PDA

View Full Version : Me ka nana djal dukat


XONI
20-09-04, 22:24
JU PERSHENDES
tung tung ju pershendes dhe ju uroj qdo te mir mbar juve q lexoni kte mesazh

mua me quajn xoni dhe jam nga shqiperia jetoj dhe punoj ne londer prej 7 vitesh jam 26 vjeqar jam i pa martum dhe i pa dashurum hahaha
me ka nana djal dukat por jam i pa fat :lol: jam qe 7 vite qe jam ne perendim dhe qe nga ajo koh qe jam dal nga shpija dhe nuk jam kthy ma ne shpi
a nese me pyesni se a me ka marr malli un do u zemerohesha nga kjo pyjte nese me drejtoheni :(
hahahah pak shaka
tung tung ju uroj qdo te mir ne jet e kudo

Mirlind-Kosova
20-09-04, 22:33
Mua me ka nona Serrum.....!.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Me siguri do ta jap edhe kojshiu im (Vushtrria) nje pergjigjéje ty se qka e kae nona e veht até. :lol: :lol: :lol: :lol: ....tregoj vushtrri diqka ketij :arrow:

ShEjToNkA
20-09-04, 22:41
E more djalė qė tė paska nėna djalė dukatė .tė pėrshndes dhe mirė se na ke ardhė.
Tė dėshiroj tė kalosh sic ėshtė mė sė mirė.
Gjithashtu tė deshiroj qė sa mė parė tė vizitojsh vendėlindjen ,dhe familjen tėnde.

Lindi paska thėnė serum , edhe Vushtria do thotė dic, e unė po themė ,mua volla mė ka nėna qik alltan hahaah

Tė pėrshndes, dhe caste tė kėndėshme!

turisti
21-09-04, 20:45
Mire se erdhe - XONI - .Dukatat na nevojiten gjithmone. Te pershendes. :wink:

vushtrria
21-09-04, 22:33
xoni mir se keni ardhe shoki e kaloni mir ne dardania ........mua me ka nana djal zeshkan ahahahhhhaha

Gentiana
21-09-04, 22:40
Kjo fjali: me ka nana djal dukat, me pelqen shum, ngase edhe vllau i im e perdor, thash mu paska regjistruar edhe vllau ne ket forum, edhe pse nuk i pelqejn shum. Sidoqoft po i kthehem temes. Mire se vjen, dhe qaste te kendshme ne www.dardania.de :lol:

livoreka bicio
21-09-04, 23:00
XONI te uroj mir se ardhje dhe argetim te kendeshum ne mesin ton. :wink:

Loloku
22-09-04, 08:47
Uroj te behesh 24 karat!

Luana
22-09-04, 19:03
Uroj te behesh 24 karat!ahahhahahahaahah lolok
mire se ke ardhe :wink:

Murgesha
22-09-04, 19:17
JU PERSHENDES
tung tung ju pershendes dhe ju uroj qdo te mir mbar juve q lexoni kte mesazh

mua me quajn xoni dhe jam nga shqiperia jetoj dhe punoj ne londer prej 7 vitesh jam 26 vjeqar jam i pa martum dhe i pa dashurum hahaha
me ka nana djal dukat por jam i pa fat :lol: jam qe 7 vite qe jam ne perendim dhe qe nga ajo koh qe jam dal nga shpija dhe nuk jam kthy ma ne shpi
a nese me pyesni se a me ka marr malli un do u zemerohesha nga kjo pyjte nese me drejtoheni :(
hahahah pak shaka
tung tung ju uroj qdo te mir ne jet e kudo

Mirė se na paske ardhė XONI.
Ps. Me ēka matesh me karat apo me gram???? :wink:

XONI
22-09-04, 20:21
tung tung ju pershedes tegjthve ju qe me keni shkruar dhe ju qe keni marr mundimin per te shikuar shkrimin tim
dhe ju uroj qdo te mir ne jet famije dhe kudo dhe vazhdoni me shenimet tuja pasi me deshiren ma te madhe i lexojm dhe do te mundohemi tjua kthajm me sa mundesi dhe me rrespet :lol:
dhe shpresoj qe shkrimet dhe pergjgjigjejet e mija tju gjejn ne harmoni dhe qdo te mir jeni te mirpritur ne shenmet tuja
dhe kalofshi nji koh te kandeshme kudo qe te jeni :wink:

Barbaroza
29-09-04, 11:23
XONI,pershendetje kudo qe te jesh!

aferdita
29-09-04, 16:45
Xoni mire se erdhe, edhe ne duart te mira ke ardh,se ne e cmojm shume dukatin
te pershendes

Ermira
02-11-04, 13:28
MIRSERDHE XONIII
KALO MIRE A?
TE PERSHENDESSSSS TUNG TUNGGGGGGGGGG :wink:

Rudi_1
29-12-04, 23:15
Uroj te behesh 24 karat!
:lol: :lol: :lol: