10-05, 13:38
vushtrria Pershendetje te ngrohta ju dergon Sy_Kaltra ,,Njeherit te uroj realizimin e te gjitha deshirave te juaja i Nderuar..

Me respekt Sy_Kaltra.

Urata
11-10-05, 14:29
vushtrria nje pershendetje t'MADHE prer ty...

lazdrani
14-10-05, 19:56
Vushtrria i nderuar,pershendetje te sinqerta perhere per ju .


Lazdrani

vushtrria
18-10-05, 20:21
Agroni22,sy_kaltra,urata,lazdrani qofshi te nderuar dhe faqebardhe gjithmon :lol:


me nderime vushtrriu :lol:

halla e madhe
18-10-05, 20:49
Pershendetje te perzemerta kudo qe jeni :P

vushtrria
22-10-05, 21:15
Pershendetje te perzemerta kudo qe jeni :P


oj halle qofshe e nderuar gjithmon me familjen tende vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol:

Honesty^uk.
22-10-05, 21:22
Miku im i vjeter, pranoni pershendetjet e nje zemre bujare dhe te sinqerte dhe qe gezon respekt per JU
Vec suksese shendet dhe lumturi ju dhashte i

Me nderime
Honesty

vjeshta
24-10-05, 16:43
Te pershendes ,dhe a po kerkon hiq :wink:

Vjeshta

vushtrria
24-10-05, 17:08
Te pershendes ,dhe a po kerkon hiq :wink:

Vjeshta


oj vjeshta,ahhahahaah po bolle po kerkoi :lol: e ti a dole hiq ahhahaha


te pershenes shuum oj simpati :lol: :lol:

vjeshta
24-10-05, 17:09
Te pershendes ,dhe a po kerkon hiq :wink:

Vjeshta


oj vjeshta,ahhahahaah po bolle po kerkoi :lol: e ti a dole hiq ahhahaha


te pershenes shuum oj simpati :lol: :lol:
Valla dola edhe une me kerku pak se jam pi tu ndejt ne shtepi :lol: :lol:
Spaske faj qe ti po kerkojshe :lol:
Vjeshta

Honesty^uk.
24-10-05, 17:10
Miku im i vjeter, pranoni pershendetjet e nje zemre bujare dhe te sinqerte dhe qe gezon respekt per JU
Vec suksese shendet dhe lumturi ju dhashte i MADHI ZOT (PS< po habitem se kush paska qene i uritur dhe kishte ngrene keto fjale )Me nderime
Honesty

laliloli
25-10-05, 18:25
Vushtrriu prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je ,shendet dhe miresi ne jete


Rrespekt Lali

Kercovari
26-10-05, 16:46
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Barbaroza
30-10-05, 17:49
Vushtrria,miku im,prano nje pershendetje me deshiren qe lumturia dhe sukseset,te jene pjese e pandare e jetes suaj!

vushtrria
01-11-05, 21:47
honesty,lali,kecovari,BARBAROZA


perzemersishte ju pershenes dhe ju te gjitha te mirat ne jet :lol:

Murgesha
01-11-05, 22:37
Vushtrri, erdha dada me tė pėrshėndet Ty me gjithė familjen tėnde dhe me ju dėshiru ēdo tė mirė nė jetėn tuaj.

Dadushja! :wink:

zana e maleve
03-11-05, 00:42
te pershedes shume vushtrrias dhe te deshiroje fat dhe lumturi ne qdo sfere te jetes
me nderime zana e maleve

vushtrria
13-11-05, 13:18
dadushe edhe nga une jeni e pershendetur me gjithe familjen tende,te gjiotha te mirat ne jet :lol:


zana e maleve pershenetje edhe per ty vendase te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 13:23
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_missyou/1012-018-23-1059.gif

ninnela
13-11-05, 16:02
Pershendetje te perzemerta per ty dhe familjen tuaj i nderuar.


Me nderime NINNELA :lol:

MemphiSx
13-11-05, 18:28
Shum i respktuari,vustrria Prano nje pershendetje nga zemra nga ana ime,shpresoj qe po ja kalon bukur ne gyrbet :)

vjeshta
14-11-05, 16:57
Nje pershendetje te fresket gyrbetqarit te merzitur.

