PDA

View Full Version : qka do te kishit bere????


lazdranja
22-09-04, 08:16
JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG

Kaltrina
22-09-04, 08:54
JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG

Epo Lazdran shpjegoj pak ma mire rrethanat, psh qfare kualitete ka ajo e meparshmja e qfare kjo e tashmja, duhet me pase arsye te forte psh qe te dashurohesh ne nje tjeter, derisa e ke dikend qe e don. Edhe duhet mu rujte se mujne me kane veq ndjenja momentale edhe mandej e kupton qe e ke dashte personin e meparshem edhe mbetesh pa asnjanen. :wink:

pershendetje

Loloku
22-09-04, 08:58
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!

Kaltrina
22-09-04, 09:21
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!

hahhhaha keshtu qe me mire mi pas tri dashuri, dy mi hup nje te mbetet hihiih :wink:

Loloku
22-09-04, 09:42
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!

hahhhaha keshtu qe me mire mi pas tri dashuri, dy mi hup nje te mbetet hihiih :wink:

Po valla, vec me kusht qe e treta mos me qene narcisoide a!

turisti
22-09-04, 10:15
Kur hamendesh mes dy dashurive, perfundon ne mes, si ai gomari filozofik!

Hahahaha,pershendetje Loloku per pergjegjen e mire,hahahaha. :wink:

doktoredi
22-09-04, 11:01
Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture

Kaltrina
22-09-04, 11:45
Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture

Epo shtrohet pyetja qka nese dashurohesh ne ate qe e ke per avanture se :roll:

DannyAus
22-09-04, 12:01
JU PERSHENDES TE GJITHVE NUK ARRITA TI LEXOJA TE GJITHA ATO SHKRIME TE SHKRUARA NGA JU SESPE KISHTE SHUM DHE NUK E DI NESE DIKUSH ME PARE E KA BERE PO KTE PYTJE QE TANI UN DUA TE BEJ!
QFARE DO TE KISHIT BERE SIKURE JENI I DASHURUARE DHE PASTAJ BIENI NE DASHURI ME NJE NJERI TJETER QFARE DO TE KISHIT THENE TE DASHURIT/ES TEND/E A DO TA KISHIT LENE PER ATE DASHURI TE ZJARRT QE TANI SAPO KE RENE JU PERSHENDES TE GJITH JU QE DO TA LEXONI TUNG TUNG

**PYETJE INTERESANTE LAZDRANE PO TE NJEJTEN KOHE E VESHTIR PE NJE PERGJEGJEJE TE SAKT,,
** MVARET NGA SITUATA,, MUA ME KA NDODH TA LE TE DASHUREN PER NJE VAJZ TJETER,, :arrow: :arrow:
****MENDIMI IM ESHTE SE MVARET QFAR MARDHENIE KE ME TE DASHUREN,, :arrow: NESE E KAM TE DASHUREN,, POR GRINDEMI ,,NUK TE RESPEKTON SA DUHET ,, ETJ ETJ... SHANCIN E PAR QE ME VJEN-- QE E TAKOJ NJE VAJZ QE ME DON DHE E DUA,, ME RESPEKTON E RESPEKTOJ,, KEMI MARDHENIE TE MIRA BASHK,, MA MERR MENDJA SE TO TE LIJA TE DASHUREN PER TE,, JO VETEM UNE PO QDO NJERI,,,, PER TA DASHUR DIKEN DUHET TE KET CILESIT E VETA DHE TE PAJTOHENI ME GJERA NE JET, TE JENI TE SE NJEJTES BOT,, TI KUPTONI GJERAT NE MENYRA TE NJEJTA ETJ,, SHPRESOJ SE ISHA I KJART....
JU PERSHENDES 8)

Tomori
22-09-04, 12:07
Kurr sdo e kisha lene dike qe e kisha dasht aq shume,ndoshta me at tjetren kisha shku sa per avanture

Epo shtrohet pyetja qka nese dashurohesh ne ate qe e ke per avanture
se :roll:

Problemi qendron nese dashurohemi,te person tjeter ne veq i kemi hi avantures!!!! A sesht avantur njerin qe dashuron ta injorojsh e me u dashuru ne tjeter????!!! E ju thuani qka nese dashurohesh ne ata qe e ke per avantur!!!! kjo akt esht i kryer ju veq jeni te dashuruar,,,,ju jeni vet avanturist se ju hini avanturavet :wink:

