PDA

View Full Version : Kush osht Vetimi :)


VetimK
24-09-04, 20:51
Ju pershendes kreitve ! Me falni per shkrimin tem por nuk di me shkru shum mire shqip :P .

Jetoj ne Zvicer, ne qitetin ===> Lugano.

I kam 17 vjet...dhe ne Kosove jetoi ne Gjilan.

Jam ne shkolle..edhe 2 vjet ja filloj me Politeknikin e Inxhenieris per compiutera ne Zurich ( Zvicer ).

Ushtroj Ju-Jitsu qe 3 vjet :) dhe....jam shum simpatik :)

Jam i gjate 1,84....Pesha: 74 Kg

Hobby: girls : sport : computer programming :)

Per mue i kam than kreit senet qe duehet mej thane....sit keni nevoj per tjeter...kalxhoni :D

Tunggggggggggg

Vetim.

mickoja
26-09-04, 11:23
Vetim te pershendes

mir se na ke ardh ne forumin tonč shum atraktive..jo nuk na ke treguar dhe se si quhet babaloki yt dhe lokja jote?hahaha

livoreka bicio
26-09-04, 11:30
Vetim te prshendes dhe te uroj mirč se ardhje ne dardani. :wink:

aferdita
26-09-04, 19:52
vetimi mire se erdhe ne forimin Dardania,besoj qe do te kalofsh mire se edhe ne jemi te mire :wink:

Barbaroza
27-09-04, 14:04
Pershendetje edhe nga ana ime Vetim!

VetimK
29-09-04, 15:23
Flm shummm..edhe une shpresoj se do te knaqna me juve !!

Rrnoft dardania.de :D:D:D:D