PDA

View Full Version : Une jam Lozonjarja....


Lozonjarja
22-09-04, 19:12
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve.


Bye4now

Murgesha
22-09-04, 19:15
Lozonjarja mirė sa ne paske urdhėruar nė forumin tonė.
Besoj se do ja kalojsh si ėshtė mė sė miri. :D :D
Ps. Natyrisht se do tė njihesh (ruaju nga djemtė e forumit) e besa kemi dėshirė edhe ne me tė njoftė. :lol: :lol:
Ishalla nuk je shumė lozonjare. :wink:

Lozonjarja
22-09-04, 19:23
Te falenderoj per mikepritjen Murgesha.Nuk paskam gabuar qe erdha ne mesin tuaj.Besoj edhe une se do ja kaloj mire me juve.E sa u perket djemve,edhe pse e kam nikun e tille,nuk mashtrohem lehte une :wink:

Gentiana
22-09-04, 20:24
Lozonjare mir se vjen.

Lozonjarja
22-09-04, 20:26
Lozonjare mir se vjen.
Mire se te gjeta Gentiana.

Loloku
22-09-04, 20:29
Ahaaaa, po mos harro se jane edhe burrat dhe Murgesha lere moj qiken le te kenaqet si tia do qejfi vete. U kenaqsh dhe u disponofsh me shume se e meritofsh Lozonjarja e mos ta nin as per djem e vajza, as per burra e gra, asnjeri nuk eshte perbindesh edhe pse gjerat e bukura secilit mund tia kete enda!

ShEjToNkA
22-09-04, 21:24
Lozonjarja hajde sis urėdhėro e mirė se tė paska pru Zoti.
Patjetėr se do njifemi hiq mos ke dertė. E sa i pėrket asja se kėtu jena bukur ,ėshtė e vėrtet bile mundemi me thėnė se jena perfekt, bile nga njėherė po fikohemi mos po na bjen ndokush mėsysh aq bukur qė jena :wink:

Tė dėshiroj argėtim tė kėndshėm nė mesinė tonė, ku jam e binden se gjithėsesi do ia kalonė sic ėshtė mė sė bukuri.

Tė pėrshndes!

Lozonjarja
23-09-04, 09:59
Loloku,te flm per keshilla.Do te veproj ashtu siq ma ka andja mua. :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 10:00
ShEjToNkA te flm shume per kete mikepritje se edhe une shpresova dhe si duket spaskam gabu qe jam ketu :wink:

ShEjToNkA
23-09-04, 10:08
ShEjToNkA te flm shume per kete mikepritje se edhe une shpresova dhe si duket spaskam gabu qe jam ketu :wink:

Lozonjrjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, me nderė qofshė sis , e sa pėr mikpritje lerėna neve ,ja kena onėn pėr mikpritje.

Allahile be sis a bėnė me mė marr edhe mua qatu ku koke ulur Ti, se kam merka m'u zavitė me kerre edhe besa tė bėjė shoqėri nuk tė lė vetun m'u mėrzitė :wink:

Murgesha
23-09-04, 10:11
Shejtonka jo tybe ne ke njet me hyp ti pasa meje nė kerrin e Lozonjares.
Lozonjareeee E lumja ti pasha mamin.
;Moj mos e ke me shit rastėsisht kėtė farė makine.
Trego qiko, se po ta blej. :lol:

ShEjToNkA
23-09-04, 10:13
Shejtonka jo tybe ne ke njet me hyp ti pasa meje nė kerrin e Lozonjares.
Lozonjareeee E lumja ti pasha mamin.
;Moj mos e ke me shit rastėsisht kėtė farė makine.
Trego qiko, se po ta blej. :lol:


Murgeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Ku mė ndive kaq shpejt bijooooooooooo qyyyyyyyy edhe ti meniher mė del pragė.
Lozonjarja sis mos e dėgjo Murgeshėn e po mua se e para tė pyeta dhe kam tė drejt unė .