Barbaroza
27-09-04, 17:31
Te une s'do te ndodhte kurre kjo! :wink:

lazdranja
28-09-04, 16:56
po te kuptoj barbaroza plotesisht pore pytja ishte qka nese dashurohesh qe ta jepni mendimin tuaj ju pershendes te gjithve shum shum dhe ju falenderoj tung

Ermira
28-09-04, 17:44
tung tung lazdranja


Isha permbajt pak edhe .....s'po dij se besoj se do ti thoja ketij te parit tung edhe u ky nqs..bije ne dashuro te zjarrt ,zjarrt,zjarrt do t'a kisha qetsu veten me i jep koh vetes per me dit a jam metevertet e dashuruar
apo,vetem me ka kap nje dashuri ashtu dhe kalon..!!!byeee :wink: :wink:

Barbaroza
28-09-04, 17:54
po te kuptoj barbaroza plotesisht pore pytja ishte qka nese dashurohesh qe ta jepni mendimin tuaj ju pershendes te gjithve shum shum dhe ju falenderoj tung

Lazdranja,po e" nderroj"karakterin tim,por vetem sa per t'u pergjigjur ne pyetjen tende sepse vertete jam kjo qe jam!
Nese do me ndodhte nje gje e tille,do te gjeja menyra tjera ti thoja se kjo pune nuk shkon me, e kurre se kam gjetur nje tjeter dhe po e le per te,sepse eshte shume e veshtire,vetem po ta vesh veten ne pozite te tille qe i dashuri te te linte per tjetren,kjo domethene mjaft!

lazdranja
29-09-04, 10:06
MIRE FLMN SIDOQOFT KY T'PAKTEN ISHTE MENDIMI YT !
E VERTET QE DO T'KISHTE QEN SHUM VESHTIRE PO TE NDODHESHE NE AT SITUATE SIQ E CEKE ME LART JO VETEM PER TY PORE PER QDO NJERI ANDAJ PER KTE MENDOJ QE KULLERKA KA TE DREJT DUHET QE TE MOS GUTEMI SEPSE NDOSSHTA SHPREJT GABOJM KESHTU E HUMBIM RASTIN NDOSHTA NUK JE E SIGURT A ER DASHURON ATE NJRI APO JO?
DHE ME SE MIRI DO TE KISHTE QEN TI JAPESH VETES KOH QE TE MENDOSH MIRE SIDOQOFT NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER TY BARBAROZA DHE KULLERKA BAYYY

notsag
06-10-04, 00:40
une nuk po e di se qka osht ka bohet ketu po vetem dashta me thene
kaltrina lej ato all-llahut
se ato nuk kan vend ketu

Krokodilli
06-10-04, 07:01
une nuk po e di se qka osht ka bohet ketu po vetem dashta me thene
kaltrina lej ato all-llahut
se ato nuk kan vend ketu

:roll: :roll: Allahu (swt) ka vend qdo kund, ai eshte pran neve kudo...

notsag ndalu mire dhe mendohu mire se qka the ,,dhe shpresoj se do ta kuptosh se kunder zotit nuk mund te veprosh,, ....

lazdranja
05-11-04, 17:29
notsag shkruajti:
une nuk po e di se qka osht ka bohet ketu po vetem dashta me thene
kaltrina lej ato all-llahut
se ato nuk kan vend ketu
krokodilli shkruajti:
Allahu (swt) ka vend qdo kund, ai eshte pran neve kudo...

notsag ndalu mire dhe mendohu mire se qka the ,,dhe shpresoj se do ta kuptosh se kunder zotit nuk mund te veprosh,, ....

Pershendetje te gjithve miqte e nderuar!!
notsag -jam me krokodillin-Allahu ka vend gjdokund sepse ai gjithmone na mbron dhe eshte prane nesh!Nese dan ma shume per fene te trregoj ather mund te kontaktojme tek rubrika e Fese!!!Dhe jo ne kete te dashurise !!

Pershendetje gjithashtu per juve Krokodilli dhe flm.shume nga ana jote !!
Per pergjigjie dhe per shkrimin tend shume te sakte!!!

Flm.per mirkuptim
respekt:Lazdranja!