PDA

View Full Version : pra erdha edhe une ne ket familje


Guri
22-09-04, 19:03
une jam GURI por jo i fort si guri

gjinedem dikund ne evrop (lozan te zvicres)
jam 38 vjeqar jam i martuar i kam tre femij

me origjin jam nga kosova ( ish obiliqi tani kastrioati)

Luana
22-09-04, 19:06
pasi qe une e para po te lajmerohem ty , te uroj mire se ardhje ne gjirin ton familjar te dardanis , uroj fat dhe sukses ty dhe familjes tende :wink:

livoreka bicio
22-09-04, 19:09
une jam GURI por jo i fort si guri

gjinedem dikund ne evrop (lozan te zvicres)
jam 38 vjeqar jam i martuar i kam tre femij

me origjin jam nga kosova ( ish obiliqi tani kastrioati) GURI je i mirseardhur ne mesin ton dhe te uroj argetim te kendheshum ne dardani. :wink:

Guri
22-09-04, 19:13
luana flm shum

edhe juve livoreka ju ju falenderoi shum

Murgesha
22-09-04, 19:16
Guri mirė se na erdhe. Ska dert edhe nė mos i qofshė i fortė si Guri.
Pėrshėndetje pėr ty dhe familjen tuaj.

ShEjToNkA
22-09-04, 21:26
Guri , pėrshndetje dhe mirė se ke ardhė.
Tė dėshiroi gjithė tė mirat Ty dhe familjes tėnde.
Njėherit tė dėshiroj edhe argėtim tė kėndeshėm kėtu.

Guri
22-09-04, 21:44
shejtonka flm dhe mir se ju gjetem

turisti
23-09-04, 11:25
Guri,mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone dhe ne jete private. :wink:
Pershendetje.

Lozonjarja
23-09-04, 12:11
Guri,mire se paske ardhur edhe ti ketu.

Guri
23-09-04, 20:10
turisti dhe lozonjare ju pershendes

DannyAus
23-09-04, 20:53
une jam GURI por jo i fort si guri

gjinedem dikund ne evrop (lozan te zvicres)
jam 38 vjeqar jam i martuar i kam tre femij

me origjin jam nga kosova ( ish obiliqi tani kastrioati)

PERSHENDETJE GURI,, MIRE SE VINI NE DARDANIA.DE,,,, SHPRESOJ TE KALONI MIRE NE MESIN TON

Gentiana
23-09-04, 21:00
Guri edhe un te pershendes si gjith ketu, dhe mir se vjen ne forum-in dardania.

Guri
25-09-04, 08:39
gentiana ju faleminderit ... po duket qenkeni nje shoqeri e mir ne ket forum :lol: :lol:

mr_beni
25-09-04, 11:21
Jeni i pershendetur nga une, dhe te uroj mirseardhje ne kete forum

nga mr_beni

Kercovari
11-02-05, 09:08
Gjitha te mirat ne mesin tone dhe mireseerdhe!

DEA
11-02-05, 09:11
Guri mire se erdhe , me kohe do te behemi ne forumistat si pjesa e dyt e familjes sate, pershendetje ty dhe familjes sate. :wink:

Kaltrushi
11-02-05, 09:11
Mire se na gjete!!!!!! Te uroj qaste te kendshme dhe biseda argetuese me ne........Gjdo te mire per ty dhe familjen tende

Me nderime


kaltrushi

Guri
16-10-05, 11:48
une jam GURI por jo i fort si guri

gjinedem dikund ne evrop (lozan te zvicres)
jam 38 vjeqar jam i martuar i kam tre femij

me origjin jam nga kosova ( ish obiliqi tani kastrioati)

PERSHENDETJE GURI,, MIRE SE VINI NE DARDANIA.DE,,,, SHPRESOJ TE KALONI MIRE NE MESIN TON

DannyAus flm per pritjen qe ma beni,edhe une ju pershendes shum i nderuar :lol:

Guri
16-10-05, 11:50
mr_beni,kerqovari,Dea dhe kaltrushi shpresoi se do knaqemi edhe une me juve ju pershendes te gjithve :lol: