PDA

View Full Version : Cili ėshtė sporti mė i popullarizuar nė Kosovė ?


SpAnJoLLI
22-09-04, 12:48
Simbas meje mendoj qe osht Basketbolli nje her per ni her ..

mr_beni
22-09-04, 14:29
Po sporti me i popullarizuar eshte basketi, eshte dashur te jet futbolli por fatkeqsisht po them se fundbolli Kosovar eshte shum shum mbrapa prej ati Evropian.

GjIlAnAsI_cSi
28-09-04, 11:21
Un mendoj se Basketi edhe pse un kurr nuk E shikoj ne Sall shkoj vetem me kap ndoj Goce sepse jo per loje lol , por me qe se Futbolli nuk eshte i mir ktu Na mori Basketi te gjith,

Gjith te mirat.

lazdrani
30-09-04, 14:44
LUAN KRASNIQI -KOSOVE,SHQIPERI DHE MBARE BOTEN :wink:

blusky
05-10-04, 00:05
Per momentin basketbolli,edhe pse sipas mendimit tim me hendboll do te aritnim me shume ne arenen nderkombetare nese na jepet rasti sa i perket lojes kolektive.