Murgesha
23-09-04, 10:16
Shejtonka jo tybe ne ke njet me hyp ti pasa meje nė kerrin e Lozonjares.
Lozonjareeee E lumja ti pasha mamin.
;Moj mos e ke me shit rastėsisht kėtė farė makine.
Trego qiko, se po ta blej. :lol:


Murgeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Ku mė ndive kaq shpejt bijooooooooooo qyyyyyyyy edhe ti meniher mė del pragė.
Lozonjarja sis mos e dėgjo Murgeshėn e po mua se e para tė pyeta dhe kam tė drejt unė .

Jo moj se po e blej vetė kėtė makinė, e pastaj ta jap besėn se kam me tė bėrė njė gjiro nė kėtė makinė kaq tė hijshme. :D :D

ShEjToNkA
23-09-04, 10:18
Shejtonka jo tybe ne ke njet me hyp ti pasa meje nė kerrin e Lozonjares.
Lozonjareeee E lumja ti pasha mamin.
;Moj mos e ke me shit rastėsisht kėtė farė makine.
Trego qiko, se po ta blej. :lol:


Murgeeeeeeeeeeeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Ku mė ndive kaq shpejt bijooooooooooo qyyyyyyyy edhe ti meniher mė del pragė.
Lozonjarja sis mos e dėgjo Murgeshėn e po mua se e para tė pyeta dhe kam tė drejt unė .

Jo moj se po e blej vetė kėtė makinė, e pastaj ta jap besėn se kam me tė bėrė njė gjiro nė kėtė makinė kaq tė hijshme. :D :D

Po deeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: hajt se po mos ke dert se tė shetiti ka tė duash po si jo .
Edhe jo vetėm njė gjiro por kur tė duash veq ma lėshon njė zė unė vi :twisted: :wink:

turisti
23-09-04, 11:19
Lozonjarja,mire se erdhe ne mesin tone-ne autobusin qytetar-hahahaha.
Te pershendes dhe te deshiroj adaptimin e mire ne mesin e udhetareve. :P :wink:

Luana
23-09-04, 11:30
E lumja ti ku ke ardhe oj Lozonjarja :lol: :lol: :lol:


valla ky ven ish si virus :roll:
Te pershendes qum qum :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 12:08
Turisti,te flm shume per mikepritje,besoj se do adaptohem shpejt ne mesin tuaj :P

Lozonjarja
23-09-04, 12:10
E lumja ti ku ke ardhe oj Lozonjarja :lol: :lol: :lol:


valla ky ven ish si virus :roll:
Te pershendes qum qum :wink:

Luana edhe une te pershendes ty.Kam ardhur kahere por shihja njehere si eshte mikepritja ketu dhe e verejta se ja vlen te jem ketu :wink:

livoreka bicio
23-09-04, 12:28
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve. LOZONJARJA je e mirseardhur ne mesin ton dhe te deshiroj argetim te kendeshum dhe disponim te mir ne mesin ton... te pershendes shum. :wink:

Bye4now

lazdrani
23-09-04, 18:38
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve.


Bye4now
Mire se ke ardhure Binjaka ime....Ke te drejte se kety eshte me se bukuri,dhe jam i bindure se do te njiheni si ne shtepi tende :wink: Lazdrani

DannyAus
23-09-04, 19:23
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve.


Bye4now

Pershendetje Lozonjarja,, dhe mire se vjen ne mesin ton... shpresoj te kaloni qaste te kendshme ne dardania.de.....

Muzikanti_GER
23-09-04, 23:32
Pershendetje lozonjare...dhe miré se na erdhet...te deshiroj caste te sa me te kendshme ketu ne mesin toné....! :wink:

Barbaroza
24-09-04, 12:40
Lozonjarja zemer,te pershendes dhe mire se na ke ardhe.Premtimin e paske mbajtur se do me jesh afer nje dite!

Murgesha
24-09-04, 12:43
Lozonjarja zemer,te pershendes dhe mire se na ke ardhe.Premtimin e paske mbajtur se do me jesh afer nje dite!

:shock: :shock: :shock: :shock: .
Barbaroza shiko qiko thuaji pra Lozonjares le tė shkoj e ta tėrhjek denoncimin qė ma ka bėr mua e Shejtonkės nė Polici.
Veturėn se ka gjet asgjė, vetėm benyini ja kemi hargjuar, e kjo menjėherė na ka denoncuar nė polici.

