PDA

View Full Version : Kush eshte dita girl?


dita girl
25-09-04, 14:33
Mirė se vini te gjithė ju qe vini ne kete faqe timen,per bese ke duke me mbetur per pak hatri ne vetveten pse nuk po prezantohem edhe une,se diqysh si bajat forumi pa prezantimin tim :wink:

Dita girl eshte kjo:
Emri: Drita
Mbiemri: girl,siq po e shihni edhe vet
Vendlindja:Ne kerr,s'mujta me prit deri ne spital se mu zinte fryma
Mosha: 23645 metra,6kg,e 2 litra
Gjinia: Qy gjinia,qka po me vetni per gjini,a po e shihni qe jam femrore
Gjatesia: Sa nje qershi qe e kam ne oborr
Pesha: Herė i hypi mbi 50,e here i zbres 50-shit,krejt mvaret nga oreksi
Nr. i kembes:Spicat i mbaj Nr.38,patikat Nr.37,qashtu me pershtaten
Edukimi:Boll e mbrapsht jam,ishalla nuk ju zė taksirati me mua se lumit ju!....Jam ende ne studime por njeherit edhe punoj
Boll se ju shurdhova

Ju pershendes te gjitheve!!!

mr_beni
25-09-04, 14:45
Komplimente per Prezentimin tend dita_girl, edhe me qenese une po shkruaj i pari ne prezentimin tuaj, te dishiroj disponim te kendshem, dhe te uroj te gjitha te mirat ne jet.

dita girl
25-09-04, 14:57
Komplimente per Prezentimin tend dita_girl, edhe me qenese une po shkruaj i pari ne prezentimin tuaj, te dishiroj disponim te kendshem, dhe te uroj te gjitha te mirat ne jet.


Te falemnderit mr_beni,te mirat te ndjekshin edhe ty kudo qe te jesh!

livoreka bicio
25-09-04, 15:34
Mirė se vini te gjithė ju qe vini ne kete faqe timen,per bese ke duke me mbetur per pak hatri ne vetveten pse nuk po prezantohem edhe une,se diqysh si bajat forumi pa prezantimin tim :wink:

Dita girl eshte kjo:
Emri: Drita
Mbiemri: girl,siq po e shihni edhe vet
Vendlindja:Ne kerr,s'mujta me prit deri ne spital se mu zinte fryma
Mosha: 23645 metra,6kg,e 2 litra
Gjinia: Qy gjinia,qka po me vetni per gjini,a po e shihni qe jam femrore
Gjatesia: Sa nje qershi qe e kam ne oborr
Pesha: Herė i hypi mbi 50,e here i zbres 50-shit,krejt mvaret nga oreksi
Nr. i kembes:Spicat i mbaj Nr.38,patikat Nr.37,qashtu me pershtaten
Edukimi:Boll e mbrapsht jam,ishalla nuk ju zė taksirati me mua se lumit ju!....Jam ende ne studime por njeherit edhe punoj
Boll se ju shurdhova

Ju pershendes te gjitheve!!! DITA GIRL nuk me mbetet asgje tjeter per vetem se te uroj mir se ardhje ne mesin ton dhe disponim te kendeshum :wink: :wink: :wink:

DannyAus
25-09-04, 16:00
gjithashtu dita te pershendes
te uroj mireseardhje ne mesin ton :wink:

Gentiana
25-09-04, 16:13
Dita_girl (drita) prezentim i mire ky i joti. edhe pse je ketu qe nje koh, te pershendes, te uroj gjdo te mir dhe mir se vjen ne DARDANI.

Genta

dita girl
25-09-04, 16:16
Ju falemnderit te gjitheve,dhe me te vertete ndihem mire ne mesin tuaj,ju pershendes edhe une juve!

Barbaroza
25-09-04, 17:31
Dita girl,te pershendes edhe une dhe te uroj disponim te kendshem ketu!

ShEjToNkA
25-09-04, 21:11
Mashallah, Mashallah ,plotė shtėpia rob, mirė se qenke prezentu ,e inshalla tė qelet nafak nė ketė forum, se tybe lumė shtėija qė po tė merrka :wink:
Dita girl , tė pėrshėndes, dhe ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri, gjithė tė mirat!

XONI
26-09-04, 11:29
tung tung dita mu me kan nana djal dukta me ka than me jua ba mat :lol: por nuk po ta baj mat se nuk di me lujt shahhahaah
dita te pershendes dhe te uroj mirseardhjen ne mesin ton

Me ba vaki e me ta lyp ate qershin qe ke ne dor a ma kishe dhan me siguri se po :wink: hahah

Loloku
27-09-04, 14:12
A per kete prezantim paske prit kaq shume e nuk e bajshe a! Tybe sen nuk paske bere prape se vec e prapt qe je e morem vesh, bile nuk e shkrove qe je edhe carice!
Kalofsh qysh te duash vete ishalla, ketu dhe atje, kudo qe te jesh!

dita girl
28-09-04, 09:57
A per kete prezantim paske prit kaq shume e nuk e bajshe a! Tybe sen nuk paske bere prape se vec e prapt qe je e morem vesh, bile nuk e shkrove qe je edhe carice!
Kalofsh qysh te duash vete ishalla, ketu dhe atje, kudo qe te jesh!


Po e shoh qe i pasna thy dhomt badihava,sen nuk me paske kuptu,veq nejse,ndoshta me kupton ndonjehere.......te gjitheve ju falemnderit per pershendetjet dhe mikpritjen tuaj ne kete forum,edhe une ju pershendes te gjitheve dhe kalofshi sa me mire!!!

dita girl
28-09-04, 10:02
tung tung dita mu me kan nana djal dukta me ka than me jua ba mat :lol: por nuk po ta baj mat se nuk di me lujt shahhahaah
dita te pershendes dhe te uroj mirseardhjen ne mesin ton

Me ba vaki e me ta lyp ate qershin qe ke ne dor a ma kishe dhan me siguri se po :wink: hahahOre djal dukat,kujdes se po te kidnapon dikush,nese ma ben mat une ty ta bej shah-mat,me dy poteza,....(pak hajgare),....a mu duk a ma kishe lyp qershin,mos mu idhno se nuk ta jap,a din pse,nese ta jap ty atehere duhet me jua dhan krejtve keshtu qe nuk po ja jap askujt, :wink: qershia le te mbetet ne oborrin tim :wink:

GjIlAnAsI_cSi
28-09-04, 11:37
Prezentim nice ;D
Edhe kalofesh mire ktu sepse qenke Antare e vjeter por besoj qe ke kalu mire edhe ke me kalu :D

Gjith te mirat.

dita girl
02-10-04, 15:45
Normal qe me ju kam kaluar mire dhe do te kaloj edhe ma mire,flm te gjitheve dhe gjithashtu jeni te pershendetur edhe nga une,ngase me pershendetjet tuaja ndjehem e lumtur dhe krenare....