PDA

View Full Version : Hej un jam Djali Mihanes e pra kliko ketu


Djali Mihanes
24-09-04, 18:55
Un Jam Djali Mihamnes
Emri : Shklqim me thrasin(sheki)
Vjet : 18
Gjatsia :1,78
Vendodhja : Zurih (zvicer)
Profesjoni : Futbollist
e kaq tungi :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o

Gentiana
24-09-04, 19:05
Sheki allias Djali i Mihanes te pershendes dhe mir se vjen ne dardania.de.

Mbremje te kendshme

Genta

Barbaroza
24-09-04, 19:07
Pershendetje edhe nga une Djali i Mihanes :wink:

Djali Mihanes
24-09-04, 19:11
ju flm shujm dhe ju pershndes edhe ju deshiroj fat

Djali Mihanes
24-09-04, 19:13
genta nese je qeshtu sikur je ne foto un mendoj se je shum e kendeshme gjithashtu edhe ti barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Djali Mihanes
24-09-04, 20:09
Un Jam Djali Mihamnes
Emri : Shklqim me thrasin(sheki)
Vjet : 18
Floket ; Kafe
Syt :kalter
Gjatsia :1,78
Vendodhja : Zurih (zvicer)
Profesjoni : Futbollist
e kaq tungi :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o[/quote]

ShEjToNkA
24-09-04, 21:06
Djlai i Mihanes , pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė.
Caste tė kėndėshme ,tė dėshiroi.

Djali Mihanes
25-09-04, 07:53
flm te pershndes :lol: :lol: :lol: :o

Luana
28-09-04, 11:49
edhe une ty te deshiroj mire se ardhje ne gjirin ton familjare . edhe mos u halit shume , a more vesh se i kallxoj nanes mihane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-09-04, 12:02
Mire se erdhe Djali Mihanes ne shoqerin tone. :wink:

Djali Mihanes
28-09-04, 18:55
ju pershndes ty luanesh edhe turistin por mundesh lirisht mej kallxu nanes mihan nes halitna....... :lol: :D :D :D :D :D

Luana
29-09-04, 01:18
ju pershndes ty luanesh edhe turistin por mundesh lirisht mej kallxu nanes mihan nes halitna....... :lol: :D :D :D :D :D


hiq ti mos e ki galje se po te kontrolloj 24 ore ne jave :wink:
lajmi i mrrin nenes mihane per 1 second :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
29-09-04, 07:00
ju pershndes ty luanesh edhe turistin por mundesh lirisht mej kallxu nanes mihan nes halitna....... :lol: :D :D :D :D :D

O,nuk ka problem- Djali Mihanes-,Une jam vetem " vezhgues ",ato punet ika LUANA,hahahahahahahaha. :wink: :P :P :P

livoreka bicio
21-12-04, 22:36
Un Jam Djali Mihamnes
Emri : Shklqim me thrasin(sheki)
Vjet : 18
Gjatsia :1,78
Vendodhja : Zurih (zvicer)
Profesjoni : Futbollist
e kaq tungi :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oDJALI MIHANES, TE PERSHENDES DHE TE UROJE, MIRESEARDHJEN NE FORUM DHE DISPONIME TE KENDESHUME NE MESIN TONE. :wink:

BICIO. :wink:

erita
21-12-04, 23:17
pershendetje djali i mihanes,mir se na erdhe :lol: :lol: :wink:

PAOLINA
23-12-04, 15:24
Mire se erdhe dhe caste te ne mesin tone

Pershendetje :wink:

PAOLINA
23-12-04, 15:25
ups :oops:

Mir se erdhe dhe caste te MIRA ne mesin tone :wink: :wink: