PDA

View Full Version : Jabanxhiu


musl|m
25-09-04, 10:40
Ju pershendes Tegjithve Jam Nga Kumanova Perndryshe Jabanxhi N`pergjithsi ne Dardania.de :>

Luana
29-09-04, 01:21
Ju pershendes Tegjithve Jam Nga Kumanova Perndryshe Jabanxhi N`pergjithsi ne Dardania.de :>Mire se ke ardhe S|m3oNe" , mos harro se te gjithe jemi jabanxhi :wink:
te uroj qaste te kendshme ne party ton :wink:

turisti
29-09-04, 06:58
Mire se erdhe S|m30Ne . Une jam JABANXHIU BOTROR. Te deshiroj atmosferen e kendshme ne mesin tone.
Te pershendes. :P :wink:

Barbaroza
29-09-04, 11:20
S|m3oNe,pershendetje,te deshiroj argetim te kendshem!

Gentiana
30-09-04, 16:56
S|m3oNe, pershendetje edhe nga un. qaste te kendshme, dhe gjdo te mire.

Genta

Honesty^uk.
03-10-04, 11:42
Ju pershendes Tegjithve Jam Nga Kumanova Perndryshe Jabanxhi N`pergjithsi ne Dardania.de :>


Pershendetje i nderuar dhe mire se ke ardhur
mundohu te kalosh sa me kendshem ne mesin tone