Te pershendet gyrbetqarja,Vjeshta

Artisti
15-11-05, 21:19
vushtrria ,pranoi pershendetjet e sinqerta nga nje njeri i cili veq nikun e ka Artist.

Barbaroza
18-11-05, 11:31
I nderuari Vushtrria,ndonjehere fjalet mungojne mu kur ke nevoje te shprehesh gjithe ate rrespekt qe ke per nje mik a mikeshe.Dhe ne kete cast,une ndjehem ne kete pozite!
Uroj qe shendeti,mireqenia,dashuria dhe prosperiteti te jene udheheqesit kryesor ne jeten tuaj!!
Jeni dhe mbeteni miku im me besnik ne krahasim me disa qe kane"lakuar"rrugen! :wink: :lol:

progoni
19-11-05, 23:32
I nderuari Vushtrria,ndonjehere fjalet mungojne mu kur ke nevoje te shprehesh gjithe ate rrespekt qe ke per nje mik a mikeshe.Dhe ne kete cast,une ndjehem ne kete pozite!
Uroj qe shendeti,mireqenia,dashuria dhe prosperiteti te jene udheheqesit kryesor ne jeten tuaj!!
Jeni dhe mbeteni miku im me besnik ne krahasim me disa qe kane"lakuar"rrugen! :wink: :lol:


JOOOOO qare nuk kemi pa ja zen deren ojjjjj
Barbaroza nuk kemiii


O vushtria po si je ooooo BURRE FJALE


TY e ma te mireve TUAJ gjitha te

mirat

Diana007
24-11-05, 09:49
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 04:03
Pershendetje te flakta per ju !
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_missyou/1012-018-23-1059.gif

Nga flaka

Honesty^uk.
27-11-05, 13:14
Ne kete ode te nderuar dhe Bujare, po le pershendetjet e mia miqesore
per te nderuarin VUSHTRI qe respekti ndaj tij vec sa vjen e rritet nga dita ne dite.

Jete te gjate dhe te shendetshem, plot Lumturi dhe Gezime
te uron dhe deshiron
Miku JUAJ

Honesty

Zana_ch
27-11-05, 13:41
Vushrri prano pershendetje ngau une dhe qdo te mira ne jeten e juaj

http://www.leicht-kauf.de/cards/Herz-Rose.gif

vushtrria
30-11-05, 10:49
ninnela,zana_ch,diana_07,progoni,honesty,flaka flm shum nga ju per viziten e juaj :lol: :lol:

vushtrriu ua deshiron te gjtiha te mirat ne jet kudo qe jeni :lol:

vushtrria
30-11-05, 10:52
artisti,vjeshta, memphixs,sy_kaltra edhe nga ana ime jeni te pershendetur kudo qe jeni,jeni te shkelqyshem :lol:
te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

Sy_kaltra
30-11-05, 11:02
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-58-1042.gif

:wink: :wink:

vushtrria
30-11-05, 11:36
I nderuari Vushtrria,ndonjehere fjalet mungojne mu kur ke nevoje te shprehesh gjithe ate rrespekt qe ke per nje mik a mikeshe.Dhe ne kete cast,une ndjehem ne kete pozite!
Uroj qe shendeti,mireqenia,dashuria dhe prosperiteti te jene udheheqesit kryesor ne jeten tuaj!!
Jeni dhe mbeteni miku im me besnik ne krahasim me disa qe kane"lakuar"rrugen! :wink: :lol:


Barbaroza,nese me te vertet ekziston dikunde miqesia e vertet, une mendoi se eshte ne mesin toon,ket e them me plot fjalen e gojes dhe krenohem qe kam nje mikeshe si juve,ket do e deshmon koha vet :lol: :lol:


te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

schütze
02-12-05, 22:19
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

Murgesha
05-12-05, 15:04
Oooo Bacalok! :lol:

Po tė drejtohem kėshtu, edhe pse nuk e meritoni kėtė titull, por qė me shkrimet e fjalėt tuaja tė peshuara gjithmonė duket sikur pas jush fshihet njė person qė e mat mirė fjalėn e shkruar e pastaj e poston.

Pėrshėndetje pėr ty e pėr tė gjithė tė dashurit tuaj.