Barbaroza
24-09-04, 12:48
Murgesha,Lozonjaren mos ma ngacmoni se kjo eshte vajze e mire dhe askend nuk e denoncon pa bere faj.Por,kjo akoma nuk i di rregullat si jane ketu dhe besoj se nderkohe mesohet :wink:

Murgesha
24-09-04, 12:53
Murgesha,Lozonjaren mos ma ngacmoni se kjo eshte vajze e mire dhe askend nuk e denoncon pa bere faj.Por,kjo akoma nuk i di rregullat si jane ketu dhe besoj se nderkohe mesohet :wink:

Kėto fjalėt tua, Barbaroza ishalla drejt e nė vesh tė Lozonjarės. Sa mirė e pritėm e ajo shkoi e na denoncoi nė polici. :evil:

Barbaroza
24-09-04, 13:01
Murgesha,ajo kur te vjen sonte ose neser,dije se nuk vjen vetem,keshtu qe me mire dorezohuni :evil:

Lozonjarja
25-09-04, 14:01
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve. LOZONJARJA je e mirseardhur ne mesin ton dhe te deshiroj argetim te kendeshum dhe disponim te mir ne mesin ton... te pershendes shum. :wink:

Bye4now
livoreka bicio,flm per pershendetje,gjithashtu te pershendes edhe une.

Lozonjarja
25-09-04, 14:03
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve.


Bye4now
Mire se ke ardhure Binjaka ime....Ke te drejte se kety eshte me se bukuri,dhe jam i bindure se do te njiheni si ne shtepi tende :wink: Lazdrani

Lazdrani,edhe une une u binda se ketu gjeta nje ngrohtesi.Je i pershendetur edhe nga une.

Lozonjarja
25-09-04, 14:06
Ju pershendes te gjitheve.Qenka shume bukur ketu.Besoj se do te njihem nderkohe me juve.


Bye4now

Pershendetje Lozonjarja,, dhe mire se vjen ne mesin ton... shpresoj te kaloni qaste te kendshme ne dardania.de.....

DannyAus,flm per pershendetjen,shpresoj se gjithcka do te jete bukur ketu me juve.

Lozonjarja
25-09-04, 14:08
Pershendetje lozonjare...dhe miré se na erdhet...te deshiroj caste te sa me te kendshme ketu ne mesin toné....! :wink:


Muzikanti_GER,te falenderoj edhe ty per pershendetjen shume.

Lozonjarja
25-09-04, 14:10
Lozonjarja zemer,te pershendes dhe mire se na ke ardhe.Premtimin e paske mbajtur se do me jesh afer nje dite!

Te mbeta borgj edhe ty Barbaroza pa te pershendetur sepse mendoja se te huajt duhet rrespektuar me teper se hidherohen e me ty ja bej lehte :wink: Te flm,per mikpritjen,mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Lozonjarja
25-09-04, 14:12
Lozonjarja zemer,te pershendes dhe mire se na ke ardhe.Premtimin e paske mbajtur se do me jesh afer nje dite!

:shock: :shock: :shock: :shock: .
Barbaroza shiko qiko thuaji pra Lozonjares le tė shkoj e ta tėrhjek denoncimin qė ma ka bėr mua e Shejtonkės nė Polici.
Veturėn se ka gjet asgjė, vetėm benyini ja kemi hargjuar, e kjo menjėherė na ka denoncuar nė polici.

Murgesha,mos thuaj ashtu se veturen time e keni shkaterruar ju te dyja sa tash as syt spo mundem me ia leshu,keshtu qe as denoncimin nuk e kam ndermend me heq,mire te paska treguar Barbaroza :wink:

Rudi_1
29-12-04, 23:29
Mirmrema Lozonjare.
Te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne FORUM-in ton.
Te uroj caste te mira si ketu ashtu edhe nė jetė....... 8)

i keqi
17-04-05, 21:56
lazonjare mir se te gjat e tpershendes shum oj lazonjare heee ti ski ka me ik prej ktu pa mnjoft bile mu se jam nje nder qobanet ma te mdhej ne historin shqiptare