Murgesha!

vushtrria
10-12-05, 11:13
schütze,shoki te gjitha te mirat nga vushtrriu,jeni i shkelqyshem :lol:

vushtrria
10-12-05, 11:21
Oooo Bacalok! :lol:

Po tė drejtohem kėshtu, edhe pse nuk e meritoni kėtė titull, por qė me shkrimet e fjalėt tuaja tė peshuara gjithmonė duket sikur pas jush fshihet njė person qė e mat mirė fjalėn e shkruar e pastaj e poston.

Pėrshėndetje pėr ty e pėr tė gjithė tė dashurit tuaj.

Murgesha!


Murgesha thoni si te doni :lol: se pari jeni nga zoti e respektuar,dhe tani edhe ne forumin dardania jeni e respektuar dhe me gjer,une te ndjej shum te afert dhe ju cmoj larte ty dhe familjen tende :(

Psikologu
11-12-05, 14:16
I nderuari Vushtrrija!

Ju pershendes duke ju dehsiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.

Me nderime dhe respekt;

Psikologu

dr1ta
11-12-05, 23:21
Vushtrri Aga , te pershendes shoki , deshiroj caste te kendshme ketu , poashtu ne jeten e perditshme.


Drita :)

GURI SYLAJ
18-12-05, 11:34
Nje pershendetje per Vushtrrin edhe nga ana ime .

vushtrria
20-12-05, 15:17
Psikologu,drita dhe GURI SYLAJ kudo qe jeni qofshi te nderuar nga zoti ju dhe famljet e juaja :lol:

halla e madhe
20-12-05, 18:22
Vushtrrija_pranoni pershendetje te perzemerta edhe nga une :lol:

progoni
26-12-05, 06:16
oooo BURRE QIQAVICE jooooooo hiqe nuk po e shof
kambekryqe te kafja.

ja ka therr ne DARDANI

pa ta si peshku pa uje per Vushtrin.


Kudo qe te jesh

gezuar 2006

gezimi dhe suksesi kjofeshin me Ty dhe familje

Vigani
26-12-05, 15:47
Vushtrria i nderuar t'pershendes duke te deshiruar shendet, lumturi, hare, gezim, suksese, pasuri dhe mbaresi per vitin 2006 dhe gjate gjithe jetes ...

GEZUAR!

Barbaroza
27-12-05, 14:58
Vushtrria i nderuar,gezuar Viti i Ri 2006.Ky vit qofte i suksesshem per juve po aq sa viti i shkuar.Gezuar!!

http://countryjoe.bizland.com/Xjoyful-ny.jpg

Murgesha
27-12-05, 17:07
Vushtrria Lumturi e shėndet, si dhe realizimin e planeve tuaj jetėsore ˙`i uroj pėr vitin 2006.

Gėzuar.


Murgesha!

aferdita
27-12-05, 18:57
me ardhe kesajde dhe pa e pershendetur dhe uruar vitin e ri nuk ben.
I nderuari Vushtrria urime dhe vetem lumturia dhe gjithe te mirat ne jete te percjellin edhe kete vite.

http://www.pinneberger-tennisclub.de/Veranstaltungen/frohes_neues_jahr_3_mini.jpg

rilinda
27-12-05, 21:41
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 21:52
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 02:50
I nderuar Vushtrria.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 08:51
Gezuar 2006!

Shendet dhe sukses Ty dhe mbare familjes te deshiron :halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:56
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

lazdrani
28-12-05, 19:11
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88964.jpg


I nderuari Vushtrria Ty dhe familjes suaj ju deshiroje qe viti 2006 te jete vit qyshe ju done zemra juaj.Gezuar per shume vite :wink:


Lazdrani

Luana
28-12-05, 19:13
Shume Urime edhe per ty Vushtrrija


http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny/8607-001-01-1027.gif

Kercovari
28-12-05, 19:25
Gjithmon cofshi te lumtur ne jete

http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG Gezuar!

Artisti
28-12-05, 20:34
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:16
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:11
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 06:24
I nderuar Vushtrri,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Gjumashja
29-12-05, 11:10
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:01
Shum i nderuaru Vushtrria

Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

AXHA
29-12-05, 16:33
Shum selam pej meje shum e neruemja Vushtrria.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 17:35
************Urime vushtrria viti 2006**********


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

MemphiSx
29-12-05, 18:41
Vushtrria Urime Vitin e Ri 2006!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

DEA
29-12-05, 23:31
Per Vushtrriun shume suksese ne vitin 2006 i uron DEA
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 00:06
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

dr1ta
30-12-05, 00:28
Gzuar vitin e ri , qoft ky vit plot gezim per ju dhe te dashurit e tu.
Gezuar 2006

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear21.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:39
Shume i nderuari Vushtrri gezuar vitin e ri.


Shpresoj qe ky vit te ju sjell fat, lumturi, shendet dhe suksese kudo qe te shkoni.
Ket jau uroj nga zemra si juve, ashtu edhe familjes juaj.


Me nderime si gjithher.

Genta

rafet llapjani
30-12-05, 03:52
Vushtri Urime viti i ri me shume gezime dhe lumturi per ty dhe familen tende.


me shume rrespek nga rafet llapjani.

Dreni30
30-12-05, 10:49
I nderuar deshiroj qe ky vit te jete edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime 2006.

Shendet dhe lumturi me me te dashurit tuaj.

Dreni.

turisti
30-12-05, 17:49
:P Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P ,

Shendet,suksese te shumta jetesore,shoqerore,private dhe afariste me momentet e lumtura familare,

Te deshiron gjithmone nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:24
**********
**********
**********

vushtrria i nderuar,

ju pėrshėndes dhe ju uroj qė vitet e ardhshme tė jenė mė tė mirat pėr ju.


Gėzuar vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:35
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006.

Cdo tė mirė e tė mbarė per ju ne jeten e juaj.

Me nderime si cdo here;

Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:19
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:27
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 04:51
Vushtrria

Gezuar Vitin e ri 2006


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 06:07
I nderuari Vushtrria,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:25
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Barbaroza
04-01-06, 18:35
Vushtrria,mbret i fjaleve te pathene deri me sot!
Trimat s'kane kohe te flasin,as nuk vetemburren.Ata i ben t'i njohim koha ne vazhdim...!

Gjebraili
04-01-06, 23:27
Kame nderin dhe knaqesine, te pershendes te nderuarin Vushtrria, te cilin pata fat dhe rast ta takoj, te ndej me te dhe te knaqem me llaf e muhabet.
Pershtypjet e mija nga ky takim jane fantastike: Njoha edhe nje njeri te Madhe! Nje njeri me plote kuptimin e fjales! Nje trime! Nje atedhetare! Por njoha edhe nje punetore, qe nuk varet nga djersa e tjeterkujte, nuk jeton me "donacione" te huaja. Per ate edhe eshte i Madhe, ky burre.

I nderuari Vushtrria, te deshiroj shendet, jete te qete e te lumtur. Zoti qofte me ty, familjen tende dhe ata qe i do dhe te duan.

Miku juaj J.S. - Gjebraili :lol: :lol:

lazdrani
22-01-06, 21:54
I nderuari Vella Vushtrria!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Kercovari
22-01-06, 21:58
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Gjebraili
23-01-06, 02:15
Vushtrria i nderuar, miku ime

Prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, BABAIT te Kombit tone, te Madhit Ibrahim Rugova.

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Barbaroza
23-01-06, 16:46
Vushtrria,ngushellimet me te sinqerta me rastin e humbjes se vizionarit tone te madherishem.
Le te prehet ne paqe Ai,sepse e meritoi!

Sy_kaltra
24-01-06, 21:11
I Nderuar Dani3.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Sy_kaltra
24-01-06, 21:11
I Nderuar Vushtrria.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:16
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:44
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
02-02-06, 21:29
Per mikun tim te nderuar
Vushtrin

Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

vushtrria
04-03-06, 22:26
Me respekte per te gjithe ata qe vizituan dhomen time,te gjithve pershenetje nga vushtrriu

Kodra
05-03-06, 13:04
**********
**********
**********

vushtrria i nderuar,

pėrshėndetje tė madhe pėr ty ,simbol i fortesės sė qėndrueshmėrisė :wink:Kodra

Gjebraili
06-03-06, 06:51
I nderuari dhe i rrespektuari Vushtrria,
Nuk munde ta harroj takimin tone, nje njeri te forte, te qendrueshem si ju, pershtypjet e bukura andaj deshiroj te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete.

Miku juaj, Gjebraili

vushtrria
10-03-06, 20:30
I nderuari dhe i rrespektuari Vushtrria,
Nuk munde ta harroj takimin tone, nje njeri te forte, te qendrueshem si ju, pershtypjet e bukura andaj deshiroj te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete.

Miku juaj, Gjebraili


OOOOO gjeebraili,si jeni i nderuar me te vertet ishte shume pak qe me nje kafe ti qajme hallet dhe dertet e dynjallekut i nderuar miku im gjebraili,por shpresojme se ndeja jon do te vazhdon sa toka te ket njerez jeni i pa harruar te miku i juaj vushtrriu

halla e madhe
12-03-06, 13:30
Prano pershendetje kudo qe je i nderuar Vushtrria!:smile:

vjeshta
14-03-06, 00:02
Nje pershendetje tahmaqarqe ,simpatis :biggrin:

Te pershendet ,tahmaqarja ,


Vjeshta

vushtrria
05-05-06, 19:52
Nje pershendetje tahmaqarqe ,simpatis :biggrin:

Te pershendet ,tahmaqarja ,


Vjeshta


Oj vjeshta ahahhaha kjo pershendetje edhe pse tahmaqarqe e pranoi me plot deshire,edhe ju jjeni e shkelqyshme

Diana007
20-05-06, 16:05
Te pershendes shoki , me respekt Diana:biggrin:

halla e madhe
31-05-06, 08:37
Pershendetje te hershme me deshira te perzemerta per ty i nderuar!

Te fala nga :halla e madhe

Kodra
05-06-06, 22:18
**********
**********
**********


I nderuari vushtrrija,
mė lejoni,qė me kėto pėrshėndetje tė sinqerta tė ju uroj njė javė plotė begati dhe skena tė mrekulluara.


Ju nderon


Kodra

lazdrani
05-06-06, 22:55
I nderuari Vushtrria,juve dhe familjes sate ju deshiroje qaste te lumtura ku do qe gjindeni.....Lazdrani

turisti
16-07-06, 15:07
Pershendetje i nderuar nga Kaēaniku i klimatizuar.:smile: :smile:

Urata
25-07-06, 16:12
I nderuari vushtrria te pershendes dhe te deshiroj nje vere te knaqshme me te gjithe ata qe ti don zemra jote!

Sa mire, gjithekun prezenca jote! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Artisti
12-08-06, 12:27
Vushtrria pershendetjeee te madheeeee


.

vjeshta
10-12-06, 23:20
Eshte e pamundur si kam harru te mos te te pershendes .

Te pershendes shume dhe te uroj qdo te mire ne qdo sfere te jetes ,dhe dije se po na mungon .

Te pershendet simpatia..:biggrin: ,


Vjeshta! :smile:

schütze
01-01-07, 16:28
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Diana007
09-06-07, 19:24
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Naki
26-06-07, 22:56
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Diana007
28-11-07, 12:25
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

turisti
21-02-08, 23:20
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:48
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:34
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

lovely
23-05-08, 15:57
http://i135.photobucket.com/albums/q151/marigail/welcome/back.jpg


http://i190.photobucket.com/albums/z8/raindrop40118/flowers.jpg

Urata
23-05-08, 20:46
Nje pershendetje t'madhe per ty...!

DEA
25-05-08, 12:06
Vushtrrin e pershendes per rikthimin e tij, dhe i uroj kenaqesi edhe me te madhe...

DEA

Diana007
25-05-08, 14:51
http://img249.imageshack.us/img249/3972/ngadianakv9.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)http://www.altonandrea.com/images/welkome_004.gif

halla e madhe
25-05-08, 14:58
Te uroj mireseardhje te serishme ne FD dhe kalofsh sa me mire!

selvija
06-06-08, 21:21
Pershendetje vendas Vushtrria ,,te them tash mir se ke ardhur ne mesin ton se tash te shofim se me heret skemi qen kendej pari
te deshiroj q'do te mire ty dhe mbar te aferve tu lumturi dhe hare ne kete stine verore
mir se ke ardhur..
ketu te le nje laps qe te perdoresh me shoqrin virtuale ..
http://media.imeem.com/p/I4tO2H-5pB.jpg (http://www.imeem.com/people/6VsH56Z/photo/I4tO2H-5pB/)

Urata
06-06-08, 21:37
Nje pershendetje te sinqerte per vushtrria...!

Buqja_ch
07-06-08, 16:51
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us/)